סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 2:20 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 168 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2022
הודעהפורסם: א' יוני 26, 2022 1:44 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
מאד משונה לי שאף קבוצה לא הימרה עליו בסיבוב השני, שחקן הגנה טוב שמוסר נהדר וקופץ גבוה, אבל אני מניח שיש סיבה למה יש אנשים שמלמדים קולנוע ויש אנשים שהם ג'יאמים ב-NBA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 26, 2022 2:10 pm 
Junior

מזכיר לי שלפני שנתיים התלהבתי מפאוור פורוורד אנדרסייזד אך קפיצי מפן סטייט וחשבתי שהוא יהיה אופציה טובה להפועל. הוא לא היה צפוי להיבחר בדראפט ואכן לא נבחר.
מפה לשם למאר סטיבנס סוגר כבר שתי עונות בקליבלנד עם ממוצעים לא רעים בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 26, 2022 2:14 pm 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
מזכיר לי שלפני שנתיים התלהבתי מפאוור פורוורד אנדרסייזד אך קפיצי מפן סטייט וחשבתי שהוא יהיה אופציה טובה להפועל. הוא לא היה צפוי להיבחר בדראפט ואכן לא נבחר.

ראיתי אותו קצת ובאמת שחקן נחמד, ועדיין סיכוי סביר שעם סיום חוזה הרוקי שלו הוא יחזור להיות אופציה מעניינת להפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 26, 2022 9:10 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
חוץ מזה, בוסטון הזמינו לליגת הקיץ את טראביון וויליאמס. אני לא יודע כמה הוא באמת יכול לעשות משהו ב-NBA כי הוא קצת אנדרסייזד כגבוה (2.03, אבל די פיזי ואתלט מצוין) ואין לו מי יודע מה קליעה מבחוץ, אבל מה שקפץ לי אצלו זה יכולת מסירה באמת יוצאת דופן לגבוה, יכול להיות מציאה מעניינת מאוד לקבוצות באירופה שם היתרונות הפיזיים שלו יהיו יותר משמעותיים.

חמוד הטרביון. במידה ויהיה כבד מדי הגנתית לליגה מעבר לים אשמח לראות אותו חוגג באירופה.
https://youtu.be/R5oe0uWtdvo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2022 12:06 am 
Senior

גם בריידי מאנק מצפון קרוליינה אותו סיפור.
אופתע אם לא יקבל צ׳אנס במנש, אבל אם יגיע לאירופה, בעיני יכול להיות נהדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2022 5:24 pm 
Junior

rony כתב:
הוקיץ' כתב:

ראיתי אותו קצת ובאמת שחקן נחמד, ועדיין סיכוי סביר שעם סיום חוזה הרוקי שלו הוא יחזור להיות אופציה מעניינת להפועל.

אולי אחרי ששמע על ההחתמה של גינת. בכל מקרה יש לי הרגשה שהוא עוד יתגלגל כמה שנים ב-NBA.
קרה לי אותו סיפור גם עם טרנס דייוויס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2022 5:23 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
4. סקרמנטו קינגס - בנדיקט מתורין, סווינגמן

בין ג'יידן אייבי שנחשב BPA וקונצנזוס לבחירה 4 (אבל הוא פוינט גארד...לא מבין ולא מקבל את המוקים שמתעקשים על השידוך הזה) ובין קיגן מוריי שהתברג בלא מעט טופ 5 במוקים ויכול לתרום קליעה משלוש וחסימות מעמדה 4 לצד סבוניס ג'וניור בצבע, הקינגס יוכלו לחטוף הרבה אש על הבחירה הזאת (כולל "למה הם לא עשו טרייד-דאון" הידוע לשמצה). אבל ראיתי כבר לא מעט דיבורים על מתורין בתור בחירה חמישית פוטנציאלית של הפיסטונס והתרשמתי מאוד ממה שראיתי ממנו עוד לפני כן. הוא רק 6-5 אבל אתלטי עם אחלה פריים וקליעה נהדרת משלוש (שילוב שגרר השוואות לשני הריצ'ארדסונים שעברו בפניקס של נאש בתקופות שונות, קיו וג'יי). וזה לא סתם שהוא קולע שלשות פנויות, הוא כל הזמן בתנועה ומסוגל לצאת מחסימה לזריקה נקייה. קווין אוקונור מדה רינגר מזהה בו גוונים של ג'מאל קרופורד וכאריס לאברט, אבל מתורין חזק ואתלטי משניהם. נהדר במגרש הפתוח, מה שיהפוך אותו מתאים במיוחד לצד פוקס (וסבוניס, עם השילוב שמציע בין שליטה בריבאונד הגנה ומסירות האאוטלט). הוא גם מוסר טוב, מה שיוכל להפוך את ה two-man game שלו עם סבוניס לקטלני. אחד הפרוספקטים האהובים עליי במחזור הזה, עם פוטנציאל כוכבות שלכל הפחות יוכל להיות צלע שלישית נהדרת לצד הצמד פוקס-סבוניס (שסביבו הקינגס החליטו להיבנות, תרצו או לא תרצו...ואני במחנה של תרצו).

באיחור של חצי שנה, קווין אוקונור מדה רינגר מיישר איתי קו ומשבץ את מתורין כבחירה הרביעית של הקינגס.
לא מת על הקונספט הזה של הרי-דראפטים, כי הם לא כ"כ לוקחים בחשבון שיקולי התאמה ובנייה (זה די מגוחך שאוקונור מדבר על השתלבותו של מתורין בחמישייה השנייה לצד דאביון מיטשל ומונק, כי סביר להניח שלו היה נבחר, מונק לא מוחתם ממילא)...אבל מי אני שאתווכח (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2022 7:00 pm 
Hall of Famer

איפה ה-redraft שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2022 8:23 pm 
Senior

פודקאסט בשם the ringer nba draft show.
גראנט סחטיין על הפגיעה עם מתורין, שאני אפילו יכול לראות מצב שברידראפטים עתידיים הוא הולך 2 או 3, אבל תזהר לא לפצוע את עצמך בטפיחה העצמית על השכם. לא חייבים להזכיר לי לגבי כל שחקן שצדקת לגביו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 02, 2022 8:59 pm 
Hall of Famer

תודה סתיו!
אגב, הם בחרו אותו במקום השלישי ב-redraft.
שארפ במקום הרביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2022 11:11 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:

5. דטרויט פיסטונס - אדריאן גריפין ג'וניור, סווינגמן

עוד פרוספקט שהתמקם גבוה מאוד על הרדאר שלי, שקלתי אותו עבור הקינגס אבל מעדיף את ההתאמה המידית של מתורין עבורם. גריפין נראה כמו פרוספקט שיוצר במעבדה: יופי של סייז, אתלטיות (לפחות עד הפציעות שסבל מהן בתיכון, כפרשמן נראה זהיר יותר ופחות אקספלוסיבי), קליעה משלוש, הבנה טובה של המשחק (בנו של שחקן העבר ועוזר מאמן הרפטורס בהווה), מוסר, פוטנציאל כיוצר משני מהפיק אנד רול...צריך לשפר כמה ניואנסים בהגנה, אין ספק שהזמן שהחמיץ בשנות הפציעה והקורונה לא עזר, אבל יש לו פוטנציאל להיות אולר שוויצרי בהגנה עם יכולת לשמור על עמדות 1-4 ואפילו לשמש כסמול-בול רים פרוטקטור מול הרכבי JJJ או וויגינס/פורטר שראינו במעמד חצי גמר המערב לאחרונה. בהנחה שהפציעות מאחוריו, ושחזרה לכושרו האתלטי הקודם עוד לפניו (תרחיש סביר מאוד בגילאים האלה, וזה ידוע ומוכר שלוקח לשחקנים שחוזרים מפציעות ממושכות זמן להסתגל ולהרגיש נוח עם התנועתיות שלהם), מדובר בפרוספקט עם רצפה גבוהה מאוד (שחקן 3 & D בכנף, אבל התווית לא עושה עמו חסד, בגלל הסייז ורמת הסוויצ'אביליות הגבוהה) וגם תקרה גבוהה יחסית - הרבה רואים בו את ג'ימי באטלר הצעיר, נתקלתי גם בהשוואה מעניינת לג'מאל מאשבורן, כך שעשוי להתפתח לכדי הפיפן של קייד. שניהם 6'6 ויחד עם סאדיק ביי שגבוה מהם בקצת, זה חתיכת טריו שמשלב סייז וניידות בהגנה. מאמין שדטרויט תוכל להשיג את אייטון בקיץ, בעסקת סיין אנד טרייד משולשת שבה גרנט יעבור להוקס והסאנס יקבלו את קאפלה. עם ההגנה שלו בצבע והיכולת לבצע סוויצ'ים מול גארדים, הפיסטונס יזדקקו רק לתוספת סקורינג (מדברים גם על עניין בסקסטון) בשביל להעמיד חמישייה צעירה ומבטיחה ולהביט קדימה - והפעם לא לכיוון הגרלת הלוטרי הבאה...

סבבה סטאבס, אבל מרשה לעצמי טפיחה נוספת על השכם בקשר לגריפין ג'וניור, עוד מוקדם לראות אם יצדיק את המיקום שנתתי לו, במיוחד משבצת אחת מעל מי שדטרויט לקחה בפועל, אבל עד כה בהחלט נותן עונת רוקי מבטיחה מאוד. לא אתפלא אם יראה חמישייה בעתיד הדי קרוב, אם אטלנטה תיפטר מקולינס בלי להביא 4 חלופי בתמורה (ואז האנטר יתקדם עמדה אחת מעלה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 3:58 pm 
Junior

לפני שאני מפרסם מחר מוק דראפט 23, חשבתי לחזור למוק (שני המוקים, אם לדייק) שפרסמתי כאן לצורך קומבינציה של תעופה וביקורת עצמית, ובעיקר הפקת לקחים.

את המוק הראשון פרסמתי ב 12 ליוני והשתדלתי להימנע בו מטריידים בומבסטיים, למעט השניים הבאים: הספרס שולחים את הזכויות על שיידון שארפ (בחירה 9 להזכירכם) לתאנדר בתמורה לבחירות 12 ו-30; והטרייד שכנראה היה מציל את מינסוטה מעצמה - גובר לשארלוט תמורת בחירות 13, 15, פי ג'יי וושינגטון והייוורד.
את המוק השני פרסמתי יום לפני הדראפט והוא הושפע יותר מהקונצנזוס, אבל גם משינויי דעה שלי לגבי פרוספקטים מסוימים. גם בו שילבתי שני טריידים, אחד מהם מצד הבלייזרס שלי שהיה נראה לי אז כמתבקש (למנף את הבחירה השביעית ואת החוזה הסחיר של בלדסו בשביל לרדת עד לאמצע הסיבוב הראשון ובדרך לאסוף את דורט וקניון מרטין ג'וניור הזולים - רצף מהלכים שהיה מסדר אותנו בעמדת הסמול ומפנה לנו קאפ ספייס לקיץ שעבר).

בכל אופן, נניח לטריידים ההיפותטיים בצד ונתמקד בהערכת הפרוספקטים עצמם. פרוספקטים שהייתי חם עליהם ודירגתי מעל למיקומים בקונצנזוס:

בנדיקט מתורין (בחירה 4 לקינגס, בפועל בחירה 6 של הפייסרס): כמו שכתבתי במוק הראשון, מתורין לא מוקם גבוה יותר מבחירה 5 לדטרויט וגם זה היה נדיר, ממה שזכור לי הוא שובץ בעיקר לבלייזרס, פליקנס או ספרס בבחירות 7-9. אהבתי במיוחד את ההתאמה שלו לצד פוקס וסבוניס, אבל גם הצבעתי על פוטנציאל הכוכבות שלו. מאז קיבלתי תיקוף מצד הפייסרס עצמם, שרקורד הדראפט שלהם די מוצלח סה"כ, מצד מיודעיכם Mook שבהתכתבות פרטית באזור תחילת העונה אמר שבעיניו מתורין הוא השחקן השני הכי מוכשר במחזור הזה אחרי באנקרו, ובעיקר מצד עונת רוקי מבטיחה מאוד מצד מתורין.

אדריאן גריפין ג'וניור (בחירה 5 ולאחר מכן 11, בפועל בחירה 16 להוקס): לקחתי כאן הימור על גריפין והיסטוריית הפציעות שלו כתיכוניסט, שאכן התחשבתי בה (ובמוקים אחרים) במוק השני בו הורדתי אותו שש בחירות. קשה לומר אם זו הסיבה העיקרית בגללה החליק עד להוקס באמצע הדראפט, שם הוא נחשב מלכתחילה לבחירה טובה יחסית למיקום, אבל ברור שיש לדברים האלה אפקט כדור שלג - כעת גריפין הוא מחליף בקבוצה יחסית-צעירה, אבל כזו שכבר כמה שנים מנסה לקחת את הצעד קדימה. זה כמובן נותן לו יתרון של תקופת התפתחות ללא לחץ לתרום מידית, כשמנגד, רקורד הפציעות של דיאנדרה האנטר כבר אפשר לו לפתוח בתריסר משחקים העונה ולתת בהם 13.4 נקודות לצד כמות נאה של שלשות וחטיפות. לאורך העונה כולה הוא שיחק כמעט 20 דקות בממוצע ותרם 8.9 נקודות עם 1.4 שלשות. זה לא רע יחסית לשחקן שהחמיץ כ"כ זמן פרקט בשנים האחרונות. stay tuned.

ג'רמי זוהאן (בחירה 7 לבלייזרס ולאחר מכן 9 לספרס, כפי שאכן נבחר בפועל): עוד הערכה שאני מאוד גאה בה ועומד מאחוריה, כשגם כאן התיקוף מצד פרנצ'ייז כמו הספרס מעודד בהחלט. לפי האתר הזה, הקונצנזוס מיקם את זוהאן בבחירה 12, זה באמת מה שאני זוכר, הרבה ממסקרי הדראפט היו קרים לגבי הרפרטואר ההתקפי שלו. האמת היא שגם הפרופיל הסטטיסטי מעונת הרוקי ממשיך להיראות די מרתיע בכל הנוגע לאחוזי קליעה מכל הטווחים ואפילו האסל, אבל צריך לראות איך זוהאן משחק בהגנה בשביל להבין שנתוני ההאסל הנמוכים הם יותר עדות לשמירה המרוסנת שלו מאשר לכל דבר אחר, ומבט בספליטים מראה מגמה מעודדת בכל הנוגע לאחוזי קליעה, שהגיעה לשיאה בינואר (אז שיחק 14 משחקים, יותר ממה ששיחק אח"כ בפברואר ובמרץ יחדיו). השאלה המעניינת שעומדת על הפרק כרגע היא איך ייראה השילוב עם וומבניאמה (וקלדון?), שעל פניו אמור לשחק כמה שפחות סנטר בשנותיו הראשונות בליגה. אבל אין לי ספק שבטווח הרחוק, זוהאן-וומנביאמה יהיה צמד הגנתי מטורף בעמדות 5-4.

את ג'יילן וויליאמס אומנם שיבצתי בול בבחירה 11 במוק הראשון (אבל לניקס, שהחזיקו בבחירה), באותו מוק גם חזיתי במדויק את הבחירה הבאה של אוקלהומה בעוסמאן דיינג, אבל במוק השני משום מה דחקתי אותו מחוץ לטופ 17...כך שלא יכול לייחס לעצמי הערכה מדויקת שלו. מה הלקח? נראה לי שהערכת-יתר של הפרוספקטים שמיקמתי לפניו.
את ג'וני דייויס דחקתי במוק הראשון מחוץ לטופ 15, אח"כ התחממתי לגביו וביטלתי חששות שהיו לי לגבי הסייז שלו - כפי שניכר בפניי לא רק מהנתונים אלא גם במבחן העין - ומהאחוזים הבעייתיים, והקפצתי אותו כל הדרך לבחירה 8 של הפליקנס (בין היתר כי ראיתי אותם כמסודרים מבחינת החמישייה ונתתי להם בחירת התאמה של שחקן שישי סקורר). הלקח? להסתמך על מבחן העין ולא על חוות הדעת של אחרים...
טארי איסון התחיל אצלי בבחירה 15, שזה היה הדירוג הקונצנזוסיאלי שלו, לאחר מכן קודם לבחירה 13 הרבה בזכות חוות הדעת של ג'ונתן טצארקס ז"ל, שבדיעבד היתה חוות הדעת האחרונה שאני ואחרים קיבלנו ממנו.

סה"כ אני מזהה פה שתי הערכות מוצלחות עם מתורין וזוהאן. אצל מתורין אהבתי את השילוב בין אתלטיות, פריים שמאזן את הגובה הבינוני, האקטיביות בהתקפה, יכולת המסירה ובעיקר הקליעה משלוש. גם לא חמקה מעיניי העובדה שמתורין הושווה למגוון כה רחב של שחקנים: אולדיפו, לאברט, ג'מאל קרופורד, ג'יי וקיו ריץ'.
וספציפית עבור הקינגס, אהבתי את השילוב בין התאמה לאפסייד, זאת בהשוואה לבחירות בג'יידן אייבי (נחשב BPA אבל ממש לא התאים לצד פוקס) או זו שנעשתה בפועל בקיגן.
אצל זוהאן אהבתי את האופן שבו שחקן עם כזה סייז מתנועע על הפרקט, מה שבא לידי ביטוי בעיקר בהגנה, אבל גם בהתקפה הוא הראה לי מספיק - כולל יכולת מסירה - בשביל שאולי אפריז מעט עם השוואתו לבוריס דיאו. בכל הנוגע לזריקה מבחוץ, הבעתי אופטימיות בכך שהשד לא כ"כ נורא ואפילו עוד ישתפר (הנימוקים בגוף הבחירה, עמוד 1). אני לא איזה מומחה למכניקת זריקה, למרות שזה כן היה הסקיל היחיד שלי כשעוד שיחקתי כדורסל לפני בוא הקורונה ותהפוכות אחרות ):
אבל שוב, במבחן העין התרשמתי שהמכניקה של זוהאן היתה סבירה וברת תיקון, והיכולת לעשות את ההבחנה הזאת היא קריטית תמיד ובפרט בכל האמור לגבי המחזור הקרוב, שמתהדר בכמה קלעים בעייתיים מאוד כרגע: התאומים תומפסון, אנתוני בלאק וקאם וויטמור הם הבולטים שבהם ואמורים להיבחר בטופ 10.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 4:16 pm 
Senior

אני לא חושב שזה זמן מי יודע מה לבחון הערכות של שחקנים מהדראפט הקודם. עוד נראה מוקדם, וגם ספציפית בדראפט הזה - התחושה היא שנכון לעכשיו אין הרבה יותר מדי הפתעות - הרבה שחקנים נראים טוב, אבל לא מדהים; השחקן הכי טוב, שהוא אחד מאלו שהכי הפתיעו לטובה ביחס להערכות ביום הדראפט הוא זה שנבחר ראשון; השחקן הכי מסקרן מבחינת ייחודיות ותקרה גבוהה לא שיחק כל העונה וכו׳.

בתכלס, אם אני נותן לקבוצות לעשות רידראפט לדראפט כולו, אני חושב ששני השחקנים היחידים שחורגים באיזה 10 מקומות מאיך שהם נבחרו בפועל זה ווקר קסלר שהיה קופץ למעלה וג׳וני דיוויס שהיה נופל למטה. אולי גם ג׳יילן וויליאמס היה קופץ קפיצה יחסית משמעותית ביחס לאיפה שהוא נבחר (שקפיצה של 10 מקומות היא על גבול בלתי אפשרית עבורו).
חוץ מזה, אני חושב שרוב הקבוצות בלוטרי היו אומרות לך שהן היו בוחרות בדיוק את אותו השחקן אם הדראפט היה נערך היום. קצת בגלל הטיית השייכות, אבל גם קצת בגלל שרוב השחקנים או שענו על הציפיות (ולא הרבה יותר) או שעוד מוקדם לוותר עליהם.

אפילו מתורין שהתחיל נפלא די נחלש, ובסוף לא בהכרח נתן עונה טובה יותר משל ג׳יידן אייבי למשל, אפילו ג׳בארי סמית׳ שהתקשה הראה מספיק ניצוצות שאני לא אלעג לחלוטין למי שייקח אותו לפני ג׳יילן וויליאמס.
ממש מוקדם, בקיצור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 4:20 pm 
Senior

ראיתי את מתורין דיי הרבה בסוף העונה מסיבות פנטאזי והוא היה דיי איום. קבלת החלטות נוראית, טעויות גסות בהגנה. לא מעט פעמים קרלייל היה מתוסכל כל כך שהוא ספסל אותו למרות שהם היו בטאנק מוחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 4:22 pm 
Junior

פרוספקטים שהייתי קר לגביהם *ביחס לקונצנזוס*, לטוב ולרע:

ג'יידן אייבי (בחירה 6 לפייסרס, בקונצנזוס 4, בפועל בין לבין): טוב, זה לא שהייתי כזה רחוק, מן הסתם לא אהבתי את הרעיון שסקרמנטו צריכה לקחת אותו בתור BPA, אבל כפי שכתבתי במקור, גם הערכתי יותר את מתורין וגריפין ג'וניור (ובהמשך את קיגן כבחירה 5 לפיסטונס, בין היתר הסתמכתי על שמועות שהם ינסו להחתים בקיץ את ברונסון, סקסטון או שרודר). זה גם לא שאייבי כרוקי ביטל באבחה אחת את ההסתייגויות שלי ממנו, מה גם שהציוות שלו עם קייד לא שונה במהותו כ"כ מהציוות שאני הצעתי עם הליברטון.

שיידון שארפ (בחירה 9 ובהמשך 7, כפי שאכן נבחר בפועל): השינוי במוק השני נבע כנראה יותר מהתאמה לקונצנזוס, אולי גם חוות דעת אחרות שקראתי ושכנעו אותי קצת. מה שתקף יותר זו התרשמותי השלילית משארפ כפרוספקט "תיבת המסתורין", שניצל פציעה בשביל לא לשחק כלל כפרשמן. מנסה לקחת את הלקח הזה בחשבון בכל הנוגע להתרשמותי (הלא חיובית עד כה) מאמן תומפסון ששיחק עם אחיו (ממנו אני מחזיק יותר) במסגרת הפיתוח של Overtime Elite, המהווה נעלם גדול בשלב זה לקיומה.

קיגן מארי (בחירה 8 ובהמשך 5, בפועל 4): הספקות שהבעתי לגביו במוק הראשון הלכו ונעלמו, עדיין מעניין לחזור אל חלק מהדברים שכתבתי עליו אז ולהעריך אם דייקתי או לא (כמובן שמבחן הזמן יעזור): "יש לו גודל ממוצע ביחס לפאוורים בליגה, אומנם אומרים שיש לו פריים בשביל להוסיף מאסה, אבל אני פשוט לא רואה אותו צובר נקודות בפוסט אפים כפי שעשה השנה באייווה. הוא יצטרך להסתמך בעיקר על הקליעה משלוש ועל התנועה בלי כדור, שזה עדיין די והותר בשביל להיות יופי של רול פלייר איכותי, אני פשוט חושב שיש לפחות שבעה פרוספקטים עם תקרה גבוהה משלו"
אז מה שלא צפיתי, לרבות עם ההשוואה לאוטו פורטר בהגנה *בגרסתו הנוכחית*, זה שקיגן יוכל לשחק סמול בלי בעיה - ואכן יסתמך בעיקר על הקליעה משלוש ועל תנועה בלי כדור. מצד שני, לא בטוח שטעיתי לגבי שבעת הפרוספקטים בעלי התקרה הגבוהה יותר, במיוחד אם לוקחים בחשבון שאת שארפ, ג'יילן וויליאמס ואולי אפילו איסון מיקמתי אחריו בסדר הבחירות...

וכמובן, את באנקרו הערכתי בדומה לקונצנזוס, מה שלפחות בסיכומן של עונות הרוקי שלו ושל ג'בארי סמית, ובהינתן דחיית עונת הרוקי של צ'ט, התגלה כהערכת חסר משמעותית. אבל האמת היא שלא בטוח שבאנקרו לא יצדיק את ההסתייגויות שהיו לי ממנו, זו יותר שאלה אם צ'ט וג'בארי יצדיקו את הערכתי הנדיבה כלפיהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 4:23 pm 
Sophomore

כמו לפני הדראפט, אני עדיין עם שיידן שארפ לפני כל השלושה האלה (מתורין, גריפין וסוהאן). השחקן עם הסיכוי הכי גבוה להפוך לכוכב. גריפין בעיני הפתיע לטובה, אבל יש בערך 10 שחקנים שעדיין הייתי לוקח לפניו בדראפט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 4:28 pm 
Junior

stavs כתב:
אפילו מתורין שהתחיל נפלא די נחלש, ובסוף לא בהכרח נתן עונה טובה יותר משל ג׳יידן אייבי למשל
ממש מוקדם, בקיצור.

הפייסרס כקבוצה נחלשו מאוד ככל שזמן הטנקינג התקרב, הרבה בגלל הפציעות של הליברטון. כל עוד הם בריאים ותחרותיים בעונה הבאה, אני לא דואג לגבי מתורין ומזכיר שגם עונות 1-3 בליגה הן זמן לשיפור ולמידה.

מסכים שמוקדם מדי לסכם, אולי היה עדיף שאחזור למוקים שלי מלפני 2-3 שנים. פשוט רמת ההשקעה והלמידה שאני מפיק מהתהליך עלתה במיוחד לפני שנה, לתחושתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 4:41 pm 
Sophomore

stavs כתב:
אני לא חושב שזה זמן מי יודע מה לבחון הערכות של שחקנים מהדראפט הקודם. עוד נראה מוקדם, וגם ספציפית בדראפט הזה - התחושה היא שנכון לעכשיו אין הרבה יותר מדי הפתעות - הרבה שחקנים נראים טוב, אבל לא מדהים; השחקן הכי טוב, שהוא אחד מאלו שהכי הפתיעו לטובה ביחס להערכות ביום הדראפט הוא זה שנבחר ראשון; השחקן הכי מסקרן מבחינת ייחודיות ותקרה גבוהה לא שיחק כל העונה וכו׳.

בתכלס, אם אני נותן לקבוצות לעשות רידראפט לדראפט כולו, אני חושב ששני השחקנים היחידים שחורגים באיזה 10 מקומות מאיך שהם נבחרו בפועל זה ווקר קסלר שהיה קופץ למעלה וג׳וני דיוויס שהיה נופל למטה. אולי גם ג׳יילן וויליאמס היה קופץ קפיצה יחסית משמעותית ביחס לאיפה שהוא נבחר (שקפיצה של 10 מקומות היא על גבול בלתי אפשרית עבורו).
חוץ מזה, אני חושב שרוב הקבוצות בלוטרי היו אומרות לך שהן היו בוחרות בדיוק את אותו השחקן אם הדראפט היה נערך היום. קצת בגלל הטיית השייכות, אבל גם קצת בגלל שרוב השחקנים או שענו על הציפיות (ולא הרבה יותר) או שעוד מוקדם לוותר עליהם.

אפילו מתורין שהתחיל נפלא די נחלש, ובסוף לא בהכרח נתן עונה טובה יותר משל ג׳יידן אייבי למשל, אפילו ג׳בארי סמית׳ שהתקשה הראה מספיק ניצוצות שאני לא אלעג לחלוטין למי שייקח אותו לפני ג׳יילן וויליאמס.
ממש מוקדם, בקיצור.

מסכים שעדיין מוקדם. מתורין למשל נראה לא טוב בחצי השני של השנה, גם מבחינה הגנתית וגם הקליעה שלא נכנסה. רוקי וול? אולי. ואולי הסטטיסטיקה פשוט התיישרה אחרי פתיחה מצויינת. עדיין מתורין הפתיע אותי ביכולת להגיע לצבע באופן עקבי ולסחוט המון עבירות. זה נותן לו יופי של רצפה, בעיקר אם הקליעה מבחוץ מסתדרת (אני חושב שכן). אבל כאמור, אני ממשיך להחזיק בדעה שלשיידן שארפ, שצעיר ממנו בשנה ולא שיחק בכלל במכללות (מתורין עם שנתיים באריזונה) יש תקרה גבוהה יותר, ואני גם מאמין שבסוף הוא יהיה שחקן טוב יותר.

לגבי שחקנים שחורגים מאיפה שנבחרו, הייתי מוסיף שני שמות מהסיבוב השני שיש סיכוי לא רע שבסוף יהיו בין 20 השחקנים הטובים בדראפט הזה -- ג'יידן הארדי של דאלאס ואנדרו נמבהארד של אינדיאנה. ולגבי אוסמן דיינג ב-11, זה עוד מוקדם והוא ממש צעיר, אבל לא אהבתי מה שראיתי ממנו ויש מצב שהוא לא יהיה בסוף בטופ-20.

חוץ מזה, מאוד אוהב את ג'יילן וויליאמס. אם היו עושים את הדראפט שוב היום, הייתי לוקח אותו שני או שלישי (בתחרות עם צ'ט), מה שאומר שיש מצב שאו קיי סי בחרה בשניים משלושת השחקנים הטובים בדראפט הבכלל לא רע הזה, ואלה גם שחקנים שמתאימים לה מאוד (כמובן, בהנחה שצ'ט נשאר בריא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 168 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה