סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' יוני 15, 2024 11:05 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 7:23 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
משהו רע מאוד קורה בהפועל חולון.
יש שם ריבים על הספסל כל משחק וכל פעם זה אנשים שונים. על המגרש הם פשוט חרפה. לא טורחים לרדת להגנה, לא סוגרים לריבאונד. זוועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 7:31 pm 
מנהל פורום

נכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 8:18 pm 
Sophomore

דוברת בהגבלת דקות או משהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 8:36 pm 
מנהל פורום

באמת מוזר
נראה שהוא ממש שכח אותו
היה טוב בדקות ששיחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 10:21 pm 
מנהל פורום

אניס נראה טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 10:28 pm 
Hall of Famer

דברת היה זוועה בהגנה. כל שחקן שקיבל אותו עבר אותו כאילו הוא אוויר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 10:30 pm 
Junior

חייב להגיד שהחידון הזה עם קווין רובין פשוט מביך.
במקרה שמעתי את זה במכבי נגד י-ם ועכשיו בדרבי, הוא לא יודע להגות שמות נכון וזו אפילו לא הבעיה הכי גדולה.
אירוע מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 10:43 pm 
Junior

שמעון דיבר עם השופטים במחצית.
בדיחה מה שקורה פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 10:52 pm 
Hall of Famer

Dovi כתב:
חייב להגיד שהחידון הזה עם קווין רובין פשוט מביך.
במקרה שמעתי את זה במכבי נגד י-ם ועכשיו בדרבי, הוא לא יודע להגות שמות נכון וזו אפילו לא הבעיה הכי גדולה.
אירוע מיותר.

לגמרי
גם לא מצליח להגיד שום דבר כמו שצריך (לא רק שמות, אמר למשל "עונה סדירה" משהו כמו Sadira), וגם זה פאקינג חידון על 50 שקל למשתתף......
איפה קליעות מעניינות מרחוק בשביל איזה כמה אלפים - לפחות שיהיה מעניין לצפות...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 11:03 pm 
Junior

דדאס הכין את הקבוצה מצוין למשחק ופשוט לא היה מסוגל להגיב ברגע שקטש עשה התאמות. מלטדאון מוחלט.
אני בכלל לא מדבר על ניהול המשחק שהיה מהגרועים שראיתי. ככל שהיית יותר גרוע קיבלת יותר דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 11:35 pm 
Freshman

ואני תוהה האם להפועל ת"א היה עניין לנצח ? האם לא עדיף בשלב זה של העונה לסיים במקום השנייה ובשאיפה לנצח את המקום השביעי ואז לפגוש את רמת הגן הפצועה או קריית אתא הפצועה גם היא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 12:26 am 
Sophomore

בילי תומפסון כתב:
ואני תוהה האם להפועל ת"א היה עניין לנצח ? האם לא עדיף בשלב זה של העונה לסיים במקום השנייה ובשאיפה לנצח את המקום השביעי ואז לפגוש את רמת הגן הפצועה או קריית אתא הפצועה גם היא.

ולהגיע לגמר בלי ביתיות? אם להפועל תל אביב היתה ביתיות בעונה שעברה סביר שהיא היתה אלופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 2:32 am 
Hall of Famer

(ראיתי רק כמה דקות אחרונות)

מעיון בסטטיסטיקה:
להפועל ת"א יתרון שלא שכיח לטעמי לקבוצה מפסידה: באחוזים לשתי נקודות - 66% אל מול 54% של מכבי.
משלוש ומהעונשין יתרון קטן יחסית באחוזים למכבי.
נראה שמה שהכריע זה איבודי הכדור: 7-13 לחובת הפועל (וגם עוד איזה 3 כדורים עודפים למכבי עקב ריבאונד התקפה) - בגלל הנ"ל, מכבי לקחה 11 זריקות יותר מהשדה (אל מול 5 זריקות עונשין עודפות להפועל).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 7:50 am 
Sophomore

בשורה התחתונה מנפורד במקום הולנד בהרכב והפועל ת''א תראה טוב יותר ותוכל להגיע רחוק יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 9:26 am 
Sophomore

בקשר ליורדות והעולות בית הדין נתן ארכה עד סוף החודש למנהלת והאיגוד להגיע לפשרה ואם לא הוא יקבל החלטה

https://sports.walla.co.il/item/3665644

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 9:52 am 
מנהל פורום

חזרה למשחק שלנו מול חולון
אולי המשחק הראשון העונה שהאינטנסביות הגנתית מתחילה מיד ולא מחכה לבור או לרבע כל שהוא, מיד ולאורך כל המשחק
לחולון ששיחקו טוב יחסית לעצמם (קבוצה טובה עם רכזים טיפשים) לא היה סיכוי בשום שלב של המשחק
כואב לי על בלייזר, אני מבין שהוא לא בתוכניות אבל רבאק הוא שחקן טוב, והוא לא יוריד את הרמה אם ישחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 10:46 am 
Freshman

uriel17 כתב:
חזרה למשחק שלנו מול חולון
אולי המשחק הראשון העונה שהאינטנסביות הגנתית מתחילה מיד ולא מחכה לבור או לרבע כל שהוא, מיד ולאורך כל המשחק
לחולון ששיחקו טוב יחסית לעצמם (קבוצה טובה עם רכזים טיפשים) לא היה סיכוי בשום שלב של המשחק
כואב לי על בלייזר, אני מבין שהוא לא בתוכניות אבל רבאק הוא שחקן טוב, והוא לא יוריד את הרמה אם ישחק

לגמרי חבל על בלייזר, שנמחק לגמרי מאז שאלון מאמן בפועל.
מצד שני, נמרוד לוי מתחיל לתת תמורה ולעשות פעולות חיוביות מעבר להעפת כל כדור שמגיע אליו מעבר לקשת.
הוא עדיין לא המגבון הכי לח בחבילה ועדיין יש לו פעולות שאתה תופס את הראש ואומר "פאק, איזה שחקן טיפש....", אבל לגמרי יש שיפור ורק צריך מאמן שידע להגביל את כמות השטויות האלה למינימום.
ואי אפשר בלי מילה על זוסמן, שאני מודה שהייתי מאלה שחשבו עד לא מזמן שהוא השודד הכי גדול שדרך אצלינו.
במשחקים האחרונים הוא נראה נהדר, עושה פעולות הגנתיות ברמה הנפלדית מבחינת החוכמה והתועלת ומראה בגדול את הכשרון ההתקפי שלו והחוש לריבאונד התקפה.
זה בא לא מעט על חשבון אורקו, שירד ממדרגת הבאנקר על הפרקט שהייתה לו בימי דז'יקיץ', אבל זה לגמרי שווה את זה כי התוספת בצד ההתקפי גדולה מאד ולא בטוח בכלל שיש ירידה ברמת ההגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 11:33 am 
מנהל פורום

מסכים עם השכן שלי לטריבונה
רק שאני פחות אופטימי לגבי היכולת של נמרוד לשפר את קבלת החלטות וזה יהיה לגמרי על המאמן לנהל את הטעויות שלו ובשביל זה צריך את צ'אצ'א ו/או הנקינס או תואם הנקינס
כי כרגע נמרוד הוא השחקן הכי גבוה שלנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2024 10:35 pm 
Hall of Famer

אילת מפסידה להפועל חיפה
באר שבע בניצחון דרמטי אחריי הארכה על עפולה.היא תלויה בעצמה במחזור הסיום שתארח את הרצליה .עפולה תתארח באילת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 5:32 am 
Sophomore

אז אילת הולכת לרדת ליגה כנראה, וזה זמן טוב להזכיר שזה קצת החטא ועונשו, כי בנו שם את אחד הסגלים הישראלים החלשים בהיסטוריה של הליגה.

חמישה ישראלים שיחקו באילת השנה בלפחות חצי מהמשחקים (עידו הראל, קורן ג'ורנו, יהונתן לוי, עמית זיס, ואור אשכנזי). הם קיבלו בין 13 ל-23 דקות למשחק ובסה"כ בערך 85 דקות מתוך ה-200 של הקבוצה.

התפוקה עלובה באופן חריג: אף אחד מהחמישה לא קלע יותר מ-4 נקודות למשחק וכולם ביחד קלעו 18 נקודות מתוך ה-77 של באר שבע. כל אחד מהחמישה קלע בפחות מ-37% מהשדה. אף אחד מהם לא מסר יותר מ-1.7 אסיסטים למשחק (ג'ורנו). וכולם עם מדד נמוך יותר מ-4 (הזרים של הקבוצה כולם עם מדד בין 9 ל-20). בכל הקבוצות האחרות בליגה יש לפחות ישראלי אחד עם מדד של לפחות 10.

ברוב המקרים זה לדעתי לא עליהם. אלה במקרה הטוב שחקני ליגה לאומית בינוניים, רובם צעירים בלי ניסיון, שנזרקו משום מה לסיטואציה של הרבה דקות בליגת על. יוצא הדופן כאן הוא זיס, שכבר נתן עונות סבירות בליגת העל עם באר שבע לפני שנתיים ושלוש (8 נקודות למשחק באחוזים סבירים) ובאופן כללי נראה כמו שחקן ששייך לליגת העל, עם נתונים פיזיים לא רעים וכישרון חביב. אבל השנה הוא היה פשוט מזעזע. 3 נקודות למשחק ב-23 דקות, עם 30% מהשדה (28% משתיים!) ו-64% מהעונשין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 6:38 am 
Sophomore

שכחת את זאבלין ואת העובדה שטי.ג'יי קליין היה אמור להיות הישראלי הבכיר שלהם, וחתך. הם השקיעו הרבה בזרים והתקשו להחליף את אלה שעזבו (רק סטוארט נשאר), קצת כמו הרצליה הם נפלו על השקעה בזרים על חשבון מקומיים (במקרה של הרצליה הסגל הישראלי מרשים, אבל כולל דובר עברית בודד). לא במקרה, אני חושב, המשותף לשתי הקבוצות האלה הוא מנהל מקצועי זר.

כאמירה כללית יותר, למרות כמה עונות טובות הפועל אילת לא הצליחה ליצור קהילה וממוצע הצופים במשחקי הבית שלה היה הנמוך ביותר בליגה לאורך השנים. הם מנסים לבנות שם איזו קרית-ספורט שמתישהו תכיל אולם חדש, די קשה לראות את זה מתקדם בשנים הקרובות. הייתי מעדיף שעפולה תרד, את הפועל חיפה לדעתי צריך להוריד בכוח, אבל גם להפועל אילת, שמראש התחילה כפרויקט קצת מפוקפק, אני לא חושב שאתגעגע.

אפרופו עפולה - לשמחת המאמן שלה, רועי פרל, הם לא בפלייאוף. הוא אמר בקולו לפני כמה משחקים ש"זה לא הדבר הנכון בשבילנו", מצד אחד כנות מפוכחת, מצד שני איזה מין דבר זה להגיד בקול רם. למרות עונה מוצלחת הוא לא ימשיך שם, בכלל עושה רושם של טיפוס מעט משובש, זה קטע של מאמני כדורסל עפולאיים? מעניין לאן הוא הולך, למה הוא הולך, ומה בכלל הקטע של הקבוצה הזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 7:38 am 
Sophomore

לא שכחתי את זבאלין. דיברתי על שחקנים ששיחקו לפחות חצי מהמשחקים (הוא לא). ולא שזה היה משנה הרבה את המאזן העגום של הישראלים (הוא עם 5 נקודות למשחק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 8:21 am 
מנהל פורום

אתה קורא לזופר אבדיה זר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 8:31 am 
Sophomore

הוא בדיוק על 50% (היה גם גביע), שווה אזכור ולו רק כדי להמחיש את הנקודה - זה השחקן היחיד שהם הצליחו להוסיף לסגל הישראלי המחריד במיוחד השנה. התירוץ שם תמיד היה שקשה לשכנע ישראלים (צברים, עם משפחה וקהילה) להגיע לאילת, אז בקיץ האחרון הם אפילו לא ניסו.

אולי באמת לא השוואה טובה, זופר, אבל גם הוא לא מגדולי המעריצים של הכדורסלן הישראלי. יש הטוענים שממילא אקוניס קובע הכל וזופר שם מסיבות אחרות, לא יודע, מוכן לרדת מזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2024 10:30 am 
מנהל פורום

לא יודע עד כמה באמת יש הצדקה לאילת להחזיק קבוצה מכספי עירייה. מילא אם היה איזה מיליונר שמשקיע מלא כסף מכיסו הפרטי.
אגב, לא שבבאר-שבע יש הצדקה כזו גדולה לאור כמויות הקהל העלובות שמגיעות למשחקים, אבל שם לפחותזה עיר גדולה וגם מחלקת נוער שעשתה קפיצה בשנים האחרונות וכמעט הכפילה עצמה וכן יש פוטנציאל לקהל.
ואולי זה לא הצדיק עצמו מקצועית, אבל בניגוד לאילת, לב"ש כן היו ישראלים משמעותיים שבנו סביבם. באופן אירוני בניצחון האחרון שאולי השאיר אותם בליגה התרומה של כל הישראלים הייתה ממש אפסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Google [Bot], Hacohen, uriel17, נביא בעירו, עופר האדום ו 41 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: