סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 7:38 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 9:06 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
קורובייב כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אני מאד אשמח אם במכבי ת"א חושבים כמו כאן, שדונטה סמית' או האניקאט הם מספרי 4. מאד אשמח.

אלכס טיוס וג׳וליאן רייט הם המספרי ארבע במכבי שנה הבאה, סופו ועוד אחד ישחקו בסנטר.

מוזר קצת שממשיכים לשים את טיוס בארבע כשהוא לא שיחק דקה אחת במכבי העונה בעמדה הזו.
אם ג'וליאן רייט יהיה בשנה הבאה אז למה לא הביאו אותו עכשיו כשיכלו? במקום זה נתקענו עם זיזיץ שלא תורם כלום ולא נותן איזשהו יתרון אפילו בליגה. מכבי נטחנת בליגה מול כל מספרי ה-4 האתלטיים (דאנקן, רנדל, האניקט, סימפסון) ורייט לפחות יכל לעזור בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 9:10 am 
מנהל פורום

האניקט לפחות במשחקים שראיתי של ציונה שיחק בעמדה שלוש

בעניין טיוס כארבע, הייתי מאוד רוצה לראות איך נראה הרכב של טיוס וסופו ביחד
לא בטוח שזה רעיון כזה רע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 9:27 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
האניקט לפחות במשחקים שראיתי של ציונה שיחק בעמדה שלוש

בעניין טיוס כארבע, הייתי מאוד רוצה לראות איך נראה הרכב של טיוס וסופו ביחד
לא בטוח שזה רעיון כזה רע

גם אני רציתי לראות הרכב כזה אבל מסתבר שבלאט לא מעוניין. הוא רוצה 4 קלעים מסביב לסופו כאשר פניני/בלו בארבע.
כמובן שאם היו לנו גארדים עם קליעה יותר יציבה במקום השלישיה היקמן/רייס/אוחיון לא היתה הבעיה הזו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 10:27 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

WayneR כתב:
מוקדם מדי? ראיתי כבר בכמה ת'רדים שונים דיבורים על העונה הבאה, אז יאללה למה לא.

WTF כתב:
רייס הוא גירסה פחות מוצלחת של וויל ביינום, הוא ישתפר בשנה הבאה אבל זה לא מספיק. היקמן שחקן בינוני בתוחלת שנע בין משחקים טובים מאוד לזוועה - ובכל פעם שנמאס לך ממנו הוא נותן הופעה. אינגלס אדיש ושומר לא מספיק טוב. סופו העונה מצויין.

למה מכבי לא יכולה פשוט לקחת שניים-שלושה מהזרים המוצלחים יותר בליגה בשנה-שנתיים האחרונות, לצרף אותם לסופו, סמית ופארמר ולסגור עניין? כל פעם עם הבניה המוזרה הזו.

פארמר, דווין סמית', סופו
תוסיף להם קומבו, סווינגמן וסטרץ' - למשל קרלון בראון/סקוטי הופסון (למרות שהופסון כנראה כבר לא בטווח המחירים הזה), דונטה סמית'/טיילר האניקט, ג'וש דאנקן/פאט קלאת'ס
אוחיון, לנדסברג, פניני, בלו, טיוס וסנטר במאה אלף דולר שימצאו איפשהו.

כמה תעלה כבר קבוצה כזו? בטח לא הרבה יותר מהקבוצה של העונה. פארמר במחיר של היקמן+רייס+אינגלס, שאר הזרים ביחד יוצאים ברוטו במשכורת של שון ג'יימס (וזיזיץ'). וזאת קבוצה לפיינל פור בוודאות ואחת מ-3 הקבוצות החזקות באירופה.

פארמר/אוחיון
הופסון / לנדסברג
דווין סמית' / פניני
דונטה / בלו
סופו / דאנקן / טיוס

אני חולם או שזה לחלוטין בר מימוש?

מסכים לגמרי, כתבתי גם אני בנושא אחר, שאני חושב שהשנה הזרים בליגה פשוט ברמה גבוהה מאוד והם מסוג ההימורים ששווה לקחת.
הסגל שלי

פארגו (אם יסכים לקצץ בשכר בשביל דקות משחק)/אוחיון או מקל
קרלון בראון/לנדסברג
דווין סמית' (אלא אם בעיות הברכיים יחמירו)/פניני
טיילר האניקאט/בלו
סופו/טיוס/דאנקן

רייס, היקמן, אינגלס, שון ג'יימס, ז'יז'יץ' הביתה.

שישה זרים, קו קדמי לא גבוה במיוחד אבל עם הרבה עומק וגיוון (אתלטיות, מסה, קליעה משלוש)
קו אחורי סופר אתלטי וגם עם סייז
ובסמול סמית' האניקאט ופניני
אם דווין פצוע והברכיים לא נראות טוב, למצוא מישהו אחר (כרגע לא עולה לי לראש מישהו מתאים)
אפשרויות לשחק בהרכב גבוה או נמוך, משחק ריצה או עומד
תקציב לא בשמיים, העלאת רמת ה"אינטילגנציה" בקבוצה וכמובן סוף סוף יש פוטנציאל לכוכבים אמיתיים ולא רק פועלים אפורים ולפעמים יעילים.

אתם מציעים יותר מדי שחקנים ששיחקו בקבוצות אחרות בארץ .
זה מתאים יותר למכבי עלית ת"א ולא למכבי אלקטרה
לא חושב שבשנים האחרונות הביאו הרבה כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 10:37 am 
Hall of Famer

המושבע ה-13 כתב:
WayneR כתב:
מוקדם מדי? ראיתי כבר בכמה ת'רדים שונים דיבורים על העונה הבאה, אז יאללה למה לא.

WTF כתב:
רייס הוא גירסה פחות מוצלחת של וויל ביינום, הוא ישתפר בשנה הבאה אבל זה לא מספיק. היקמן שחקן בינוני בתוחלת שנע בין משחקים טובים מאוד לזוועה - ובכל פעם שנמאס לך ממנו הוא נותן הופעה. אינגלס אדיש ושומר לא מספיק טוב. סופו העונה מצויין.

למה מכבי לא יכולה פשוט לקחת שניים-שלושה מהזרים המוצלחים יותר בליגה בשנה-שנתיים האחרונות, לצרף אותם לסופו, סמית ופארמר ולסגור עניין? כל פעם עם הבניה המוזרה הזו.

פארמר, דווין סמית', סופו
תוסיף להם קומבו, סווינגמן וסטרץ' - למשל קרלון בראון/סקוטי הופסון (למרות שהופסון כנראה כבר לא בטווח המחירים הזה), דונטה סמית'/טיילר האניקט, ג'וש דאנקן/פאט קלאת'ס
אוחיון, לנדסברג, פניני, בלו, טיוס וסנטר במאה אלף דולר שימצאו איפשהו.

כמה תעלה כבר קבוצה כזו? בטח לא הרבה יותר מהקבוצה של העונה. פארמר במחיר של היקמן+רייס+אינגלס, שאר הזרים ביחד יוצאים ברוטו במשכורת של שון ג'יימס (וזיזיץ'). וזאת קבוצה לפיינל פור בוודאות ואחת מ-3 הקבוצות החזקות באירופה.

פארמר/אוחיון
הופסון / לנדסברג
דווין סמית' / פניני
דונטה / בלו
סופו / דאנקן / טיוס

אני חולם או שזה לחלוטין בר מימוש?

מסכים לגמרי, כתבתי גם אני בנושא אחר, שאני חושב שהשנה הזרים בליגה פשוט ברמה גבוהה מאוד והם מסוג ההימורים ששווה לקחת.
הסגל שלי

פארגו (אם יסכים לקצץ בשכר בשביל דקות משחק)/אוחיון או מקל
קרלון בראון/לנדסברג
דווין סמית' (אלא אם בעיות הברכיים יחמירו)/פניני
טיילר האניקאט/בלו
סופו/טיוס/דאנקן

רייס, היקמן, אינגלס, שון ג'יימס, ז'יז'יץ' הביתה.

שישה זרים, קו קדמי לא גבוה במיוחד אבל עם הרבה עומק וגיוון (אתלטיות, מסה, קליעה משלוש)
קו אחורי סופר אתלטי וגם עם סייז
ובסמול סמית' האניקאט ופניני
אם דווין פצוע והברכיים לא נראות טוב, למצוא מישהו אחר (כרגע לא עולה לי לראש מישהו מתאים)
אפשרויות לשחק בהרכב גבוה או נמוך, משחק ריצה או עומד
תקציב לא בשמיים, העלאת רמת ה"אינטילגנציה" בקבוצה וכמובן סוף סוף יש פוטנציאל לכוכבים אמיתיים ולא רק פועלים אפורים ולפעמים יעילים.

ג'יימס? טיוס? לנדסברג?

ואם אתה מדבר רק על זרים, אז הבאת זרים ששיחקו בקבוצות אחרות בארץ הייתה כמעט טאבו בתקופת "עלית". קולמן היה הראשון, אאל"ט, ואחריו באק ג'ונסון, אבל אז חלפו כמה שנים טובות עד שבאו ג'ייסון וויליאמס, סימונס וכאלה.

אורן השני - אני זוכר נכון? יכול להיות שבין ג'ונסון בשנת 95', לסולומון ב-04', לא היה במכבי אף זר שהתחיל בקבוצה אחרת בארץ?

נערך לאחרונה על ידי אורן בתאריך ב' מרץ 31, 2014 12:43 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 11:18 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אורן כתב:

ג'יימס? טיוס? לנדסברג?

ואם אתה מדבר רק על זרים, אז הבאת זרים ששיחקו בקבוצות אחרות בארץ הייתה כמעט טאבו בתקופת "עלית". קולמן היה הראשון, אאל"ט, ואחריו באק ג'ונסון, אבל אז חלפו כמה שנים טובות עד שבאו ג'ייסון וויליאמס, סימונס וכאלה.

אורן השני - אני זוכר נכון? יכול להיות שבין ג'ונסון בשנת 95', לסולומון ב-05', לא היה במכבי אף זר שהתחיל בקבוצה אחרת בארץ?

טיוס ולנדסברג הם ישראלים. לא בטוח שהם היו שם בלי תעודת הזהות שלהם
ג'ייסון וויליאמס וטרה סימונס הם (אני חושב) הסיבה שהם הורידו בכמות הזרים שהיו קודם בקבוצות קודם בארץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 12:42 pm 
Hall of Famer

אז זהו, זה לא שהייתה איזו תופעה שהסתיימה עם הכשלונות של סימונס ווויליאמס - הם היו חריג, לפניהם וגם לאחריהם מכבי מיעטה מאוד להביא זרים שכבר שיחקו כאן. עונה כמו זו, עם זר "ישראלי" אחד נמצאת בצד הגבוה של הנורמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 1:12 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
קורובייב כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אני מאד אשמח אם במכבי ת"א חושבים כמו כאן, שדונטה סמית' או האניקאט הם מספרי 4. מאד אשמח.

אלכס טיוס וג׳וליאן רייט הם המספרי ארבע במכבי שנה הבאה, סופו ועוד אחד ישחקו בסנטר.

מוזר קצת שממשיכים לשים את טיוס בארבע כשהוא לא שיחק דקה אחת במכבי העונה בעמדה הזו.
אם ג'וליאן רייט יהיה בשנה הבאה אז למה לא הביאו אותו עכשיו כשיכלו? במקום זה נתקענו עם זיזיץ שלא תורם כלום ולא נותן איזשהו יתרון אפילו בליגה. מכבי נטחנת בליגה מול כל מספרי ה-4 האתלטיים (דאנקן, רנדל, האניקט, סימפסון) ורייט לפחות יכל לעזור בזה.

טיוס הוא 5 ושיחק רק 5 במכבי. ג'וליאן רייט אופציה נחמדה אבל לדעתי במכבי יחפשו מס 4 עם קליעה יציבה מבחוץ (קאלאטיס,דאנקן או משהו בסגנון......)

הבעיה הכי גדולה של מכבי היא עמדת הרכז ולדעתי שם היא צריכה להשקיע את רוב המשאבים שלה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 1:26 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אורן כתב:
אז זהו, זה לא שהייתה איזו תופעה שהסתיימה עם הכשלונות של סימונס ווויליאמס - הם היו חריג, לפניהם וגם לאחריהם מכבי מיעטה מאוד להביא זרים שכבר שיחקו כאן. עונה כמו זו, עם זר "ישראלי" אחד נמצאת בצד הגבוה של הנורמה.

אז למעשה אתה בדעה שלי - תסריטים כמו דונטה סמית קרלון בראון וג'ו דאנקן בשנה הבאה הם ממש לא ריאליים
לפחות אם שופטים לפי ההיסטוריה של מכבי תל אביב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 1:35 pm 
Hall of Famer

בהנחה שיש איזו מדיניות מכוונת בעניין, ושאין סיבות אחרות למיעוט הזרים המשומשים בהיסטוריה של מכבי, ושמה שהיה הוא שיהיה - אז לא, לא סביר שכל הנ"ל יהיו במכבי.

ספציפית - לגבי דונטה, הקליעה הבעייתית שלו מבחוץ יכולה להעיב, לגבי דאנקן, יש סתם כך סימני שאלה לגבי היכולות שלו ברמה שמעל קבוצת ליגה ישראלית טובה.

לגבי קרלון בראון - לא יכול לחשוב על יתרון אחד בודד שיש להיקמן עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 1:46 pm 
Sophomore

שני סנטרים שיהיו חופשים בקיץ ושכחתי מהם - פול דיוויס וסטאנקו באראץ.הראשון עם פציעה לא קלה בברך וגמר את העונה(מאז ינואר) ובאראץ גם פצוע מנובמבר וכנראה סיים את העונה ואת העונה הטובה האחרונה שלו נתן לפני 3 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 1:48 pm 
Junior

מה שהופך אותם למועמדים אידיאליים מבחינת הגולדן-שאוור-בויס.
גם שם יחסית גדול, גם אחד שיבוא בהנחה בגלל שרק סיים פציעה קשה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 1:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ובכלל, הגולדנים אוהבים שחקנים פצועים. אם לשחקן אין פציעת גב קשה, מחלת לב קטלנית או איבר קטוע - זה לא מועמד מבחינתם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 2:05 pm 
Sophomore

ג'ונסון היה ב 97. קולמן היה ב 95.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 2:10 pm 
Hall of Famer

ג'ונסון הגיע בקיץ 96'. קולמן בקיץ 94'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 2:14 pm 
Sophomore

המנטפק נטפקן פטור?
97 היא עונת 1996-7, משמע הוא הגיע בקיץ 96.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 2:20 pm 
Hall of Famer

כן... ו...?

(יש כמה יתרונות ללוח העברי, מסתבר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 2:22 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
ובכלל, הגולדנים אוהבים שחקנים פצועים. אם לשחקן אין פציעת גב קשה, מחלת לב קטלנית או איבר קטוע - זה לא מועמד מבחינתם.

בגלל זה שון ג'יימס מועמד ודאי לחיזוק הקבוצה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 2:27 pm 
Hall of Famer

אורן, אם מדובר על זרים בלבד אתה צודק - לא הביאו מישהו שהיה לפני כן בקבוצה ישראלית אחרת בין 97 ל-2004. (צ'ורה ב-2001 כמדומני כבר לא היה זר, וגם לו יש "הנחה" כי היה לפני י-ם במכבי [לא ישירות כמובן]).
מה שכן, דיון תומאס הגיע למכבי ב-03/04 והיה מתאזרח כבר, אחרי שקודם לכן שיחק בארץ כזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 3:20 pm 
מנהל פורום

רועי גולדסטון מחזיר לאופירה
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 66412.html

אם אני צריך לבחור להאמין לאחד משניהם אני מעדיף גולדסטון,במחשביה שניה יכול להיות שאין סתירה בין הכתבות רק שתי זוויות על אותה מציאות עצמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 3:35 pm 
Sophomore

מכבי לטעמי לא תוכל לבנות את עצמה מחדש הקיץ הזה והמון פנטזיות ישארו יבשות כי לדעתי הם תקועים עם המון חוזים ארוכי טווח לשחקנים כמו גיימס, אוחיון ודוין.
לטעמי גם אלו שמחזיקים באופציה כמו רייס צריכים לפצות במידה ולא ממשיכים את ההתקשרות עמם.
ככה שדי צפויה עוד עונת פח זבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 4:10 pm 
Sophomore

קודם שיפטרו מהיקמן ורייס
אחרי זה נראה איך יבנו את הקבוצה
גם טיוס לדעתי מיותר
אבל יישאר לצערי כי הוא ישראלי
אז נשארנו עם סגל של

1: אוחיון, רכז זר
2: זר, לנסברג
3: סמית, פניני
4:זר, בלו/טיוס
5: ג'יימס, סופו

בקיצור הכל ילך לפי שלושה זרים חדשים:
הרכז במקום רייס, הקלעי במקום היקמן והזר בעמדה 4 שיגיע ככל הנראה במקום אינגלס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 4:28 pm 
Junior

uriel17 כתב:
רועי גולדסטון מחזיר לאופירה
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 66412.html

אם אני צריך לבחור להאמין לאחד משניהם אני מעדיף גולדסטון,במחשביה שניה יכול להיות שאין סתירה בין הכתבות רק שתי זוויות על אותה מציאות עצמה

הצהרה די מגוחכת כשכל המאני טיים עדיין לפנינו. אם מכבי תיקח אליפות ותגיע לפיינל-פור בהחלט יש מצב שירצו את בלאט, אבל מישהו רואה תרחיש שהוא יפסיד שתי אליפויות ברצף ועדיין יישאר? השנה גם יהיה קשה לטעון שזה בגלל השיטה ושהקבוצה היותר טובה הפסידה בגלל משחק אחד (קשה - אך במקרה של בלאט בוודאי אפשרי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 4:31 pm 
Hall of Famer

basketball_fan כתב:
קודם שיפטרו מהיקמן ורייס
אחרי זה נראה איך יבנו את הקבוצה
גם טיוס לדעתי מיותר
אבל יישאר לצערי כי הוא ישראלי
אז נשארנו עם סגל של

1: אוחיון, רכז זר
2: זר, לנסברג
3: סמית, פניני
4:זר, בלו/טיוס
5: ג'יימס, סופו

בקיצור הכל ילך לפי שלושה זרים חדשים:
הרכז במקום רייס, הקלעי במקום היקמן והזר בעמדה 4 שיגיע ככל הנראה במקום אינגלס

תעביר את טיוס למשבצת של ג'יימס ותשכח מג'יימס לדעתי. טיוס, בהנחה שגם הוא וגם בלאט נשארים, ימשיך כנראה לתפקד כ-5 בלעדית.

לגבי סמית', צריך להסתייג בגלל הבריאות שלו, אם הוא בריא אני מניח שהוא באנקר.

מה שאני הייתי רוצה לראות, אם להיות ריאליים ולצאת מנקודת הנחה שלא הולכות להיות הפיכות גדולות בסגל ושהגולדן שאוור בויז לא הולכים לשפוך כאן מיליונים:
1: רכז זר בכיר, אוחיון.
2: לנדסברג, שוטינג גארד זול (עדיפות לשחקן ותיק ומנוסה, בולדוג הגנתי שמסוגל לשים שלשות חופשיות).
3: סמית', פניני.
4: בלו, פאוור זול (מישהו בגובה של יותר מ-2 מ' שמסוגל לשמור על גבוהים ולקחת ריבאונד, מהיכרות עם בלאט, רצוי גם שידע לשים שלשות חופשיות כדי לפתוח הגנות כי אחרת הוא לא יראה דקות, כל דבר מעבר לזה יהיה בונוס).
5: סופו, טיוס.

שחקן 11: קומבו-גארד, עדיפות לשחקן צעיר עם פוטנציאל (סטייל פארגו בעונה הראשונה שלו במכבי), אופציה ב' לשחקן ותיק שיסתפק במעט דקות (נהיה אופטימיים ונגיד שאראס?)
שחקן 12: גבוה סטייל זיזיץ' (שבעיני היה בסדר גמור בשביל גבוה חמישי מהספסל בדקות שהוא קיבל), שחקן ותיק שמסתפק בדקות מועטות, נותן גוף ופאולים ולא עושה פדיחות בריבאונד או בהגנה.

אם נשאר עודף מכל הסיפור הזה, הייתי בודק אפשרות לשדרג את ה-2 הזול ל-2 יותר בכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 31, 2014 4:49 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
מה שאני הייתי רוצה לראות, אם להיות ריאליים ולצאת מנקודת הנחה שלא הולכות להיות הפיכות גדולות בסגל ושהגולדן שאוור בויז לא הולכים לשפוך כאן מיליונים:
1: רכז זר בכיר, אוחיון.
2: לנדסברג, שוטינג גארד זול (עדיפות לשחקן ותיק ומנוסה, בולדוג הגנתי שמסוגל לשים שלשות חופשיות).
3: סמית', פניני.
4: בלו, פאוור זול (מישהו בגובה של יותר מ-2 מ' שמסוגל לשמור על גבוהים ולקחת ריבאונד, מהיכרות עם בלאט, רצוי גם שידע לשים שלשות חופשיות כדי לפתוח הגנות כי אחרת הוא לא יראה דקות, כל דבר מעבר לזה יהיה בונוס).
5: סופו, טיוס.

שחקן 11: קומבו-גארד, עדיפות לשחקן צעיר עם פוטנציאל (סטייל פארגו בעונה הראשונה שלו במכבי), אופציה ב' לשחקן ותיק שיסתפק במעט דקות (נהיה אופטימיים ונגיד שאראס?)
שחקן 12: גבוה סטייל זיזיץ' (שבעיני היה בסדר גמור בשביל גבוה חמישי מהספסל בדקות שהוא קיבל), שחקן ותיק שמסתפק בדקות מועטות, נותן גוף ופאולים ולא עושה פדיחות בריבאונד או בהגנה.

אם נשאר עודף מכל הסיפור הזה, הייתי בודק אפשרות לשדרג את ה-2 הזול ל-2 יותר בכיר.

לגבי פאוור זול - לא תמצא פאוור שגם תופס ריבאונד ושומר ברמה מספיק טובה וגם קולע מבחוץ במחיר זול. האירופאים בתפקיד הזה יקרים (מירוטיץ, סבאנוביץ, ארצג), האמריקאים האתלטים עם הקליעה גם יקרים (גיסט, פטווי, המילטון, דולמן), אפילו על המועמד מהליגה שלנו (דאנקן) מכבי יצטרכו לשפוך לא מעט כדי שיעדיף אותה על פני הצעות מרוסיה.
חוץ מזה, אני יותר הייתי שם דגש על פאוור נייד ששולט בריבאונד ושומר על הטבעת מאשר אחד שקולע מבחוץ (בשביל זה יש את בלו), אבל עם קליעה סבירה מחצי מרחק ושליטה כלשהיא בכדור (בניגוד לטיוס) על מנת שיוכל לשחק לצד סופו - מישהו סטייל ג'וליאן רייט.
לגבי שחקנים 11 + 12 - חשבתי שכל המטרה היא לצמצם את השומן העודף בסגל... אם על שחקן 11 עוד אפשר להתווכח (נגיד בן רייס שלא יעלה יותר מ-150K), אז גבוה סטייל זיזיץ זה מיותר לגמרי כשיש לך את אלטיט (בתקווה שימשיך להראות שיפור) או את ג'ק כהן.
לגבי שוטינג גארד בולדוג הגנתי שמסוגל לשים שלשות חופשיות - ראה הודעה שלי מקודם לגבי רג'י רדינג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: stavs ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: