סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  הבא

מי לוקח
מכבי ב-3 17%  17%  [ 8 ]
מכבי ב-4 27%  27%  [ 13 ]
מכבי ב-5 13%  13%  [ 6 ]
הרצליה ב-5 4%  4%  [ 2 ]
הרצליה ב-4 38%  38%  [ 18 ]
הרצליה ב-3 2%  2%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 48
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 10:46 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לא חושב שזה אומר שום דבר. משחק אחד בבית אחרי החלפת מאמנים. את חומר השחקנים במכבי כולנו מכירים וכולנו יודעים שמוכשר, אנחנו יודעים גם הרבה דברים על האופי שלהם ועל כמה הוא שברירי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 10:47 pm 
Hall of Famer

דקה וחצי לסיום
14 הפרש
שיבק לוקח פסק זמן ומבקש סליחה מגורקה

לא הבנתי ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 11:06 pm 
Hall of Famer

כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש

דאבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 11:12 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
אני אקשה אפילו על תותח כמו אורן :
שיאים של שחקנים צעירים ( הגדר כרצונך ) ישראלים בביקור הראשון שלהם בהיכל
שארפ עם 16 נקודות ( 4/6 לשלוש ) בינתיים

עמוס פרישמן בדרבי הראשון שלו (היה ביד אליהו) קלע 21

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:22 am 
Junior

עצוב לראות את כארם מפחד ממגע ולא מצליח להרים ידיים בהגנה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:26 am 
Freshman

לא צריך לקפוץ למסקנות מהמשחק הזה, כולה כמה דקות של התעלות של מכבי, משחק רע מאוד של הרצליה.

אבל אם גאודלוק יחזור לכושר מלא (הוא קלע מצוין היום, אבל עדיין לא היה בשיאו), זה של מכבי, והיא כנראה גם תגיע לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:31 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
טוב, לפחות לא נחטוף סוויפ...
כמה דקות של הגנה טובה, קצת התקפות של משחק שוטף, וגאודלוק.
ובעיקר משחק רע מאד של הרצליה. אני לא רואה עוד משחק שבו הקו הקדמי שלה, חוץ מויליאמס, מתבטל ככה, וגם משעור ייראה יותר טוב עם הזמן וההתאוששות.
גם אני לא הייתי קופץ ליותר מדי מסקנות. מספיק נעקצתי העונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:09 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
ובעיקר משחק רע מאד של הרצליה. אני לא רואה עוד משחק שבו הקו הקדמי שלה, חוץ מויליאמס, מתבטל ככה, וגם משעור ייראה יותר טוב עם הזמן וההתאוששות.

העקיצה הכי כואבת בעיתוי הזה לאוהד מכבי זה שהיא תעבור את הרצליה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 9:28 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:

מצחיקול שאתה...

מעניין שהרצליה, בתקציב של פחות מעשירית מזה של מכבי, בלי קו אחורי, לא מפסידה כי ״אלה השחקנים וזה מה שהם שווים״, אלא בגלל ״משחק רע מאוד״, ושמשוואת ה״שחקנים שחסרונותיהם עולים על יתרונותיהם״ חלה על גאודלוק, ראד ומקל, אבל לא על די.ג׳יי שארפ, טריש ועמירם. שלא תיעקץ בטעות כל הדרך לסוויפ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 9:37 am 
Hall of Famer

אתה שוב מתקרב בצעדי ענק לקבל מראי שעל הקיר את העקיצה הכי ישנה ושחוקה בספר שלו........

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 9:46 am 
Junior

כל עוד מדובר בעקיצה או בסטיית תקן ולא ב״משחק אמת״ - אני מקבל את זה באהבה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 10:08 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

http://www.isport.co.il/showArticle-29544
ציטוט:
קווינסי מילר דאג לשלהב את הקהל אחרי דאנק מהדהד. בכלל, הפורוורד האמריקני פרע סוף סוף את השטרות מאז נרשם לליגה על חשבונו של דיימון סימפסון עם 14 נקודות ואקטיביות הגנתית. הצהובים אף מספרים כי הציבו למילר אתגר מקצועי לקראת המשחק, אך לא חשפו מה הוא היה, ולא מן הנמנע כי הוא הביא לשינוי המיוחל ביכולתו.

מעניין מה היה האתגר המקצועי שהציבו למילר? נסה לא להתנהג כמו אינפנטיל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 10:14 am 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

מצחיקול שאתה...

מעניין שהרצליה, בתקציב של פחות מעשירית מזה של מכבי, בלי קו אחורי, לא מפסידה כי ״אלה השחקנים וזה מה שהם שווים״, אלא בגלל ״משחק רע מאוד״, ושמשוואת ה״שחקנים שחסרונותיהם עולים על יתרונותיהם״ חלה על גאודלוק, ראד ומקל, אבל לא על די.ג׳יי שארפ, טריש ועמירם. שלא תיעקץ בטעות כל הדרך לסוויפ...

מצידי שאעקץ כל הדרך לאליפות.
אבל בינתיים ברוב המפגשים בין השחקנים של הרצליה ומה שהם שווים, מול השחקנים של מכבי ומה שהם שווים - השחקנים של הרצליה עשו קרקס מאלה של מכבי, חוץ מאתמול. מהקו הקדמי כמובן, ועד די ג'יי שארפ.
אבל רק בעולם שלך הנדיר הוא חזות הכל, והשגרתי הוא הסטייה. ואני המצחיקול...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 10:20 am 
Junior

אם מעיין היה משחק, אני בספק גדול שאנחנו מפסידים. הובלת הכדור וזמן ההתקפה שירד בגלל הלחץ הוא בדיוק מה שדפק את המשחק.

הלחץ על ושל הובלת הכדור על טוריאן גרין הוריד אותו ל 3 נקודות. כשטוריאן גרין קולע 3 נקודות הרצליה לא יכולה לנצח.

כשההתקפה מתחילה מאוחר אין זמן לסובב את הכדור ולהעביר אותו לגבוהים מתחת לסל במקומות שהם צריכים.

אם האוטיסטיות של אדריאן תמשיך, אנחנו בצרות. הייתה נטיה לקשר אותה לזה שאין לו מוטיבציה מול קבוצות קטנות, ורק מול ירושלים ותל אביב בא לו לשחק - אבל הינה אנחנו רואים שזה מופרך.

די ג'יי שארפ מראה יכולות של אבא. הוא באמת קלע שלשות ענק בפוטנציה. אתמול הזריקות שהוא לקח היו קשות, מהירות ואיכותיות.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 10:55 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:

גם מצידי. ובלבד שבסוף גזירת הרשתות תודיע קבל עם ופורום שהמצחיקול הוא אתה...
ראי שעל הקיר כתב:
אבל בינתיים ברוב המפגשים בין השחקנים של הרצליה ומה שהם שווים, מול השחקנים של מכבי ומה שהם שווים - השחקנים של הרצליה עשו קרקס מאלה של מכבי, חוץ מאתמול. מהקו הקדמי כמובן, ועד די ג'יי שארפ.
אבל רק בעולם שלך הנדיר הוא חזות הכל, והשגרתי הוא הסטייה.

זה כבר לא יפה. אני הייתי מנומס, ובגלל הסלידה האישית שלי מדמגוגיה לא הזכרתי את הסוויפ העונתי של מכבי על אלופת היורוליג הטרייה, ומה אני מקבל בתמורה? הצגת הסוויפ של הרצליה כהוכחה ניצחת לכך שהסגל שלה יותר טוב מזה של מכבי. ללמדך, שיש סוויפ ויש סוויפ. כמובן שמעולם לא טענתי שמכבי קבוצה טובה יותר מפנרבחצ׳ה. אני לא מצחיקול. כל מה שאמרתי זה שמבחינת סגל השחקנים היא עדיין הרבה יותר טובה מרוב קבוצות הליגה. טענה כל כך צנועה ומובנת מאליה. אבל מסתבר, פעם אחר פעם, שגם לטענות מהסוג הזה יימצאו המצחיקולים שיתנגדו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 11:19 am 
מנהל פורום

הרסי הוקינס כתב:
אם מעיין היה משחק, אני בספק גדול שאנחנו מפסידים. הובלת הכדור וזמן ההתקפה שירד בגלל הלחץ הוא בדיוק מה שדפק את המשחק.

הלחץ על ושל הובלת הכדור על טוריאן גרין הוריד אותו ל 3 נקודות. כשטוריאן גרין קולע 3 נקודות הרצליה לא יכולה לנצח.

כשההתקפה מתחילה מאוחר אין זמן לסובב את הכדור ולהעביר אותו לגבוהים מתחת לסל במקומות שהם צריכים.

אם האוטיסטיות של אדריאן תמשיך, אנחנו בצרות. הייתה נטיה לקשר אותה לזה שאין לו מוטיבציה מול קבוצות קטנות, ורק מול ירושלים ותל אביב בא לו לשחק - אבל הינה אנחנו רואים שזה מופרך.

די ג'יי שארפ מראה יכולות של אבא. הוא באמת קלע שלשות ענק בפוטנציה. אתמול הזריקות שהוא לקח היו קשות, מהירות ואיכותיות.

אדריאן כאן בישראל כי אורח חיים ספורטיבי וממושמע זה לא בדיוק האג'נדה שלו אחרת הוא היה בNBA
אם אני בהנהלה של הרצליה, אני בודק טוב טוב את אורח החיים שלו ומנסה להעלות אותו חזרה לאורח החיים הנכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 11:29 am 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ראי שעל הקיר כתב:

זה כבר לא יפה. אני הייתי מנומס, ובגלל הסלידה האישית שלי מדמגוגיה לא הזכרתי את הסוויפ העונתי של מכבי על אלופת היורוליג הטרייה, ומה אני מקבל בתמורה? הצגת הסוויפ של הרצליה כהוכחה ניצחת לכך שהסגל שלה יותר טוב מזה של מכבי. ללמדך, שיש סוויפ ויש סוויפ. כמובן שמעולם לא טענתי שמכבי קבוצה טובה יותר מפנרבחצ׳ה. אני לא מצחיקול. כל מה שאמרתי זה שמבחינת סגל השחקנים היא עדיין הרבה יותר טובה מרוב קבוצות הליגה. טענה כל כך צנועה ומובנת מאליה. אבל מסתבר, פעם אחר פעם, שגם לטענות מהסוג הזה יימצאו המצחיקולים שיתנגדו...

לא דמגוגיה. תוצאות ויכולת. לאורך זמן. עם דגש על ה"לאורך זמן", שזה מושג שנראה שהוא זר לך, כי אתה שם דגש דווקא על הנדיר והופך אותו לדבר האמיתי (אם תרצה, "הממוצע") בזמן שהשגרתי והנפוץ הוא הסטייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 11:31 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:

מה הסיכוי שמעיין ישחק במשחק הבא? הוא מתאמן בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 11:42 am 
Senior

אם לדבר שנייה מקצועית על הסדרה הזו, אז קודם כל אסייג שראיתי רק את המחצית הראשונה, אבל בכל זאת ננסה.
לדעתי, אמנם קיים הסיכוי שראי צודק ומכבי שוב עבדו עלינו כמו שעשו בנובמבר ובעוד כמה מחציות ראשונות ביורוליג במהלך העונה, אבל אני קצת מתחיל לקבל את הרושם שעם כל כמה שזו קבוצה שמלאה בטיפוסים בעייתיים ושליליים מבחינת התנהגות, כן יש איזה תנאי שמדליק אותם וגורם להם להתמסר ולשחק עם מחויבות וזה כשהם עם הגב לקיר ותחושה שאף אחד לא סופר אותם.
יכול להיות שזו הייתה מקריות, אבל מה שראיתי אתמול היה אותו האטרף וההתלהבות שראינו ממכבי במחצית השנייה של גמר הגביע, פתאום גאודלוק לא יכול להחטיא, הלחץ על הגארדים הרבה יותר טוב וזה לא נראה שכל אחד עסוק בעצמו, בכל מקרה - אם זה אפילו קצת נכון, הרצליה במצבה הנוכחי מבחינת ישראלים היא לא מי שתזיז למכבי.

מעבר לזה, אני חושב שהיתרון העצום של הרצליה בקו הקדמי עשוי אפילו טיפה לשחק לטובת מכבי - בלית ברירה הם נאלצים ללכת עם מעין לוחמה א-סימטרית וסמול בול שעלולים להדגיש את זה שבסופו של דבר, רוב ה'גבוהים' של מכבי הם שחקני חוץ: מילר, ראד, אלכסנדר, דווין סמית', כולם שחקנים שעשויים להרוויח מזה ששומר אותם ביגמן כבד ולא פורוורד זריז.
כשמוסיפים לזה את העובדה שלהרצליה יש רק ישראלי אחד בעמדות החוץ והוא די ג'יי שארפ, מקבלים מצב שבו מכבי נורא בקלות יכולים ללחוץ את הגארדים של הרצליה בתחילת ההתקפה ולצופף את הצבע בסופה ולהרצליה אין מי שיעניש מבחוץ וגם ככה לוקח להם יותר זמן להתחיל את ההתקפה. ראבק, היו להם דקות עם כארם משעור ועמירם בעמדות 2-3 לדעתי.

אז אולי אני סתם אוהד הפועל י-ם מצולק נפשית שרואה את מכבי נותנת 5 דקות של כדורסל ועולה לי הטראומה - שזה למרבה הפלא גם מה שקרה לשחקנים (כולל הזרים) של הקבוצה בגמר הגביע, אבל אני לא רואה את הרצליה לוקחת יותר ממשחק אחד בסדרה הזו, בטח אם תום מעיין לא יחזור גם למשחק 2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:21 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
נביא בעירו כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ראי שעל הקיר כתב:

לא דמגוגיה. תוצאות ויכולת. לאורך זמן. עם דגש על ה"לאורך זמן", שזה מושג שנראה שהוא זר לך, כי אתה שם דגש דווקא על הנדיר והופך אותו לדבר האמיתי (אם תרצה, "הממוצע") בזמן שהשגרתי והנפוץ הוא הסטייה.

זה אמנם משעשע מאוד להתווכח איתך רוב הזמן, אבל הקטע הזה שבו אתה קובע בשבילי מה אני טוען, מעט מעיק עליי.

אני לא טוען שהנצחונות על פנרבחצ׳ה הם ״הממוצע״. כאמור, איני מצחיקול. אני כן אומר שכל המשחקים צריכים להיכנס לממוצע. בוודאי שההפסדים המבישים, הרבים והמענגים צריכים להיות חלק מהממוצע. אני גם מוכן ללכת איתך ולהסכים שאם היה חריג בודד אפשר היה להוציא אותו מהממוצע, או להכריז שמדובר בסטיית תקן. אבל מה לעשות שהנצחונות על פנר, אולימפיאקוס, באסקוניה, דארושאפאקה, ז׳לגיריס, קאזאן, גאלאטאסאראי, מילאנו והפועל ירושלים (ועוד משחקים טובים נגד ריאל, צסק״א ופנאתינאיקוס), הם לא מספיק בודדים בעיניי כדי להתעלם מהם לחלוטין? אז, ברשותך, אחדד את ההבדלים בינינו: אני טוען שמבחינת סגל השחקנים מכבי עדיין עדיפה על הרוב המוחלט של קבוצות הליגה ושהיא עומדת להבהיר את זה היטב בסדרה מול הרצליה. אתה טוען שמכבי היא הקבוצה הכי חלשה בפלייאוף ושהיא תפסיד 3:1 להרצליה. ישפטו שאר חברי הפורום מי צודק ומי המצחיקול...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 12:36 pm 
Hall of Famer

בהרצליה ינסו להכשיר את לאומי ומעיין'או לפחות אחד מהם למשחק השני שיתקיים בעוד שישה ימים כי עם סגל של 2 ישראלים בלבד הם יתקשו מאוד בסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:17 pm 
Freshman

מציע לכולם להירגע, מסכים לגמרי עם ראי, רק לפני שובעים מכבי ניצחה באותו הפרש את ראשל"צ וגם אז כולם פה דיברו בהתרגשות על כך ש"רק מכבי מסוגלת לנצח בצורה כל כך משכנעת בליגה" ובסוף זה הסתיים עם הפסדים לגלבוע גליל ועירוני נהריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 1:30 pm 
Hall of Famer

eli2510 כתב:
מציע לכולם להירגע, מסכים לגמרי עם ראי, רק לפני שובעים מכבי ניצחה באותו הפרש את ראשל"צ וגם אז כולם פה דיברו בהתרגשות על כך ש"רק מכבי מסוגלת לנצח בצורה כל כך משכנעת בליגה" ובסוף זה הסתיים עם הפסדים לגלבוע גליל ועירוני נהריה.

תעזוב ראשלצ ראינו מה קרה אחריי גמר הגביע.
מכבי נראתה יותר טוב אתמול. לא לשכוח שהיא לא ניצחה בידאליהו חודשיים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 6:41 am 
Junior

חברים, זה הכל שיבק.
צריך להגיד מילה טובה להנהלה שזיהתה הזדמנות לשינוי ולהביא מישהו שיודע להכניס מוטיבציה בשחקנים.

או שלא...

מה שקרה הוא שהשחקנים גילו שמשחקי סוף הליגה הם חסרי חשיבות, ואילו הפלייאוף בעל משמעות כלשהי. נראה אם הסוויץ דלוק קבוע עכשיו ואם הקבוצה עם התקציב הגדול בליגה בהרבה פשוט תשחק כדורסל במטרה לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 11:12 am 
Sophomore

לפי one אייברסון סיים את העונה עקב פריצת דיסק - http://one.co.il/Article/16-17/2,620,12 ... tml?ref=hp

למכבי יהיה קשה מאד לסחוב עם מה שייש לה בעמדות 4-5 עד הסוף , שגב הוא שומר לא רע אבל בהתקפה חיי משאריות , על מילר לא ניתן לסמוך , גם כי הוא ילד (ודיי מפגר יש לומר) , גם כי הוא על סף טכנית כמעט כל דקה שהוא על המגרש , גם הוא לא נותן למכבי שום גוף בצבע , אלכסנדר משחק נהדר מתקופה האחרונה , אבל זה בעיקר כי הוא כמעט ולא מחטיא , מתי שהוא זה יתיישר , ואז נחזור ושוב נראה שחקן שהוא בעיקר נזק.
נכון שאייברסון הוא לא שובר שיוויון (מקסימום , שובר שיניים) , אבל הגוף הגדול שלו והריבאונד שלו , יהיה חסר מאד למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: