סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:50 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 1:53 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
תסלחו לו את התמימות, אבל איפה הטענות לשופטים בדיוק? ממה שראו בטלוויזיה היה סל, אבל זה מהלך גבולי של טיפ אין על המאיות האחרונות שבהחלט אפשר להבין מדוע השופטים חשבו שזה היה אחרי הזמן. אני מניח ש90% מהשופטים היו לוקחים את אותו השריקה במקרה גבולי שכזה שמוביל להארכה.

על פי מה שנראה וגם על פי מה שלאומית מתאר לא היה טלוויזיה ומוניטור במגרש. היתה מצלמה שהעבירה את השידור בפריצות לאולפן. תלסח לי הרסי אבל אתה לא מצפה מהשופט ללכת לקחת מצלמה מהיציע בשביל לבדוק את העניין והוא גם לא יכול להתקשר לאולפן לשאול אם היה סל או לא זה הרי לא חוקי.

רייניש כבר הלך לטלוויזיה במצבים כאלה. אני מניח שאם הייתה אפשרות כזאת הוא היה עושה את זה וחולון הייתה מנצחת.

בדיוק כמו במקרה הכדורגל אתמול רייניש לא יכול ללכת בניגוד לחוקה למצלמות ביציע בשביל לבדוק אם היה סל או לא. מה השלב הבא? ילכו לפלאפונים של אנשים שאולי צילמו במגרשים אין טלוויזיה?

במקרה הזה עושה רושם שחולון נדפקו אבל הם נדפקו קודם כל מעצם זה שלא הייתה עמדה של טלוויזיה במגרש ואני לפחות ממה שראיתי בטלוויזיה חושב שההחלטה במגרש של השופטים היא הגיונית (טעות כמובן אבל בגבול ההגיון) גם אם בדיעבד התבררה כטעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 2:06 am 
Senior

ציטוט:
וירובניק: "אני רק יכול להצר שלא כל המשחקים משודרים במלואם, ולכן אי אפשר היה לראות הילוך חוזר".

הנה התגובה של וריבניק לעניין שמאשרת את זה שלא היה אפשרות במגרש לבדוק האם הסל היה בזמן או לא.

אם זה כאמור המקרה (וגם לאומית אמר שזה בעצם היה המקרה) אז אפשר רק להצטער על זה כמו שוירובניק אומר אבל קשה בעניין הזה לבוא בטענות. אם השופטים לא ראו שהיה סל בזמן (ובמגרש זה קשה לראות) ואין באפשרותם לבדוק בטלוויזיה כי אין מוניטור שמותר לבדוק בו אז ההחלטה שלהם היא מעבר לסבירה וקשה לבוא בטענות על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 2:16 am 
Junior

ממש לא החלטה מעבר לסבירה, החלטה מוטעית ואי אפשר להתעלם מהקונטקסט, החלטה שהיתה אחת מני רבות שדפקו את חולון במשחק הזה. פחות או יותר כל כדור גבולי הלך לכיוון של הרצליה.
המהלך האחרון היה בסלואו מושן, זו לא היתה איזו זריקה מהחצי, היה קל מאוד לראות שהדחיקה של באוורס היתה בזמן אבל רייניש כנראה היה מושקע במשחק הזה ובכל מקרה הוא מקבל כסף להחליט החלטות נכונות במצבים גבוליים. אם את זה הוא לא מסוגל לעשות שיעוף כבר הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 2:21 am 
Senior

לאומית כתב:
ממש לא החלטה מעבר לסבירה, החלטה מוטעית ואי אפשר להתעלם מהקונטקסט, החלטה שהיתה אחת מני רבות שדפקו את חולון במשחק הזה. פחות או יותר כל כדור גבולי הלך לכיוון של הרצליה.
המהלך האחרון היה בסלואו מושן, זו לא היתה איזו זריקה מהחצי, היה קל מאוד לראות שהדחיקה של באוורס היתה בזמן אבל רייניש כנראה היה מושקע במשחק הזה ובכל מקרה הוא מקבל כסף להחליט החלטות נכונות במצבים גבוליים. אם את זה הוא לא מסוגל לעשות שיעוף כבר הביתה.

לגביי החלטות קודמות יכול להיות. לא ראיתי את המשחק כולו (רק פריצות) אז קשה להתייחס ויכול מאד להיות שאתה צודק (אבל זה רייניש נו... מה חדש...) אבל לגביי המקרה הספציפי של הסל זה היה מאד גבולי ולא משהו שהיה ברור בלייב (רק אחרי ההילוכים החוזרים). אם המשחק הזה לא היה מועבר בפריצות אף אחד לא היה חושב שהיה סל אלא שזאת החלטה הגיונית ומהזווית הזאת צריך להסתכל. כמובן שזאת טעות כשרואים בטלוויזיה אבל טעויות שופטים יש והיו מיליונים כאלה במגרשים שאין טלוויזיה. גליל (המקורית) הדיחה את נתניה מהגביע על החלטה כזאת (רק הפוך, סל שנקלע אחרי הזמן) במקום שלא היה טלוויזיה. בהנתן שאין טלוויזיה ההחלטה של השופטים במגרש היא בהחלט סבירה ולא איזה משהו ברור שהיה חייב להישרק אחרת.

רק לחיזוק, מכיוון שאתה ראית במגרש ורובנו בטלוויזיה. גם בשידור עצמו היו בטוחים בהתחלה שלא היה סל וההחלטה נכונה והצדיקו את ההחלטה של השופטים. רק באמצע הארכה אחרי שבדקו את זה שוב הם הבינו שהיה צריך להיות סל. ככה שקשה לבוא בטענות לשופטים שבמגרש עצמו חשבו שזה היה אחרי הזמן אם גם בשידור בטלוויזיה חושבים בהתחלה אחרי כמה הילוכים חוזרים שלא היה צריך להיות סל.

אבל לבוא בטענות על הדברים לפני והשיפוט בכלל זה כבר סיפור אחר ובזה אולי אתה צודק.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ב' דצמבר 23, 2013 3:08 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 2:32 am 
Senior

איך אף אחד מאוהדי הרצליה לא דיבר על המהלך ההזוי של בן שימול שהיה צריך לעלות להם במשחק אם הסל לא נספל? כדור אחרון של הרצליה בשיוויון 60 והוא מחליט ללכת לסל 10 שניות לסיום ולאבד את הכדור? מת על בן שימול מתקופתו עוד בחיפה אבל קבלת החלטות במאני טיים זה לא הצד החזק שלו ואולי כדאי להרצליה שבהתקפות אחרונות מישהו אחר ייקח את ההחלטות :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 3:10 am 
Senior

ראובן כתב:
קוף ירוק כתב:
לגמריי. אבל גם ירושלים הייתה היום...

א. ירושלים ניצחה
ב. יש להפועל היסטוריה לא נעימה של פישולים בגביע מול קבוצות ליגה שנייה, בייחוד בחוץ. הפועל ת"א הדיחה אותם במשחק המפורסם ברמלה (אם כי הפועל כן ניצחו באוסישקין), נהריה ניצחה אותם בהפרש דו ספרתי, וכו'. אין שום דבר מפתיע בכך שאחת ממוליכות הלאומית (סליחה שאני לא מעודכן בדירוגים המדויקים...) מקשה על קבוצת ליגת העל, בכירה או לא.

בכל אופן, משחק בית של קבוצה טובה מול קבוצה פצועה ובכושר רע כמו חיפה, די מגדיר את מצב הפייבוריטיות. כמובן, שמי שהפסיד לראשון בבית יכול להפסיד גם לחיפה במצבה הנוכחי.

כן, הוספתי את זה. עדיין, זה גביע, משחק אחד, דברים יכולים לקרות.

ברור שאילת פייבוריטית ברורה אבל עדיין יש לנו כמה יתרונות קטנים (דונטה סמית) ככה שבעזרת קצת נאחס ואולי נעימי שעדיין לא התחבר אפשר לעשות את הבלתי יאמן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 9:29 am 
Hall of Famer

קוף, אני לא מבין את הטענה שלך על השופטים. 99% מהשופטים היו צריכים לאשר סל. לא היה פה מקרה גבולי שהאורות נדלקו כשהכדור עזב את היד של באוורס, אלא מקרה ברור שהאורות נדלקו כשהכדור כבר יצא מהטבעת.
ולגבי השידור, אם באולפן יכלו להריץ שוב ושוב את השידור ולראות בבירור את הסל, אני מניח שגם באולם הייתה אפשרות לראות את השידור במצלמה של ערוץ 5.
בעיני זה מקרה קלאסי שבו צריך לפסוק על המגרש הירוק (איזה ביטוי) ניצחון לחולון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 10:18 am 
Junior

אין פה עילה לביטול תוצאה או משהו?
החוקה אומרת בבירור שהאורות קובעים. האורות הראו בבירור שהסל חוקי וחולון, לפי חוקי המשחק, נצחה.
רייניש מצא מקום טוב (ונוח, בגלל תירוץ האין מוניטור), לדפוק את חולון. אין הסבר הגיוני אחר.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 10:24 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
תסלחו לו את התמימות, אבל איפה הטענות לשופטים בדיוק? ממה שראו בטלוויזיה היה סל, אבל זה מהלך גבולי של טיפ אין על המאיות האחרונות שבהחלט אפשר להבין מדוע השופטים חשבו שזה היה אחרי הזמן. אני מניח ש90% מהשופטים היו לוקחים את אותו השריקה במקרה גבולי שכזה שמוביל להארכה.

על פי מה שנראה וגם על פי מה שלאומית מתאר לא היה טלוויזיה ומוניטור במגרש. היתה מצלמה שהעבירה את השידור בפריצות לאולפן. תלסח לי הרסי אבל אתה לא מצפה מהשופט ללכת לקחת מצלמה מהיציע בשביל לבדוק את העניין והוא גם לא יכול להתקשר לאולפן לשאול אם היה סל או לא זה הרי לא חוקי.

רייניש כבר הלך לטלוויזיה במצבים כאלה. אני מניח שאם הייתה אפשרות כזאת הוא היה עושה את זה וחולון הייתה מנצחת.

בדיוק כמו במקרה הכדורגל אתמול רייניש לא יכול ללכת בניגוד לחוקה למצלמות ביציע בשביל לבדוק אם היה סל או לא. מה השלב הבא? ילכו לפלאפונים של אנשים שאולי צילמו במגרשים אין טלוויזיה?

במקרה הזה עושה רושם שחולון נדפקו אבל הם נדפקו קודם כל מעצם זה שלא הייתה עמדה של טלוויזיה במגרש ואני לפחות ממה שראיתי בטלוויזיה חושב שההחלטה במגרש של השופטים היא הגיונית (טעות כמובן אבל בגבול ההגיון) גם אם בדיעבד התבררה כטעות.

אפשר להבין את השופטים, אבל הנוהלים הם הדפוקים. זה שאין מוניטור זה פשוט לא תירוץ מספיק טוב בימנו הטכנולוגיים. מדוע לא יכול לשבת משקיף מול טלוויזיה מחוץ למגרש ולמסור להם מה אומר השידור החוזר? הנהלים לא מתאימים לטכנולוגיה וזה מעצבן.
ותסלח לי קוף, אבל השכל הישר אומר שכן. הצילום שאני עשיתי לא היה כתחביב אישי אלא צילום רשמי בשיל איגוד הכדורסל. לא הייתה שום בעיה להעביר בזמן אמת את הריפליי לשופט. בקיצור, אני לא מאשים את השופטים אלא את המערכת.

לגבי הסל בשניות האחרונות - אני רק אגיד שלי בזמן אמת זה גם לא היה נראה כמו סל חוקי. נדהמתי וחשבתי שהם משקרים כששמעתי אוהדי חולון אומרים שבשידור ראו שזה סל חוקי.

קוף, לא היה הרבה שכל מאחורי המהלך של בן שימול, אבל דווקא קבלת ההחלטות שלו העונה מאוד סולידית וגם בסוף המשחק הזה הוא בסך הכל התנהל באחריות.

שמוליק, אני חושב שהשימוש באליאספור אולי היה נחמד, אבל לא באמת היו לליובין שום אופציות אחרות. זה או הוא או רוזפלט ורוזפלט היה רע מאוד.

לאומית כתב:
הקטע עם איבי בכלל היה מצחיק. אחרי הפאול המגעיל שלו הוא היה בעצמו משוכנע שהוא הורחק וירד לחדר ההלבשה. הוא חזר רק במחצית השנייה.

לא כל כך מצחיק כמו שאתה חושב. הוא לא חשב שהוא מורחק, הוא הלך לקבל טיפול אחרי ששגב פיגז לו את היד הפצועה שלו. בגלל זה הוא כל כך התעצבן. ואני לא מבין מה מצחיק בנהמות שהאוהדים שלכם משמיעים כלפיו עוד ממשחק האימון בפרה-סיזן שאני כל הזמן חופר עליהן.
לאומית כתב:
עוד קטע הזוי, 41:42 לנו, יוצאים למתפרצת בסיומה אסברי עולה לילי אפ שנחסם, השופט הקרוב מסמן סל ואז אפי מתחיל להשתולל על הקוים, לתפוס את הראש, שוב להשתולל. במקום לתת לו את הטכנית הם עושים בדיוק את מה שהוא רוצה, מבטלים את הסל !

אני חושב שהם דווקא צדקו. הכדור לא פגע עדיין בקרש, ומי ששרק את הסל נחשב היה אוברלנדר הצעיר בשלישייה שהתפלקה לו שריקה אוטומטית ששורקים כששחקן עף לחסום במתפרצת. דווקא זה היה תיקון הגיוני.
לאומית כתב:
מקצועית, תתפלא שחזית במשחק הכי פחות גרוע של רוזפלט השנה ואני מסכים איתך שעדיין הוא היה זוועה.

ראיתי כמעט כל משחק של חולון העונה, ואני חושב שהוא דווקא היה גרוע במיוחד. אולי הוא לקח ריבאונד פה ושם אבל החטאת הליאפים שלו הפאולים, האיבודי כדור והריבאונדים שהרצליה לקחו לו מהיד היו יותר מזיקים מזה שהוא לא היה עושה כלום.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 10:48 am 
Junior

תגובת הפועל חולון, קצת מתונה מדי לטעמי אבל סה"כ בסדר...

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 60390.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 10:58 am 
Junior

"אפילו כמות העבירות שנשרקה לחובתנו אל מול העבירות שנשרקו לחובת הרצליה היא חסרת פרופורציה לחלוטין, זה לא יכול להיות". (28-21 כזכור כאשר מי שהיה במשחק מסר ששתיים מהעברות היו בכוונה בסוף)

מעניין אגב האם שופטים שמחכים להם בחנייה ויורקים עליהם יהיו עכשיו יותר בעד חולון או שזה יהיה התירוץ לפעם הבאה (דפק אותנו כי ירקנו עליו בהרצליה)
קבוצות כבר הפסידו משחקים יותר מכריעים בטעויות שיפוט יותר גדולות ולא יצאו מפרופורציה כמו שעשו אוהדי חולון אתמול עם כל ההבנה לתסכול שלהם.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 10:59 am 
Sophomore

הטענה העיקרית צריכה להיות מופנית למזכירות שלא איפסו את ה-24, אם היו מאפסים אז הבאזר שנשמע היה של שעון המשחק ולא של שעון הזריקות שאכן הטעה את השופטים.
מניח שזה יגרום להשעיה שלישית העונה של שופטי מזכירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:09 am 
Junior

לא חושב שלא איפסו.

בחלק מהמערכות כאשר השעון זריקות "מת" (פוזישן עם פחות מ24) הוא מסתנכרן עם שעון המשחק ומופיע אוטומטית אותו דבר.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:11 am 
Sophomore

אני חושב שאפשר לראות ששעון המשחק רץ כאשר ה-24 על אפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:11 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא ראיתי בחיים מערכת כזו ששעון ה-24 "מסתנכרן עם שעון המשחק", ואם יש כזו - היא לא חוקית. כשיש פחות מ-24 שניות לסיום הרבע שעון ה-24 לא צריך להיות מאופס ובטח שלא "מסונכרן", אלא מכובה לגמרי. וככה זה בכל המשחקים שראיתי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:12 am 
Junior

הנקודה החשובה היא שכל המהלך של דחיקת הכדור לסל קרה בעצם על הלוח. השופט במילא הביט לשם. צריך להיות שופט מחורבן במיוחד או שופט מכור כדי לא לראות שהדחיקה היתה לפני שהאורות נדלקו. צריך לחקור את השופט הזה לעומק ובכל מקרה להשעות אותו לתקופה ארוכה מהמגרשים, אולי כבר לבעוט אותו לפנסיה באותה הזדמנות כי הוא בושה לאיגוד השופטים שהוא בעצמו בושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:12 am 
Sophomore

אין שום דבר פסול עם הנהמות לעבר איבי, והיריקות על בן שימול והשופטים.
הם הביאו את זה על עצמם ואפשר להבין את התסכול של האוהדים למרות שהם בעיקרון נגד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:13 am 
Sophomore

ובנוגע למשחק עצמו: השיפוט אכן היה נוראי, וחולון נדפקו ממנו הרבה לפני הטיפ אין החוקי לגמרי בשניה האחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:14 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עידן שגיב כתב:

לגזור ולשמור... באמת? אין שום פסול בנהמות? ביריקות?
במה עוד אין פסול, לדעתך?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:18 am 
Hall of Famer

תגובה מגוחכת של חולון :

ציטוט:
"השופטים זו גילדה ששמה לה למטרה לדפוק את הפועל חולון"

וואלה , איך לא שמנו לב קודם......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ב' דצמבר 23, 2013 11:20 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:19 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עידן שגיב כתב:

במה עוד אין פסול, לדעתך?

ציניות בדיעבד , וכו'......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:23 am 
Freshman

כאוהד חולון אחד ההפסדים הכי מתסכלים שהייתי בהם. אחרי שלא אישרו את הסל בהארכה היה ברור לכולם שנפסיד, ארבעה שחקנים שלנו היו עם ארבע עבירות ושפוכים מעייפות.
התאכזבתי מהאדישות של ליובין וההנהלה במגרש שקיבלו את ההחלטה במין שיוויון נפש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:23 am 
Junior

הרבה מריירים פה מעת לעת על האוהדים של פרטיזן בלגרד או פאו וכאלה. מעניין איפה רייניש היה מסיים את הערב אם הוא היה מוכר את המשחק נגדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:25 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
עידן שגיב כתב:

במה עוד אין פסול, לדעתך?

:ny_tik:
חשבתי שהייתי ברור יותר
(זה התירוץ הקבוע של אוהדי חולון. "אנחנו בעיקרון נגד אלימות, אבל ספציפית הפעם" וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 23, 2013 11:25 am 
Hall of Famer

זה בכלל לא קשור לרייניש , מדובר באיגוד השופטים כגילדה ששמה לעצמה למטרה לדפוק את הפועל חולון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ב' דצמבר 23, 2013 11:26 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה