סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 2:50 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 266 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 6:41 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
וזה בלי סיבה נראית לעין
לא שמירה כפולה, לא פציעה
כאילו "די נו אני רוצה הביתה"
ממש מוזר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 7:37 am 
Senior

מינסוטה תשלם בשנה הבאה 50 מיליון דולר לשחקן שפחות טוב מהמחליף שלו ולא עולה לפרקט בדקות הכרעה של משחק פלייאוף הכי חשוב בהיסטוריה של המועדון.
לא רק זה, גם שחקן שאפשר היה להשיג עליו בטרייד כמעט כל מה שרוצים.

אנט אדוארדס הוא לא מייקל אבל הוא גם בן 22. מותר לו לתת משחקים חלשים. הוא עוד ינצח סדרות פלייאוף.

בכל מקרה משחק מרגש. צריך להגיש בקשה רשמית לבטל את בוסטון המשמימה ושזה יהיה הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 8:16 am 
מנהל פורום

התותח המפוברק כתב:
ואם כבר גובר... לייבלי עם 6-6 וגאפורד 8-10 מהשדה. יכול לקחת גם 18 פרסי שחקן ההגנה של השנה. אם במאני טיים המאבס חוגגים בצבע אז זה על הראש שלו בראש ובראשונה.

ראיתי רק תקציר, אבל לפי כמות האליאופים של שניהם, יש מצב שכל הסלים שלהם נקלעו ככה ואני לא אומר את זה בלשון הגזמה.
במצב כזה קשה להאשים את גובר. נוצר איזשהו יתרון לדאלאס שלא באשמתו ואז הוא חייב לצאת לשחקן עם הכדור, ואז לייבלי או גאפורד פנויים לסיים את האליאופ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 11:29 am 
Hall of Famer

מה שודים. לדאלאס יש יתרון גדול בקו האחורי, גובר מנסה לעזור וזה בא על חשבון.

אבל תשמעו. לוקה כותב אגדה בפלייאוף הזה. זה לא ייאמן מה שהשחקן הזה עושה במאני טיים. כדורסל נטו, בלי להתייחס ליתרונות אתלטיים, לא חושב שיש שחקן טוב ממנו בליגה. רק יוקיץ' בספירה הזאת.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 12:13 pm 
Junior

אתה חושב שאם אתה שם את סטף קארי בגוף של לוקה, אתה מקבל שחקן פחות טוב מלוקה?
אני לא בטוח בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 12:22 pm 
Hall of Famer

סטף כתב מחדש את המשחק של דורו, אבל הוא בצד היורד של הקריירה. לוקה ויוקיץ' הם המגדירים של דורם. אפשר לראות את השינוי: הדומיננטיות של העוצמה והאתלטיות של לברון (עם המון כדורסל, ברור), ואז המעבר לאלגנטיות, זריזות והקליעה משלוש של סטף, והיום הדור שבו חכמת המשחק והטכניקה מנצחות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 12:23 pm 
Junior

ראיתי רק את החצי הראשון בלילה. זה מה שרציתי לכתוב:
מיני מובילה ב15 אבל מפגינה חוסר יציבות כאילו היא מפגרת. פאולים מיותרים רחוק מהסל, בכי לשופטים, איבודי כדור מיותרים. מה שמציל אותה כרגע זה תצוגת שלשות ושליטה די גדולה שלה בריבאונד. בעיקר גובר אבל לא רק סוגרים ממש טוב לריבאונד. קיירי ולוקה ולייבלי במשחק טוב אבל לא יציבים.
הסטטיסטיקה משקרת כי למיני יש המון חסימות מתחת לסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 12:33 pm 
Hall of Famer

הסיפור עם טאונס די לא ייאמן.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 1:03 pm 
Junior

stavs כתב:
אני לא בטוח בכלל.

שאלה מאוד היפותטית כי סגנונות המשחק שלהם מן הסתם התפתחו בהשפעת הכלים הפיזיים שלהם, אבל בעיני כן, חד משמעית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 1:04 pm 
מנהל פורום

Hacohen כתב:
סטף כתב מחדש את המשחק של דורו, אבל הוא בצד היורד של הקריירה. לוקה ויוקיץ' הם המגדירים של דורם. אפשר לראות את השינוי: הדומיננטיות של העוצמה והאתלטיות של לברון (עם המון כדורסל, ברור), ואז המעבר לאלגנטיות, זריזות והקליעה משלוש של סטף, והיום הדור שבו חכמת המשחק והטכניקה מנצחות.

והפיזיות. אני חושב שבטופ 10 שחקנים העונה אולי רק שג"א לא ספסימן פיזי או סתם בריון ביחס לעמדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 1:20 pm 
מנהל פורום

Yuval כתב:
מינסוטה תשלם בשנה הבאה 50 מיליון דולר לשחקן שפחות טוב מהמחליף שלו ולא עולה לפרקט בדקות הכרעה של משחק פלייאוף הכי חשוב בהיסטוריה של המועדון.
לא רק זה, גם שחקן שאפשר היה להשיג עליו בטרייד כמעט כל מה שרוצים.

אנט אדוארדס הוא לא מייקל אבל הוא גם בן 22. מותר לו לתת משחקים חלשים. הוא עוד ינצח סדרות פלייאוף.

בכל מקרה משחק מרגש. צריך להגיש בקשה רשמית לבטל את בוסטון המשמימה ושזה יהיה הגמר.

+1
טרייד עם סלרי קאפ על קאט ויפה שעה אחת קודם
יופי טופי של כדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 2:03 pm 
Junior

הוקיץ' כתב:
stavs כתב:
אני לא בטוח בכלל.

שאלה מאוד היפותטית כי סגנונות המשחק שלהם מן הסתם התפתחו בהשפעת הכלים הפיזיים שלהם, אבל בעיני כן, חד משמעית.

אז אני לא בטוח בזה בכלל, למרות שאני מסכים שקשה לנבא אם קארי היה יודע להשתמש בפיזיות הזאת בצורה קרובה למה שלוקה עושה, אבל מה שאני כן בטוח בו - זה שלוקה היה שחקן פחות טוב מסטף אם היית שם אותו בגוף של סטף.

אבל אם כל הנקודה של נדב הייתה בדגש על ה'כיום' ומעט התעלמות מסטף כי הוא בירידה, אז אין לי בעיה עם זה והכוונה ממש לא הייתה לגמד כמה שדונצ׳יץ׳ שחקן כדורסל מבריק עם יכולות עיבוד מדהימות וטאץ׳ יוצא מן הכלל.

ואם כבר כוכבים גדולים, אז לא לגמרי הייתי אומר שהכרכרה שהיא אדוארדס הפכה לדלעת, אבל כן הרגשתי שמה שהוא עשה ב6 המשחקים הראשונים של הפלייאוף לא היה ייצוג הולם לחלוטין של הרמה שלו היום, והמשחקים האחרונים מאוששים את זה.
הוא עדיין בן 22 והעובדה שהוא עשה מה שעשה בתחילת הפלייאוף בהחלט מבשרת טובות לוולבס (והוא גם לא רע במיוחד עכשיו, פשוט לא באמת ברמה של לוקה ודומיו עדיין), אבל כל עוד הוא לא חוזר לשם מהר, וטאונס לא מתעלה על עצמו במיוחד, למינסוטה יהיה מאוד מאוד קשה לקחת 4 מתוך ה5 הנותרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 2:15 pm 
Junior

סטף הוא כמובן קלעי מדהים, אבל המשחק שלו בנוי לא פחות על הזריזות שלו. בלי הזריזות ועם גוף גדול הוא היה שחקן אחר לגמרי.
כוח העל של לוקה לעומת זאת זו היכולת להשהות את ההחלטה עד הרגע האחרון והגוף הגדול שלו זה בדיוק מה שמאפשר לו את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 3:30 pm 
Junior

סליחה, חולק עליכם.
קאט במיטבו הוא כוכב על הרבה יותר טוב מנאזריד.
נאז ריד האהוב הוא בצדק השחקן השישי של העונה אבל גם לו יש מגרעות. חדירות לסל ללא מטרה היא המעצבנת שבהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 3:37 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שיש מחלוקת שקאט במיטבו הוא שחקן הרבה יותר טוב מנאז ריד.

הבעיה היא שלקאט יש עדר שימפנזים על הגב במה שקשור לאופי ולווינריות. הוא באופן קבוע עד הפלייאוף הזה יורד במספרים בפלייאוף (הפלייאוף הראשון שלו ב2018 היה ממש התרסקות), ג'ימי באטלר בשעתו חטף עצבים על האופי שלו והלילה בדקות הכי חשובות באחד המשחקים הכי חשובים בתולדות המועדון שלו הוא לא היה על המגרש. זה 4 פעמים אולסטאר, נבחר ראשון בדראפט, חוזה עצום. הציפיות ממנו זה לא להיות טוב יותר מנאז ריד.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 4:05 pm 
Hall of Famer

עם כל הכבוד לנרטיב של טאונס, הסיפור של המשחק והסדרה עד כה הוא שלוקה טוב יותר מאנט במאני טיים. הוא נותן הופעות של סופרסטאר וסוחב אותם א-לה דירק.
כרגע לא נראה שהוא מתרגש מהנוכחות של מקדניאלס, שהוא אחד משומרי הפרימטר הטובים בליגה.

מיניסוטה בעצם עם הגב לקיר במשחק מספר 3.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ש' מאי 25, 2024 4:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 4:07 pm 
Hall of Famer

הקילינג אינסטינקט של לוקה זה בהחלט הסיפור החיובי, אבל הסיפור השלילי הוא לגמרי קאט.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 4:16 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
הוקיץ' כתב:
stavs כתב:
אני לא בטוח בכלל.

ואם כבר כוכבים גדולים, אז לא לגמרי הייתי אומר שהכרכרה שהיא אדוארדס הפכה לדלעת, אבל כן הרגשתי שמה שהוא עשה ב6 המשחקים הראשונים של הפלייאוף לא היה ייצוג הולם לחלוטין של הרמה שלו היום, והמשחקים האחרונים מאוששים את זה.
הוא עדיין בן 22 והעובדה שהוא עשה מה שעשה בתחילת הפלייאוף בהחלט מבשרת טובות לוולבס (והוא גם לא רע במיוחד עכשיו, פשוט לא באמת ברמה של לוקה ודומיו עדיין), אבל כל עוד הוא לא חוזר לשם מהר, וטאונס לא מתעלה על עצמו במיוחד, למינסוטה יהיה מאוד מאוד קשה לקחת 4 מתוך ה5 הנותרים.

בדיוק

אני לא חושב שזו אשמתו של אנט.
מיניסוטה שמו את כל הצ'יפים על השולחן כשהוא בן 21 (עכשיו 22) וציפו שיעשה קסמים.
זה נראה מדהים מול דנבר וכרגע זה נראה פחות טוב מול ההגנה של דאלאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 4:29 pm 
Hall of Famer

בנוגע לקא"ט, הוא היה פחות או יותר ברמה של אדוארדס (5-17 מהשדה לאדוארדס, 4-16 לטאונס) אבל מה לעשות שיש לו מחליף ברמה גבוהה מאוד, שבקוש החטיא הלילה. פינץ' הלך עם האיש החם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 4:41 pm 
Senior

לא הוא לא. אנט שמר על קיירי עם עשה עבודה סבירה פלוס שהוציאה ממנו המון. טאונס הוא נזק הגנתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 4:48 pm 
Hall of Famer

עם זה אני מסכים
אבל אני לא בטוח שאנט צריך לשמור על קיירי.
הוולבס תלויים בו מדי בחלק ההתקפי
ולא נראה שיש לו מספיק כוחות לשחק ברמה גבוהה בשני הצדדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 7:28 pm 
Hall of Famer

זה לא טוב אם לסופרסטאר בפוטנציה בן 22 אין כח לשחק ברמה גבוהה בשני הצדדים.

בכל מקרה לגבי אנט אין שום צורך לקבוע מסמרות, הוא צעיר ועצם העובדה שהוא שחקן מוביל בקונטנדרית מספקת את כל הציפיות לגביו בינתיים.

קאט הלילה זה שערוריה. זה העוגן בקו הקדמי, הכוכב הותיק של הקבוצה, השחקן הכי יקר. מה זה הדבר הזה שלא סומכים עליו להיות על המגרש ברגעי ההכרעה. אני לא זוכר לזה אח ורע.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 8:19 pm 
Hall of Famer

שערוריה של מי? קאט או פינץ׳? ריד באמת היה חם אתמול, ולשחק עם שלושה גבוהים זה קצת מוגזם כשמתחשבים בקבוצה ממול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 8:22 pm 
Hall of Famer

של קאט כמובן. לא בשביל זה אתה יושב על סופר-מקס של 190 מליון דולר. להגיע למצב שלא סומכים עליך להיות על המגרש במאני טיים של משחק כלכך חשוב בבית? אני לא זוכר אירוע כזה בליגה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2024 8:44 pm 
Junior

Yuval כתב:
לא הוא לא. אנט שמר על קיירי עם עשה עבודה סבירה פלוס שהוציאה ממנו המון. טאונס הוא נזק הגנתי

לא מסכים בכלל, טאונס עושה עבודה הגנתית יפה בפלייאוף הזה, כולל הלילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 266 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: