סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יולי 01, 2024 6:53 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 08, 2016 1:23 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
פאנגוס הוא בהחלט מהזרים היותר איכותיי שמסתובבים ביבשת. מפתיע שהגיע דווקא לז'לגיריס דלת התקציב, שלבטח תהווה מבחינתו מקפצה לקבוצה בכירה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 08, 2016 10:50 pm 
Junior

אני חייב לציין שמי שכיכבה בשקט בשקט בקיץ הזה היא מילאנו. יש לה סגל פשוט נהדר על הנייר.
5. מירוסלב ראדוליצה, ג'מאל מקלין
4: מילאן מצ'באן, ראקים סאנדרס, דוידה פסקולו, אוודו עבאס
3: אלסנדרו ג'נטילה, סימונה פונטצ'יו, אנדראה לה טורה
2: קרונוסלב סימון, זוראן דראגיץ', ריקי היקמן
1: מנטאס קלנייטיס, אנדראה צ'ינצ'אריני.

פסקולו אחלה שחקן שבעולם. כנ"ל דראגיץ' שלדעתי ייתן עונה טובה שם. הבאסה היחידה היא בעמדת הרכז, שהיא ברמה שתואמת יותר קבוצת יורוקאפ בינונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 1:06 am 
Junior

אז תכתוב שאתה לא מכיר את קלנייטיס.
קבוצת יורוקאפ בינונית בדר"כ לא מחזיקה רכז פותח של נבחרת ליטא (הכי הרבה דקות במשחק הראשון באולימפיאדה נגד ברזיל), שכמעט כל הקריירה שלו שיחק ביורוליג.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 9:51 am 
Junior

מאיפה היומרנות לקבוע שאני לא מכיר אותו? עם כל הכבוד לרכז הפותח של ליטא הוא שחקן בינוני מינוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 12:52 pm 
מנהל פורום

ורימנקו, האיש והתקווה, מקבל צ'אנס להחיות את הקריירה שלו
טרנקיירי שאימן אותו בקזאן נותן לו צ'אנס לחזור לרמות הגבוהות ומחתים אותו בבאמברג
שחקן שזכה לאמון בגיל מאוד צעיר מבלאט בעונה הראשונה שלו מחוץ לישראל, עשה מספרים טובים, אבל לא התקדם, ההפך הלך קצת אחורה, לפני שתי עונות נפלט מקזאן ובשנתיים האחרונות שיחק בקבוצות מרכז טבלה בטורקיה ואיטליה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 6:35 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
מאיפה היומרנות לקבוע שאני לא מכיר אותו? עם כל הכבוד לרכז הפותח של ליטא הוא שחקן בינוני מינוס.

כשמישהו מתיימר להגדיר רכז פותח של אחת מעשרת הנבחרות הטובות בעולם ורכז יורוליג יציב כרכז של קבוצה בינונית ביורוקאפ אני נוטה להתיימר שהוא פשוט לא מכיר אותו, אבל כשמישהו כזה מתיימר לקבוע שהשחקן שמוביל את נבחרת ליטא הוא שחקן בינוני מינוס ואז עוד מתרעם על יומרנות קביעות של אחרים? אז אני נשאר ספיצ׳לס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 6:55 pm 
Junior

דבריך חסרי תוכן.
מדובר בשחקן שלאורך הקריירה נחשב לאחד הפספוסים הגדולים של ליטא, לא גירד את הפוטנציאל שלכאורה יש בו, שמסריח מהשלוש באופן עקבי, הוא שחקן בינוני. תוסיף לכך פציעות שעבר בשנים האחרונות שהפכו אותו לפחות טוב ממה שהיה קודם, ותקבל רכז שצריך להיות בקרשיאקה ולא בקבוצה ששואפת גבוה ביורוליג.
אה, ותרשה לי שלא להתרשם מכך ש"מדובר ברכז הפותח של אחרת הנבחרות הטובות בעולם". אפשר לחשוב שהוא מתמודד ראש בראש עם שאראס על איוש עמדת הרכז בנבחרת ליטא. אם נהיה מדוייקים, אז פרט לקלנייטיס אין לליטא שום דבר שמזכיר ולו בקצת רכז סביר.

והרשה לי לתקן עצמי: לא מדובר בשחקן בינוני מינוס, אלא בשחקן בינוני מינוס מינוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 7:10 pm 
Junior

אז לסיכום דבריך מלאי התוכן - יסמין רפשה לא מתמצא בכדורסל האירופאי ולא יודע מי רכז לקבוצה ששואפת גבוה ביורוליג ומי רכז לקבוצה בינונית ביורוקאפ. אם רק היה להם שכל לשכור איש מקצוע כמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 7:16 pm 
Hall of Famer

כבר לא ממש עוקב אחרי כדורסל אירופאי ואת קלנייטיס אני זוכר רק במעומעם, אבל אציין שבין מרצ'ולינוס לשאראס, הרכז של ליטא היה אחד תומאס פצ'סאס, שהיה בקושי זר במכבי ראשון או משהו כזה.
ובאופן כללי, אני די בטוח שלמרות שכשרון כדורסלני בליטא לא חסר ,עדיין הוא קיים יותר בעמדות הפנים מאשר בעמדות החוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 7:21 pm 
Junior

זה שאין לו מתחרים רציניים בתפקיד לא אומר שהוא לא ראוי לתפקיד, וזה לבטח לא אומר שום דבר על מילאנו (או על קובאן העשירה שנתנה לו מפתחות לפני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 7:27 pm 
Junior

Chauncey כתב:
אז לסיכום דבריך מלאי התוכן - יסמין רפשה לא מתמצא בכדורסל האירופאי ולא יודע מי רכז לקבוצה ששואפת גבוה ביורוליג ומי רכז לקבוצה בינונית ביורוקאפ. אם רק היה להם שכל לשכור איש מקצוע כמוך.

אותו יסמין רפאשה, "גאון הכדורסל" (בדומה לך) שאחראי לאחד הבזיונות הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורסל האירופי ושכבר 13 בונה קבוצות מחורבנות. טוב, מאחר שאני לא באמת ציפיתי לשמוע דברים מעניינים ממך (למעשה אני חושב שמעולם לא אמרת משהו שעניין מישהו בפורום), אני לא יכול להגיד שאני מופתע.

בעצם, אני מתנצל שבחרתי מלכתחילה להתייחס ולבזבז את זמני על בנאדם בעל רמה כ"כ נמוכה, בכל המובנים. אני מפסיק כאן :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2016 8:03 pm 
Junior

ובכן, אתה זה שהגדיר את הקיץ של מילאנו כנהדר. חשבתי לתומי שלמאמן יש חלק, או שהוא לפחות נספר כשאתה מגדיר קבוצה עם יומרות לצמרת יורוליג. אבל יפה שמילאנו המפגרים שעשו קיץ נהדר ובונים קבוצה לטופ יורוליג גם מצליחים בו זמנית להיות דבילים שלוקחים מאמן שכבר 13 שנה בונה קבוצות מחורבנות.
לגבי הרפש שבחרת להטיל כאן, ובכן, כנראה יעידו אחרת האנשים שמדסקסים איתי NBA יומיומית, שבחרו בכך מרצונם החופשי לא בגלל עיניי היפות אלא בגלל הודעותיי בפורום, כך לפחות אני מניח.

לא שאני מתרגש או חושב שאדם כמוך יכול לשפוט רמה נמוכה. אתה הרי זה שכתב כאן "שישליכו אותם מחוץ לגדר ויתנו להם להישרף למוות מצידי" על הפליטים האפריקאים בישראל, ואח"כ בהקשרם "קופים הם חיות אינטילגנטיות למדי".
וקצת אח"כ, בנושא אחר לגמרי, "לקרוא למצרים קופי אדם יהווה עלבון מוחלט לקופים. פשוט עם מיותר", ואז, שוב בנושא אחר לחלוטין, "השטריימלים האלה מכוערים לפחות כמו האנשים שחובשים אותם".
האדם שהוציא ממקלדתו את ביב הגזענות הכי חריפה שאי פעם ראיתי בחיי מדבר על רמת שיח.. OK. אני גאה להיכנס לרשימה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2016 3:03 pm 
Sophomore

שיין לארקין בלאבורל, מצטרף לחבר מהנטס ברניאני. אני מחבב את שיין עוד מהימים במיאמי בקולג', אבל אף פעם לא החזקתי ממנו איזה פרוספקט NBA גדול והוא דוגמה די קלאסית ששחקן של כמעט 25 דקות למשחק ב-NBA כבר שנתיים הוא לא בהכרח החתמה שוברת שיוויון באירופה. חשבתי שיקבל עוד צ'אנס בליגה בעיקר בגלל הגיל, הבחור עוד לא בן 24. הדיבור הוא שלאבורל התלבטו לא מעט בינו לבין ברייס קוטון ובסוף הלכו עם לארקין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2016 3:47 pm 
מנהל פורום

עוד דוגמא לטענה שלי, שלמהר ולהחתים לא תמיד משתלם, במיוחד בקיץ הזה שבו ההיסטריה להשתחל לNBA החזיקה הרבה שחקנים בלי חוזה, בהמתנה לNBA עד הרגע האחרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2016 4:15 pm 
Sophomore

תמיד יש מציאות אבל השאלה היא כמה אתה נותן לשוק לנהל אותך. כשאתה מחתים מוקדם (כמו מכבי עם ווימס, מילר וצירבס) יש לך הרבה יותר שליטה. יש לזה משמעות בהתאמה של שחקנים (למשל צירבס ומילר שהיו סוג של עסקת חבילה) ובהבאה של שחקנים ספציפיים שאתה מאמין בהם. אפשר לחכות ל-״מציאות״ עם שחקן אחד או שניים אבל אני לא מאמין בלהפוך את זה לשיטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2016 4:35 pm 
Sophomore

צריך גם להגיד שמכבי די זכו בלוטו עם גאודלוק כי הוא גם פליט nba וגם שחקן יורוליג מוכח ברמות הגבוהות. רוב פליטי ה-nba הם יותר כמו לארקין, כלומר לא מוכחים ביורוליג. לא צריך להסתנוור יותר מדי מעצם העובדה שהם ״פליטי nba״.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2016 5:00 pm 
Junior

רק שבשוק השחקנים הדל יחסית באירופה אין לך יותר מידי ברירות, ובמציאות כזאת הבחירה בלארקין היא עדיפה -ובעיקר מעניינת יותר - על החתמת "המוכר והסולידי" (כלומר הבינוני והמשעמם) מסוגם של אוליבר לאפאייט או דרייפר, למינהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2016 5:13 pm 
Junior

Fez כתב:
שיין לארקין בלאבורל, מצטרף לחבר מהנטס ברניאני. אני מחבב את שיין עוד מהימים במיאמי בקולג', אבל אף פעם לא החזקתי ממנו איזה פרוספקט NBA גדול והוא דוגמה די קלאסית ששחקן של כמעט 25 דקות למשחק ב-NBA כבר שנתיים הוא לא בהכרח החתמה שוברת שיוויון באירופה. חשבתי שיקבל עוד צ'אנס בליגה בעיקר בגלל הגיל, הבחור עוד לא בן 24. הדיבור הוא שלאבורל התלבטו לא מעט בינו לבין ברייס קוטון ובסוף הלכו עם לארקין.

אולי לא שובר שוויון, אבל הולך להיות שחקן נהדר באירופה.
היתרונות היחסיים שלו קצת הלכו לאיבוד במעבר לאנ.בי.איי ולדעתי הולכים לחזור בגדול העונה. יהיה קשה מאוד לעצור אותו בפיק אנד רול.
סך הכל ארבעה שחקנים מתוך החמישייה של מיאמי ישחקו העונה בליגות בכירות באירופה. לא רע בכלל. יופי של קבוצה הייתה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2016 12:23 am 
Junior

דובי פיק:
פורוורד ראשון לציון, כריס רייט, עובר ל-NBA וסיכם על חוזה חצי מובטח לעונה הקרובה עם אוקלהומה סיטי.

משמעות חוזה חצי מובטח, הינה שהשחקן חתום בקבוצה ויפתח עימה את העונה, אולם בכל עת היא יכולה לטרפד את ההסכם, ממנו יקבל נתח מהשכר המוסכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2016 11:19 am 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
אני חייב לציין שמי שכיכבה בשקט בשקט בקיץ הזה היא מילאנו. יש לה סגל פשוט נהדר על הנייר.
5. מירוסלב ראדוליצה, ג'מאל מקלין
4: מילאן מצ'באן, ראקים סאנדרס, דוידה פסקולו, אוודו עבאס
3: אלסנדרו ג'נטילה, סימונה פונטצ'יו, אנדראה לה טורה
2: קרונוסלב סימון, זוראן דראגיץ', ריקי היקמן
1: מנטאס קלנייטיס, אנדראה צ'ינצ'אריני.

פסקולו אחלה שחקן שבעולם. כנ"ל דראגיץ' שלדעתי ייתן עונה טובה שם. הבאסה היחידה היא בעמדת הרכז, שהיא ברמה שתואמת יותר קבוצת יורוקאפ בינונית.

מה שמרשים בסגל הזה הוא דווקא העומק , והעובדה שאפשר להציב חמישייה שנייה שלא תוריד משמעותית את רמת המשחק .
אבל בכל זאת זו מילאנו - ייאבקו על העלייה לרבע הגמר ולא יותר מכך .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2016 12:12 pm 
Sophomore

ארל קלארק, המלפפון הצהוב הנצחי, חתם בבשיקטאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2016 5:21 pm 
Freshman

זה כן אני כתב:
Chauncey כתב:

אותו יסמין רפאשה, "גאון הכדורסל" (בדומה לך) שאחראי לאחד הבזיונות הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורסל האירופי ושכבר 13 בונה קבוצות מחורבנות. טוב, מאחר שאני לא באמת ציפיתי לשמוע דברים מעניינים ממך (למעשה אני חושב שמעולם לא אמרת משהו שעניין מישהו בפורום), אני לא יכול להגיד שאני מופתע.

בעצם, אני מתנצל שבחרתי מלכתחילה להתייחס ולבזבז את זמני על בנאדם בעל רמה כ"כ נמוכה, בכל המובנים. אני מפסיק כאן :)

לא שיסמין רפשה צריך אותי כסניגור, אבל היות שהאמת נדחקת פה לקרן זווית כלאחר יד, רק אציין שב13 השנים האחרונות שבהן רפשה בונה קבוצות מחורבנות הוא לקח שלוש אליפויות קרואטיה כששתיים מהן דאבל, 2 אליפויות איטליה שאחת מהן דאבל, ובגלל שאנחנו סופרים רק את 13 השנה האחרונות לא נספור לו 2 דאבלים בטורקיה ועוד 2 דאבלים בקרואטיה.

אז אם רפשה הוא מאמן שבונה קבוצות מחורבנות ובכל זאת מצליח איתן, כנראה שהוא בכל זאת שווה משהו?

ומילאנו הולכת חזק על התואר האירופי העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 14, 2016 5:29 pm 
Hall of Famer

תוכל לפרט יותר לגבי היכולות שאתה מזהה בקבוצה שבעקבותיהם אתה מנבא שהם "הולכים חזק על התואר האירופי" ?
בפרט , עד כמה הקבוצה הזו באמת השתפרה ביחס לשנים קודמות ( שבהן , איך לומר - לא היו קרובים לתואר ) ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 8:40 am 
Freshman

מאד השתפרה, לפחות על הנייר. אחד הסגלים העמוקים ביבשת אם לא העמוק שבהם.

אם ראדוליצה נכנס טוב לעונה, הוא הסנטר ההתקפי הכי טוב באירופה. תסתכל מה הוא עושה באולימפיאדה. מאד מחזיק מקלנייטיס כמנהל משחק, הוא לא שחקן שהייתי מביא ככוכב הראשי, אבל בתור מנצח על תזמורת הוא בערך הרכז המושלם לאירופה (גם הוא נותן אולימפיאדה גדולה בינתיים). את ג'נטילה אני אוהב מגילאי הנוער, ההבדל מבחינתו העונה זה שיש פיזור הרבה יותר טוב על העמדות ויש רכז חכם, מוריד ממנו לחץ ויאפשר לו לבטא את היתרונות. דראגיץ' 2 איכותי לאירופה, מצ'באן חזר להראות את הכשרון. יש להם ספסל שמרכיב בקלות קבוצת יורוליג. היקמן, סימון, סנדרס, פסקולו ומקלין בתור מחליפים זה חלום רטוב של כל מאמן ביבשת. הביאו שחקנים איכותיים מהליגה המקומית.

סגל שחייב לכוון לתואר. מגוון, איכותי, עמוק ועם כמה שחקנים מנוסים וחכמים. מאד אוהב את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 8:55 am 
Junior

Nadaw כתב:
לא שיסמין רפשה צריך אותי כסניגור, אבל היות שהאמת נדחקת פה לקרן זווית כלאחר יד, רק אציין שב13 השנים האחרונות שבהן רפשה בונה קבוצות מחורבנות הוא לקח שלוש אליפויות קרואטיה כששתיים מהן דאבל, 2 אליפויות איטליה שאחת מהן דאבל, ובגלל שאנחנו סופרים רק את 13 השנה האחרונות לא נספור לו 2 דאבלים בטורקיה ועוד 2 דאבלים בקרואטיה.

אז אם רפשה הוא מאמן שבונה קבוצות מחורבנות ובכל זאת מצליח איתן, כנראה שהוא בכל זאת שווה משהו?

ומילאנו הולכת חזק על התואר האירופי העונה.

לא יודע, לא חכמה גדולה לזכות באליפות קרואטיה עם הקבוצה הכי עשירה ביי פאר. מילא, הקבוצה היתה זוכה באדריאטית - פה עוד היה על מה לדבר, אבל בסה"כ מדובר בליגה הקרואטית.
אותו כנ"ל לגביי זכייה בליגה האיטלקית - גם במקרה זה, מדובר בליגה חלשה (לצורך המחשה ססארי, אולי הקבוצה הכי גרועה בתולדות היורוליג, היתה אלופה לפני איזה שנה או שנתיים) שתקציבית, מילאנו אמורה לשלוט בה ללא עוררין, דבר שלא קרה.
מילאנו של שנה שעברה היתה פח, ואני זוכר גם את רומא כקבוצה די פח (למרות סגל מבטיח על הנייר).
ההישג הבאמת משמעותי שלו הוא הגעה לגמר היורוליג בת"א (עם קבוצה סופר מוכשרת) וגם שם הוא סיפק ככל הנראה את התצוגה הכי מעליבה אי פעם בגמר אירופי.

העונה הוא (או הג'נרל מנג'ר שמעליו) בנה סגל באמת טוב (כמו שאמרת - בין הטובים שיש), ועדיין אני מהמר שמילאנו לא יהיו אפילו קרובים להיות מועמדים לתואר. גג רבע גמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], rony, ציפה דריפה אלמדלסי ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: