סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 12:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 12:35 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן,

1. מה אתה אומר, שמכבי מפתה שחקנים להפר את החוזה שלהם בקבוצות ליגת העל? אם כן אז שיתכבדו הקבוצות ויפנו לביהמ"ש, יש עילה מאוד ספציפית לזה.
2.לא הבנתי, למה הכוונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 1:30 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Bozzy כתב:
אם יש סעיף בוררות של BAT בהסכם - הוא לא יפנה אותם למוסד המקומי והוא ידון במקרה. מכבי יכולה לנסות לפנות למוסד לבוררות של האיגוד ולטעון שמכוח חוק הספורט, המקום של הסכסוך במוסד לבוררות של האיגוד. במקרה כזה, אוחיון ייטען כי הסמכות מסורה ל- BAT ויבקש להעביר את הסכסוך לשם. או אז, מכבי תצטרך לטעון בבית משפט של- BAT אין סמכות, כיוון שאי אפשר להתנות על הוראות חוק הספורט ואי אפשר למסור את הסכסוך לטריבונל בינלאומי חיצוני.

הם לא יעשו את זה, משתי סיבות:
1. זה פותח חזית ישירה עם פיב"א שהקימה את המוסד הזה מתוך מטרה ליישב סכסוכים, באופן אחיד, ומבלי להיזקק למוסדות מדינתיים.
2. זה עלול לשרת את מכבי לרעה, במקרים אחרים, בהם היא דווקא מעדיפה לידון ב- BAT ולא בישראל.

מצד שני, אם מכבי באמת רוצים "לעכב" את אוחיון ולגרור אותו בדיונים משפטיים ארוכים ומתישים, זו בהחלט הדרך. זה מה שעשה דרק בואטנג עם הסוכן שלו, למשל. הדיונים בעניינים נמשכים כבר כמעט שלוש שנים.

אגב, ברגע שתתקבל החלטה כאן במוסד לבוררות - ל- BAT אין סמכות להתערב. הוא לא משמש כערכאת ערעור, אלא כטריבונל בוררות בלבד. אם אוחיון או מכבי ירצו לערער על ההחלטה של המוסד לבוררות של האיגוד - הם ראשית יצטרכו לפנות לערכאת הערעור של המוסד לבוררות ("בורר מכריע"). כיוון שפיב"א (בניגוד לפיפ"א) לא מכירים ב- CAS כערכאת ערעור על החלטות האיגודים, למעשה בזה יסתיים העניין.

מה באמת אומר חוק הספורט בעניין הזה? אני מתאר לעצמי (לא יודע) שהסמכות של איגוד הכדורסל לפי החוק תקפה רק בין שני גופים ישראלים, ולא נניח בין קבוצה ישראלית ושחקן זר. זה נכון?

בכל אופן, אני לא רואה למה שמכבי לא תעשה את זה (כמובן בהנחה שעורכי הדין הגאונים שלה, שהכניסו אותה לבעייה מלכתחילה, בכלל חשבו על זה במוחם המבריק). שני הנימוקים שהבאת למה לא לעשות את זה לא נראים לי נכונים.
לגבי הסעיף הראשון, אני מתאר לעצמי שפיב"א לא מצפה מקבוצות (ושחקנים) להפר את חוקי המדינה שלהם, ואם מכבי תגיד "היי, מה לעשות, זה החוק בישראל ואנחנו מחוייבים לו", אני לא רואה שום בעייה.
לעצם העניין, יש כבר תקדים בישראל. ירושלים לקחה את פניני לבוררות באיגוד הכדורסל, למרות שה-BAT כבר היה קיים. ראית איזו חזית שנפתחה בינה לבין פיב"א כי לא הלכו ל-BAT?
לגבי הסעיף השני, כמה שאני מאמץ את מוחי, אני לא רואה שום סנריו שבו יהיה עדיף למכבי בוררות ב-BAT ולא במוסד לבוררות של איגוד הכדורסל בישראל.

דבר אחרון, לגבי מה שכתבת בהודעה הקודמת שלך. עניין מאלט לא היה רלוונטי במקרה של פארגו גם אם היה שם קודם. המחליפים של פארגו היו פארמר ופפאלוקאס, מכבי דרשה את ההפרש בין המשכורת של פארגו למשכורת של שניהם יחד. פארגו טען שלא יכול להיות שהוא ישלם על שני מחליפים, והבורר קיבל את טענתו הספציפית הזו ולכן קבע שרק פארמר הוא המחליף של פארגו ולכן אין הפרש משכורות שפארגו צריך לשלם. קל וחומר שאם מכבי היו מוסיפים את מאלט לסיפור, הבורר היה דוחה גם את זה.
גם תקדימים מהכדורגל שהבאת אי אפשר להביא לצורך העניין. מכבי כבר ניסתה לעשות את זה בבוררות פארגו, וגם את זה הבורר פסל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 6:26 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
קובי כתב:
ראובן,

1. מה אתה אומר, שמכבי מפתה שחקנים להפר את החוזה שלהם בקבוצות ליגת העל? אם כן אז שיתכבדו הקבוצות ויפנו לביהמ"ש, יש עילה מאוד ספציפית לזה.
2.לא הבנתי, למה הכוונה?

1. ע"ע גיא פניני
2. ע"ע גיא פניני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 6:39 pm 
Junior

ראי - אתה בטוח שיש לאיגוד הכדורסל סמכות משפטית? אני באמת לא יודע ולכן אני שואל.
כלומר בית דין של פיבא או משהו כזה יכול למנוע מיוגב לשחק בחול, יש לו את היכולת הזאת כי כל האיגודים כפופים אליו.
אבל נניח שאיגוד הכדורסל מחליט שאוחיון חייב לשלם מכבי 500,000 דולר (סתם זרקתי) ויוגב מחליט שלא מתאים לו, מה אז? איזה סנקציות ניתן להפעיל עליו בנוגע לעונה הבאה?
אני חושב שלאיגוד הכדורסל יש יכולת להטיל עונשים רק לגבי הליגה או מקסימום לגבי הנבחרת, אבל אם יוגב מחליט שהוא יכול להעביר יופי של קריירה בלי לשחק משחק רשמי אחד בליגת העל יותר, איך תוצאת המוסד המקומי ישפיעו עליו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 6:48 pm 
Sophomore

אמנם הבורר קבע כי פארמר היה המחליף של פארגו, אבל להזכירך פארמר הוחתם לתקופה מוגבלת. הבורר ציין כי פארמר אכן יעזוב בשלב כלשהו ומכבי תצטרך להביא מישהו במקומו, אבל בגלל שזה עוד לא קרה בזמן הרלוונטי, הנזק הוא ספקולטיבי ואי אפשר לפסוק בגינו פיצויים. לכן, אפשר להבין מדבריו, שאם הנזק לא היה ספקולטיבי (כלומר, מאלט כבר היה מוחתם בגלל עזיבת פארמר - המחליף של פארגו), הם היו מקבלים את הכסף עבור ההחלפה הזו.

הבעיה עם מקרה פארגו הייתה שמכבי הייתה מאוד ספקולטיבית בטענותיה. כך, היא טענה בעלמא, כי היא הייתה משחררת את פארגו אם הייתה מתקבלת הצעה בסך 500,000 דולר. כך, היא טענה שמועדון ספרדי כלשהו הציע לפארגו 200 אלף דולר יותר. היא לא הביאה ראיות ולא הצליחה להוכיח שום דבר. לא מן הנמנע שאם כן הייתה מצליחה להוכיח, הנזק היה רב יותר וכך גם הפיצוי.

ועוד דבר אחד: אמנם הבורר דחה את האנלוגיה בין המקרה של פארגו לבין סעיף 17 לתקנון פיפ"א - שמגדיר את האופן הראוי לחישוב נזק בגין הפרת חוזה של שחקן כדורגל. אבל אם תקרא היטב את פסק הבורר, תראה שהבורר עצמו מסתמך על matuzalem כשהוא פוסל את אחד מראשי הנזק של מכבי. כך, שגם במקרה הזה לא מדובר בחומה בצורה ולתקדימים מהכדורגל דווקא כן יש רלבנטיות מסוימת.

בקשר לעניין פניני - הוא כנראה לא רלבנטי. אם בהסכם בין ירושלים ובין פניני לא הייתה תניית בוררות שמוסרת את הסמכות בסכסוך ל- BAT, אז במילא ל- BAT אין סמכות לדון במקרה ולכן גם פנו לבוררות. ודרך אגב, למיטב ידיעתי, אין כל חובה לכלול תניית בוררות של BAT בחוזים, ומכבי עושה זאת בכל מקרה. כנראה שהיא כן מאמינה במוסד הזה, יותר מאשר במוסד לבוררות של האיגוד.

נערך לאחרונה על ידי Bozzy בתאריך ש' יוני 23, 2012 6:56 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 6:53 pm 
Senior

sheky כתב:
ראי - אתה בטוח שיש לאיגוד הכדורסל סמכות משפטית? אני באמת לא יודע ולכן אני שואל.
כלומר בית דין של פיבא או משהו כזה יכול למנוע מיוגב לשחק בחול, יש לו את היכולת הזאת כי כל האיגודים כפופים אליו.
אבל נניח שאיגוד הכדורסל מחליט שאוחיון חייב לשלם מכבי 500,000 דולר (סתם זרקתי) ויוגב מחליט שלא מתאים לו, מה אז? איזה סנקציות ניתן להפעיל עליו בנוגע לעונה הבאה?
אני חושב שלאיגוד הכדורסל יש יכולת להטיל עונשים רק לגבי הליגה או מקסימום לגבי הנבחרת, אבל אם יוגב מחליט שהוא יכול להעביר יופי של קריירה בלי לשחק משחק רשמי אחד בליגת העל יותר, איך תוצאת המוסד המקומי ישפיעו עליו?

יוגב בשביל לשחק במקום כלשהו בעולם צריך לקבל שחרור בין לאומי מהאיגוד. בלי השחרור הזה הוא לא יכול לשחק בשום מקום (אלא אם פיב"א תתן את השחרור בעצמה). סביר שאם יש פסק בוררות של 500 אלף דולר שיוגב חייב לשלם למכבי, אז האיגוד לא ישחרר אותו עד שהוא ישלם אותו. בנוסף גם פיב"א לא תתערב בפסק דין של האיגוד מן הסתם ותשחרר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 6:54 pm 
Hall of Famer

ממה שאני קראתי, מכבי הזכירה גם את פפאלוקאס כמחליף לפארגו, וביקשה שגם המשכורת שלו תילקח בחשבון. פארגו טען שאי אפשר להפיל עליו משכורת משולבת של שני שחקנים והבורר הסכים. גם שילוב שפ פפאלוקאס ומאלט לא היה עובר אצל הבורר, מן הסתם.

שקי, אני לא יודע את כל הניואנסים. רק הנחתי שמכיוון שמדובר בקבוצה ישראלית ושחקן ישראלי, יש למוסד לבוררות של איגוד הכדורסל סמכות - בדיוק כמו שהייתה לו סמכות דיון בנושא פניני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 6:59 pm 
Sophomore

ראי, כל שאמרתי הוא שאם התביעה הייתה מתבררת אחרי שפארמר עזב ומאלט כבר הובא - אז מכבי הייתה תובעת את עלות ההבאה של מאלט + המשכורת של פארמר בזמן הרלבנטי. לזה היה יותר סיכוי להצליח. וכמו שאמרתי, ניתן להבין מדבריו של הבורר, שאם זה היה המצב - הוא היה פוסק פיצוי בגין ההבאה של המחליף של פארמר (שחתם לזמן מוגבל).

וראה גם מעלה את תשובותיי (ערכתי את ההודעה בזמן שהגבת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:01 pm 
Junior

ראי - במקרה של פניני העניין היה על מעבר בתוך הליגה ולכן הוא יכל לפסוק שפניני יכול לשחק איפה שבא לו, כל עוד זה לא בליגה ואת זה הוא יכול לאכוף...

אבל קוף ירוק נתן תשובה די משכנעת... לא ידעתי שצריך להינתן שחרור מאיגוד הכדורסל בארץ. אם יש לאיגוד את היכולת למנוע ממנו לשחק בכל קבוצה בארץ/בעולם אז כמובן שהחלטתו היא לא ריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:30 pm 
Sophomore

"מוזר" לי קצת שאף אחד לא מדבר כאן על נושא השחקן הישראלי. הרי ניר אלון נלחם בחירוף נפש להורדת מכסת הזרים והגדיל לעשות יהוא אורלנד עם נאום קורע לב על מעמד השחקן הישראלי ודחיקתו לשוליים. מסתבר שהשחקן הישראלי רוצה להנות מחוקים ותקנות שנותנים לו כאן עדיפות, אבל ברגע שיש לו הצעה טיפה יותר גבוהה באירופה הוא לא דופק חשבון וקם והולך בין רגע. השחקנים הזרים לפחות אומרים את האמת שמדובר בביזנס ואילו הישראלים מדברים גבוהה גבוהה אבל נאמנים רק לעצמם. מעניין אם אלון וחבריו היו מוכנים שיאמצו את דרישתם לשלושה זרים, אבל בתנאי שכל השחקנים הישראלים משחקים אך ורק בארץ.
לגבי נושא המס שגם עליו יש כאן ביקורת לא מעטה. איך ייתכן שאותו שחקן ישראלי הולך לשחק ברוסיה או ביוון ופתאום שיעור המס שלו יורד פלאים, עד כדי כך שלא שווה לו בכלל לחזור לשחק בארץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:35 pm 
Hall of Famer

זה כבר קשור לחוקי המס של מדינת ישראל, ולא מוגבל לספורטאים בלבד.
בוזי - למיטב ידיעתך מכבי כוללת סעיף התדיינות חובה מול BAT גם בחוזים עם שחקנים ישראלים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:37 pm 
Sophomore

ובינתיים ברוסיה הלא כל כך קרה קרה הקובנים מתחילים לקפל את הזנב ולהפקיר את יוגב...
http://www.eurobasket.com/Russia/basket ... 341&arch=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:44 pm 
Hall of Famer

הידיעה הזו היא מלפני כמעט שבועיים. מאז עברו הרבה מים בנהר כלשהו שבטוח עובר שם ליד, והידיעה העדכנית היא זו שצוטטה בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:48 pm 
Sophomore

guyancho כתב:
ובינתיים ברוסיה הלא כל כך קרה קרה הקובנים מתחילים לקפל את הזנב ולהפקיר את יוגב...
http://www.eurobasket.com/Russia/basket ... 341&arch=1

זה פרסום ישן, תסתכל על התאריך. אתמול הם כבר הוציאו אישור:
http://www.eurobasket.com/Russia/basket ... sID=275508

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:52 pm 
Sophomore

טעות שלי יצאתי חומוס. בכל מקרה אם זה כך זה באמת סוג של תרגיל מלוכלך של הרוסים. נדב,הרי לך הרמה לוולה בעניין ליאור אליהו וההכחשה של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:23 pm 
Sophomore

Bozzy כתב:
אמנם הבורר קבע כי פארמר היה המחליף של פארגו, אבל להזכירך פארמר הוחתם לתקופה מוגבלת. הבורר ציין כי פארמר אכן יעזוב בשלב כלשהו ומכבי תצטרך להביא מישהו במקומו, אבל בגלל שזה עוד לא קרה בזמן הרלוונטי, הנזק הוא ספקולטיבי ואי אפשר לפסוק בגינו פיצויים. לכן, אפשר להבין מדבריו, שאם הנזק לא היה ספקולטיבי (כלומר, מאלט כבר היה מוחתם בגלל עזיבת פארמר - המחליף של פארגו), הם היו מקבלים את הכסף עבור ההחלפה הזו.

הבעיה עם מקרה פארגו הייתה שמכבי הייתה מאוד ספקולטיבית בטענותיה. כך, היא טענה בעלמא, כי היא הייתה משחררת את פארגו אם הייתה מתקבלת הצעה בסך 500,000 דולר. כך, היא טענה שמועדון ספרדי כלשהו הציע לפארגו 200 אלף דולר יותר. היא לא הביאה ראיות ולא הצליחה להוכיח שום דבר. לא מן הנמנע שאם כן הייתה מצליחה להוכיח, הנזק היה רב יותר וכך גם הפיצוי.

ועוד דבר אחד: אמנם הבורר דחה את האנלוגיה בין המקרה של פארגו לבין סעיף 17 לתקנון פיפ"א - שמגדיר את האופן הראוי לחישוב נזק בגין הפרת חוזה של שחקן כדורגל. אבל אם תקרא היטב את פסק הבורר, תראה שהבורר עצמו מסתמך על matuzalem כשהוא פוסל את אחד מראשי הנזק של מכבי. כך, שגם במקרה הזה לא מדובר בחומה בצורה ולתקדימים מהכדורגל דווקא כן יש רלבנטיות מסוימת.

בקשר לעניין פניני - הוא כנראה לא רלבנטי. אם בהסכם בין ירושלים ובין פניני לא הייתה תניית בוררות שמוסרת את הסמכות בסכסוך ל- BAT, אז במילא ל- BAT אין סמכות לדון במקרה ולכן גם פנו לבוררות. ודרך אגב, למיטב ידיעתי, אין כל חובה לכלול תניית בוררות של BAT בחוזים, ומכבי עושה זאת בכל מקרה. כנראה שהיא כן מאמינה במוסד הזה, יותר מאשר במוסד לבוררות של האיגוד.

יש לך את הפסק? הוא ממש מנומק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:00 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
guyancho כתב:
טעות שלי יצאתי חומוס. בכל מקרה אם זה כך זה באמת סוג של תרגיל מלוכלך של הרוסים. נדב,הרי לך הרמה לוולה בעניין ליאור אליהו וההכחשה של מכבי.

מישהו טען שמכבי מנוולים וכל השאר צדיקים? גם במקרה של אליהו הרי די ברור שטאו פנו לאליהו בעונה שלפני עוד כשהוא היה חתום במכבי. אני, ואני מניח שגם נדב, פשוט נהנה מאוד לראות את זה קורה למכבי ובייחוד כשהיא מציגה את עצמה כקורבן התמים שלא מבין איך דברים כאלה יכולים לקרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 9:39 am 
Sophomore

סתם כך, יהיה מעניין לראות את יוגב שורד את מה שדייויד בלו, שרון ששון, יניב גרין ויותם הלפרין לא באמת הצליחו לשרוד במשך יותר משנה (לאחרון עוד יש סיכוי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 9:56 am 
Sophomore

הוא ונעימי ישחקו קרוב אחד לשני?
אולי אם לנעימי לא יהיה תנור מסיבה כלשהיא, יוגב יוכל לתת לו את שלו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:37 am 
Hall of Famer

מעניין מאד לראות בהקשר הזה את התגובות של פדרמן לעומת התגובות של מזרחי. וזה אחרי שהיו לא מעט שאמרו שפדרמן הוא זה שמכניס שפיות למערכת המטורפת של מזרחי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:08 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
הידיעה הזו היא מלפני כמעט שבועיים. מאז עברו הרבה מים בנהר כלשהו שבטוח עובר שם ליד, והידיעה העדכנית היא זו שצוטטה בארץ.

נהר קובאן, כמובן.

ראובן כתב:
guyancho כתב:

מישהו טען שמכבי מנוולים וכל השאר צדיקים? גם במקרה של אליהו הרי די ברור שטאו פנו לאליהו בעונה שלפני עוד כשהוא היה חתום במכבי. אני, ואני מניח שגם נדב, פשוט נהנה מאוד לראות את זה קורה למכבי ובייחוד כשהיא מציגה את עצמה כקורבן התמים שלא מבין איך דברים כאלה יכולים לקרות.

+1 לראובן.

ג'אפר כתב:
סתם כך, יהיה מעניין לראות את יוגב שורד את מה שדייויד בלו, שרון ששון, יניב גרין ויותם הלפרין לא באמת הצליחו לשרוד במשך יותר משנה (לאחרון עוד יש סיכוי).

ששון הצטיין באוראל גרייט, היתה להם בעיה כספית ולכן שוחרר ל...אלקטרה. יניב גרין? אצטט מערך הויקיפדיה: "בעונת 2007/2008 היה גרין מהשחקנים המובילים של סמארה, העפיל עמה לרבע גמר היורוקאפ של פיב"א וסיים עמה במקום התשיעי בליגה הרוסית, מקום אחד מתחת למקום השמיני המוביל לפלייאוף. הוא השיג ממוצעים של 8.9 נקודות ו-6.1 ריבאונדים בליגה ושל 11.6 נקודות ו-8.4 ריבאונדים ביורוקאפ, ובנוסף הגיע להישג אישי באותה עונה, כאשר נבחר להשתתף ב"משחק האולסטאר" של היורוקאפ. גרין העיד כי רמת המשחק ברוסיה טובה מזו שבישראל, ושהיא שיפרה אותו מבחינה מקצועית". גם הלפרין גמר עונה בסט.פטרסבורג. היחיד ש"לא באמת הצליח לשרוד" היה דיוויד בלו, שאני זוכר ראיון שבו הוא אמר שהוא בא מהשמש של קליפורניה ולא יכול להתמודד עם החורף הרוסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:13 am 
מנהל פורום

בינתיים בקובאן הרחוקה והקרירה בערבות סיביר, אומרים במועדון שהם לא ידעו שלאוחיון יש חוזה לעונה נוספת במכבי, הם הוטעו ע"י הנציגים שלו וככל הנראה יוותרו על העסקה כי הם לא מעוניינים בקרב משפטי עם מכבי.

אוחיון נזרק ונמצא בסיטואציה נוראית מבחינתו. הוא עדיין כבול במכבי, אבל אחרי התרגיל שהוא עשה להם אני בספק אם יהיה ניתן להחזיר אותו לקבוצה.
http://www.eurobasket.com/Russia/basket ... sID=275640

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:25 am 
מנהל פורום

Shiver כתב:
בינתיים בקובאן הרחוקה והקרירה בערבות סיביר, אומרים במועדון שהם לא ידעו שלאוחיון יש חוזה לעונה נוספת במכבי, הם הוטעו ע"י הנציגים שלו וככל הנראה יוותרו על העסקה כי הם לא מעוניינים בקרב משפטי עם מכבי.

אני יודע שזה נכתב סתם בשביל הכותרת, אבל קובאן, או ליתר דיוק העיר קראסנודאר בה משחקת הקבוצה, נמצאים בדרום מערב רוסיה וממש לא באזור סיביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:26 am 
Sophomore

יאלץ לחפש קבוצה אחרת בחו"ל שתתן לו מספיק מזומנים ולא תפחד מעימות משפטי עם מכבי (בכל מקרה, לא מבין איפה העימות של הקבוצה מול מכבי, זה עניין של אוחיון מול מכבי גרידא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:35 am 
מנהל פורום

ודים כתב:
Shiver כתב:

אני יודע שזה נכתב סתם בשביל הכותרת, אבל קובאן, או ליתר דיוק העיר קראסנודאר בה משחקת הקבוצה, נמצאים בדרום מערב רוסיה וממש לא באזור סיביר.

אני יודע. זה היה בהמשך לדיון עם ראי, נדב ושות' על קאזאן והתקשורת הישראלית :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: CP3, Google [Bot], ראובן ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: