סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יולי 07, 2024 11:48 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 202 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 10:32 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
שדרוג בכל מקרה יהיה כי פארמר היה נזק.

התגובה שלי אמרה שאופטימלי זה ממש לא ולשנים קדימה נראה לי שכדאי להם יהיה להיפרד מרוצ'סטי לטובת גארד שיותר יתאים ליד מקל (ואוחיון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 10:36 pm 
Hall of Famer

זה בסדר שאתה חושב שסטול בעיקר מפזר, אבל מה לעשות שהוא שיחק ברוב הקריירה שלו כרכז ואפילו השנה בסראטוב הוא משחק כרכז. אז יכול להיות שהוא לא רכז מוביל (וגם לא סנטר אימתני), אבל רכז הוא כן. זאת העמדה שלו ולמרות זאת הוא השתלב יפה עם גל מקל. אם ראית את סטול משחק, אז אתה צריך להבין טוב מאד שסטול הכי אפקטיבי (וגם הכי מזיק כמובן) כשהכדור ביד שלו, לא כשהכדור ביד של רכז אחר שמסדר לו מצבים. בחיפה גרינברג ידע לגרום לצמד מקל את סטול לעבוד טוב ביחד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 10:38 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

סטול בחיפה נתן הרבה אסיסטים וחטיפות ביחד עם איבודים וזריקות שלוש מטורפות. בכל מקרה הוא לא דומה לאף שחקן אחר בטח לא לרוצסטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 11:04 pm 
Junior

לאוהדי ירושלים שלא רוצים שישוו אותם למכביסטים ומדברים על שחקני קבוצות אחרות כעל פירות שרק צריך לקטוף: זליקוביץ' תחת חוזה.

ואם כבר חוזים לא מעניינים אתכם, לא יותר מעניין לדבר על דאוסן?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 11:21 pm 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
לאוהדי ירושלים שלא רוצים שישוו אותם למכביסטים ומדברים על שחקני קבוצות אחרות כעל פירות שרק צריך לקטוף: זליקוביץ' תחת חוזה.

יכול להיות שאתה קצת נסחף? שני אזכורים בחמישה עמודי דיונים, אחד מהם על ידי מישהו שלדעתי לא אוהד ירושלים וגם ציין שהוא תחת חוזה. אבל העיקר שהכנסת לנו.
בלי קשר - לקבוצה אסור לפנות לשחקן תחת חוזה, אבל לדרוש ממשתמשים בפורום לא לדבר על שחקנים תחת חוזה זה באמת הזוי. סתם ברמת העיקרון, אם אני לא אגיד שאני רוצה את זליקוביץ׳ איך אני בכלל אדע שהוא תחת חוזה? אולי נעשה רשימה של מי שלא תחת חוזה ורק אותם אפשר יהיה להזכיר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 11:22 pm 
Hall of Famer

אני חולק על כמה דעות שהיו פה לגבי פוטנציאל השיפור בסגל הישראלי בשנה הבאה של מכבי וירושלים .

מכבי מן הסתם לא תהיה עם שחקן עד 25 ( למה שיתאימו עצמם לחוקים ?! עדיף להתלונן ) , אז בכל מקרה הסגל שלה מדי משחק יכיל רק 4 "ישראלים בוגרים" ( נניח כסגל מיטבי - רוצ'סטי , מקל , לנדסברג ופניני ) לצד שגב , אז זה שאוחיון ויבזורי גם כן בקבוצה זה נחמד , אבל בפועל הם יתלבשו רק במקום אחד מהקודמים .

בירושלים טימור ( יליד מרץ 92 ) יהיה להבנתי עדיין עד 25 , כך שניתן יהיה למעשה להחתים כל ישראלי שהוא מבחינת המכסה . אפשר למשל ללכת בגדול על טיוס ( ואז לחסוך זר בעמדת הסנטר ) , או פשוט להביא "תחליף למנקו" ( שעובר את גיל 22 ולכן יהיה פחות רלוונטי מן הסתם ) כמו דאוסן , זליקוביץ' , משעור , שמחון וכו' ( עם כל הכבוד לחוזים - לירושלים מספיק כסף ושחקנים להציע לקבוצות האחרות בכדי שהעסקה תהיה כדאית לכל הצדדים ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 12, 2016 9:37 am 
Sophomore

שמואליקי, כמה פחות רלבנטי יכול להיות מנקו ביחס למה שהוא היום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 12, 2016 9:53 am 
Junior

דניאל כתב:
הרסי הוקינס כתב:

יכול להיות שאתה קצת נסחף? שני אזכורים בחמישה עמודי דיונים, אחד מהם על ידי מישהו שלדעתי לא אוהד ירושלים וגם ציין שהוא תחת חוזה. אבל העיקר שהכנסת לנו.
בלי קשר - לקבוצה אסור לפנות לשחקן תחת חוזה, אבל לדרוש ממשתמשים בפורום לא לדבר על שחקנים תחת חוזה זה באמת הזוי. סתם ברמת העיקרון, אם אני לא אגיד שאני רוצה את זליקוביץ׳ איך אני בכלל אדע שהוא תחת חוזה? אולי נעשה רשימה של מי שלא תחת חוזה ורק אותם אפשר יהיה להזכיר?

יכול להיות שאני נסחף כי אתם מדברים על הקפטן של הקבוצה שלי :)
בכל מקרה, אני לא יודע איך חיפשת את התוצאות שלך, אבל זו לא הפעם הראשונה שיש דיון כזה.
ולדרוש, כמובן שאין לי איך ומה לדרוש.
וברמת העקרון לגבי איך תדע אם שחקן הוא תחת חוזה כשאתה רוצה אותו - גוגל ידידי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 12, 2016 10:45 am 
מנהל פורום

לא חושב שראית מישהו שרוצה לקחת שחקן העונה
מדובר על הקיץ, ובקיץ גם שחקנים תחת חוזה יש להם אופציות לפתוח את החוזה מבלי לפגוע במהלך התקין של העונה
אני מאוד מקווה שמישהו בהפועל שם עין על משעור, זליקוביץ' יכול מבחינתי להשאר בהרצליה לנצח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 12, 2016 12:43 pm 
Hall of Famer

אד הורטון כתב:
שמואליקי, כמה פחות רלבנטי יכול להיות מנקו ביחס למה שהוא היום?

כיום מנקו הוא עדיין על משבצת של "עד 22" , וככזה זה סביר שהוא מקבל עשר דקות מדי משחק ליגה ונותן מנוחה לבכירים ממנו .
אם ירושלים רוצה להשתדרג בסגל הישראלי אז היא צריכה להביא שחקן מקומי נוסף , ולאור העובדה שניתן לשתף מדי משחק רק 4 שחקנים ישראלים מעל גיל 25 ( לצד 5 זרים ) - הגיוני שמנקו לא יהיה אחד מהם .

בקיץ אני לגמרי בעד מהלכים מהסוג שמתואר פה . סתם לצורך הדגמה - טרייד בין משעור למנקו ( שכמדומני יש לו חוזה בירושלים , אך אין לו ממש צורך שם בשנה הבאה ) כאשר למעשה ירושלים תשלם את החוזים של שניהם , יכול לשרת את האינטרסים של שתי הקבוצות ( להרצליה תתפנה משכורת ) ושני השחקנים ( משעור יקודם מקצועית , מנקו יקבל קבוצה שיחסית נוח לקבל בה דקות ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 12, 2016 3:03 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אולי תקחו את הדיון על י-ם והרצליה לת'רד אחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 9:36 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כרגע מקל לא משוחרר מהכוכב האדום, שכנראה רוצים שהוא ימשוך את תביעת ה-BAT שהוא הגיש נגדם. באשדוד הוא כנראה לא ישחק, מה שאומר ששוב רוצ'סטי לא יוכל לנוח.
כל זה אומר שהוא עוד יותר יקר מסתם שיפוי המס - מכבי תצטרך לפצות אותו על הכסף שהכוכב חייבים לו, אחרת זו סאגה שיכולה להימשך חודשים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 9:49 am 
Sophomore

ומי שמכיר את ה- BAT, יודע שלמקל לא שווה למשוך את התביעה כי זה הפורום הכי פרו-שחקנים ever.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 9:59 am 
Hall of Famer

זה לא משנה. גם אם הוא הכי פרו-שחקנים, למכבי אין את הזמן הזה לחכות. מה שאומר לדעתי שהיא תעדיף לסגור את זה במשיכה של התביעה ופיצוי מצדה למקל.

אבל חכו, יש עוד.
לפי כל הפרסומים, מקל למעשה חתך מהחוזה עם הכוכב האדום חד צדדית. אף אחד לא שמע מהכוכב האדום שגם מבחינתם החוזה לא תקף. מה שאומר שיכול להיות שהם ידרשו בייאאוט עליו.

בקיצור, מקל במכבי סופית זה עניין של עוד לא מעט כסף, או לא מעט זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 10:09 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
זה לא משנה. גם אם הוא הכי פרו-שחקנים, למכבי אין את הזמן הזה לחכות. מה שאומר לדעתי שהיא תעדיף לסגור את זה במשיכה של התביעה ופיצוי מצדה למקל.

אבל חכו, יש עוד.
לפי כל הפרסומים, מקל למעשה חתך מהחוזה עם הכוכב האדום חד צדדית. אף אחד לא שמע מהכוכב האדום שגם מבחינתם החוזה לא תקף. מה שאומר שיכול להיות שהם ידרשו בייאאוט עליו.

בקיצור, מקל במכבי סופית זה עניין של עוד לא מעט כסף, או לא מעט זמן.

חשבתי שהכישורים של מזרחי בתור עורך דין קצת יותר מוצלחים מאשר להגיע למצב כזה, אבל כנראה שמומחיות שלו היא זיכוי ידוענים בדרכים מפוקפקות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 10:12 am 
Hall of Famer

מה בדיוק קשור הכישורים של מזרחי כעורך דין? יש מצב משפטי מסויים, וזה יכול להיפתר כנראה רק עם כסף או שייקח הרבה זמן, גם אם היית מביא את אלן דרשוביץ לייצג את מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 10:20 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
מה בדיוק קשור הכישורים של מזרחי כעורך דין? יש מצב משפטי מסויים, וזה יכול להיפתר כנראה רק עם כסף או שייקח הרבה זמן, גם אם היית מביא את אלן דרשוביץ לייצג את מכבי.

עורך דין רציני היה בודק את הנושא מול הכוכב האדום ולאור מה שהיה מגלה היה מכניס מראש סעיף בנוגע לנושא, למשל מי ישא בעלויות של הביי אאוט וכד׳. נראה לי מאוד בסיסי לבדוק שלא תהיה בעיה לשחקן לקבל שחרור מהקבוצה שלו לפני שאתה חותם איתו על חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 10:25 am 
Hall of Famer

מה מצבו של אוחיון אגב ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 10:37 am 
Hall of Famer

מנחם כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

עורך דין רציני היה בודק את הנושא מול הכוכב האדום ולאור מה שהיה מגלה היה מכניס מראש סעיף בנוגע לנושא, למשל מי ישא בעלויות של הביי אאוט וכד׳. נראה לי מאוד בסיסי לבדוק שלא תהיה בעיה לשחקן לקבל שחרור מהקבוצה שלו לפני שאתה חותם איתו על חוזה.

נו, אז היית בודק, ואז מה? די ברור שהשחקן לא יישא בהן, אם יהיו כמובן. כמובן אפשר היה לא להחתים אותו ולהשאיר את הפרימדונה...
בקיצור לא היו פה הרבה ברירות. אם רצית את מקל בנקודת הזמן הזו, זה חלק מהעיסקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 10:58 am 
Junior

רק שאם היית בודק וסוגר את זה מראש הוא כבר היה משחק השבוע ובמקום זה בכלל לא ברור מתי הוא יוכל לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 11:44 am 
Sophomore

אני נוטה להסכים עם מנחם. אפשר (וצריך) היה לסגור את זה ברמה של מכבי מול הכוכב האדום, במיוחד כשמכבי ידעו שיש לו עניינים לסגור מול הכוכב.

מקל יכול לבקש תעודת שחרור ולפנות לנשיא פיב״א להחלטה אם הכוכב מסרבת (מסלול אוחיון), אבל גם זה עשוי לקחת כמה שבועות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 1:49 pm 
Freshman

"מבחינת מכבי, החלטת מזכ"ל פיב"א הינה חיזוק נוסף לעמדתו של המועדון לפיה יש לשמור על העיקרון של כיבוד הסכמים הדדי"

הודעת המועדון הרשמית של מכבי ת"א לאחר פסק הבוררות בעניין יוגב אוחיון-קובאן.

סתם, כי נזכרתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 1:54 pm 
Hall of Famer

במחשבה שנייה אני מקבל, אפשר היה לעשות את זה יותר טוב. ומילא אשדוד, אבל באמצע-סוף השבוע הבא יצטרכו לרשום אותו ליורוקאפ, אחרת הוא יפספס גם את הסיבוב השני של הבית.
בסוף אחרי כל העיסקה הזו (שעדיין נראית מוצלחת ומתבקשת על פניה) הם יתקמצנו על הכסף הנוסף הזה, וזה יימרח כמו מסטיק. אולי קצת מיהרתי להוריד בפניהם את הכובע, ואולי אנשים קצת נחפזו להגיד ש"מכבי הישנה חזרה", ואלה בעצם אותם פדרמנים, שלומיאלים כשהיו.

את ההקשר של נדב לעומת זאת לא בטוח שהבנתי, חוץ מזה שהזכירו את מזכ"ל פיב"א ומסלול אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 3:03 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלי קשר לכל השאר, הכוכב יוצאים פה מניאקים כלפי מקל שחבל על הזמן, מההבאה שלו על זמן שאול עד שהמסומם יחזור, דרך ההוצאה שלו מן הרוסטר כדי שיוותר על השכר ועד לסיפור הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 15, 2016 5:16 pm 
Hall of Famer

זה יכול להיות, אבל השאלה עכשיו היא מה מכבי תעשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 202 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, stavs, נורטון ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: