סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יוני 23, 2024 6:37 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 140 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 8:21 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
FLASH כתב:
הסקת מסקנה שגויה.
שחקן יכול להיות אחלה שחקן, וגם סתום עם קבלת החלטות מהתחת.
דיאנדרה ג'ורדן וקרופורד , בין ה15 שחקנים הטובים בעמדתם, הם פרוטוטייפ למשפט הזה.
למשל אם הם היו אצל פופ הוא היה דואג להחביא את קבלת ההחלטות שלהם.
אבל אפילו פופ לא היה יכול לקחת אליפות כשרוב הסגל שלו כזה.
קוליסון ובארנס סבבה בעונה הרגילה ולא פקטור בפלייאוף באופן די עקבי. בדוק אותי עוד שבועיים-הם יתנו חרא פלייאוף, כי בפלייאוף צריך שכל.
יש כזה דבר-אופי מתאים לאליפות. למשל דאנקן, נואה. שחקני הקליפרס הם בדיוק ההפך. חוץ מפול, רדיק, ודיויס. גריפין בסימן שאלה גדול כרגע.

אוי, הפסקנות...

ובינתיים הקליפרס לא לוקחים ללב את מה שאתה אומר, ומתחרעים על הווריורס עם 38 הפרש ו-136 נקודות זכות כשיש עוד 40 שניות לשחק. גריפין עם 35 נקודות ב30 דקות. תפוקת הסתומים מהתחת: 15 לגריינג'ר ב60% מהשדה, 13 לבארנס, 12 נקודות ו-10 אסיסטים לקוליסון חסר השכל, דיאנדרה 11 נק', 9 ריב' ו-5 חסימות.

נקסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 8:37 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אז "פסקנות" הופך עכשיו לבאזוורד חדש בפורום ? תפוקה סטטיסטית ואינטילגנצית משחק או אחרת אף פעם לא היו בקורלציה של אחד על אחד. עיין ערך ריקי דייויס....
בכל אופן, די ברור שהווריורס באו לנוח. לא מצדיק את ההפרש המופרך, אבל הם פשוט החליטו שספליט זה מספיק להם בינתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 8:47 am 
Hall of Famer

מה שכן, אולי לגבי האחרים וגם אני לא חושב ש "טמטום" זה בהכרח מה שמאפיין את משחקם. אבל ג'ורדן? האיש אולי לא אולג'ואן אבל הוא לוקח רק את הזריקות שהוא יודע שהוא יקלע, ואינטלגנטיית ההגנה שלו גבוהה מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:01 am 
מנהל פורום

דיאנדרה דווקא שחקן לא טיפש בכלל, הוא יודע לזוז יפה בלי כדור, לא עושה שטויות כשהכדור אצלו, לא שומר אחד על אחד גדול במיוחד, אבל לא עושה שטויות כאחד כזה, שומר קבוצתי טוב, אחלה אחלה אחלה שחקן בפיקנרול, גם כחוסם וגם כמגן. לא הייתי מתבלבל בינו לבין לארי בירד למשל (בעיקר בגלל שלארי היה מס' 33 ודיאנדרה מס' 9, ואלו מספרים שונים), אבל דביל על המגרש הוא לא.
ואחרי שאמרתי את זה, פלאש צודק בטיעון הבסיסי שלו, אין התאמה מוחלטת בין תרומה חיובית סטטיסטית לבין שכל, ויותר מזה, אפשר להיות שחקן מעולה ודביל, מהסוג של ג'מאל קרופורד, שאם ינסה לשחק עם קצת יותר שכל אז כנראה יהיה פחות מוצלח. ה-MVP הנכנס הוא דוג' די טובה לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:03 am 
Hall of Famer

בהחלט, וגם ג'יי. אר. סמית' שהוא לדעתי הדוגמה הכי קלאסית בנ.ב.א, אבל כן - גם דוראנט הוא לא מאור הגולה. מה שמזכיר לי שאני מתגעגע קצת לג'וואל מקגי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:07 am 
מנהל פורום

גם נילס בוהר אגב, בענף אחר, היה שחקן טיפש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:14 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נורטון, אתה מסכים עם הקביעה שיותר שכל יהפוך את דוראנט לשחקן פחות מוצלח? לא נראה שזה מה שהסכמתם עליו.

בכל אופן, אני לא אשמח אם כל דיון עכשיו יהפוך לדיון מטא, אז אני אסתפק בלהגיד שאני חושב שנדב מבקר את הסגנון ולאו דווקא את התוכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:14 am 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
אז "פסקנות" הופך עכשיו לבאזוורד חדש בפורום ? תפוקה סטטיסטית ואינטילגנצית משחק או אחרת אף פעם לא היו בקורלציה של אחד על אחד. עיין ערך ריקי דייויס....
בכל אופן, די ברור שהווריורס באו לנוח. לא מצדיק את ההפרש המופרך, אבל הם פשוט החליטו שספליט זה מספיק להם בינתיים.

רק שלא טענתי לרגע שיש קורלציה של אחד על אחד בין תפוקה סטטיסטית לאינטיליגנצית משחק. אמרתי שלבוא ולומר על רשימת שחקנים משלימים שהם ממש לא קוטלי קנים (דיאנדרה שעם כל מוגבלותו ההתקפית הוא אחד הסנטרים היעילים בליגה, קרופורד שהוא אכבר סקורר מהספסל, גריינג'ר שגם היה אחלה סקורר עד הפציעה ומעולם לא נחשב לטמבל, קוליסון שבהחלט נחשב לרכז מחליף סבבה לחלוטין, על בארנס בכלל היה דיבור חזק על כמה שהוא אינטיליגנט כשהוא היה בקבוצות אחרות) שהם "סתומים עם קבלת החלטות מהתחת" זה קצת מביך בעיניי. זה גם בהחלט אחד הסימנים שאני רואה להיחלשות הפורום, אם בא לך לדבר על זה. זה לא מוסיף כלום, זה פסקני וקיצוני, זה לא באמת כדורסל. זה סוג ה"פרשנות" של רון קופמן, מה שאנחנו לא בדיוק אוהבים בדרך כלל.

גם לבוא ולהגיד "די ברור שהווריורס באו לנוח" זה די מופרך בעיניי. לא כמו "בואו ניתן לג'י אם של ברוקלין את פרס ג'י אם העונה עוד לפני שהיא התחילה", אבל די מופרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:32 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
קודם כל אין לי שום בעייה עם קופמן כשהוא בא במידה. אני גם אוהב להקשיב לסטיבן סמית וסקיפ בייליס שמכניסים את קופמן בכיס הקטן במחלקת הפסקנות, התלהמות ופופוליזם. הם עדיין מבדרים מאד כל עוד לא לוקחים אותם ברצינות מדי.

אם כבר קטילה קטגורית של פוסטים כ"פסקנות" שוב ושוב מפריעה לי יותר מהפסקנים עצמם. כאלו היו בכל שלבי החיים והפופולריות של הפורום ויהיו גם לאחר שיעלם, אם יעלם. גם אם מה שהם אומרים לא תמיד מתיישב עם המציאות (שהיא מה לעשות, לא שחור ולבן) הם לפעמים מעוררים דיון שכן משמעותי. מה גם שגם לי לפעמים מתחשק לפסוק פסוק בלי חשש ממשטרת הפסקנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:35 am 
Hall of Famer

נו, בואו נגזים, אחרת לא יהיה כיף בכלל!

כמו שאמרתי בת'רד שראיתי לפתוח לצורך הענין, לא שוטר של אף אחד. אם אתה מרגיש נוח, נעים וכיף לראות התייחסויות לשחקנים מצוינים (וגם לא מצוינים, אני לא רואה את החכמה הגדולה בלשבת מאחורי מקלדת ולרשום "מטומטם!!!11") במילים כמו שפלאש משתמש, תהנו לך אתה והוא. אני חושב שזו לא רמה, ושזה מעיד משהו על הבנת המשחק (והחיים, אבל קטונתי) של הכותב והנהנה מדבריו.

אפשר לחזור לכדורסל אם בא לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:48 am 
Sophomore

פלאש, לא אתה אמרת שפול אגואיסט כי הוא מחזיק בכדור כל הזמן? עם חבורת מטומטמים כמו שיש לידו היית רוצה שמישהו אחר יקח החלטות?
אני אומר את זה כי אני דווקא די מסכים עם מה שאמרת. פרט לפול קבלת ההחלטות ההתקפית בקליפרס לא מן המשובחות, ובגלל זה הסגנון הכי נכון להם הוא שהוא יחזיק בכדור כמה שיותר.
ודרך אגב, לשמוע מעריץ של קובי מבקר את פול על אגואיסטיות? פרייסלס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:49 am 
מנהל פורום

במאמר מוסגר, אני חושב שגריפין קצת אנדרייטד בכל מה שנוגע לקבלת ההחלטות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 3:33 pm 
Hall of Famer

מה הקשר בין שחקנים כמו ריקי דייויס וjr סמית לשחקן כמו מט ברנס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:09 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
נורטון, אתה מסכים עם הקביעה שיותר שכל יהפוך את דוראנט לשחקן פחות מוצלח? לא נראה שזה מה שהסכמתם עליו.

בכל אופן, אני לא אשמח אם כל דיון עכשיו יהפוך לדיון מטא, אז אני אסתפק בלהגיד שאני חושב שנדב מבקר את הסגנון ולאו דווקא את התוכן.

צודק, עם הקביעה הזאת אני לא מסכים, רק עם החלק בקביעה שאמר שבסופו של דבר, דוראנט לא אינטליגנט גדול (וכתבתי כמה פעמים שבעיניי אם היתה לו האינטליגנציה של ג'ורדן או לברון למשל, הוא היה כנראה עוקף את שניהם בדרך לתואר השחקן הטוב בהיסטוריה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:41 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
לא מבין איזה הוכחה קיבלת כשגריפין משחק 20 דקות.

נו, אני הרמתי והקליפרס הנחיתו. 40 הפרש, יא וולי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 140 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 47 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה