סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יולי 07, 2024 11:09 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 202 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ינואר 09, 2016 11:32 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
עוד חוזר הניגון

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 03611.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 12:50 am 
Hall of Famer

הסיכוי היחידי להגעה של מקל למכבי היא השתחררות מיידית מהחוזה של פארמר תוך השלמת שכר ניכרת מהקבוצה הקולטת אותו - אחרת זה באמת עוד כסף לא קטן שצריך להוציא , על שחקן שממילא גם ככה בקושי יכול להשתלב בקבוצה ( לא זמין כבר לבית הנוכחי ביורוקאפ , בליגה יירשם על חשבונו של שחקן אחר וכו' ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 12:53 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני לא סגור על זה, אבל קראתי באיזשהו מקום שאחרי המשחק השלישי - כלומר סוף הסיבוב הראשון של הבית - יש שוב חלון החתמות.
לא שאני חושב שפארמר ישוחרר ו/או שמקל יחתום במכבי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 8:55 am 
Junior

אכן - יש חלון העברות נוסף אחרי שלושה משחקים. מהצד של ירושלים אני מקווה שהעלייה עדיין תהיה ריאלית - מה שלא יקרה אם יפסידו השבוע בבית, ובלי שלושה שחקני פנים זה סביר מאד.
וראי - לפי וואלה מקל במקום פארמר הופך לאפשרות ריאלית מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 10:21 am 
Senior

ואני חשבתי שתעבור לפחות חצי שנה לפני שנשמע שוב את המשפט האלמותי ״מקל סיכם עקרונית במכבי״ :|
מעניין מתי גל ג׳יימס או לברון מקל יבשר לנתיניו הנאמנים על החלטתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 11:27 am 
Sophomore

בהתחשב במצב, עוד לא ברור לי איך עדיין חושבים שמקל לא יחתום בסוף במכבי.
(המצב הנוכחי לא מזכיר בשום מקרה את הכמעט חתימות הקודמות)

עריכה: נשאל את זה אחרת- יש פה מישהו שלא חושב שכבר השבוע תצא "הודעה דרמטית" על השחרור של פארמאר וההגעה של מקל "שבעצם תמיד רצינו אצלנו"?
מבטיח לאכול את הכובע אם אתבדה. יש פה וואחד פרה שרוצה להניק, ועגל מורעב מהצד השני שגם מקשקש בזנב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 11:40 am 
Hall of Famer

דניאל כתב:
אכן - יש חלון העברות נוסף אחרי שלושה משחקים. מהצד של ירושלים אני מקווה שהעלייה עדיין תהיה ריאלית - מה שלא יקרה אם יפסידו השבוע בבית, ובלי שלושה שחקני פנים זה סביר מאד.
וראי - לפי וואלה מקל במקום פארמר הופך לאפשרות ריאלית מאד.

נחכה ונראה. זה מופיע באותה לשון פחות או יותר גם בעוד אתרים, מה שיוצר רושם של הדלפה מתוזמרת של "אנחנו נורא מתאמצים" כמו במקרה מברוקפלידיס.
אחר כך פארמר יישאר, מקל ילך למקום אחר, ואחד הפדרמנים יתראיין ויגיד משפטים כמו "רצינו אבל לא הסתייע", "ניסינו אבל המגעים לא הבשילו", ועוד משפטים כאלה שלומדים בסנדאות מנהלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 11:46 am 
Sophomore

ראי, הסכמתי איתך לגמרי לפני שהעונה התחילה (ושנינו צדקנו). עכשיו זה פשוט סיפור אחר לגמרי מבחינת הסיטואציה. יש למכבי אופציה להשיג לעצמה סוף סוף, אם תרצה- אפילו לסנדל- שחקן ישראלי שלפחות תיאורטית יכול להיות גיים צ'יינג'ר לשנים הקרובות.
שניהם יכולים רק להרוויח מהמצב הנוכחי. ואם להיות חד יותר- שניהם ברמה מסוימת זקוקים לאפשרות הזאת כמעט כמו אוויר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 11:53 am 
Hall of Famer

אמרתי, נחכה ונראה. למכבי יש אופציה, אבל האופציה הזו יקרה מאד מאד מאד. פיצוי גדול לפארמר ושיפוי מס גדול למקל, עוד לפני שדיברנו בכלל על שכר (כולל תשלום מס כישראלי כבר בשנה הראשונה).
מאחר שבפדרמנים מדובר, ובכלל מדובר במהלך מורכב ויקר ובשנה של הפסדים כספיים לא קלים כבר עכשיו שיקרינו גם לפחות לעונה הבאה - אני עוד לא רואה את זה קורה.
ודווקא הפרסומים המתוזמרים בכל האתריםמעוררים אצלי רושם לא טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 12:03 pm 
Sophomore

לטעמי זו ההזדמנות הכי טובה שתהיה למקל ואין לי ספק שאם עכשיו הוא לא חוזר למכבי אז גם ראשי הקבוצה יבינו (סוף סוף) שזה כבר לעולם לא יקרה. כמו שכתבתי לפני מספר ימים, למכבי אין כאן הרבה ברירות. היא זקוקה לגארד ויותר מזה - היא לא מסוגלת לספוג החתמה של ישראלי בכיר נוסף בירושלים ורק מהסיבה הזו היא תהיה מוכנה לשלם סכום גדול על החתמתו. עם זאת, הנקודה שראי מעלה היא נכונה - הפדרמנים, שגם ככה לא נמצאים היום במצב כלכלי טוב מדי, הולכים לשנה של הפסדים כבדים בגגל אי ההעפלה לטופ 16 ולכן מאוד לא סביר שיוציאו עכשיו סכומים דמיוניים נוספים על התרת החוזה של פארמר והחתמת מקל, וזה עוד לפני החתמת גבוה נוסף שנראה לי שגם אם ירצו וגם אם לא זה יהיה חייב לקרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 12:19 pm 
Sophomore

הפסדים שמפסדים. אחרי השריון של מכבי לעשר השנים הקרובות הפדרמנים והנהלת מכבי לדעתי רגועים הרבה יותר ממה שנדמה וגם יחששו הרבה פחות לפתוח את הארנק. אם לא היה את השריון הזה הייתי נוטה להסכים אתכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 12:34 pm 
Hall of Famer

אני ממש לא רואה את זה קורה .
בכל מקרה , צריך להגיד שמקצועית פרופר בעונה הנוכחית - זה לא ממש שידרוג גדול .
מקל לא מחובר לקבוצה , סביר שלא בכושר משחק מי יודע מה , ובמסגרות המקומיות שילוב שלו בא לצורך העניין על חשבונו של אוחיון .
כמובן שלשנים הבאות ומבחינה תודעתית/ציבורית/שיווקית זה מהלך מפתח ( לחיוב ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 12:38 pm 
Hall of Famer

לתרום לקבוצה פחות מהפרימדונה הוא בטח לא יכול. גם בכושר משחק חלקי ועם יד קשורה מאחורי הגב הוא קודם כל ייתן יותר הגנה מהפרימדונה, ובטח יהיה פחות אדיש ממנו.
כרגע אוחיון פצוע, לא ברור מתי יחזור, איך יחזור ואם הפציעה לא תמשיך להטריד אותו.
אבל גם אני לא רואה את זה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 1:03 pm 
Sophomore

גם לא ראית את מכבי ממנים מאמן, או מאריכים את החוזים הזמניים של אופייבו ואונוואקו, או נשארים עם כל הסגל הקיים ולא נפטרים מכל שחקן עם ביקוש שאפשר לחסוך חלק מהחוזה שלו. וגם דאגת לחזור על כך שוב, ושוב, ושוב.

*אין באמור לעיל בכדי לטעון שמקל אכן יגיע למכבי.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

נערך לאחרונה על ידי חוצפן חיובי בתאריך א' ינואר 10, 2016 1:07 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 1:04 pm 
Sophomore

נראה יותר סביר ממה שהיה בתחילת העונה.
מקל הבין שלמרבה הצער הסיכוי שאפיזודת הנב"א (שצריך להודות שכל ההגעה שלו לשם היתה לא מאד סבירה, גם אם משמחת) תחזור הוא אפסי. שגם באירופה לא עומדים בתור ושדווקא מכבי המרוטה ונטולת האופי יכולה להיעזר בו ולהיפך ושדווקא הפועל כרגע מלאה בעמדה הזו ולא תפנה בשבילו אף אחד מארבעת הגארדים שלה.
מכבי תרוויח שחקן שאשכרה שומר ולא פצוע חצי מהזמן ואולי גם תחסוך סכום לא קטן ביחס לזה שהיתה אמורה לשלם בקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 1:43 pm 
Freshman

קודי (יובל) כתב:
לטעמי זו ההזדמנות הכי טובה שתהיה למקל ואין לי ספק שאם עכשיו הוא לא חוזר למכבי אז גם ראשי הקבוצה יבינו (סוף סוף) שזה כבר לעולם לא יקרה. כמו שכתבתי לפני מספר ימים, למכבי אין כאן הרבה ברירות. היא זקוקה לגארד ויותר מזה - היא לא מסוגלת לספוג החתמה של ישראלי בכיר נוסף בירושלים ורק מהסיבה הזו היא תהיה מוכנה לשלם סכום גדול על החתמתו. עם זאת, הנקודה שראי מעלה היא נכונה - הפדרמנים, שגם ככה לא נמצאים היום במצב כלכלי טוב מדי, הולכים לשנה של הפסדים כבדים בגגל אי ההעפלה לטופ 16 ולכן מאוד לא סביר שיוציאו עכשיו סכומים דמיוניים נוספים על התרת החוזה של פארמר והחתמת מקל, וזה עוד לפני החתמת גבוה נוסף שנראה לי שגם אם ירצו וגם אם לא זה יהיה חייב לקרות.

+1

אני בהחלט מסכים שמכבי חייבת אותו השנה, ובראיון הוא היה נשמע די נחרץ להגיע לקבוצה ישראלית, עם נטייה למכבי. בארץ הוא גיים צ'יינג'ר, ואני אפילו אסתכן בנבואה. מכבי עם מקל לא מפסידה אליפות העונה. שומר טוב. כתפיים עבות, וביצים עוד יותר. שמעתי את אדלשטיין פעם אומר עליו שהוא אחד כזה שלא ייתן למשחק שהיה בידיים שלך - לברוח. ואני מוסיף - מכביסט במובן הקלאסי והלאו דווקא חיובי תמיד של המילה.

אממה, הבעיה תהיה בעונה הבאה, עם אוחיון, כשיהיו למכבי שני גארדים בכירים שלא מתאימים להיות גארדים פותחים באירופה. בעצם שלושה.

מי שחסר לפאזל הזה והיה מתאים כמו כפפה הוא כמובן פארגו, כמו שכתב פה כבר מישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 1:55 pm 
Hall of Famer

מקל, לפחות מבחינת סייז, יכול גם לשמור על שוטינג-גארדים, אז יש מצב שהוא יכול לשחק ליד רוצ'סטי, כשרוצ'סטי משמש יותר כ-2 התקפי ו-1 הגנתי. לגבי אוחיון, הוא כבר היה הגארד הפותח של מכבי בעונות שבהן היא הייתה קבוצת טופ-8 באירופה, כל עוד הוא בריא ויש לידו שוטינג-גארד נורמלי, אני לא חושב שהוא הבעייה המרכזית של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 2:36 pm 
Freshman

רוני,לגבי אוחיון. הוא באמת היה שם בעונות הגדולות, אבל צריך מישהו בסדר גודל של בלאט כדי להגיע עם אוחיון כגארד מוביל,רחוק באירופה. פיינל פור ומעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 2:45 pm 
Hall of Famer

אני חושב שאוחיון, עם שחקנים מתאימים לידו, בהחלט יכול להיות גארד מוביל בקבוצה בכירה באירופה, בדיוק השחקן שישלים גאנרים חסרי מצפון והגנה עם קבלת החלטות שקולה, הגנה חזקה, קליעה סבירה ומספיק ביצים כדי לקחת אחריות במהלכים גדולים. כוכב גדול הוא אף פעם לא יהיה מן הסתם, אבל כן שחקן שכל קבוצה בכירה תתברך בו. עכשיו כמובן שמאמן מצויין כמו בלאט יעזור לכל שחקן, בטח לשחקן כמו אוחיון שצריך מערכת מסודרת כדי לתרום את מה שהוא יכול, אבל עדיין, במצב הישראלים בשוק הקיים, ועם חוק המתאזרחים שמרחף מעל הראש כאופציה, מכבי לא יכולה לוותר על אוחיון, אז הפתרון המתבקש הוא לבנות מערכת שתוכל למקסם את היתרונות שלו ולהחביא את החסרונות שלו. לא שמכבי צריכה לבנות את כל הסגל וצורת המשחק שלה כדי להתאים לאוחיון, ממש לא, אבל הוא כן גגורם שצריך להתחשב בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 2:48 pm 
Junior

Dr. J כתב:
מי שחסר לפאזל הזה והיה מתאים כמו כפפה הוא כמובן פארגו, כמו שכתב פה כבר מישהו.

מקל חוזר למכבי ומתאחד שם עם פארגו?
שימון וסומו יתנשקו בפה לפני שזה יקרה.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 3:48 pm 
Junior

לפי ספורטנדו מקל חתם.
אממה, אחרי הקיץ, עד שאני לא אראה תמונה עם הדושבג אשכרה מחזיק חולצה אני לא אאמין.

למרות הכל, חבל לי על פארמר. הוא רחוק מלעשות הגנה אבל גם שאראס, לצורך הדוגמא, לא עשה הגנה.
לדעתי בסגל שבנוי נורמלי ולא קופי פייסט מה NBA 2K של אבן וניקולה, הוא היה מצליח הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 3:56 pm 
Sophomore

Dovi כתב:
לפי ספורטנדו מקל חתם.
אממה, אחרי הקיץ, עד שאני לא אראה תמונה עם הדושבג אשכרה מחזיק חולצה אני לא אאמין.

למרות הכל, חבל לי על פארמר. הוא רחוק מלעשות הגנה אבל גם שאראס, לצורך הדוגמא, לא עשה הגנה.
לדעתי בסגל שבנוי נורמלי ולא קופי פייסט מה NBA 2K של אבן וניקולה, הוא היה מצליח הרבה יותר.

ספורטנדו העתיקו ציוץ של דובי פיק שאמר שלפי מקור ממכבי מקל אמור להחליף את פארמר, לא משהו שלא מספקצלים עליו בכל האתרים ב-24 שעות האחרונות. מקל כבר היה סגור, נעול ומסוכם במכבי ועדיין לא הגיע ולכן אני גם לא אאמין לפני שאראה אותו מכדרר עם חולצה צהובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 4:23 pm 
Sophomore

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 03660.html

גל מקל חתם ל-3.5 שנים במכבי, פרמאר עוזב מיידית.

ברוך שפטרנו מעונשו של זה , ברוך הבא גל מקל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 4:24 pm 
Sophomore

יאללה ראי, איך אתה חוגג את המאורע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 4:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Dovi כתב:

אתה רציני? כואב לך הלב על פארמר? אחרי מרקיז היינס בעונה שעברה לא חשבתי שכל כך מהר יגיע שחקן אחר שירגיז אותי כל כך.
פארמר הרוויח ביושר כל חץ ביקורת שהוא מקבל השנה. אני עוד זוכר אחרי ההחתמה שלו שהוא הצהיר שהוא יהיה המנהיג של הקבוצה... איזה מנהיג ואיזה נעליים. פרימדונה נטול בושה עם אלרגיה קשה לחדור לצבע שאין לו בעיה ששחקנים שמרוויחים עשירית ממנו במקרה הטוב יקלעו עליו פעם אחר פעם.
ד"א קראתי בספורט 5 שבשיחות עם סוכנו על התרת החוזה היתה בעיה עם הפיצוי שהפרימדונה מוכן לקבל והזכירו שם שיש לו חוזה לעונה הבאה עם אופציה רק של השחקן.
מישהו יודע על זה משהו? אני הייתי בטוח שהוא חתם לעונה. יש בכלל דבר כזה אופציה של השחקן בלבד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 202 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: doron_ke, Google [Bot], Yossarian, עודד ל ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: