סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יולי 08, 2024 4:42 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 6:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הדירוג שהבאת הוא בעייתי. דיאמנטידיס לדוגמא מדורג במקום ה-30. ספנוליס במקום ה-39, שישקאוסקאס במקום ה-58 וטראג'ן לנגדון במקום ה-61. דיוויד אנדרסון מדורג במקום ה-100, מייק באטיסט במקום ה-105 וסמודיש במקום ה - 115. אם חסר לכם השם של שאראס, זה לא בגלל שאני לא אוהב אותו (ואני לא אוהב), אלא בגלל שהוא לא נכנס לרשימת ה - 162.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 6:29 pm 
Junior

אני בודאי לא חושב שדירוג היעילות הוא המדד לקבוע את החמישיות, אבל הוא מספק עוד אינדיקציה. במקרה של בלו, אפילו בדבר הבולט אצלו, כלומר הקליעה, הוא לא נמצא במקום גבוה ברשימה, כאמור מקום 197. ודרך אגב גם לא באחוזים ל 3 ששם הוא מדורג במקום ה 41.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:25 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
הדירוג שהבאת הוא בעייתי. דיאמנטידיס לדוגמא מדורג במקום ה-30. ספנוליס במקום ה-39, שישקאוסקאס במקום ה-58 וטראג'ן לנגדון במקום ה-61. דיוויד אנדרסון מדורג במקום ה-100, מייק באטיסט במקום ה-105 וסמודיש במקום ה - 115. אם חסר לכם השם של שאראס, זה לא בגלל שאני לא אוהב אותו (ואני לא אוהב), אלא בגלל שהוא לא נכנס לרשימת ה - 162.

מצד שני, בהחלט אפשר להניח שהוא לא נכנס בגלל שהשנים האחרונות שבהן הוא שיחק מעט וירד מאוד ביכולת הורידו מאוד את הממוצע שלו, אם היית לוקח את עונות השיא שלו התמונה הייתה אחרת לגמרי. מה גם שיש שם מספיק שמות שנתנו מספרים נהדרים על הנייר, אבל עשו את זה במעט עונות ובקבוצות שוליות פחות או יותר, כל מיני ליאדליס, לוליס או לוקובסקי שברור שכל קשר בינם לבין הגדולים בהיסטוריה של אירופה מקרי לגמרי. אם היה אפשר להגדיר פילטר של רק עונות שבהן הקבוצה של השחקן הייתה, נניח, טופ 8 באירופה והשחקן שיחק לפחות 15 דקות למשחק, אני מניח שהתמונה הייתה יותר הגיונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 22, 2014 12:43 am 
Hall of Famer

רוני, אם היית עושה פילטר של רק טופ 8, ו-15 דקות משחק מינ' והיית עושה קומבינציה של נק' פלוס ריב' פלוס אס' (שזאת הסטט' שחובב אקראי בדר"כ יראה), אז הרשימה הייתה גם יוצאת הגיונית, אולי אפילו מהמדד. המדד של היורוליג הוא מוטה ולא ממש כלי שאפשר להסתמך עליו בשביל להעריך משהו.

אני חושב שהוא לא מספק שום אינדיקציה. פארקר אמנם ראשון, אבל יותר מחצי מהשמות שהוזכרו בחמישיות הגדולות בהיסטוריה לא נמצאים בטופ 30, כולל שאראס, ספאנוליס ובאטיסט, שהם די קונצנזוס פה לחמישיה הראשונה וגם דיאמנטידיס וסמודיש, קונצנזוס לחמישיה השנייה לפחות.

אם כבר, פארקר, ווייצ'יץ' ובודירוגה שבטופ 10 הם היוצאי דופן מבין הכוכבים הגדולים בדירוג הזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Lakic, rony, stavs, יואי, סאבוניס, רוני דיאון ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: