סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 8:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אמארה במשרד הפנים
הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 4:37 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
מנחם כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
אמארה אני מזכיר לך לא עומד נכון לעכשיו בתנאי חוק השבות. מי שעומד בחוק השבות לא זקוק לשום הוכחה נוספת לשום דבר. זו הסיבה שמראש היה צריך את התערבות השרים לטובתו ולמצוא אמתלה אחרת. הטענה שהוכיח שישתקע פה היא קשקוש, וזה נכון לכל המתאזרחים ונכון גם להרבה ישראלים צברים. אבל אמארה זקוק לזה כי הוא זקוק לחסדי הרשויות, והשרים - דווקא אלה שנלחמים במתאזרחים אחרים, בטח בנסיבותיו - נתנו לו אותה בלי למצמץ.
וכשאמארה יקבל את היחס שרוצ'סטי או מתאזרחים אחרים קיבלו מהתקשורת, מהיריבים, מארגון הצברים טהורי הדם - נדבר.

ומה זה משנה שהוא לא עומד בחוק השבות? אתה מייצר כאן הבחנה מלאכותית כאילו ההחלטה להעניק לו אזרחות על סמך תרומה לחברה קשורה לכך שהוא יוכיח כוונה להשתקע בישראל, אבל זו כמובן הנפצה שלך, משום שזה כמובן לא קריטריון הכרחי שבלעדיו שר הפנים לא יכול הלעניק אזרחות על סמך תרומה לחברה.

מה זה משנה? כי אלה חוקי האזרחות במדינת ישראל, גם אם תגיד שזה לא מעניין אותך עד שתהייה כחול בפרצוף. זכאי חוק השבות לא צריכים טובות מדרעי. אמארה כן, והוא מקבל אותן ביד רחבה.
ואת ה"הוכחה להשקעות בארץ" לא אני קישרתי לעניין. קשרו אותה מירי רגב ואריה דרעי שציינו את זה כנימוק משמעותי לכך שהם לא רק ממליצים לתת לו אזרחות, אלא גם להכיר בו כצבר לפי המלצות וועדת שרעבי.

כרגיל אתה חייב שהתשובה האחרונה תהיה שלך, אבל אתה לא עונה לעניין. מירי רגב ואריה דרעי קישרו את זה להשתקעות בארץ, אבל אתה זה שהטיל ספק בכך שהוא באמת ישאר בארץ, לא הם. אז עם רוצ׳סטי זה לא הטריד אותך שהוא כנראה לא ישאר בארץ ועם אמארה כן?

וזה מאוד נחמד שעל הדרך אתה שם בפי דברים שלא אמרתי ומציג את הדברים שלי כאילו אני חושב שאמארה לא צריך טובות מדרעי. איפה אמרתי דבר כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 6:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כבר עניתי לך, אבל שוב אתה לא קורא, לא מבין, או עושה את עצמך לא מבין.
ולכן גם הפעם אחזור.
רוצ'סטי קיבל את האזרחות שלו על סמך חוק השבות. ברגע שאתה זכאי חוק השבות אין שום רלוונטיות לשאלה אם תשתקע כאן לשארית חייך או לא.
לעומת זאת אמארה לא מקבל את האזרחות שלו על בסיס חוק השבות אלא החלטה של שני שרים, כשאחד הנימוקים העיקריים של שניהם - כפי שכתבו בחוות הדעת שלהם - הוא שהוא הוכיח שישתקע בארץ אחרי קריירת הכדורסל. לא אני אמרתי, הם אמרו. במקרה שלו זה כן רלוונטי.
ומאחר שלמרות הסיעתא דשמיא אין לדרעי ומירי רגב כדור בדולח, ההוכחה הזו היא קשקוש. אף אחד לא יודע אם אמארה יישאר בארץ לשארית חייו, כמו שאף אחד לא יודע אם ג'ון דיברתולומאו יישאר בארץ לשארית חייו או אם תמיר בלאט יישאר בארץ לשארית חייו. ההבדל הוא שעבור השניים האחרונים השאלה הזו לא רלוונטית ועבור אמארה כן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 7:23 pm 
Junior

בתור מישהו שמבין היטב את ההבדל בין אמארה לבין שאר המתאזרחים שהיו פה בשנים האחרונות, אני חושב שאתה עושה לעצמך חיים קלים. להתלות באמירה כזו או אחרת של רגב ודרעי ולהפוך אותן לאיזשהו קריטריון על זה אולי אחלה כלי בוויכוח, אבל זה לא מקדם הבנה אמיתית של הסיטואציה. אמארה הוא קודם כל מקרה באמת מאוד יוצא דופן ולהשוות אותו לגלבאן ודילייני זה לא פחות טיפשי מאשר להשוות אותו לרוצ׳סטי ולהאוול. זה שהפועל מן הסתם מפעילה את הקשרים שלה כדי לשכנע את האנשים הנכונים (משה ליאון די השתין מהמקפצה היום, בהקשר הזה) זה אולי לא הדבר הכי אסתטי בעולם, אבל זה גם הכי טבעי ולגיטימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 7:32 pm 
Junior

מה איש הסוד של ליברמן ודרעי מגבעתיים אמר...?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 7:42 pm 
Hall of Famer

לא אני הפכתי את האמירה הזו לקריטריון, אלא הם. זו לא אמירה סתמית אלא נימוק שהוא חלק מחוות הדעת הרשמיות שלהם להמלצתם לתת לו אזרחות ואף מעבר לזה.
ההבדל בין אמארה לאחרים הוא מן הסתם ההיי פרופייל שלו. אין חולק על זה. אבל היי פרופייל זו לא עילה לאזרחות כשלעצמה. היא אולי עילה בעיני חלק מהאנשים, בטח פוליטיקאים, ליחס מועדף, ועל זה בדיוק מדובר. שהרי כנגד ההיי פרופיל עומדים דברים אחרים שבהם הוא דווקא נופל ממתאזרחים אחרים או כאלה שמבקשים להתאזרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 8:51 pm 
Junior

ראי, תכתוב עד מחר שאני לא מבין וכך תשכנע את עצמך שאתה צודק אבל אתה מתעלם מכך שבחוק השבות כתוב שהוא ניתן ליהודי שהביע את רצונו להשתקע בארץ. זה הקריטריון של החוק, לא משהו שאני המצאתי. לעומת זאת לגבי אזרחות מכוח הענקה של שר הפנים, זה כלל לא קריטריון. אבל כאשר היה מדובר על רוצ'סטי אתה כתבת שאיך אפשר לדעת שהוא לא ישתקע בארץ, ואילו עכשיו אתה נאחז באותו טיעון, רק הפוך לגבי אמארה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:01 pm 
Hall of Famer

כל אחד יכול "להביע את רצונו להשתקע בארץ". זה עוד לא אומר שזה מה שיקרה, זה לא כלא וגם ישראלים צברים עוזבים את הארץ בלי שזכויותיהם ייפגעו.
אבל במקרה של אמארה לא מדובר בסתם "הביע רצון להשתקע בארץ" כי פה לא מדובר בחוק השבות. פה מדובר על "הוכיח שבכוונתו להשתקע". זה לא קריטריון בחוק אבל זה נימוק משמעותי בזה ששר הפנים החליט להעניק לו אזרחות, ולפניו שרת הספורט המליצה והשתמשה גם היא באותו נימוק. לא אני, הם, בחוות הדעת הרשמיות שלהם על למה בחרו להפעיל את הסעיף הזה. בלי לקרוא כליות ולב, משהו שאני מניח ששרי ישראל עם כל כישוריהם לא יכולים לעשות, הנימוק הזה הוא קשקוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:07 pm 
Junior

אז למה לאמארה אתה לא מאמין ולרוצ'סטי כן? אתה זה שהטיל ספק בכוונתו של אמארה להשתקע כאן, אבל לגבי היהודי הכשר רוצ'סטי טענת שאיך אפשר לדעת שהוא לא ישתקע כאן. כלומר לשיטתך כאשר מדובר בחוק השבות שדורש זאת בפירוש, זה לא חשוב, אבל כאשר שר הפנים אומר זאת, בלי שתהיה לזה שום משמעות חוקית, כי הוא הרי יכול לתת לו אזרחות גם בלי שהוא ישתקע כאן, זה הופך להיות חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:18 pm 
Junior

ידידי, שרת הספורט ציינה את זה במכתב שלה כי זה עולה בקנה אחד מתוך מסקנות ועדת שרעבי שהיא כה מתגאה בה. זה הכל.

בועדה העלו את העובדה כי בעלי הקבוצות מעדיפים להעסיק זר או מתאזרח אמריקאי בעלות מיסויית נמוכה יותר - של 25% מקסימום לשחקנים היקרים מאוד או בלי מס בכלל אם החוזה עד 108 אלף דולר, נוסף על זה שהם משלמים ביטוח לאומי בשיעור מצחיק של 0.87%.

כל הזרים והמתאזרחים היום בישראל הם אמריקאים ולכן זה חל עליהם.

היא (כלומר, מי שניסח בשמה) כותבת ממש כך -
"...לאור העבודה שהצהרת השחקן בדבר כוונתו לשלוח מס כאזרח ישראלי, העולה בקנה אחד עם המלצות הוועדה לחיזוק המעמד הישראלי שהקמתי, שנועדה לפתח ולקדם את השחקן הישראלי כחול לבן...."

היות שיהשופט מוכן לוותר על הטבת אמנת המס עם ארה"ב, גברת השרה (הליצנית כמובן) דאגה להדגיש את זה איזה 3 פעמים במכתב.
בהתלהמות וחזרתיות כולנו יודעים שגברת השרה רגב מצטיינת.

אני רוצה לראות את חולון מחתימים את אלכסנדר וקליין, או את ת"א את הוואל ודאגלס, אם הם יצטרכו לשלם עליהם כמו שהם משלמים על פניני, שמחון, גינת, מנקו ולימונד.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך א' פברואר 10, 2019 9:24 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:22 pm 
Hall of Famer

נו, ואחרי זה אתה טוען שאתה קורא ומבין... ורק מוכיח שוב ושוב שאתה לא זה או לא זה או שניהם.
אני לא מאמין ולא לא מאמין, לא לרוצ'סטי ולא לאמארה. אני לא יודע מי מהמתאזרחים יישאר בארץ כמו שאני גם לא יודע מי מהישראלים הצברים יישאר בארץ.
חוק השבות לא דורש השתקעות בישראל, זה אתה אמרת וזה כמובן לא נכון. "הביע רצון" זה יופי, זו לא הוכחה ולא הכרח, וישראל נותנת אזרחות לזכאי חוק השבות מכל walk of life ברגע שהגיע לארץ והתיישב בה גם אם מתברר בסופו של דבר שזה לשנה או שנתיים. אני לא שמעתי על זה שמחתימים מתאזרחים ועולים חדשים על התחייבות להישאר בארץ X שנים, או מסרבים להוציא להם דרכון ל-X שנים, או שאם הם עוזבים אחרי שנה או שנתיים אזרחותם נשללת. זה נכון למהנדסים, עורכי דין, בנאים, פועלים, אמנים וגם ספורטאים. זה החוק.
לעומת זאת במקרה של אמארה שרי הממשלה שמחליטים בעניינו טוענים, כחלק מנימוקיהם, שהוא "הוכיח את כוונתו להישאר בארץ". לא "הביע" אלא "הוכיח". אם אתה לא מבין את ההבדל סלח לי אם לא אסביר לך.
במטותא, אין כזו הוכחה בלי מגידי עתידות חזקים במיוחד. אז זה לא קריטריון בחוק אבל זה כן נימוק מרכזי שהביא את השרים להחליט מה שהחליטו - את זה הם אומרים, לא אני - וזה כבר כן קריטריון.

לא איכפת לי שיקבל אזרחות ומצדי כמו שאומר לאומית גם שייקבר בחלקת גדולי האומה בהר הרצל עם מותו. ושוב אני חוזר, ברגע שקיבל אזרחות אני לגמרי בעד שיקבל את כל הזכויות של שחקן ישראלי על כל המשתמע מכך, כי אזרח זה אזרח. אבל אל תספרו לי שזה לא מקרה של יחס מועדף עם נימוקים מהתחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:32 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
אני רוצה לראות את חולון מחתימים את אלכסנדר וקליין, או את ת"א את הוואל ודאגלס, אם הם יצטרכו לשלם עליהם כמו שהם משלמים על פניני, שמחון, גינת, מנקו ולימונד.

איזה מין טיעון זה ...
אתה טוען שאלכסנדר , קליין והאוול נותנים פחות תוצרת מהצברים שציינת ?
חוץ מזה , לא כבר הגענו למסקנה שפרט לשנה הראשונה כמתאזרח - משלמים אותו הדבר ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:37 pm 
Junior

ממש ממש לא דיברתי על תפוקה אלא נטו מבחינה כלכלית
על פי הכתבה הנ"ל מגלובס מהתאריך 03/08/2018 נאמר בהקשר הכלכלי שהמתאזרחים נהנים משתי העולמות.
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001248625

פסקה מספר 9 בכתבה:
ציטוט:
סעיף 18 של האמנה מתייחס ל"בדרנים ציבוריים" (ביניהם גם ספורטאים אמריקאים) שעבורם אין לחייב כלל במס כל עוד הכנסתם ברוטו נמוכה מ-400 דולר ביום. המשמעות - כדורסלנים אמריקאים המשתכרים עד 108 אלף דולר בעונה לא משלמים מס כלל. כמה שחקנים זרים כאלו יש בליגה? כל השחקנים בעצם, מלבד שחקני מכבי ת"א וירושלים, ואולי עוד שחקן אחד או שניים. אם לוקחים בחשבון 5-6 זרים בקבוצה לעונה, ומאחר שכל הזרים והמתאזרחים היום בישראל הם אמריקאים, ומוסיפים גם את השחקנים האמריקאים בליגה הלאומית, מדובר בחישוב גס על כ-80 שחקנים שלא משלמים כלל מס על הכנסתם.
כאמור מירי רגב יצאה בצהלות שיהושפט ויתר על ההטבה הנ"ל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:43 pm 
Hall of Famer

קודם כל לא כל הזרים (לא בטוח לגבי מתאזרחים למען האמת) היום בישראל הם אמריקאים, ואיני חושב שזה היה נכון גם בעת כתיבת הכתבה.
אבל לעניין החשוב - ראי כמדומני כבר הוכיח כאן בעבר שמתאזרח משנה שנייה ואילך (או משהו דומה לכך על פי הגדרות שהייה כאלו ואחרות) משלם מיסוי כמו ישראלי צבר ונימול.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2019 9:48 pm 
Hall of Famer

"הוכיח" זה מילה גדולה, זה לא שיש לי את טופסי 101 שלהם. אני לא הוכחתי כלום.
זו התקנה בדבר "שנת הסתגלות לעולה חדש" שדובר בו אז בתקופת רוצ'סטי כשאמרו שמכבי מנצלת אותו בצורה צינית (כאילו אף קבוצה אחרת לא עשתה את זה). מה שאמרתי הוא בסך הכל שמליניאק לפני כמה שבועות התעמת בשידור עם רועי כהן, שטען מה שגלובס טענו, ואמר לו שהוא בדק ספציפית על המתאזרחים של מכבי והם משלמים מס מלא. רועי כהן נתפס לא מוכן והתחיל לגמגם ולסייג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 1:31 pm 
Hall of Famer

בירושלים מעריכים שאמארה יקבל את האזרחות המיוחלת במהלך חודש מרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 1:37 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
מה המקור לידיעה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 1:58 pm 
Junior

אדום88 כתב:
RREEDDTT. כתב:
מה המקור לידיעה?

אתה חדש פה? ממתי יש מקורות לידיעות שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 2:04 pm 
Hall of Famer

מנחם כתב:
אדום88 כתב:
RREEDDTT. כתב:
מה המקור לידיעה?

אתה חדש פה? ממתי יש מקורות לידיעות שלו?

אתמול סהר ב103 אףאם .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 3:07 pm 
Sophomore

לא מזמן הם העריכו שזה יהיה במהלך פברואר. מישהו ציטט את זה כאן. בקיצור, הם לא ממש יודעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 4:06 pm 
Sophomore

מנחם כתב:
ראי, תכתוב עד מחר שאני לא מבין וכך תשכנע את עצמך שאתה צודק אבל אתה מתעלם מכך שבחוק השבות כתוב שהוא ניתן ליהודי שהביע את רצונו להשתקע בארץ. זה הקריטריון של החוק, לא משהו שאני המצאתי. לעומת זאת לגבי אזרחות מכוח הענקה של שר הפנים, זה כלל לא קריטריון. אבל כאשר היה מדובר על רוצ'סטי אתה כתבת שאיך אפשר לדעת שהוא לא ישתקע בארץ, ואילו עכשיו אתה נאחז באותו טיעון, רק הפוך לגבי אמארה.

מנחם , אתה מתווכח לצורך הוויכוח , רוצ'סטי לפי חוקי המדינה הוא יהודי , אמארה לא , אין שום קשר למידת הרצון להשתקע בארץ , את הסעיף הזה אפשר לפתור בהצהרה בת משפט אחד , ולאף אחד אין מושג האם היא תמומש או לאו.
המקרה של אמארה הוא ייחודי , ואם היה מדובר בשחקן מכבי , היית מתפלץ פה , אז יאללה , אפשר להוריד את מסכת הצביעות , סלח לי על הביטוי, אבל החרא של הקבוצה שלך לא מסריח פחות , ובמקרה הזה אף יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 4:07 pm 
Sophomore

יוניק כתב:
לא מזמן הם העריכו שזה יהיה במהלך פברואר. מישהו ציטט את זה כאן. בקיצור, הם לא ממש יודעים.

בוא נגיד שהבחירות המתקרבות ובאות , לא בדיוק גורמים לכל העסק הזה , לרוץ קדימה , אבל אני סומך על הקשרים של חומסקי במשרד הפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 4:43 pm 
מנהל פורום

Equilibrium כתב:
מנחם כתב:

מנחם , אתה מתווכח לצורך הוויכוח , רוצ'סטי לפי חוקי המדינה הוא יהודי , אמארה לא , אין שום קשר למידת הרצון להשתקע בארץ , את הסעיף הזה אפשר לפתור בהצהרה בת משפט אחד , ולאף אחד אין מושג האם היא תמומש או לאו.
המקרה של אמארה הוא ייחודי , ואם היה מדובר בשחקן מכבי , היית מתפלץ פה , אז יאללה , אפשר להוריד את מסכת הצביעות , סלח לי על הביטוי, אבל החרא של הקבוצה שלך לא מסריח פחות , ובמקרה הזה אף יותר.

uriel17 כתב:
הייתי בעד אזרחות לאמרה גם אם הוא היה משחק במכבי תל אביב ומחר הייתה מתחילת סידרת גמר ביננו לבינם על האליפות, שכה אחיה
האיש קשר את עצמו ואת המוניטין שלו עם העם היהודי הרבה לפני שזה היה אמור להביא תועלת לו או להפועל ירושלים
הקשר שלו ליהודות, האופן שבו זה נבנה רמת המחוייבות שלו לעניין מרשימה מאוד
יש את לשון החוק ואת רוח החוק
לפי רוח החוק מגיעה לו אמאמא של האזרחות לפי לשון החוק לא
בדיוק בשביל מקרים כאלה נועדו אישורים חריגים של ראשי המערכת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 6:05 pm 
Junior

Equilibrium כתב:
מנחם כתב:

טוב שאתה גם קורא את ההודעות שלי.
הויכוח שלי עם ראי,שהתעקש לא להבין, היה על כך שהוא טען שאי אפשר לדעת שאמארה באמת יישאר בארץ, אבל לגבי רוצ'סטי הוא טען ההפך, כלומר שאי אפשר לדעת שהוא לא יישאר בארץ. אם היית קורא את ההודעות הקודמות שלי היית רואה שכתבתי שאני לא מאושר מכל ההתנהלות בסיפור של אמארה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 6:27 pm 
Hall of Famer

הטענה שלי, שמנחם מתעקש לא להבין, היא שעל אף אחד אי אפשר לדעת אם יישאר או לא, כך שאין פה ההיפך או לא ההיפך. ההבדל הוא שרוצ'סטי מתוקף מעמדו לא היה צריך להוכיח כלום. על אמארה אמרו מקבלי ההחלטות שהוא "הוכיח" וזה אחד הנימוקים המרכזיים שלהם בקבלת ההחלטה - נימוק שהוא קשקוש וכיסוי ליחס מיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2019 6:39 pm 
Hall of Famer

הטענה שלי, שמנחם מתעקש לא להבין, היא שעל אף אחד אי אפשר לדעת כלום, לא שיישאר ולא שלא יישאר, כך שאין פה ההיפך או לא ההיפך. ההבדל הוא שרוצ'סטי מתוקף מעמדו לא היה צריך להוכיח כלום. על אמארה אמרו מקבלי ההחלטות שהוא "הוכיח" וזה אחד הנימוקים המרכזיים שלהם בקבלת ההחלטה - נימוק שהוא קשקוש וכיסוי ליחס מיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: