סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: שבוע גביע המדינה
הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 12:26 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
uriel17 כתב:
תשמע, ישבתי בשורה 4 ממש מעל הספסל של חולון (בחצי השני הפועל התקיפה לשם)
מה שהשחקנים עברו במאבקי המיקום והמכות הקטנות בדרך לסל, כולל מרפקים לצלעות
לא זוכר דבר כזה במשחק מקומי
לא פלא ששתי הקבוצות היו ביום התקפי רע
קליעה של שחקן מקצועי היא משהו אוטומטי ואתה חייב להיות בטווח קטן יחסית ממצב שיווי המשקל המנטלי שלך
אם בדרך לקליעה עברת טראש טולק, דרכו לך על הרגל, דחפו אותך, סיכוי טוב שתפספס את הקליעה

אם כך תוכל להסביר איך שלישיית השופטים שרקה 8 עבירות בלבד ב-30 דק' לירושלים ?

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 12:38 pm 
Hall of Famer

ספי שמש אוהד הפועל ירושלים ידוע.

וברצינות - חולון הרביצה פי עשר בערך יותר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 12:48 pm 
Junior

מתוך טורו של דורון קרמר מהיום:

"ושופטים עושים לה כבוד יתר ומעניקים לה שריקות של יראה או של פחדנות, תלוי על איזה ספסל אתם יושבים".

שיפוט מביש, כל כניסה לסל של חולון זה היה בושידו ופשוט לא קיבלנו שריקות. מנגד אמארה עם איזה 3 צעדים מקבל סל ועוד פאול על איזה פו שמישהו עשה לידו. אטקינס מקבל פאול שני על איזה רבע לטיפה.

לאחר המשחק ההנהלה הגישה בקשה לפסול את ספי שמש מלשפוט במשחקי חולון, חבל שזה לא נעשה גם לגבי אסתרון שבמקרה שלו אם היה לו טיפת יושרה הוא היה מבקש בעצמו לא לשפוט את חולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 12:51 pm 
Hall of Famer

וואו , אם דורון קרמר אמא אז כנראה זה נכון...... קרמר אוהד חולון , לא?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:00 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
וברצינות - חולון הרביצה פי עשר בערך יותר.

פי 20 למה למה פי 10 ?
אני זוכר את בל נותן באמפ לגיטימי ומקבל שריקה, את אטקינס ברבע הראשון שם ידיים על אמארה בחסימה ומקבל עבירה שנייה שמוציאה אותו מהמשחק וכו'.
לעומת זאת, זכורה לי גם עבירה של 200 אחוז על הרוש ל-3 שלא נשרקה, הורדות זקיף של גוני וטיילור בצעד וחצי שלא זכו להתייחסות ועוד.
בשורה התחתונה: הפער במאזן העבירות היה לא הגיוני בעליל - גם אם חולון הרביצה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:02 pm 
Senior

uriel17 כתב:
stavs כתב:
אמארה גם ראוי לציון על ההגנה, לא ברור לי איך הוא סיים עם חסימה אחת, כי הוא נגע בכל זריקה של חולון לסל.
בכלל עם כל הדיבורים על אטקינס המצוין כשאמארה חזר ברבע הרביעי אטקינס לא הצליח לקנות פגיעה בטבעת אפילו מולו

תבדוק את ה PBP נראה לי שאתה טועה

בדקתי. מאז שאמארה חזר, 4:57 לסוף אטקינס עם 1 מ5 מהשדה, פלוס 2 סחיטת עבירות, אחת מהן בג׳אמפ, בחיים לא הייתה. הסל היחיד, פחות מדקה לסוף בגרבאג׳טיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:24 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אפשר שכל הקבוצות יתאחדו ויבקשו לפסול את ספי שמש ואסתרון מהמשחקים שלהן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:25 pm 
Hall of Famer

מסכים איתך לגבי שמש הנוראי. אבל אסתרון מהשופטים הקיימים הוא אחד מהטובים אם לא הטוב ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:39 pm 
Sophomore

אוהדי חולון בוכים על השיפוט? לא הופתעתי ככה מאז הפעם האחרונה שאוהדי חולון בכו על השיפוט.

תתקדמו, היה רע לתפארת לשני הצדדים והנרטיב של "ואי ואי מה היינו עושים להם אם לא.." חזק מספיק גם בלי הקשקוש הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:40 pm 
Hall of Famer

דייסון בתקופה לא טובה בהתקפה אבל לפחות בהגנה הוא בסדרגמור
בכלל בחודש האחרון ירושלים מנצחת משחקים דרך ההגנה ואז גם ביום התקפי חלש היא מנצחת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:42 pm 
Freshman

לגבי השיפוט אתמול, הוא היה מעולה לדעתי. טעויות היו (כולל העבירה המדומיינת על-ידי אסתרון של אמארה על אטקינס לקראת הסוף, שנשמטה מהסקירה של דייסון) אבל כמעט כל שופט אחר שיש כאן - או שהיה מחפש "לתת למשחק לזרום" ומאפשר לאגרסיביות שמעבר למותר בחוקה להיות משתלמת לאורך זמן, או שהוא היה מאבד שליטה על המשחק.

ולא נעים לי, גם אני רגיל לשנוא את ספי שמש, אבל הוא אחלה שופט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:47 pm 
Junior

הקונצנזוס של אוהדי ירושלים כאן לגבי השיפוט מדבר בעד עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 1:58 pm 
Senior

במקום דיסקליימר: אני לא אוהד ירושלים

משזה נאמר אני חייב לאמר שאתמול כשראיתי את המשחק התרשמתי מאוד לטובה מהשיפוט. מודה גם שחשבתי שלא משנה מה תהיה התוצאה, היום כבר אקרא בסלניוז איך השופטים חרצו את גורל המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 2:03 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני מודה שלי לא היתה דעה על השיפוט לכאן או לכאן, ואין לי מושג מה זה אומר עלי ועל מידת האובייקטיביות שלי.

מה שכן יש לי דעה עליו זה שרסקין ופיני גרשון הם ביזיון מתמשך והניסיון שלהם לקבוע האם החלטות שיפוט היו מוצדקות או לא על בסיס בורות וחוסר מקצועיות מופגן הוא מזעזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 2:14 pm 
Hall of Famer

פספסתי את הסקירה של דייסון........ תגיד , הסקירה כללה גם את השריקה המצחיקה לבלתי ספורטיבית של אמארה ע"י השופט שחולון רוצה לפסול ?

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ג' פברואר 14, 2017 2:15 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 2:15 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
מה שכן יש לי דעה עליו זה שרסקין ופיני גרשון הם ביזיון מתמשך והניסיון שלהם לקבוע האם החלטות שיפוט היו מוצדקות או לא על בסיס בורות וחוסר מקצועיות מופגן הוא מזעזע.

לפחות לגבי פיני גרשון זה קל - הוא מבליט או ממציא טעויות שיפוט על סמך זה שהמאמן של הקבוצה הוא חבר שלו או לא (ראה ערך דן שמיר אל מול שרון דרוקר למשל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 2:18 pm 
Freshman

הב"ס הייתה מוצדקת..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 2:23 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
פספסתי את הסקירה של דייסון........ תגיד , הסקירה כללה גם את השריקה המצחיקה לבלתי ספורטיבית של אמארה ע"י השופט שחולון רוצה לפסול ?

ספי שמש הוא שופט בושה. לא יודע מה אמארה עשה או לא עשה - מה שבטוח זו לא פעם ראשונה במקרה שלו. כבר היו לו כמה טכניות דומות מתחילת העונה.
ההמלצה שלי עבור כל הקבוצות בליגה היא לפסול את ספי שמש בדחיפות. שופט שמגיע לראות אבל בעיקר להיראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 2:33 pm 
Hall of Famer

יפתח כתב:
הב"ס הייתה מוצדקת..

אני חולק עליך לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 3:04 pm 
Sophomore

לדעתי היה שיפוט גרוע לשני הצדדים, ומשחק גרוע מאוד של שתי הקבוצות, לפחות מבחינה התקפית. מבחינה הגנתית היה משחק משובח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 3:20 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
יפתח כתב:
הב"ס הייתה מוצדקת..

אני חולק עליך לגמרי.
יכול להיות שאתה צודק, לא ראיתי הכי ברור, השלמתי את מה שלא ראיתי עם איזה היקש לוגי (שאת זה אני הכי שונא ששופטים עושים, אבל הי, אני לא שופט ולא שרקתי לכלום) והגעתי למסקנה שאמארה עשה שם משהו ששווה ב"ס כהה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 3:24 pm 
Sophomore

היה משחק שחמט של שני מאמנים גדולים, עם הרבה האסל והקרבה.

שיפוט דרטה לשני הצדדים. מצד אחד הרוש מכה את כולם ובנס מסיים המשחק, מאידך עשו עליו עבירה בשלשה האחרונה שלו ולא שרקו. ויש עוד ימבה דוגמאות. אבל אם אוהדי חולון לא יתלוננו אז מה זה שווה?
אפילו דנשה אמר שלא הייתם קרובים. לא דיבר מילה על השופטים ואפילו לא ברמז. כן התבכיין קצת על קאליף, אבל זה טבעי.

הפינג'אן שמר את ג'רלס ואת אמרה ל5 דקות האחרונות. שהוא העלה אותם זה גמר את המשחק, שחמט. שניהם היו חייבים לנוח. ג'רלס משחק מעל ל34 דקות בערב כל משחק וכל הפוקוס עליו. אמרה? חייב את דקות המנוחה שלו. במצב רגיל אין מצב שאטקינס (מה נסגר עם השפם הזה, חזרנו לאייטיז?) דופק לו גג בכלל.

חמישי? יש לי הרגשה חזקה שזה הולך חזק לכיוון של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 3:41 pm 
Junior

הבכי על השיפוט פה קצת מוגזם. טוב או לא, זה ממש לא מה שהכריע את המשחק, ומפתיע אותי קצת שאוהדי חולון כל כך נתפסים לזה.
באופן כללי, אני מצטער להגיד אבל הגישה של אוהדי חולון פה בימים האחרונים שונה מאד ממה שהקבוצה מראה - היו פה דיבורים על זה שהגביע הלך, שלא צריך להביא זר, שעדיף שהרוש לא ישחק - ממש לוותר על המשחק. מזלכם שהקבוצה שלכם קורצה מחומר אחר, לא נתלתה על החיסרון של וויאט או התבכיינה על הסגל הקצר (פקט לנושא הובר שהיה מוצדק לחלוטין) - ונתנה פייט מרשים מאד, רחוק מאד מהוויתור על המשחק שדיברו עליו פה. אני גם לא שמעתי יותר מדי התבכיינויות על השופטים מצד הקבוצה - זה כנראה בא מאותו המקום.

לגבי המשחק בחמישי - אני ממש לא בטוח שירושלים פייבוריטית. לדעתי אחת הסיבות המרכזיות שעברנו את חולון היא שהשחקנים באו מאד מפוקסים, ראו את זה בעיקר בקליעות העונשין. אני בטוח ששני ההפסדים הקודמים ישבו להם חזק בראש והם לא רצו לתת לזה לקרות שוב. מול מכבי הסיטואציה הפוכה - לא יודע כמה השחקנים של מכבי יעלו בטירוף כדי למחוק את ההפסד האחרון, אבל אני לא בטוח שהשחקנים של ירושלים יעלו באותו הטירוף כמו מול חולון. מכבי גם קבוצה יותר מוכשרת מחולון, שלא תעשה 1/16 מהשלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 3:54 pm 
Junior

וול, הסיבה המרכזית שירושלים עברה את חולון זה שלחולון היתה אסטרטגיה אבל לא היתה אופרציה.

ולגבי עניין הגישה, לא יודע על מי אתה מדבר אבל אם זה עלי, אני דווקא באתי בגישה של לנצח וגם לא ראיתי בפציעה של וויאט סוף העולם.
אמרתי גם לפני שבוע, והוכח שצדקתי, לא היה צריך לשתף את הזר החדש, זה גרם רק נזק ואין לי ספק שזה הוריד מהפוקוס לקראת המשחק הזה.

נ.ב.

יפה שאוהדי ירושלים מדברים על בכי שלפני שבוע וקצת האיטלקי התבכיין 10 דקות מול המצלמה על זה שלא נותנים לו כבוד.
אז הנה, הספין הזה דווקא הצליח לו יפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 4:16 pm 
Junior

לאומית כתב:
וול, הסיבה המרכזית שירושלים עברה את חולון זה שלחולון היתה אסטרטגיה אבל לא היתה אופרציה.

ולגבי עניין הגישה, לא יודע על מי אתה מדבר אבל אם זה עלי, אני דווקא באתי בגישה של לנצח וגם לא ראיתי בפציעה של וויאט סוף העולם.
אמרתי גם לפני שבוע, והוכח שצדקתי, לא היה צריך לשתף את הזר החדש, זה גרם רק נזק ואין לי ספק שזה הוריד מהפוקוס לקראת המשחק הזה.

נ.ב.

יפה שאוהדי ירושלים מדברים על בכי שלפני שבוע וקצת האיטלקי התבכיין 10 דקות מול המצלמה על זה שלא נותנים לו כבוד.
אז הנה, הספין הזה דווקא הצליח לו יפה.

לחולון הייתה אחלה אופרציה, מה לעשות שגם יש קבוצה ממול.
לעניין הגישה - אני לא יודע מה זה אומר שבאת בגישה לנצח (מאמין שכמוני אתה רק אוהד, ולמרות הצעקות לשחקנים או לטלוויזיה אנחנו לא באמת משפיעים על המשחק...) - בכל מקרה מכמה הודעות שלך בשבוע האחרון ("גביע זה לעניים", "גביע לא זוכרים. אליפות כן." שזה האמת ציטוט שדייסון הצמיד לך) עולה גישה אחרת.

לגבי השורה האחרונה שלך - תסביר לי בבקשה איך אוהד הפועל טיפוסי שלא נקרא אורי אלון אמור להתייחס אליה. לא אהבתי את הבכי של פיאנג'יאני לשופטים, אבל מה לעשות שאין לי יכולת להשפיע על זה. יחד עם זאת, אני מרשה לעצמי להביע עמדה ביחס לשיפוט שסותרת את מה שהמאמן של הקבוצה שלי אולי מאמין בו. מקווה שאין לך התנגדות.

ולבסוף, אם אתה באמת מאמין שהבכי של פיאנג'יאני גרם לשופטים להקל עם הקבוצה שלו במשחק של חצי הגמר, אתה או תמים מאד או רדוף קונספירציות. שופטים הם בני אדם וככאלה הם עושים טעויות. אתה באמת מאמין שמישהו מכווין אותם (באופן ישיר או עקיף) לפני המשחק? אתה באמת מאמין שמישהו באיגוד דרש מהשופטים שמכבי תעבור את נס ציונה? אתה באמת מאמין שסמי בכר רצה למנוע אליפות מטפירו? אני ממש לא. לדעתי זה הרבה יותר פשוט - אלו אנשים שלרוב נוהגים בצורה רציונלית (ובמקרה של שופטים אני מאמין שהם קצת יותר אובייקטיביים מהממוצע, שכן הם שמו את עצמם בסיטואציה שדורשת את זה) וגם אם לפעמים שהאמוציות משתלטות, זה לא תמיד מכוון. ברור שייתכן שפיאנג'יאני התבכיין וזה אולי גרם לשופטים להזדהות איתו ואולי להיות לטובתו, בדיוק כמו שייתכן שזה גורם לאנטגוניזם ולמחשבה של "שוב הבכיין הזה? אני אראה לו שעליי זה לא עובד".
תתבגרו, שופטים זה חלק מהחיים הספורטיביים, וחוץ ממקרים מאד נדירים של מכירת משחקים הם לא באמת משפיעים על המשחק, כי הטעויות נוטות להתקזז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: