סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:35 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א 18/19
הודעהפורסם: ג' אפריל 10, 2018 11:01 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
uriel17 כתב:
אתה צודק, גמני תוהה
דרוקר אמר את זה
כנראה מעיד יותר על המעמד של דרוקר מאשר על הטייה תקשורתית

זה לא דרוקר. אם הוא היה אומר דברים כאלה על בעלי תפקידים וקולגות בירושלים למשל, או בהפועל או בחולון - זה לא היה עובר בשקט.

ווינט חשוד בעניך כאנטי מכבי?
למה ערוץ 5 שלא חשוד כאנטי מכבי לא עשה מזה עניין?
המסקנה שלי
דרוקר לא רלוונטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 10, 2018 11:04 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כי זה מתקבל די בטבעיות, כמו שמתקבל בטבעיות שיו"ר קבוצה בליגת העל יכול לקלל את מכבי ואת בעלי התפקידים שלה בפייסבוק שלו כמו שהיה לפני כמה שנים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 11, 2018 8:02 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
כי זה מתקבל די בטבעיות, כמו שמתקבל בטבעיות שיו"ר קבוצה בליגת העל יכול לקלל את מכבי ואת בעלי התפקידים שלה בפייסבוק שלו כמו שהיה לפני כמה שנים.

???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 11, 2018 3:16 pm 
Sophomore

מכבי הכריזה על שני סגלים במיוחד כדי להפוך את הת'רד הזה ליותר מעניין (:

סגל א':
ישראלים: טיוס, ג'ון די ו.. הימור שלי, כספי חוזר
זרים: ישארו בולדן, תומאס, רול, קיין
זרים חדשים: רכז מוביל, גארד סקורר, סנטר של מעל 2.08.

קבוצה שנייה: יפתח זיו או נאור שרון, קולשוב, זוסמן, שוכמן, אבדיה, נמרוד לוי, בן אלטיט, איתי שגב. זרים בעמדות 1+4+5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 11, 2018 3:17 pm 
Sophomore

במחשבה שנייה יכול להיות שכדי למשוך את קולשוב יצטרכו להבטיח לו להיות בסגל המוביל, ואז אני חוזה איזה דני רובין בעמדה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 11, 2018 8:17 pm 
מנהל פורום

אולי אני נאיבי מדי, אך אני מתקשה להאמין ששוכמן ירצה להגיע למכבי, בטח לא בשביל סגל ב'. אולי אם באמת הפיתוי הכספי יהיה ממש ממש גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 11, 2018 8:57 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

???

אני לא מוצא את הציטוטים עם הקללות אז לא אזהה אותו. היו בפייסבוק שלו קללות ממש על מכבי ובעלי תפקידים בה שיכול להיות שהוא מחק, ממים על שמעון מזרחי, דברים כאלה. עדיין יש בפייסבוק שלו "סתם" דברים כמו לעג למכבי, שמחה על הפסדים שלה באירופה וכו', שזה טוב ויפה אם אתה סתם אוהד. פחות כשאתה יו"ר קבוצה יריבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 12, 2018 9:15 am 
Junior

דני רובין נמצא על קרטוני חלב כבר למעלה משנה.. אם הייתה פה עיתונות ספורט אולי היינו יודעים מה עלה בגורלו. לאור איכות המתאסרחים של השנה. הוא בולט בהיעדרו.

הדני רובין חדש.. אור לאומי.

שוכמן חתום עד 2020. לא מבין את הספקולציות. הוא גם מספיק שרוט לדעתי לעדיף להיות שם רוב הקריירה על פני הכסף. זה גם שחקן שנטען מאנרגיות. אם כבר הפועל תא והפועל חולון יותר מתאימות לו מהקבוצות הגדולות.

בעצם רשמתם את כל סגל האולימפית פלוס נמרוד לוי.. גם להעמיד את יפתח זיו ונאור שרון באותה שורה זה קצת בוטה. שרון היה יותר טוב מזיו באולימפית השנה אבל ברמת הליגה זה לא קרוב. בכל מקרה, קטש מאוהב בו ואם יישאר בירושלים יותר סביר שיגיע לשם.

בכלל כזכור קטש ניסה/רצה להקים באילת מכבי ב' למגינת ליבו של אמסלם. באיזשהו מקום אני בטוח שהיה שמח לאמן קבוצה כזו.

ולא הבנתי.. לפי הסגל שפורט כאן. ג'ייק כהן ודיברתלומיאו אמורים להיות מרוצים ששיא הקריירה שלהם יתבזבז על שתי דקות לשבוע ביורוליג?

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 12, 2018 12:18 pm 
Junior

אור לאומי פשוט התאדה. אפילו בכירי הכתבים בערוץ הספורט לא יודעים מה עלה בגורלו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 12, 2018 1:06 pm 
Hall of Famer

הרסי הוקינס כתב:
אור לאומי פשוט התאדה. אפילו בכירי הכתבים בערוץ הספורט לא יודעים מה עלה בגורלו.

התאדה תרתי משמע בגלל מחלת הנשיקה הארורה.ירד יותר מ10 קג ממשקלו ורק לאחרונה חל שיפור משמעותי במצבו.רק בריאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 12, 2018 6:27 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
oren_80 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

???

אני לא מוצא את הציטוטים עם הקללות אז לא אזהה אותו. היו בפייסבוק שלו קללות ממש על מכבי ובעלי תפקידים בה שיכול להיות שהוא מחק, ממים על שמעון מזרחי, דברים כאלה. עדיין יש בפייסבוק שלו "סתם" דברים כמו לעג למכבי, שמחה על הפסדים שלה באירופה וכו', שזה טוב ויפה אם אתה סתם אוהד. פחות כשאתה יו"ר קבוצה יריבה.

במי מדובר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 12, 2018 6:35 pm 
Hall of Famer

אמרתי שלא אזהה אותו כי כנראה את הקללות הוא מחק ואני לא רוצה לזהות אותו בלי ציטוטים. מקסימום אשלח לך בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 12, 2018 9:31 pm 
מנהל פורום

הסיפור על היו"ר הזכיר לי את המערכון הבא:
https://www.youtube.com/watch?v=JJhzftp ... e&t=13m48s

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 11:01 am 
Hall of Famer

חייב לומר מילה על ג'ונה בולדן, למרות שהמקום הנכון אמור להיות ת'רד ההכנה לעונת 17/18 והזמן הנכון אמור היה להיות לאחר ההחתמה (רק שהייתי בהפסקה מהפורום).

באוקטובר 2016 נסעתי עם חבר לבלגרד, וחשקה נפשנו לראות כדורסל. איתרע מזלנו והמשחק הכי מעניין היה מפגש אדריאטית בין ז'לז'ניק לפרטיזן באולם של ז'לז'ניק (חור חביב שמזכיר במידות את אולם היובל בהרצליה, כעשרים דקות נסיעה ממרכז העיר). בחמישייה של ז'לז'ניק עלה אחד, ג'ונה בולדן. הוא היה צעיר, אתלטי, נלהב-וחסר תועלת לחלוטין. שחקן שאתה רואה בפעם הראשונה ועוברת לך המחשבה: "פרוספקט!", אבל אז אתה רואה אותו משחק ומבין שלא משנה לאן תנער אותו, שחקן גדול הוא לא יהיה. אולי שחקן משלים סביר אם ימצא את הנישה שלו.

כשראיתי שהוחתם ע"י מכבי ת"א פשוט לא הבנתי את הקטע. הבנתי שקל לשווק אותו כפוטנציאל וכו', אבל כשחקן מוביל לקבוצת יורוליג?! זה היה בלוף שחיכה להתגלות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 1:45 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

צריך לציין שהיו לבולדן כמה שבועות מצוינים אחרי פתיחת העונה הגרועה שלו (ודוקא כשהקבוצה החלה לקרטע), בהם הוא נראה כמו יופי של שחקן משלים עם הגנה מצוינת, ריבאונד ויכולת מסירה. הבעיה שהיכולת ההיא לא נמשכה הרבה זמן והוא חזר להיות קלולס כמו בהתחלה. בכל משחק הוא יביא איזה 2-3 מהלכים מרשימים בפתיחה ואז יבצע כמה טעויות או עבירות ברצף, ירד לספסל ולא יוסיף כמעט שום תרומה עד סוף המשחק.
אני עדיין חושב שיש לו פוטנציאל לא מבוטל (למרות שמבחינה אתלטית הוא די מאכזב אותי יחסית למה שציפיתי מצפייה בביצועים שלו לפני שהגיע - הוא אמנם ארוך אבל ממש לא אקספוליסיבי) אבל מעל הכל מפריעה לי מאוד הגישה האפאטית שלו ולא ברור לי על סמך איזו יכולת הוא כל כך משוכנע שפילדלפיה יקחו אותו כבר בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 2:15 pm 
Hall of Famer

אם מבחינה אתלטית הוא מאכזב אותך, אני לא מבין איך אתה רואה בו פוטנציאל לא מבוטל. האתלטיות זה מה שמרמה אנשים לחשוב שיש לו פוטנציאל. אם היא מאכזבת, אז גם פוטנציאל אין לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 3:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אז יותר נכון היה להגיד שהניצול שלו את האתלטיות שיש לו מאכזב אותי. הוא לא קפיץ סטייל טיוס אבל גם בז'לז'ניק וגם בליגת הקיץ הוא הראה מספיק מהלכים מעל לטבעת ובמכבי משום מה הוא מתעקש לסיים עם כל מיני לייאפים מוזרים במקום לעלות ולהטביע על שחקנים כפי שהוא מסוגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 3:50 pm 
Hall of Famer

לא ראיתי את מכבי ת"א העונה בכלל, אבל אם בכל זאת לרפרף למשחק הנידח ההוא ב2016 זאת באמת היתה אחת התהיות שלי. משחק אדריאטית כמעט נטול יכולות אתלטיות (פיליפ צ'וביץ' השמן היה הרכז של ז'לז'ניק, נוביצה וליצ'קוביץ' במוד גרוטאתי למדי היה הכוכב במשחק) ובולדן סיים עם משהו כמו 2 נק', ובלי שום יישום של היתרונות האתלטיים שלו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 4:04 pm 
מנהל פורום

מבלי לחפור יותר מידי על בולדן שגם לי יש דעה שלילית לגבי העתיד שלו
מכבי עם יכולות סקאוטינג עלובות בהיסטוריה שלה בקיץ הקרוב זה יהיה החמישי ברציפות
היכולת שלה להתאים בין התקציב לרמה של הקבוצה גרועה אפילו מזו של הפועל ירושלים וזו של הפועל ירושלים גרועה במיוחד
מאז הקיץ הראשון בלי בלאט (קיץ 2014) לא גילתה מכבי אף שחקן ואני לא מחפש איזה דוניצ'ץ' חלילה אלא סתם איזה שחקן שהיה נחמד במרכז הליגה הצרפתית וגילו בו איכויות של שחקן יורוליג, הדבר הכי קרוב לזה מייק רול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 7:22 pm 
Junior

מייקל רול זו דוגמא טובה, אבל אפשר לראות עליו למה הוא לא הגיע לרמות האלו עד היום. הוא שחקן משלים בנשמה, עם כל האיכויות שלו, וגם פה כמעט רק התקפית. הוא בשום צורה לא שחקן הגנה יותר מממוצע ונחות פיזית או זריזותית מרוב מקבילו בעמדה ביורוליג ואפילו בליגה הישראלית. ויחד עם כל הכשרון ההתקפי שלו הוא עדיין לא מסוגל לעבור את גבול ה 15 נקודות ככה. היתרון הכי גדול שלו זה המאני שוט שלו ברגעי ההכרעה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 17, 2018 9:45 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
מייקל רול זו דוגמא טובה, אבל אפשר לראות עליו למה הוא לא הגיע לרמות האלו עד היום. הוא שחקן משלים בנשמה, עם כל האיכויות שלו, וגם פה כמעט רק התקפית. הוא בשום צורה לא שחקן הגנה יותר מממוצע ונחות פיזית או זריזותית מרוב מקבילו בעמדה ביורוליג ואפילו בליגה הישראלית. ויחד עם כל הכשרון ההתקפי שלו הוא עדיין לא מסוגל לעבור את גבול ה 15 נקודות ככה. היתרון הכי גדול שלו זה המאני שוט שלו ברגעי ההכרעה.

לזכותו של רול ייאמר שלמרות הנחיתות הפיזית והאתלטית שלו הוא לפחות מתאמץ בהגנה ולא קלולס לחלוטין כמו חלק מהזרים האחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אחרי צפייה בגמר הפיינל פור חזר לי החשק לראות פה בעונה הבאה על הקוים את אנדראה טרינקיירי.
אמנם הוא כנראה לא ווינר גדול והשנה לא הצליח עם באמברג לאחר שלקחו לו את כל השחקנים השווים, אבל זה יבטיח למכבי משחק קבוצתי ויש לו אחלה עין לזרים שגם בד"כ משתפרים אצלו. כך היה בקאנטו עם מיצוב, שארמדיני, אראדורי, ג'ף ברוקס וטיוס שכולם המשיכו לקבוצות גדולות יותר ובשנתיים האחרונות מבאמברג הוא הוציא את קוז'ר מצטיין הגמר מהאלופה הטרייה, את וואנמייקר ומלי לסגנית ואת תייס ודריוס מילר למנש.

איך גורמים לספאחיה וניקולה לפצוח ברומן קייצי ומפתיע שייגמר רע ויגרום להם לעזוב בסוף הקיץ? (ועל הדרך יוריד למחתרת את הצלע השלישית אבי אבן)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 7:27 am 
Junior

מייקל רול הובא השחקן משלים עם דגש על קליעה מרחוק.
ככזה הוא לא הבעיה של מכבי.
ספאחיה לא הכיר את אירופה. נקווה שהשנה הוא למד משהוא גם על היורוליג וגם על המעסיק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 12:39 pm 
Hall of Famer

רציני אתה? זו הבעייה של ספאחיה לדעתך, שהוא לא מכיר את אירופה?
הייתי צריך לקרוא את זה כמה פעמים כדי להאמין, והווייפיי פה מג'עג'ע. קצת רחמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2018 10:03 am 
Sophomore

נראה שאם לא ינחת כאן איזה רומן אברמוביץ, מכבי תמשיך את ההתרסקות שלה בעונה הבאה ולא ממש משנה אם היא תזכה או לא באליפות העונה. מאמן רציני לא יגיע לקבוצה והיא כנראה תישאר עם הקרואטי הנרגן שיש לו חוזה לעונה נוספת. תקציב הקבוצה ירד משמעותית גם אם דריקס יעשה קסמים ויצליח להשאיר את כל הספונסרים מאחר שיהיו הרבה פחות מנויים ואם הפיצול יתממש אז עוד כמה מיליונים ילכו לפח. אם נסתכל על היורוליג, אז מעבר לקבוצות רבע הגמר של השנה, אפשר להוסיף גם את ברצלונה שסביר להניח שתתחזק משמעותית (קרובה להחתים את קווין פאנגוס) ואת מילאנו (שתהיה הרבה יותר טובה אחרי שכבר החתימה את נדוביץ וקרובה להחתים גם את מייק ג'יימס), כך שגם רבע הגמר נראה רחוק יותר מתמיד עבור קבוצה עם תקציב כמו של מכבי ועם מאמן בינוני כמו שיש לה.

נערך לאחרונה על ידי קודי (יובל) בתאריך ג' יוני 05, 2018 1:12 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: