סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 1:14 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 22, 2014 11:46 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
עזוב סטטיסטיקה. האם יש בן אדם נוסף בעולם שחושב שקוואי לאונרד לא עשה קפיצה מטאורית ב3 שנים שלו בNBA?

האם יש בן אדם נוסף בעולם שחושב שלקלוע 12.8 למשחק (ו14.3 בפלייאוף) בקבוצה עם שלושה כלים התקפיים טובים וותיקים ממך, בפחות מ30 דקות למשחק, לא שקול ל15+ ב36 דקות בקבוצת לוטרי? ובהנחה שכן, ובהסתכלות על גילו ועל השיפור המטאורי, למה שלאונרד עוד 5 שנים לא יקלע 20, בקבוצה בלי פארקר דאנקן וג'ינובילי?

אני לא טוען שלאונרד יכול לקלוע 25 כמו ג'ורג' בעתיד בקבוצת לוטרי, אבל הוא עדיין ידע לטפל בכדור לא רע בכלל בפיינלס. אני פשוט מאוד לא מסכים איתך, אני לא טוען שהיום הבחור סופרסטאר (כמו שנורטון טען), אלא שעם השיפור המטאורי שלו מעונת הרוקי, ועם הגיל שלו, אין סיבה שהוא לא יהיה סופרסטאר.
משחק 3: https://www.youtube.com/watch?v=YDhXl7cl2Yo
משחק 4: https://www.youtube.com/watch?v=7b2rxi1ssLI
משחק 5: https://www.youtube.com/watch?v=vO4fUFeA6bQ

הוא התפוצץ לסל מול מי שבא לו בכדרור. זה כמו שאני אדרוש ממך 5 מהלכים שלברון קלע על לאונרד ב1 על 1.
קוואי שחקן אדיר בשני צידי המגרש, למרות שהוא פחות טוב מג'ורג'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 22, 2014 12:28 pm 
Junior

לדעתי אתה מסתכל על הדברים מהכיוון הלא נכון. לאונרד לא יקלע יותר בקבוצת לוטרי דווקא משום שזו קבוצת לוטרי. בקבוצה כזו הוא ידרש ליצור לעצמו את הנקודות שלו רוב הזמן כמו שבד"כ קורה בקבוצות רעות. מאידך, מכיוון שהוא לא שחקן שיוצר לעצמו ברמה גבוהה והטיפול שלו בכדור לא מדהים(שכנראה זו נקודת המחלוקת העיקרית ביננו), ויחד עם זאת הוא מספיק חכם בבחירת הזריקות שלו מכדי לקחת זריקות רעות אז הוא פשוט לא יזרוק כ"כ הרבה ושחקנים אחרים יצטרכו לספק את הנקודות, כל מיני אלן אנדרסונים כאלו שתמיד צצים ופורחים בקבוצות לוטרי.
לאונרד עשה קפיצה מטאורית והוא באמת טופ 5 בעמדה היום, אבל לדעתי הוא לא בעל סט סקילס ולא בעל אופי להיות סקורר של 20 נק' בליגה.
שוב, אם נחיה גם נראה. אני חושב שאת מה שיש לי לומר בנושא כבר אמרתי מכל כיוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 22, 2014 4:53 pm 
Junior

אתה ראית אותו יותר אבל אני לא רואה בסדרת הגמר שלו חסרון כלשהו בטיפול בכדור, יחסית לסמול פורוורד אני חושב שהוא אחלה בזה, אבל כמובן לא מוביל כדור מול לחץ. אני גם חושב שכבר העונה הוא הולך להיות בין 2 הסקוררים המובילים של סן אנטוניו, עם 16 נקודות בערך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 1:40 am 
Hall of Famer

אני חושב שעצם העובדה שקוואי בסן אנטוניו דווקא יכולה לעזור לו וממוצע הנק' שלו תלוי במידה רבה בפופ, כמה הוא הולך עליו, כמה הוא דואג לפנות אותו, כמה הוא מדרבן אותו להיות יותר דומיננטי בחלק הזה של המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 25, 2014 12:37 pm 
Hall of Famer

1. לברון
2. דוראנט
3. מלו
4. פול ג'ורג'
5. לאונרד (מכאן והלאה דברים מתחילים להיות קצת יותר פלואידיים)
6. פארסונס
7. באטום
8. דנג
9. גיי (יש סיכוי שצריך להיות מדורג נמוך יותר, מאוד אכזב בטורונטו)
10. אריזה
11. הייוורד
12. קורבר (יש סיכוי שצריך להיות מדורג גבוה יותר)
13. גלינארי (הימור אבל נראה לי שהוא יחזור לעצמו)
14. פירס (בנסיגה, יכול גם להדרדר אל מחוץ לרשימה בשנה הבאה)
15. המממ, לא פשוט. איגי/אוונס/ג'ף גרין/פארקר (קשה להחליט) ---- > נלך על איגי בשם ההגנה למרות שלא נוח לי עם הבחירה הזו. אותי הוא מאכזב בג"ס אבל אוונס הוא הימור (כן מאמין בו, though), גרין נהנה מהוואקום של הסלטיקס ופארקר הוא רוקי (שייתן תצוגות יפות) נטול הגנה וכלל לא בטוח שזו העמדה שלו. נחכה איתו שנה אחת.

HM: טייריק, ג'ף גרין, ג'אברי פארקר וגם... קורי ברואר, סמול פורוורד שאני מאוד מחבב.
ג'וש סמית' הוא לדעתי פאוור פורוורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה