סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 2:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 168 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2022
הודעהפורסם: ב' יוני 13, 2022 1:26 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ido כתב:
תודה! מעניין מאוד.

בלי להכיר בכלל את הרוקיס המדוברים, אני לא אוהב את הרעיון שלך לטרייד על גובר מצידה של שארלוט. אתה מציע להעביר לא מעט פוטנציאל (?) בשביל שדרוג מיידי של קבוצה שהפרנצ'ייז פלייר שלה מאוד צעיר. אין לי התנגדות עקרונית לזה, אבל מה השדרוג שאתה צופה? אני לא רואה את שארלוט כאחת מארבע הבכירות של המזרח (=צפי לסיבוב שני ומעלה), עם או בלי גובר. אני מעריך את הדלתא של גובר עבורם בשיפור הסיכויים להכנס לפלייאוף ולצאת בסיבוב הראשון, תסריט אפשרי ביותר (בסיכוי נמוך יותר) גם בהרכב הנוכחי מחוזק בשיפור הגיוני של בול+וושינגטון, ובתקווה גם בתרומה ראויה מהרוקיס.

הסיכוי של שארלוט להשיג בבחירה 15 מישהו טוב יותר מגובר הוא נמוך מאוד, אם טרייד כזה נמצא על השולחן אני לוקח ובורח. שילוב של לאמלו-ברידג'ס-גובר זה סיוט הגנתי ליריבות וגובר יחגוג בלובים ליד מוסר כמו לאמלו. גם אם הדראפט הנוכחי היה נחשב לסופר-חזק זה טרייד שהייתי לוקח, ובדראפט שבכלל לא מסומן כחזק, אז על אחת כמה וכמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 13, 2022 1:33 pm 
Senior

אבל השאלה היא לא האם הם יכולים להשיג שחקן טוב מגובר בבחירה 15 (שזה, אני מסכים, מאוד לא סביר, אפילו אם אפשרי), אלא האם ההפרש בין גובר לבחירה 15 שווה בחירה 13 ופי ג'יי וושינגטון.

אני לא בטוח מה דעתי לגבי זה, ואני גם מסכים שהשילוב של גובר עם לאמלו יהיה לכל הפחות מאוד מעניין. בהתחשב בזה שבבחירות 13 ו-15 הם יכולים אולי להשיג את מארק וויליאמס, שהוא קצת תואם גובר, רוב הסיכויים שיהיה משמעותית פחות מוצלח, אבל גם יקבל עשירית מהשכר ל3 השנים הבאות, אולי לא הייתי עושה את זה.

ומנגד, אם שארלוט יכולים להשיג כוכב על החבילה הזו, הם צריכים ללכת על זה. השאלה העיקרית היא, בליגה של היום, האם רודי גובר הוא כוכב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 13, 2022 4:44 pm 
Sophomore

אני לא חושב (באמת שאין לי מושג, לא מכיר את הפרוספקטים בכלל) שאפשר להשיג שחקן טוב מגובר בבחירות האלה. גובר הוא בסבירות גבוהה מאוד השחקן הכי טוב בטרייד המוצע. אבל לא זו הנקודה שלי. העניין הוא שלא נראה לי שגובר משפר את שארלוט באופן כל כך משמעותי. כלומר, הם בודאי יהיו קבוצה טובה יותר איתו, בטח הגנתית. אבל האם הוא יקפיץ אותם לרמה של טופ 4 במזרח? לא חושב. האם איתו הם טובים בבירור משיקגו, קליבלנד, טורונטו? גם כאן אני בספק גדול מאוד לגבי זה. כך שלטעמי, גובר לא משנה את השורה התחתונה של שארלוט בתסריט הסביר ביותר (בין פלייאין ליציאה בסיבוב הראשון) באופן משמעותי, ולכן עדיף להם לשמור על השחקנים הצעירים שעשויים להתפתח לכלים איכותיים בבנייה סביב לאמלו לשנים הבאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 13, 2022 6:00 pm 
Junior

קצת בלבלתם, גם הבחירה ה13 וכגם ה15 שייכות להורנטס, כך שזה שתיהן פלוס וושינגטון תמורת גובר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 13, 2022 6:09 pm 
Senior

ido כתב:
אני לא חושב (באמת שאין לי מושג, לא מכיר את הפרוספקטים בכלל) שאפשר להשיג שחקן טוב מגובר בבחירות האלה. גובר הוא בסבירות גבוהה מאוד השחקן הכי טוב בטרייד המוצע.

אפשר להשיג שחקן טוב ממנו, כי פשוט מבחינה עובדתית נבחרים שחקנים טובים מגובר בבחירות 15 ומעלה לפעמים, זה לא משהו שאין לו שום היתכנות. זה פשוט בסבירות מאוד מאוד קטנה באמת. אני מסכים איתך שהערך שלו גבוהה מבחירה 15, אבל שהשאלה היא באמת האם זה שווה גם בחירה 13 ואת וושינגטון.

B.Grant44 כתב:
קצת בלבלתם, גם הבחירה ה13 וכגם ה15 שייכות להורנטס, כך שזה שתיהן פלוס וושינגטון תמורת גובר

למה בלבלנו? לי נראה שכולנו הבנו שזה מה שאתה מציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 13, 2022 7:27 pm 
Junior

לא אוהב את זה בשביל שארלוט.
מוותרים על המון נכסים ונשארים עם קבוצה שהיא סביר להניח לא קונטנדרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 14, 2022 12:21 am 
Hall of Famer

זה התאבדות כלכלית לדעתי
וויתור על 9 עונות של שחקנים על חוזה רוקי (2*4 של החדשים, פלוס הנותרת של וושינגטון)
ועוד להתחייב על גובר עד 2026 (שזה גיל 34 שלו)

במחי טרייד אחד, זה הופך אותם לקבוצה לא צעירה בכלל (הייוורד ופלאמלי 32, גובר 30, רוזייר 28 - גם כן חתום על חוזה לא קטן עד 2026), והם עוד יצטרכו להכין הארכת חוזה שמנה בעוד שנה למיילס ברידגס

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 14, 2022 3:41 am 
Hall of Famer

מרגיש לי כמו טרייד לא טוב לשני הצדדים.
שארלוט בבעיה מסוימת כי זה די ברור שהיא רוצה לנצח כרגע..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 15, 2022 10:56 pm 
Junior

התחלתי להגיב ואז ראיתי שהטרייד שולח את היוורד ליוטה...

הגשר הזה שרוף היטב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 15, 2022 11:24 pm 
Junior

סבבה, חוזר בי מהטרייד (:
אשתדל לפרסם מוק נוסף בעוד כשבוע, שיכלול כמה טריידים ריאליים יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 12:41 pm 
Senior

יאללה, אנחנו שבוע לפני, נותרו רק משחק או שניים לליגה והם גם ככה מרווחים, ואני עם הרבה מאוד עומס, אז נראה לי שאין זמן יותר טוב להתחיל לסקור קצת את השחקנים המובילים בדראפט הזה.
נתחיל עם השלישייה המובילה:
ג'בארי סמית' - פורוורד, 6-10, פרשמן מאובורן

הרבה שמועות שאורלנדו ייקחו אותו ראשון, ואם לא אז כנראה יילך שני.
לא בהכרח השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול להיות השחקן הכי טוב בליגה, אבל מצפייה בוידאו, אפילו קצר יחסית כמו זה שצרפתי כאן , די ברור מה האפיל שלו - משהו באורך הזה והיכולת שלו לקלוע מעל כל שומר ממש מזכיר לי את קווין דוראנט אפילו.
אז הוא לא דוראנט, אין לו כנראה כדרור שאפילו מתקרב לשל דוראנט ומשהו בו בכל זאת מרגיש לי קצת stiff, בעיקר בפלג הגוף העליון, אבל ב42% ל3 בווליום גבוה וכשחלק גדול מהזריקות הן מאוד קשות זה משהו שכנראה ייתרגם סבבה לNBA. הוא גם נחשב לשומר טוב מאוד על כל העמדות ולאחד שעובד קשה ונותן את התחת גם בדברים הקטנים.
הדאגות העיקריות הן הכדרור, אחוזי הגעה לטבעת די נמוכים וגם אחוזים לא משהו בכלל בתוך הקשת - פחות מ43% מהשדה לשחקן שקלע 42% מה3 והוא ארוך כמו לא יודע, זה לא טוב בכלל.
הרבה השוואות לרשארד לואיס, אבל אני חושב שהוא בכל זאת אתלט טוב יותר ועם פוטנציאל ליכולת שוט-מייקינג גבוהה יותר אפילו, בעיקר במובן של לקלוע מעל שומרים. בעיני תסריט אופטימי בשבילו הוא דווקא יותר בכיוון של קליי תומפסון בעמדה 4 - קלעי אדיר עם סייז טוב והגנה טובה מאוד. כזה שאולי לא הכי מתאים להיות ה-כוכב של קבוצה, אבל כאופציה 2 הוא יכול להיות פנומנלי.

צ'ט הולמגרן - פורוורד/סנטר, 7-0, פרשמן מגונזאגה

נתחיל עם הפיל שבכל חדר שאומר את השם הזה אפילו - הוא רזה, ממש רזה. משווים אותו מהבחינה הזו לפורזינגיס, לפאו גאסול הצעיר, כבר לא זוכר למי עוד, אבל אין באמת השוואה - הולמגרן רזה בצורה כמעט חסרת תקדים לשחקנים שהצליחו בליגה. ההשוואה הכי רלוונטית בשבילו מהבחינה הזו היא פוקו.
אבל הולמגרן הוא לא פוקו. הוא שחקן שלם למדי, עם כדרור טוב, קליעה טובה מכל הטווחים (61-39-71 בקולג') ואיום חסימה יוצא מן הכלל (3.7 למשחק).
נראה לי שמה שמפחיד בו זה בדיוק מה שמושך בו - לא ראינו עדיין שחקן כמוהו שמצליח בליגה. זה מה שעושה אותו לחד-קרן וזה מה שגורם לסקפטיות. שחקן בגובה 2.13, אולי אפילו 2.15, ושוקל פחות מ90 קילו, שזז כמו גארד על המגרש וחוסם כל דבר בצד השני, אני לא יודע למי להשוות את זה אפילו, אבל הוא מעניין מאוד וכנראה השחקן עם האפסייד הכי גדול בדראפט הזה.
חוץ מהמשקל, דרך אגב, הדבר הבא שמדאיג אותי אצלו - ממה שהצלחתי לראות בגונזאגה - זה דווקא בעיקר פסיביות מסוימת בהתקפה. אני קצת מתקשה לראות אותו כשחקן היוצר העיקרי של קבוצה מנצחת, אבל אולי אין בזה צורך - אולי שומר קבוצתי אדיר שמסיים מעולה בטבעת, קולע טוב מבחוץ ומוביל מתפרצות ברמה הכי גבוהה, זה מספיק בשביל להיות אחד השחקנים הטובים בליגה.

פאולו באנקרו - פורוורד, 6-10, פרשמן מדיוק

אני חושב שהשוויתי אותו כאן בעבר לגרסא גדולה יותר של כרמלו. והאמת היא שהוא נראה כמו החבילה ההתקפית הכמעט מושלמת. החסרון היחיד שם זו קליעה ל3, שהיא לא בלתי קיימת, אבל לא ברור אם תהיה טובה מספיק בשביל כוכב בליגה של הגדולים, ואולי גם בחירת זריקות בעייתית לעתים.
הבעיה היותר גדולה היא ההגנה, שכנראה סבלה מהרבה רגעים של חולמנות וחוסר חשק, ובעיקר ביחס לשני אלו שציינתי קודם, הוא לא הרשים בצד הזה של המגרש העונה.
ועדיין, בעיני הוא אולי דווקא המרשים מבין השלישייה המובילה. פיזית הוא נראה פשוט עצום ויש אפילו שמועות שאצל קבוצה אחת הוא נמדד כ6-10.5 בלי נעליים (!) - אבל לא יודע כמה זה אמין, הוא אתלטי, עבודת רגליים טובה מאוד, מוסר טוב. לא יודע אם הוא יהיה ממש סופרסטאר, אבל אם אין שם בעיות מוטיבציה או חדר הלבשה רציניות, הוא נראה לי הימור די טוב לאולסטאר בעוד כמה שנים. נשמע כמו השחקן שהכי ברור איפה ייבחר, כנראה בכל הדראפט אפילו, עם יוסטון בבחירה השלישית . והאמת היא שהתקפית השילוב שלו עם ג'יילן גרין יכול להיות מפחיד מאוד כבר די בקרוב לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 12:56 pm 
מנהל פורום

היחיד שראיתי משחקים שלמים תחת לחץ היה באנקרו בשלבים המתקדמים של טורניר המכללות
חסרה לו מנהיגות, כשדיוק הייתה אובדת עצות, העצות שלו היו הכי רחוקות שאפשר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 1:09 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
יאללה, אנחנו שבוע לפני, נותרו רק משחק או שניים לליגה והם גם ככה מרווחים, ואני עם הרבה מאוד עומס, אז נראה לי שאין זמן יותר טוב להתחיל לסקור קצת את השחקנים המובילים בדראפט הזה.
נתחיל עם השלישייה המובילה:
ג'בארי סמית' - פורוורד, 6-10, פרשמן מאובורן

הרבה שמועות שאורלנדו ייקחו אותו ראשון, ואם לא אז כנראה יילך שני.
לא בהכרח השחקן עם הפוטנציאל הכי גדול להיות השחקן הכי טוב בליגה, אבל מצפייה בוידאו, אפילו קצר יחסית כמו זה שצרפתי כאן , די ברור מה האפיל שלו - משהו באורך הזה והיכולת שלו לקלוע מעל כל שומר ממש מזכיר לי את קווין דוראנט אפילו.
אז הוא לא דוראנט, אין לו כנראה כדרור שאפילו מתקרב לשל דוראנט ומשהו בו בכל זאת מרגיש לי קצת stiff, בעיקר בפלג הגוף העליון, אבל ב42% ל3 בווליום גבוה וכשחלק גדול מהזריקות הן מאוד קשות זה משהו שכנראה ייתרגם סבבה לNBA. הוא גם נחשב לשומר טוב מאוד על כל העמדות ולאחד שעובד קשה ונותן את התחת גם בדברים הקטנים.
הדאגות העיקריות הן הכדרור, אחוזי הגעה לטבעת די נמוכים וגם אחוזים לא משהו בכלל בתוך הקשת - פחות מ43% מהשדה לשחקן שקלע 42% מה3 והוא ארוך כמו לא יודע, זה לא טוב בכלל.
הרבה השוואות לרשארד לואיס, אבל אני חושב שהוא בכל זאת אתלט טוב יותר ועם פוטנציאל ליכולת שוט-מייקינג גבוהה יותר אפילו, בעיקר במובן של לקלוע מעל שומרים. בעיני תסריט אופטימי בשבילו הוא דווקא יותר בכיוון של קליי תומפסון בעמדה 4 - קלעי אדיר עם סייז טוב והגנה טובה מאוד. כזה שאולי לא הכי מתאים להיות ה-כוכב של קבוצה, אבל כאופציה 2 הוא יכול להיות פנומנלי.

צ'ט הולמגרן - פורוורד/סנטר, 7-0, פרשמן מגונזאגה

נתחיל עם הפיל שבכל חדר שאומר את השם הזה אפילו - הוא רזה, ממש רזה. משווים אותו מהבחינה הזו לפורזינגיס, לפאו גאסול הצעיר, כבר לא זוכר למי עוד, אבל אין באמת השוואה - הולמגרן רזה בצורה כמעט חסרת תקדים לשחקנים שהצליחו בליגה. ההשוואה הכי רלוונטית בשבילו מהבחינה הזו היא פוקו.
אבל הולמגרן הוא לא פוקו. הוא שחקן שלם למדי, עם כדרור טוב, קליעה טובה מכל הטווחים (61-39-71 בקולג') ואיום חסימה יוצא מן הכלל (3.7 למשחק).
נראה לי שמה שמפחיד בו זה בדיוק מה שמושך בו - לא ראינו עדיין שחקן כמוהו שמצליח בליגה. זה מה שעושה אותו לחד-קרן וזה מה שגורם לסקפטיות. שחקן בגובה 2.13, אולי אפילו 2.15, ושוקל פחות מ90 קילו, שזז כמו גארד על המגרש וחוסם כל דבר בצד השני, אני לא יודע למי להשוות את זה אפילו, אבל הוא מעניין מאוד וכנראה השחקן עם האפסייד הכי גדול בדראפט הזה.
חוץ מהמשקל, דרך אגב, הדבר הבא שמדאיג אותי אצלו - ממה שהצלחתי לראות בגונזאגה - זה דווקא בעיקר פסיביות מסוימת בהתקפה. אני קצת מתקשה לראות אותו כשחקן היוצר העיקרי של קבוצה מנצחת, אבל אולי אין בזה צורך - אולי שומר קבוצתי אדיר שמסיים מעולה בטבעת, קולע טוב מבחוץ ומוביל מתפרצות ברמה הכי גבוהה, זה מספיק בשביל להיות אחד השחקנים הטובים בליגה.

פאולו באנקרו - פורוורד, 6-10, פרשמן מדיוק

אני חושב שהשוויתי אותו כאן בעבר לגרסא גדולה יותר של כרמלו. והאמת היא שהוא נראה כמו החבילה ההתקפית הכמעט מושלמת. החסרון היחיד שם זו קליעה ל3, שהיא לא בלתי קיימת, אבל לא ברור אם תהיה טובה מספיק בשביל כוכב בליגה של הגדולים, ואולי גם בחירת זריקות בעייתית לעתים.
הבעיה היותר גדולה היא ההגנה, שכנראה סבלה מהרבה רגעים של חולמנות וחוסר חשק, ובעיקר ביחס לשני אלו שציינתי קודם, הוא לא הרשים בצד הזה של המגרש העונה.
ועדיין, בעיני הוא אולי דווקא המרשים מבין השלישייה המובילה. פיזית הוא נראה פשוט עצום ויש אפילו שמועות שאצל קבוצה אחת הוא נמדד כ6-10.5 בלי נעליים (!) - אבל לא יודע כמה זה אמין, הוא אתלטי, עבודת רגליים טובה מאוד, מוסר טוב. לא יודע אם הוא יהיה ממש סופרסטאר, אבל אם אין שם בעיות מוטיבציה או חדר הלבשה רציניות, הוא נראה לי הימור די טוב לאולסטאר בעוד כמה שנים. נשמע כמו השחקן שהכי ברור איפה ייבחר, כנראה בכל הדראפט אפילו, עם יוסטון בבחירה השלישית . והאמת היא שהתקפית השילוב שלו עם ג'יילן גרין יכול להיות מפחיד מאוד כבר די בקרוב לדעתי.

כיף לקרוא והוידאו-ים מוסיפים המון
מחכה לחלקים הנוספים, בתקווה שיהיו

באנקרו נראה נחמד..
לגבי הולמגרן - מה בדיוק החשש? שהוא לא יוכל לשמור על סנטרים מאסיביים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 1:36 pm 
Hall of Famer

ראשית תודה לכל הכותבים על הניתוחים המעניינים

לאיזו עמדה בכלל הולמגרן מיועד?
דווקא בגלל המבנה הגופני השברירי, אולי כדאי לנסות דברים מיוחדים איתו, ולא פשוט לזרוק אותו לסנטר ואז להתלונן על הבעיות שיהיו לו שם
ברור שזה ידרוש התאמות מהקבוצה שלו, אבל אם אתה לוקח שחקן כזה ייחודי בבחירה גבוהה מאוד - אז הגיוני שתתאים לו דברים

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 1:44 pm 
Senior

Att כתב:
כיף לקרוא והוידאו-ים מוסיפים המון
מחכה לחלקים הנוספים, בתקווה שיהיו

באנקרו נראה נחמד..
לגבי הולמגרן - מה בדיוק החשש? שהוא לא יוכל לשמור על סנטרים מאסיביים?

תודה, מקווה להצליח במהלך השבוע לסקור את רוב מי שמיועד ללוטרי כרגע, ועוד יותר מקווה שזה ייפתח טיפה דיון.

אני חשוב שבהקשר של הולמגרן החשש הוא גם לגבי ההתמודדות עם שחקנים פיזיים (וזה לא רק סנטרים בהגנה, זה גם היכולת שלו לסיים בצבע בהתקפ מול הגנות פיזיות, או אפילו לעצור ווינגים חזקיים שילכו על הגוף שלו כדי לסיים באנד וואן), אבל גם לגבי פציעות. אני לא מומחה גדול לפיזיולוגיה, אז אני לא יודע לגמרי מה העניין, אבל ממה שאני מבין יש חשש לגבי שחקן עם רגליים כאלו דקיקות וגוף כל-כך ארוך, בעיקר במשחק המודרני שדורש הרבה מאוד מהבחינה האתלטית. בטוח שיש כאן מי שידע להסביר את זה טוב ממני.

לגבי השאלה של שמואליקי - נראה לי שבהקשר הזה הוא דווקא מאלו שיותר ירוויחו מהכדורסל חסר העמדות שיש בליגה, אף קבוצה לא פשוט 'תזרוק אותו בסנטר' ותקווה לטוב. בטח ינסו הרבה דברים איתו גם התקפית וגם הגנתית, הייתי אומר שבהגנה התפקיד האידיאלי בשבילו הוא קצת מה שעושים עם יאניס במילווקי, לא? כלומר, דווקא לשים אותו על הפורוורד הפחות מוכשר ולהשתמש בו כמי שמכסה כמה שיותר שטח ועוזר להגן על הטבעת. אז דווקא לא אופתע לראות אותו הרבה לצד עוד גבוה, ומבחינה התקפית נראה שאמור להיות מסוגל לאפשר את זה, עם הקליעה שלו מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 1:51 pm 
Hall of Famer

לזה בערך כיוונתי
לשים אותו בהגנה על שחקן לא נייד במיוחד, ובעיקר שלא מאיים יותר מדי התקפית (ולכן גם הקבוצה שלו פחות תחפש אותו, מול כל שומר) פשוט כדי לשמור על הגוף שלו לאורך זמן, בפרט בהסתגלות לליגה, תוך שהוא בונה את הגוף שלו ומתפתח פיזית.
ברור שאולי מעבר לשנים הראשונות (אז הוא גם לא באמת צפוי להיבחן כשחקן שאמור לקחת קבוצה עד הסוף) זה כבר אולי בעייתי ברמת המאקרו ב"כדורסל מצ'-אפים של פלייאוף", אבל למשל פורזינגיס זו דוגמא טובה לשחקן שאולי כבר "שרוף" במובנים מסוימים, ואם להולמגרן יש אפילו כישורים התקפיים יותר מגוונים מבחוץ ברמת הולכת הכדור למשל - אז זה אמור להוסיף מוטיבציה למצוא לידו את ה"שומר הכלבויניק" שיוכל לקחת במקביל את השחקן היותר בעייתי בעמדות 3-5 בקבוצה השנייה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 2:19 pm 
Sophomore

עזבו רגע ניתוחים מקצועיים. צ'ט הולמגרן הוא האח הצעיר האבוד של המאמן החדש של מכבי תל אביב. אותו מבנה גוף דקיק ופנים מאורכות, אותה הבעת פנים מיוסרת מעט, אפילו התנועה על המגרש מזכירה (אם לעודד היו עוד 20 סנטימטר). כמעט 25 שנה אחרי שחתם בניקס, קטש סוף סוף מגיע ל-נבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 2:27 pm 
Hall of Famer

אני מאמין שהוא יסתדר בליגה. זה נכון שווינגים חזקים יילכו על הגוף שלו וזה אולי יפחית את היעילות שלו כחוסם אבל הוא עדיין מטריה ניידת
ונדמה לי שחסימות לרוב מתורגמות בצורה יפה לרמת הנ.ב.א.

עד כה מבין השלושה - ואני רחוק מלהצטיין בזיהוי כישרון - נדמה לי שבנקארו נותן את היחס הטוב ביותר בין תקרה לבין רצפה, בין אפסייד לבין דאונסייד,
הוא מסתמן כהימור יחסית בטוח,
כאשר הולמגרן הוא כנראה בחירת האפסייד הכי גבוהה מבין השלושה (אם כי אני לא בטוח בזה).

מהוידאו-ים של סמית' לא התלהבתי.
זה לא שאין מה לחבב אבל משהו לא מספיק פלואידי בתנועה שלו.
כוכבים לרוב מהווים יתרון משמעותי באחד-על-אחד. לא סגור אם יהיה לו יתרון כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 3:30 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נשקלתי אתמול בחדר הכושר וחסר לי פאונד אחד להגיע למשקל של הולמגרן. אני 1.85 ויחסית רזה.
כשאני רואה את הולמגרן אני נזכר בסצינת הפוטבול מהסרט Not another teen movie.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 3:59 pm 
מנהל פורום

סאבוניס כתב:
עזבו רגע ניתוחים מקצועיים. צ'ט הולמגרן הוא האח הצעיר האבוד של המאמן החדש של מכבי תל אביב. אותו מבנה גוף דקיק ופנים מאורכות, אותה הבעת פנים מיוסרת מעט, אפילו התנועה על המגרש מזכירה (אם לעודד היו עוד 20 סנטימטר). כמעט 25 שנה אחרי שחתם בניקס, קטש סוף סוף מגיע ל-נבא.

;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 4:23 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
נשקלתי אתמול בחדר הכושר וחסר לי פאונד אחד להגיע למשקל של הולמגרן. אני 1.85 ויחסית רזה.

זו לא עבירה שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 16, 2022 5:46 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
sir charles כתב:

זו לא עבירה שם?

Walk it off.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2022 5:56 pm 
Senior

יאללה, עוד 3 שחקנים שהם כנראה הטיר הבא:
ג'יידן אייבי, גארד, 6-4, סופמור מפרדו:

מי שהיה לאורך כל השנה די צמוד לשלושת הגבוהים בטופ של המוקים קצת התקבע במקום הרביעי בסופו של דבר (אולי חוץ מאצל nbadraft המשונים ששמו אותו שני עד לפני יומיים ועכשיו גם הורידו אותו ל4 אבל גם הורידו את הולמגרן עד ל6...), אבל עשוי ליפול אפילו נמוך יותר בגלל חוסר ההתאמה שלו לבק-קורט של הקינגס.
נתקלתי בהרבה השוואות לג'ה מוראנט בהקשר שלו, אבל למרות האתלטיות והחתוליות, אני חושב שזו השוואה שקצת מבוססת על הפריזורה יותר מאשר על הכדורסל.
בעוד שג'ה שיחק גם בקולג' כרכז ואפיללו מסר 10 אס' למשחק בעונת הסופמור, אייבי שיחק יותר כסקנד גארד ומסר רק 3 אסיסטים למשחק. הוא גם מרגיש משמעותית יותר גדול ופחות טוויצ'י וחמקן ממנו.
למרות שהוא אתלט נהדר, ההתרשמות שלי היא שהוא בכל זאת לא באותו סדר גודל של ג'ה שהוא פשוט תופעה מבחינה אתלטית. כמוהו, אייבי שיפר משמעותית את הקליעה בין העונות בקולג' וקלע 2 שלשות במשחק ב36%, אבל גם זה קצת צנח לקראת סוף העונה אחרי פתיחה טובה יותר.
הסיטואציה שלו עם הקינגס קצת משונה, כי אלו הקינגס ולבחור בשחקן הטוב ביותר צריכה להיות האסטרטגיה שלהם, אבל אם יש קבוצה בליגה שאייבי עשוי מאוד לא להתאים בה ולא להראות את מה שהוא שווה, אלו הקינגס נטולי הקליעה מבחוץ; ורגע אחרי שהם שלחו את האליברטון לאינדיאנה בכדי לפנות את הבמה לפוקס ומיטצ'ל, בחירה בעוד גארד עם בעיית קליעה מבחוץ, שמשמעותית פחות מתאים לשניים האלו מאשר האליברטון עצמו, נראית קצת כמו המתכון המושלם לעוד פאשלה סקרמנטואית.

בדטרויט ההתאמה אמורה להיות טובה יותר, אבל גם הפיסטונס התקשו מאוד בעונה האחרונה עם קליעה מבחוץ. אייבי וקנינגהם יכולים להיות ממש אחלה צמד גארדים עם המון אפסייד, אבל אם הקליעה לא תיפול להם, זה עשוי להיות צמד ששווה פחות מסך חלקיו.

קיגן מארי, פורוורד, 6-8, סופמור מאיווה:

אחד משחקני המכללות הטובים בעונה החולפת עם 23.5 נק' ו8.7 ריב' למשחק, אבל גם מספרים הגנתים די מרשימים של 2 חס' למשחק ו1.1 חטיפות.
סימן השאלה העיקרי לגביו הוא סביב האפסייד שלו, בעיקר בגלל הסתמכות מסוימת על עליונות פיזית בקולג' שכנראה לא תהיה בNBA, אבל לי נראה שיש בו יותר מזה.
קודם כל, הסייז שלו נראה ממש ממש אחלה ל3-4, בעיקר בליגה שבה ה4 הוא הרבה פעמים איזה סווינגמן מוסב, הוא אתלט לא רע בכלל עם צעדים ארוכים וניתור שני טוב, ונחשב לשחקן מאוד חכם, אבל בעיקר - הוא מסוג השחקנים שעושים את הנקודות שלהם באלף דרכים שונות. ממש לא אחד שהסתמך אך ורק על איזה בולי-בול בצבע, או על חדירה מול גבוהים איטיים או משהו כזה. הדיבור עליו הוא גם על אחד שפשוט מוצא את הדרכים לשים 25 נק' יעילות על הלוח. אני רואה בו משהו טיפה סיאקמי כזה ולי נשמע שקריירה בסדר-גודל כזה היא לא איזה תסריט מופרך לגמרי.

וגם אם לא, כנראה שמדובר בשומר טוב, עם קליעה טובה מבחוץ והרבה חכמת משחק. אז אם הוא לא שווה בחירה 4 או 5, נשמע שלא ייפול מעבר לבחירה 7.

שיידון שארפ, סווינגמן, 6-5, מקנטאקי אבל לא באמת שיחק שם העונה:

אז אם מארי הוא תקרה יחסית נמוכה ורצפה גבוהה, שארפ הוא בדיוק ההפך.
שחקן שהגיח לראש רשימת התיכונסיטים בזכות שנה אחרונה מוצלחת וטורניר מרשים במדי נבחרת גילאים של קנדה, היה הפרוספקט שמדרג ראשון במחזור גיוס של 2022, אבל אז עשה ריקלסיפקציה והודיע שהוא הולך לקנטאקי כבר ב2021, אלא שאז קצת דפק להם ברז והחליט לא לשחק בעונה הזו ולגשת ישר לדראפט.
אני די שונא לנסות להתרשם משחקנים על-סמך סרטונים ממשחקי תיכונים, ולמרות שאני מחבב את הוידאו הזה של דה-רינגר שצירפתי, מבחינתי שארפ הוא תעלומה מוחלטת.
כנראה שמדובר באתלט מעולה, עם קליעה טובה מסטפ-בק, אבל האם הוא גם שחקן כדורסל טוב? לא יודע, נשמע שאחרי קצת התלהבות ממנו שהייתה לפני חודש, הוא לא מאוד הרשים קבוצות באימוני האישיים, אז אולי הוא לא כזה.
בסוף הוא מין הימור מוחלט שכזה, שכנראה שווה בחירה במקומות 4-10. חוץ מזה נשמע שהת'אנדר אוהבים אותו, אבל הם בוחרים ב2 וב12, אז אולי נראה טרייד? אולי זו סתם זריית חול בעינינו? כל זאת ועוד ביום חמישי אני מניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 18, 2022 11:30 pm 
Junior

טרייד של פורטלנד על הבחירה השביעית עם אוקלהומה, תמורת דורט ובחירה 12, מתחיל להיראות כמו אופציה סבירה בהחלט, כך עפ"י דיווחים. מעדיף את המהלך הזה על פני הבחירה השביעית ובלדסו תמורת ג'ון קולינס (ואז אטלנטה תבחר בדייסון דניאלס). עם הבחירה ה12 עדיין אפשר להשיג שחקן מעניין (אולי ג'רמי זוהאן יישאר פנוי), או להעביר אותה יחד עם חריגת הטריידים/בלדסו ואחרים, בשביל חיזוק נוסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 19, 2022 3:21 am 
Hall of Famer

דעה לא פופולרית (אני מניח)
סקרמנטו בוחרים 4
אני לא רואה סיבה מיוחדת להניח (קל וחומר בדראפט שנראה שיש בו טופ 3 מובהק) שהשחקן הרביעי הצפוי להיות שם הוא פוטנציאל כה משמעותית עדיף על הבאים אחריו.
לכן אני אגיד שהם כן צריכים להתחשב פה בכך שפוקס חתום שם עד 2026, ומיצ'ל עד 2025.
מכיר היטב את טיעון "בחר תמיד את ה-BPA", אבל זה נכון לטעמי לבחירות הגבוהות יותר, ואם אין איזה קונצנזוס לגארד מסוים בבחירה 4 - אז כנראה שההבדל בפוטנציאל בין החלופות הוא לא כה גדול, ולכן במקומם (בפרט כפרנצ'ייז שלא ראה פלייאוף כל כך הרבה שנים) כן הייתי מתחשב בעמדה ובסגנון של השחקן אל מול הסגל הקיים שלהם.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 168 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מיכאל ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: