סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 1:57 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 1:37 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ספציפית הפעם זה היה גם בגלל בעיית עבירות - שלישית בשלב מאוד מוקדם (4 דקות לסיום הרבע השני, אז באמת ירד לספסל), ורביעית 8 דקות לסיום (יצא 3 דקות לאחר מכן, וחזר לאחר דקה וחצי על הספסל).
נכון שהדקות שלו לא יציבות במיוחד, אבל אנחנו עדיין מדברים בממוצע על 13.5 דקות בקבוצה יורוליג טובה, ו-18 דקות בממוצע למשחק בליגה האדריאטית.
האם בקבוצה אחרת בסדר הגודל הזה הוא יקבל יותר? אני בספק
במכבי די בטוח שלא

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 1:49 am 
Hall of Famer

גם הקונצנזוס של כל מה שאי-פעם שמעתי על אוברדוביץ' זה ששחקנים מתים עליו ורואים בו גורו, "חרא של בנאדם שלא כיף לשחק בשבילו ומתנהג כמו רס"ר" זה חתיכת אמירה להגיד על מי שאין ספק שהוא גדול המאמנים האירופיים בכל הזמנים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 6:04 am 
Sophomore

מקבל. קצת הגזמתי כשאמרתי שהוא מתבזבז שם. אין ספק שיש ערך לניסיון ביורוליג וגם יש מה ללמוד מאוברדוביץ' וממש לא הכל שלילי.

אז יכול להיות שאני טועה, וגם ים עצמו לא מדבר על זה (וטוב שכך). ועדיין, יש לי תחושה שהיצירתיות שלו (והוא בהחלט שחקן יצירתי) מוגבלת ומרוסנת בסיטואציה שלו בפרטיזן. קצת קשה להעיז כשאתה יודע שעל כל טעות שלא באה טוב למאמן שלך אתה עלול להיות מסופסל לשארית המשחק (בתוספת כמה "מחמאות" חביבות). וכמובן, קשה להאמין שסדרות חינוך או ייבוש על הספסל למשחקים שלמים זה כיף גדול. אולי ים מקבל את זה באהבה כשכר לימוד, ואם כך אז יופי. עדיין, אני אישית הייתי רוצה לראות אותו בשנה הבאה בקבוצה ששמה לו את המפתחות בידיים (מסכים שמכבי היא ממש לא הקבוצה הזו), אפילו אם זה לא ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 6:17 am 
Sophomore

אגב, לטוב או לרע, נדמה לי שמאמנים בסגנון הזה (שצועקים על השחקנים שלהם ואפילו מקללים אותם מדי פעם) די נעלמים מהנוף. ב-נבא אין כאלה. בקולג' יש עוד כמה אבל גם הם כבר די עוף נדיר. באירופה זה קצת יותר מקובל (בעיקר אצל המאמנים מהבלקן) אבל גם כאן כבר אין הרבה כאלה. כאמור, לא מתחבר לסגנון הזה, אבל גם לא מתווכח עם הגדולה של אוברדוביץ' ועם זה ששחקנים רוצים לשחק אצלו למרות הסגנון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 6:55 am 
Hall of Famer

קטש לפחות היה משוחרר הרבה יותר במכבי מאשר בפאו ההיא
לא יודע כלום על מדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 8:34 am 
Sophomore

נדמה לי שבמשחק הספיציפי הזה הוא היה בבעיית עבירות ולכן שיחק מעט במחצית השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 10:39 am 
מנהל פורום

יש בעיה בסטטוס של ימדר בפרטיזן
ראיתי פחות או יותר 6 משחקים מלאים של פרטיזן העונה
נכון הוא פותח בחלק גדול מהמשחקים, ברובם הוא לא מסיים, בטח אם מדובר במשחק צמוד
האיבודים שלו הם מהסוג של רכז מבולבל ולא של רכז נועז.
היריב תוקף דרכו לא מעט ליצור מיסמאצ'ים
אורבדוביץ נראה מבואס ממנו
לא חושב שהוא ימשיך מעבר לחוזה שלו שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 11:53 am 
Junior

uriel17 כתב:
יש בעיה בסטטוס של ימדר בפרטיזן
ראיתי פחות או יותר 6 משחקים מלאים של פרטיזן העונה
נכון הוא פותח בחלק גדול מהמשחקים, ברובם הוא לא מסיים, בטח אם מדובר במשחק צמוד
האיבודים שלו הם מהסוג של רכז מבולבל ולא של רכז נועז.
היריב תוקף דרכו לא מעט ליצור מיסמאצ'ים
אורבדוביץ נראה מבואס ממנו
לא חושב שהוא ימשיך מעבר לחוזה שלו שם

רק להזכיר, אתה אמרת בעונה שעברה שהוא לא טוב ואין סיכוי שהוא ימשיך לעונה הנוכחית (מה שכמובן היה הזוי לגמרי בהתחשב בזה שהם שמו עליו 250 אלף יורו).
בינתיים לא רק שהוא המשיך, אלא התפקיד שלו רק גדל והוא נותן עונת רוקי טובה מאוד ביורוליג וגם ככל הנראה יזכה בתואר רוקי העונה. בעיני היחס הנוקשה שהוא מקבל מאוברדוביץ' לא מעיד על אכזבה ממנו אלא דווקא על ההיפך, הוא מאוד מחזיק ממנו ולכן הוא כל כך קשה איתו.
בעיני זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למדר בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 12:57 pm 
מנהל פורום

נכון, חשבתי שיקבל בעיטה בסוף העונה הקודמת ואני לא מבין למה הוא לא מקבל אותה
הוא חלק מהכישלון היחסי של פרטיזן ביחס לכסף והציפיות ממנה בטח הביזיון שלהם ביורוקאפ
הוא כמובן ירד משמעותית בתפוקה העונה יחסית לעונה הקודמת, אבל את זה ניתן להסביר בעלייה מהיורוקאפ ליורוליג
הוא לא שומר טוב
הוא נכנס ללחץ בדקות הקריטיות
ופרטיזן צריכה פרפורמנס היא הולכת לאקסום כרכז ובורחת ממנו

אם אני צריך להסביר את ההבדל בין התחזיות שלי למציאות, זה בעיקר העובדה שזליקו מאמין בו ולוקח אותו כפרויקט כמעט אישי ומשם הקרדיט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 1:06 pm 
מנהל פורום

בשביל להבין כמה גרועה הייתה הבניה של פרטיזן
המוסר המוביל של הקבוצה הוא אותו אקסום המדובר עם כמות עוצרת נשימה של אסיסטים 2.5 שתמורתם הוא מאבד לא פחות מ2
ימדר מוסר החמישי במדד האסיסטים למשחק
אני מקווה שהרעש רקע על אוטוטו הוא בבוסטון, נרגע, לפחות הוא נרגע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 1:10 pm 
Junior

ואם אני צריך להסביר את זה אז הייתי אומר שאתה ממש לא בכיוון.
ים מדר בחור צעיר שבכלל לא אמור היה להיות הרכז הבכיר של פרטיזן ובוודאי שאין לו שום קשר לכישלון היחסי של פרטיזן העונה (וגם על הכישלון הזה אפשר להתווכח).
כאמור הוא נותן עונת רוקי מאוד מוצלחת ביורוליג ואין לי ספק שבפרטיזן מרוצים ממנו גם אם אתה לא מחזיק ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 1:46 pm 
Hall of Famer

כישלון של פרטיזן העונה?!
לא יודע אם הצלחה מסחררת (ואכן היה כאוס בבנייה, פציעות, שינויים בסגל וכו', ואני בכלל לא מבין למה הם הולכים ככה על אסופת אמריקאים - אבל זה כבר נושא אחר...), אבל התוצאות בשתי המסגרות - לחלוטין לא רעות - הם כרגע במקום 6-10 ביורוליג (לא חושב שיכלו לצפות ליותר מזה בעונת החזרה למפעל), ועם מאזן 2-17 בליגה האדריאטית.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 2:03 pm 
מנהל פורום

את האדריאטית אני לא סופר
זה כמו להגיד שמכבי קובצה מוצלחת כי היא מקום ראשון בליגה הישראלית
לגבי היורוליג, כרגע פרטיזן על גל, היא הייתה עמוק למטה ורצה לאחרונה טוב, אף אחד לא יודע איך פרטיזן תגמור את העונה, היא בחלט יכולה למצוא את עצמה מחוץ לפלייאוף
לעומת מכבי למשל שלא עזבה את המאזן השמיני בטיבו כמעט מאז שהתחילה הליגה
העובדה הסופית והמוגמרת היחידה היא היורוקאפ בעונה שעברה והיא הייתה בזיונית, לא פחות

אבל בא רגע נשים את הביקורת שלי כלפיו בפרופציות
האם אני חושב שלימדר תהיה קריירה אירופית טובה, הוא יכול בשיאו כלומר גיל 26-31 להיות גארד ברוטציה של 8 הראשונים בקבוצת פלייאוף ביורוליג שזה יותר ממה שגל מקל השיג למשל
מאמין שתהיה לו קריירה טובה יותר משל גל מקל
אני כן חושב שהוא מדאיג מאוד בקבלת החלטות ובהגנה אסיסט וחצי וריבאונד אחד ב 13.5 דקות, לא מבשר טובות על התפתחות שחקן במיוחד שמלכתחילה הוא היה חשוד בדברים האלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2023 2:11 pm 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
כישלון של פרטיזן העונה?!
לא יודע אם הצלחה מסחררת (ואכן היה כאוס בבנייה, פציעות, שינויים בסגל וכו', ואני בכלל לא מבין למה הם הולכים ככה על אסופת אמריקאים - אבל זה כבר נושא אחר...), אבל התוצאות בשתי המסגרות - לחלוטין לא רעות - הם כרגע במקום 6-10 ביורוליג (לא חושב שיכלו לצפות ליותר מזה בעונת החזרה למפעל), ועם מאזן 2-17 בליגה האדריאטית.

אתה מבין שזאת קבוצה שלקחה למילאנו שני שחקנים מרכזיים כי הציעה להם חוזים יותר טובים, כן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 12:36 am 
Hall of Famer

אני מבין
ובמקרה הם אכן משמעותית מעל מילאנו בטבלה...

וברצינות, 2-17 זה מאזן טוב לכל קבוצה בכל ליגה, לראייה מכבי היו שמחים למאזן כזה בליגה הישראלית בכל עונה נתונה (ובאופן יחסי, פרטיזן והכוכב בליגה האדריאטית הן פחות ממכבי בליגה הישראלית - רק מעצם היותן שתי קבוצות דומיננטיות במידה יחסית שווה).
אני לא חושב שמישהו בתחילת העונה חזה בסבירות גבוהה פיינל-פור לפרטיזן, ולכן אם ייכנסו לפלייאוף - בהחלט הצלחה עבורם בראייה שלי.
בסוף גם בלי הרוסיות יש איזה 5 "גדולות" : 2 ספרדיות, 2 טורקיות, ואולימפיאקוס. אז העונה במקרה מונאקו מצליחה מעבר לציפיות ואנדולו מדשדשים (לא בפעם הראשונה בחלק הראשון של העונה). אחרי זה (וכפי שמשתקף במקרה בטבלה בדיוק כעת - פער של 2 משחקים בין מקום 5 ו-6, אבל מאזן זהה למקומות 6-10) יש כמה וכמה קבוצות שהן "דרג שני-שלישי" שעבור כל אחת מהן לסיים במאזן חיובי ולהיכנס לפלייאוף - כבר אמור להיות משהו חיובי, בעיניי לפחות.

אנחנו רואים שלמרבה הפלא גם הלא-כה-הרבה (לכאורה) שים מדר מציג השנה - מספיק בשביל להפוך למועמד די רציני ל"שחקן הצעיר של היורוליג". זה די מוזר למען האמת (כמו זוסמן לפני איזה שנתיים), אבל קצת מראה אולי עד כמה קשה לשחקן צעיר שאינו עילוי מוחלט (ועובר ל-NBA בשלב מוקדם) להשתלב בליגה הזו, ובפרט במתכונתה הנוכחית (פעם היה קל יותר? לא יודע).
אגב, טכנית הוא אולי כבר (אמנם בדוחק...) " גארד ברוטציה של 8 הראשונים בקבוצת פלייאוף ביורוליג", שכן הוא שביעי-שמיני מבחינת ממוצע דקות בפרטיזן. לכן מאוד סביר שתוך כמה שנים הוא יהפוך לשחקן יותר מרכזי (סביב 20 דקות למשחק) בקבוצות מסדר הגודל הזה, או משהו סטייל הלפרין באולימפיאקוס (וזה כבר היתלות באילן די גבוה, ולראייה עונת השיא שלו במכבי שהגיע לגמר אי שם) - שחקן משלים אבל בקבוצה מסדר גודל גבוה יותר.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 8:53 pm 
מנהל פורום

נועם יעקב כל כך טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 9:54 pm 
Hall of Famer

נועם יעקב הערב נגד סלובניה עם 18+ 7+ 7 עם 24 (הכי גבוה בנבחרת) ומה שמצחיק שהוא הריבאונדר הבולט בנבחרת יחד עם גינת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ב' פברואר 27, 2023 10:04 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 10:02 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
נועם יעקב הערב נגד סלובניה עם 16 + 7+ 7 עם מדד 22 (הכי גבוה בנבחרת) ומה שמצחיק שהוא הריבאונדר הבולט בנבחרת יחד עם גינת.

הוא דווקא ריבאונדר מצוין,בדרך כלל עם ממוצע רבאונדים גבוה בגילאי נוער,לא יהי חריג לאמר שישיג טריפל דאבל מתישהו בבוגרים.
מרשים לראות עליונות מוחלטת שלו על פני רכזים בכירים בליגה שלנו כדוגמת הובר למשל.
מה שבעיקר בלט במשחק היום זה הביטחון שלו,משחק קודם עם הנבחרת הוא עוד היה יחסית חסר ביטחון והפעם ממש הורגש שהוא בעל הבית.
חייב לקבל גם קרדיט בהפועל ירושלים(שלדעתי הוא לא זוכה שם למספיק הזדמנויות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 10:11 pm 
Junior

העליונות שלו היא בגלל האינסטינקטים. חיית משחק. כיף לראות אותו בהגנה. ששחקן גבוה לוקח אותו מבחוץ פנימה, עם החיה שהוא, הוא ישר מתביית על הכדרור למטה ויוצא עם חטיפה לא פעם ולא פעמיים.

בהתקפה צריך למצוא כלי נשק. פלואטרים, פול אפ מחצי מרחק ואז בכלל..

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 10:19 pm 
Sophomore

עמדה 1 בנבחרת בעוד כמה שנים תהיה עמוסה מאד.
מסתבר שמישהו מבין דוברת מדר בלאט יעקב ושרף יהיה בחוץ. שזה די מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 10:29 pm 
מנהל פורום

מה שמטורף ביעקב זה שבגדול את כל זה הוא עושה בלי שיש לו כרגע באמת כלים התקפיים אמיתיים פרט למהירות וכדרור, הכל כרגע על אינסטינקטים ואופורטוניזם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 11:10 pm 
Junior

יוניק כתב:
עמדה 1 בנבחרת בעוד כמה שנים תהיה עמוסה מאד.
מסתבר שמישהו מבין דוברת מדר בלאט יעקב ושרף יהיה בחוץ. שזה די מדהים.

מניח שילמדו לשחק 2 מהם בחמישייה, אולי אפילו 3 בתרחישים מסויימים. דברת לדוג' גבוה וחזק, יכול להשלים טוב מישהו כמו בלאט או מדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 11:17 pm 
Junior

ItaySegev כתב:
עופר האדום כתב:
נועם יעקב הערב נגד סלובניה עם 16 + 7+ 7 עם מדד 22 (הכי גבוה בנבחרת) ומה שמצחיק שהוא הריבאונדר הבולט בנבחרת יחד עם גינת.

הוא דווקא ריבאונדר מצוין,בדרך כלל עם ממוצע רבאונדים גבוה בגילאי נוער,לא יהי חריג לאמר שישיג טריפל דאבל מתישהו בבוגרים.
מה שבעיקר בלט במשחק היום זה הביטחון שלו,משחק קודם עם הנבחרת הוא עוד היה יחסית חסר ביטחון והפעם ממש הורגש שהוא בעל הבית.

לא מקבל קרדיט בירושלים?! שחקן בן 18 שמגיע באמצע העונה וכבר משותף ב-3 מסגרות, כבר מקבל 12 דק' למשחק בליגה ובפיינל פור של הגביע. לדעתי זה חסר תקדים כמה הזדמנויות הוא מקבל ושאפו ענק לדז'יקיץ'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 27, 2023 11:31 pm 
Freshman

דניאל כתב:
ItaySegev כתב:
עופר האדום כתב:

לא מקבל קרדיט בירושלים?! שחקן בן 18 שמגיע באמצע העונה וכבר משותף ב-3 מסגרות, כבר מקבל 12 דק' למשחק בליגה ובפיינל פור של הגביע. לדעתי זה חסר תקדים כמה הזדמנויות הוא מקבל ושאפו ענק לדז'יקיץ'

בהחלט,לא ברור לי כל ההתלהבות מהקרדיט שדזקיץ מעניק ליעקב,שלדעתי האישית הוא מאוד דל.קודם כל יש חוקים במסגרות בארץ המחייבות אותו לשתף ישראלים והסגל הישראלי של ירושלים דליל,מאמין שגם יובל שניידרמן היה זוכה לדקות מסוימות בסיטואציה הזו(לא טועה שאותה כמות,או אפילו משהו שקרוב לזה,אבל בכל זאת),שנית יעקב שחקן נהדר וניתן היה לראות זאת כבר מהדקה הראשונה שלו בירושלים וכפי שניתן היה לראות בחלון הזה הוא גם היה השחקן השני הטוב ביותר בנבחרת לאחר בר טימור,יותר טוב משחקנים שמקבלים 30 דקות בליגה בארץ,אז עם יכולת כזאת ועוד בטח בגיל 18 בטח שראוי ליותר דקות.שלישית,הגישה הזו של וואו נתנו 10 דקות לילד בן 18 זו אחת הסיבות שהכדורסל פה לא מספיק מתקדם,פה שחקן בן 24 עדיין נחשב "ילד",פרופקסט רציני שבונים עליו להוביל את הנבחרת בעתיד צריך לשחק מגיל צעיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2023 1:58 am 
Sophomore

וואי, התחלתי לכתוב משהו מוקדם יותר על זה שמדובר בשאלה של זמן עד שיגיע איזה אלי סהר ויאשים את הפועל שהיא מייבשת על הספסל את הישראלי הצעיר והמוכשר. מחקתי.

אם לא הדיל עם וילרבאן (שהושמץ בפורום הזה, בחמישיות ובפודקאסטים למיניהם) ואם לא האומץ של דז'יקיץ' לזרוק אותו למגרש כבר ברבע-גמר הגביע, נועם יעקב לא היה עושה היום 18-7-7 - ולא היה מוזמן לנבחרת בכלל. מקסימום היינו ממשיכים להתעדכן מדי פעם על משחק טוב שלו בליגת הקולג'ים הצרפתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 422 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: