סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 02, 2024 11:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 211 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 12:52 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
פלאש, קצת מוזר לי שאתה חושב שלפופ או לברוקס יש שפנים בכובע. מול הספרס מיאמי שיחקו 7 משחקים בשנה שעברה. מול אוקלהומה סיטי שיחקו 5 לפני שנתיים, והסגל שלהם די דומה(מינוס הארדן, שזה לכל הדעות מינוס די גדול). הקבוצות מכירות אחת את השנייה די טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 8:40 pm 
Hall of Famer

תוהה איך הספרס מתכוננים למשחק הזה והאם פופ יחליט בשלב כלשהו - וזה ברור לשחקנים - לשמור כוחות למשחק 7. לכאורה, לא מוותרים על משחק כ"כ חשוב, אבל מצד שני, ס"א מבוגרת מאוד ופופ עשה משהו דומה אם הבנתי נכון במשחק 4. הוא שמר כוחות גם מנטלית וגם פיזית למשחק בבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 9:38 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
מאט בונר יכול לתקוע 4-5 שלשות במשחק. הוא יכול להפוך לחלוטין את משחק אחד בגמר לבדו ולהשפיע על שאר הסדרה בכך שהוא יגרום לריווח של ההתקפה של הספארס, שספילטר לא עושה ושדאלאס הראו שזאת הדרך לשבור את ההגנה של מיאמי. אני חושב שמעולה שפופ נותן לו ביטחון ובונה אותו לקראת הסדרה מול מיאמי.

רק בכדי להבהיר, זאת ספקולציה מפגרת בדיוק כמו הדיבורים על משחק של 20 נק' של ספילטר. השחקנים המשניים הם שחקנים משניים והמטרה של פופ היא לנצח את אוק סיטי ולא לבנות שחקנים לסדרה מול מיאמי (כמו שון גנדי אמר היום - אינדי עבדו קשה מאד בכדי שהם יוכלו לשחק את משחק מספר 7 בבית). אם פופ חושב שבמשחק נתון מט בונר הוא זה שנותן לו את הצ'אנס הטוב ביותר, אז הוא צריך ללכת איתו וספילטר צריך להיות מקצוען כמו לואיס וכשיקראו לו הוא צריך להיות מוכן ולתרום. זה התפקיד של שחקן רוטציה באן.בי.איי.

זה נכון גם לגבי בונר וגם לגבי ספליטר. שניהם צריכים את הביטחון. הספרס צריכים את השחקני ספסל 9 ו10 האלה שיתנו את האקסטרא שאין למיאמי. בלי קשר לבונר, פופ לא צריך לייבש את ספליטר אלא לתת לו לבנות ביטחון בגאברג' טיים וזה לא קרה. חבל.

זה בדיוק מה שספו עושה במיאמי עם לואיס, ג'ונס קול האסלם וכו'. ואני ממש לא מסכים איתך שבניית שחקנים לסדרה הבאה סותרת את המקסימום שאפשר לתת בסדרה הנוכחית. התיאוריה הנגדית היא המפגרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 9:46 pm 
Senior

פלאש, אני אשאל שוב: הקבוצות שיחקו אחת נגד השנייה 11 פעמים בשנתיים האחרונות. למה אתה חושב ששחקנים יכולים להפתיע אם תהיה עוד סדרה ביניהן והסגלים של שתיהן די נשארו אותו דבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:06 pm 
Junior

אתה מדבר על סן אנטוניו נגד מיאמי?

בהנחה שכן, שפנים זה לא קשור לכמה משחקים הם שיחקו. יש טקטיקה הגנתית, שמוותרת על משהו אחד כדי לעצור משהו חשוב יותר מבחינתה.

בהנחה שמיאמי יכנסו לפארקר ולקלעים לורידים ולא יביאו דאבל טים בצבע, אלא כמנהגם יעשו פרונט, שחקנים כמו ספליטר ודיאו שנתנו קפיצה רצינית בתפוקה בפלייאוף הזה, יכולים להיות ההבדל (וזה מעבר לעניין הביתיות שעברה לסן אנטוניו). בטח מול הגנת הצבע של מיאמי ובעיית הרב'.

יכולתי לשאול אותה שאלה על אינדיאנה נגד מיאמי, אילו שפנים המאמנים כבר יכולים להוציא מהכובע אחרי שלוש סדרות שהן נפגשות?
והנה כריס בוש, שב11 משחקי פלייאוף נגד אינדיאנה קלע 13 נק', 17, 17, 15, 7, 7, 5, 9 , 9 , ו - 9 נק', פתאום במשחק 4 שם 25, במשחק 5 20, במשחק 6 שוב 25 נק'. באחוזים מעולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:19 pm 
Senior

עם כל הירידות על כריס בוש, האיש אולסטאר. הוא וספליטר לא באותו איזור חיוג בכלל. הוא לא שפן, בערך כמו שג'ינובילי לא שפן. פופ לא ישחק עם ספליטר ליד דאנקן כי הוא פשוט לא עושה את זה, להוציא יריבות שהמאצ' אפ מחייב אותו לשים עוד גבוה מאסיבי ליד דאנקן. ספליטר ישחק 10-12 דקות בערב, כי דאנקן משחק בערך 38 דקות. בזה נגמר הסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:30 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
עם כל הירידות על כריס בוש, האיש אולסטאר. הוא וספליטר לא באותו איזור חיוג בכלל. הוא לא שפן, בערך כמו שג'ינובילי לא שפן. פופ לא ישחק עם ספליטר ליד דאנקן כי הוא פשוט לא עושה את זה, להוציא יריבות שהמאצ' אפ מחייב אותו לשים עוד גבוה מאסיבי ליד דאנקן. ספליטר ישחק 10-12 דקות בערב, כי דאנקן משחק בערך 38 דקות. בזה נגמר הסיפור.

פופ פותח עם ספליטר ליד דאנקן ב50 משחקים העונה, 58 משחקים עונה שעברה. ספליטר משחק באזור 21-24 דק' ודאנקן באזור 28-30 דקות.
בפלייאוף, ספליטר פתח ליד דאנקן ב15 משחקים שנה שעברה, וב16 משחקים השנה, עד הניסוי עם מאט בונר.
אז נראה לי שפופ קצת כן עושה את זה.

הגמר הקודם לא רלוונטי. אז מזכיר עוד מקרה: האסלם עונה שעברה נתן עונה די מחורבנת. בגמר מול הפייסרס הוא פתאום נתן שני משחקים בהם הוא קלע 8-9 מהשדה, 17 ו16 נק', ונתן למיאמי אחלה פוש מהספסל בדרך לנצחון.

בנתיים ספליטר קפץ מ6 נק' ו3 רב' בפלייאוף הקודם, ל8 נק' ו7.5 רב', ב58.5%, בפלייאוף הנוכחי, עם 25.6 דקות לערב בפלייאוף, והפך לשחקן סופר משמעותי. נחכה לגמר ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:43 pm 
Senior

בפלייאוף האחרון הספרס שיחקו מול דאלאס ופורטלנד. שתי קבוצות שהכוכב שלהן הוא 4 ארוך שקולע מבחוץ ומתחיל גם את כל המהלכים שלו משם. אי אפשר לשחק מולם סמול בול רוב הזמן כי הם יכולים לקלוע מעל גבוהים נמוכים ואם דאנקן ישמור עליהם לא יהיה מי שיגן על הטבעת. באופן כללי יש במערב יותר קבוצות עם קווים קדמיים גדולים פיזית מאשר במזרח. ממפיס, יוסטון, מינסוטה פורטלנד, ובמידה מסויימת גם הקליפרס(אתה לא יכול לשים את דאנקן שירדוף אחרי בלייק גריפין). מולן אתה צריך את ספליטר. מול מיאמי, ולדעתי גם מול אוקלהומה, זה בעיקר סותם את הצבע ולא יעיל כל כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:00 pm 
Junior

דווקא בעיני אין בעיה לתת לספליטר לשמור את איבקה או את באטייה/לואיס, הנזק לא רציני כדי שאוותר עליו ברוטציה.

כמובן אם מיאמי הולכת עם צ'אלמרס-אלן-וייד-לברון, ואוקלהומה עם ווסטברוק-ג'קסון-באטלר-דוראנט, אין לספליטר מה לחפש על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:24 pm 
Senior

כולכם לדעתי מסתכלים על עניין של בונר\דיאו במשחק האחרון לעומת ספליטר בכיוון הלא נכון. בונר פתח, ואחריו רק דיאו שיחק ב4 ולא ספליטר לא בגלל שום בעיה הגנתית אלא בעיקר בהתקפה והאימפקט של איבקה. פופ רצה בצדק לנטרל את האימפקט של החסימה של איבקה ואפשר לעשות את זה רק על ידי שחקן שחייבים לצאת אליו וככה לפתוח את הצבע לחדירות של פארקר ולדאנקן שאיבקה הרג אותם ביכולת ההגנתית שלו ובעזרה שלו בהגנה. אוקלהומה ניסתה סמול בול בתחילת הסדרה מול הספרס בלי איבקה וסן אנטוניו התעללה בהם. לסן אנטוניו אין בעיה הגנתית נגד הסמול בול ולא הייתה להם גם שאיבקה חזר. הייתה להם בעיה התקפית עצם זה שספליטר לא מאיים בכלל מבחוץ (או בהורדת כדור\מסירה\קבלת החלטות) וזה תקע את ההתקפה שלהם.

כל עוד למיאמי אין את איבקה (ואין להם) אני מניח שפופ יחזור בגמר (אם וכאשר יגיע לשם כמובן) לרוטציה הרגילה של כל העונה עם ספליטר ודאנקן והוא ישחק פנימה כל התקפה עד שמיאמי תתייאש מלשחק סמול בול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:40 pm 
Senior

אני מציע לך לראות קלטות מהגמר האחרון. במשחק 4 פופ עלה עם ספליטר יחד עם דאנקן. ספלוסטרה עלה עם מייק מילר. בערך דקה אחר כך ספליטר נתקע בחילוף על וויד ועשה עבירה בג'אמפ שוט. הוא טס לספסל ולא ממש חזר עד הגארבג' טיים של אותו ערב. בשלושת המשחקים הבאים ספליטר שיחק 22 דקות. ביחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 4:10 am 
Hall of Famer

אני חייב להגיד שאני ממש לא משוכנע שג׳ורג׳ את סטיבנסון הם צמד הגנתי טוב יותר מגרין את לאונרד. למעשה נראה לי שאני מעדיף את הצמד של הספרס

וגם מדהים ההבדל בין החדות ואף האתלטיות של דאנקן בן ה 38 לבין ספליטר הצעיר הרבה יותר. שניהם קיבלו כדור דומה עם הפנים לסל לצעד וחצי. דאנקן עשה דאנק שכולו ניסיון ואורך. ספליטר אמנם סחט עבירה אבל אפילו לא דמיין דאנק.
פוטנציאל ל20 נקודות עאלק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 4:32 am 
Hall of Famer

ספליטר אכן חתיכת מגושם.
לא זוכר סנטר שנחסם כל כך הרבה פעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 4:40 am 
Hall of Famer

מחצית לא רעה של כדורסל נגמרת ב-7 לת'אנדר
הספרס עם 4/18 מהשלוש ו-10/20 לשתיים וזה עיקר הפער. הרבה שלשות חופשיות שלא נכנסו.
באוקלהומה 4 קלעים בלבד במחצית - דוראנט וראסל ווסטברוק (15 כ"א), רג'י ג'קסון (12) ואיבאקה (7). דוראנט עם 23 דקות משחק מתוך 24 דקות במחצית.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 4:51 am 
Hall of Famer

טוני פארקר עם כאבים בקרסול שמאל לא ישחק עד סוף המשחק, ואפשר לתכנן כבר על משחק 7.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 4:59 am 
Hall of Famer

או שלא... דאנקן מדהים כל פעם מחדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:18 am 
Sophomore

הספסל עושה קצת הבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:18 am 
Hall of Famer

סן אנטוניו עם רבע מרגש פשוט ואני צריך לעוף לשדה התעופה ולפספס את הרבע האחרון. אבל באמת, פשוט מדהים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:20 am 
Hall of Famer

מה לעזאזל?! הספרס עם רבע מטורף עולים ל-10 הפרש אחרי שלשה ועבירה של דני גרין שנייה לסיום הרבע השלישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:39 am 
Hall of Famer

וואו. בניגוד לתאנדר שהתפרקו ללא איבקה.
הספרס משחקים נהדר ללא פרקר.
גינובילי אחד הגדולים ששיחקו בלידה הזאת. שחקן של 20 נק בכל קבוצה אחרת. מסירות תענוג.
דיאו ענק. פוסט אפ. מסירות. קליעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:47 am 
Hall of Famer

הת'אנדר מצמצמים ל-2 בלבד, טייםאאוט גרג פופוביץ'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:56 am 
Hall of Famer

למה בטלר לא משחק??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:58 am 
Hall of Famer

וואוו.
חטיפה של המשחק של וווסטברוק.
כעת שלוש על שניים של הספרס. קרש סל של דנקן אבל גג עצום של איבקה. מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 5:58 am 
Hall of Famer

מה לעזאזל הולך פה??
ווסטברוק עם שני מהלכים גדולים אולי מציל לת'אנדר את העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 6:00 am 
Hall of Famer

והנה הגיעו גם השופטים עם פספוס קריטי של גולטנדינג לטובת אוקלהומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 211 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, d.k., Yossarian, נורטון, סאבוניס, עופר האדום ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: