סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 20, 2024 2:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: יורוליג - מחזור 29
הודעהפורסם: ש' מרץ 13, 2021 12:15 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
פנר הייתה אומללה לפני שגודוריץ הגיע והיא אומללה עכשיו כשהוא לא משחק בגלל פציעה. 35 נקי היא קולעת אחרי 27 דק.
למזלה ולנסיה קולעת באותו פרק זמן רק 43. ככה שעדיין יש סיכוי
העניין שאין שום איום מבחוץ לפנר כרגע והצבע של ולנסיה סגור ועמוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 13, 2021 1:00 am 
מנהל פורום

פנר מפסידה וזה אומר, שולנסיה עדיין עם סיכוי, שפנר עם סיכון
4 מ 20 מהשלוש לולנסיה 3 מ 23 משלוש לפנר. 7 מ 43 במשותף
לאור זאת תוצאה כמו 52:66 מתבקשת
בעיני גיבור המשחק הוא ואן רוסום, היה במכל מקום על המגרש, הגנה, מעבר והתקפה מסודרת
אולי עונת קריירה לגארד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 13, 2021 2:28 pm 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
זניט מפסידה ביוון לאולימפיאקוס, ומתחילה לסכן את המקום שנראה בטוח בפלייאוף
זה יהיה כאב גדול לזניט אם אכן כך יקרה

תקנו אותי אם אני טועה, אם זניט לא תגיע לפלייאוף היא גם לא מובטחת ביורוליג לעונה הבאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 13, 2021 3:12 pm 
מנהל פורום

היא כנראה תהיה מספר 2 אם לא למעלה מזה ב VTB וזה אומר מקום ביורוליג
אם היא לא תקח מקום 1 או שני ב VTB היורוליג אכן לא מחוייב לה
אבל תזכור שהיא הגיעה ליורוליג כווילד קארד, ככה שאולי תקבל שוב, גם אם לא תקח מקום 1/2 ב VTB

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 14, 2021 5:14 am 
Hall of Famer

אז התוצאות במחזור הזה (הפסדים למקומות 4-8, ניצחונות במקביל לולנסיה ובאסקוניה) משאירות פתח לא מבוטל לשינוי השמינייה.

פנר' קלעה כאמור רק 52 נקודות במשחק בולנסיה.
הקטע הוא שמספרית וסלי ודה-קולו כן היו יחסית סבירים. המדד המשותף שלהם הוא 37, בעוד של שאר חבריהם לקבוצה (שלמשל קלעו 1/16 לשלוש) הוא מינוס 1...

זניט (שקלעה רק 5 נקודות ברבע האחרון בפיראוס, אליו הגיעה בעמדת הובלה) אמנם ראשונה בינתיים ב-VTB, אבל צסק"א שלישית ורק חצי משחק מעל קובאן שבמקום הרביעי. אז אם זניט אכן מסיימת ראשונה ומקבלת את צסק"א בחצי הגמר - "לא לזה התכוון המשורר"...
חימקי ממוקמת שביעית כרגע, ותסיים איפשהו בין 6 ל-9 (למעשה הגיוני מאוד שתחמיץ את הפלייאוף).
היום דרבי מוסקבאי אגב.

כמדומני שהיורוליג מחויב להמשיך בעונה העוקבת רק עם הקבוצה נטולת הרישיון שמסיימת הכי גבוה מבין העולות לרבע הגמר (בהנחה שקיימת כזאת) . אז גם אם נניח ולנסיה מסיימת שביעית וזניט שמינית (ושתיהן מודחות ברבע הגמר) - זניט תהיה בבעיה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 14, 2021 10:50 am 
Hall of Famer

הסגל של מכבי לקראת מהפכה בקיץ
https://mobile.mako.co.il/Sports-basket ... 871026.htm

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 14, 2021 11:27 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
כמדומני שהיורוליג מחויב להמשיך בעונה העוקבת רק עם הקבוצה נטולת הרישיון שמסיימת הכי גבוה מבין העולות לרבע הגמר (בהנחה שקיימת כזאת) . אז גם אם נניח ולנסיה מסיימת שביעית וזניט שמינית (ושתיהן מודחות ברבע הגמר) - זניט תהיה בבעיה.

אין קשר לרשיון.
ההתחייבות היחידה של היורוליג היא להמשיך לעונה נוספת עם אחת מבין *העולות מהיורוקאפ* במידה והיא מסיימת בטופ 8.
מי שעלו הן ולנסיה ואלבה ברלין, לאלבה יש רשיון B לשנתיים הבאות בכל מקרה.
אם ולנסיה תסיים בטופ 8 היא תמשיך לעונה נוספת על חשבון הפיינליסטית של העונה הקרובה ביורוקאפ.

תמונות היורוליג לעונה הבאה נכון לעכשיו:
13 רשיונות A (באיירן + וילרבאן הצטרפו)
1 רשיון B (אלבה)
2 עולות מהיורוקאפ/1 + ולנסיה (אם תעשה טופ 8)
זה אומר בגדול שני כרטיסים חופשיים. אם וירטוס תיכשל בטעות במשימה דרך היורוקאפ היא תקבל את אחד מהם ככל הנראה, על השני יתחרו לא מעט ואני לא אופתע לראות עוד 2-3 מאוכזבות בסוף העונה הזאת בוחנות מעבר ל-BCL.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 14, 2021 11:42 am 
Hall of Famer

תודה על החידוד
רק כדי להיות בטוח שהבנתי ניואנס - אם קבוצה שמקבלת וויילד-קארד לעונה בודדת, ואפילו מגיעה לפיינל-פור לצורך העניין - ליורוליג איך שום מחויבות כלפיה. אמת?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 14, 2021 12:16 pm 
Sophomore

שום מחויבות. ע"ע קובאן שסיימה שלישית בפיינל פור 2016 ומאז לא שבה ליורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 15, 2021 6:47 am 
Junior

נביא בעירו כתב:
אתה באמת מדבר שטויות. מכבי עוד יכולה בקלות לסיים במקום העשירי שזה פחות או יותר מה שהיא שווה מבחינה תקציבית. וחוצמזה, תראה מה קורה לחימקי עם כל התקציב שלה. שלא לדבר על זה שעם הקהל של מכבי, אם לא היתה קורונה גם העונה הזאת היתה נגמרת בפיינל פור לפחות. יאניס גאון כדורסל, בנדר החתמה מבריקה וכספי סתם לכולם את הפה אתמול עם ה4:35 דקות משחק שלו. יש עוד סיכוי לדאבל היסטורי בארץ וגם אם לא - שנה הבאה יש עוד 30 מיליון דולר ושריון ביד אז מה יש להתלונן?

יחסית לאוהד ירושלים שהודח השנה בבתים של המפעל הפיקטיבי מול איגוקאה (מי?), קיבל בראש בארנה מהפועל חיפה והודח בחצי גמר הגביע בפעם המיליארד לראשל"צ, אתה מוציא הרבה אנרגיות על קבוצות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 15, 2021 6:52 am 
Junior

sir charles כתב:
זה היה כל כך צפוי שקטש יהיה זה שיקבור סופית את הסיכוי התאורטי של מכבי.
מכבי כיום הקבוצה השלישית הכי גרועה ביורוליג אחרי חימקי והכוכב. איפה מאסטר שכתב לי שאני מדבר שטויות?

כן, אם מוסטפה פאל האגדי היה חותם בקיץ זה בוודאי היה הופך את מכבי לטופ 8 מבוא לביתיות ופיינל פור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 15, 2021 7:51 am 
Junior

מאסטר כתב:
נביא בעירו כתב:
אתה באמת מדבר שטויות. מכבי עוד יכולה בקלות לסיים במקום העשירי שזה פחות או יותר מה שהיא שווה מבחינה תקציבית. וחוצמזה, תראה מה קורה לחימקי עם כל התקציב שלה. שלא לדבר על זה שעם הקהל של מכבי, אם לא היתה קורונה גם העונה הזאת היתה נגמרת בפיינל פור לפחות. יאניס גאון כדורסל, בנדר החתמה מבריקה וכספי סתם לכולם את הפה אתמול עם ה4:35 דקות משחק שלו. יש עוד סיכוי לדאבל היסטורי בארץ וגם אם לא - שנה הבאה יש עוד 30 מיליון דולר ושריון ביד אז מה יש להתלונן?

יחסית לאוהד ירושלים שהודח השנה בבתים של המפעל הפיקטיבי מול איגוקאה (מי?), קיבל בראש בארנה מהפועל חיפה והודח בחצי גמר הגביע בפעם המיליארד לראשל"צ, אתה מוציא הרבה אנרגיות על קבוצות אחרות.

הפוך, מאסטר ידידי. כשהקבוצה שאתה אוהד מודחת משלב הבתים של ה-bcl, וכיוב׳ מרעין בישין, זה מעודד אותך להתעסק בקבוצות אחרות במקום בקבוצה העצובה שלך. למרבה המזל, לא צריך ללכת רחוק מדי, כי יש את מכבי תל אביב שהעיסוק בה הפך בשנים האחרונות להיות מקור בלתי נדלה של שעשוע, אושר צרוף ונחמה חשובה בימים קשים. הבונוס, הדובדבן שעל הקצפת, הוא לא להסתפק בעיסוק במה שקורה למכבי על הפרקט, אלא להתבונן גם בשינוי שעובר על האוהדים שלה, שינוי משובב נפש לא פחות שאתה מייצג מובהק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 15, 2021 10:21 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מאסטר כתב:
sir charles כתב:
זה היה כל כך צפוי שקטש יהיה זה שיקבור סופית את הסיכוי התאורטי של מכבי.
מכבי כיום הקבוצה השלישית הכי גרועה ביורוליג אחרי חימקי והכוכב. איפה מאסטר שכתב לי שאני מדבר שטויות?

כן, אם מוסטפה פאל האגדי היה חותם בקיץ זה בוודאי היה הופך את מכבי לטופ 8 מבוא לביתיות ופיינל פור.

אני משוכנע שפאל היה עוזר למכבי הרבה יותר מזיזיץ אבל ניחא. תסביר לי בבקשה כמה ההמשכיות של הסגל הנוכחי עזרה למכבי העונה, איזו התקדמות מקצועית עשו דורסי ובראיינט וכמה התוספת של בנדר על חשבון אייסי תרמה להגנה הקבוצתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 15, 2021 7:49 pm 
Junior

חכמה בדיעבד. זיזיץ נחשב להחתמה ענקית בקיץ, בעוד פאל בן ה 28 סיים עונה בינונית באנקרה בליגת האלופות. אני עדיין חושב שמכבי שיחקה אותה בכך שהצליחה להביא אותו, ומוכן להתערב שבעוד שנה שנתיים הוא יהיה אחד הסנטרים הכי טובים ביורוליג (וזה כמובן לא יקרה במכבי). למרבה הצער יש למכבי כישרון מהמם לקחת שחקנים מבטיחים ולהרוס אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 15, 2021 9:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה כן אני כתב:
חכמה בדיעבד. זיזיץ נחשב להחתמה ענקית בקיץ, בעוד פאל בן ה 28 סיים עונה בינונית באנקרה בליגת האלופות. אני עדיין חושב שמכבי שיחקה אותה בכך שהצליחה להביא אותו, ומוכן להתערב שבעוד שנה שנתיים הוא יהיה אחד הסנטרים הכי טובים ביורוליג (וזה כמובן לא יקרה במכבי). למרבה הצער יש למכבי כישרון מהמם לקחת שחקנים מבטיחים ולהרוס אותם.

זיזיץ נחשב להחתמה ענקית בגלל שמכבי כביכול חטפה אותו מבין הידיים של ריאל. בפועל הוא חזר לאירופה שחקן פחות טוב משעזב. איבד את הניידות והקפיציות היחסית ברגליים כשהעלה במשקל. לא פיתח קליעה מספיק טובה מחצי מרחק או יכולת מסירה. יש לו טמנם ידיים טובות אבל הטאץ' שלו לא מספיק טוב ולראיה מספר הפעמים שהוא מחטיא מטווחים קרובים.
אם היינו בשנות ה99 הוא יכל להיחשב לגבוה מוביל אבל הוא סנטר בהכחדה.

פאל נתן עונה בינונית לפני שנתיים ברוסיה (בעיקר בגלל פציעות) אבל חזר לעצמו בעונה שעברה בטורקיה. הוא אמנם קצת מדשדש לאחרונה אחרי פתיחת עונה פנטסטית אבל עדיין הוא משפיע על המשחק הרבה יותר מזיזיץ עם הגודל שלו. מסיים אדיר בצבע, מפריע לזריקות ומוסר הרבה יותר טוב מהקרואטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 16, 2021 1:43 pm 
Hall of Famer

אני אמרתי כבר בקיץ, זיזיץ' אולי שם מבטיח, אבל הוא בדיוק מסוג השחקנים שנכשל במכבי פעם אחרי פעם כבר יותר מעשור. הפעם האחרונה אני חושב שמכבי הצליחה כשהביאה סנטר מסורתי, גבוה ולא אתלטי הייתה וויצ'יץ' ובאופן חלקי סופו (חלקי גם בנושא ההצלחה ובטח בנושא הדמיון לזיזיץ'). מכבי מסורתית מצליחה יותר עם גבוהים אמריקאיים ואתלטיים סטייל טיוס, האנטר, בלאק ואם ללכת טיפה יותר אחורה, שון ג'יימס, טרנס מוריס, דיאור פישר וריצ'י הנדריקס. זיזיץ' מתאים הרבה יותר בפרופיל לכל מיני כשלונות כמו מילאן מצ'באן, מאיק צירבס, דארקו פלאניניץ' או גיורגי שרמדיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 16, 2021 9:25 pm 
Junior

rony כתב:
אני אמרתי כבר בקיץ, זיזיץ' אולי שם מבטיח, אבל הוא בדיוק מסוג השחקנים שנכשל במכבי פעם אחרי פעם כבר יותר מעשור. הפעם האחרונה אני חושב שמכבי הצליחה כשהביאה סנטר מסורתי, גבוה ולא אתלטי הייתה וויצ'יץ' ובאופן חלקי סופו (חלקי גם בנושא ההצלחה ובטח בנושא הדמיון לזיזיץ'). מכבי מסורתית מצליחה יותר עם גבוהים אמריקאיים ואתלטיים סטייל טיוס, האנטר, בלאק ואם ללכת טיפה יותר אחורה, שון ג'יימס, טרנס מוריס, דיאור פישר וריצ'י הנדריקס. זיזיץ' מתאים הרבה יותר בפרופיל לכל מיני כשלונות כמו מילאן מצ'באן, מאיק צירבס, דארקו פלאניניץ' או גיורגי שרמדיני.

אתה צודק, אבל השאלה היא מה הסיבה לכך, בעיקר כשמה שמחבר בין מכבי של טרנס מוריס לזו של זיזיץ' זה החולצה והאולם הביתי.
אני חושב שזה במידה מסוימת קשור לזה שלמכבי יש לרוב סגל קצר והיא סוג של מנסה "להפתיע" קבוצות עמוקות ממנה עם סכמה התקפית יותר מסודרת. השיטה שלה לעשות את זה היא להביא הרבה אמריקאיים אתלטים שמשחקים בקצב גבוה ולקוות להתפוצצויות של הגארדים. זה סגנון משחק שפחות מתאים לגבוהים כבדים שכאלה.
ספציפית אני גם חשבתי שההחתמה של זיזיץ' מועדת לכישלון, בעיקר בגלל שהוא מאוד לא מתאים לקבוצה של העונה שעברה (שלקחה את הפילוסופיה שתיארתי לקצה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה