סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יולי 07, 2024 10:57 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 8:25 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
קוף ירוק כתב:
יש נתונים רשמיים באתר המנהלת החל מהשנה:
http://www.basket.co.il/Viewers.asp?cYear=2014
על הדיוק שלהם אפשר להתווכח כמובן מכיוון שאפשר להניח שכל הקבוצות מנסות לנפח קצת את המספרים.
אבל אם יוצאים מנקודה שכל הצדדים מנפחים את המספרים באותה הצורה פחות או יותר אז אולי הסה"כ הוא בסדר.

הקישור שהבאתי מדבר בדיוק על הלינק שהבאת.
נתונים רשמיים הם לא וגם אי אפשר להסיק מהם שום דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 9:11 pm 
Senior

דווקא אפשר בהחלט. אני יוצא מתוך הנחה שכולם מנפחים בצורה כזאת או אחרת ומשקרים באותה הדרך פחות או יותר.
אלו נתונים רשמיים, אפשר להתווכח על הדיוק שלהם או על הנכונות שלהם אבל הם אלו הנתונים היחידים שיש והמקום היחידי שבו כמות הקהל נספרת.
אם בגלבוע מגיעים 600 וניפחו את זה ל900 ובאשדוד יש 400 וניפחו את זה ל700 למשל זה לא משנה הרבה. סה"כ אפשר להניח שכולם מנפחים בצורה דומה.
מה שכן, אם אחרי זה שהקבוצות ניפחו את המספרים קצת בשביל העיתון אלו המספרים אז זאת כבר הבעיה האמיתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 19, 2014 12:44 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
האח של סומו כתב:
שני הסנט שלי:

בשבוע הבא כביכול תיקבע מחזיקת יתרון הביתיות לאורך הפלייאוף. אלא שמה? מכבי חיפה תגיע לנוקיה למשחק שאין לה אינטרס לנצח בו, כי אם וכאשר - היא תקבל את מכבי בחצי. לגבי התחתית, אשדוד תנצח את חולון. השאלה כמה קטש והחברים יתנהגו באופן ספורטיבי.

לגבי הפלייאוף, אני מעריך שלא יהיו הפתעות. מכבי, מגדל וחיפה יעלו די בקלות. אילת הולכת לתקתק אותנו זריז, גג בארבעה משחקים

מה שמעניין זה שיש שאלה האם אילת ינהגו בצורה ספורטיבית אבל אין שום שאלה לגביי האם חולון ינהגו באופן ספורטיבי. זה ברור לכולם כנראה שחולון לא ינהגו בצורה ספורטיבית ויבואו לפתוח רגליים ולתת לאשדוד את המשחק. ולא מפתיע יש לציין גם שככה האוהדים שלהם מדברים גם כן.

דבר נוסף יפה זה איך אוהדי הפועל גם אחרי עונה טובה סה"כ וגם אחרי שהם הוכיחו את עצמם קבוצה מצויינת ועם מאמן שהוא אולי המאמן הטוב בליגה ועדיין הם בטוחים שבפלייאוף הם יתוקתקו החוצה במהירות. קצת קרדיט לקבוצה שלכם לא יזיק. לנצח בהדר יוסף בפלייאוף הולך להיות סיפור לא פשוט לכל קבוצה.

הפועל של תחילת העונה זאת לא הפועל של היום. ב-17 המשחקים הראשונים העונה (ליגה וגביע) ספגנו מעל 80 נקודות רק פעם אחת. ב-13 המשחקים האחרונים ספגנו מתחת ל-80 רק פעמיים (וגם זה לפני המון זמן). ההגנה של תחילת העונה לא מזכירה את ההגנה שלנו בחודשים האחרונים, אי אפשר לשמור על רמת אינטנסיביות כל כך גבוהה ועוד עם סגל כל כך קצר. מה שנשאר מהפועל כרגע זה התקפה של שני גארדים מעולים וזהו. יש לנו יתרון ביתיות והקהל זה פקטור חשוב אבל ממש לא בטוח שזה יספיק וגם אילת קבוצה ביתית ובדרך כלל עם שיפוט ביתי מאוד.
וגם לגבי המאמן, אני לא בטוח מי מבין שני המאמנים בהתמודדות עדיף במאני טיים.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 19, 2014 12:47 am 
Senior

אבל מה שיש בהפועל זה גם שחקנים עם ניסיון (ישראלים לפחות) ואני צופה שהם יעלו ועוד איך יעלו את רמת האינטנסיביות בפלייאוף ויחזרו להציג את הטירוף והאגרסיביות של כל העונה. אתה צודק שהיא אפשר לשמור את זה לאורך כל העונה אבל בדיוק בגלל זה ירידה לאחרונה היא טובה. אני מעריך שמתן נאור יתחיל לשמור בשביל כולם בפלייאוף וזה יגרור את כולם מסביבו. נכון שאדלשטיין נפל עם הזר הרביעי אבל עדיין אם אני צריך לבחור מאמן אחד בליגה להכין את הקבוצה לסדרה אני מניח שהוא היה הבחירה שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 19, 2014 1:15 am 
Sophomore

אם כבר הזכרת ניסיון אז גם פה לאילת יש יתרון עם ניסים, נעימי, כדיר, חנוכי וברקוביץ', לנו יש את לימונד, נאור ונגיד שולדבראנד כשהזרים בשתי הקבוצות הם ילדים (למרות שאפשר לציין את בראון שמשחק עם אופי ומנהיגות למרות הגיל שלו). אני מקווה שנחזור לרמת ההגנה של תחילת העונה אבל זה סימן שאלה גדול, זה לא רק עניין של רצון ואין פה מתג שאפשר ללחוץ עליו. גם בדרבי בבית לפני שבועיים שמבחינת חשיבות זה כמו כל משחק פלייאוף לא הצלחנו לשמור לאורך פרקי זמן ארוכים מעבר לכמה דקות של לחץ וטירוף.
ומעבר לניהול הסגל המחפיר, אדלשטיין מסורתית נחנק במאני טיים ולא מצליח להביא את הקבוצה שלו לשיא (ולא בכדי עדיין לא זכה בשום תואר בקריירה בניגוד להרבה מאמנים מחוץ למכבי) ומנגד עומד ווינר ואני לא חושב שיש לנו יתרון כזה גדול גם בתחום הזה.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 12:30 am 
Hall of Famer

העניין הזה של אוהדים עם המאמנים של הקבוצות שלהם הוא די מדהים. נראה לי שאוהדי הקבוצה שהכי פחות מעריכים את אדלשטיין הם אוהדי הפועל תל אביב. אני מאחל לאוהדי הפועל את הווינר מהצד השני של הסדרה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 12:41 am 
Sophomore

דווקא רוב אוהדי הפועל סוגדים לאדלשטיין בצורה מוגזמת. ובודדים ואפילו ספורים האוהדים שרוצים לראות מאמן אחר בפועל (ובצדק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 1:41 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
האח של סומו כתב:
שני הסנט שלי:

בשבוע הבא כביכול תיקבע מחזיקת יתרון הביתיות לאורך הפלייאוף. אלא שמה? מכבי חיפה תגיע לנוקיה למשחק שאין לה אינטרס לנצח בו, כי אם וכאשר - היא תקבל את מכבי בחצי. לגבי התחתית, אשדוד תנצח את חולון. השאלה כמה קטש והחברים יתנהגו באופן ספורטיבי.

לגבי הפלייאוף, אני מעריך שלא יהיו הפתעות. מכבי, מגדל וחיפה יעלו די בקלות. אילת הולכת לתקתק אותנו זריז, גג בארבעה משחקים

מה שמעניין זה שיש שאלה האם אילת ינהגו בצורה ספורטיבית אבל אין שום שאלה לגביי האם חולון ינהגו באופן ספורטיבי. זה ברור לכולם כנראה שחולון לא ינהגו בצורה ספורטיבית ויבואו לפתוח רגליים ולתת לאשדוד את המשחק. ולא מפתיע יש לציין גם שככה האוהדים שלהם מדברים גם כן.

דבר נוסף יפה זה איך אוהדי הפועל גם אחרי עונה טובה סה"כ וגם אחרי שהם הוכיחו את עצמם קבוצה מצויינת ועם מאמן שהוא אולי המאמן הטוב בליגה ועדיין הם בטוחים שבפלייאוף הם יתוקתקו החוצה במהירות. קצת קרדיט לקבוצה שלכם לא יזיק. לנצח בהדר יוסף בפלייאוף הולך להיות סיפור לא פשוט לכל קבוצה.

אני עדיין לא המנג׳ר בחולון והתגובה שלך מצחיקה. בוא נחכה לרביעי ונראה מי שיחק ספורטיבי ומי לא.
אגב, נס ציונה שיחקה לדעתך ספורטיבי בבית מול אשדוד נטולת קני הייז ?
בכל מקרה אשדוד קבוצה טובה שבניגוד אלינו ניצחו את אילת בבית ונס ציונה בחוץ וגם בלי שנפתח רגליים זו לא תהיה הפתעה מיוחדת אם הם ינצחו אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 2:07 am 
Senior

אתה לא המנג'ר אבל אתה כן מקורב ולפחות ככה הרושם שנתת לאורך השנה פה ככה שאני מניח שאתה מודע לאווירה של הקבוצה ועובדה שגם אחרים חושבים ככה. אפילו היום ביציע דיברו על זה שהדיבורים ברחוב הם שחולון לא תבוא להתאמץ ושאילת מצד שני תבוא כי אלפסי חבר טוב של קטש.

אני לא יודע איך נס ציונה שיחקה כי לא ראיתי את המשחק אבל לפחות לפי התגובה של המאמן שלה האנרגיות שלהם כבר שבועיים (מאז שניצחו אותכם) לא במקום ככה וסביר להניח שאם המשחק היה חשוב להם הם לא היו מפסידים אותו. דווקא אילת אני לא בטוח אם שיחקו ספורטיבי נגד אשדוד או התאמצו יתר על המידה, ממה שזכור לי בשידור השדר תיאר את המשחק של אילת כאילו הראש שלהם בכלל לא נמצא במשחק והוא לא מבין מה הם עושים.

חולון קבוצה יותר טובה מאשדוד ואם המשחק היה חשוב לה אני מניח שגם אתה היית חושב שהיא פייבוריטית לניצחון. אשדוד יכולה לנצח את חולון בלי שיפתחו רגליים. אשדוד גם יכולה להפסיד לחולון אם היא תתן את ה100 אחוז בדיוק כמו שהיא יכולה לנצח. בדיוק כמו שהרצליה הפסידה ל2 קבוצות שלא היו צריכות את הניצחון את כן התאמצו ונתנו את המקסימום בשביל לשמור על ספורטיביות. אבל שמסביבך מדברים על זה ש"לא יהיה רע אם יפתחו רגליים" אז מה שקורה בדרך כלל זה שפותחים רגליים.

אשדוד אומנם ניצחו את אילת ונס ציונה כמו שאמרת אבל זה היה שהמשחקים היו חסרי חשיבות לקבוצות האלה (ולמעשה אחרי שאשדוד השלימו כבר עם הירידה לכאורה) בניגוד אליכם שהמשחקים היו קריטיים. אשדוד גם הפסידה להרצליה וגליל שאתם ניצחתם בקלות, וגם הובסה על ידי ראשון וכו'. סה"כ אשדוד ניצחה רק קבוצות שהמשחקים היו לא חשובים בשבילם, במשחקים מול הקבוצות שגם להם זה חשוב ומול היריבות הישירות לירידה הם דווקא הפסידו (ובפער דו ספרתי). זה כמובן מוביל לזה שרוב הסיכויים שהם ינצחו גם השבוע, אבל בטח שיהיה להם קל יותר אם חולון תגיע בראש שאתה חושב שהיא תגיע.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך א' אפריל 20, 2014 2:15 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 2:09 am 
Hall of Famer

חוצפן, לא הבנתי. האוהדים הבודדים והספורים שהיו רוצים לראות מאמן אחר בפועל הם הצודקים?
בכל מקרה, בפורום פה האוהדים שכותבים לפי מה ששמתי לב כותבים על אדלשטיין בצורה ביקורתית למדי. אני גם זוכר שבעונת הלאומית הייתה המון ביקורת על איך שהקבוצה נראית במהלך העונה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 3:50 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
חוצפן, לא הבנתי. האוהדים הבודדים והספורים שהיו רוצים לראות מאמן אחר בפועל הם הצודקים?
בכל מקרה, בפורום פה האוהדים שכותבים לפי מה ששמתי לב כותבים על אדלשטיין בצורה ביקורתית למדי. אני גם זוכר שבעונת הלאומית הייתה המון ביקורת על איך שהקבוצה נראית במהלך העונה.

לא, בצדק הם ספורים.
אדלשטיין בתחומים מסוימים (כמו לאמן קבוצה או להכין אותה טקטית למשחקים ספציפיים) הוא ברמה הכי גבוהה שיש ובתחומים אחרים (בעיקר קבלת החלטות בניהול סגל) הוא מזעזע ברמות בלתי נתפסות. מכיוון שממחמאות על הדברים הטובים לא ממש יכול להיווצר דיון אז יוצא שהרבה פעמים הפוקוס הוא על החלקים השליליים (וזה גם נובע מהתסכול מכך שהפוטנציאל שלו ושל הקבוצה לא יכול להתממש בגלל שהוא למשל לא מואיל בטובו לחזק את הסגל).
לגבי העונה בלאומית, אז אפשר להגדיר אותה בסך הכל כעמידה במשימה ולא יותר מזה. בהתחשב במשאבים שעמדו לרשותו וביריבות באותה עונה הוא היה חייב להעלות אותנו וכל תוצאה אחרת הייתה כישלון מהדהד. הביקורות (והלחץ והפאניקה) היו מוצדקות, הקבוצה נראתה לא טוב במשך שלבים רבים של העונה, ואם למשל הוא היה מביא שני זרים מוכחים במקום להמר על שני יוצאי מכללות כדי להראות שהוא יודע הכי טוב או השד יודע למה, זה גם היה הולך הרבה הרבה יותר בקלות.

עדיין בסך הכל אני אישית מעדיף איתו על כל אחד אחר למרות כל הביקורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 20, 2014 11:17 am 
Hall of Famer

בסופו של דבר ההימור על שני יוצאי המכללות היה מאד מוצלח. אחרי ההתחלה הפושרת, הפועל נכנסה לקצב ובשלבי הסיום של העונה היה ברור שהיא הקבוצה הטובה בליגה והעליה לא ממש הייתה מוטלת בספק. שני הזרים מהמכללות היו מספיק טובים בשביל להמשיך שנה אחר כך גם בליגת העל בהצלחה, כך שלא רק שהם היו מספיק טובים בשביל להעלות ליגה, אלא גם ליצור המשכיות בעונה הראשונה בליגת העל, מעבר קשה למדי.

אני לא חושב שהוא מזעזע בניהול סגל. יש לו קצת שגעונות, הוא מתקשה להתפשר על שחקנים שהוא מביא והוא לא תמיד החלטי מה הוא רוצה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], גמליאל, דניאל, נורטון, עופר האדום, ציפה דריפה אלמדלסי ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: