סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 6:16 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 326 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א מודל 2024
הודעהפורסם: ה' יולי 20, 2023 5:37 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ספורט 5: ג'רל מרטין חתם היום (חמישי) רשמית בגלאטסראיי. מרטין ישוב לארץ כבר ב-1 בנובמבר כשיתארח אצל הפועל ירושלים למפגש בשלב הבתים של האלופות. בתקשורת הטורקית דווח כי לשחקן היו ארבע הצעות שונות מהיורוליג, כולל אחת גדולה מז'לגיריס קובנה, אבל הוא העדיף לוותר על מקומו בליגה השנייה בטיבה בעולם על מנת לקבל תפקיד משמעותי יותר ברוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 10:04 am 
Junior

קורובייב כתב:
הנה, מוואלה, סדר הגודל של הקבוצות שמכבי מסוגלת להתמודד אתם.
״מכבי תל אביב במגעים מתקדמים לצירופו של הגארד אנטוניוס קליבלנד שסיים את העונה שעברה בהפועל אילת. השחקן מחזיק בחוזה לעונה נוספת באדלייד מהליגה האוסטרלית, אך יש לו אופציית יציאה תמורת פיצוי של 100,000 דולר. לאחרונה היה קרוב להצטרף לפרומיטיי האוקראינית, אולם העסקה נפלה בשל פערים בנוגע לשכרו של קליבלנד.״
רק קשה להאמין שהם ישלמו מאה אלף דולאר דמי שחרור

סרטון יוטיוב זה לא מקור מידע יותר מדי טוב, אבל בסרטון שראיתי מהתקופה שלו באילת, ניכר שלפחות חצי מהפעמים הוא לא מצליח לגבור על השומר שלו בכדרור ומסיים בעיקר בזכות יכולת וריטואוזית מעל הראש שלו אחרי שנתקע. בליגה פה. תוהה כמה זה יכול לעבוד ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 12:27 pm 
Sophomore

לא ראיתי אותו באמת משחק, אבל עם כל ההסתייגויות הנובעות מהתרשמות מקליפים, לפחות נראה שהביאו שחקן שתואם בתכונות שלו לאנגולה (וזה כבר סממן חיובי בהיבט זה שמכבי מחפשת שחקן מסוג מסוים ולא רצה להחתים שחקנים פנויים בגלל ״השם שלהם״).

דרך אגב, הנ״ל מזכיר בצורת המשחק את ג׳ורדן לויד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 2:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מיכאל כתב:
לא ראיתי אותו באמת משחק, אבל עם כל ההסתייגויות הנובעות מהתרשמות מקליפים, לפחות נראה שהביאו שחקן שתואם בתכונות שלו לאנגולה (וזה כבר סממן חיובי בהיבט זה שמכבי מחפשת שחקן מסוג מסוים ולא רצה להחתים שחקנים פנויים בגלל ״השם שלהם״).

אבל אנגולה, שהוא יותר 1-2 מאשר 2-3, בעצמו פחות התאים להרכב המסתמן.
למכבי יש כבר 4 גארדים שאמורים לקבל דקות משמעותיות - bbb וג'ון די, אבל אין להם אף 3 קלאסי (אני לא ממש לוקח בחשבון את מנקו). קולסון יפתח ב-3 ויתן גם דקות בהרכב נמוך כ-4, אבל אין לו את יכולת היצירה לאחרים. חסר למכבי עוד סווינגמן קלאסי שיוכל לשחק בעמדות 2-3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 21, 2023 3:49 pm 
Sophomore

אני לא יודע מה זה ״סווינגמן קלאסי״ ויותר מכך - לא ברור לי האם אתה חושב שצריך שחקן חמישיה במקום קולסון?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 5:16 am 
Junior

sir charles כתב:
מיכאל כתב:

למכבי יש כבר 4 גארדים שאמורים לקבל דקות משמעותיות - bbb וג'ון די, אבל אין להם אף 3 קלאסי (אני לא ממש לוקח בחשבון את מנקו). קולסון יפתח ב-3 ויתן גם דקות בהרכב נמוך כ-4, אבל אין לו את יכולת היצירה לאחרים. חסר למכבי עוד סווינגמן קלאסי שיוכל לשחק בעמדות 2-3.

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=443457
1.96, אתלט, ומצטיין בהגנה. נראה שגם זילזול הוא יציב ארבעים אחוז בקריאה. יכול לעזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 12:30 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מיכאל כתב:
אני לא יודע מה זה ״סווינגמן קלאסי״ ויותר מכך - לא ברור לי האם אתה חושב שצריך שחקן חמישיה במקום קולסון?!

סווינגמן קלאסי זה שחקן בסגנון של פארקר, אידסון, דווין סמית' (קצת פחות כי הוא לא היה ממש מוביל כדור), שחקן שמקשר בין הקו האחורי לקדמי - יכול להוביל כדור ולשמור על גארדים, אבל גם עוזר בריבאונד.
לא חושב שצריך שחקן חמישייה במקום קולסון, אבל צריך מישהו שישלים אותו מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 12:42 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קורובייב כתב:
sir charles כתב:
מיכאל כתב:

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=443457
1.96, אתלט, ומצטיין בהגנה. נראה שגם זילזול הוא יציב ארבעים אחוז בקריאה. יכול לעזור.

מצטיין בהגנה זה יופי, אבל קליעה שחסרה מאוד בהרכב המסתמן הוא לא מביא. עם כל הכבוד ל40% בווליום נמוך שהוא זרק באילת, לאורך הקריירה הוא קלע באחוזים רעים מבחוץ ומהקו.
מוזר שמכבי לא ממש לומדים ממקרה מרטין. שוב מביאים שחקן בן 29 מהליגה האוסטרלית, בלי ניסיון באירופה (11 משחקים בפלייאוף התחתון של ליגת העל הם לא מדד לכלום). אין פה אפסייד. הוא לא הביאה החדשה של פארגו או קלייבורן. איך שהוא היום זה השחקן. הוא לא ייהפך לקלע טוב יותר ומהלכי הראש בקיר שנכנסו מול ההגנות של תחתית הליגה לא יעבדו מול הגנות יורוליג שפשוט יתנו לו מטר ויאתגרו אותו לזרוק. אם הוא יבין שהגיע לקבוצה שהוא לא הכוכב ולא אמור לזרוק 15 זריקות בערב כמו שהוא רגיל אלא לעבוד קשה בהגנה ולרוץ במגרש הפתוח למסירות של b&b אז זה עשוי לעבוד, אבל אם לא אנו עלולים לחזות בביאה החדשה של אקס אילת נוסף - דאנדרה קיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 1:36 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דבר נוסף - שוב מכבי מחתימה שחקני משנה לפני השחקנים הראשיים. הרי כל הזמן מדברים על זה שהתקציב לחוץ אז לא עדיף להחתים קודם את הביגמן שאמור להחליף את פויתרס (ווב, ניבו, סורקין וכהן זה הקו הקדמי החלש ביורוליג) ואז עם התקציב שנשאר להחתים מציאות כמו קליבלנד? זה לא שקבוצת יורוליג אחרות עמדו בתור להחתים את הבחור...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 2:30 pm 
Sophomore

מכבי לא שוב מחתימה שחקני משנה לפני השחקנים הראשיים.

3 מתוך 4 השחקנים הראשיים שלה (בהנחה שניבו אינו שחקן ראשי) חתומים - בראון, בולדווין וקולסון.

אין כל סיבה להמתין עם החתימה של שחקן בעמדה 2-3 (בהנחה שהשחקן מתאים למה שמכבי מחפשת) עד שיוחתם הזר הגבוה ״הראשי״.

לטעמי, הדבר האחרון שאפשר לומר על מכבי של השנה (ושנה שעברה) הוא שאין מחשבה והיגיון מאחורי בניית הסגל - הן בתפישה המקצועית של הסגל, הן בקצב ההחתמות והן בניצול התקציבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 2:39 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
מיכאל כתב:

סווינגמן קלאסי זה שחקן בסגנון של פארקר, אידסון, דווין סמית' (קצת פחות כי הוא לא היה ממש מוביל כדור), שחקן שמקשר בין הקו האחורי לקדמי - יכול להוביל כדור ולשמור על גארדים, אבל גם עוזר בריבאונד.

גם אני הייתי שמח לקבל את אנתוני פארקר…

אתה מודע לכך שסגנון המשחק היום שונה מזה שלפני עשור, נכון?

מצד אחד אתה מלין על יכולת יצירת המצבים מעמדה 3 ואז אתה נותן את אידסון ודוין סמית בתור דוגמה למה שמכבי היתה צריכה?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 4:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מיכאל כתב:

3 מתוך 4 השחקנים הראשיים שלה (בהנחה שניבו אינו שחקן ראשי) חתומים - בראון, בולדווין וקולסון.

אין כל סיבה להמתין עם החתימה של שחקן בעמדה 2-3 (בהנחה שהשחקן מתאים למה שמכבי מחפשת) עד שיוחתם הזר הגבוה ״הראשי״.

לטעמי, הדבר האחרון שאפשר לומר על מכבי של השנה (ושנה שעברה) הוא שאין מחשבה והיגיון מאחורי בניית הסגל - הן בתפישה המקצועית של הסגל, הן בקצב ההחתמות והן בניצול התקציבי.

לדעתי חשוב יותר להחתים גבוה. בעונה שעברה היה לנו הקו הקדמי מהחלשים במפעל ועד עכשיו השאירו את ניבו, החתימו את ווב ושחררו אחרי לבטים גדולים מאוד את פויתרס ומרטין המאכזבים, אבל עדיין לא החתימו גבוה שיעלה את הסגל הזה רמה למעלה.
אני הייתי מעדיף שקודם ישקיעו בגבוה ועם מה שיישאר מהתקציב יחתימו סווינגמן מחליף שזו עמדה שיותר קל למצוא בה שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 5:01 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
מיכאל כתב:

לדעתי חשוב יותר להחתים גבוה. בעונה שעברה היה לנו הקו הקדמי מהחלשים במפעל ועד עכשיו השאירו את ניבו, החתימו את ווב ושחררו אחרי לבטים גדולים מאוד את פויתרס ומרטין המאכזבים, אבל עדיין לא החתימו גבוה שיעלה את הסגל הזה רמה למעלה.
אני הייתי מעדיף שקודם ישקיעו בגבוה ועם מה שיישאר מהתקציב יחתימו סווינגמן מחליף שזו עמדה שיותר קל למצוא בה שחקנים.

אני מניח שגם מכבי היו מעדיפים, אבל ברור שהדברים לא מתנגשים זה בזה (קרי - זה לא שמכבי לא החתימה גבוה משום שהיא המתינה להחתמת הסווינגמן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 5:40 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מיכאל כתב:
sir charles כתב:
מיכאל כתב:

אני מניח שגם מכבי היו מעדיפים, אבל ברור שהדברים לא מתנגשים זה בזה (קרי - זה לא שמכבי לא החתימה גבוה משום שהיא המתינה להחתמת הסווינגמן).

אם הבנתי נכון הם עוד צריכים לשלם בייאאוט עבור קליבלנד. והרי ברור שבסוף הקיץ הם יחתימו עוד איזה הימור כגבוה כי לא נשאר כסף והשוק קשה וכל הקשקושים הרגילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 5:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מיכאל כתב:
sir charles כתב:
מיכאל כתב:

גם אני הייתי שמח לקבל את אנתוני פארקר…

אתה מודע לכך שסגנון המשחק היום שונה מזה שלפני עשור, נכון?

מצד אחד אתה מלין על יכולת יצירת המצבים מעמדה 3 ואז אתה נותן את אידסון ודוין סמית בתור דוגמה למה שמכבי היתה צריכה?!

נתתי את פארקר כדוגמא לסווינגמן ששיחק במכבי.
סמית' לא היה יוצר גדול לאחרים או מוביל כדור אמין, אבל הוא כן נתן קליעה טובה מבחוץ והגנה אדירה.
אידסון היה מוסר מצוין והלוואי שהיה לנו שחקן כזה היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 6:30 pm 
Sophomore

אז אתה פשוט רוצה שחקנים טובים יותר מקליבלנד - לאו דווקא כאלו שתואמים את התפישה של ״סווינגמן קלאסי״ כהגדרתך…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 22, 2023 10:57 pm 
Hall of Famer

החמישייה כבר סגורה לדעתי - עם ווב וניבו.
מתישהו ימצאו עוד איזה "מציאה" להביא כגבוה לספסל. לא חושב שיבוא באמת עוד "גבוה מוביל" (שזה איך נמדד? נניח שכר של מיליון דולר? לא חושב שיקרה).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 12:23 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מיכאל כתב:
אז אתה פשוט רוצה שחקנים טובים יותר מקליבלנד - לאו דווקא כאלו שתואמים את התפישה של ״סווינגמן קלאסי״ כהגדרתך…

האמת שאני אוהב שחקנים מהסוג של קליבלנד- סלאשר אתלטי שעובד קשה גם בהגנה ומייצר חטיפות ומתפרצות (מזכיר לי קצת את שאק מקיסיק מאולימפיאקוס) אני פשוט חושב ששחקן בן 29 עם קליעה מפוקפקת וניסיון אירופאי של 11 משחקים בפלייאוף התחתון אצלנו יתקשה ביורוליג. אשמח מאוד להתבדות.

ובלי קשר, הייתי שמח אם היו מביאים 4 או 5 בקליבר גבוה יותר מאשר ווב וניבו לחמישייה ואז מתפנים להחתים שחקנים מחליפים, ולא רק כדי שמאוחר יותר לא ינסו לסבן אותנו שאין כסף/שחקנים בשוק.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך א' יולי 23, 2023 12:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 12:33 am 
Junior

אני לא מבין את האופנה הזו של מכבי ללכת על שחקנים כאלה בני 29, מהליגה האוסטרלית בלי ניסיון באירופה.
מילא אלו היו שחקנים בני 22-23 כמו פעם שאתה אומר וואלה אם אתה פוגע, זה לחלל. פה...מה כבר יכול לקרות, אז יהיה שחקן יורוליג טוב אחרי כל מיני קשיי התאקלמות. אפשר להשיג כאלה שחקנים משלימים בערמות ביורוליג עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 2:16 am 
Freshman

אני בטוח שמכבי היו שמחים להחתים שחקן בן 27 מאשר שחקן בן 29.5, אבל זה מה שיש להם בשוק.
להחתים שחקן צעיר מדי זו בעיה, הוא גם יכול להתברר כשחקן שלא בשל להוביל קבוצה בין אם מהחמישייה או כמחליף ראשון או שני, ופה צריכים
מנהיג נוסף לצד בראון, בולדווין וקולסון, שגם מסוגל להוביל כדור. קליבלבנד הוא האופציה הכי טובה שיש להם.

ובהתחשב בשלב הזה של הקריירה שלו, גם אם יתן עונה ממש טובה, הוא לא יהפוך להיות שחקן של 2 מליון יורו לעונה, אבל הוא כן יכול לעשות שדרוג
משחקן של 400-500 אלף דולר לעונה, לשחקן של 800 או מליון דולר, גם בגיל 30, ומבחינתו זה שווה. בכל זאת היורוליג זו הליגה ה-2 בטיבה בעולם אחרי ה- NBA. ואם הוא יתן עונה טובה, יתחילו לספור אותו גם ברמת היורוליג, ויש קבוצות הרבה יותר עשירות ממכבי, שיהיו מוכנות לפתוח את הכיס לשחקן כזה, ראינו מה קרה עם פאנטר למשל. לפעמים צריך רק את הבמה וההזדמנות הנכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 4:23 am 
Hall of Famer

מה זאת אומרת "זה מה שיש להם בשוק"?

יש כמה הנחות יסוד שצריך לקחת:
1. למכבי תקציב שהוא בערך חציוני ביורוליג (פחות מהממוצע אני מניח, שגבוה מהחציוני עקב הקבוצות הגדולות). זה כמובן תלוי על איזו שנה מסתכלים (קבוצות רוסיות? מי נכנס למפעל וכו'), אבל זה סדר הגודל.
2. למכבי יש כמה יתרונות מובנים של מסורת, ביטחון במפעל (שחקן ישמח לחתום שם לכמה שנים ולא בולנסיה נניח - שמדי שנה נאבקת על הישארות ביורוליג וכו'), שליטה יחסית בשוק המקומי שאין לחלק מהמדינות (אם למשל סורקין היה שחקן ספרדי - אני לא בטוח שולסיה/באסקוניה היו יכולות להביאו ולשמר אותו אצלן משך שנים כך ב"גרושים").

כיצד מתחמשות שאר קבוצות היורוליג, כולל הבינוניות - אנחנו רואים כעת.
אני לא יודע האם ההגדרות "קו הפנים הגרוע ביורוליג" היו סבירות בהקשר לעונה הקודמת או הבאה, אבל זאת הרי לא גזירת גודל, אם קבוצות עם חצי תקציב מעמידות הרכבים לא פחות טובים...
בסוף הסגנון של מכבי בבניית הסגל (גארד סקורר מאוד מאוד יקר, כעת אף שניים), והתפשרות יחסית בעמדות הגבוהים - הוא משהו קבוע, כאסטרטגיה.
מדי שנה עוברים אינספור שחקנים ביבשת, בפרט אירופאיים (שלא לומר "לבנים"), שמכבי כנראה בכלל לא פוזלת אליהם עקב "כללי אצבע".
סתם כדוגמא, דובלייביץ' חתם כעת בזניט לשנה אחת. אני מניח אמנם שלא תמורת גרושים. אבל האם היה מסרב להצעה (נמוכה יותר פר עונה) ממכבי היציבה לשנתיים-שלוש לעומת הכאוס והאי בהירות שיש כעת ברוסיה?!

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך א' יולי 23, 2023 2:29 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 12:16 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

stambody כתב:
אני בטוח שמכבי היו שמחים להחתים שחקן בן 27 מאשר שחקן בן 29.5, אבל זה מה שיש להם בשוק.
להחתים שחקן צעיר מדי זו בעיה, הוא גם יכול להתברר כשחקן שלא בשל להוביל קבוצה בין אם מהחמישייה או כמחליף ראשון או שני, ופה צריכים
מנהיג נוסף לצד בראון, בולדווין וקולסון, שגם מסוגל להוביל כדור. קליבלבנד הוא האופציה הכי טובה שיש להם.

ובהתחשב בשלב הזה של הקריירה שלו, גם אם יתן עונה ממש טובה, הוא לא יהפוך להיות שחקן של 2 מליון יורו לעונה, אבל הוא כן יכול לעשות שדרוג
משחקן של 400-500 אלף דולר לעונה, לשחקן של 800 או מליון דולר, גם בגיל 30, ומבחינתו זה שווה. בכל זאת היורוליג זו הליגה ה-2 בטיבה בעולם אחרי ה- NBA. ואם הוא יתן עונה טובה, יתחילו לספור אותו גם ברמת היורוליג, ויש קבוצות הרבה יותר עשירות ממכבי, שיהיו מוכנות לפתוח את הכיס לשחקן כזה, ראינו מה קרה עם פאנטר למשל. לפעמים צריך רק את הבמה וההזדמנות הנכונה.

זה מה שיש בשוק או שזה מה שיש מתחת לפנס של אבי אבן הסקאוט המהולל?

לגבי הפסקה השניה - השאלה אם זה שווה מבחינת מכבי? כי לשחקן בן 25 +/- יש אפסייד מסוים ואם מאמינים בו אז אפשר להחתים אותו בחוזה קטן יחסית לכמה שנים (כולל בייאאוט למקרה שקבוצה גדולה תרצה להחתים אותו), אבל במקרה של שחקן בן כמעט 30, בגלל שאין פה כמעט אפסייד חוששים להחתים לתקופה ארוכה ואז במקרה שהוא כן מתאקלם מהר ומפציץ ביורוליג יהיה קשה להשאיר אותו אצלך בחוזה נוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 1:38 pm 
Hall of Famer

לא לשכוח שמכהי הוסיפה לא פחות ממיליון דולר שכר לבולדווין ובראון בצוותא שהשכר שלהם עולה ממיליון למיליון וחצי דולר נטו לעונה.בולדווין שווה את זה.בראון בגיל 33 לדעתי לא .ריימן חתום במכבי ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 7:34 pm 
Sophomore

פויתרס שוחרר רשמית
ספורט5 מדווחים שריימן לא יצטרף בסוף אלא יושאל לקבוצה צרפתית, ככה שמישהו אחר יגיע במקומו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 23, 2023 8:51 pm 
Freshman

בעיניי, יש דווקא ניצול כמעט מקסימלי של התקציב:
נשמףמרת יציבות יפה מהשנה שעברה- בראון בולדווין קולסון ניבו סורקין ג'ון די מנקו וכוהן זה שלד יפה.
אולי לראשונה זה עשור לא איבדת אף שחקן משמעותי- יפה!
מרטין פויתרס היליארד הולינס בריימו אדאמס זיו עזבו. זה תקציב לא קטן שנחסך.
ווב בעיניי אחלה החתמה ל4: ניסיון יורוליג, מגוון, אתלט וקלעי.
גם קליבלנד הוא אתלט על שנתיים ברציפות שחקן ההגנה של השנה באוסטרליה.
מה שכן חייבים זה סנטר טכני ומלוטש, שישלים את ניבו הנגרי.
לדעתי עם כל הכסף שנחסך מהשחרורים ( חתכו 7 והחתימו שניים לא יקרים עד עכשיו...רק פויטרס ישב על מיליון דולר לעונה) בכיף אפשר להשכיב איזה מיליון על סנטר בכיר. ויחסית אפשר להמר על מישהו עם אפסייד גבוה בלי ניסיון ( חיתוך מהנ.ב.א.) כי יש ניבו וסורקין למקרה של כישלון קולוסאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 326 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: