סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 10:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 210 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:18 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
למכבי בלי גוואדלוק ולנדסברג אין גארד אחד שמסוגל לשחק צפון-דרום ופיאנג'יאני קלט את זה מהר מאוד.

לירושלים אני מאחל להצליח כמו אלופת משחקי האימון הקודמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:20 pm 
Sophomore

כמו שאמרתי בת'רד על מכבי, למכבי יש בעיה חמורה בחוק הרוסי שלא עומדת להשתפר משמעותית. כשגאודלוק יחזור זה יהיה אפילו יותר אבסורד.

מה שכן למרות הירידות המוצדקות על אוחיון ומקל, צריך לזכור ש -
1. כששניהם ביחד זה אמנם הרכב נגרים, אבל מספק הגנה מעולה בקו האחורי וברבע השני ההרכב הזה והלחץ שהפעיל בהגנה החזיר אותם למשחק. לדעתי הם ישחקו את הההרכב הזה לא מעט השנה.
2. גם מקל וגם אוחיון לא קלעים טבעיים בלשון המעטה, אך יהיו להם תקופות קליעה יותר טובות מהיום וזה ישנה מאד את האפקטיביות שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:21 pm 
Freshman

מחזיקת גביע הנאחס אבל עדיין גביע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:26 pm 
Hall of Famer

יאללה יש תואר, כל מה שיגיע העונה מעכשיו זה בונוס :wink:

נראה שפיאנג׳יאני בונה בהפועל קבוצת הגנה טובה מאוד, למרות שקבוצה שיש לה סנטר מאסיבי תחגוג מולה. קינזי נתן במשחק הזה דברים שהוא עדיין לא נתן בתחילת העונה. ג׳ראלס איז היר טו סטיי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:33 pm 
Senior

אני עדיין לא מבין איך מקל הגיע ל-nba. יש לו כנראה את הסוכן הטוב בעולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:37 pm 
Sophomore

למרות שזה בסך הכל משחק אימון, שיש מיליון תירוצים ושהעונה עוד לא התחילה, אני במקום בעלי מכבי לא הייתי ישן בלילה אחרי המשחק היום. השקיעו כל כך הרבה כסף בקבוצה ועכשיו הם רואים איך מאמן שאף קבוצה לא רצתה בשנים האחרונות עושה שפטים במאמן שלהם, איך אחרי חודש אין לקבוצה שלהם שום דבר דומה להתקפה עומדת, שאין להם שחקנים סבירים מהספסל בעמדות 4-5 ושעמדה 1 שלהם (אולי החשובה במגרש) היא אחת החלשות ביורוליג. יכול להיות שכל מה שאדלשטיין בונה - התרגילים בהתקפה, ההגנה וכד' - נהדר לליגת הכלום שלנו אבל לא רלוונטי לחלוטין ליורוליג? יכול להיות שלא סתם המאמנים הגדולים ביורוליג משחקים בעיקר פיק אנד רול, אלא שהם מנוסים ויודעים שכל דבר אחר אפשר לשבור בצורה כזו או אחרת? יכול להיות שלאדלשטיין אין ממש מושג לאן הוא הגיע ומה הוא עומד לעבור?
אז מכבי בוודאי תשתפר והרבה כשגאודלוק ולנדסברג יחזרו, אבל יש לקבוצה הזו כמה בעיות עצומות והיורוליג מתחיל בעוד 10 ימים. צריך לזכור שאם לארז היתה היום בעיה בהתמודדות עם האיטלקי החביב, אז הוא צפוי לעבור כמה שיעורים יקרים ממאמני היורוליג, שכמעט כולם טובים יותר מהאיטלקי.
ובכלל - קבוצה שבעוד שבוע מתחילה את העונה לא יכולה להיראות כך, בטח לא קבוצה שהושקע בה תקציב שיא של 30 מיליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:48 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
ג׳ראלס איז היר טו סטיי.

אני מרגיש בחילה מהמשפט הזה, ולא בגללך או בגלל השחקן אלא משום מה גרמת לי לקרוא אותו בקול של גיל ברק הנורא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:48 pm 
Freshman

וביום שלישי בלאט רק אומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:54 pm 
Hall of Famer

לא , גיל ברק היה אומר "ג'רלס איז אין דה האוס".

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:55 pm 
Sophomore

צריך להגיד - מכבי לא חזרה היום למשחק בגלל שפתאום היא שיפרה את המשחק שלה. ירושלים נכנסה לבעיית עבירות ואם מכבי היתה יותר מרוכזת היא גם היתה מובילה במחצית.
מדהים איך מכבי לא ניצלה לאורך רוב המשחק את המיס מאצ'ים המובנים שהיו לא. את אמארה היה צריך להוציא לפיקנרול אחד אחרי השני ולהתיש אותו. זה עבד לא רע בהתחלה ויצר בעיית עבירות, אבל צירבס סיים רע מאוד היום.
ראינו היום את ויקטור ראד כמו שהכרנו אותו לפני מכבי. קרוס אובר קטלני על אליהו, ואח"כ כמה חדירות הזויות ולא קשורות למציאות. קליעה לא יציבה לשלוש. ד"ר ויקטור ומיסטר ראד.
ווימס היה טוב במחצית הראשונה אבל לא שלט במשחק, איבד יותר מדי ולא שמר טוב את ג'רלס.
אדלשטיין לא ניהל טוב את המשחק, לא הגיוני שמכבי שלו הופכת לקבוצה קצרה בגלל שאין את לנדסברג וסמית'. הוא לא הצליח להשפיע מספיק על המהלכים ששוחקו בפועל ומכבי לא יצאה טוב מפסקי הזמן שלו או ביציאה מרבעים שתמיד נפתחו בריצה של הפועל (בלט במיוחד פסק זמן שאחריו למכבי היו רק 8 שנ' או משהו כזה ואף אחד לא שם לב). הוא לא הגיב טוב לריצות של ירושלים, ולא עשה את השדרוגים הנדרשים כשמכבי כן יכלה לחזור לעסק.
למכבי היו היום הרבה הזדמנויות והרבה נקודות תורפה שהם יכלו לנצל כדי להכאיב לירושלים, והם ממש לא הצליחו לעשות את זה.

אם אני אוהד ירושלים אני ממש לא בטוח שאני מתלהב מהניצחון הזה. קינסי נראה לא רע בהתקפה אבל היה די חלש בהגנה (לא התמודד עם ווימס), שזה בעצם הפוך ממה שהוא אמור להיות. ג'רלס קלע את הזריקות שלו, שזה אומר עוד זריקות כאלה בעתיד ואני בכלל לא בטוח שזה טוב לירושלים. הגבוהים נכנסו לבעיית עבירות ולא בפעם הראשונה.
אמארה סטודמאייר מסתמן כשחקן סולידי במיליון וחצי דולר לעונה. 8-10 נק', 4 עבירות, ייסחט איזה 5 עבירות ויוריד כמה ריבאונדים.
עוד בעיה - עושה רושם שבמסגרת החוק הישראלי קשה מאוד להכניס גם את דייסון וגם את ג'רלס לעניינים. פיאנג'יאני יצטרך לשחק עם חמישיות שונות לאירופה וישראל.
נק' האור בירושלים - בר טימור היה פשוט מעולה. הלפרין היה הלפרין, 0 נק' וזריקה אחת בלבד לסל אבל כמה מהלכים שהקפיצו את ההפרש. אלה הצרות הטובות של סימונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 10:57 pm 
Sophomore

פייק פדרמן כתב:
וביום שלישי בלאט רק אומר.

אני חוזר על מה שאני אומר כבר שנה - מכבי עשתה משהו באירופה ב-20 השנים האחרונות רק עם שני מאמנים - פיני ובלאט - שהיו ברמה הכי גבוהה ביבשת. עם כל מאמן אחר - ישראלי או זר - היא נכשלה, מהטעם הפשוט שהאחרים היו הרבה (הרבה) פחות טובים. גם העונה הלכו על הזול ו"המבין" (אדלשטיין) והגורל צפוי להיות דומה לזה של כל אלה שהם לא פיני או בלאט. לאדלשטיין יש המון ידע בכדורסל ואת זה יש גם לעוד המון מאמנים בארץ ובאירופה, אבל ראינו היום איך מאמן איטלקי בינוני עם סגל הרבה פחות טוב עושה לו בית ספר בלי להתאמץ.
כאוהד מכבי חבל לי מאוד שהשקיעו כל כך הרבה בקבוצה אבל לא במאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:03 pm 
Freshman

לארז יש אשמה רצינית שלא התעקש במשחק על תואר שלנדסברג וסמית יהיו בסגל, כאילו מה הצוות המקצועי חשב לעצמו ? סילי עוד בתהליך התאקלמות והוא מועדף על פני לנדסברג ? על פני סמית ? זה לא משנה איזה תרגיל הוא מתכנן או יתכנן, אם בסופו של דבר אתה צריך להיות תלוי בקליעה של אוחיון או מקל ברוב המקרים תיכשל, אז ניסו לשחק פנימה על צירבאס, אז ירושלים סגרו פשוט את הצבע תוך ידיעה שלא אוחיון ולא מקל יכולים להחזיר את הקבוצה למשחק באופן עצמאי כקלעים, אז נשאר ווימס שעשה פה ושם נקודות, אבל בגלל שלידו משחקים רכזים עם קליעה מאוד מוגבלת שלא יכולים להפעיל אחד את השני או את הסנטר בצבע, אז הוא נאלץ ליזום יותר גם בהובלת הכדור מה שהוביל לאינספור איבודים, ראד התאמץ ועשה דברים, אבל אם סוגרים לו ולצירבאס את הצבע הוא מאבד חלק ניכר ביתרון שלו באחד על אחד כחודר וכאתלט, הוא יכול להעניש בשלשה פה ושם...אבל לא על זה המשחק שלו מתבסס, כשמבטלים את היתרון היחסי שלו כ-4, כלומר הכוח מתפרץ, שליטה בכדור, אחד על אחד, אז הוא יותר מוגבל.

כמו כן נחשפו שוב הבעיות המרכזיות שראינו בהכנה: איבודי כדור, בעיית ריבאונד והגנה על הטבעת, נראה לי שלא בונים באמת על אלכסנדר, ושגב פצוע, חייבים שחקן חיזוק 4-5 שיכול לעלות מהספסל במקום ראד ובמקרים מסוימים גם לתפקד כסנטר שלישי במיוחד במשחקים כאלה שאתה חייב גבוה שיכול לפתוח את ההגנה מקליעת חצי מרחק או מה-3, והוא חייב להיות ריבאונדר טוב, זה הכרח.

עד שגאודלוק חוזר, כברירת מחדל, לנדסברג חייב לפתוח ב-2, איתו איכשהו מכבי יכולה לבנות משחק התקפה מאוזן, אוחיון ומקל נראים הרבה יותר טוב כשהוא משחק לידם, וזה מאפשר לצירבס קצת לנשום בצבע ולבטא את היכולות שלו טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:05 pm 
Sophomore

קודי (יובל) כתב:
למרות שזה בסך הכל משחק אימון, שיש מיליון תירוצים ושהעונה עוד לא התחילה, אני במקום בעלי מכבי לא הייתי ישן בלילה אחרי המשחק היום. השקיעו כל כך הרבה כסף בקבוצה ועכשיו הם רואים איך מאמן שאף קבוצה לא רצתה בשנים האחרונות עושה שפטים במאמן שלהם, איך אחרי חודש אין לקבוצה שלהם שום דבר דומה להתקפה עומדת, שאין להם שחקנים סבירים מהספסל בעמדות 4-5 ושעמדה 1 שלהם (אולי החשובה במגרש) היא אחת החלשות ביורוליג. יכול להיות שכל מה שאדלשטיין בונה - התרגילים בהתקפה, ההגנה וכד' - נהדר לליגת הכלום שלנו אבל לא רלוונטי לחלוטין ליורוליג? יכול להיות שלא סתם המאמנים הגדולים ביורוליג משחקים בעיקר פיק אנד רול, אלא שהם מנוסים ויודעים שכל דבר אחר אפשר לשבור בצורה כזו או אחרת? יכול להיות שלאדלשטיין אין ממש מושג לאן הוא הגיע ומה הוא עומד לעבור?

יכול להיות. אבל מה שבטוח זה שכתבת "למרות שזה בסך הכל משחק אימון" וסיימת עם הספד כללי למכבי, חפרת קבר וכיסית אותו. נראה לי שקצת קפצת מעל הפופיק. ראו היום הרבה בעיות אצל מכבי, אבל בהרכב מאוד חסר וכמו שכתבת - במשחק טרום עונה.

לא סתם המאמן היחיד שאי פעם לקח גביע ווינר ואליפות באותה עונה זה דיויד בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:06 pm 
Sophomore

stambody כתב:
לארז יש אשמה רצינית שלא התעקש במשחק על תואר שלנדסברג וסמית יהיו בסגל.

הרישום למשחק היה עד אתמול, והעין של לנדסברג היתה עצומה אתמול לחלוטין בעקבות הפציעה מעל העין. לא יכלו לדעת שהיום הוא יהיה כשיר, והגיוני שבחרו לא לקחת את הסיכון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:08 pm 
Freshman

zurkin כתב:

וגם דני פרנקו, רק אומר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:26 pm 
Sophomore

איך בדיוק החלטתם שהאיטלקי מאמן בינוני ורוב מאמני היורוליג עדיפים עליו? יש לו קבלות, בכל זאת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:27 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
zurkin כתב:
stambody כתב:
לארז יש אשמה רצינית שלא התעקש במשחק על תואר שלנדסברג וסמית יהיו בסגל.

הרישום למשחק היה עד אתמול, והעין של לנדסברג היתה עצומה אתמול לחלוטין בעקבות הפציעה מעל העין. לא יכלו לדעת שהיום הוא יהיה כשיר, והגיוני שבחרו לא לקחת את הסיכון הזה.

אם האופציה היא לרשום במקומו שחקן שיעלה ל-3 דקות של זמן זבל, עדיף היה לרשום אותו בכל זאת. אם העין לא חוזרת לעצמה, שישחק עם עין אחת, זה עדיף על שחקן של 3 דקות זמן זבל. מקסימום ישאילו מאמארה משקפיים בשבילו.

את סמית אי אפשר לרשום, סילי חייב להירשם כל עוד גאודלוק פצוע כמה שהוא לא מציאה גדולה. אי אפשר לעלות עם שני גארדים בסגל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:32 pm 
Sophomore

zurkin כתב:
קודי (יובל) כתב:

יכול להיות. אבל מה שבטוח זה שכתבת "למרות שזה בסך הכל משחק אימון" וסיימת עם הספד כללי למכבי, חפרת קבר וכיסית אותו. נראה לי שקצת קפצת מעל הפופיק. ראו היום הרבה בעיות אצל מכבי, אבל בהרכב מאוד חסר וכמו שכתבת - במשחק טרום עונה.

גם פרנקו בהפועל ירושלים ב- 2015...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:39 pm 
Freshman

שתי הערות.
לעניין "משחק האימון". כל משחק ליגה של שתי הקבוצות האלו מעכשיו ועד תחילת הפלייאוף הוא יותר משחק-אימון ממה שהמשחק הזה היה.
ולגבי אמארה, אני חושב שאפשר להפסיק למדוד את היעילות שלו על המגרש במונחי ה1.5 מיליון דולר שכר. אנחנו לא באמת יודעים כמה משלמים לו, כמה מזה על כדורסל וכמה על קניית חלקו בבעלות על המועדון, ובכל מקרה אנחנו יכולים להניח שאם בחרו לשלם לו 1.5 מיליון, זה לא בגלל שמישהו חושב שבמונחי כדורסל צרים זה הכי חכם להשקיע אחוז כל-כך גבוה מתקציב השחקנים של הקבוצה באמארה כסנטר. השיקולים הם, מן הסתם, רחבים יותר (לא שאני מבין משהו בענייני שיווק ומיתוג ובהון הסימבולי ששם כמו סטודומאייר מהווה עבור הפועל), ונקווה שעל הדרך הוא גם יהיה טוב מקצועית, כי זה קריטי להצלחה של הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:53 pm 
Hall of Famer

יפתח כתב:
לעניין "משחק האימון". כל משחק ליגה של שתי הקבוצות האלו מעכשיו ועד תחילת הפלייאוף הוא יותר משחק-אימון ממה שהמשחק הזה היה.

לא מסכים, בטח לא לגבי מכבי בתנאי החוק הישראלי. אני חושב שהיתרון שלה בישראלים הוא הרבה יותר קטן ממה שנהוג לחשוב. הכדורסלן הישראלי הוא בכללי אוברייטד בטירוף, אבל אלה של מכבי - מתוקף היותם אלה שאמורים להיות כביכול הכי בכירים - הם אוברייטד כפולים ומכופלים. בעיקר שני הרכזים.
אני חושב אגב שאותו דבר נכון גם למאמנים. רמת האימון בארץ באופן כללי נמצאת בירידה, ואחרי עזיבת גרשון ובלאט אין פה שום עילוי אימון. במכבי בפרט נמצא עכשיו מאמן שלדעתי הוא זמני בתפקידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 01, 2016 11:56 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זה משחק אימון בהגדרה. התואר הזה לא נספר בשום מקום ברשימת התארים למיטב ידיעתי, הסטטיסטיקות לא נכנסות לשום סטטיסטיקה והוא לא חלק מהעונה. ולעומת זאת משחקי הליגה ה"זניחים" עשויים להשפיע על דברים מאוד משמעותיים החל ממיקום בליגה וכלה באיפה יתקיים הפיינל פור.

אבל זה נחמד לנצח את מכבי גם במשחק אימון. שמכבי יהיו אלה שמתעסקים בהאם להחליף את המאמן וכל הדברים האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:00 am 
Hall of Famer

עוד מילה לגבי אוחיון, שמישהו פה הזכיר את זה שהוא ומקל לחצו ובגלל זה ההפרש ירד.
אוחיון שומר אחד על אחד טוב, הוא גם ריבאונדר טוב יחסית לגארד. אבל יש לו בעייה קשה עם פיקנרול. הוא לא עובר חסימות ואפילו לא מנסה לעבור חסימות, וכשהוא על המגרש הוא אחד הגורמים העיקריים לזה שמכבי משחקת את הגנת החילופים המאוסה שלה. בכל פעם שיש חסימה הוא מתחלף מיד ולוקח את החוסם, לא מנסה לעבור את החסימה, ולא משנה כמה החוסם גבוה ורחב ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:21 am 
Freshman

ראובן כתב:
זה משחק אימון בהגדרה. התואר הזה לא נספר בשום מקום ברשימת התארים למיטב ידיעתי, הסטטיסטיקות לא נכנסות לשום סטטיסטיקה והוא לא חלק מהעונה. ולעומת זאת משחקי הליגה ה"זניחים" עשויים להשפיע על דברים מאוד משמעותיים החל ממיקום בליגה וכלה באיפה יתקיים הפיינל פור.

זהו, שראינו כמה הם משמעותיים :ps_ih:
בכל מקרה, אני לא רוצה לעשות מהמשחק הזה יותר ממה שהוא וברור שאני מעדיף מקום ראשון בסוף הליגה הסדירה על זכייה בגביע ווינר, אבל הנקודה היא שכנראה בשני המועדונים רצו לנצח את המשחק הזה לכל הפחות במידה שבה רוצים לנצח משחקי ליגה מן המניין, ונראה לי שלפחות באחד משני המועדונים רצו לא להפסיד את המשחק הזה יותר משרוצים לא להפסיד במשחק ליגה רגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:25 am 
Hall of Famer

באופן פרדוקסלי, הפציעות (בעיקר של גאודלוק) זה הדבר הכי טוב שקרה לאדלשטיין. הן נותנות לו סוג של job security.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:30 am 
Freshman

ועוד מילה על ברטי. נכון שיש לו עוד מה להוכיח באירופה, אבל כבר איבדתי ספירה בכמה התמודדויות ישירות מול מכבי הוא עלה על כל הישראלים שלה, אולי חוץ מלנדסברג באיזו התמודדות או שתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 210 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: