סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יולי 01, 2024 6:52 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 9:19 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אגב, אני חייב לציין שראיתי את המספרים של קלנייטיס באולימפיאדה ודי הופתעתי. עדיין, אני מתבסס על עונות שלמות בהן עקבתי אחריו, שמן הסתם יותר מייצגות לגביי היכולות שלו והוכיחו כי מדובר בשחקן בינוני לכל היותר שאף פעם לא הצליח לעשות את הקפיצה המיוחלת. אישית, אני מקווה מאוד שהוא יצליח. ובכלל, אני משתוקק שנחזור לראות קבוצות איטלקיות שנותנות בראש כמו פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 9:29 am 
Junior

לא ברור לי למה רפשה הוא האשם בתבוסה של סקיפר בגמר ההוא. צריך להזכיר את הציטוט של באזילה על הפיק ברכיים שהם חטפו בעלייה לפרקט? השחקנים התפרקו שם תוך 3 דקות בערך ולא נראה לי שלרפשה היה יותר מדי מה לעשות בנידון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 10:11 am 
Freshman

האמת היא שהויכוח על רפשה מרגיש לי כמו קרב די אבוד. מאמן עם 10 אליפויות ו-7 דאבלים ב3 ליגות שונות באירופה, שכל מי שרואה קבוצה שלו משחקת רואה יד של מאמן, שצריך להסביר למה הוא לא "פח". אחלה קופמניזם. אין לי כח לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 10:23 am 
Junior

תארים הם לא חזות הכל, במיוחד לא במקרה של רפשה המפוקפק שרק השיג את המובן מאליו מבחינתו ואוי ואבוי אם לא היה עושה זאת. ברוב המקרים הקבוצות שלו בהחלט העידו על טביעת אצבע של מאמן. מאמן גרוע. הקבוצות שלו לרוב שיחקו כדורסל טיפש ולא טוב. זה הכל, לא צריך להיות דמגוג ולהאשים בקופמניזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 10:52 am 
Freshman

אין מילימטר דמגוגיה בלומר שהסגנון שלך קופמניסטי.

אבל האמת היא שבאמת אין סיבה להמשיך בויכוח הספציפי הזה. מותר לך להביע דעה, גם כשהיא מוטעית וכשאתה סותר את עצמך, הכל טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 11:00 am 
Junior

מדוע סותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 4:40 pm 
Freshman

שיבחת את הבנייה הנהדרת של מילאנו, ואז-כדי להוכיח שקלנייטיס שחקן "בינוני מינוס-מינוס"-יצאת על המאמן שכבר 13 שנה בונה קבוצות מחורבנות. כדי לישב את זה, לפחות בעיני עצמך, טרחת לכתוב באחת ההודעות האחרונות על ה"ג'נרל מנג'ר שמעליו" שכביכול בנה את הקבוצה, למרות שלא ידוע שיש פונקציה כזאת במילאנו וכן ידוע שאתה המצאת אותה ברגע שכתבת את ההודעה.

סתירה אחת.

הראיתי לך שרפשה ב13 השנים האחרונות דווקא די עטור תארים בליגות המקומיות, ואז כתבת שהקבוצות שלו עשו רק את המצופה מהן ובעצם היו פח, ורפשה הוא מאמן גרוע. ואז נוצרת סתירה נוספת: איך מה שמצופה ממאמן גרוע שבנה קבוצה פח לקחת דאבלים בליגות שהוא משחק בהן?

טעות גסה אחרת, שאינה סתירה אמנם אלא רק טעות גסה, היא אמירתך: "מילאנו אמורה לשלוט בה (הליגה האיטלקית) ללא עוררין, דבר שלא קרה". דא עקא שמילאנו דווקא זכתה בדאבל, כשהיא מסיימת גם את העונה הסדירה במקום הראשון. קשה להסכין עם הדעה שזה לא מהווה שליטה בליגה.

לסיום, ועוד סתירונת כמובן, הכרזת ש"קלנייטיס הוא שחקן בינוני מינוס-מינוס" ואז "אני מאוד מקווה שהוא יצליח". איך שחקן בינוני מינוס-מינוס יכול להצליח בקבוצה ששואפת גבוה ביורוליג? אולי בעצם התקווה שלך היא ביטוי לאמונה אבסטרקטית עזה, האמונה במלוא עוזה ולהבתה, שאין בה שמץ הגיון והיא כולה למען שם האמונה-עצמה באהבה ובהתלהבות? לך הפתרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 5:22 pm 
Junior

Nadaw כתב:
שיבחת את הבנייה הנהדרת של מילאנו, ואז-כדי להוכיח שקלנייטיס שחקן "בינוני מינוס-מינוס"-יצאת על המאמן שכבר 13 שנה בונה קבוצות מחורבנות. כדי לישב את זה, לפחות בעיני עצמך, טרחת לכתוב באחת ההודעות האחרונות על ה"ג'נרל מנג'ר שמעליו" שכביכול בנה את הקבוצה, למרות שלא ידוע שיש פונקציה כזאת במילאנו וכן ידוע שאתה המצאת אותה ברגע שכתבת את ההודעה.

סתירה אחת.

הראיתי לך שרפשה ב13 השנים האחרונות דווקא די עטור תארים בליגות המקומיות, ואז כתבת שהקבוצות שלו עשו רק את המצופה מהן ובעצם היו פח, ורפשה הוא מאמן גרוע. ואז נוצרת סתירה נוספת: איך מה שמצופה ממאמן גרוע שבנה קבוצה פח לקחת דאבלים בליגות שהוא משחק בהן?

טעות גסה אחרת, שאינה סתירה אמנם אלא רק טעות גסה, היא אמירתך: "מילאנו אמורה לשלוט בה (הליגה האיטלקית) ללא עוררין, דבר שלא קרה". דא עקא שמילאנו דווקא זכתה בדאבל, כשהיא מסיימת גם את העונה הסדירה במקום הראשון. קשה להסכין עם הדעה שזה לא מהווה שליטה בליגה.

לסיום, ועוד סתירונת כמובן, הכרזת ש"קלנייטיס הוא שחקן בינוני מינוס-מינוס" ואז "אני מאוד מקווה שהוא יצליח". איך שחקן בינוני מינוס-מינוס יכול להצליח בקבוצה ששואפת גבוה ביורוליג? אולי בעצם התקווה שלך היא ביטוי לאמונה אבסטרקטית עזה, האמונה במלוא עוזה ולהבתה, שאין בה שמץ הגיון והיא כולה למען שם האמונה-עצמה באהבה ובהתלהבות? לך הפתרונים.

1. לעניין "סתירה" מס' 1: אכן שיבחתי את הקיץ של מילאנו, וברשותך לא אתייחס בהרחבה לטענתך המגוחכת (והקנטרנית להחריד) לפיה ניסיתי ליישב קביעה זו עם קיומו של ג'נרל מנג'ר כי בפירוש כתבתי "..או ג'נרל מנג'ר שמעליו" מהטעם הפשוט שאין לי מושג אם יש שם ג'נרל מנג'ר (בדומה לרוב קבוצות הצמרת באירופה).
אז כן, הם הביאו שחקנים טובים, אין עוררין על כך. יחד עם זאת, בין אם זה יהיה רפשה או ג'נרל מנג'ר - אז מה? חסר מאמנים חלשים שבנו סגל מעולה על הנייר? אממה, המחלוקת הראשונית היתה בעניין קלנייטיס - טענתי שהוא שחקן בינוני (וזאת כשאני תומך את דבריי בעובדות). וטענתי על היותו של רפשה מאמן חלש הגיעה כתגובה לאותו טרול, שגרס כי מדובר למעשה בשחקן נהדר, ותמך קביעתו בכך שמאמן בעל "שיעור קומה" כמו רפשה בחר בו.

2. לגביי "סתירה" 2 - קבוצה כמו מילאנו או צדביטה שסה"כ זכו באליפות למעשה עשו את המינימום שבמינימום ביחס למה שמצופה מהן, בטח לנוכח עליבותה של הליגות בהן הן משתתפות. אם תיקח למשל מאמן שיזכה עם מכבי בליגה הישראלית אך לא יעלה לטופ 16 ביורוליג, עם תקציב לא נמוך בעליל, אז הקדנציה שלו היא כישלון חד וחלק. ואמנם מילאנו זכתה באליפות (בליגה בדיחה) לאחר שסיימה במקום הראשון, אך השליטה שלה בליגה ממש לא היתה מוחלטת, בדומה לזו שהיתה לסיינה למשל בזמנו.

3. אתה קטנוני. קלנייטיס היה מאז ומתמיד הבטחה גדולה, שלא מומשה. אמרתי הלוואי שהוא יצליח (לפרוץ, אם לא הבנת) מתוך תקווה שהדבר יסייע למילאנו. עד שהוא לא יעשה את הפריצה המיוחלת הוא שחקן בינוני מינוס.

יאללה, אתה רוצה לתת דוגמא לעוד סתירות שאני פותר לך בשנייה וחצי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 5:24 pm 
Freshman

אתה לא באמת פותר שום דבר ואני לא באמת מתווכח איתך, אתה די כותב את עצמך וזה מספיק.

ואם צ'ונסי טרול, שכל הפורום הזה יהיה טרולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 5:26 pm 
Junior

זה בסדר, ככה מגיבים כשאין שום דבר חכם להגיד והראש תקוע עמוק עמוק בתוך פי הטבעת של עצמך. אבל זה לא מפתיע כשזה מגיע ממך, מר נדב כהן המאוס.
איזה כיף שניתן לסמן משתמשים מסוימים כנודניקים (בד בבד כמה חבל שלא ניתן לעשות זאת למשתמשים אחרים מפאת היותם מנהלים בנישה הזניחה ביותר בפורום כמו הטרול השני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 5:45 pm 
Freshman

לא יודע מי זה נדב כהן. אם תסתכל בתעודת הזהות שלי לא תראה שם כזה. בכל מקרה תמיד אהבתי אנשים שמתחבאים מאחורי ניקים בפורומים ומנסים לכתוב שמות של אחרים.

כך או כך, זה ת'רד "מלפפונים באירופה עונת 16/17" ולא "פערים לוגיים וטינופי פה התשע"ו", אז נראה לי שמאן דהוא צריך לטאטא כאן את זירת האירוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 7:27 pm 
Sophomore

בתור צופה מהצד, אני מוכרח לציין כי התנשאות, מעיקה ודוחה ככל שתהא, לעולם לא תהיה מושלמת אלא עד אשר ינפק המתנשא התורן מפיו פניני חכמה ותחכום בארמית, שכל מטרתן ללמדנו - ובעיקר את מושא ההתנשאות - כי הנדון.... אמממ.. יודע לדקלם משפטים בארמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 15, 2016 8:40 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פאפאלוקס כתב:
בתור צופה מהצד, אני מוכרח לציין כי התנשאות, מעיקה ודוחה ככל שתהא, לעולם לא תהיה מושלמת אלא עד אשר ינפק המתנשא התורן מפיו פניני חכמה ותחכום בארמית, שכל מטרתן ללמדנו - ובעיקר את מושא ההתנשאות - כי הנדון.... אמממ.. יודע לדקלם משפטים בארמית.

"דונטה פישטה קונטרה ונטה"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 16, 2016 7:36 pm 
Sophomore

פטרי קופונן רשמית בברצלונה.חימקי מאבדת בקיץ את כל הקו האחורי.רק שבד נשאר.בסה"כ עד עכשיו חתם שם רק פרי ג'ונס(וטודורוביץ' חזר מהשאלה) ועזבו רייס,קופונן,דראגיץ',האניקאט,אוגוסטין,פול דיוויס(פרש).
כרגע הם צרכים להחתים 5-6 זרים.והם מתחילים את האימונים שבוע הבא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 16, 2016 8:35 pm 
Hall of Famer

דונטה בחימקי יהיה נחמד .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 16, 2016 11:23 pm 
Junior

דובי פיק בטוויטר:

סמארדו סמואלס בדרך לסין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 4:23 pm 
Junior

טרה סימונס, ששיחק אשתקד בתל אביב, חתם בליגה הצרפתית השנייה, בקבוצת שארקס דאנטיב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 4:33 pm 
Sophomore

אדום88 כתב:
טרה סימונס, ששיחק אשתקד בתל אביב, חתם בליגה הצרפתית השנייה, בקבוצת שארקס דאנטיב.

הם בליגה צרפתית ראשונה. אני אתחיל לחשוד שאתה מכניס שגיאה בכל הודעה בכוונה כדי שאני אתקן.
סימונס משלים ביחד עם וויל סולומון קשישא את אחד הקווים האחוריים הותיקים ביותר בליגות הבכירות ביבשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 4:51 pm 
מנהל פורום

עצוב לי שאירופה הפסידה את סמואלס, סנטר ראוי ביותר
תחרותי ומשתפר שלא קיבל מספיק קרדיט בברצלונה
אז טריי סימונס באנטיב וטרוויס רומרו בקאנטו
רומרו חוזר להתפרנס מאותו כיס ממנו התפרנס כששיחק נגדו וולגראד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 9:46 pm 
Sophomore

שכחת את אדם הנגה, האיש והעסקה הפיקנטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 9:49 pm 
Sophomore

האנגה לא עבר בסוף לברצלונה וגם ויוס בסוף נפל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 11:37 am 
Hall of Famer

יהיה מעניין לראות איפה בראיין רנדל ודונטה סמית יחתמו בסופו של דבר.............

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 11:19 pm 
Sophomore

ג׳סטין דנטמון בגלא. הוא וראס סמית׳ באותה קבוצה... אם במכבי חשבו שלהם לא יהיו מספיק כדורים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 19, 2016 12:00 am 
Sophomore

אדוניס תומאס 2.01 שמשחק בעמדה 3 חתם באבלינו, ממליץ להציץ מידי פעם בביצועים שלו בעונה בקרובה.

שחקן שהייתי לוקח למרבית קבוצות ליגת העל, מזכיר מאוד את דאנטה סמית בסגנון ההתקפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 19, 2016 12:33 am 
Sophomore

אה, אז הם לא מחתימים את דווין סמית? :mrgreen:

מת על אדוניס תומאס. צריך לומר שהבחור לא שיחק שנה שלמה בגלל פציעה ולך תדע איך בדיוק יחזור מזה, אבל אני מבסוט שהוא מגיע לאירופה ואוולינו זו אחלה תחנה ראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], rony, ציפה דריפה אלמדלסי ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: