סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 12:08 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 12:47 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ואני נקלעתי פה (בלי להתכוון, באמת) לתפקיד פרקליטו של הגרוזיני. אני שוב חוזר ואומר, הוא שחקן טוב עם פוטנציאל גדול אבל אני לא יודע בטוח שזה מה שמכבי צריכה.
עמוס, אני לא אתחיל להגיד לך ש"ראינו פיקנרולים שונים" וכל השיט הוכחני הזה, אבל אני ממש לא מסכים איתך. אני לפחות ראיתי אותו מבצע פיקנרול ברמה גבוהה בכמה וכמה משחקים השנה, מול מכבי ומול קבוצות אחרות, כולל קבוצת ההגנה המהוללת של ברצלונה.

דייבי - אני מסכים לחלוטין עם זה שיש לגו טו גאי רציני בצבע אימפקט אדיר על משחק ההתקפה, מעבר לנק' של השחקן עצמו. אבל... השאלה היא מה המחיר של זה גם בצד השני של המגרש. בלאט העדיף השנה ברוב הדקות דוקא את הנדריקס, שהאימפקט ההגנתי שלו גדול מההתקפי. לשרמדיני אין אימפקט הגנתי כמו הנדריקס או התקפי כמו של סופו, אבל יש לו קצת משניהם וזה אולי עדיף. ואולי לא.

ודבר אחרון - שרמדיני עשה השנה בממוצע 3 עב' ב21.5 דק' משחק. סופו עשה 2.9 עב' ב15.8 דק' משחק, כשאסור לשכוח שבלפחות 3 דק' מהזמן מגרש שלו הוא מחזיק את המותן ועושה עבירות טיפשיות כי הוא גמור. הנדריקס אגב, עשה 3.2 עב' ב-20.3 דק' משחק. המאזן של שרמדיני לא מרשים, אבל לא מדובר ב"בעיה כרונית". בנוסף, בטופ 16 הוא הגיע כמעט ל25 דק' משחק.

וסתם קצת סטטיסטיקה, אם כבר אני כותב דברים טובים על הגמל הגרוזיני - 21.5 דק', 10.9 נק', 5.5 ריב', עושה 3 עב' וסוחט 5.3 עב'. קלע בטופ 16 37/40 מהקו, וסה"כ 84% עונתי מהקו, 56.4% מהשדה. 15.3 נק' מדד בממוצע (9 ביורוליג), 28.28 נק' מדד פר 40 דק' (4 ביורוליג, אחרי קירלינקו, קרסטיץ' ווויוקאס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 3:21 am 
Junior

אגב, מי שיחפש(כמוני) את שארמדיני במשחקים האחרונים של קאנטו וגם אלו בעתיד הקרוב, לא ימצא כי הבחור עבר ניתוח לפני כשבוע ברגל וייעדר בין חודש וחצי לשלושה.

ד"א, דורון פרקינס ניגר במשחק מול מילאנו 1-8 מהשלוש ו-1-11 מהשדה בסך הכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 7:41 am 
Junior

איך קלע רע כמו פרקינס מרשה לעצמו לזרוק 8 פעמים מחוץ לקשת, זה נשגב מבינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 8:34 am 
Hall of Famer

אאל"ט, בימיו בחיפה זה לא היה יוצא דופן מבחינתו (ונשגב מבינה לא פחות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 10:35 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
קראתי ששרמדיני אמור לחזור לפליי-אוף האיטלקי. אז זה בטח לא משהו רציני, ולא ל-3 חודשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 1:36 pm 
Hall of Famer

אצטרף לדיון ברשותכם .
- השאלה המהותית ביותר לקיץ זה ( וכנראה לכל קיץ בשנים הקרובות ) היא שאלת עמרי כספי . אם כיום ישנם אנשים המתחילים להתחרט על חוזה העתק הארוך שנתנו לאליהו , אצל כספי המצב יהיה גרוע יותר , מכיוון שהוא "ידרוש" בעלות על העמדה ( וזו דווקא עמדה שסגורה למכבי יפה מאוד עם סמית , פניני ובורשטיין כגיבוי ) עם משהו כמו 30 דקות משחק פעמיים בשבוע , בנוסף להיותו אופציה התקפית ראשית .
- לא מכיר את הגבוה מספרד שדובר עליו , אבל שרמנדיני , בסכומים שצוינו ( 700K לערך ) זו החתמה טובה מאוד לטעמי . בל נשכח , שמדובר בשחקן שעדיין מתפתח ( והתפתח יפה מאוד בשנים האחרונות ) , ובהחלט סביר שעוד שנה/שנתיים מכבי תשמח מאוד ששחקן כזה חתום על חוזה עם משכורת סבירה .
- לטעמי יש למכבי אפשרות חד-פעמית לחזק את עצמה מבחינת הישראלים , עם חשיבה לשנים הבאות ( בלו יעזוב כעת , גם בורשטיין בדרך ) עם צירופם של הלפרין ולנדסברג ( אני מציע במקביל , אבל לפחות אחד מהם בוודאי ) . לטעמי הלפרין ואוחיון יכולים לסגור לבדם את עמדה 1 , בטח לצד גארד דומיננטי כל כך כמו לנגפורד .

הלפרין , אוחיון
לנגפורד , לנדסברג
סמית , פניני , בורשטיין
אליהו , מצ'באן
זר , הנדריקס , ג'יימס

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 1:52 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
קודם כל, לא מאמין ששאלת כספי תהפוך לרלוונטית כבר הקיץ. מאמין שהוא יישאר ב-NBA לפחות עוד שנה-שנתיים.
לגבי ההרכב שלך, אתה מציג פה אופציה ממש לא ראלית לטעמי. 12 שחקנים בכירים, צירוף שחקן לא זול כמו הלפרין + שימור (קראי שדרוג רציני בשכר) לנגפורד והנדריקס + מצ'באן? בחיים זה לא קורה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 2:56 pm 
Hall of Famer

מה ששכחתי ( ולמען האמת די תמוה שעוד לא הוזכר פה למרות שאנשים הרכיבו פה קבוצות לא אחת ) זה שהתקציב בשנה הבאה ( אלא אם תהיה הודעה מפתיעה אחרת ) אמור לקטון קצת עקב אי ההשתתפות בליגה האדריאטית .

בא נחשב בכל זאת ( שינויים בתקציב בסגל שהרכבתי , לעומת העונה הנוכחית ) :
נניח שהסנטר הזר ולנדסברג עולים כמו סופו ושייר ( בהתאמה ) .
הלפרין יעלה כמו בלו ומאלט .
התוספת עבור מצ'באן ( כלומר מה ששילמה עליו פרטיזן השנה ) זו העלות של פארמר .
נשארנו עם שידרוגים להנדריקס ולנגפורד ( שידרוג קטן מאוד לטעמי ) לעומת העלות של פאפאלוקס - אכן חסר כסף אבל לא הרבה .

כפי שציינתי , עקב הקטנת התקציב הצפויה כבר יוצא שחסר סכום משמעותי , אז כנראה "איאלץ לוותר" על אחד מבין הלפרין/הנדריקס ולהביא זר זול יותר במקומו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 3:34 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:

גזען שכמותך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 3:36 pm 
Junior

oren_80 כתב:
יואב כתב:

גזען שכמותך

חלילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 3:42 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עזוב, זה בליגה של הוופים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 7:24 pm 
Freshman

נראה לי שנוטים להפריז קצת בחוסר היכולת של מכבי להחזיק סגל ראוי , נזכיר שמדובר על קבוצה עם הכנסות של 20 מיליון דולר אם לא למעלה מזה ובקבוצה עם ההכנסות הגבוהות ביותר באירופה ואחרי ההתפרקות הכלכלית ביוון מכבי מתמודדת עם 3 מועדוני על מבחינה כלכלית (צסקא , ברצלונה , ריאל ) וכל השאר שוות לה , חלשות ממנה או לא משחקות ביורוליג.

גם מבחינה הישגית מכבי ממוקמת חזק מאוד בטופ 8 בשנים האחרונות , גם אחרי סיום השושלות של שארס/פארקר ומקדונלד/האפמן.

בסופו של דבר בשנים האחרונות מכבי איבדה למיטב זכרוני בסך הכול שני שחקנים שהיא ממש רצתה (מוריס ואיידסון ) שהלכו לחוזים מופרעים פחות או יותר בברצלונה , גם בשנה האחרונה מכבי השאירה את הרוב המוחלט של הסגל למעט איידסון שקיבל חוזה מופרך ופארגו שאותו מכבי הצליחה להשאיר ברמה הכלכלית אבל קיבל סכין בגב פלוס סיבוב עם סיפור ה-NBA.

קשה לי לקבל שמכבי לא מסוגלת להחזיק שחקנים כמו הנדריקס ולאנגפורד או להחזיר שחקן כמו מאצ'באן שצריך להיות ממש דביל כדי לוותר עליו אחרי העונה הענקית שהוא נתן בפרטיזן כשהוא עוד לא בן 22 , מדובר לכאורה בכישרון הכי בטוח וממשי היום באירופה בגילאים האלה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 7:51 pm 
Senior

נראה לי שהגזמת. צריך בהחלט להוסיף את הטורקיות, שאומנם נכשלו לחלוטין אבל עדיין אפס, פנרבחצ'ה (הם קצת פחות השנה) שילמו בשנים האחרונות סכומים שמכבי לא משלמת. אליהם בקלות אפשר להוסיף את סיינה (מקאלב או אנדרסן שחקנים שמכבי הייתה מתה להחתים), קאחה לבוראל גם כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 8:15 pm 
Junior

shmueliki כתב:
מה ששכחתי ( ולמען האמת די תמוה שעוד לא הוזכר פה למרות שאנשים הרכיבו פה קבוצות לא אחת ) זה שהתקציב בשנה הבאה ( אלא אם תהיה הודעה מפתיעה אחרת ) אמור לקטון קצת עקב אי ההשתתפות בליגה האדריאטית .

.

בלאט אתמול ביציע העיתונות אמר מפורש שהתקציב לא יעלה אבל גם לא יירד.
וזה שאין אדריאטית לא מחייב שלא יצטרכו סגל רחב בגלל הגדלת המשחקים בטופ 16.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 8:53 pm 
Senior

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 19286.html

ועל זה נאמר:פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נשגב מבינתי איך שחקן שעבר פציעה קשה מאוד, שנוטה לחזור על עצמה, הושבת לכמעט שנה ולא הוכיח שהוא חזר ליכולת שהוא הראה לפני כן דורש סכומים כאלה. אם הייתי מזרחי או פדרמן הייתי אומר לו "סע לשלום המפתחות בפנים" ומפנה אותו לטורקיה או למקומות אחרים שיש בהם פראיירים שיתנו לו סכומים כאלה(אפס משלמת מיליון דולר כבר שנתיים לסנטר שלא משחק אצלה, אולי היא תיתן סכום כזה גם לפרקינס). אישית אני לא מאמין שגם לפני הפציעה היה למכבי כדאי לשלם לו סכום כזה אבל זה כבר סיפור אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 9:47 pm 
Senior

סביר להניח ששחקן דורש מה שמוכנים לשלם לו במקומות אחרים. אפשר לשאול מי המפגר שמוכן לשלם לו את זה, זה כן. מצד שני, אם אין מישהו שמוכן לשלם לו את זה סביר שהוא ירד למטה בדרישות מהר מאד למה שכן מוכנים לשלם לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 10:03 pm 
Senior

יש פראיירים באירופה, לא אמרתי שלא. אני מקווה שמכבי לא תצטרף אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 10:14 pm 
Sophomore

יוסי22 כתב:
נראה לי שנוטים להפריז קצת בחוסר היכולת של מכבי להחזיק סגל ראוי , נזכיר שמדובר על קבוצה עם הכנסות של 20 מיליון דולר אם לא למעלה מזה ובקבוצה עם ההכנסות הגבוהות ביותר באירופה ואחרי ההתפרקות הכלכלית ביוון מכבי מתמודדת עם 3 מועדוני על מבחינה כלכלית (צסקא , ברצלונה , ריאל ) וכל השאר שוות לה , חלשות ממנה או לא משחקות ביורוליג.

גם מבחינה הישגית מכבי ממוקמת חזק מאוד בטופ 8 בשנים האחרונות , גם אחרי סיום השושלות של שארס/פארקר ומקדונלד/האפמן.

בסופו של דבר בשנים האחרונות מכבי איבדה למיטב זכרוני בסך הכול שני שחקנים שהיא ממש רצתה (מוריס ואיידסון ) שהלכו לחוזים מופרעים פחות או יותר בברצלונה , גם בשנה האחרונה מכבי השאירה את הרוב המוחלט של הסגל למעט איידסון שקיבל חוזה מופרך ופארגו שאותו מכבי הצליחה להשאיר ברמה הכלכלית אבל קיבל סכין בגב פלוס סיבוב עם סיפור ה-NBA.

קשה לי לקבל שמכבי לא מסוגלת להחזיק שחקנים כמו הנדריקס ולאנגפורד או להחזיר שחקן כמו מאצ'באן שצריך להיות ממש דביל כדי לוותר עליו אחרי העונה הענקית שהוא נתן בפרטיזן כשהוא עוד לא בן 22 , מדובר לכאורה בכישרון הכי בטוח וממשי היום באירופה בגילאים האלה .

אתה יכול להוסיף לרשימה של שחקנים שלא הצליחו להשאיר גם את הלפרין וכאלה שמכבי היתה מאוד רוצה להחתים אבל הלכו לשחק 15 דקות בשביל פי 5 כסף.
אני חושב שמאז שאראס ופארקר (בקדנציה השניה) לא היה שחקן מוכח בקנה מידה אירופאי שמכבי החתימה ולא בכדי, עם פילוסופית הבניה לרוחב שלה היא לא יכולה להתחרות בגדולות.
אגב בניה לרוחב, עד להצלבה (לא כולל) מכבי שיתפה לדקות משמעותיות (כלומר 10 ומעלה) בממוצע 8.5 שחקנים. צסקא שיתפה 9.5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 10:18 pm 
Hall of Famer

וזה הייתי מגדיר ככישלון, כי מכבי משלמת ל-13 שחקנים כשחקנים בכירים. אם במילא אתה משתמש בשמונה, תשעה שחקנים כשחקני רוטציה, אז לא עדיף לשלם סכומים נכבדים ל-10 שחקנים ולהשלים את הסגל עם 2 רגב פנאנים זולים? ואם תהיה פציעה? אז מסתדרים, כפי שמכבי הסתדרה כשהביאה את מאלט במקום פארמר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 11:06 pm 
Senior

מה שעצוב זה שאם מחברים את הסכומים שהרוויחו שייר(200 אלף בערך) ג'יימס(עוד 300) ופאפאלוקאס(500 אלף) מגיעים לזר בעלות של כמעט מיליון דולר, שזה אומר רכז טוב או סמול יותר טוב מסמית', שזה בעיני יכל להיות ההבדל בין פיינל פור לכמעט שהיה למכבי באתונה. וזה מבלי שהזכרנו את אליהו(טוב מול ורסאץ' ודומותיה ולא מול הקבוצות הגדולות). חוץ מזה, אהבתי גם את ההסבר הדיפלומטי של בלאט על אליהו. מעניין אם היו בעיות מאצ' אפ גם מול ריאל מדריד וברצלונה השנה. אם אליהו כל כך בעייתי במאצ' אפ(ובמקרה הזה אני מסכים מאוד עם בלאט) למה הוא מרוויח סכומים של שחקן חמישייה קבוע? אני מנחש שאליהו לא היה מסכים לקיצוץ משמעותי בשכר שלו, ומכבי לא תחתוך אותו בגלל הליגה והרון קופמנים של העולם. בעיני אם יש משהו שמונע ממכבי להתמודד עם הגדולות זה החוזה חסר הפרופורציות שלו. אני חושב שזר ב-500 אלף היה תורם יותר ממנו ומן הסתם עולה פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 11:15 pm 
Senior

וזה גם אומר שלמכבי לא היה מחליף לגבוהים, סופו היה משחק ב3 מסגרות ואולי קורס הרבה יותר מוקדם. ככה או ככה הם היו צריכים להביא מחליף אחר לגבוהים (אולי בפחות כסף זה כן).

אבל במקום שייר, פפא ופארמר ומאלט הם היו יכולים אולי להביא רכז אחד טוב, לכל העונה, ואז זה היה נראה קצת אחרת. השאלה אם היה רכז כזה בשוק? אני לא בטוח. את מי בדיוק הם יכלו להביא ב800 אלף דולר שלהם בקיץ? באותה מידה שזה יכול היה להצליח הם היו יכולים להביא שחקן לא טוב בכסף הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 11:17 pm 
Senior

shachaf78 כתב:
אני חושב שזר ב-500 אלף היה תורם יותר ממנו ומן הסתם עולה פחות.

זה גם מה שפיני גרשון חשב, נתן לו ללכת לספרד ולא נלחמו עליו, הביא במקומו את לאסמה, ואיך נגמרה העונה כולנו יודעים... איך שהיא נגמרה גרם לזה שאליהו קיבל את החוזה המופרך בשנה שאחרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 11:23 pm 
Senior

פיני די התפשר על לאסמה. ממה שאני זוכר הפייבוריט שלו בכלל היה ג'רמייה מאסי. בת'כלס איך שהעונה נגמרה זה פאק של ההנהלה שהשאירה את הקבוצה בלי מחליף ללאמפה. חוץ מזה, לאסמה לא שיחק כ-4 רוב הזמן אלא כ-5 לגבי רכז, אארון ג'קסון של בילבאו+ביי אאוט לא מגיע לדעתי ל-800 אלף דולר בשנה שעברה. אבל אולי אני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2012 11:33 pm 
Senior

לאזמה הרבה כ4, אלא אם כן לדעתך פישר היה ה4 כשהם שיחקו ביחד. בכל מקרה, לאזמה היה הזר שהם הביאו בעמדה הזאת, בין אם התפשרו על זה או לא, זה מה שיצא שהם עשו מה שהמלצת הרגע והביאו זר במקום אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 18, 2012 1:07 am 
Hall of Famer

הפרסום על פרקינס הוא פולו-אפ לדברים של דיוויד בלאט ב"יציע" כשאמר ש"יקרה משהו דרמטי אם פרקינס יהיה במכבי כי הסוכנים שלו דורשים הרבה כסף".
אפשר להאמין למכבי. אני אאמין למה שאני רוצה להאמין - משחק-משא-ומתן-שמתנהל-דרך-התקשורת קלאסי. פרקינס יכול לקבל את הסכומים האלה, אבל גם ישמח לשחק במכבי, במקום שהוא יודע שיש לו קהל אוהד ומערכת תומכת. במקרה הזה אני לא אתפלא דווקא אם פרקינס יחזור, תמורת שכר קצת מעל למה שהוא באמת שווה, כלומר סביבות ה-750 אלף דולר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: