סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 9:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 358 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הצלבה: פאו - מכבי
הודעהפורסם: ד' מרץ 21, 2012 4:32 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
בואללה כבר מפרסמים שסופו בדרך החוצה מהקבוצה בסיום העונה, מפי "גורמים במועדון".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 21, 2012 4:50 pm 
Sophomore

ויפה שעה אחת קודם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 21, 2012 7:16 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אם השכר של סופו על פי האופציה הוא 1.1 מיליון כמו שמפורסם - אז ודאי שזה נו-בריינר. הוא לא צריך להמשיך.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 21, 2012 7:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

סופו צריך להמשיך רק כשחקן ספסל שמרוויח עד 600K.
נתון סטטיסטי מעניין - בייבי שאק ובייבי שאק האוסטרלי מובילים את היורוליג באיבודים (ל-40 דקות) - סופו עם בערך 6 איב'/40 דק' וג'וואי עם 8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 21, 2012 9:41 pm 
Junior

בכל מקרה, העיתוי של ההדלפה מהווה השלמה עם מר גורלה של הסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 21, 2012 10:18 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ההשלמה היחידה עם מר גורלה של הסידרה יהיה בעוד לכל הפחות 79 דקות. מה שכן, אני חושב שמכבי די ויתרו על סופו ממזמן. צריך לזכור שגם שנה שעברה, עם כל היותו בכושר טוב בהרבה, את המהפך בויטוריה מכבי הצליחה לעשות רק אחרי שהוא ירד לספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 21, 2012 11:17 pm 
Sophomore

השאלה אם סופו, בעלות נורמאלית יותר, שווה משהו כסנטר שני שעולה מהספסל ולא כמחליף לפאוור פורוורד נמוך שעבר הסבה, ואם הוא בכלל ירצה לשחק עם פיחות מעמד שכזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 12:01 am 
Hall of Famer

rony כתב:
sir charles כתב:
satriani כתב:
איך ייתכן שסופו עם ה2.06 וה500 קילו שלו לוקח 0 ריב' ב17 דקות? זה לא הגיוני

כי סופו ויזה ידוע, הוא אחד הסנטרים החלשים ביותר בריבאונד באירופה (מקום 36 מתוך 41 בריב' לדקה). כשהוא עולה טרי ורוצה הוא יכול לטרוף את המגרש ואת שחקני היריבה, הבעיה שהוא לא בכושר של שחקן כדורסל.
אם יש דבר חיובי מהמשחק הראשון ומהמשך הסדרה לפי הלך הרוח פה, זה שהמחיר של הנדריקס לא יקפוץ וניתן יהיה להשאיר אותו. כנ"ל לגבי סופו, השאלה אם רצוי להשאיר סנטר פותח עם כל כך הרבה בעיות...
אני חושב שהדרך היחידה של מכבי לחשוב רחוק היא לעוף מהאדריאטית, לצמצם את הסגל ולהשקיע את כל הכסף המיותר שהיא משקיעה מדי שנה בשחקנים מסוגם של שייר בשחקן על אחד שייתן לה יתרון. למשוך חזרה את פארמר מהגלות.

פארמר לא יחזור מהגלות, אם בתחילת העונה הוא נרקב על הספסל של ניו-ג'רזי, בתקופה האחרונה הוא מקבל דקות ונותן תוצרת, לא רואה אותו חוזר.

לגבי "שחקנים מסוגו של שאייר", אני באמת לא מבין את התלונות, למכבי אין את התקציבים להאבק בגדולות של אירופה על כל מיני לורבקים וקרסטיצ'ים שכולם יודעים שהם סופרסטארים באירופה, היא חייבת לקחת סיכונים ומטבעם של סיכונים, לפעמים אתה נופל על שאייר, גודמן או ג'ף פוט ולפעמים על אנתוני פארקר, וויצ'יץ' או טרנס מוריס. בסך הכל לקחת סיכון על שחקן עם דרכון ישראלי שהיה כוכב ענק באחת המכללות הכי גדולות זה הימור סביר לגמרי, גם אם הפעם הוא נכשל.

נו באמת, איזו השוואה. גודמן וג'ף פוט, גם לפארקר או וויצ'יץ' של לפני מכבי (שחקן נ.ב.א גם אם לא כוכב גדול + שחקן שניבאו לו גדולות כששיחק בקרואטיה, ונתן אאז"נ דברים יפים מאד בליגה המקומית שלו ) או מוריס, עוד שחקן ששיחק מצוין בקבוצה סבירה.
פוט וגודמן בוודאי שלא עשו כלום בעבר. שייר זה סיפור קצת שונה, למרות שזה היה הימור מבוסס יותר (ועדיין פחות מהשלושה שהשווית אליהם, כי הוא לא שיחק בהצלחה במקצוענים), ולו בזכות ההייפ הבאמת גדול שהיה לו במכללות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 12:12 am 
Hall of Famer

הימור מושכל לשחקן זר במכבי הוא שחקן ששיחק עונה או שתיים באירופה והוכיח שהוא בולט ברמות הבינוניות. לפי התכונות שלו והמשחק בפועל אפשר לשער במידה סבירה של הצלחה איך הוא יתמודד ברמות הגבוהות. לקחת שחקן מהמכללות באופן ישיר זהו הימור מסוכן, שמתאים יותר לקבוצות כמו בני השרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 12:14 am 
Hall of Famer

סלע מנתח ומתייחס בעיקר לסגל השחקנים הלא מתאים
http://one.co.il/cat/articles/PersonalC ... 080&cid=40

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 12:24 am 
Hall of Famer

אגב, מדהים איך כולם רואים פה כאלה שחורות. קודם כל, אני לא אוהב את העובדה שאחרי משחק אחד אנשים מחליטים לחיוב או שלילה (כמו הדיון על אליהו, כאילו שהוא אף פעם לא נתן אחלה דברים למכבי, לפחות בצד ההתקפי). מה, לאנשים יש באמת זיכרון כל כך קצר?
שנית - גם אם מכבי מפסידה כאן בסוויפ (ובטח ובטח אם היא גונבת משחק אחד, כפי שאני מאמין שיקרה), אפשר לחשוב מה כבר קרה - רבע גמר זה לא הישג ,אבל זה לא רע, וכאוהד מכבי זה המינימום שאני מצפה לו. זה לא משמח אותי או משהו כזה, אבל בחייאת, פרופורציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 12:43 am 
Sophomore

אני גם מסכים עם נורטון וחושב שאנשים יוצאים פה מפרופורציות. נכון שהיה אתמול חרא משחק, ונכון שפאו התעללה במכבי כמו שהרבה זמן לא עשו לה (דווקא ריאל מדריד הספיקה לעשות לה את זה השנה אבל מי זוכר?) אבל עדיין צריכים לקחת כל משחק לגופו. גם מחר פאו כנראה תנצח (אבל ייתכן שלא, מכבי חזרה מתצוגת נפל גם נגד ויטוריה בשנה שעברה. לא כזאת, אבל עדיין) אבל זה לבטח לא יהיה בהפרש כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 12:57 am 
Hall of Famer

לא חושב שזה שחורות כמו פשוט רואים את המציאות, מתוך רצון ושאיפה שהמועדון יהיה הכי טוב שיש.
אני אחזור רגע לתחילת העונה שעברה. אני אישית לא חשבתי שהעסק הולך לעבוד, כי לא ראיתי איך אוסף שחקנים כמו סופו, אליהו, הנדריקס, פארגו, אידסון, פרקינס, בלו ופניני יכולים להגיע רחוק. בסופו של דבר זה התחבר דרך הקו האחורי שהיה מעל ומעבר.
השנה הקו האחורי כולו הלך, ועל אף שלנגפורד הוכיח את עצמו כשחקן מוכשר, ומאלט הוא פלסתר סביר, ויוגב באמת השתפר השנה, החוסר במנהיג צועק לשמיים. פתאום סופו מתגלה במערומיו כאחד שהוא גיבור על חלשים אבל בקרבות ראש בראש הוא מאבד את הצפון, פתאום אליהו כבר לא מקבל כדורים למתפרצות ונעלם ממשחק ההתקפה המסודר של מכבי, פתאום פניני לא מקבל שלשות פנויות והאחוזים צונחים...
לא במפתיע, השחקנים המצטיינים של מכבי השנה, לנגפורד והנדריקס, הם שני שחקנים שלא בנויים ממשחק קבוצתי.
לדיוויד בלאט הייתה את האפשרות לבחור מנהיג לקבוצה הזאת אחרי העזיבה של פארמר והיה טבעי שפאפאלוקאס יתפוס את המקום הזה. דיוויד החליט שהוא הולך עם לנגפורד, שזה לגיטימי, אבל היה ברור שמכבי מאוד תתקשה להגיע לפיינל פור בקונסטלציה הזאת.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 2:04 pm 
Sophomore

ראיתי חלק מהראיון של בלאט אחרי המשחק, הוא דיבר על ההלם שהיה בלפגוש קבוצה אגרסיבית עם סייז וכו', מה שעצבן אותי הוא שגם מכבי אמורה להיות קבוצה כזו שמוציאה לפועל ברמה גבוהה, אגרסיבית והכל, לא ראיתי את פאו, ברצלונה, ויטוריה נכנסות להלם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 4:03 pm 
מנהל פורום

ראיתי חלקים מהמשחק עכשיו בצפיה שניה, בעיניי, זה לא הסייז ולא האגרסיביות אלא הלימוד של ההתקפה של מכבי על בוריה ומציאת פיתרון ספציפי לכל מהלך התקפה, ההתקפה של מכבי נהרסה לחלוטין, מהלך אחרי מהלך על ידי הגנה שלמדה והייתה מוכנה לקוי המסירה, לחסימת השחקן הנכון אוף דה בול כדי לא יגיע בכלל לעמדה לקבל את הכדור
זאת לא הפעם הראשונה שאוברדוביץ' עושה בצפר לבלאט
בגמר עונה שעברה זה היה אמור להגמר בתבוסה אם לא הקליעות המטורפות מהשלוש

גם בחצי גמר 2002 בבולניה זה לא ממש היה כוחות, למרות התוצאה לא הייתה רחוקה, בקיצור הקרב המוחות בין המאמנים אין חדש, שוב ושוב השועל, בלאט לא מתקרב גם כשהתוצאה לא הייתה רחוקה הפעם רק זה נראה כמו שחיטה בגלל הצטרפות מקרים של אחוזי קליעה נמוכים מול גבוהים של הצד השני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 4:33 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
שנית - גם אם מכבי מפסידה כאן בסוויפ (ובטח ובטח אם היא גונבת משחק אחד, כפי שאני מאמין שיקרה), אפשר לחשוב מה כבר קרה - רבע גמר זה לא הישג ,אבל זה לא רע, וכאוהד מכבי זה המינימום שאני מצפה לו. זה לא משמח אותי או משהו כזה, אבל בחייאת, פרופורציות.

אהה, בחייאת פרופורציות. בדיוק כמו אותן הפרופורציות שבהן לוקחים כאן באופן כללי את מכבי ת"א כזרוע מיוחדת של משרד החוץ, או אותן הפרופורציות של עם ישראל בכיכרות ובפארקים בהצלחות? גם אני אומר בחייאת פרופורציות, אבל לא רק כשאלקטרה נכשלת. הייתי שמח לראות בחייאת פרופורציות לאורך זמן בכדורסל הישראלי, אבל כל עוד זה לא קורה, שאלקטרה תתבשל בחוסר הפרופורציות שהיא עצמה יצרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 4:48 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
כיכרות ופארקים לא קרה מזמן עד כמה שאני יודע מ"סתם" עליה לפיינל פור. אני מניח שזה יקרה עם זכיה בגביע שזה לא ממש יציאה מפרופורציות. גם הזוית ה"לאומית" די הולכת ונשחקת בשנים האחרונות בדברים האלו - ואלו שחוגגים חוגגים בד"כ כי, טוב, הם אוהבים את מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 4:57 pm 
Hall of Famer

קובי, לא ראית את ויטוריה נכנסת להלם?

את סדרת ההצלבה שלה בעונה שעברה, למשל, לא ראית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 5:06 pm 
Sophomore

בלאט דיבר על כך שבמשחקי יורוליג ראשונים של כל שלב (בתים, טופ 16, הצלבה) בשנתיים האחרונות יש להם הלם כשהם פוגשים קבוצה מהטופ.
לא ראיתי את המשחק הראשון בהצלבה שנה שעברה, אבל ראיתי את כל השאר. חוץ מהמשחק האחרון, לא הייתי מאפיין את ויטוריה כקבוצה בהלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 5:35 pm 
Hall of Famer

ואני ראיתי קבוצה שנכנסה להלם מוחלט דווקא אחרי שהרכז של היריבה נפצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 5:48 pm 
Sophomore

זה נכון, אבל אתה מפספס את הנקודה שלי.
בלאט הודה שבשנתיים האחרונות כשהם פוגשים קבוצה מהטופ לאחר תקופה של חודש+ שלא היה להם משחק יורוליג הם נכנסים להלם.
אני מציב סימן שאלה למה זה קורה למכבי ולא לקבוצות האחרות? הרי הן היו אמורות לפגוש מהצד השני את מכבי שאמורה להיות גם כן מהטופ.
בקיצור יש פה משהו שהצוות המקצועי עושה פעם אחר פעם לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 7:05 pm 
Junior

79:65 לפאו. הבריחה תתרחש ברבע הרביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 7:36 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
כיכרות ופארקים לא קרה מזמן עד כמה שאני יודע מ"סתם" עליה לפיינל פור. אני מניח שזה יקרה עם זכיה בגביע שזה לא ממש יציאה מפרופורציות. גם הזוית ה"לאומית" די הולכת ונשחקת בשנים האחרונות בדברים האלו - ואלו שחוגגים חוגגים בד"כ כי, טוב, הם אוהבים את מכבי.

ההיסטריה אולי ירדה מעט בשנים האחרונות, אבל נו, אתה רוצה לטעון שהאהדה לאלקטרה בישראל היא פרופורציונלית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 8:21 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
נורטון כתב:

אהה, בחייאת פרופורציות. בדיוק כמו אותן הפרופורציות שבהן לוקחים כאן באופן כללי את מכבי ת"א כזרוע מיוחדת של משרד החוץ, או אותן הפרופורציות של עם ישראל בכיכרות ובפארקים בהצלחות? גם אני אומר בחייאת פרופורציות, אבל לא רק כשאלקטרה נכשלת. הייתי שמח לראות בחייאת פרופורציות לאורך זמן בכדורסל הישראלי, אבל כל עוד זה לא קורה, שאלקטרה תתבשל בחוסר הפרופורציות שהיא עצמה יצרה.

העניין הוא שבפורום הזה אף אחד לא לוקח את מכבי כזרוע מיוחדת של משרד החוץ/שב"כ/צה"ל, ולכן הטיעון שלך לא רלוונטי לטענה שנורטון העלה, שאי עלייה לפיינל פור היא לא אסון גדול כ"כ מבחינתה של מכבי בעונה מהסוג של העונה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 8:37 pm 
Junior

אורית נוקד דווקא חושבת ש"הנבחרת" משחקת:
http://sports.walla.co.il/?w=/151/2519090

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 358 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: idpwf1, rony ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: