סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 1:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA לשבוע חדש
הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 12:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
sheky כתב:
קובי לא גורם נזקים (לפחות לא במקרה הזה) ולא על זה דיברתי... אבל להשוות את התרומה המצופה מפישר לקובי זה בדיחה. מפישר מצפים ל5-6 נקודות והובלת כדור (מה שהוא כשל בו בלי ספק), מקובי מצפים ל25 נקודות + הובלה של הקבוצה.
לא אומר שקובי עשה משהו שאפשר להגיד שבגללו הפסדתם, אבל אני חושב שקובי לא עשה מספיק כדי שתנצחו (הלילה).
ושהכוכב הבלתי מעורער שלך לא מספק את מה שמצופה, זה מתכון להפסד (ראה ערך לברון הלילה).

דווקא על לברון נפלת? מה עם איזה אחד, דוויין ווייד, שאמור להיות הגו-טו-גאי של מיאמי בקלאץ' וסיים את הרבע הרביעי עם 0 נק', 0 זריקות מהשדה ו-0 אס' (לעומת 4 נק' ו-3 אס' של לברון, שזה גם לא גליק גדול, אבל עדיין עדיף).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 1:02 pm 
Junior

שניהם הסריחו באופן שווה לפי ההתרשמות שלי מהמשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 1:04 pm 
Junior

rony כתב:
sheky כתב:
קובי לא גורם נזקים (לפחות לא במקרה הזה) ולא על זה דיברתי... אבל להשוות את התרומה המצופה מפישר לקובי זה בדיחה. מפישר מצפים ל5-6 נקודות והובלת כדור (מה שהוא כשל בו בלי ספק), מקובי מצפים ל25 נקודות + הובלה של הקבוצה.
לא אומר שקובי עשה משהו שאפשר להגיד שבגללו הפסדתם, אבל אני חושב שקובי לא עשה מספיק כדי שתנצחו (הלילה).
ושהכוכב הבלתי מעורער שלך לא מספק את מה שמצופה, זה מתכון להפסד (ראה ערך לברון הלילה).

דווקא על לברון נפלת? מה עם איזה אחד, דוויין ווייד, שאמור להיות הגו-טו-גאי של מיאמי בקלאץ' וסיים את הרבע הרביעי עם 0 נק', 0 זריקות מהשדה ו-0 אס' (לעומת 4 נק' ו-3 אס' של לברון, שזה גם לא גליק גדול, אבל עדיין עדיף).

נפלתי על לברון כי אני לברון-פאן (באמת!) ורציתי להשמע נייטרלי :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 2:46 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רוני, אם וייד סיים את הרבע הרביעי עם 0/0/0, אז הבעיה היא בכלל לא בוייד ולא בלברון, היא במאמן שלהם. וקל לי להגיד את זה כשלא מדובר בהגנה על לברון (איכשהו הפכתי לגדול אוהביו בפורום בטעות) אלא על וייד שלגביו אני הרבה יותר נייטראלי. אבל מי יודע, אולי הפגם הזה ביכולת האימון שלו קיבל פיצוי בזכות שמירת הלחץ הנפלאה של מיאמי או איזשהו תירוץ אחר (אני מצטט כאן את התגובה האחרונה של מוק לפעם הקודמת שהשמצתי את ספולסטרה, אני לא באמת רציני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 3:07 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
רוני, אם וייד סיים את הרבע הרביעי עם 0/0/0, אז הבעיה היא בכלל לא בוייד ולא בלברון, היא במאמן שלהם. וקל לי להגיד את זה כשלא מדובר בהגנה על לברון (איכשהו הפכתי לגדול אוהביו בפורום בטעות) אלא על וייד שלגביו אני הרבה יותר נייטראלי. אבל מי יודע, אולי הפגם הזה ביכולת האימון שלו קיבל פיצוי בזכות שמירת הלחץ הנפלאה של מיאמי או איזשהו תירוץ אחר (אני מצטט כאן את התגובה האחרונה של מוק לפעם הקודמת שהשמצתי את ספולסטרה, אני לא באמת רציני).

כאילו שווייד שואל את ספולסטרה כמה ומתי לזרוק (או לברון את ספולסטרה, או קובי את מייק בראון לצורך העניין), אם ווייד היה רוצה לזרוק הוא היה זורק וספולסטרה לא היה אומר מילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 3:15 pm 
מנהל פורום

ואיך התיאור הזה אמור לשפר את מה שכתבתי על ספולסטרה? לדעתי זה תואם בדיוק את הדעה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 3:24 pm 
Hall of Famer

כן, אבל מכיוון שווייד זורק מתי שבא לו, אין טעם לבוא בטענות לספולסטרה, זו בכל מקרה לא החלטה שלו ואם ווייד לא זרק, אז ווייד אשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 3:49 pm 
Junior

שימו לב לשורה הסטטיסטית של טים דאנקן מהלילה (מאתר האן.בי.איי, לא נגעתי):

ציטוט:
DND - OLD

8)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 3:53 pm 
Hall of Famer

דייבי ג'ונס כתב:
שימו לב לשורה הסטטיסטית של טים דאנקן מהלילה (מאתר האן.בי.איי, לא נגעתי):

ציטוט:
DND - OLD

8)

שים לב שיש שני יוזרים בת'רד הלא-ארוך הזה שהתייחסו לזה לפניך. לא מזיק לקרוא לפעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 3:57 pm 
מנהל פורום

rony כתב:
כן, אבל מכיוון שווייד זורק מתי שבא לו, אין טעם לבוא בטענות לספולסטרה, זו בכל מקרה לא החלטה שלו ואם ווייד לא זרק, אז ווייד אשם.

א. ברור שיש טעם לבוא בטענות לספולסטרה, כי ממאמן בקונטנדרית מצפים להיות סמכותי כלפי הכוכבים שלו. יש איזשהו מאמן בקבוצת אליפות כלשהי שניתן להציג את היחס בינו ובין הכוכבים שלו בצורה הזו? כמובן, שספולסטרה הפך את תפישת ה"אני לא אומר לכוכבים שלי מה לעשות" מחיסרון לאיזשהו משהו תיאורטי נשגב, אם לחזור לכתבה המגוחכת ההיא עם זה שמיאמי עברה לשחק בלי תרגילים.

ב. אפשר להניח שזה לא שוייד לקח כרית ושמיכה ותפס נמנום בשולי המגרש (לא ראיתי את המשחק, אולי הוא כן עשה את זה ואז אני מתנצל). אפשר להניח שמשהו בהגנה של אוקלהומה מנע מוייד לקבל כדורים או היקשה עליו להגיע לזריקות נוחות. אפשר להאשים את השחקן שבמצב הזה לא התגבר בעצמו על הקושי ההגנתי, אבל זה בראש ובראשונה תפקיד של מאמן לזהות סיטואציה כזו ולהתמודד איתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 4:35 pm 
Hall of Famer

מה כל כך ברור? ברוקס באוקלהומה מאמן קונטנדרית ו-ווסטברוק עושה מה שבראש שלו, מייק בראון ופיל ג'קסון אימנו בלייקרס ואף אחד לא אמר לקובי איך, מתי כמה ולמה לזרוק ובטח שווייד ולברון, ואולי גם בוש, לא ממש שמים על ספולסטרה בכל הנושא של בחירת זריקות. לצפות ממאמן בקונטנדרית שיהיה סמכותי כלפי כוכבים זה אולי עובד ביורוליג או מול כוכבים "חנונים" (ואני מתכוון ל-"חנונים" בצורה הכי חיובית שאפשר, כן?) כמו דאנקן, לא מול הלברונים, קובים ו-וויידים של העולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 4:40 pm 
מנהל פורום

ההתרשמות שלי היא שג'קסון כן נתפש כמי שהשתלט על הכוכבים שלו, בין אם זה קובי ובין אם זה ג'ורדן. לא שאי פעם הבנתי מה זה בדיוק, אבל התקפת המשולש נחשבת כאות ומופת לאיך לוקחים כישרון אינדיבידואלי ורותמים אותו כחלק ממאמץ קבוצתי כולל. ברור שעדיין יש לכוכב סטטוס מאוד גדול ולמאמן קושי להשתלט עליו, אבל עדיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 4:50 pm 
Hall of Famer

לג'קסון היו כמה עונות מאוד קשות עם קובי (אחרי העזיבה של שאק) עד שהם הצליחו לבנות איזושהי מערכת שבה קובי עדיין זורק פחות או יותר מתי שבא לו, אבל כחלק ממשהו שמזכיר קצת משחק קבוצתי. בעונות האחרונות זה באמת פחות קיצוני, אבל עדיין, תהיה בטוח שאין מצב שקובי לא לוקח אף זריקה לאורך כל הרבע הרביעי כשהקבוצה שלו בפיגור ולא משנה מה ג'קסון, בראון או ברק אובמה אומרים, אלא אם כן הוא בדיוק בשביתה איטלקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 7:08 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
ג'קסון לא "השתלט" על הכוכבים שלו - בטח לא בצורה "סמכותית" ובטח לא ברמת מה הם עושים ברגע נתון על המגרש - להפך, הוא פחות או יותר יצר את האסכולה של "אל תקח פסק זמן, תן לשחקנים להסתדר בעצמם". ג'קסון התעסק במניפולציות וניווט אגואים כדי ליצור כימייה קבוצתית , ועל זה גאוותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 7:43 pm 
מנהל פורום

מניפולציה וניווט אגואים נשמע טוב. בכל מקרה, אני לא מדבר פה על מכניקת קוונטים, אלא על סיטואציה שבה ברבע מכריע של משחק מכריע שחקן נעלם מהמגרש. אצלי זה כן בקטגוריה של משהו שהמאמן אמור לשים לב אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 7:45 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אז זהו, שג'קסון בפירוש היה מצפה משחקן נעלם (בטח כוכב) שימצא את עצמו ולא היה מנסה למצוא אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 9:26 pm 
Junior

זה נראה לי האתגר הכי גדול של הלייקרס העונה: למצוא איך זה לא רק-קובי ומצד שני לא כולם-חוץ-מקובי אלא כמו שראובן אמר להפוך את קובי לבורג בתוך המערכת בצורה האופטימלית.
שמתי לב שאם לפני שנתיים פאו היה השחקן הבולט ליד קובי השנה זה ביינום. אני יכול להעריך את מה שהם עושים איתו והוא באמת הפך לשחקן אפקטיבי אבל פאו קצת נעלם. סשנס הגיע והפציץ פתאום כמו שהוא אף פעם לא הפציץ, זה מרשים ויפה אבל עלול להעיד על איזשהו חוסר איזון. זו קבוצה חזקה אבל לא אופטימלית לדעתי עדיין. אני חושב שהויתור על פישר היה טעות כי פישר הרבה פעמים ספג פה ירידות והרבה פעמים ניצח ללייקרס משחקים בפלייאוף. אין לי ספק שאתגר עוד הרבה יותר גדול הוא לנסות לעשות עם מייק בראון מה שעשית עם הזן מאסטר...
יש גם שחקנים שלא ברור לי מה קורה איתם. מה עם איבנקס? הוא השלוש הכי טוב שלהם. מאמן כמו פיל כבר היה רואה את זה. מייק בראון? מבחינתי הוא תמיד היה סמל של בינוניות גם אם אימן את לברון ועכשיו קובי, גם לברון של קליבלנד היה שחקן שמה שהיה בעוכריו זה שהרבה פעמים הוא היה לברון ועוד ארבעה.
קובי הוא קובי אבל האתגר האמיתי הוא לתפור לו את החליפה. לתת לו את השחקנים שהוא ירצה ליצור בשבילם ויאמין בהם. למאמן יש פה תפקיד מכריע - זה קודם כל תפקיד של המאמן. שחקן כמו פישר נגיד זה שחקן שקובי לא יכול לא לכבד. ביינום גם מתבסס כמישהו כזה. נגיד שסשנס הוכיח את עצמו. אז יש לך רכז וסנטר ואם תעיר את פאו אז גם 4 כי בכל זאת הוא רק שנתיים מלהיות הMVP של הגמר (או שלא, לא זוכר בדיוק). אם לא פאו אז הם באמת בבעייה כי אני לא יודע מי מחליף שם ב4 ולא נראה לי שטרוי מרפי הוא התשובה. 3 שימו את איבנקס. איבנקס הזה ראיתי אותו פעם אחת מול פורטלנד, הוא בול טרבור אריזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2012 3:01 am 
Junior

איבנקס הלך לאיבוד באיזשהו שלב ונראה פחות מחובר, אבל גם בראון מחק אותו מהר מדי מהרוטציה והפתיע עם אמירות של 'אני לא מאמין ברוקיז'. (גודלוק מוסר ד"ש)
גם לדעתי הוא ממש מזכיר את טרבור אריזה, וב-3-4 משחקים הראשונים היכולת שהבחור הציג הייתה ברמה של SF פותח לגיטימי.
יש דיבורים שזו העונה האחרונה של ארטסט ובמידה וכך יהיה אני מאמין שאיבנקס ואיינגה יתחילו לקבל צ'אנסים, כשמאט בארנס צפוי להשתדרג להרכב אם יישאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2012 11:55 am 
Freshman

אגב שני אקס ליגה ישראלית נוספים הצטרפו לשורת הNBA:

אלן אנדרסון לרפטורס.
וג'סטין דנטמון(הפועל עפולה) לספרס אגב בכך הוא הופך לככל הנראה השחקן הראשון(אם מישהו זוכר אודה לתיקון) שמגיע מישראל לNBA ולנבחרת המקומית של ארצו במקרה זה ארה"ב כשלא היה בהם קודם לכן (הוא שיחק בקיץ עם הנבחרת של ארה"ב במשחקים הפאן אמריקאיים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה