סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: שבוע גביע המדינה
הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 4:20 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
ואולי היה צריך לשתף אותו יותר, את הולוואי, לך תדע. להכניס ולהוציא זה לא לכאן ולא לשם..

ולגבי השיפוט, הכל בעיניי המתבונן. תן לי בכל משחק חשוב את ספי שמש על פני גילי כהן, לא בגלל שהוא מוטה יותר או פחות בעדי או נגדי, אלא בגלל שיש לו יותר ביצים לשרוק את מה שהוא רואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 4:31 pm 
Hall of Famer

משהו קטן לגבי איתי שגב - הדיבורים סביבו היו בקטע שמדובר בשחקן מוגבל התקפית אבל שחקן הגנה מצויין. לפחות אתמול קרמייקל פירפר אותו בלי שום בעיות (לדעתי אשדוד טעו כשלא שיחקו עליו הרבה יותר מאשר לתת ליואינג להפציץ מבחוץ באחוזי גבינה רזה).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 4:49 pm 
Junior

לגבי השיפוט: יש הרבה סוגים של תענוג שקשורים לשיפוט גרוע. השניים העיקריים הם כמובן התענוג הצדקני שמתלווה לצריבה כשאתה מרגיש שדפקו אותך, לעומת התענוג השני שבלהרגיש שניצחת בזכות השופטים, כשאתה יודע כמה זה צורב לקבוצה שהפסידה לך. המשחק אתמול הוא תענוג מסוג שלישי, חמקמק יותר: התענוג בלנצח ולשמוע את האוהדים של היריבה מתבכיינים על השיפוט, כשאתה יודע שאין להם שום קייס. היו כמה שריקות גבוליות אתמול לכל צד, ופער הגיוני לגמרי בכמות העבירות (22-18, כשחולון משחקים, ובצדק, הרבה יותר אגרסיבי), אבל ההשפעה של השופטים על התוצאה של המשחק אתמול היתה מינימלית. בקיצור, תמשיכו, זה רק עושה את זה יותר נעים...

אגב, אם הייתי אוהד חולון הייתי די מבסוט גם אחרי אתמול. כבר 3 משחקים שהפועל לא מצליחה להראות עליה שום עליונות, למרות תקציב של לפחות פי 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 4:51 pm 
Sophomore

אגב, שתי התבטאויות הזויות של בגאצקיס מאתמול:
1. אמר שהוא לא מבין למה אומרים שמכבי פייבוריטית נגד אשדוד...
2. אמר שאחרי המשחק נגד בסקוניה לא היה למכבי מספיק זמן להתכונן לחצי הגמר אבל עכשיו יהיה להם הרבה זמן להתכונן לגמר (בין בסקוניה לאשדוד היו 3 ימים ובין החצי לגמר רק יומיים, אבל מי סופר).

הבחור בכל ראיון מאיים לשבור את השיאים של עצמו. פשוט הזוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:10 pm 
Junior

קודי (יובל) כתב:
2. אמר שאחרי המשחק נגד בסקוניה לא היה למכבי מספיק זמן להתכונן לחצי הגמר אבל עכשיו יהיה להם הרבה זמן להתכונן לגמר (בין בסקוניה לאשדוד היו 3 ימים ובין החצי לגמר רק יומיים, אבל מי סופר).

בעיני זה מאוד יפה שהוא ממשיך להשתפר כל הזמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:12 pm 
Sophomore

מנחם כתב:
קודי (יובל) כתב:

בעיני זה מאוד יפה שהוא ממשיך להשתפר כל הזמן

אני גם מזכיר שאחת הטענות נגד אדלשטיין בזמנו היתה שהוא יותר מדי האדיר את ריאל מדריד לפני המשחק נגדה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
איתי שגב אף פעם לא היה שחקן הגנה מצוין על גבוהים יריבים. הוא מתמקם רע ועובד הרבה עם הידיים, והוא גם לא מספיק חזק. מה שהוא כן טוב בו זה יציאה לפיקנרול ועזרה על הגארדים דווקא - יש לו עבודת רגליים טובה והוא אתלטי וארוך.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:16 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
משהו קטן לגבי איתי שגב - הדיבורים סביבו היו בקטע שמדובר בשחקן מוגבל התקפית אבל שחקן הגנה מצויין. לפחות אתמול קרמייקל פירפר אותו בלי שום בעיות (לדעתי אשדוד טעו כשלא שיחקו עליו הרבה יותר מאשר לתת ליואינג להפציץ מבחוץ באחוזי גבינה רזה).

והוא כנראה הגבוה הישראלי הכי משמעותי שגדל כאן מאז ליאור אליהו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:17 pm 
Junior

קודי (יובל) כתב:

הכי הזוי זה ההסבר שלו - לטענתו מכיוון שזה משחק אחד, אז בהגדרה זה 50-50
היו פעמים שעוד נתתי לו קרדיט בגלל הקושי בשפה - פה או שהוא טיפש או שהוא חושב שאנחנו טיפשים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:19 pm 
מנהל פורום

אני חושש מהמשחק מול מכבי הרבה פחות מאשר המשחק נגד חולון
זה לא אומר שמנצחים בטוח, אבל נגיד אתמול כשהובלנו 6 4 דקות לסיום לא הייתי בטוח שאנחנו הולכים לנצח
באותו מצב נגד מכבי, ארגיש הרבה יותר נינוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:53 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
קודי (יובל) כתב:

הכי הזוי זה ההסבר שלו - לטענתו מכיוון שזה משחק אחד, אז בהגדרה זה 50-50
היו פעמים שעוד נתתי לו קרדיט בגלל הקושי בשפה - פה או שהוא טיפש או שהוא חושב שאנחנו טיפשים

לגבי לגבי החלק הראשון כולנו יודעים שהוא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 5:54 pm 
Hall of Famer

מכבי קבוצה יותר טובה מחולון , ויש לה הרבה יותר כלים התקפיים. יום טוב מבחוץ של גאודלוק, פניני ולנדסברג (או אפילו ראד כמו שהיה אתמול) , ויכול להיות מאוד קשה לרדוף אחריהם.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 6:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
במשחק הליגה זה דווקא עבד מצוין עבורכם. אני חושב שבחמישי גם לא תצטרכו לעשות את זה.
מספיק שאתה מדבר על יום טוב מבחוץ של 3-4 שחקנים שמכבי צריכה... לא יקרה. אשרי אדם מפחד תמיד, אבל יצטרכו לקרות דברים די קיצוניים בשתי הקבוצות כדי שמכבי תנצח. אותי לפחות זה יפתיע מאד.
מכבי אולי כשרונית התקפית יותר מחולון, בטח בהרכב שחולון משחקת בו עכשיו, אבל היא שומרת הרבה יותר גרוע מחולון. למעשה אין לה היום כמעט שחקנים שיכולים לשמור, אולי סילי ואוחיון לפרקים. אולי. כל השאר לא יכולים לשמור על עץ.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 6:23 pm 
Junior

משהו לסיכום ובגדול ובלי להתייחס לשופטים.

בפעם שעברה שפתחנו את העונה אצל צוד בכפר בלום, הפסדנו בחצי גמר הגביע לירושלים במשחק צמוד שאנחנו עדיין לא לגמרי אפויים, עברנו המון זעזועים ובסופו של דבר לקחנו אליפות בהיכל נוקיה.

הפעם זה יהיה שונה, כבר לא נקח אליפות בנוקיה אבל במנורה מבטחים ? הכל פתוח.

שמסתכלים בגדול יש לנו את כל הסיבות להיות אופטימיים. מכבי קבוצה ממש לא בשמיים ועם ירושלים אנחנו מסתדרים מצוין, לא חושב שאנחנו נופלים מהם. אני אגיד יותר מזה, לדעתי באופן היפותטי אנחנו יכולים לנצח את 2 הקבוצות האלה בסדרה ובבפעם שעברה שהיתה הרגשה כזו לקחנו תואר.

אטקינס מול אמארה זה מאצ' אפ מצוין בשבילנו ועם דייסון וג'רלס אנחנו חיים טוב סך הכל. אתמול נפלנו עם קינזי אבל סך הכל דן שמיר יחיה אחלה עם התקפה כמו שהיתה לירושלים אתמול.

כמובן שהמזל שיחק לטובת ירושלים. העיתוי של המשחק היה מזעזע - אם זה היה שבוע לפני או עוד שבועיים-שלוש מהיום זה היה שונה לגמרי. כל מה שהיה חסר לנו זה עוד גארד יוצר שמחובר לקבוצה. אם היה לנו אחד כמו ג'ייסון סיגרס אתמול, לא וויאט, זה היה נגמר לטובתנו.

כרגע מה שחשוב זה להשיג יתרון ביתיות בפלייאוף. ברגע שהחדש יתחבר ויבזורי יחזור תהיה לנו קבוצה שתוכל להגיע רחוק מאוד.

סליחה על האופטימיות....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 6:32 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
מכבי קבוצה יותר טובה מחולון , ויש לה הרבה יותר כלים התקפיים. יום טוב מבחוץ של גאודלוק, פניני ולנדסברג (או אפילו ראד כמו שהיה אתמול) , ויכול להיות מאוד קשה לרדוף אחריהם.

אתמול היה למכבי יום מצויין מבחוץ של פניני, ראד וסילי וזה הספיק לה כדי לנצח בקושי רב את אחת משתי הקבוצות הגרועות בליגה... למכבי אין כלום בפנים ולכן יהיה לירושלים קל יחסית לעצור את משחק החוץ שלה. אין למכבי שחקן אחד בעמדות 4 ו-5 שירושלים צריכה אפילו לשקול להביא אליו עזרה וגם אין לה אף שחקן שיכול לקחת את השומר שלו מתחת לסל בפיק אנד רול לשתיים קלות. לירושלים תספיק הגנת חילופים פשוטה כדי להתגבר על ההתקפה של מכבי. בצד השני של המגרש אין למכבי שום דרך לעצור את הגבוהים של ירושלים. אני מניח שינסו לשמור אזורית או יביאו דאבל אפים על אמארה, אבל ירושלים קבוצה מספיק חכמה כדי לנצל את זה לסלים קלים.
מכבי אולי קבוצה יותר טובה מחולון (לא בטוח בכלל) אבל היא לא מאוזנת בצורה קיצונית והמאצ' אפ שלה עם ירושלים הרבה פחות טוב משל חולון - גם על הפרקט וגם על הקווים. וזה עוד לפני שאני מדבר על האופי הבעייתי של שחקני מכבי, לעומת הניסיון והאופי הנהדר של שחקני ירושלים שניצחו העונה בכל המשחקים המכריעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 6:35 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני חייב לציין שאוחיון, למרות שהוא עדיין מגן מציק ירד מאוד ביכולת. אני לא יודע אם זה בגלל שהוא ממשיך לסחוב פציעות אבל נראה שלמרות שעדיין לא הגיע לגיל 30 הוא כבר מעבר לשיאו. כרכז הוא אף פעם לא היה העילוי שחשבו שיתפתח אליו מימיו בנוער אבל בשנים קודמות בליגה לפחות תמיד היה ממובילי האסיסטים, ואולי זו הסיטואציה במכבי שמחליפים מובילי כדור כמו גרביים, אבל זה נראה שיכולת המסירה שלו רק יורדת עם הזמן. אתמול הוא ניסה מסירת אליהופ לגאודלוק מכל האנשים (או שיצאה לו פשוט מסירה גבוהה מדי לא ברור למה, שזה לא פחות מביך) והוא ירד מאוד ביכולות הריבאונד שלו שבעבר היוו ערך מוסף חשוב מאוד למשחק שלו.
אני לא אתפלא אם מכבי ישאירו בסוף את מקל וישחררובעונה הבאה וישחררו את יוגב. לא שגל מוסר כה מחונן. על כל כמה אסיסטים יפים לקרש סל כתוצאה מחיתוכים יש לו את הרגעים שהוא לא מצליח לחדור על השחקן שלו נתקע בלי כדרור ומוסר לידיים של היריב או החוצה (אתמול איבוד כזה שלאחריו 2 איבודים רצופים נוספים התחיל את החזרה של אשדוד מ13 פיגור).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 7:25 pm 
Junior

אני בכלל חושב שיפתח זיו הוא כיום לא שחקן פחות טוב מאוחיון ומקל.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 14, 2017 7:50 pm 
Sophomore

לאומית, למה זה כואב לך לפרגן?
לי לא הייתה בעיה לפרגן לכם בשני המשחקים הראשונים שבהם נצחתם ובצדק. תנסה, זה ממש עושה טוב לנשמה.

ולגבי העתיד של חולון: אמנם אני מאוד מחזיק מדנשה, אבל בגדול חולון היא אובראצ'יברית בטירוף. הייתה כזו גם עם וויאט ועוד יותר כזו בלעדיו.
ולא נעים להרוס קצת את אגדת קאליף, למרות שהוא שחקן נהדר שאני מאוד מחבב... האיש היה גם שכונה, עם לא מעט איבודים. חוסר יציבות די בולט באחוזים מהשדה ובמשחק שלו באופן כללי...חירב לא מעט משחקים גם בחולון אבל גם באילת וירד משמעותית במשחק שלו בפלייאוף... בחצי גמר מולנו היה עם 2 מ16 מהשדה.

לטעון כי חולון האובראצ'יברית במעין קו עליה מטורף כמו במבצע סבתא - מתחילים הכי מהר ואז מגבירים זה וואחד סטייטימנט. כרגע חולון נתנו אחלה סיבוב ראשון אבל במאני טיים כשלה ו"נסיבות מקלות" לא באמת מקלות. אפשר ללהג עד מחר על השופטים ועל החסרון של הקאליף. אבל בת'לס כרגע לא זוכרים את שני הנצחונות היפים של חולון על הפועל אלא זוכרים שהם הפסידו בחצי הגמר ויראו את הגמר מהסלון.

זוכר את החודשיים המופלאים של דנשה בהפועל. הצגנו אז כדורסל שמיימי לטעמי. אז טרנס מוריס הציל את העניינים. לא נראלי שטילור הוא המוריס החדש, וחובת ההוכחה גם על דנשה, לשמור על הרמה לאורך כל העונה.

ולגבי חולוניה, נחייה ונראה האם האובראצ'יבריות הזו תמשיך א שחולון תתישר לה ביכולתה עד סוף העונה, ימים יגידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 3:10 pm 
Junior

ראיתי עכשיו את י-ם-חולון. לא מבין את הדיבורים האינסופיים של פיני על עייפות דווקא בחולון. בשתי הקבוצות שיתפו 9 שחקנים....

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 3:33 pm 
Sophomore

ומה דעתך על השיפוט במשחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 5:57 pm 
Junior

מיכאל התנין כתב:
לי לא הייתה בעיה לפרגן לכם בשני המשחקים הראשונים שבהם נצחתם ובצדק. תנסה, זה ממש עושה טוב לנשמה.

ולגבי העתיד של חולון: אמנם אני מאוד מחזיק מדנשה, אבל בגדול חולון היא אובראצ'יברית בטירוף. הייתה כזו גם עם וויאט ועוד יותר כזו בלעדיו.
ולא נעים להרוס קצת את אגדת קאליף, למרות שהוא שחקן נהדר שאני מאוד מחבב... האיש היה גם שכונה, עם לא מעט איבודים. חוסר יציבות די בולט באחוזים מהשדה ובמשחק שלו באופן כללי...חירב לא מעט משחקים גם בחולון אבל גם באילת וירד משמעותית במשחק שלו בפלייאוף... בחצי גמר מולנו היה עם 2 מ16 מהשדה.

לטעון כי חולון האובראצ'יברית במעין קו עליה מטורף כמו במבצע סבתא - מתחילים הכי מהר ואז מגבירים זה וואחד סטייטימנט. כרגע חולון נתנו אחלה סיבוב ראשון אבל במאני טיים כשלה ו"נסיבות מקלות" לא באמת מקלות. אפשר ללהג עד מחר על השופטים ועל החסרון של הקאליף. אבל בת'לס כרגע לא זוכרים את שני הנצחונות היפים של חולון על הפועל אלא זוכרים שהם הפסידו בחצי הגמר ויראו את הגמר מהסלון.

זוכר את החודשיים המופלאים של דנשה בהפועל. הצגנו אז כדורסל שמיימי לטעמי. אז טרנס מוריס הציל את העניינים. לא נראלי שטילור הוא המוריס החדש, וחובת ההוכחה גם על דנשה, לשמור על הרמה לאורך כל העונה.

ולגבי חולוניה, נחייה ונראה האם האובראצ'יבריות הזו תמשיך א שחולון תתישר לה ביכולתה עד סוף העונה, ימים יגידו.

וויאט שחקן אדיר. אתה אולי מדבר על וויאט של אילת. בחולון שחקן אחר לגמרי, הרבה יותר איכפתי, הרבה יותר קבוצתי, גם קצת פחות שכונה.
אני לוקח כדוגמא את המהלך האחרון בחיפה - חדירה שלו לסל, יכל בקלות לקחת זריקה קשה אבל בחר למסור קטנה לצד לאטקינס שניצח את המשחק.
ווינר שאין דברים כאלה. לא יודע מה הוא חירב בחולון. אולי משחק אחד מול נהריה בבית שכולם היו חרא. להבדיל, ניצח לנו כל כך הרבה משחקים.
אני שם אותו בשורה אחת עם דייסון, אולי אפילו קאליף בנקודות.
החיסרון שלו לחולון הוא קריטי, בוודאי בשלב כמו בחצי הגמר שלא היה לנו מחליף בשבילו.

לגבי חולון, לא יודע מה זה אובראצ'יבריות ועל סמך מה קבעת את זה. דווקא חצי הגמר היה הוכחה מצוינת שהמיקום שלנו מוצדק. בלי קאליף, בלי שחקן רוטציה כמו יבזורי, עם הרוש פצוע, ביום שחור כמעט של כל הקבוצה כפינו את קצב המשחק שלנו ולא היינו כל כך רחוקים מהפתעה. ברור גם לך שעם זר חדש ומתפקד ועם יבזורי זה ייראה לגמרי אחרת.

מקווה שנפגש ביוני ואז נראה איך 2 הקבוצות בהרכבים מלאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 6:25 pm 
Junior

מיכאל התנין כתב:
ומה דעתך על השיפוט במשחק?

לא ראיתי מגמתיות. לא הבנתי את הבלתי ספורטיבית נגד אמארה ולא את הטכנית נגד דנשמיר. לא זוכר נגד מה התלוננו ספציפית אוהדי חולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 6:48 pm 
Sophomore

לאומית כתב:
מיכאל התנין כתב:

וויאט שחקן אדיר. אתה אולי מדבר על וויאט של אילת. בחולון שחקן אחר לגמרי, הרבה יותר איכפתי, הרבה יותר קבוצתי, גם קצת פחות שכונה.
אני לוקח כדוגמא את המהלך האחרון בחיפה - חדירה שלו לסל, יכל בקלות לקחת זריקה קשה אבל בחר למסור קטנה לצד לאטקינס שניצח את המשחק.
ווינר שאין דברים כאלה. לא יודע מה הוא חירב בחולון. אולי משחק אחד מול נהריה בבית שכולם היו חרא. להבדיל, ניצח לנו כל כך הרבה משחקים.
אני שם אותו בשורה אחת עם דייסון, אולי אפילו קאליף בנקודות.
החיסרון שלו לחולון הוא קריטי, בוודאי בשלב כמו בחצי הגמר שלא היה לנו מחליף בשבילו.

לגבי חולון, לא יודע מה זה אובראצ'יבריות ועל סמך מה קבעת את זה. דווקא חצי הגמר היה הוכחה מצוינת שהמיקום שלנו מוצדק. בלי קאליף, בלי שחקן רוטציה כמו יבזורי, עם הרוש פצוע, ביום שחור כמעט של כל הקבוצה כפינו את קצב המשחק שלנו ולא היינו כל כך רחוקים מהפתעה. ברור גם לך שעם זר חדש ומתפקד ועם יבזורי זה ייראה לגמרי אחרת.

מקווה שנפגש ביוני ואז נראה איך 2 הקבוצות בהרכבים מלאים.

ברור שהחסרון שלו היה קריטי. אבל בגדול, מכה קלה בכנפי ההיסטוריה... מישהוא זוכר שפרח וליאור היו פצועים בסדרה מול חיפה? חוץ מכמובן החתימה של ראי.
מה שאני אומר הוא שאין ספק שהוא השתפר רבות. עדיין השנה היו משחקים שהוא הפגין חוסר יציבות בקליעה. לפעמים זה נגמר במדד מפלצתי כמו מול הפועל ת"א למרות 2-9 מה3, ולפעמים 0-10 ל3 !!!! (לא זוכר נתון כזה אצל הרבה שחקנים זה לא שכונה?) והפסד ביתי לאילת.

אם זה הרוש פצוע (אהובך לא?) עדיף לחולוניה שיהיה פצוע כל העונה.
יבזורי? האיש לא שיחק ים של זמן וחוזר מפציעה. יכול להוסיף ויכול גם לא.

אתה עכשיו קובע שחולון תמשיך ביכולת הזו. אני טוען שאין להם אפסייד... ומה שראינו בתחילת העונה זה המקס', וקיים סיכוי לא קטן שנראה משבר, ושהיכולת ה"רגילה" של חולון היא משהוא נמוך בהרבה.

נחיה ונראה 8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 6:48 pm 
Sophomore

ותפרגן !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 8:06 pm 
מנהל פורום

stavs כתב:
uriel17 כתב:
stavs כתב:
אמארה גם ראוי לציון על ההגנה, לא ברור לי איך הוא סיים עם חסימה אחת, כי הוא נגע בכל זריקה של חולון לסל.
בכלל עם כל הדיבורים על אטקינס המצוין כשאמארה חזר ברבע הרביעי אטקינס לא הצליח לקנות פגיעה בטבעת אפילו מולו

תבדוק את ה PBP נראה לי שאתה טועה

בדקתי. מאז שאמארה חזר, 4:57 לסוף אטקינס עם 1 מ5 מהשדה, פלוס 2 סחיטת עבירות, אחת מהן בג׳אמפ, בחיים לא הייתה. הסל היחיד, פחות מדקה לסוף בגרבאג׳טיים

נכון אתה צודק, מצד שני ברבע השלישי: 3 סלים על אמרה, 2 בחצי מרחק ואחד ממש בצבע, החטאה אחת על אמרה בצבע ועוד החטאה על פטרסון + גג על אמרה

נראה לי מאצ' אפ די מרגיע מבחינת חולון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: