סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יולי 01, 2024 9:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 9:58 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לא היה מביך כל כך בעיני והכותרות עשו לה עוול. אם כבר התגובה של ארז הנקניק שאפילו לא מסוגל להישיר מבט היא המביכה. כשהוא הרגיש שפגעו לו במשפחה (ארועי סופו) הוא היה מאד נסער והלך להציג את הסבא הפצוע לדייויד פדרמן בהתרגשות גדולה. היא עוזרת לבעלה שאין ספק שעבורו הפגיעה הכלכלית והתדמיתית היא קשה מאד (טיוס עף מפה בקיץ הבא לחוזה מיליונים אז זה לא באמת מזיז לו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 10:15 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מתוך הידיעה בוואלה
ציטוט:
בצד של מורן רוט דרשו להעמיד לדין את פיני גרשון, שסירב לאמן את הנבחרת

אהה?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 10:23 pm 
Hall of Famer

למה, נבחרת זה לא כמו שירות לאומי? אותנו לא לימדו שכשהנבחרת קוראת אסור להגיד לא ועוד כל מיני קלישאות? יש צדק בטענה הזאת. מה ההבדל הגדול בין שחקן לבין מאמן. אם למאמן מותר להגיד לא למשרה בנבחרת, למה לשחקן אסור?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 10:44 pm 
Senior

מסכים עם הורטון. התגובה של אדלשטיין שרק ביקש לברוח משם במקום לנסות לענות לה ולהראות כמי שאולי כן צודק בדבריו הרבה יותר מביכה. ברור שאשתו הייתה בסערת רגשות, היא מרגישה שדפקו לבעלה את הקריירה (לדעתי לא בצדק, לדעתי אף קבוצה לא וויתרה על רוט בגלל החשש מהעמדה לדין או הציעה לו פחות, הוא פשוט מנצל את המצב להאשים אותם ולא את עצמו בדרישות שלו ובזה שלא קרא את המפה כמו שצריך בקיץ וסירב להצעות) והיא פגועה וכועסת. אפשר להבין אותה וזה בטח לא מביך שמבינים את המצב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 10:50 pm 
מנהל פורום

נובמת. היא התנפלה עליו ביציאה מחדר הדיונים. עושה רוצה שברגעים הראשונים הוא אפילו לא יודע מי זאת שהתחילה לצעוק עליו.
זה גם לא הזמן והמקום להגיב לכאלה טענות, בדיוק בשביל זה היה הדיון. גם הטיעון שהיא זרקה שם ש"מורן היה יכול להוציא פטור רפואי" כאילו היה חייל שמשיג ג' כדי לא לבצע שמירה, לא מוסיף לקרדיטביליות של רוט.

ולגבי ה"למה הוא היה בדיון של רוט ולא של טיוס" - אז כנראה שאף אחד בפורום לא מכיר את השתלשלות האירועים. ממה שאני הבנתי הסירוב של טיוס היה די מוחלט, ואולי לא עבר בכלל בצינור של אדלשטיין. בעוד שמול רוט משתמע שהיה דין ודברים, מספר שיחות, כאשר מורן (לטענת אישתו) נימק מדוע לא יוכל להגיע עם כל מיני סיבות אישיות. אם למשל זה מה שקרה, אתם עדיין חושבים שהוא היה צריך להיות גם בדיון של טיוס? אולי לא היה לו שום דבר להוסיף שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 11:04 pm 
Freshman

עלק לא הכיר אותה... לפני שנה כשהפועל תל אביב ניסו להביא את מורן רוט, הוא הכיר אותו, ופתאום הוא לא יודע מי היא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 17, 2014 11:10 pm 
Senior

ותרשה לי גם להניח מזה שאנחנו מכירים קצת את הבנאדם שאדלשטיין דיבר לא פעם ולא פעמיים עם טיוס הקיץ בניסיונות לשכנע אותו לבוא לנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 1:10 am 
Junior

איזו מציצנות זולה, לצלם אדם בצערו. מי שעצוב פה זה העיתון והאנשים שבחרו לשפוט אדם בצערו.
לעניננו:
מעניין שקוז׳י בא להעיד לטובת מורן. http://m.sport5.co.il/Articles.aspx?docID=175927
האמת שהוא נשמע הכי שפוי שם. חבל שהוא לא מנהל את האיגוד. אני לוקח אותו ואת נטלי על כל אחד מחבורת הסרחנים בהנהלת האיגוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 8:24 am 
Junior

אדם שמתגייר לא זכאי לתעודת זהות בגלל חוק השבות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 8:49 am 
Hall of Famer

זכאי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 9:31 am 
Sophomore

מדוע לימונד לא עמד לוועדת משמעת?

http://news.walla.co.il/?w=/7/1845297

יש לי רק דבר אחד לומר על הנושא הזה, "פטריוטיות היא מפלטו של הנבל".

בושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 10:27 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Equilibrium כתב:
מדוע לימונד לא עמד לוועדת משמעת?

http://news.walla.co.il/?w=/7/1845297

יש לי רק דבר אחד לומר על הנושא הזה, "פטריוטיות היא מפלטו של הנבל".

בושה.

האבסורד הכי גדול :
אין בעיה להגיד : אני פורש מהנבחרת . אסור לבקש את זה פשוט .
מורן ביקש ולא קיבל, יצא פראייר. קווין דוראנט /נבארו/מאיר טפירו והמון אחרים פשוט הודיעו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 10:47 am 
Junior

נטלי יצאה גדולה והיא גם צודקת. שיפסיקו לטפס על מורן רוט, הצביעות כאן חוגגת.
בזכות ההתפרצות שלה אני רואה אתרים באינטרנט וגם בתוכניות ספורט מתחילים לשאול למה אושיות כמו פיני וארז לא עמדו לדין. אלה דברים שאף אחד לא היה מתייחס אליהם בלי נטלי וזה כבר משהו.

מה שבטוח, רוט תרם הקיץ למדינה יותר מכל הנבחרת הזו ביחד, לא ראיתי שם אף אחד שעושה מילואים במשהו אחר חוץ מלהסתובב מסביב לממטרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 10:49 am 
Sophomore

ד"א ג'יימי ארנולד היה פעם אחת בנבחרת (טורניר קדם נורא ואיום) , עזב אותה לאחר התרסקות , עבר להפועל ירושליים ומעולם לא ייצג יותר את הנבחרת.
לא זכור לי שעשו לו כזה "מי שברך" כמו שעושים לטיוס שהיה בשני קמפיינים , ובאחד מהם גם בה פצוע.

סתם צביעות ופטריוטיות מהזן הנמוך ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 10:53 am 
Sophomore

לאומית כתב:
נטלי יצאה גדולה והיא גם צודקת. שיפסיקו לטפס על מורן רוט, הצביעות כאן חוגגת.
בזכות ההתפרצות שלה אני רואה אתרים באינטרנט וגם בתוכניות ספורט מתחילים לשאול למה אושיות כמו פיני וארז לא עמדו לדין. אלה דברים שאף אחד לא היה מתייחס אליהם בלי נטלי וזה כבר משהו.

מה שבטוח, רוט תרם הקיץ למדינה יותר מכל הנבחרת הזו ביחד, לא ראיתי שם אף אחד שעושה מילואים במשהו אחר חוץ מלהסתובב מסביב לממטרות.

מה שהכי מעצבן שבכל הראיונות וכו' ישנם 2 שמות שבאים לציין מקרה כזה בעבר , כמו מוכתרי וגורדון , משום מה שוכחים את לימונד , ארנולד , מקל , כספי , פיני , אדלשטיין, שמיר(סירב להיות עוזר בנבחרת)
ולא נעשה כלפיהם כלום. העיקר שתרבות הספורט בישראל , מוזנת ע"י קאופמן ושאר מריעיו , שמדברים על שירות בנבחרת ישראל כאילו אנחנו עומדים בסכנת השמדה מוחלטת.
מנסיוני הקצר , עדיף להביא שחקן בינוני עם מוטיבציה ורצון מאשר לכפות על שחקן להשתתף בנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 10:59 am 
Sophomore

אגב, זה יותר עמדה אישית מאיזה נימוק משפטי חותך אבל בתור מי שבילה את אוגוסט בצו 8 וגם בהנחה שרוט לא בדיוק כבש את סג'עייה, אני חושב שזה שהוא גויס מספיק כדי לתת לו מעין "הגנה מן הצדק". הוא הפר איזה חובה לאומית? מתוך עשרות אנשים בענף הוא אחד היחידים שגויס ובאים אליו בטענה על מסירות לדגל? אם אני חושב על מה שאשתי עברה כל אוגוסט עם הילדים אז פתאום התגובה של גב' רוט שעכשיו מאשימים את בעלה בחוסר פטריוטיות נראית לי די מעודנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 11:34 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני לא מבין למה כולם מצדיקים את רוט (שאגב קיבל צו 8 אחרי שהבריז לנבחרת) אבל כלפי טיוס יש כזה אנטי (מלבד הסיבה המתבקשת שטיוס מכביסט)...
הבנאדם רצה לסיים את התואר והיה נתקל בקשיים אם היה מגיע לנבחרת. אם איזשהו שירות לאומי (מילואים או כל דבר אחר) היה מונע ממני לסיים את התואר שקרעתי עליו את התחת 4 שנים הייתי עושה כל שביכולתי להתחמק ממנו (וכך כל אחד מכם).
גם ככה היה במקום טיוס מתאזרח גבוה אחר (פישר) וסיימנו את המוקדמות במקום הראשון אז על מה כל המהומה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 11:50 am 
Senior

לא צריך להיות אנטי לא לגביי זה ולא לגביי זה. פשוט מאד צריכה להיות החלטה שמי שמחליט לוותר על הנבחרת יושעה ממנה לצמיתות. כמו שאומרים כל הזמן נבחרת זה זכות ולא חובה, מי שמוותר על הזכות לא יהנה לשחק בה בעתיד. וכן זה להנות כי הנבחרת מקדמת את השחקנים שמשחקים בה ובנוסף לזה בסופו של יום זה כבוד לשחק בה. אם העונש יהיה שהשחקנים לא יוכלו לשחק בנבחרת בעתיד אלא אם קיבלו שחרור מהנבחרת הרבה פחות שחקנים יחליטו לקחת שנת חופש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 11:53 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
לא צריך להיות אנטי לא לגביי זה ולא לגביי זה. פשוט מאד צריכה להיות החלטה שמי שמחליט לוותר על הנבחרת יושעה ממנה לצמיתות. כמו שאומרים כל הזמן נבחרת זה זכות ולא חובה, מי שמוותר על הזכות לא יהנה לשחק בה בעתיד. וכן זה להנות כי הנבחרת מקדמת את השחקנים שמשחקים בה ובנוסף לזה בסופו של יום זה כבוד לשחק בה. אם העונש יהיה שהשחקנים לא יוכלו לשחק בנבחרת בעתיד אלא אם קיבלו שחרור מהנבחרת הרבה פחות שחקנים יחליטו לקחת שנת חופש.

אי אפשר עכשיו להעניש את מורן וטיוס, אחרי שאחרים לא הוענשו .
שיכריזו :משנה הבאה יש עונשים (גם זה פתוח לדיון)
מורן לא שונה מלימונד, טיוס לא שונה מכספי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 12:01 pm 
Senior

יכול היה אדלשטיין לפתור את זה בקלות בקיץ. היה אומר שכל עוד הוא מאמן מי שלא מגיע לנבחרת בלי שחרור לא יוזמן וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 12:32 pm 
Hall of Famer

ברור, בקיץ הנוכחי היה אולי קל לעשות את זה. אני הייתי רוצה לראות את אריק שיבק אומר את זה כשכספי בזמנו החליט לא להגיע לנבחרת או מקל בשנה שעברה. איכשהו אני מאמין שאת שיבק ואת איגוד הכדורסל היה הרבה יותר מטריד שמקל לא ישחק אף פעם בנבחרת מאשר את מקל עצמו.

הפיתרון הוא מאד פשוט. להשלים עם כך שכל עוד העומס על שחקני הנבחרת הוא כל כך גדול, יהיו העדרויות ולנסות לסגור את הדברים בשקט בתוך הבית, כדי שזה לא יהיה שיטפון. המצב הנוכחי הוא אבסורדי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 12:39 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
ברור, בקיץ הנוכחי היה אולי קל לעשות את זה. אני הייתי רוצה לראות את אריק שיבק אומר את זה כשכספי בזמנו החליט לא להגיע לנבחרת או מקל בשנה שעברה. איכשהו אני מאמין שאת שיבק ואת איגוד הכדורסל היה הרבה יותר מטריד שמקל לא ישחק אף פעם בנבחרת מאשר את מקל עצמו.

הפיתרון הוא מאד פשוט. להשלים עם כך שכל עוד העומס על שחקני הנבחרת הוא כל כך גדול, יהיו העדרויות ולנסות לסגור את הדברים בשקט בתוך הבית, כדי שזה לא יהיה שיטפון. המצב הנוכחי הוא אבסורדי.

כמה צודק עמוס. פשוט צביעות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 12:48 pm 
Sophomore

נטלי מתראיינת עכשיו בגלצ (ראיון סביר ביותר) ומבין השורות אני מנחש שהסיבה הרפואית שהוא לא הצטרף לנבחרת בגינה קשורה לשניהם. יש רק משהו אחד שאני יכול לחשוב עליו. סיבה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 12:52 pm 
Junior

מכבי רעננה זל כתב:
נטלי מתראיינת עכשיו בגלצ (ראיון סביר ביותר) ומבין השורות אני מנחש שהסיבה הרפואית שהוא לא הצטרף לנבחרת בגינה קשורה לשניהם. יש רק משהו אחד שאני יכול לחשוב עליו. סיבה טובה.

יש לו כבר 3 שנים מחלת הנשיקה. זו הסיבה הרפואית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 1:01 pm 
Sophomore

יותר עדיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Lakic, rony, stavs, עמוס לב ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: