סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יולי 01, 2024 1:40 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1099 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 3:49 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ואגב, היופי אצל פרסטי זה שגם כשהוא בוחר בטעות איזה שחקן מעל לגובה 2.05, זה יהיה כנראה גארד בגוף של סנטר צנום במיוחד (צ'ט ופוקו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 9:24 am 
מנהל פורום

יש איזה ליגה, נדמה בפיליפינים שאסור לשתף בה שחקנים גבוהים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 9:34 am 
Sophomore

כן, בפיליפינים מותר שחקנים זרים שהם מקסימום שני מטר אני חושב. פרסטי היה לוקח אליפויות בהליכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 28, 2024 3:16 pm 
Junior

איזו חוצפה. זה יהפוך את הליגה הפיליפינית לנחותה רק בגלל חוק טהרת הדם הפיליפיני. איזה פרוטקציוניזם מגעיל שגם יפגע בהתקדמות של השחקנים המקומיים שימשיכו לקבל דקות על חשבון איכות המוצר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 1:34 am 
Hall of Famer

הת'אנדר חייבים לצאת עם משהו משמעותי מהשוק החופשי.
פול ג'ורג', הרטנשטיין, איזשהו קלף שיש לו ערך, לא רק על הפרקט אלא גם כטרייד צ'יפ.

עדיין מקווה לטרייד על מרקאנן אבל מכין את עצמי לאכזבה בשתי החזיתות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 6:32 am 
Sophomore

בעיקרון, יכולים לעשות את זה גם דרך טרייד. אבל אחרי שפרסטי פספס את אבדיה ואז בחר בדראפט עוד 3 שחקני קו אחורי לאוסף (שהבכיר בהם יהיה בכלל זמין רק בשנה הבאה), שום דבר כבר לא יפתיע אותי. מהראיונות איתו נשמע שהוא מאוהב בפילוסופיה שלו (מרצה עליה בכל הזדמנות) ורוצה להוכיח לכל העולם שהוא היחיד שבאמת מבין איך צריך לשחק כדורסל ב-נבא של ימינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 4:19 pm 
Hall of Famer

סאבוניס כתב:
בעיקרון, יכולים לעשות את זה גם דרך טרייד. אבל אחרי שפרסטי פספס את אבדיה ואז בחר בדראפט עוד 3 שחקני קו אחורי לאוסף (שהבכיר בהם יהיה בכלל זמין רק בשנה הבאה), שום דבר כבר לא יפתיע אותי. מהראיונות איתו נשמע שהוא מאוהב בפילוסופיה שלו (מרצה עליה בכל הזדמנות) ורוצה להוכיח לכל העולם שהוא היחיד שבאמת מבין איך צריך לשחק כדורסל ב-נבא של ימינו.

איפה שמעת אותו מדבר על הפילוסופיה שלו?

אני לא לגמרי מבין מה הת'אנדר עושים כרגע.
הבחירה בטופיץ' לצד הטרייד על קארוסו מרגישים לי קצת סותרים.
אם רצו שחקן במולד של קארוסו היו יכולים ללכת על קארטר בדראפט
או לעשות טרייד על אבדיה שהוא צעיר שעדיין מתפתח, אנדרפייד שיכול לעזור להם מאוד בעמדות 3/4.
האם זו הכרזה שעוברים ל-win now?
ואם כן, איך זה מסתדר עם ההימור-שהוא-טופיץ' ובכלל הבחירה בגארדים?

נצטרך לחכות ולראות מה הם יעשו ב-FA ובשוק הטריידים
אבל זה לא נראה שפרסטי קרוב להמר על רבע מהקופה שלו.

אם טופיץ' הוא מהלך שכתבתי עליו באחד הת'רדים כאפשרות (והימור גדול), דילון ג'ונס הוא בחירה לא צפויה.
הת'אנדר הצליחו להיכנס לסיבוב הראשון, בחרו גארד/פורוורד כבד ופיזי שאני לא בטוח שישרוד בליגה ודילגו על כמה אופציות די טובות בדרך.
הוא אמנם ריבאונדר טוב מאוד אבל אני בספק אם מה שיפתור את הבעיה הוא רוקי שיכול היה בקלות ללכת בסיבוב השני.

נראה לי שכדאי לחכות ולראות מה הוא יעשה בימים הקרובים אבל נכון לעכשיו, הוא די מתעלם מהצרכים של הקבוצה, לפחות כמו שאחרים רואים אותם.
אני מאוד מקווה שהוא יחזק את ההתקפה של הקבוצה עם עוד יוצר משמעותי בעמדות הפורוורד
אבל לאחר מכן, עמדת הסנטר המחליף זקוקה גם היא לשדרוג, בייחוד בהתחשב בסגלים של דאלאס ומיניסוטה.
הצורך היחידי שאולי אולי ניתן עליו מענה להמשך הדרך הוא יוצר נוסף מהספסל אבל טופיץ' הוא לא ממש הטייפ של קלרקסון/מונק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 5:04 pm 
Sophomore

אטט, אתה מדבר על קרטר (שדירגתי 6 במוק שלי, להזכירכם) כשחקן שמוכן לתרום מידית. זה ממש לא מובן מאליו, השיפור שלו בקליעה השנה כג'וניור עדיין טעון הוכחה נוספת, במיוחד במעבר לליגה.
קארוסו הוא כבר סחורה מוכחת ומנוסה.

אני לא רואה סתירה בין הטרייד עבורו לבחירה בטופיץ'. קודם כל, חלק ניכר מהטרייד עבור קארוסו הוא הפרידה מגידי, שזכאי להארכת חוזה, תוך השגת ואליו עליו.
טופיץ' הוא בחירת ואליו, כזאת שלא מחייבת את התאנדר לשלב רוקי נוסף באופן מידי.

דילון ממש לא גארד, הוא קומבו פורוורד בתבנית של קראודר. האם הטירגוט שלו ע"י פרסטי היה מוצדק - נחכה ונראה, אבל זה שאתה כותב "דילגו על כמה אופציות די טובות בדרך", כאילו שיש איזושהי וודאות לאופציות טובות בגבהים האלה של הדראפט, זה להניח את המבוקש.

אני נוטה להעריך שפרסטי יחתים את הרטנשטיין בימים הקרובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 5:37 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
אטט, אתה מדבר על קרטר (שדירגתי 6 במוק שלי, להזכירכם) כשחקן שמוכן לתרום מידית. זה ממש לא מובן מאליו, השיפור שלו בקליעה השנה כג'וניור עדיין טעון הוכחה נוספת, במיוחד במעבר לליגה.
קארוסו הוא כבר סחורה מוכחת ומנוסה.

אני לא רואה סתירה בין הטרייד עבורו לבחירה בטופיץ'. קודם כל, חלק ניכר מהטרייד עבור קארוסו הוא הפרידה מגידי, שזכאי להארכת חוזה, תוך השגת ואליו עליו.
טופיץ' הוא בחירת ואליו, כזאת שלא מחייבת את התאנדר לשלב רוקי נוסף באופן מידי.

דילון ממש לא גארד, הוא קומבו פורוורד בתבנית של קראודר. האם הטירגוט שלו ע"י פרסטי היה מוצדק - נחכה ונראה, אבל זה שאתה כותב "דילגו על כמה אופציות די טובות בדרך", כאילו שיש איזושהי וודאות לאופציות טובות בגבהים האלה של הדראפט, זה להניח את המבוקש.

אני נוטה להעריך שפרסטי יחתים את הרטנשטיין בימים הקרובים.

אני חושב שקארטר הוא סחורה יחסית בטוחה.
טופיץ' הוא הימור, בטח בהתחשב בפציעות שעבר העונה.

דילון הוא 1.98.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 5:53 pm 
Sophomore

1.98, עם ווינגספאן של כמעט 2.11 ומאסה נאה (שוקל כמו דארון הולמס למשל). תכניס את השם שלו בכלי החמוד הזה ותראה שהוא במידות דומות למדי לג'יי קראודר וסטנלי ג'ונסון, בין השאר:

https://nbadraftcomp.herokuapp.com/measurements

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 5:56 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
תכניס את השם שלו בכלי החמוד הזה ותראה שהוא במידות דומות למדי לג'יי קראודר וסטנלי ג'ונסון, בין השאר:

איפה האופטימיות כאן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 6:05 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
B.Grant44 כתב:
תכניס את השם שלו בכלי החמוד הזה ותראה שהוא במידות דומות למדי לג'יי קראודר וסטנלי ג'ונסון, בין השאר:

איפה האופטימיות כאן?

1. הוא לא דיבר על אופטימיות, הוא הסביר לך שלהסתכל על גובה בלי שאר המדדים זה לא מדויק, ושהוא לא בעמדה שאתה חושב שהוא.

2. להשיג את ג'יי קראודר בבחירה 26 של דראפט חלש זה לגמרי לא רע.

3. מה הופך את ג'ונס-שחקן שסיים את הקולג' עם ממוצעים מאד מרשימים והראה שיפור שנה אחר שנה-לאופציה פחות טובה מה"כמה אופציות טובות" שהיו פנויות?

על פניו, בחירה הגיונית. אם תהיה גם טובה, נראה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 9:02 pm 
Junior

סאבוניס כתב:

יש לי איזה חשד שפרסטי טיפס על עץ די גבוה עם הספייסינג והיעדר הגבוהים והוא לא ימהר לרדת ממנו.
כשהולך לך כל כך טוב במה שאתה עושה וכולם לא מפסיקים להלל אותך, קל להפוך לקצת דוגמתי ועקשן.

אבל מי יודע, יכול להיות שתוך 5 שעות אני אתבדה אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 9:26 pm 
Hall of Famer

אני חייב להודות שקצת ירד לי מהת׳אנדר אחרי שהם שיחקו כדורסל שהיה אמנם ברובו יעיל, אבל גם מאד לא אסתטי בפלייאוף האחרון.
או במילים אחרות, גם אם הישגית הם יהיו הווריורס של העשור הנוכחי (לא נראה לי, אבל אולי), אסתטית הם רחוקים מאד משם, וזה חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 9:27 pm 
Hall of Famer

הספייסינג הוא חשוב מאוד.
בוסטון התעקשה על זה ובצדק.

אבל חסרים לקבוצה פורוורדים משמעותיים
וחסר לקבוצה עוד סנטר משמעותי
וזו כבר בעיה. בייחוד אם רוצים להתחרות עכשיו (ואם לא, אז למה שלחת בטרייד בחור מוכשר בן 21 לטובת שחקן בן 30)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 9:47 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אני חייב להודות שקצת ירד לי מהת׳אנדר אחרי שהם שיחקו כדורסל שהיה אמנם ברובו יעיל, אבל גם מאד לא אסתטי בפלייאוף האחרון.
או במילים אחרות, גם אם הישגית הם יהיו הווריורס של העשור הנוכחי (לא נראה לי, אבל אולי), אסתטית הם רחוקים מאד משם, וזה חבל.

הם קבוצה מלהיבה מאוד שכיף לאהוד אבל אסתטית, הם אף פעם לא היו או התקרבו ללבל של גולדן סטייט.
כמו שכתבתי הרבה פעמים במהלך העונה, יש להם בעיה בהתקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 30, 2024 10:55 pm 
Sophomore

Att כתב:
B.Grant44 כתב:

איפה האופטימיות כאן?

זו השוואה למימדים הפיזיים בלבד, שמלמדת שדילון יוכל לשחק בעמדה 4, לפחות מול מאצ' אפים מסוימים. הוא פליימייקר נוסף בעמדה, ריבאונדר מעולה, קלע 85% מהעונשין אז אפשר לקוות שעם צ'יפ אינגלנד הוא יתפתח לקלעי שלשות. צריך להשתפר בהגנה מול שחקני חוץ, אבל יוקף בשומרי פרימטר מעולים + צ'ט מאחוריו.

נשמע די חופף למה שאמרת שאוקלהומה צריכה בעמדה 4, ובמחיר זול (גם שלושת בחירות הסיבוב השני שנדרשו בשביל לבחור בו, וגם עלות חוזה הרוקי שלו וכנראה שגם מעבר לה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 7:59 am 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
Att כתב:
B.Grant44 כתב:

איפה האופטימיות כאן?

זו השוואה למימדים הפיזיים בלבד, שמלמדת שדילון יוכל לשחק בעמדה 4, לפחות מול מאצ' אפים מסוימים. הוא פליימייקר נוסף בעמדה, ריבאונדר מעולה, קלע 85% מהעונשין אז אפשר לקוות שעם צ'יפ אינגלנד הוא יתפתח לקלעי שלשות. צריך להשתפר בהגנה מול שחקני חוץ, אבל יוקף בשומרי פרימטר מעולים + צ'ט מאחוריו.

נשמע די חופף למה שאמרת שאוקלהומה צריכה בעמדה 4, ובמחיר זול (גם שלושת בחירות הסיבוב השני שנדרשו בשביל לבחור בו, וגם עלות חוזה הרוקי שלו וכנראה שגם מעבר לה).

אוקלוהומה זקוקה בעמדה 4 לשחקן שמסוגל ליצור לעצמו ברמה גבוהה ולרווח את המשחק. אני דיברתי באזורים של דוראנט, פול ג'ורג' ומרקאנן. אלו לא האזורים של דילון ג'ונס.

אם תרד דרגה או שתיים למטה למישהו כמו וושינגטון, הוא אחד המגנים הטובים בפלייאוף האחרון.

בקיצור, לא קרוב למה שאני חושב שאוקלוהומה צריכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 8:09 am 
Hall of Famer

מתלבט ולא מצליח להכריע מה הייתי רוצה שיקרה לגבי הרטנשטיין, שנראה שאוקלוהומה מעוניינים בו. אני מחבב אותו מאוד, במעט שראיתי, אבל זה המון לשלם על סנטר מחליף שלא קולע מבחוץ.

כנראה שהקבוצה תשתפר אם תצרף אותו אבל אני לא בטוח אם הוא חוזה טוב או גרוע ברגע החתימה + האם יהיה מרוצה מסביבות עשרים דקות במשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 9:16 am 
Sophomore

לא שהרטנשטיין הוא החתמה מלהיבה, אבל יחסית לאלטרנטיבה המסתמנת (להמשיך עם ההרכב הנוכחי), זו תהיה החתמה אדירה (אלא אם כן הכיוון הוא טרייד על איזה ג'ארט אלן). אם יוחתם, גם אין סיבה שישחק רק 20 דקות. כמחליף של צ'ט זה כבר 15 דקות למשחק, אבל הם יכולים גם לשחק ביחד עוד לפחות 10-15 דקות למשחק. ואולי אפילו יותר, כי הנה פתאום אתה מקבל בחינם פאוור פורוורד שמסוגל לשמור, ליצור לעצמו קצת, ולרווח את המשחק. וגם מעביר את ג'יי דאב לעמדה האמיתית שלו ופותר את הבעייה של הריבאונד והקשיחות בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 9:41 am 
Junior

הארטנשטיין נהדר.
אם וכאשר, זו החתמה מעולה בשביל הת׳אנדר.
זה לא כל-כך משנה אם הוא סנטר פותח או מחליף, הוא יהיה אחד מה5 שחקנים הכי טובים שלהם וכמו שסבוניס פירט- יש שם מספיק דקות בשבילו, ואני חושב שמול מצ׳-אפים מסוימים הוא יהיה אפילו שחקן של 35 דקות למשחק.
יכול להיות שאיזה 90-100 ל4 שנים זה קצת אוברפיי בשבילו, אבל סנטרים שנראים טוב בפלייאוף זה לא משהו שגדל על העצים. אני לא יודע אם יש יותר מאיזה 10-12 סנטרים שהייתי מעדיף על פניו לחצי גמר המערב מחר בבוקר (בעיקר אם לוקחים בחשבון פציעות כמו של שותפו לעמדת הסנטר בניקס - מיטצ׳ל רובינסון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 10:21 am 
Sophomore

למה שאוקלהומה תביא את ג'ורג', דוראנט או מרקנן? זה יפוצץ לה את הפיי רול...
אמרתי זה כבר בעקבות הסקירה שערכתי לסבב הבנייה מחדש הקודם של התאנדר, פרסטי אוגר בחירות סיבוב ראשון בעיקר בשביל לבחור איתן. הוא והפרנצ'ייז אוהבים את הקוסט-קונטרול. בסבב הנוכחי הוא צבר אקסטרה בחירות, שמאפשרות לו מהלכים כמו הטרייד-אין עבור דילון ג'ונס, רכישת האקסטרה בחירה לפני שנתיים שבה נלקח ג'יי-דאב, וכן הלאה.

אני חושב שבעיית הקליעה מבחוץ השתפרה כתוצאה מהחלפת גידי בקארוסו, כך שאוקלהומה יכולה להרשות לעצמה סנטר נון-שוטר כמו הרטנשטיין. זה לא שמבחינת סגנון המשחק הוא חונה בצבע ובכך גורם לצפיפות, אפשר להשתמש בו כסקרינר על קשת השלוש, שיודע לתת מסירה למהלכי דריבל הנד-אוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:11 am 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
למה שאוקלהומה תביא את ג'ורג', דוראנט או מרקנן? זה יפוצץ לה את הפיי רול...
אמרתי זה כבר בעקבות הסקירה שערכתי לסבב הבנייה מחדש הקודם של התאנדר, פרסטי אוגר בחירות סיבוב ראשון בעיקר בשביל לבחור איתן. הוא והפרנצ'ייז אוהבים את הקוסט-קונטרול. בסבב הנוכחי הוא צבר אקסטרה בחירות, שמאפשרות לו מהלכים כמו הטרייד-אין עבור דילון ג'ונס, רכישת האקסטרה בחירה לפני שנתיים שבה נלקח ג'יי-דאב, וכן הלאה.

אני חושב שבעיית הקליעה מבחוץ השתפרה כתוצאה מהחלפת גידי בקארוסו, כך שאוקלהומה יכולה להרשות לעצמה סנטר נון-שוטר כמו הרטנשטיין. זה לא שמבחינת סגנון המשחק הוא חונה בצבע ובכך גורם לצפיפות, אפשר להשתמש בו כסקרינר על קשת השלוש, שיודע לתת מסירה למהלכי דריבל הנד-אוף.

מסכים עם הכל. אם ג'ורג' או דוראנט, לאור הגיל שלהם, היו מוכנים לבוא על חוזה ענק לשנתיים (או יותר אבל אם ירידה משמעותית אחרי השנתיים הראשונות), בשביל סיכוי אמיתי לאליפות, אז אולי. אבל מכיוון שזה לא הכיוון המסתמן (ג'ורג' למשל רוצה חוזה ענק לארבע שנים מהקליפרס ולא מסכים אפילו להתפשר על שלוש שנים), אין מה לדבר על זה. מרקאנן תמיד היה בעייתי מאוד מהבחינה הזו.

רק תיקון קטן (אבל משמעותי): האקסטרה בחירה שהת'אנדר רכשו לפני שנתיים נוצלה כדי לבחור את דיינג, לא את ג'יי דאב. ג'יי דאב נבחר עם אחת הבחירות שהת'אנדר קיבלו מהקליפרס בטרייד על פול ג'ורג'.

ואם כבר אנחנו כאן, אז עכשיו כשג'ורג' בדרך החוצה וכבר ברור שאליפות לא תצא לקליפרס מזה (אפילו לגמר המערב הם לא הגיעו), אפשר כבר לראות עד כמה הטרייד הזה היה אחד הכי לא מאוזנים בהיסטוריה. זה מתחיל כמובן עם שיי וג'יי דאב, סופרסטאר עכשוי ואול סטאר לעתיד, בני 25 ו-23, עם 10 שנים בשיא לפניהם (כשג'ורג' כבר בן 34 ופציע). אגב, הבחירה ה-12, שהפכה לג'יי דאב, הייתה לא מעט "בזכות" פול ג'ורג' עצמו, שהחמיץ את המשחק האחרון של הקליפרס בעונת 21-22 בגלל קוביד. הקליפרס הפסידו לניו אורלינס, הודחו בפלייאין במקום להגיע לפלייאוף, והת'נדר זכו מן ההפקר בבחירת לוטרי נאה.

שיי וג'יי דאב על ג'ורג' זה בפני עצמו כבר שוד המאה (גם רק שיי מול ג'ורג' זה חתיכת ניצחון לאוקייסי). אבל זה לא נגמר כאן, כי הת'אנדר גם הוציאו מהקליפרס עוד ערימה של בחירות והחלפות בטרייד הזה:

1. בחירת סיבוב ראשון של מיאמי ב-2021 (18), שבה הם בחרו את טריי מאן (לא יצא ממנו כלום).
2. הבחירה של ג'יי דאב שהזכרתי למעלה ב-2022.
3. חילופי בחירות ב-2023 שלא התממשו כי הקליפרס סיימו מעל הת'אנדר.
4. בחירת סיבוב ראשון של הקליפרס ב-2024, שהת'אנדר העבירו לדאלאס תמורת חילופי בחירות ב-2028. אגב, בטוויסט מעניין, זו הייתה בסוף הבחירה ה-26 בדראפט, והת'אנדר רכשו אותה בחזרה תמורת כמה בחירות סיבוב שני, ובחרו בה את דילון ג'ונס.
5. חילופי בחירות ב-2025, שלאור איך ששתי הקבוצות נראות והחוזק של המערב, יש סיכוי לא רע שיתנו לת'אנדר בחירת לוטרי, במה שמסתמן כדראפט חזק, במקום בחירת סיבוב ראשון נמוכה.
6. בחירת סיבוב ראשון ממיאמי, מוגנת 1-14 ב-2025 אבל לא מוגנת ב-2026.
7. בחירה לא מוגנת מהקליפרס ב-2026, שיכולה להתברר כשוס רציני לאור התחרות הגדולה במערב, המצב הרפואי של קוואי, והגיל המתקדם של קאווי, הארדן ונורמן פאוול (שלושת השחקנים היחידים שחתומים על חוזה ארוך טווח בקליפרס, שגם אין להם איך להתחזק מהדראפט).
8. בחירת סיבוב שני מאטלנטה ב-2025 תמורת דנילו גאלינארי (שגם הוא הגיע לאוקייסי בטרייד על ג'ורג').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 01, 2024 11:40 am 
Sophomore

נכון, אבל כמו שתמיד מקפידים להזכיר, הצירוף של ג'ורג' בטרייד הביא גם להצטרפותו של קוואי כפרי אייג'נט, לכן מהצד של אוקלהומה ברור שמדובר בניצחון מוחלט, אבל מצד הקליפרס מדובר בחבילת נכסים משמעותית ביותר, אבל כזו שהושקעה בשביל להניב צמד סופרסטארים שהכזיב.

ובעיה נוספת של הקליפרס היא שכתוצאה מעסקת הארדן, הם עשויים לאבד בחירות דראפט גבוהות עד 2028. אפילו בדראפט 29, הבחירה שלהם מוגנת רק טופ 3, אחרת יוסטון זכאית לקחת אותה תמורת הבחירה שלה עצמה. רק בתחילת העשור הבא, הקליפרס יחזיקו בבחירה של עצמם ללא שום מגבלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1099 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], sheky, Yossarian, נביא בעירו, עופר האדום, עמוס לב ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: