סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 11:20 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 266 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:25 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
שמואליקי, אני סקרן לשמוע מה דעתך על הטרייד של הפיסטונס בעונת 2003/04 עבור ראשיד וואלאס ההד קייס. הם נתנו שחקנים תורמים עבורו - לינדזי האנטר, צ'אקי אטקינס, בובי "טריפל דאבל" סורה - וגם בחירת סיבוב ראשון בדראפט 2004 שהיתה בחירה 17, אחד ג'וש סמית.

אני פשוט לא יודע אם התוחלת של אליפות אחת בלבד, וצ'אנס לריפיט בגיים 7 שנה לאחר מכן, מצדיקה ויתור על נכסים שכאלה. המחשבה על קו קדמי של פרינס-סמית-דארקו פשוט מציתה את הדמיון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:27 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
שנית, אני חושב שאתה ממעיט מהערך של לעשות גמר. המערב חזק מאוד, דנבר האלופה אפילו לא הגיעה לגמר איזורי. אני חושב שבחלון של ארבע שנים, שני גמרים איזורים כבר יצדיקו את הטרייד ויותר מזה זה כבר הצלחה משמעותית. זה שם את דאלאס במעמד קונטנדרית, מי חשב למצב את דאלאס ככזו אחרי הטרייד? מזמין אותך לפתוח את הת'רד שעסק בנושא ולראות כמה קברו את המאבס אחרי הטרייד. מישהו רשם שם שצריך להעמיד את הGM מול הקיר אם קיירי יקבל הארכת חוזה.

גמר איזורי (כהכללה) זה טופ 4, את זה משיגה אחת מבין 8 קבוצות בליגה. בטווח של 4 שנים - יש 16 ספוטים בגמרים איזוריים, ואולי בערך 8-10 קבוצות שונות - כשליש מקבוצות הליגה (הליגה כעת עם שונות מטורפת - אולי יותר מאי פעם, לא יודע) ישיגו זאת פעם אחת (לפחות).
קבוצה עם לוקה לונצ'יץ' בשיאו (כשיר, או "פצוע חלקית שמציג תפוקה של כשיר כמעט לחלוטין") היא לא קבוצה רנדומלית בליגה, ולמעשה כבר עשתה גמר איזורי (אחרי מקום רביעי במערב בעונה הסדירה), והדחת יוטה, פיניקס (שסיימה ראשונה במערב אז, הפיינליסטית מהעונה שלפני), והפסד 1-4 בגמר לאלופה הנכנסת גולדן-סטייט.

"שני גמרים איזורים כבר יצדיקו את הטרייד" - אני לא ממש מתנגד לאמירה, אך עדיין חושב שרוב הסיכויים שהם לא ישיגו עוד גמר איזורי בשנתיים הקרובות - גם כי זה באמת לא קל... וגם כי עדיין הם לא קבוצה מספיק עמוקה/מוכשרת לטעמי כדי להיות בעמדה טובה לכך (בניסוח אחר - מספיק שפציעה אחת נופלת אצלם ולא אצל אחרים - והכל מתהפך).

Hacohen כתב:
הטרייד על קיירי הוכח כמצוין כבר עכשיו, אין מה להתווכח. הוא השחקן השני בחשיבותו בקונטנדרית חזקה מאד, בדיוק המעמד שהיה לו בשנות הזוהר לצד לברון. וההבדל הוא שכרגע הוא לגמרי מחובר למעמד הזה, בלי להיות דיווה ודרמה קווין.
ואין מה להתעקש על דעה שהוכחה כלא נכונה. שנים אנחנו מדברים פה על הסתעפויות של התרחשויות בקבלת החלטות בליגה, ואנשים כבר אמורים להפנים ש"הפתעות" הן חלק מהעניין. השחקן הכי טוב בליגה לא אמור להבחר במעמקי הסיבוב השני, האלופה המכהנת לא אמורה להפסיד 3 משחקי בית כולל משחק מכריע שהיא מובילה בו 15 במחצית, וגם קיירי הסוס מת ומשוגע לא אמור להיות כלכך טוב ויציב.
והנה.

אין שום בעיה עם "הפתעות".
צריך להתייחס אבל נקודתית לשחקן עצמו, לחוזה שלו (הרי אין דין שחקן שחתום על חוזה שכזה לעומת שחקן שעל וטרן מינימום - נכון? מבחינת ניתוח תועלת צירופו לקבוצה), ליציבות/כשירות שלו, ולמה שנתנו עבורו - כי אחרת אפשר להכליל שכל מהלך של דאלאס/מינסוטה/אינדיאנה הנוכחיות כהצלחה מסחררת, וכל מהלך של קבוצה שנכשלה העונה - ככישלון.
כרגע (כמעט) כולם מסכימים שהטרייד על ביל לא מוצלח נכון? ואם פיניקס שנה הבאה היא קונטנדרית? פתאום הכל מתהפך בין רגע?
על גובר היה כמעט קונצנזוס שזה טרייד לא מוצלח, התהפך ב-150 מעלות (לא הייתי אומר 180...), ואם מינסוטה נניח לא מגיעים לגמר איזורי בשנה הבאה (או סתם גובר נפצע לכמה חודשים נניח) - אז נתהפך שוב?

זו דעתי על קיירי כבר שנים, לרוב אני חושב שהוכח שאני צודק. כעת מתחזק קייס שהפעם קיירי הינו חלק מהותי מקבוצה שמצליחה מעל לציפיות שלה - שזה לראשונה מאז 2017, לא?
צריך להפריד בין שני דברים (תלויים, אך לא זהים):
האם קיירי טוב ויציב העונה, והעונה/פלייאוף של דאלאס מצוינים? כן
האם מנקודת המבט ברגע הטרייד (לא רוצה להיכנס שוב לויכוח הרגיל...), בנקודת המבט הנוכחית עם המידע שצברנו, וניסיון להעריך מה יקרה בעתיד (ניסיון, אף אחד לא יודע הרי מה יהיה...) המהלך של דאלאס הוא מוצלח במיוחד? אני כאמור טרם השתכנעתי

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:31 pm 
Junior

אבל אמרתי שאתה ממעיט מהערך של גמר, לא איזורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:31 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
העונה הזו היא הצלחה גדולה, שכן היא "הרבה מעל הציפיות" (לטעמי, הציפיות הגנריות מלוקה + חבורת שחקנים רנדומלית = מעבר סיבוב אחד בפלייאוף).
היום זה טרנדי להכתיר את לוקה וקיירי כקו האחורי (ההתקפי?) הטוב בכל הזמנים (כבר ראיתי "כותרות מפוצצות" שכאלו), אבל אם נניח הקדנציה הארבע שנתית של קיירי בדאלאס תסתיים רק בגמר NBA אחד (לטעמי, תרחיש סביר לא פחות מאשר אליפות) - אז האם 4 שנים בפריים של לוקה דונצ'יץ' עם תוצאה סופית שכזו - זו הצלחה?

אני אגיד לך מה יקבע את הטרייד עבור קיירי, לצד הטריידים הנוספים שהיו בדד ליין האחרון, כהצלחה - אם לוקה יחתום על הארכת החוזה המקסימלית בקיץ הקרוב.
משם והלאה, המאבס ימשיכו לאלתר במידה ולא יצליחו לקחת אליפות איתו במהלך "חלון קיירי" (אגב, ניתן להתייחס לשנה האחרונה בחוזה של קיירי - עונת 2025/26 - בתור חוזה נגמר גדול, במידה ועד אז האידיליה הנוכחית תידרדר. זה כלל אצבע חשוב לגבי כל חוזה גדול וארוך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:45 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
shmueliki כתב:
העונה הראשונה הסתיימה בכישלון חרוץ (לא יודע עוד כמה פעמים בקריירה לוקה לא יסיים בטופ 10 של המערב...) - האם מוסכם?

לא, מבחינתי לא מוסכם.
קודם כל, זה לא בדיוק "העונה הראשונה" כי קיירי הגיע רק בשביעי לפברואר. היתה נחוצה תקופת הסתגלות, לא כ"כ פשוט לשלב כישרון כמוהו עם שחקן דומיננטי כמו לוקה, חרף הניסיון של קיירי ככינור שני לצד לברון.
שנית, החמצת הפליי-אין וההתבזות על מנת להשאיר בידיהם בחירה מוגנת טופ 10, שהניבה להם את לייבלי (וגם רוקי נוסף, אוליבייה מקסנס-פרוספר, הודות להחלפת ברטאנס בחריגת טריידים שאפשרה להם לספוג מהקינגס את החוזה של הולמס), היו בגדר "ירידה לשם עלייה" או בגרסה המקומית-תימנית, צעד אחורה, שניים קדימה.
כבר עניתי לך פה לא מזמן, בשביל לקבל צריך גם לתת, שזה אומר גם שחקנים על חוזים לאיזון משכורות, גם בחירות (המאבס נתנו רק בחירת סיבוב ראשון אאל"ט) וכן, גם חוזה חדש ולא קטן, לשחקן שמבחינת כישרון לגמרי שווה אותו.
הדאונסייד של המהלך היה הסיכון שכל העסק יתפוצץ וקיירי יעזוב בקיץ, או לחלופין, שקיירי יסכים להישאר רק על חוזה הרבה-יותר-לא-קטן, ולא לשלוש שנים אלא למקסימום האפשרי - חמש. לא קרה.

אין לי דרך לקבוע האם בזמן הטרייד הם רצו/לקחו בחשבון ש"מבזבזים את העונה הנוכחית", כדי להבטיח עוד בחירה.
אתם מציגים (מודה שלא זכרתי זאת - הנה, כבר טוב שיש דיון...) שהיה עדיף להם לסיים מקום 11 ולא 10 - אחלה. אבל אולי מקום 6 עדיף על מקום 11? כי עם לוקה יש סיכוי של לא מבוטל לעבור כל סדרת פלייאוף ובכל תרחיש - אולי.
אדרבה, אם אנחנו רואים כמה לייבלי עוזר להם (וגם PJ וושינגטון, שאגב, דוריאן פיני-סמית נתן מספרים די דומים בריצה לגמר האזורי לפני שנתיים...) אז זה בדיוק מראה שאם מוותרים על שחקנים/בחירות בטרייד (ולכן - לא עושים טרייד אחר למשל, או משאירים את הרוב ומצרפים מישהו כ-FA) - ויתרנו פה על משהו ממשי.

B.Grant44 כתב:
שמואליקי, אני סקרן לשמוע מה דעתך על הטרייד של הפיסטונס בעונת 2003/04 עבור ראשיד וואלאס ההד קייס. הם נתנו שחקנים תורמים עבורו - לינדזי האנטר, צ'אקי אטקינס, בובי "טריפל דאבל" סורה - וגם בחירת סיבוב ראשון בדראפט 2004 שהיתה בחירה 17, אחד ג'וש סמית.
אני פשוט לא יודע אם התוחלת של אליפות אחת בלבד, וצ'אנס לריפיט בגיים 7 שנה לאחר מכן, מצדיקה ויתור על נכסים שכאלה. המחשבה על קו קדמי של פרינס-סמית-דארקו פשוט מציתה את הדמיון...

הייתי שמח לענות - אבל אין לי את הפרספקטיבה של אז. לא בקטע של התחמקות - באמת אין לי טיעונים מתאימים.
מה שכן, אני לא מתחבר לטיעון (שאף פעם לא הבנתי עד כמה רציני), שדארקו מיליצ'יץ' הוא בחירה שהוכיחה את עצמה בדיעבד, כי עובדה שזה יצר את התנאים להבאת וואלאס - ולקיחת אליפות.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:49 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
אבל אמרתי שאתה ממעיט מהערך של גמר, לא איזורי.

צודק, קצת פיספסתי שם...
ועדיין הדעה/התייחסות שלי היא מה שכתבתי (אמנם כאמור לא תשובה ישירה אליך בדיוק...)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:04 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
זו דעתי על קיירי כבר שנים, לרוב אני חושב שהוכח שאני צודק. כעת מתחזק קייס שהפעם קיירי הינו חלק מהותי מקבוצה שמצליחה מעל לציפיות שלה - שזה לראשונה מאז 2017, לא?

לא, בעונת 2020/21 הם היו מרחק כמה מילימטרים בגלל הסנפיר של דוראנט מהדחת הבאקס בחצי גמר המזרח, ומשם לגמר מזרח מול אטלנטה וגמר הפלייאוף מול הסאנס.
בוא תזכיר לי מי היה הרכז הפותח שלהם ובמינימום השחקן השלישי בחשיבותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:11 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
אין לי דרך לקבוע האם בזמן הטרייד הם רצו/לקחו בחשבון ש"מבזבזים את העונה הנוכחית", כדי להבטיח עוד בחירה.
אתם מציגים (מודה שלא זכרתי זאת - הנה, כבר טוב שיש דיון...) שהיה עדיף להם לסיים מקום 11 ולא 10 - אחלה. אבל אולי מקום 6 עדיף על מקום 11? כי עם לוקה יש סיכוי של לא מבוטל לעבור כל סדרת פלייאוף ובכל תרחיש - אולי.
אדרבה, אם אנחנו רואים כמה לייבלי עוזר להם (וגם PJ וושינגטון, שאגב, דוריאן פיני-סמית נתן מספרים די דומים בריצה לגמר האזורי לפני שנתיים...) אז זה בדיוק מראה שאם מוותרים על שחקנים/בחירות בטרייד (ולכן - לא עושים טרייד אחר למשל, או משאירים את הרוב ומצרפים מישהו כ-FA) - ויתרנו פה על משהו ממשי.

אבל לא טענתי שבזמן הטרייד הם כבר ידעו שהולכים לבזבז את העונה הזאת. מבחינתי, ודאי שלא.
אני פשוט אומר שאי אפשר למנות את החודשיים-פלוס האלה (כלומר, "פלוס" בהינתן שכן היו מגיעים לפלייאוף ומשחקים אל תוך מאי, אפילו יוני) בתור "עונה שלמה" עם קיירי.
ובמבחן החוכמה בדיעבד, זאת לא היתה "עונה מבוזבזת" ואפילו לא שליש עונה מבוזבזת, כי (א) בשביל להחתים את קיירי על החוזה הנוכחי שלו, הם היו צריכים לצרף אותו מלכתחילה. לא היה להם קאפ ספייס לעשות זאת בקיץ האחרון; (ב) היה שווה להעביר אפריל-יוני אחד כשלוקה דג או מבלה בקאנקון, בשביל לזכות בלייבלי.

בחלק המודגש אתה גם סותר את עצמך וגם טועה בלי קשר. לייבלי הוא פרוספקט לוטרי. הבחירה העתידית שדאלאס נתנה תמורת קיירי (או תמורת וושינגטון, או החלפת הבחירות עם אוקלהומה תמורת גאפורד) אמורה להיות בחירה נמוכה בהרבה, בהנחה שלוקה נשאר והכל מתפקד (והרי זו היתה מטרת הטריידים האלה...).

ותחליט, כדאי לוותר על בחירות דראפט שהן "משהו ממשי" בשביל להתחזק עם שחקן צעיר-אך-משופשף כמו וושינגטון, שגם הוא נבחר בלוטרי המאוחר כמו לייבלי ופשוט עד כה בזבז את שנותיו הראשונות בליגה במדי ההורנטס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:15 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
shmueliki כתב:

לא, בעונת 2020/21 הם היו מרחק כמה מילימטרים בגלל הסנפיר של דוראנט מהדחת הבאקס בחצי גמר המזרח, ומשם לגמר מזרח מול אטלנטה וגמר הפלייאוף מול הסאנס.

וזאת הייתה קבוצה קהצליחה מעל הציפיות שלה? באיזה עולם?
אם כבר, הם היו קבוצה שלמשך שבוע וחצי עמדה בציפיות ובשאר הזמן ממש ממש לא, בעיקר בזכות השטויות שקיירי לא הפסיק לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:17 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
B.Grant44 כתב:

הייתי שמח לענות - אבל אין לי את הפרספקטיבה של אז. לא בקטע של התחמקות - באמת אין לי טיעונים מתאימים.
מה שכן, אני לא מתחבר לטיעון (שאף פעם לא הבנתי עד כמה רציני), שדארקו מיליצ'יץ' הוא בחירה שהוכיחה את עצמה בדיעבד, כי עובדה שזה יצר את התנאים להבאת וואלאס - ולקיחת אליפות.

די, בנאדם...אשכרה ענית לי ברצינות ועם אפולוגטיקה של "לא בקטע של התחמקות"? באמת חסרים לך טיעונים לטובת הטרייד הזה, אפילו שהצגתי אותם על מגש בהתייחסות הצינית שלי ל"תוחלת המהלך"?

את דארקו סתם הזכרתי בסוף בשביל להעצים את הדאחקה, עזוב אותך מהטיעון שהזכרת.

כמו שהפיסטונס של אליפות 2004 הפכו מאז לאקזמפלר של "אלופת הרכב אנסמבל", כך גם הטרייד שלהם עבור שיד הוא אקזמפלר למהלך מתבקש ומנצח של קונטנדרית בטרייד דד ליין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:22 pm 
Sophomore

stavs כתב:
B.Grant44 כתב:
shmueliki כתב:

וזאת הייתה קבוצה קהצליחה מעל הציפיות שלה? באיזה עולם?
אם כבר, הם היו קבוצה שלמשך שבוע וחצי עמדה בציפיות ובשאר הזמן ממש ממש לא, בעיקר בזכות השטויות שקיירי לא הפסיק לעשות.

אוקיי, חוזר בי.
כן, קיירי אכזב בקדנציה שלו בבוסטון (כשחקן שהגיע לשם מלכתחילה בגלל שרצה להתרחק מהצל של לברון ולהוביל קבוצה). גם פרויקט הגלקטיקוס של הנטס היה מן הסתם כישלון מחפיר, ולא שבוער לי להגן על האנטישמי המטומטם, אבל אי אפשר להטיל את כל, או אפילו רוב האשמה, רק עליו.

בשורה התחתונה, קיירי הראה שהוא מסוגל לככב לצד פליימייקר-אלפא כמו לברון ולוקה, ולספק את הסחורה במאני טיים. לכן השתלם למאבס להמר עליו, עם כל המטען שנלווה לו.
אני חוזר ואומר - גם פניקס ושתי הקבוצות מאל. איי דווחו כמתעניינות בו לקראת פברואר 23. אני חושב ששלושתן היו נשכרות מצירופו במחיר שדאלאס שילמה. במקרה של הסאנס, כאמור, זה גם היה מציל אותם מעצמם - מונע את הטרייד עבור ביל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:23 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
די, בנאדם...אשכרה ענית לי ברצינות ועם אפולוגטיקה של "לא בקטע של התחמקות"? באמת חסרים לך טיעונים לטובת הטרייד הזה, אפילו שהצגתי אותם על מגש בהתייחסות הצינית שלי ל"תוחלת המהלך"?
את דארקו סתם הזכרתי בסוף בשביל להעצים את הדאחקה, עזוב אותך מהטיעון שהזכרת.
כמו שהפיסטונס של אליפות 2004 הפכו מאז לאקזמפלר של "אלופת הרכב אנסמבל", כך גם הטרייד שלהם עבור שיד הוא אקזמפלר למהלך מתבקש ומנצח של קונטנדרית בטרייד דד ליין.

לא הבנתי
אני צריך להצטדק בכך שאיני יכול להיכנס לדיון על טרייד שהיה לפני 20 שנה? מה לעשות שאז עקבתי אחרי NBA ברמה מינימליסטית?
להיפך, אני נכנע מראש כי אתה בקיא בכך פי מיליון ממני
אז למה אתה לוקח את זה למקום כזה....

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:27 pm 
Senior

הנקודה שלי הייתה ועודנה שאנחנו יודעים הרבה פחות על ה"אופי" של שחקנים ממה שאנחנו חושבים. אני הייתי במחנה שבטוח שקיירי הוא מקרה אבוד א-לה קניה ווסט. והנה מסתבר שאני לא יודע מה עובר לו בראש ואיך זה משפיע על משחק הכדורסל שלו (שלאף אחד לא היה ספק שהוא ברמה סופר גבוהה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:29 pm 
Sophomore

אוקיי, לא ידעתי שיש לך ותק קצר יחסית..
עדיין, מניח שאתה מכיר קצת את הנפשות הפועלות, ובעיקר - את התוצאה (כפי שפירטתי כאמור..).
הפיסטונס לא היו לוקחים אליפות ללא ראשיד, לא מאמין שיש פה מישהו שיגיד אחרת.

וג'וש סמית התפתח ליופי של שחקן, עד 2013 כשחתם בדטרויט והחל להיפצע ולדעוך באתלטיות שלו...אבל הוא הגיע היישר מהתיכונים ולקח לו זמן עד שהתחיל לתרום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:37 pm 
Senior

אגב אני חושב גם שקיירי (ולוקה) משחקים את ההגנה הכי טובה שלהם בקריירה העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:47 pm 
Junior

בהקשר הזה, אני אגב חושב שקיירי תורם למעשה יותר הגנתית מאשר התקפית. ההגנה שלו בפלייאוף היא ברמות הכי גבוהות שיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:48 pm 
Hall of Famer

זה נכון, אבל יש לי תחושה (שאין לי איך לגבות בעובדות לצערי) שההתמקצעות של הנ.ב.א הופכת את ההגנה לכזאת שבגלל השיטתיות והסיסטמטיות שבה והיכולת להעמיד הרכבים נכונים, אומרת - ששחקנים אינדבדואלים צריכים להתאמץ קצת פחות, ועדיין ההגנה תעבוד כל עוד היא בסכמה וכל עוד השחקנים הנכונים נמצאים על המגרש, כמו למשל לייבלי. (והשנה זה בולט בעין, אבל כאמור, לא יודע כרגע לגבות במספרים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 10:50 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:

אני לא יודע למה הכוונה שהבחירה בדארקו הייתה הבחירה שהוכיחה את עצמה, אבל אני טוען ברצינות רבה שהבחירה בדארקו היא זאת שאפשרה את האליפות של הפיסטונס. כבר כתבתי על כך. עד הטרייד על ראשיד וואלאס העונה של הפיסטונס הייתה מאד מאכזבת. הטרייד על וואלאס היה הייל מרי. אף אחד לא רצה לגעת בשיד. הוא היה הד קייס מהמדרגה הראשונה. ההוקס רק העבירו אותו אליהם ותוך משחק אחד שלחו אותו לעזאזל או לדטרויט. אם הפיסטונס היו בוחרים את כרמלו אנתוני רוב הסיכויים היו שהפיסטונס לא היו כאלו נואשים. האם הם היו הופכים לאלופים עם מלו? לא יודע, כנראה שלא, כי שלושת אבני היסוד של ההגנה המטורפת של הפיסטונס היו הלא אחים וואלאס וטיישון פרינטס, שלא היה מקבל את הדקות שלו אם מלו היה בקבוצה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 3:55 am 
Hall of Famer

אני מניח שאין ספק שקאט בחמש השנים האחרונות הוא אחד מ 25-30 השחקנים הטובים בעולם.
אבל זה מטריף אותי, כי ברמת הכשרון הוא טופ 5, לפעמים הוא עושה דברים, ואתה מחזיק את הראש ושואל למה הוא לא עושה את זה תמיד? מזכיר קצת את למאר אודום לדעתי, שהיה טופ 5 בכשרון בתקופתו (בקלות), אבל כמו קאט, שחקן 25-30 כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 5:25 am 
מנהל פורום

5 עבירות ועדיין לא רבע 4
4 עבירות לאנט
רק 4 הפרש למיני
מרגיש כמו שלושת המשחקים הקודמים
אבל הלילה בלי לייבלי, אז לך תדע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 5:28 am 
מנהל פורום

מה שכן, אנט נראה כמו בסדרה מול דנבר סופסופ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 5:29 am 
Hall of Famer

קליבה חלוד וחבל קצת, כי בעיניי הוא טוב מאשר גאפורד,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 5:34 am 
מנהל פורום

כן, מבין השלישייה, לייבלי, גאפורד וקליבה
גאפורד פחות טוב
מה שכן, הארדי משחק אותה
שתה את הדקות לטימי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 5:37 am 
Hall of Famer

אוי, שכחתי שטימי קיים בכלל. נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 5:43 am 
מנהל פורום

גאפורד במופע בלוקים סוגר את הצבע של דלאס
מיני מלאה בעבירות
הם לא יחזיקו יותר מ5 דקות עד הריצה של דאלאס לאליפות המערב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 266 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, Google [Bot], סאבוניס, עודד ל ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: