סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 1:37 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 6:40 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ומה נוביצקי, כלב? רק לפני שנה נוביצקי היה מקום ראשון ברוב הסיכומים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 6:45 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אתם רציניים? פול? רוז?! קובי?!?

לברון הוא היחידי שבברור עדיף על דוויאט, עם דוראט זה פחות מובהק אבל עדיין דוויאט בלי ספק שחקן יותר טוב עם אימפקט יותר משמעותי בשני צידי המגרש. פול וייד רוז וקובי בכלל לא קרובים.

וזה כשאני מדבר על יכולת נטו - בלי להתחשב בזה שפול נראה יותר פציע, וייד כבר חגג 30, רוז אולי לא יחזור לעולם לאותה רמה אחרי מות הACL וקובי בירידה כבר שנים.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 6:54 pm 
Junior

שימי ריגר וונאבי כתב:
אתם רציניים? פול? רוז?! קובי?!?

לברון הוא היחידי שבברור עדיף על דוויאט, עם דוראט זה פחות מובהק אבל עדיין דוויאט בלי ספק שחקן יותר טוב עם אימפקט יותר משמעותי בשני צידי המגרש. פול וייד רוז וקובי בכלל לא קרובים.

וזה כשאני מדבר על יכולת נטו - בלי להתחשב בזה שפול נראה יותר פציע, וייד כבר חגג 30, רוז אולי לא יחזור לעולם לאותה רמה אחרי מות הACL וקובי בירידה כבר שנים.

אין מצב שדוויט שחקן שני בליגה, בחייאת זומזום אפילו בסנטר הוא מקום שני אחרי דקסטר.
וברצינות, דוראנט, לברון, קובי, פול, נוביצקי ואפילו וויד עדיפים עליו לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 7:00 pm 
Hall of Famer

שימי, זה שרוז אולי לא יחזור לעצמו אחרי ה-ACL אולי נכון, אבל מי מבטיח לך שהווארד יחזור למה שהיה אחרי הפציעה בגב? ואיך קובי "בירידה כבר שנים" אם הוא בכלל היה טוב יותר בעונה האחרונה מאשר בזו שלפניה? ובכל מקרה, אין שום מצב שבעולם שהווארד לפני דוראנט, על כל אחד מהאחרים עוד אפשר להתווכח לכאן ולכאן, אבל דוראנט פשוט רמה אחת מעליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 7:14 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהרבה זמן לא קראתי משפט מגוחך על כדורסל-כולל משפטים שכתבו טרולים מובהקים-כמו "עדיין דוויט בלי ספק שחקן יותר טוב (מדוראנט) עם אימפקט יותר משמעותי בשני צידי המגרש".

בעוד שהווארד הוא סקורר לא מרשים במיוחד (מלבד עונה אחת שבה דגדג מלמטה את ה23 נקודות, כל הקריירה מסתובב סביב ה20 למשחק בקבוצה שהוא הכוכב שלה), שעושה את הנקודות (אמנם באחוזים גבוהים) בעיקר הודות לכוחו העצום והאתלטיות הנדירה שלו, דוראנט הוא אחת ממכונות ההתקפה המשוכללות והמרשימות ביותר שהליגה ראתה בשנים האחרונות ואולי בכלל, שרק הרגע הגיע לגמר NBA כשהוא מלך הסלים של הליגה זו השנה השלישית ברציפות. אז נכון שבהגנה זה נוק אאוט ברור להווארד, אבל בהתקפה זה שמיים וארץ לדוראנט. אז מילא הנחרצות המשעשעת שדוויט הוא השני בטיבו בליגה, אבל "אימפקט בשני צידי המגרש" זה כבר מגוחך ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 7:33 pm 
Junior

בחיית, כ"כ קשה להבין שמדובר על שני צידי המגרש במצטבר?

בהתקפה = דוראנט > הווארד
בהגנה וקרשים = הווארד >>>> דוראנט

אם דוויאט יגיע לקבוצה טובה וידרוס אנשים בפלייאוף פתאום כל אלה שמזלזלים בו יגידו שהוא עשה שיפור מדהים בקיץ. קשקוש. הוא לקח שחקנים כמו נלסון, הידו, וראשרד לואיס ועשה מהמג'יק קבוצת הגנה מעולה. נכון שחלק מהדומיננטיות שלו נובעת מזה שבציר הסנטרים בליגה די עלוב, אבל זה לא עושה אותו פחות דומיננטי.

רוני, לא ראיתי שום רמזים לזה שהפציעה שלו אמורה להשפיע עליו..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 7:39 pm 
Junior

דבר ראשון, זה בהחלט לא מה שמבינים בקריאה של מה שכתבת.
שנית, כדורסל זה פירוק לגןרמים ראשוניים, ההשפעה המצטברת של דוראנט (שמציג גרף שיפור מרשים כל עונה) גדול בהרבה מזו של הווארד שכבר כמה שנים דורך במקום ולא מציג שום שיפור משמעותי בהתקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 7:48 pm 
Hall of Famer

שימי, זה הדיווח האחרון על הווארד מלפני 8 ימים:

ציטוט:
Dwight Howard (back) "wouldn't speculate" on whether or not he'll be ready for the start of next season.
On top of everything that has transpired with Howard over the last few days, this is really just the icing on the cake. Howard had a herniated disc repaired and "sizable fragments of bone removed" in April, and it's concerning that he's not sure of his status for the beginning of next season. He'll be a fantasy force regardless of what uniform he's wearing, but owners will have to monitor the health of his back as we sort through the multitude of trade rumors.

אתה מוכן להגיד בוודאות שזו לא פציעה שתשפיע עליו בהמשך הקריירה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 7:56 pm 
Junior

אני לא אורטופד אבל בזמנו התחושה היתה שהוא אמור לחזור בלי בעיות. שמעתי השערה שהסיבה שהוא התבטא בהיסוס לגבי העונה הבאה היא שהוא רוצה להלחיץ את המג'יק ולגרום להם לשלוח אותו לברוקלין ולהחזיק מעלהם את האיום שהוא לא יפתח את העונה כי "הגב עדיין מציק לו". ברור שיש לו אפס עניין לשחק באורלנדו עכשיו ולשמוע את הקהל של הקבוצה שלו שורק לו בוז באופן קבוע.

האמת שאין מספיק מידע בשביל לדעת בוודאות, אבל אישית קרעי ACL לגארדים שמתבססים על מהירות נראים לי יותר מדאיגים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 8:11 pm 
Junior

האוורד בפירוש לא שיחק עם שחקנים גרועים לידו - בעונה 2008-2009 שהייתה הכי טובה של המג'יק בעשור האחרון (גמר NBA) הארוורד קלע בסביבות ה20 למשחק, בעוד לואיס, נלסון והידו קלעו סביב ה17 למשחק כל אחד.
מבחינה הגנתית האוורד כאמור מצוין, אבל אני חושב שהוא קצת אובר רייטד... מבחינת הגנה על סנטרים יריבים, אז בליגה בשנים האחרונות זה לא מעניין כי אין כוכבים בסנטר פרט אליו (וביינום, שאין לי מושג איך הוא היה נגדו העונה). בתור עזרה לחדירות של הגארדים הוא כנראה הטוב בליגה עם 2.2 חסימות, שזה לא מעט, וזה בטח לא העיקר כי העיקר אלו החדירות שהוא משנה ואת תפיסת החדירה לצבע, אבל אני לא חושב שהוא שחקן הגנה טובה בהרבה (אם בכלל) מלברון שראיתי אותו עושה פלאים בפלייאוף או מצ'אנדלר ששידרג את הניקס בצורה מטורפת.
זה שהאוורד שומר משמעותית יותר טוב מדוארנט (או מקובי העונה לצורך העניין) זה ברור לחלוטין, השאלה אם התרומה בהגנה מתקזזת עם התרומה ההתקפית - ולפי דעתי בפירוש לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 8:43 pm 
Sophomore

שימי בחייך, כולה מדובר בגרסה משודרגת של מוטמבו. הסנטר הטוב בליגה הכי גרוע שהיה ב-NBA.
קולע פחות משמונה סלים במשחק בליגה כמעט נטולת סנטרים, בקבוצה חלשה שהוא צריך לקלוע 30 נקודות בממוצע, שחקן עצלן ומפונק שקלע בעונה האחרונה ב-50 אחוז מהעונשין כשממוצע הקריירה שלו הוא 59.
לברון, ווייד, ווסטברוק, דוראנט, רוז, פול, נוביצקי, דרון וויליאמס, רונדו. כל אלה, טובים בעיניי ממנו ואם הייתי צריך לבנות קבוצה לעונה אחת, את אלה הייתי ללא ספק בוחר לפניו בתוספת של עוד שחקן אחד או שניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 11:18 pm 
Freshman

כל הדיון הזה הוא דוגמא נהדרת לאיך התנהלות שחקן מחוץ למגרש משפיעה באופן ישיר על המוניטין המקצועי שלו.

- הווארד הוא קודם כל לפני הכל שחקן ההגנה הכי טוב בליגה (הוא היה היום גם הראשון שמשלים רצף של 4 זכיות שחקן ההגנה אם לא הקריסה התמדיתית והפציעה שלו בסיום העונה).
בליגה חסרת גובה, הווארד הוא יתרון עצום לכל קבוצה, נכון שאם הוא היה משחק לפני 20 שנה הוא היה עוד סנטר טוב, אבל היום בגלל הסיטואציה שנוצרה הוא השחקן השני הכי דומיננטי בליגה אחרי לברון.
היכולת שלו לסתום את הצבע מחדירות יותר יעילה מזו של איבאקה למשל, למרות שאיבאקה עם חסימה יותר למשחק. זה בגלל שהווארד הוא אחד הגבוהים הכי ניידים בהסטוריה. הוא משתמש באתלטיות שלו כדי לסתום פינות ברמה שסנטר לא אומר לעשות.

- בהתקפה הוא אמנם רק עם 20-25 למשחק, אבל צריך לזכור שגם אם הוא לא קולע, הוא פותח לחלוטין את המשחק לקלעי השלוש (אם אני לא טועה המג'יק היו מהמובילים באחוזים לשלוש ב3-4 השנים האחרונות). כל המשחק של אורלנדו בנוי על כך שהווארד סוחב בצבע שומר או שניים בכל רגע נתון.

בקיצור הווארד הוא אחד השנים היחידים בליגה ששווה לבדו מקום בפלייאוף. אם שואלים אותי מי אני לוקח לקבוצה (בלי פציעות):
1. לברון
2. דוראנט
3. הווארד
4. פול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 11:31 pm 
Sophomore

אני חושב שפול מקום שני, ולא רק בגלל היכולת על המגרש.

ואם כבר פול כולם יכולים לקלל את סטרן עד מחר אבל איפה הטרייד על פול ואיפה הטרייד שמדובר עליו כרגע...
איך כתב אחד הפרשנים בטוויטר "אורלנדו צריכים לעצור שניה, להבין שהם מעבירים HOFיימר ולחשוב מחדש על הטרייד" (בערך)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 10, 2012 11:52 pm 
Junior

אורלנדו כבר עצרו לחשוב, עכשיו מדווח שהם חידשו את השיחות עם קבוצות אחרות. יוסטון והלייקרס נראים כמועמדים מובילים וגם אטלנטה אפשרית.

בקשר ליכולת של דוויאט, נראה לי שהאנטגוניזם שהוא מעורר חירפן כמה אנשים והם מערבבים בין יכולת מקצועית להתנהלות מחוץ למגרש. העובדה שהוא היה רוב הקריירה בקבוצות לא משהו גם יכולה לעוות את התמונה שיש לאנשים לגביו. אין לי ספק שבקבוצה טובה כולם יתחילו לשים לב איזה השפעה עצומה יש לו על המשחק ולהתרכז ביתרונות האדירים שלו ולא רק בחסרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 12:00 am 
Hall of Famer

אני חושב שפול מעט אוברייטרד ושהווארד - בלי להתחשב רגע בפציעה (אף אחד לא יודע איך הוא יחזור אחריה) הוא ככל הנראה טופ3 אחרי לברון ודוראנט. אין מישהו שהייתי באופן מובהק לוקח לפניו. האימפקט שלו הוא מאוד גדול, גם בצד ההתקפי. כל ההתקפה המטופשת של אורלנדו הייתה מבוססת על הדאבל-טימים שהוא משך. הוא ישחק עם שני שחקנים שאני לא מת עליהם, דרון וג'ו-ג'ו, אבל בכל זאת תהיה לו קבוצה יותר טובה סביבו. אם חבורת המעצבנים הזו תוכל איכשהו להסתדר אחד עם השני, הם יכולים להגיע רחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 12:12 am 
Sophomore

תשמע, גמני לפני שהגיע לקליפרס לא הבנתי עלמה ולמה המהומה מפול. עכשיו שראיתי אותו עונה שלמה (קצרה) אני יכול להגיד שהוא הריאל דיאל, ואם זה עוד עם ברך פצועה אז לפני זה הוא בטוח היה לפני האוורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 12:50 am 
Junior

במצב הליגה היום אני לא רואה איך אפשר לדרג מישהו ברמה לברון ודוראנט... הם היום (אחרי הפציעה של רוז) בלי ספק 2 השחקנים הטובים בליגה לטעמי.
האוורד שחקן מדהים וסופרסטאר והכל טוב ויפה, טופ 5 בטוח עם קייס יפה לטופ 3, אבל בשום פנים ואופן לא השחקן השני בליגה.

אשמח לדעת לצורך העניין מה גורם לו להיות עדיף על קובי של העונה נגיד? את האמת פרט לארבעת אלו אני לא חושב שיש עוד שחקן שהוא סופרסטאר מובהק בליגה אחרי העונה האחרונה.

ומסכים עם Att, פול שחקן מעולה, אבל אובר רייטד... סחב קבוצה מוכשרת לסיבוב השני בסך הכל. לא משהו לזלזל בו חלילה, עדיין שחקן מדהים, אבל גם לא הישג מעל המצופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 1:16 am 
Hall of Famer

מה כל כך מוכשר בקליפרס? בלייק גריפין מוכשר (אבל עדיין מוגבל), כל השאר הם בגדול, חבורה של שחקנים בינוניים למדי, כולל כמה נגרים בני נגרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 1:17 am 
Freshman

א. הייתי לוקח את הווארד לפני קובי ורוז והשאר. קשה להשוות איכויות משחק של סנטר לגארד, אבל אני באמת חושב שהוורארד יותר יעיל לקבוצה מלמשל קובי. היום, ב2012. הוא שחקן ההגנה הטוב והשימושי בליגה (קצת לפני לברון לטעמי) ובנוסף הוא שחקן של 20 נקודות ב55% מהשדה.

ב. פול סחב את הקליפרס לסיבוב השני בעונה הראשונה שלו בקליפרס נגד יריבה לא פשוטה נגד יתרון הביתיות, אבל זו ממש לא הסיבה שאנשים מעריכים אותו כל כך. מספיק לראות מה הוא עשה בפלייאופים האחרונים שלו בניו אורלינס כששיחקו לידו דייויד ווסט ופג׳ה... חושב שהוא בדיון של 5 הרכזים הטובים באן בי איי המודרני, בטח בטופ 10.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 1:35 am 
Junior

אני חושב גריפין, באטלר, יאנג, מרטין וג'ורדן (ועד הפלייאוף גם צ'ונסי) זה אחלה סגל סביב פול כדי להגיע לסיבוב שני... לא אומר שהוא נכשל, אבל בטח לא היה הצלחה מסחררת... עשה מה שציפו מהסגל הזה, לא יותר ולא פחות.
שוב, פול שחקן מדהים, אחד מ2 הרכזים (בצוותא עם רוז שהוא בריא) הכי טובים בליגה, ועדיין לא חושב שהוא בקליבר של לברון ודוראנט.
אני חושב שבעונה החולפת קובי היה טוב מהאוורד... אבל כמובן שזה נתון לויכוח וזה גם כמובן לא פער משמעותי בעייני.
אבל לא מבין איך אפשר להשוות בין האוורד לבין דוראנט. זו לא אותה ליגה לטעמי.
הפער בין לברון ודוראנט לבא אחריהם הוא ענק.

אם אני צריך לנסח שאלה שתענה לי על מי בקליבר של הגדולים בליגה - איזה שחקן היה יכול לקחת קבוצה של נגרים (נגיד כמו הנטס של העונה לצרוך העניין) לפלייאוף.
אני מאמין שלברון ודוראנט היום בליגה היחידים שמסוגלים... כמובן שגם קובי בשיאו יכל, אבל שיאו מאחוריו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 1:46 am 
Hall of Famer

יאנג הוא סקורר וסווינגמן סביר בליגה, לא הרבה מעבר לזה. ג'ורדן הוא נגר בן נגר. מרטין בגילו, הוא גם נגר בן נגר. באטלר שיחק עם יד שבורה.

אני מסכים כמובן שהוא לא בקליבר של לברון ודוראנט (ועם זאת מענג בהרבה משניהם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 8:47 am 
מנהל פורום

הכיוון כרגע של הרוקטס זה לרדת מהעסקה הקודמת והמורכבת עם הנטס, ויש דיבורים על טרייד משולש לייקרס-יוסטון-אורלנדו, או טרייד יוסטון-אורלנדו.
אם חשבתם שבטרייד הזה אורלנדו מקבלת משהו תמורת אחד הסנטרים הדומיננטיים בליגה אתם טועים. גם פה אורלנדו מקבלים פירורים. בכל מקרה הכיוון בטרייד הזה הוא שהאווארד יגיע ללייקרס, ביינום יעבור ליוסטון, ויוסטון תשלח לאורלנדו חבילת בחירות דראפט (או בקיצור די כלום). זה בגלל שה-GM של אורלנדו מעדיף שחקנים צעירים ובחירות דראפט על פני לקבל את אנדרו ביינום ולהתחיל לנסות לשכנע אותו להאריך במג'יק את החוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 12:53 pm 
Sophomore

מה שמעלה את השאלה. למה לרוקטס להתפשר על ביינום אם כבר הם לוקחים את הסיכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 1:00 pm 
מנהל פורום

איזה סיכון הם לוקחים בדיוק? בכל מקרה כפי שרשמתי 2 האופציות עומדות על הפרק: שיוסטון תקבל את האווארד בטרייד מול אורלנדו, או שהיא תקבל את ביינום בעסקה משולשת דרך הלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 11, 2012 3:33 pm 
Junior

הרוקטס צריכים לחתוך את הלייקרס שנכנסו כמידל-מן מהעסקה. יוסטון צריכה להציע למגי'ק חבילה ענקית של בחירות דראפט וצעירים ולקבל את דוויאט ולא להתפשר על ביינום. הפער בנהם הרבה יותר משמעותי ממה שחלק נוטים לחשוב. יוסטון יקחו תסיכון שדוויאט לא ירצה להאריך איתם את החוזה בסוף השנה אבל :

1.הוא שחקן ששווה להסתכן בשבילו.
2.הם גם ככה לא הולכים לשום מקום בלעדיו.
3.שווה להמר שהוא לא יוותר על עשרות מיליוני דולרים ע"י זה שלא יאריך תחוזה.
4.לברוקלין הוא כבר לא יוכל להגיע, אז לאן הוא כבר ירצה לעזוב? כבר יהיה עדיף לו להשאר ביוסטון, מקום נחמד סה"כ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 34 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה