סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:38 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 5:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
התותח המפוברק כתב:
אגב, לכל המצקצקים אני אזכיר שהם צקצקו גם כשפרקינס ופישר הגיעו מהליגה הבלגית, ועכשיו הם עוד יספרו לי שהליגה הבלגית זו ליגה מכובדת ורצינית ואין מה להשוות בינה לבין הניסיון של תומאס...

המצקצקים ציקצקו על פרקינס לא בגלל שהוא הגיע מהליגה הבלגית, אלא בגלל שהוא הגיע ממכבי חיפה. לגבי פישר המצקצקים לא היו רחוקים מהמציאות. במכבי האיש אמנם הראה יכולת התקפית נאה, אבל גם מוגבלות הגנתית נוראית והקריירה שלו אחרי מכבי לא בדיוק הלכה לכיוון מוצלח.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 5:52 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
קוף ירוק כתב:
לשם השוואה, הדיווחים האחרונים מדברים על זה שפנאתנייקוס החתימה את לאזמה שהוא שחקן על הנייר טוב מתומאס, עם ניסיון באירופה, אפילו במכבי עצמה, ועדיין אף אחד לא היה אומר שהוא החתמה טובה אם מכבי הייתה מחתימה אותו.

אז מה כאן ההשוואה? באיזה פרמטר מדובר על שחקנים דומים שאפשר להשוות ביניהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 6:01 pm 
Senior

מבחינת סגנון המשחק, סגנון השחקן וכו'. מדובר סה"כ בשחקנים דומים מאד, ריבאונד, הגנה, חסימות, יכולת התקפית מאד מוגבלת. מבחינת יכולת מדובר בשחקנים מאד דומים, מבחינת רזומה וניסיון לאזמה הרבה יותר טוב.

תרשה לי לנחש שאם לאזמה היה חותם במכבי ולא הוא אף אחד לא היה אומר שזאת החתמה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 6:06 pm 
Hall of Famer

מה שכן, עם מי בלאט פותח בחמישיה? האם תומאס הוא הסנטר הפותח?
סה"כ אכן מדובר על שחקן צעיר מאוד ללא ניסיון. האם הוא עולה מהספסל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 6:20 pm 
Junior

בספורט 5 מדווחים כי הוא סיכם תנאיו ושכרו ינוע סביב ה-450 אלף דולר.
היות והסכום שננקב נשמע הגיוני בהקשר של שחקן שלא מצא את מקומו ב-NBA ומגיע בפעם הראשונה לאירופה בגיל 24, ניתן לתאר שהסכום המדויק מסתובב שם על הספרה הזאת.
ואני שואל, האם גם היום/מחר/כשתומאס יחתום באופן רשמי אחד מהפרדמנים יבוא ויגיד ש"הם הוציא מעבר למה שתכננו"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 7:04 pm 
Junior

לא יודע למה כל כך מדוכאים מההחתמה הזאת, יש לי הרגשה שבסוף העונה שוב פעם יבכו על כך שמכבי לא יכלה להשאיר אצלה שחקן שפרץ אצלה... גם בהפועל כל הזמן בוכים על זה ש"אין סנטר", אז אני אגלה לכם סוד: אין כמעט סנטרים נורמלים בשוק, הפאוורים תפסו את מקומם וזה הכדורסל הנוכחי, אם תאהבו או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 7:09 pm 
Sophomore

זה לא השחקן הספצפי הזה שהוא בעיה - כמו שכתבו פה, יכול להיות שהוא יצא גניבה סטייל פארגו.

זאת סתם תחושה שהמנהלים של מכבי משתינים על האוהדים של הקבוצה בקשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 7:12 pm 
Hall of Famer

בשורה התחתונה עוד זר שהוא סימן שאלה גדול לסגל של מכבי שלפחות על הנייר נראה בינוני מאוד לרמת היורוליג ויכול להיות פגיע גם בזירה המקומית.

בגלל ההחתמה של אוחיון(שהיא כמו אויר לנשימה עבור מכבי) ,תומאס יקבל חצי מהשכר שפופס אמור היה לקבל ולדעתי הוא יעלה מהספסל ששארמדיני שעשה דבר או שניים בקריירה שלו יפתח ב-5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 7:25 pm 
Hall of Famer

arie כתב:
לא יודע למה כל כך מדוכאים מההחתמה הזאת, יש לי הרגשה שבסוף העונה שוב פעם יבכו על כך שמכבי לא יכלה להשאיר אצלה שחקן שפרץ אצלה... גם בהפועל כל הזמן בוכים על זה ש"אין סנטר", אז אני אגלה לכם סוד: אין כמעט סנטרים נורמלים בשוק, הפאוורים תפסו את מקומם וזה הכדורסל הנוכחי, אם תאהבו או לא.

ובוא אני אגלה לך סוד - אתה מקשקש.

בעצם לא בדיוק, הסנטרים הפכו להיות יותר ורסטיליים (ואני מדבר על אירופה) אבל עדיין לרוב הקבוצות הגדולות יש מה שנקרא - גוף גדול. לורבק, טומיץ', לברינוביץ', ויוקאס, סופו. כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 7:33 pm 
Senior

לא הבנתי מה הקשר בין ירושלים שמשחקת ביורוקאפ(שם אין כל כך הרבה סנטרים איכותיים) למכבי שמשחקת מול כל מיני לורבקים, ואסקזים וקרסטיצ'ים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 7:35 pm 
Hall of Famer

אפשר לבכות על זה שאין סנטר עד מחר, אבל למכבי יש בכל זאת את שרמדיני, שהוא בהחלט גוף גדול, בהחלט מהווה נוכחות מתחת לסל (נכון, הוא לא קרסטיץ', אבל עדיין) ובהחלט נתן תוצרת מוכחת בקבוצת טופ 16 בשנה שעברה, אפשר לחשוב שבשנה שעברה או לפני שנתיים היו למכבי 3 סנטרים לגיטימיים, גם אז היה בדיוק אחד ועוד 4 מוסב ששיחק הרבה דקות כסנטר, בדיוק כמו שיהיה השנה. אז אפשר להתווכח על האיכות של השחקנים, אבל מבחינת עמדות מכבי נשארה בדיוק באותה קונספציה, סנטר אחד שאמור להחזיק את האמצע 20 דקות לערב בערך ובשאר הזמן הרכבים נמוכים יותר ואתלטיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 7:50 pm 
Senior

רוני, בקבוצות הגדולות יש בדרך כלל שני סנטרים שסותמים את הצבע, אחד מהם הוא בדרך כלל גם אופציית לואו פוסט מוכחת עם בשר וסייז. השחיף הזה בנוי לשחק סנטר בעיקר בקופליג, לא מול כל מיני 2.11 מ' שמסתובבים ביורוליג ופשוט יאכלו אותו בלי מלח. להנדריקס לפחות היה בשר להתמודד עם חלק מהחבר'ה האלה. אני מקווה שלמכבי יש אופציה לחתוך אותו במהלך השנה. מצד שני, לאור האיכות של צוות הסקאוטינג, אולי עדיף שלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 8:17 pm 
Sophomore

לא התלוננו כל שנה שעברה על זה שאי אפשר לבנות מדינה על סופו והנדריקס בסנטר ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 8:46 pm 
Sophomore

אם בלאט מצליח לקחת את הקבוצה הזאת להצלבה צריך להחתים אותו מיד ל10 שנים(הנה קבוצת הכדורגל שלי,ניוקאסל החתימה את פארדיו ל8 שנים)
סגל כלכך חלש שאני בספק אם גם בלאט יוכל לעשות איתו משהוא.
סגל שהשחקן הכי יקר שלה הוא קיינר-מדלי.שהוא באמת אחלה.אבל עדיין יותר פועל שחור.
העיקר שיהיה איזון תקציבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 9:01 pm 
Hall of Famer

נראה לי שהאוהדים (וגם התשקורת) מבכים על כך שהסגל הזה בעיקר אפור. דיוויד בלאט מנסה לבנות ממכבי קבוצה יותר בסגנון סיינה מאשר השואו טיים של לפני כמה שנים (שהיום בלתי אפשרי בעליל במגבלות התקציב הקיימות).

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 10:48 pm 
Senior

יותר בסגנון "בלאט מקבל תקציב עלוב שמצריך אותו להביא כל מיני מלפפונים רקובים כמו לוגאן''. אני די בטוח שאם בלאט היה יכול הוא היה מביא שחקנים קצת יותר נורמליים מחלק נכבד מהסגל שהתקבץ פה השנה. לוגאן בכלל לדעתי היה אופציה מס' 700 בפנקס והתומאס הזה גם כן משהו בסגנון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 11:22 pm 
Junior

נו, אולי ג׳יימס יקבל יותר זמן מגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 12:05 am 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
רוני, בקבוצות הגדולות יש בדרך כלל שני סנטרים שסותמים את הצבע, אחד מהם הוא בדרך כלל גם אופציית לואו פוסט מוכחת עם בשר וסייז. השחיף הזה בנוי לשחק סנטר בעיקר בקופליג, לא מול כל מיני 2.11 מ' שמסתובבים ביורוליג ופשוט יאכלו אותו בלי מלח. להנדריקס לפחות היה בשר להתמודד עם חלק מהחבר'ה האלה. אני מקווה שלמכבי יש אופציה לחתוך אותו במהלך השנה. מצד שני, לאור האיכות של צוות הסקאוטינג, אולי עדיף שלא.

כן, הוא כל כך לא בנוי ליורוליג שבשנה שעברה הוא הוביל את קאנטו בנקודות ובריבאונד (כשהוא רק חמישי בדקות, כן?), וזה בקבוצה שפיספסה הצלבה על הפרש סלים וכשהוא רק בן 22, אז שמענו על ה-"יאכלו אותו בלי מלח", גם על הנדריקס אמרו את זה ו-וואלה, מכבי הסתדרה איתו יפה מאוד בסנטר בסך הכל, הגיעה מרחק ניצחון אחד מהפיינל-פור. אפשר לזלזל בשרמדיני עד מחר, אבל מדובר בסנטר פותח שהוכיח שהוא לגיטימי לגמרי ליורוליג, אפילו מבחינת מספרים, תשווה אותו לכל האנדרסנים והלורבקים והפרילנדים ותראה שאין לו במה להתבייש, בטח ובטח אם לוקחים בחשבון את הגיל שלו. כמו שאמרתי, הוא אולי לא קרסטיץ', אבל כמה קרסטיצ'ים כבר מסתובבים באירופה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 12:33 am 
Hall of Famer

הוא התכוון לתומאס כמדומני. בקליפים מעטים שראיתי הוא נראה בקושי כמו 4. פריים דק. בראיונות הוא דיבר בעיקר על הגנה כהתמחות שלו. נראה כמו בחור חיובי מאוד עם רצון להצליח. אני שמח שהוא במכבי אבל הוא בהחלט מגיע עם לא מעט סימני שאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 1:01 am 
Junior

Att כתב:
הוא התכוון לתומאס כמדומני. בקליפים מעטים שראיתי הוא נראה בקושי כמו 4. פריים דק. בראיונות הוא דיבר בעיקר על הגנה כהתמחות שלו. נראה כמו בחור חיובי מאוד עם רצון להצליח. אני שמח שהוא במכבי אבל הוא בהחלט מגיע עם לא מעט סימני שאלה.

אני גם שמח שהוא במכבי כי ג׳יימס הרבה יותר סנטר ממנו. אולי ביורוליג שבלאט ירצה ריבאונדים סגירה לריבאונד והגנה נראה את ג׳יימס ואותו ביחד. אולי לא. נראה איך הוא יהיה. מה שנראה בטוח זה שאם הגב לסל לשון יש יותר מה לתת ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 1:44 am 
Hall of Famer

ההרגשה שלי היא שמכבי ניסו לשנות קונספציה ולעבור למה ששחף מציע, לא כל מיני 4.5 למיניהם אלא שני סנטרים גדולים והבינו מהר מאוד שהסיפור הוא יקר וחזרו לאופציית פופס/תומאס/הנדריקס, ה-4 האתלטי שיכול (אולי) לתפקד גם כסנטר, כי זה מה שהשיטה של בלאט מצריכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 2:17 am 
Sophomore

ההרגשה היא שכמו שרוני אני חושב שאמר, לפני תקופה, מכבי מאמינה ביכולת המיסטית שלה לאתר מציאות זולים ולהפוך אותם לשחקנים תורמים משמעותיים.
אם היקמן יהיה פארגו
אם לנדסברג יהיה פארקר
אם תומאס יהיה באסטון
אם רק אחד או שניים מאלו יסתדרו...יהיה בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 5:02 pm 
Senior

Att כתב:
ההרגשה שלי היא שמכבי ניסו לשנות קונספציה ולעבור למה ששחף מציע, לא כל מיני 4.5 למיניהם אלא שני סנטרים גדולים והבינו מהר מאוד שהסיפור הוא יקר וחזרו לאופציית פופס/תומאס/הנדריקס, ה-4 האתלטי שיכול (אולי) לתפקד גם כסנטר, כי זה מה שהשיטה של בלאט מצריכה.

אתה סותר את עצמך פה. אם מכבי ויתרה על סנטר אמיתי בגלל כסף, אין לזה שום קשר ל"שיטה של בלאט" (מי ישמע, כאילו שיש למכבי את לברון ואת וויד בתור שחקני כנף שצריך איזה 5 אתלטי שיתאים לסגנון המשחק המהיר שלהם. כולה לוגאן והיקמן). אני די בטוח שאם היו מציעים למכבי את קרסטיץ' ב-500K כנראה שלא היו לוקחים את תומאס כי הוא "יותר מתאים לשיטה". מה גם שהאופציה הראשונה של מכבי הייתה מאריץ', 2.11 מ' כבד ולא אתלטי.

באופן כללי, לא מחבב את הנדריקס ולא חשבתי שמכבי צריכה להשאיר אותו. בייחוד אחרי שראינו מה הוא שווה בסדרה עם פאו,שבה הוא קלע ב-41% מביכים מהשדה, או במשחק הביתי מול ברצלונה שלורבק חגג עליו. לסנטר של 2.03 מ' אין ברוב המקרים יכולת להתמודד הגנתית עם קווים קדמיים גבוהים ופיזיים ועובדתית רוב הקבוצות הגדולות באירופה לא מחתימות שחקנים כאלה לעמדה 5. אבל במצב הנוכחי ייתכן שנתגעגע אליו וזה די רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 5:16 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
Att כתב:

אתה סותר את עצמך פה. אם מכבי ויתרה על סנטר אמיתי בגלל כסף, אין לזה שום קשר ל"שיטה של בלאט" (מי ישמע, כאילו שיש למכבי את לברון ואת וויד בתור שחקני כנף שצריך איזה 5 אתלטי שיתאים לסגנון המשחק המהיר שלהם. כולה לוגאן והיקמן). אני די בטוח שאם היו מציעים למכבי את קרסטיץ' ב-500K כנראה שלא היו לוקחים את תומאס כי הוא "יותר מתאים לשיטה". מה גם שהאופציה הראשונה של מכבי הייתה מאריץ', 2.11 מ' כבד ולא אתלטי.

באופן כללי, לא מחבב את הנדריקס ולא חשבתי שמכבי צריכה להשאיר אותו. בייחוד אחרי שראינו מה הוא שווה בסדרה עם פאו,שבה הוא קלע ב-41% מביכים מהשדה, או במשחק הביתי מול ברצלונה שלורבק חגג עליו. לסנטר של 2.03 מ' אין ברוב המקרים יכולת להתמודד הגנתית עם קווים קדמיים גבוהים ופיזיים ועובדתית רוב הקבוצות הגדולות באירופה לא מחתימות שחקנים כאלה לעמדה 5. אבל במצב הנוכחי ייתכן שנתגעגע אליו וזה די רע.

כנראה שלא הייתי ברור. "כי זה מה שהשיטה של בלאט מצריכה" מכוון לאיך שמכבי מציגים את המהלך של תומאס בתקשורת ולא לכוונה המקורית שלהם להתחזק במאריץ' למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 29, 2012 7:59 pm 
Junior

Att כתב:
shachaf78 כתב:
Att כתב:

כנראה שלא הייתי ברור. "כי זה מה שהשיטה של בלאט מצריכה" מכוון לאיך שמכבי מציגים את המהלך של תומאס בתקשורת ולא לכוונה המקורית שלהם להתחזק במאריץ' למשל.

אתה יכול להביא סימוכין מהתקשורת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: