סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 40 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:24 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
נראה לי שזה אותו הבן רייס. מה לעשות שזה הגובה שלו. הוא משחק כסמול הן בסגנון והן בזה שהוא לא מוביל כדור. חודר, נע וזורק, ולא מקפיץ יותר מדי. הוא מוצב כזה ברוב ההרכבים שעולים והוא הרבה יותר מוצלח בעמדה הזו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:32 pm 
Senior

ראובן כתב:
אז אחרי שהודיתי בטעותי בעניין החוק הרוסי, אני אשמח אם מישהו ירים את הכפפה ויערוך סטטיסטיקה של: (א) משחקים שבהם קבוצות נאלצו לשחק רק עם שלושה זרים, כי אחד הזרים שלהם נפצע או הורחק ו(ב) כמה דקות בפועל היו באמת ארבעה זרים על המגרש וכמה שיחקו ממילא שני ישראלים.

אין לי דרך או כוח לערוך סטטיסטיקה אבל מהזכרון הסטטיסטיקה היא חזקה מאד לכיוון 3 הזרים. לדעתי היה שלב במהלך העונה שקבוצות ששיחקו עם 3 זרים ניצחו משהו כמו 0-8 או משהו כזה. עד ההפסד של ראשון בגמר הגביע למכבי ת"א לדעתי כל פעם שקבוצה שיחקה עם 3 זרים היא ניצחה בשנה שעברה. כמובן שהובילו את זה אשדוד (מהעזיבה של בראדלי) לראשון עם הפציעה של באומן, שניצחו בלי סוף גם במצב הזה.

ולמרות זאת, ולמרות הסטטיסטיקה, המאמנים כמו שאמרתי מהפחד ומזה שעל הנייר זה חיסרון תמיד יבחרו בדרך של 4 הזרים, שיהיה להם את האופציה, הם לא חייבים לשתף את כולם ביחד, אבל רוצים את האופציה הזאת ומפחדים ללכת בדרך שונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:35 pm 
Senior

זה כן אני כתב:
קשה לי להבין את ההחתמה של מילט פלאסיו. בעבר היה שחקן חביב מאוד, אבל כבר כמה שנים שהוא לא עושה כלום, ולדעתי גם יחתך מהרצליה בשלב כלשהו.

לפני שנתיים קלע 15 נק' למשחק בליגה היוונית שזה לא רע. בשנה האחרונה 6.4 נק' בליגה הספרדית, אומנם לא מזהיר אבל לא משהו נורא (דרון וושינגטון שחתם בנתניה מגיע מאותה הקבוצה עם סטטיסטיקה דומה). זה אומנם לא מרשים, אבל גם אי אפשר להגיד שכבר כמה שנים הוא לא ממש עושה כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 5:45 pm 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
קשה לי להבין את ההחתמה של מילט פלאסיו. בעבר היה שחקן חביב מאוד, אבל כבר כמה שנים שהוא לא עושה כלום, ולדעתי גם יחתך מהרצליה בשלב כלשהו.

רק לפני 2 עונות שחקן של 15 נ'ק ו5 אס' ביוון.אשתקד הוא ירד במספרים אבל עדיין היה שחקן של 20 דקות בליגה הספרדית ולדעתי הוא יכול בשקט להנהיג את הרצליה ויכול להיות גארד מהשורה הראשונה בליגה המקומית. בכלל הרצליה הביאה 4 זרים ברמה גבוהה. ג'ונס הוא מנייה בטוחה הרב פופ לדעתי הולך להיות מפלצת בצבע והכי מסקרן אותי לראות את בק שאשתקד היה אחד מקלעי ה-3 הטובים ביוון ,שחקן רב גוני שיכול לככב בליגה שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:02 pm 
Hall of Famer

הבליזיאני השני בתולדות הליגה, אגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:24 pm 
Freshman

nadav_hacohen כתב:
הבליזיאני השני בתולדות הליגה, אגב.

לא יהיה לו קשה להתעלות על הביצועים של הראשון (נואל פליקס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 09, 2012 10:40 pm 
Hall of Famer

קצת התייחסויות -
רוזפלט היה מדהים בעונה שעברה ( 10 נק' , 68% ל-2 , 9.3 ר' , 1.4 חט' , 1.0 חס' ) , ואני לא רואה גבוה ישראלי אחר ברמה שלו ( אולי אפילו בירושלים ) .
בן רייס שהושמץ כאן , צבר עד גיל 21 למעלה מ-1000 דקות משחק בליגה הראשונה ( כולל גביע ופלייאוף ) . כמה שחקנים כאלה יש לנו ? העונה בכל אופן , הוא צפוי להיות בסך הכל מחליף לעמדות 2-3 , כך שזה לא שהקבוצה בנויה עליו .
עברתי עכשיו על כל סגלי הקבוצות , ואני עדיין חושב שלהרצליה סגל ישראלי חזק יחסית , וגם מאוזן יפה על פני העמדות ( לגליל , ראשון , חולון , אשקלון ונתניה אין כרגע גבוה ישראלי שאפשר לתת לו בשקט כמות דו ספרתית של דקות במשחק ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 09, 2012 11:27 pm 
Junior

הייתי באימון הבכורה היום. כמובן שיותר מדי מסקנות אי אפשר להסיק, אבל כן ניתן לראות שבן רייס חזר לעצמו והוא היה מאוד דינמי. מעבר לזה, הוא התחיל לזרוק אוטומטית וגם לקלוע, מבלי להסס. יכול להיות שזה קשור גם לעבודת שיפור זריקה שהוא יכל לעשות במהלך שנת הפציעה, וגם לזה שנדמה לי שהוא קפטן עכשיו, והמעמד שלו נותן לו יותר ביטחון. נראה אם זה יקרה גם במשחקים אמיתיים.

מעבר לזה, עוז חזקיה שכנראה לא יקבל דקות העונה היה נפלא במהלך החלק המשחקי של האימון. משקיען צמרת.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 10, 2012 5:54 pm 
Hall of Famer

אני מקווה שיתנו לבן אלטיט הגבוה הצעיר והמוכשר של נבחרת העתודה קרדיט ,כי עם הרבה עבודה וניסיון בליגת העל הוא יכול להתפתח לגבוה מהשורה הראשונה בארץ.

בקשר לסגל הישראלי של הרצליה, בינוני פלוס בסה'כ,אם הזרים יתחברו כמו שצריך אז הקבוצה יכולה לרוץ בצמרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 11:03 am 
Hall of Famer

אחרי 3 ניצחונות במשחקי האימון , אפשר לסמן כמה מגמות :
- רומל בק נשמע כמו סקורר לא קטן . מאוד אהבתי את הקליפים שלו שראיתי ( ואני לא מהטיפוסים המתלהבים ) , וכנראה שבהחלט מדובר בשחקן איכותי מאוד .
- ניב ברקוביץ' ממצב עצמו כישראלי המוביל בקו האחורי . אני מניח שלרוב הוא משחק לצד פלאסיו ובק . טוב לראות שהוא מסיים משחקים עם כמות דו ספרתית של נקודות .
- פלאסיו עושה רושם בינתיים של מנהל משחק גרידא , ללא תרומה משמעותית בסקור . יכולה להיות קצת בעיה עם זה , כי גם גיא לביא משחק יחסית בסגנון הזה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 10, 2012 6:16 pm 
Hall of Famer

בן רייס כתב:
אישית אני נכנס לנעליים גדולות של ארז כץ שעשה פה הישגים מעל ומעבר.

אכן נעליים גדולות , וגם מכנסיים וחולצה ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 11, 2012 12:58 pm 
Junior

האמת שאני אוחז בחולצת ה"משחק" הרשמית של בן רייס מהעונה שעברה וגם הוא לא פראייר. אח שלי הוא 1.90 וזו פשוט שמלה בשבילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 11, 2012 2:04 pm 
Hall of Famer

בוק-סקור ממשחק הגביע : http://widgets.baskethotel.com/site/ibb ... -400$t&0=1
בק עם עוד משחק קליעה מצוין - 4/6 ל-3 , 8/9 מהקו .
פופ , ג'ונס ורוזלפט עם 11 ריבאונדים כ"א .
הישראלים ( פרט לרוזפלט ) היו מאוד חלשים הפעם .
כנראה שממש לא הלך בקלות - רוטציה של 8 שחקנים בלבד .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 11, 2012 2:17 pm 
Junior

ורייס שיחק רק 10 דקות. סיים את המשחק עם ארבע עבירות, אז אולי הדקות המועטות הן על רקע זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 2:36 am 
Junior

ראיון עם אקוניס: http://www.haaretz.co.il/sport/basketball/1.1841505
מדגיש בעיקר את החשיבות של לני רקנאטי לכדורסל בהרצליה. האמת, קשה לי לחשוב על פילוטרופ מהסוג שלו בכדורסל שלנו. בעבר היו לו שני בנים ששיחקו בנוער, ואחד, טל רקנאטי שגם היה בקבוצה. אבל גם לפני, וגם אחרי הוא פשוט האיש היחידי שמחזיק את הקבוצה הזו בחיים. מבחינת המשכיות, אני לא חושב שיש אף קבוצה בבעלות כל כך ארוכה וכל כך דומיננטית ובלתי מפוקפקת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 40 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה