סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 2:19 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 4:27 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לאיפה הולך מקאלב?
אם למ.כ.ב.י יש מזל אז אליהוא ילך למיניסוטה בשקול לחוזה שלו שלו יחזירו את מאצבן ואת החמש מאות אלף דולר פיצוי ישתמשו להחתים את מקאלב. אז נשאר להם להחתים עוד סנטר ויש להם קו קידמי סביר לקבוצה כמו שלהם סקורר מהקו האחורי, פלוס שתי מספרי ארבע שקולעים שלוש של ליגה הישראלית מאצבן יכול גם להתחפש לסנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 8:09 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
טיפשי גם לחשוב שעל קבוצה כמו בית"ר ירושלים שהיא קבוצה בספורט הרבה יותר פופולרי ועם בסיס קהל עצום לא יקפצו קונים, אבל עובדה שאף אחד לא קופץ.

מה לעשות אנשים שנהנים לבזבז את הכסף שלהם סתם אין הרבה, בטח לא בארץ (לא סתם רוב האנשים ש"שמים" כסף בספורט בשנים האחרונות הם זרים). כן, גם לא על מכבי ת"א בכדורסל.

בית"ר ירושלים זה סיפור אחר לחלוטין - קבוצה עם גרעונות עבר שצריך להזרים לה מדי שנה כמה מיליוני דולרים ואחרי זה אתה גם חוטף את הזעם של הקהל התרבותי שלהם.
אני בטוח שאדם כמו איזי שרצקי, שהוא אוהד מכבי, היה שמח להיות הבעלים של מכבי ולוותר על קרית שמונה, אליה הוא מזרים מדי שנה הרבה יותר כסף ממה שפדרמן מזרים למכבי. אני גם בטוח שמיץ' גולדהאר היה מעדיף להשקיע אולי 10% מהסכום שהוא משקיע בכדורגל בשביל לקבל קבוצת כדורסל נהדרת עם חשיפה ויחסי ציבור הרבה יותר טובים.

אני גם לא חושב שצריך להגיע לחריגות תקציביות בשביל להחתים עוד איזה שון ג'יימס או אפילו קית' לנגפורד, אבל כשיש אפשרות להביא שחקן שיכול לשנות לחלוטין את הקבוצה, שאתה יכול לבנות סביבו את קבוצה בשנים הקרובות והוא גם ישראלי, אתה צריך לעשות את זה.
הרי האיזון התקציבי הפך למונח כל כך קדוש במכבי שזה הגיע אפילו למצב שפדרמן היה מרוצה שלא עלו לפיינל פור מאחר שזה היה כרוך בעלויות אבטחה גבוהות. נו, באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 8:43 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
קודי, זה יפה שאתה בטוח, אבל כרגע המציאות מדברת נגדך - זה עמד למבחן פשוט: כשרענן כץ הועזב אז הבעלים שנשארו היו משוכנעים שבקלות הם יביאו מחליף, עברו משהו כמו ארבע שנים מאז ואף אחד לא הגיע. זו באמת שאלה טובה למה זה קורה (אין לי מושג, הניתוח שלך הגיוני מאוד), אבל עובדה שזה מה שקורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 8:44 am 
Hall of Famer

מה הם העסקים של דיוויד פדרמן שזכו לפרסום ותמורה גדולה כל כך?
את האמת, למעט ערוץ הספורט, אין לי שמץ של מושג מה מחזיק שי רקנאטי.

הבעלים של מכבי הם לא אנשי העסקים הרגילים שמגיעים לספורט הישראלי שמחפשים צומי דבר ראשון. מדובר באנשים שרצים הרבה מאד זמן עם הקבוצה ולמעשה רק מאז הפיצוץ עם רענן כץ התחלנו לשים לב שהנהלת מכבי זה לא שמעון מזרחי לבדו.

לגבי אנשי העסקים שמחכים על הגדר, מסתבר שמאז שכץ עזב עם הכיסים שלו לא נכנס אף אחד חדש.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 8:53 am 
Sophomore

עמוס וראובן - תאמרו לי איזה איש עסקים רציני יכנס כדי להיות מיעוט בחברה שהיא בשליטתו הבלעדית של האדון פדרמן, שכבר הוכיח במקרה של רענן כץ איך הוא מתנהג לשותפיו? הרי לא עומדות כאן למכירה מניות השליטה בחברה או אפילו מניות שליטה משותפת, אלא מניות מיעוט של מישהו שאמור להגיע ולהיות כספומט בלי יכולת החלטה. צריך להיות לא חכם במיוחד כדי להיכנס לעסק כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 8:55 am 
מנהל פורום

אוקיי, אז ענית לעצמך.

ככה שאם אתה רוצה שיבואו הגולדהארים והשרצקים, אתה צריך שקודם ילך האדם שבזכות הכסף שלו מכבי בכלל נמצאת בפריחה הנוכחית שלה (להזכירך, כשקובי אלכסנדר ברח, מכבי היה בצרה כלכלית אמיתית, וגם קודם לכן היא לא היתה במצב מי יודע מה). זה כבר לא לוותר על ציפור אחת ביד למען שתי ציפורים על העץ, זה לוותר על שתי ציפורים ביד למען ציפור אחת על העץ. אבל אני בעד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 9:01 am 
Sophomore

ראובן כתב:
אוקיי, אז ענית לעצמך.

ככה שאם אתה רוצה שיבואו הגולדהארים והשרצקים, אתה צריך שקודם ילך האדם שבזכות הכסף שלו מכבי בכלל נמצאת בפריחה הנוכחית שלה (להזכירך, כשקובי אלכסנדר ברח, מכבי היה בצרה כלכלית אמיתית, וגם קודם לכן היא לא היתה במצב מי יודע מה). זה כבר לא לוותר על ציפור אחת ביד למען שתי ציפורים על העץ, זה לוותר על שתי ציפורים ביד למען ציפור אחת על העץ. אבל אני בעד.

מכבי ממש לא היתה בצרה כלכלית. היא פשוט היתה עם תקציבים נמוכים, עד שבאו גרשון ובלאט והצליחו להרכיב קבוצה נפלאה בתקציב אפסי וזה מה שהרים את מכבי כלכלית. עד אז היו משהו כמו 3,000-4,000 מנויים ובאותה עונה כבר פתחו מאהל בתור לרכישת כרטיסים בקופות, מה שהפך בשנים שלאחר מכן (ובעצם עד היום) את ההיכל ל-sold out כבר בקיץ (וזה משהו שמכניס עוד 6-7 מיליון דולר לעונה). לא פדרמן ולא אף אחד אחר הזרים מכיסו כספים גדולים כדי להציל את מכבי מקריסה אלא לכל היותר הזרימו כסף קטן (במונחי ספורט) כדי לכסות גרעון בתקציב של עונה כזו או אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 11:03 am 
Sophomore

קורובייב כתב:
לאיפה הולך מקאלב?
אם למ.כ.ב.י יש מזל אז אליהוא ילך למיניסוטה בשקול לחוזה שלו שלו יחזירו את מאצבן ואת החמש מאות אלף דולר פיצוי ישתמשו להחתים את מקאלב. אז נשאר להם להחתים עוד סנטר ויש להם קו קידמי סביר לקבוצה כמו שלהם סקורר מהקו האחורי, פלוס שתי מספרי ארבע שקולעים שלוש של ליגה הישראלית מאצבן יכול גם להתחפש לסנטר.

ואז תשאר עם קבוצה של שניים וחצי ישראלים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 12:36 pm 
Sophomore

ועכשיו, לא ממש ברור למה, מפרסמים באתר של אופירע שמכבי מנסה להשאיר את מצ'באן אבל הוא לא רוצה. אז למה לעזאזל מביאים את קנר מדלי? מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 12:55 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אז מפרסמים. עד מתי נמשיך לקפוץ על כל שטות שאופירע מפרסמת?
הודעה הזויה לגמרי. מה זה אומר - מנסה להשאיר?! יש לו חוזה בקבוצה, ואם היו רוצים שיישאר, לא נראה לי שיש בעיה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 12:58 pm 
מנהל פורום

הנה מקרה שהסמיילי הוא בהחלט במקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 1:00 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן, אתה רוצה להיות בעולם שאף חוזה שם לא תקף? אני לא. ;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 1:05 pm 
מנהל פורום

אני בודאי לא רוצה לחיות בעולם שכזה, ואני אפילו מוכן להגיד שאני לגמרי בצד של מכבי בקרבות שלה עם פארגו ואוחיון (במובן שאני חושב שהיא הצד הצודק, לא במובן של מי אני רוצה שינצח). אבל זה לא הופך את המצב מול מצ'באן ל"אין בעיה". זה רק הופך את העולם הנוכחי למחורבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 2:43 pm 
Hall of Famer

לאור ההתנהלויות האחרונות של אלקטרה, לא אתפלא אם המצב הוא שהודיעו למצ'באן שהוא משוחרר, גילו שממש צריכים אותו ואז לתמיהתו-כי-רבתה חזרו אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 3:38 pm 
Senior

לא כל כך הבנתי איך מכבי צריכה את מאצ׳באן אם יש עוד שני שחקנים על העמדה שלו. נראה כמו עוד ידיעה לא קשורה מבית היוצר של one.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 3:49 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
לא כל כך הבנתי איך מכבי צריכה את מאצ׳באן אם יש עוד שני שחקנים על העמדה שלו. נראה כמו עוד ידיעה לא קשורה מבית היוצר של one.

אלא אם כן למכבי יש ידיעות רציניות על כך שאליהו הולך לקבל חוזה ב-NBA...

טוב נו, נהיה ריאלים, הנפצה של אופירה It is.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 4:12 pm 
Freshman

shachaf78 כתב:

אם פרטי החוזה שכתובים פה נכונים: http://sports.walla.co.il/?w=/7/1770153
אולי מכבי עושים קומבינות כדי לחסוך את הפיצוי של 100,000 דולר, אם היא משחררת את מצ'בן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:01 pm 
Junior

מאצ׳בן זה טוב אם אליהו הולך. אז יש לך שני שחקנים אחד 4-5 ואחד 4-3 דהיינו מאצ׳בן וניק. ונשארת עם אותו תקציב. כלומר עדיין אתה מחתים סנטר שני וגארד. אם אליהו לא הולך עוד הפעם תתקע עם ארבע שנאלץ לשחק חמש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:03 pm 
Sophomore

אליהו לא ילך לשום מקום.

בוואלה מזכירים לא אחר מאשר דייויד אנדרסן - http://sports.walla.co.il/?w=/151/2547855 .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:07 pm 
Junior

לא אמור להיות להם כסף לדיויד אנדרסן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:27 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ג'אפר כתב:
אליהו לא ילך לשום מקום.

בוואלה מזכירים לא אחר מאשר דייויד אנדרסן - http://sports.walla.co.il/?w=/151/2547855 .

להגיד שמכבי עוקבת אחרי אנדרסן, זה כמה להגיד שאני עוקב אחרי בלונדינית מדהימה ברחוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:30 pm 
Sophomore

frodoborg כתב:
ג'אפר כתב:
אליהו לא ילך לשום מקום.

להגיד שמכבי עוקבת אחרי אנדרסן, זה כמה להגיד שאני עוקב אחרי בלונדינית מדהימה ברחוב...

השוואה לא רעה, לאור העובדה שהיום התפרסם שצסק"א הציעה 500 אלף יורו ביי אאוט וסיינה סירבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:30 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
ג'אפר כתב:
אליהו לא ילך לשום מקום.

אפשר לחשוב, שחקן לא צעיר, בהחלט אחרי שיאו, ובעיקר כולה שיחק בסיינה שנה שעברה. לא באיזו צסקא או ברצלונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:38 pm 
מנהל פורום

מצד שני, גם ברצלונה שיחררה את כל הקו הקדמי שלה. אם אני הסוכן של אנדרסון, אני לוקח כל הצעה של מכבי לבארסה ואומר להם "מכבי הציעו X, מה דעתכם?"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2012 6:54 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
frodoborg כתב:
ג'אפר כתב:
אליהו לא ילך לשום מקום.

אפשר לחשוב, שחקן לא צעיר, בהחלט אחרי שיאו, ובעיקר כולה שיחק בסיינה שנה שעברה. לא באיזו צסקא או ברצלונה.

אני אשמח להבין מאיפה בדיוק נובע הזלזול שלך בסיינה (לא זו שתהיה השנה, אחרי שמונטפסקי כנראה יפסיקו את התמיכה). מלבד אנדרסן הם גם החזיקו את הרכז הטוב באירופה, ועוד כמה שחקנים שאלקטרה היתה שמחה לראות בסגל שלה, וזה חוץ מ7 אליפויות איטליה ו-4 הופעות בפיינל פור היורוליג ב9 העונות האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מיכאל ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: