סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יוני 23, 2024 5:20 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 11:23 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
המקורב זה פיני גרשון. ואם הוא מדבר על דברים שלכאורה התרחשו בחדרי חדרים במועדון אז מישהו כנראה תידרך אותו.
ולגבי הטענה על אוהדים כפוי טובה סלח לי אבל זאת בדיחה
אני אוהד. מותר לי לא להיות מרוצה מהתוצאות. מותר לי לא להיות מרוצה מהמאמן משחקן ואפילו מהבעלים.
אני מאוד אוהב את הגישה שאהוד צריך לשבת ביציע ולמחוא כפיים. רעיון מקסים. החלטתי לא לאמץ אותו.
על ארז הייתה ביקורת כל העונה.
וכן אין לי ספק שכל מאמן אחר היה מביא את גודס שהתחנן להגיע במקום קאונסיל היה משיג תוצאות טובות יותר משל ארז העונה.
בשורה התחתונה עונה שנייה ברציפות שניהול סגל הזרים של הפועל הוא רע מאוד.
לאורך עונה שלמה לא נעשו בהפועל שינויים בסגל הזרים {הקבוצה היחידה בליגה!} למרות שהיה לזה תקציב ואפילו תקציב יפה
וויתרו על שחקן כמו גודס כי רצו רכז טהור. העונה הסתיימה ולא אגיע לא גודס ולא רכז טהור.
הפועל עשתה עונה יפה מאוד. כמו שהעונה הזו התפתחה העונה הזו הייתה צריכה להסתיים עם יותר מ3-1 קל ברבע גמר פליאוף ותבוסה בחצי גמר גביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 12:16 pm 
מנהל פורום

אין בעיה - מותר לך להביע ביקורת, אבל זה עדיין נופל תחת ההגדרה של כפיות טובה. או לפחות באותה המידה שבה הדברים שאמר פיני, לכאורה בשם ארז, הם כפיות טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 12:21 pm 
Junior

די נו בחיאת, לא צריך להפוך את זה לדרמה. רוב האנשים לא שונאים את ארז, וגם יום לא נעים כמו הי-24 שעות האחרונות לא ישנו זאת. סתם חבל שזה מסתיים ככה. זה מעליב את כולם. עדיף להפועל ולנו לא להתעסק בזה יותר, לאחל בארז בהצלחה ולהמשיך בחיינו.

אני רוצה לראות את ארז מאמן בעונה הבאה בבני השרון. שם לא יתערבו לו. אני רוצה לראות אותו מאמן במכבי חיפה, שם ג'ף רוזן לא יתערב לו. אני רוצה לראות אותו מאמן באילת. שם לא מתערבים.
אם כבר, הביקורת שיש לי על ההנהלה זה שהיא לא התערבה לו ונתנה לו לתקוע אותנו עונה שלמה עם קאונסיל והארפר. ובעונה שעברה לא התערבה לו ונתנה לו לתקוע אותנו עונה שלמה עם שני זרים.
ומה לגבי המחדל, אנתוני מארשל, מאה אלף שקל שהלכו לפח, לזה בוני גינזבורג ופיני גרשון התייחסו?

ולגבי הקרסוליים שפנחס דיבר עליהן:
אז אולי המחליפים לא מגיעים לקרסוליים שלו. אבל דני פרנקו זכה בגביע עם חולון. דן שמיר בשני גביעים עם ירושלים. שרון דרוקר (שאני ממש לא רוצה שיחתימו אותו) זכה ביול"ב קאפ עם ירושלים, אפי בירנבוים (שאני ממש לא רוצה שיחתימו אותו) זכה בגביע עם הרצליה, אריק שיבק (שאני ממש, אבל ממש לא רוצה שיחתימו אותו) אימן בהולנד ובבלגיה וזכה בתארים, ננו גינזבורג זכה בתארים עם נימבורק.
אז הם לא מגיעים לקרסוליים שלו. וארז אולי מאמן יותר טוב מהם.
אבל כשהוא יזכה במשהו בקריירה שלו. בעצם, ניתן לו הנחה, כשהוא יתקרב ללזכות במשהו בקריירה שלו - שיודיע לנו.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:37 pm 
Sophomore

בחיפה לא יתערבו לו? חה. בבני השרון אקוניס לא יחתים עליו נפלטי NBA שנפלו בין הכיסאות? חה חה. ובאילת? מה פתאום. שם בכלל אין סיכוי שיחתימו לו על הראש גארד סורר ממכבי תל אביב שמחזיק מעצמו רכז יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 12:28 am 
מנהל פורום

רד סומו היה ציני לגבי האי התערבות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 1:59 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני אופתע אם זה היה רד סומו שהיה ציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 2:23 pm 
Sophomore

קשה לי לקבל את הביקורת של אוהדי הפועל על הקבלות של ארזשטיין. הוא לקח סגל מוגבל וקצר (מוגבל בין היתר באשמתו הישירה) למקום לא לו. רמות הכשרון של אילת ושל קבוצות אחרות היו גבוהות משל הפועל, חלקן באופן משמעותי. הוא היחיד בשנים האחרונות שהצליח להוציא את המיטב משחקן חסר אינטיליגנציה כמו לימונד ולקבל ממנו כ"כ הרבה. משני זרים, ישראלי בכיר וכשרונות ברמה לא גבוהה מסביב הוא העמיד קבוצה ששיחקה כדורסל חכם, שיטתי, קשוח ובעיקר אובראצ'יברי. במבחן התוצאה כבר אמרנו- ביתיות בפלייאוף מול קבוצה עדיפה משמעותית וחצי גמר גביע. לי נראה מאוד טבעי ששני הצדדים ימשיכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 2:27 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

פאנוש כתב:
קשה לי לקבל את הביקורת של אוהדי הפועל על הקבלות של ארזשטיין. הוא לקח סגל מוגבל וקצר (מוגבל בין היתר באשמתו הישירה) למקום לא לו. רמות הכשרון של אילת ושל קבוצות אחרות היו גבוהות משל הפועל, חלקן באופן משמעותי. הוא היחיד בשנים האחרונות שהצליח להוציא את המיטב משחקן חסר אינטיליגנציה כמו לימונד ולקבל ממנו כ"כ הרבה. משני זרים, ישראלי בכיר וכשרונות ברמה לא גבוהה מסביב הוא העמיד קבוצה ששיחקה כדורסל חכם, שיטתי, קשוח ובעיקר אובראצ'יברי. במבחן התוצאה כבר אמרנו- ביתיות בפלייאוף מול קבוצה עדיפה משמעותית וחצי גמר גביע. לי נראה מאוד טבעי ששני הצדדים ימשיכו.

ככה זה אוהדים (לפעמים גם בעלים) .קשה לרצות אותם
אבי אשכנזי אימן כמה שנים רצופות בחיפה
אחרי שנה שבה הגיע לשני גמרים, הגיע בעונה לאחר מכן רק למקום 4 והפסיד בפלייאוף למקום 5
התוצאה -הוחלף באלעד חסין השם יקום דמו ...
אין סבלנות. לא רואים בכדורסל הישראלי מאמנים שנשארים יותר משלוש שנים רצופות באותה קבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 2:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כמובן, פרט לקבוצה שאמורה להיות הכי לא סבלנית מכולן.
אולי שלא בטובתם של המעורבים בדבר, אז זה המצב.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 2:56 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:

אם יש דבר שאני מקנא במכבים מתל אביב ,זה על ההמשכיות
שניה אחרי שהפסידו את האליפות החתימו 3-4 שחקנים לחוזה של 3 שנים
ממש לא מובן מאליו בכדורסל הישראלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 3:18 pm 
Senior

אני חושב שיש עוד פקטורים חוץ מהצלחה מקצועית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 3:36 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

תומר כתב:
אני חושב שיש עוד פקטורים חוץ מהצלחה מקצועית

pass

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 3:54 pm 
מנהל פורום

אשכנזי עזב, לא שמענו ליכלוכים, אפילו כשגרינברג עזב, היו שמועות שום התבטאות שלמקורבים על יחס לא הוגן וכו
רק ארז דרמה קווין אדלשטיין חייב להעיף זיקוקים בכל פעם שהוא עוזב
עמית גל, דיגי גוגי ועכשיו הנהלת הפועל תל אביב
המקופח הנצחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 7:47 pm 
Freshman

אם זה היה נגמר באכלו לי שתו לי המצב היה טוב
אדלשטיין מתקשר לספונסרים ותורמים של הפועל בנוסף כמובן לעיתונאים.
והכי מדהים זה החברים בתקשורת שמדברים על בושה וחרפה ומתעלמים מהעובדה הפשוטה שהחוזה שלו נגמר.
אדלשטיין לא פוטר ובטח לא בצורה מכוערת
היחיד שמכוער פה זה ארז והחברים שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 9:26 pm 
Senior

החברים שלא אדלשטיין לא אומרים שפותר אבל הם כן אומרים שבושה וחרפה שמאמן שהצליח כל כך (לדעתם) בקבוצה קטנה ומסכנה (לדעתם) בלי תקציב ובלי אמצעים ובעצם הציל אותם ממאבקי תחתית עם כל מאמן אחר לא קיבל הצעה להערכת חוזה. לא שמעתי אותם מדברים על זה שהוא לכאורה פותר אלא שהם צריכים להתבייש שלא חידשו לו את החוזה ונראה איך מי שהם יביאו להחליף אותו יצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 10:06 pm 
Hall of Famer

באיזה יקום קבוצה צריכה להתבייש על כך שהיא לא מאריכה חוזה של מאמן ?!
אפשר להגיד בנועם שזו החלטה שגויה - זו דעה לגיטימית והגיונית .
אבל מכאן ועד בושה , ביזיון , "נראה איזה מאמן יביאו במקומו ולאן יגיעו" וכו' - הדרך עוד רחוקה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 10:17 pm 
Freshman

א. קודם כל בוא נדייק. דני פרנקו בנתניה, עופר ברקבויץ באשדוד והמאמן של נס ציונה העונה כולם עם תקציב נמוך עשו תוצאות לפחות כמו של הפועל העונה והרבה יותר טובות משל הפועל בעונה שעברה.

ב. מה ששמלוקי אמר. אפשר לנהל דיון אם זה החלטה נכונה או לא וכל דעה בנושא הייתה לגיטימית. אני בעצמי לא גיבשתי דעה עד ששמעתי את החברים של ארז ועל שאר הפעולות שעושה הפסיכי בימים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 10:22 pm 
Freshman

פאנוש כתב:

מבחן התוצאה בכדורסל זה לא ביתיות בפליאוף וחצי גמר גביע. המבחן זה מה עשית עם הביתיות.
והפועל הייתה מביכה בגביע והובסה בקלות בסדרה.
לגבי הסגל,פה זאת השאלה הגדולה. אין וויכוח שארז מהסגל שהיה לו הוציא מעל ומעבר. אבל מידיעה וודאית לארז הייתה אפשרות בכל רגע נתון בעונה הזו להחליף זרים. קאונסיל היה על חוזה זמני.
עונה שנייה ברציפות שהפועל מתנהלת בכל הקשור לזרים בצורה מאוד לא טובה. מאוד לא טובה.
השאלה שאני שואל את עצמי אם מאמן אחר לא היה מביא זרים טובים יותר ומגיע לפחות לאותם תוצאות.
אני גם שואל את עצמי אם ארז לא אוהב את המצב שיש לו קבוצה שאין לה מה להפסיד. שהוא מנצח זה תראו כמה ארז גדול ושהוא מפסיד אז מה אתם רוצים מארז אין לו שחקנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 10:45 pm 
מנהל פורום

הנה ארז סוגר עוד דלת ושורף עוד גשר בכדורסל הישראלי

לא רואה קבוצה רצינית מחתימה אותו בעתיד הנראה לעין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 10:47 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:

נס ציונה?
נדב זילברשטיין ממשיך לעונה שישית בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 10:57 pm 
Hall of Famer

alma כתב:
אם זה היה נגמר באכלו לי שתו לי המצב היה טוב
אדלשטיין מתקשר לספונסרים ותורמים של הפועל בנוסף כמובן לעיתונאים.
והכי מדהים זה החברים בתקשורת שמדברים על בושה וחרפה ומתעלמים מהעובדה הפשוטה שהחוזה שלו נגמר.
אדלשטיין לא פוטר ובטח לא בצורה מכוערת
היחיד שמכוער פה זה ארז והחברים שלו

אם מה שאתה אומר נכון, אז עם כל החיבה שלי לאדלשטיין כמאמן-אני נזכר שחשבתי אז שהיציאה של גידי דודי לתקשורת ממש לא היוותה איזה חטא גדול. אם אדם מתנהג בברבריות ומשאיר אדמה חרוכה, אין סיבה שלא יקבל תגובות נגד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 01, 2014 11:28 pm 
Senior

alma כתב:
א. קודם כל בוא נדייק. דני פרנקו בנתניה, עופר ברקבויץ באשדוד והמאמן של נס ציונה העונה כולם עם תקציב נמוך עשו תוצאות לפחות כמו של הפועל העונה והרבה יותר טובות משל הפועל בעונה שעברה.

הצלחה זמנית. זילברשטיין השנה הצליח, נראה האם יצליח גם בשנה הבאה. להצליח שנה אחת עדיין לא עושה את זה יותר מזה.

ברקוביץ זה בכלל דמגוגיה. הוא הצליח בתקציב נמוך בשנה הראשונה להביא לפלייאוף (אותו דבר כמו אדלשטיין) והודח. בתקציב גבוה יחסית לאשדוד (שגם בעקבותו וגם בגלל שנה שעברה המועדון בגרעון לא קטן) שהכניס קבוצה לגרעון כלכלי שגרם לה למכור שחקן באמצע העונה הוא הצליח לסיים במקום שביעי ואז סיטואציה ולא מעט מזל (גלבוע שסיימה 2, ואז בפיינל פור ראשון מינוס זר) הצליח להגיע לגמר. זאת הייתה הצלחה למרות הכל אבל בתקציב יותר גבוה ממה שהיה להפועל השנה. ובשנה שעברה הוא נכשל לחלוטין עם תקציב נמוך וסיים במקום העשירי. גם פחות מאדלשטיין.

פרנקו הצליח בשנה שעברה מאד עם תקציב נמוך אבל בשנה לפני זה עם תקציב יותר גבוה הוא נכשל ולא הגיע לפלייאוף למרות קבוצה לא רעה בכלל.

סה"כ כמו כל המאמנים יש להם הצלחות ויש להם כשלונות.

צריך להוסיף עוד משהו לגביי אדלשטיין. יש לו יכולת למשוך שחקנים ישראלים בסכומים יותר נמוכים לשחק אצלו כי מעריכים אותו ורואים בו מישהו שיקדם אותו. אי אפשר לקחת לו את זה שהוא כמאמן מושך אליו שחקנים טובים שלא פעם מוכנים להתפשר על כסף. גם זה עזר להביא שחקן כמו לימונד לשחק דווקא בהפועל השנה ובפחות כסף.

וגם אלמה אתה מגמד את הפועל שאתה משווה את ההצלחות של מאמנים בנס ציונה, אשדוד ונתניה להפועל. הפועל זה מועדון הרבה יותר לחוץ, הרבה יותר דומיננטי וקשה מבחינת לחץ מאשר המועדונים האלה ויותר קשה להצליח שם לדעתי. זה לא אומר שמאמנים אחרים לא יכולים להצליח. יכול להיות שהפועל תחתים מאמן אחר הקיץ שיצליח מאד אבל זה לא קל ולא פשוט ולא כל מאמן יצליח שם. אדלשטיין לטוב ולרע בסופו של דבר שנתיים ברציפות הביא קבוצה בתקציב בינוני (7-9 בליגה) לפלייאוף שנתיים ברציפות, פעם אחת לבית העליון, ניצח את מכבי (אחת המטרות שלכם) והביא הרבה כבוד ותקשורת חיובית למועדון על הדרך שהיא משחקת, מקדמת שחקנים, נראת על המגרש וכו'. אי אפשר לקחת לו את זה. נכון שהוא יכול היה להצליח הרבה אם לא היו לו כל הפאקים בראש שאתה חזרת וציינת וגם אחרים לגביי הבעיות עם הזרים וכו' אבל אם לא היה לו את זה סביר שהוא היה מוצא את הקריירה שלו במקום הרבה יותר טוב כבר מזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 12:07 am 
Sophomore

הפועל מועדון לחוץ? ממש ממש לא. אמנם מועדון גדול אבל אין שום לחץ לא מצד האוהדים - אמנם בפורומים אתם שומעים ביקורת על אדלשטיין מהאוהדים המעורים יותר אבל בחוגים יותר רחבים הוא היה אליל שאסור להעביר עליו ביקורת בכלל, ובאופן כללי האוהדים שלנו מומחים בלהתמסכן ולהוריד ציפיות ולהגיד כמה אנחנו קטנים ועניים (משהו שאני זוכר שגם אתה תקפת אוהדים שלנו ודי בצדק). גם לא ההנהלה שהיא ההנהלה שנותנת את החופש המקצועי הכי גדול בליגה וגם לא מצד התקשורת. ההבדל הוא לצד השני, הקהל של הפועל נותן תמיכה גם בבית וגם בחוץ שכל אחד מהמועדונים האלה יכול רק לחלום עליו וזה פקטור משמעותי. בהפועל בפירוש יותר קל להצליח מאשר בכל מיני אשדוד/נתניה.

אמנם הגענו לפלייאוף פעמיים אבל בשתי הפעמים אדלשטיין לא הצליח להוות יריב אמיתי ולהביא את הקבוצה למיצוי הפוטנציאל שלה ברגע האמת, בניגוד לנס ציונה למשל שהיו נקודה מחצי הגמר, נתניה שהגיעו למשחק חמישי, גליל העונה שלקחה משחק ממכבי, אשדוד וכו'. אדלשטיין עשה שתי עונות לא רעות ועמד במטרות ואולי אפילו קצת מעבר לכך, אבל בטח לא עשה הישג מדהים וחסר תקדים כמו שהחברים שלו בתקשורת מספרים.

ולמען הסדר הטוב אני אעתיק פחות או יותר את מה שכתבתי על אדלשטיין באשכול מקביל: טוב ככל שיהיה, והוא אכן מאמן טוב ואפילו מצוין, לא שווה לשלם כל כך הרבה (והוא דורש הרבה) למאמן שדורש סמכויות מוחלטות בכל התחום המקצועי (שאותן הוא קיבל בשלוש השנים האחרונות, חרף מה שהחברים שלו בתקשורת שאותם הוא שלח ללכלך על ההנהלה מספרים), כל מיני דרישות מקצועיות מופלגות שעולות הרבה כסף וחלקן לא מוצדקות (עוזרי מאמנים ואימונים ואירופה וכו'), כשמצידו הוא מתעקש להחתים רוקיז וחס וחלילה אף לא זר אחד ששיחק כבר בליגה, לא מסוגל לנהל סגל ולקבל החלטות במהלך העונה כשזה אולי הפרמטר הכי חשוב של מאמן בארץ, ועכשיו הוא גם מקדיש חלק נכבד מזמנו לנבחרת (הוא ידע יפה לבקש במשך שלוש שנים שני אימונים ביום ומה שהוא לא רוצה אבל עכשיו כשהוא בנבחרת הוא יכול להקדיש לה יומיים בשבוע). שלא לדבר על כל הגחמות, הקריזות והפרנויות של אדם פשוט בלתי נסבל ברמה האישית. אה, וכמו שנוכחנו לדעת ביומיים האחרונים (אבל זה באמת לא חדש כי זה ידוע מזמן), הוא איש כזה קטן וחתיכת בן אדם דוחה ומגעיל, שמהרגע שנפרדה דרכו מהפועל וכשההנהלה שלנו העדיפה לסגור את הסיפור בצורה יפה והוציאה הודעה מפרגנת ומלאת כבוד, שולח את החברים שלו בתקשורת ללכלך על ההנהלה שנתנה לו הכל במשך שלוש שנים, וזה עוד כלום לעומת דברים אחרים שהוא עשה ביומיים האחרונים. לא פלא שזאת הייתה קדנציית האימון הארוכה בקריירה שלו, לא פלא שהפועל לקחה אותו בלאומית אחרי חמש שנים שלא אימן, לא פלא שגם הפעם כמו בקבוצה הקודמת שלו הוא מסיים בטונים מכוערים (שלא התחילו מצד ההנהלות).

נדב - כל מה שנכתב נכון. מהרגע שהוחלט על הפרידה ויצאה הודעה בסיכום משותף איתו הוא מלכלך על ההנהלה של הפועל לכל גורם אפשרי, אם זה החברים שלו בתקשורת ואפילו מתקשר לספונסרים של המועדון ומספר שקרים. ורק על זה טוב מאוד שהוא כבר לא חלק מהפועל תל אביב - אמנם בדיעבד אבל זה ממש לא הגיע משום מקום ואפשר להגיד שבמידה מסוימת זה אפילו היה צפוי.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 12:12 am 
Hall of Famer

חשבתי באמת ובתמים שהוא התבגר. כנראה שכמו מורו ורבו הגזען, הוא אותו העקרב שרק מחכה לעקוץ-כי זה באופי שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 02, 2014 12:19 am 
Senior

חוצפן הפועל מועדון לחוץ מעצם היותו הפועל. לא דיברתי על לחץ קהל, אבל הפועל זה מועדון שיש בו לחץ מעצם היותו גדול. תמיד יהיו ציפיות, תמיד יהיה לחץ כי הוא מועדון גדול. זה כמו שבבית"ר יש לחץ למרות שעכשיו המועדון דיי מפורק, אבל תמיד יש צפייה שהמועדון יהיה למעלה וזה מוסיף לחץ.

לטוב ולרע במועדון גדול זה חלק מהחיים.

וזה למרות שאני דווקא לא חושב שהיה יותר מידי לחץ בשנתיים האחרונות אבל אני חושב לפחות שחלק גדול מזה נבע מהחיבור והערכה לאדלשטיין שנתן את ההרגשה (גם אם לא המוצדקת לפעמים) שמוציאים מהקבוצה את המקסימום ושמקדמים ישראלים וכו'. אני לא בטוח שאם מאמנים אחרים נגיד דוגמת אלו שאתה מציין אם הפועל הייתה נכנסת למשבר ולבעיות מקצועיות לא היה לחץ גדול שהרבה מאד מאמנים היו קורסים בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], picknroll ו 39 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה