סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 11:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 4:16 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
פייק פדרמן כתב:
אני לא מתווכח איתך שעל הנייר יש לזה שימוש, באפשרות להביא עוד שחקן, אבל המציאות מראה לנו שירושלים אפילו לא ניצלה את האפשרות הזאת, ככה שבר טימור למעשה לא עזר להם בכלל בגלל שהוא צעיר. אני מעריך כאמור שגם בלי שינוי החוק השנה עדיין זה היה הסגל שלהם והם לא היו מחליפים את מנקו. ברור שהם יכולים היו להחליף אותו בשחקן וותיק בזכות זה שטימור צעיר, ברור שאם למכבי למשל היה את טימור ולא את יבזורי זה היה עוזר להם הרבה יותר, אין וויכוח. הדבר היחידי שאני אומר זה שבמבחן המציאות ירושלים לא ניצלה את זה שהוא צעיר ולכן קשה להגיד שזאת הייתה סיבה להחתמתו. מניח שגם בלי חוק הצעירים ירושלים היו מחתימים את טימור.

אז אנחנו מסכימים פחות או יותר בדברים המשמעותיים , וחלוקים רק בזה שאני אולי נותן קרדיט מוגזם לירושלים על החתמה אסטרטגית מבריקה של טימור ( שלשיטתך לא מגיע לה ... ) .
fair enough

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 4:21 pm 
Freshman

פייק פדרמן כתב:
נסביר שוב. בירושלים בשנה שעברה היו רפי מנקו מתחת לגיל 22, יוחאי צוקרמן מתחת לגיל 22 ובר טימור מתחת לגיל 25. הם לא היו צריכים את מאיור (שהוא מבוגר ממנקו) בשום צורה ובשום מצב, הם פשוט החתימו אותו ככישרון צעיר שיהיה יבזורי 2 אחרי שיבזורי המקורי ברח להם. אם יבזורי היה חותם מאיור לא היה חותם בירושלים. משמע הוא בטח ובטח לא חתם שם בגלל שום חוק צעירים.

הבנתי,אבל מאיור עם כל הכבוד לא תפס את המקום הפנוי,ירושלים פשוט היו רושמים שתי צעירים בכל משחק אם הם היו מחתימים ישראלי מבוגר נוסף.
בכל מקרה,כל קבוצה,בטח קבוצת צמרת שואפת להשתמש בחוק הזה לטובתה,ככה שירושלים תעדיף שיהיה לה 2 צעיירים כמה שיותר טובים במסגרת החוק למקרה של פציעה.
אני לא רואה שום אינטרס של ירושלים להחתים את מאיור כשחקן 10 שלא במסגרת החוק,יבזורי 2?אם כך למה הן לא השמשו בו ופשוט גזלו לו שנה מהקריירה?
אבל בלי קשר זאת רק דוגמה אחת,רוב השחקנים הצעירים כבולים בקבוצות שלהם.
קח אפילו את עידן פז,שבמקום להיות מושאל ללאומית,נאלץ להיות בסגל הבוגר של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 4:41 pm 
Junior

ItaySegev כתב:
אם כך למה הן לא השמשו בו ופשוט גזלו לו שנה מהקריירה?

עוד פעם. "גזלו לו".

קורא מהצד יכול לפרש שהוצמד למאיור אקדח לראש על מנת לחתום בהפועל ירושלים.

אנחנו לא עוד לא מכבי (בפן החיובי של המילה, הנה פרגנתי), אל תדאג.
אין לשחקנים צעירים "חלום" להגיע להפועל ירושלים.

איגור מאיור רצה להגיע לפה. נ-ק-ו-ד-ה. כמו כל שחקן צעיר אחר.

נתתי דוגמה על הפועל ת"א ומכבי ת"א אז לא אחזור על עצמי - אבל דוגמאות רבות וטובת יש לנו בליגה.
לך תבדוק את הממוצעים של: נאור שרון באשדוד, גולן גוט בראשון, קופברג בחיפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 4:57 pm 
Freshman

ItaySegev כתב:
פייק פדרמן כתב:
נסביר שוב. בירושלים בשנה שעברה היו רפי מנקו מתחת לגיל 22, יוחאי צוקרמן מתחת לגיל 22 ובר טימור מתחת לגיל 25. הם לא היו צריכים את מאיור (שהוא מבוגר ממנקו) בשום צורה ובשום מצב, הם פשוט החתימו אותו ככישרון צעיר שיהיה יבזורי 2 אחרי שיבזורי המקורי ברח להם. אם יבזורי היה חותם מאיור לא היה חותם בירושלים. משמע הוא בטח ובטח לא חתם שם בגלל שום חוק צעירים.

הבנתי,אבל מאיור עם כל הכבוד לא תפס את המקום הפנוי,ירושלים פשוט היו רושמים שתי צעירים בכל משחק אם הם היו מחתימים ישראלי מבוגר נוסף.
בכל מקרה,כל קבוצה,בטח קבוצת צמרת שואפת להשתמש בחוק הזה לטובתה,ככה שירושלים תעדיף שיהיה לה 2 צעיירים כמה שיותר טובים במסגרת החוק למקרה של פציעה.
אני לא רואה שום אינטרס של ירושלים להחתים את מאיור כשחקן 10 שלא במסגרת החוק,יבזורי 2?אם כך למה הן לא השמשו בו ופשוט גזלו לו שנה מהקריירה?

שום פעם, לא הבנת. ירושלים אם היו מחתימים את יבזורי במקום מאיור היו עדיין רושמים 3 צעירים בכל משחק. השנה הם רשמו 4 "צעירים" בכל משחק, ככה שהם לא היו צריכים את מאיור בכלל כצעיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:09 pm 
Freshman

פייק פדרמן כתב:
ItaySegev כתב:
פייק פדרמן כתב:

שום פעם, לא הבנת. ירושלים אם היו מחתימים את יבזורי במקום מאיור היו עדיין רושמים 3 צעירים בכל משחק. השנה הם רשמו 4 "צעירים" בכל משחק, ככה שהם לא היו צריכים את מאיור בכלל כצעיר.

כשאתה אומר צעירים אתה כולל את טימור?
בכל מקרה,עניתי לך על זה,הם מעדיפים שאותם הצעירים יהיו כמה שיותר טובים,אז במצב שהסגל מלא לגמרי אין ספק שירושלים תעדיף שהצעירים יהיו מנקו ומאיור מאשר מנקו וצוקרמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:10 pm 
Freshman

כן, טימור הוא מתחת לגיל 25 אין לירושלים צורך להחתים עוד שחקן כזה (מאיור). אני יגיד את זה שוב, אם יבזורי חותם בירושלים מאיור לא היה יכול לחתום בירושלים בחוק הצעירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:12 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
ItaySegev כתב:

עוד פעם. "גזלו לו".

נתתי דוגמה על הפועל ת"א ומכבי ת"א אז לא אחזור על עצמי - אבל דוגמאות רבות וטובת יש לנו בליגה.

-_-
אני בשום פנים ואופן לא מאשים פה את ירושלים ואכן היו עוד צעירים שהתייבשו העונה.
כל הטענות שאני מעלה פה זה נגד חוק הצעירים,פשוט אצל ירושלים זה בא לידי ביטוי יותר כי הצעירים שלה יותר מוכשרים ויש להם יותר פוטנציאל לקבל דקות בקבוצת תחתית או בלאומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:13 pm 
Freshman

פייק פדרמן כתב:
כן, טימור הוא מתחת לגיל 25 אין לירושלים צורך להחתים עוד שחקן כזה (מאיור). אני יגיד את זה שוב, אם יבזורי חותם בירושלים מאיור לא היה יכול לחתום בירושלים בחוק הצעירים.

איך זה בדיוק נוגד אחד את השני?אם יבזורי היה חותם ובכך לא היה יותר מקום,פשוט מאיור היה מתפקד כצעיר שני לצד מנקו במקום צוקרמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:14 pm 
Freshman

לא, כי מאיור לא מתחת לגיל 22 בעוד צוקרמן כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:24 pm 
Freshman

בתחילת העונה הוא היה בן 22.
בתחילת העונה אני גם טענתי שהוא לא מגיע בסמגרת חוק הצעיירם כי הוא מבוגר מדי,אך מישהו תיקן אותי עם הניסוח המדויק של החוק,כרגע אני לא מוצא אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:35 pm 
Freshman

מאיור לא היה בתחילת העונה מתחת ל22. הגיל הקובע בתחילת העונה היה שחקן שלא עברו את גיל 22 עד ה30 בספטמבר. במידה והיו מחתימים שחקן מבוגר נוסף מאיור לא היה יכול להירשם בכלל למשחקים אלא על חשבון טימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 5:42 pm 
Freshman

פייק פדרמן כתב:
מאיור לא היה בתחילת העונה מתחת ל22. הגיל הקובע בתחילת העונה היה שחקן שלא עברו את גיל 22 עד ה30 בספטמבר. במידה והיו מחתימים שחקן מבוגר נוסף מאיור לא היה יכול להירשם בכלל למשחקים אלא על חשבון טימור.

הוא עבר את גיל 22 ב15 לספטמבר,אולי הוא מקרה חריג?
יש לך הניסוח המדויק של החוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 6:00 pm 
Junior

ItaySegev כתב:
אדום88 כתב:
ItaySegev כתב:

עוד פעם. "גזלו לו".

-_-
אני בשום פנים ואופן לא מאשים פה את ירושלים ואכן היו עוד צעירים שהתייבשו העונה.
כל הטענות שאני מעלה פה זה נגד חוק הצעירים,פשוט אצל ירושלים זה בא לידי ביטוי יותר כי הצעירים שלה יותר מוכשרים ויש להם יותר פוטנציאל לקבל דקות בקבוצת תחתית או בלאומית.

אין לך מה להתרגש. יש לך עסק עם סוג מיוחד של טריגריסט.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 6:34 pm 
Freshman

שבועיים לפני פתיחת הליגה, סוף חודש ספטמבר כמו שזכרתי. מאיור לפי אתר המנהלת יליד 15 באוגוסט אבל גם 15 בסטפטמבר הוא עדיין לא היה מתחת לגיל 22. ככה שכמו שכבר אמרתי אין שום קשר להחתמה שלו לחוק הצעירים, ירושלים למעשה החתימה אותו במקום להחתים שחקן נוסף מעל גיל 25.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 57&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 6:41 pm 
Freshman

פייק פדרמן כתב:
שבועיים לפני פתיחת הליגה, סוף חודש ספטמבר כמו שזכרתי. מאיור לפי אתר המנהלת יליד 15 באוגוסט אבל גם 15 בסטפטמבר הוא עדיין לא היה מתחת לגיל 22. ככה שכמו שכבר אמרתי אין שום קשר להחתמה שלו לחוק הצעירים, ירושלים למעשה החתימה אותו במקום להחתים שחקן נוסף מעל גיל 25.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 57&lang=HE

מאוד מפתיע,מעניין למה הם לא השאילו אותו.
אז בסדר,החוק לא פגע במאיור,אבל מנקו התייבש חצי עונה בערך וגם צעירים רבים שמתפקדים כשחקנים 11 12 כן נפגעו מהחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 7:02 pm 
Freshman

גם מנקו לא התייבש בגלל חוק הצעירים הוא התייבש בגלל החלטה שלו לחתום בירושלים ורצונם לראות שחקני בית. הוא קיבל את ההחלטה לחתום על חוזה ל4 שנים בירושלים בכסף שלא היה מקבל במקום אחר בהנחה שהוא יתייבש. כשקבוצה לא מיצתה את מלוא השחקנים הלא צעירים שהיא יכולה להחזיק בקבוצה אי אפשר להגיד שיש שם שחקן שנמצא שם בגלל חוק צעירים, לא הייתה שום בעיה אם בירושלים היו רוצים להחתים את יאהו אורלנד במקום מנקו ולהביא ילד מהנוער שגם ככה לא ישחק כשחקן צעיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 7:07 pm 
Sophomore

אני חושב שיותר מהמקרה הפרטי של מנקו או מאיור, אפשר לראות שהשחקנים האלה בחרו להיות בקבוצות ומעטים מהם היו באמת כבולים לחוזים ארוכי טווח. אם יש דבר אחד מרכזי שכולם פה מסכימים עליו כנראה, כולל הפועל ת"א (אוהדיה ומנהליה) שלא מודה בזה כי זה נוגד את האינטרסים שלה, זה שחוק הצעירים לא רלוונטי, לא עוזר לצעירים ובכלל לא מנוצל ע"י רוב הקבוצות או משפיע על בניית הסגל שלהן.

אדום88 - אפשר לנהל דיון בו גם יגידו דברים רעים על הפועל ירושלים (רחמנא ליצלן). בלי קשר, לא כולם נגדך ונגדם, אז חלאס כבר זה בלתי נסבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 7:15 pm 
Junior

מר שגב:
הפוטנציאל של רפי מנקו ואיגור מאיור לקבל דקות זהה לחלוטין לפוטנציאל של כל השמות שהזכרתי עד כה, אני לא מבין למה אתה מתעקש למקד את הפוקוס עליהם, האם מדובר בכוכבים ואני לא יודע?

על רגל אחת - גינת, לאומי, בן משה, שושני, פז, זוסמן, קופברג, שרון, גוט, ועוד שלא עולים לי כעת. כל המכובדים חתמו בקבוצות ליגת העל מיוזמתם, אולי למעט החבר'ה של מכבי (ולדעתי לילד בן 18 זה חלום לשחק במערכת הזו). ולכולם אותם סיכויים שווים בדיוק כמו ל- 2 הצעירים שהדיון מתמקד סביבם משום מה.

דווקא ה"מצטיינת" בריכוז הצעירים אצלה למרבה ההפתעה זו החבורה של שרון אברהמי. אין לי מושג מה הם יעשו עם נבחרת העתודה (פחות או יותר...כבר גיששו אצל דנינו?) על הספסל. אני מוציא את תמיר בלאט כי הוא בהחלט פורח שם ועל זה יש להסיר בפניהם את הכובע. כנ"ל איתי שגב תחת שרביטו של טבק.

דרך אגב - יפתח זיו (שיחגוג בשבוע הבא יום הולדת 21) חתם לפני מס' שעות באשדוד.
אני מקווה שיביא לו קרדיט כמו שקיבל בהרצליה. בהצלחה לילד המוכשר.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ג' יולי 05, 2016 7:24 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 7:24 pm 
Freshman

אבל כמו שכבר אמרתי לך ירושלים רוצה לנצל את החוק כמה שיותר והיא תרצה שבמסגרת החוק ישחקו הצעירים הטובים ביותר במקרה של פציעה.
עובדה שלפני זה הוא הושאל לגליל,זה בגלל שהיה להם גם את אריאל לחוק הצעירים.
להחתים את אורלנד זה בזבוז של מקום בסגל,כבר יש מקום שמור לצעירים אז כמובן שהרבה יותר משתלם להם להשאר עם מנקו במקום לבזבז מקום בסגל על אורלנד.
לדעתי בלי חוק הצעירים,לצעירים עצמם היו פחות ציפיות,עם חוק הצעירים הם יודעים שיש להם מקום קבוע בסגל והם נאלצים לחכות לפציעה שלפעמים אף פעם לא מגיעה.
החוק נותן לצעירים תקוות שווא שהם באמת יכולים לקבל דקות בקבוצות בליגה כשבעצם רובם רוב העונה מתייבשים על הספסל.
אני באמת חושב שאפשר להפסיק את הדיון הזה,כולם פה(אני מניח) מסכימים שהחוק מיותר.
בוא נקווה שהצעירים אכן לא יפגעו מהחוק הזה בעונה הקרובה(מנקו אגב לצערי עדיין נחשב לU22)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 7:26 pm 
Junior

אתה מתעלם מכל ההודעה שלי, ומתייחס רק לחלק של הפועל ירושלים בכל נושא הצעירים.

אז באמת שאין לי מה להמשיך ולכתוב.

זה לא משנה איזה קבוצה אתה אוהד, אני עדיין אשמח אם תתעלה על עצמך, כיוון שאני סקרן לשמוע ממך התייחסות אובייקטיבית.

כמו שאתה רואה, אין לי בעיה לפרגן לדברים חיוביים שהפועל תל אביב, מכבי תל אביב, הפועל חולון, בני הרצליה וכ'ו עושות. זה לא מוריד לי מהאגו.
וכמובן שאני מצטרף למשפט האחרון שלך- כולי תקווה שהחוק שעבר בדרך לא כשרה יבוטל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 7:29 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
מר שגב:
הפוטנציאל של רפי מנקו ואיגור מאיור לקבל דקות זהה לחלוטין לפוטנציאל של כל השמות שהזכרתי עד כה, אני לא מבין למה אתה מתעקש למקד את הפוקוס עליהם, האם מדובר בכוכבים ואני לא יודע?

על רגל אחת - גינת, לאומי, בן משה, שושני, פז, זוסמן, קופברג, שרון, גוט, ועוד שלא עולים לי כעת. כל המכובדים חתמו בקבוצות ליגת העל מיוזמתם, אולי למעט החבר'ה של מכבי (ולדעתי לילד בן 18 זה חלום לשחק במערכת הזו). ולכולם אותם סיכויים שווים בדיוק כמו ל- 2 הצעירים שהדיון מתמקד סביבם משום מה.

דווקא ה"מצטיינת" בריכוז הצעירים אצלה למרבה ההפתעה זו החבורה של שרון אברהמי. אין לי מושג מה הם יעשו עם נבחרת העתודה (פחות או יותר...כבר גיששו אצל דנינו?) על הספסל. אני מוציא את תמיר בלאט כי הוא בהחלט פורח שם ועל זה יש להסיר בפניהם את הכובע. כנ"ל איתי שגב תחת שרביטו של טבק.

דרך אגב - יפתח זיו (שיחגוג בשבוע הבא יום הולדת 21) חתם לפני מס' שעות באשדוד.
אני מקווה שיביא לו קרדיט כמו שקיבל בהרצליה. בהצלחה לילד המוכשר.

כי לא נילהתי דיון על פונציאל דקות,ניהלתי דיון על מי שהחוק פגע בו(לדעתי)
אכן מנית פה שמות של שחקנים מוכשרים(חלקם) אך אין שום קשר בינם לבין הדיון שניהלנו פה.
גינת ולאומי היו בכלל בלאומית.את פז דווקא הזכרתי בהקשר של הדיון.שרון וגוט בכלל לא נמצאים בקבוצות שלהם בגלל חוק הצעירים.קופרברג עלה לבוגרים באמצע העונה כך שגם הוא לא נפגע מחוק הצעירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 7:53 pm 
Junior

איך אתה יכול להגיד שהם לא נפגעים, אבל רפי מנקו ואיגור מאיור כן? אני בהחלט לא מבין מה המדד שלך ל"פגיעה"....הרי זה צועק שכל אלו סתם מתייבשים על הספסל, או יתייבשו בעתיד אצל קבוצותיהם. בגלל החוק, לא בגלל החוק - זה פחות קריטי.

בדקת כמה דקות משחקים בממוצע אלו שמניתי?

אני באמת מתקשה להבין, עכשיו בעצמך כתבת "גינת ולאומי היו בכלל בלאומית".....נוווו.....ובוא ניזכר מהיכן הגיע איגור מאיור להפועל........במה זה שונה?

השימוש הנרחב של ה"......" הוא חלילה לא בשביל ללגלג. בשביל להדגיש את התמיהה. אני לא מצליח להבין למה בהפועל ירושלים זה X ובקבוצות אחרות זה Y.

במה שונה הייעוד של אור לאומי בדרייב אין מול השימוש של מאיור בארנה. ספוילר: יקבלו אותן כמות דקות.
חבריי אוהדי הפועל תל אביב אני מתנצל שאני שואב רק ממכם דוגמאות - זה לא המטרה, פשוט זה יותר נוח בעקבות גודש השחקנים הצעירים בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 8:20 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
איך אתה יכול להגיד שהם לא נפגעים, אבל רפי מנקו ואיגור מאיור כן? אני בהחלט לא מבין מה המדד שלך ל"פגיעה"....הרי זה צועק שכל אלו סתם מתייבשים על הספסל, או יתייבשו בעתיד אצל קבוצותיהם. בגלל החוק, לא בגלל החוק - זה פחות קריטי.

בדקת כמה דקות משחקים בממוצע אלו שמניתי?

אני באמת מתקשה להבין, עכשיו בעצמך כתבת "גינת ולאומי היו בכלל בלאומית".....נוווו.....ובוא ניזכר מהיכן הגיע איגור מאיור להפועל........במה זה שונה?

השימוש הנרחב של ה"......" הוא חלילה לא בשביל ללגלג. בשביל להדגיש את התמיהה. אני לא מצליח להבין למה בהפועל ירושלים זה X ובקבוצות אחרות זה Y.

במה שונה הייעוד של אור לאומי בדרייב אין מול השימוש של מאיור בארנה. ספוילר: יקבלו אותן כמות דקות.
חבריי אוהדי הפועל תל אביב אני מתנצל שאני שואב רק ממכם דוגמאות - זה לא המטרה, פשוט זה יותר נוח בעקבות גודש השחקנים הצעירים בקבוצה.

בוא תסביר לי איך הם בדיוק נפגעים מהחוק?תקשיב,אתה יכול להרגע אין לי שום טענות לירושלים,אני לא תוקף אותה בשום פנים ואופן.
הדיון הוא על חוק הצעירים,אז התייבשות הצעירים שהצגת(שלא כולם התייבשו בעונה האחרונה) לא קשורה לדיון.
אני מאמין שהשקחנים שמינית שיחקו לא מעט דקות,כי משום מה מינית שחקנים כמו גינת ששיחקו המון בעונה האחרונה.
מה זה קשור שמאיור הגיע מהלאומית?בעונה האחרונה הוא היה בהפועל ובקושי שיחק.
אני מתייחס למאיור ולא ללאומי,כי עם לאומי זה לא קרה ואתה לא יכול לדעת,ממה שמעתי כן יש תכנון לשתף אותו ולהשאיל את בן משה.
שוב אני חוזר אני לא תקפתי את ירושלים,פשוט לדעתי השחקנים הבכירים ביותר שנפגעו מהחוק אלו הם מנקו ומאיור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 8:39 pm 
Junior

טוב, אתה סתם דוחף לכל משפט את ה"חוק היבש" למרות שאני מדבר על המהות שלו, ועל הפרקטיקה שלו, לא על המעטפת "של החוק". זה לא העניין.

לא צריך להתחבא מאחורי סיסמאות כדי להגדיר "מי יותר נפגע ממי" . השורה התחתונה היא ששחקנים צעירים בכל קבוצות הליגה מתייבשים. ולא רק רפי מנקו ואיגור מאיור. אצלנו המצב עוד טוב יחסית.

כן תחת החוק, לא בגלל החוק.
זה עובדה מוגמרת שהשחקנים הללו מעדיפים לשחק (או לא לשחק...) בקבוצות ליגת העל, מיוזמתם, ואף אחד לא מנצל אותם - פוגע בהם - או מכריח אותם להיות במקום לא רצוי. מי שרוצה ללכת לקבל דקות יקבל את ברכת הדרך, וזה קרה בעבר בקבוצת הפועל ירושלים, עם יותר משחקן אחד. תמיד אפשר להשאיל שחקנים לקבוצות קטנות ולא מאיימות (הרי בכל זאת יש מחשבה לאן להשאיל). תמיד אפשר לרשום ילדון מהנוער בשביל הכסת"ח של החוק. ראה ערך יוחאי צוקרמן.

אין לי מה להגיד לך אחרי שכבר שיטחו בפניך יותר משלוש פעמים את העובדות ששניהם לא קשורים לחוק הצעירים, אלא חתמו בקבוצה מסיבות אחרות חיוביות יותר.

ואתה ממשיך לסובב את הגלגל הזה כל פעם מחדש.

כתבתי את גינת ולאומי כי זה שחקנים שעתידים לקבל מעט דקות.
וציינתי את המעבר של לאומי להפועל תל אביב כיוון שהוא שווה ערך למעבר של מאיור להפועל ירושלים אשתקד , קרי: שחקן מצטיין וצעיר שעובר הליגה הלאומית לקבוצה בליגת העל. לדעתי אפילו מדובר על אותו הגיל....בקיצור - אחד לאחד. זה המצב. זהה לחלוטין. לא סילפתי עובדות אלא אני מציג אותם כפי שהן.

משום מה אתה נותן פרשנות אישית, שהמעבר של מאיור הוא רק בשביל חוק הצעירים ואילו המעבר של לאומי מנסיבות אחרות. אז אני טוען שאין שום הבדל, והפרשנות שלך שגויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 8:55 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
טוב, אתה סתם דוחף לכל משפט את ה"חוק היבש" למרות שאני מדבר על המהות שלו, ועל הפרקטיקה שלו, לא על המעטפת "של החוק". זה לא העניין.

לא צריך להתחבא מאחורי סיסמאות כדי להגדיר "מי יותר נפגע ממי" . השורה התחתונה היא ששחקנים צעירים בכל קבוצות הליגה מתייבשים. ולא רק רפי מנקו ואיגור מאיור. אצלנו המצב עוד טוב יחסית.

כן תחת החוק, לא בגלל החוק.
זה עובדה מוגמרת שהשחקנים הללו מעדיפים לשחק (או לא לשחק...) בקבוצות ליגת העל, מיוזמתם, ואף אחד לא מנצל אותם - פוגע בהם - או מכריח אותם להיות במקום לא רצוי. מי שרוצה ללכת לקבל דקות יקבל את ברכת הדרך, וזה קרה בעבר בקבוצת הפועל ירושלים, עם יותר משחקן אחד. תמיד אפשר להשאיל שחקנים לקבוצות קטנות ולא מאיימות (הרי בכל זאת יש מחשבה לאן להשאיל). תמיד אפשר לרשום ילדון מהנוער בשביל הכסת"ח של החוק. ראה ערך יוחאי צוקרמן.

אין לי מה להגיד לך אחרי שכבר שיטחו בפניך יותר משלוש פעמים את העובדות ששניהם לא קשורים לחוק הצעירים, אלא חתמו בקבוצה מסיבות אחרות חיוביות יותר.

ואתה ממשיך לסובב את הגלגל הזה כל פעם מחדש.

כתבתי את גינת ולאומי כי זה שחקנים שעתידים לקבל מעט דקות.
וציינתי את המעבר של לאומי להפועל תל אביב כיוון שהוא שווה ערך למעבר של מאיור להפועל ירושלים אשתקד , קרי: שחקן מצטיין וצעיר שעובר הליגה הלאומית לקבוצה בליגת העל. לדעתי אפילו מדובר על אותו הגיל....בקיצור - אחד לאחד. זה המצב. זהה לחלוטין. לא סילפתי עובדות אלא אני מציג אותם כפי שהן.

משום מה אתה נותן פרשנות אישית, שהמעבר של מאיור הוא רק בשביל חוק הצעירים ואילו המעבר של לאומי מנסיבות אחרות. אז אני טוען שאין שום הבדל, והפרשנות שלך שגויה.

אני מתחיל להבין את היחס של האנשים פה בפורום אליך
אתה לוקח את זה מאוד אישי,לא ברור לי למה.תבין כבר,אין לי טענות לירושלים.
הודיתי בטעות שלי לגבי מאיור,אכן בטעות הזכרתי אותו פעם נוספת כאשר ציטטת אותך,טעות שלי.לגבי מנקו אני עומד על שלי.
אם כבר מה שאתה כותב פה זה פרשנויות והנחות,אתה לא יכול לדעת שלאומי וגינת יתייבשו בעונה קרובה,אתה משווה בין מקרה שקרה לבין מקרה ש"עשוי" לקרות,זה לחלוטין לא אותו דבר.
גינת דרף אגב אמור לקבל דקות,הגבוה הישראלי העומד מולו הוא איידן.המעבר של לאומי הוא לדעתי אכן לא בגלל חוק הצעיירם,כפי שאתה בעצמך אמרת,יש להם בשפע.
אנחנו לא יכולים לדעת איך הפועל תתנהל עם הצעירים הללו,אבל העונה עוד לא התחילה,אז אין במה להאשים אותם.לעומת זאת המקרה של מאיור כבר קרה,ירושלים הביאו אותו כדי לייבש כל העונה ולא ברור לי למה לא הושאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44 ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: