סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' יוני 29, 2024 4:04 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 11:43 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
stavs כתב:
אני משער שאם כבר ניז'ני החליטה להחתים אותו וכנראה שגם על סכום לא קטן, היא מעדיפה שלא יעזור ליריבה שלה בבית בעוד 2 משחקים, לא?

אני מקווה שבהפועל ראו באימונים משהו שאנחנו לא ראינו בהקשרי היירסטון-תומפסון, כי באמת עד עכשיו בהזדמנויות שקיבלו במשחקים, דיז'ון היה הטוב מביניהם.

האמת שבמקרה כזה האינטרס של ניז'ני צריך להיות הפוך.. יותר טוב לה אם ננצח את זניט (אפילו פעמיים), כי לעבור אותנו יהיה לניז'ני קשה בייחוד בגלל ההפרש במשחק הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 11:50 am 
Junior

מהלך מוזר מאוד.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 12:02 pm 
Hall of Famer

אני מזכיר שניז'ני משחקים בעוד מפעל שמצבם בו לא טוב - ואולי מטרתם העיקרית כרגע היא לשפר עמדות שם ( יש שם שיריונים או שמשתבצים ( לכאורה ) במפעלים השונים על פי המיקום ב-VTB? ) .
אולי גם יש שם איזו פציעה שהגדילה את הצורך בחיזוק מיידי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 12:04 pm 
Sophomore

ההחתמה המצויינת של דיז'ון, שהגיעה בכלל כקומבינה וטובה אישית לחרדל, הייתה כל כך מוצלחת שהראל החליט לוותר על שירותיו כי הוא הרי צריך להמשיך במסורת ההחלטות הגרועות. השחקן היחידי שיכול לשמור טוב בעמדה 4, צורך קריטי, בטח כאשר יש לך בעמדות האלה את ליאור אליהו וטראוויס פטרסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 12:08 pm 
Sophomore

לי זה נשמע יותר כמו החלטה של סימונה, שאוהב שהשחקנים שלו הם גאנרים. נראה לי שחשוב לו שכל שחקן יהיה מסוגל לקלוע הרבה נקודות, ופחות חשוב לו התרומה בדברים האחרים. לפחות זה מה שאני מסיק מהסגנון של הקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 12:14 pm 
Hall of Famer

בהמשך סקולה גם יאשים את גיא הראל בחילופים לא נכונים באמצע המשחק.......... די ברור שזאת החלטה של המאמן (שגם אני חושב שהיא מטופשת למדי).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 12:54 pm 
Sophomore

את סימונה לא מעניין לאום, זהות ושאר ירקות ומצידו כמה שיותר זרים בקבוצה. עניין הגאנריות בכלל לא האישו כאן, רחוק מזה. תן לאיטלקי סגל ארוך ורצוי כמה שיותר שחקני כדורסל אמיתיים באימונים ובמשחקים. הוא התלונן לא אחת על זה ולכן הביאו לו את דיז'ון והיירסטון אם זה היה תלוי בו גם השפן הקטן (רוט) היה מתאמן עכשיו באדום.

עופר:
השחרור של דיז'ון זה בפירוש לא החלטה של סימונה וזה מתקשר גם להבאה של דיז'ון שהיא בעצם הייתה קומבינה מארץ הקמובינות. דיז'ון practically שיחק פה בחינם אין כסף ונתן תרומה מדהימה. ניז'ני התלהבו במשחק האחרון והציעו חוזה יפה. הראל לא רצה להשוות, כנראה משיקולי חריגה מהתקציב וחוסר רצון להתחייב לחוזה מעבר לעונה הזו. הטימטום פה הוא שאם לא היו מחתימים את היירסטון היה מספיק כסף להשאיר את דיז'ון + חוזה לעונה הבאה עם סעיף יציאה. וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על הגבוה שחסר שיכל לחתום פה בזמן שדיז'ון חילטר פה בחינם. אבל בסדר, תמשיך עם הפטריוטיות שלך לקבוצה ובפרט להראל, זה חמוד. זה מה שאוהדים אמיתיים עושים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 1:18 pm 
Hall of Famer

אין לי שום "פטריוטיות" להראל (הייתה לי הרבה ביקורת עליו בלא מעט נושאים) , אבל להאשים אותו בכל החלטה נראה לי קצת מטופש. וסתם מעניין אותי ה"מקורות" שיש לך בהפועל , כשאתה יודע בדיוק על מה מחליט המאמן ועל מה הראל (אולי אתה אורי אלון במקרה...?).

לפי שני המשחקים האחרונים , אין בכלל ספק שסימונה מעדיף את היירסטון על דיז'ון (אפשר להתווכח על ההעדפה הזאת , גם אני לא מסכים איתה בכלל), ומין הסתם יש הגיון בזה שלא צריך שלושה שחקני 3 שדורכים אחד על השני, בטח כשהיירסטון כבר רשום לליגה. שוב - לי אין ספק בכלל שמדובר בהחלטה של המאמן , למרות ה"מקורות" שלך.

ועוד שאלת אגב - אם הראל כל כך קמצן ודואג רק להוציא כמה שפחות כסף , למה הוא הביא גם את היירסטון במקום להחתים את תומפסון ב"חינם" עד לסוף העונה כבר מזמן ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 3:58 pm 
Junior

Luiscola כתב:
ההחתמה המצויינת של דיז'ון, שהגיעה בכלל כקומבינה וטובה אישית לחרדל, הייתה כל כך מוצלחת שהראל החליט לוותר על שירותיו כי הוא הרי צריך להמשיך במסורת ההחלטות הגרועות. השחקן היחידי שיכול לשמור טוב בעמדה 4, צורך קריטי, בטח כאשר יש לך בעמדות האלה את ליאור אליהו וטראוויס פטרסון.

אני לא חושב שתומפסון קיבל ולו דקה אחת בעמדה 4 בכל הקדנציה הקצרה הזו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 4:12 pm 
Freshman

הרסי הוקינס כתב:
Luiscola כתב:

לא שהוא קיבל יותר מדי דקות, אבל כן היו לו דקות שהוא היה על הפרקט ביחד עם קינזי ולמעשה אייש את עמדה 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 4:45 pm 
Freshman

קיבל גם קיבל. אחד הדברים שהחזירו אותנו מ20 הפרש בוילנה לפני שבועיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 4:49 pm 
Junior

יפתח כתב:
קיבל גם קיבל. אחד הדברים שהחזירו אותנו מ20 הפרש בוילנה לפני שבועיים.

דווקא את המשחק ההוא לא ראיתי :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 4:56 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
אין לי שום "פטריוטיות" להראל (הייתה לי הרבה ביקורת עליו בלא מעט נושאים) , אבל להאשים אותו בכל החלטה נראה לי קצת מטופש. וסתם מעניין אותי ה"מקורות" שיש לך בהפועל , כשאתה יודע בדיוק על מה מחליט המאמן ועל מה הראל (אולי אתה אורי אלון במקרה...?).

אתה באמת שואל אותי את השאלה הזו אחרי... מה... 10 שנים בסלניוז? you haven't been paying attention
יש מספיק מקורות שאפשר לברר איתם בשביל לראות את התמונה הגדולה ולא לזרוק ישר את האשמה על סימונה... אתה יודע, בסה"כ כדי לקבל החלטות מפגרות צריך לערב גם גורמים מסביב (או שאולי אתה לא יודע?)

עופר האדום כתב:
לפי שני המשחקים האחרונים , אין בכלל ספק שסימונה מעדיף את היירסטון על דיז'ון (אפשר להתווכח על ההעדפה הזאת , גם אני לא מסכים איתה בכלל), ומין הסתם יש הגיון בזה שלא צריך שלושה שחקני 3 שדורכים אחד על השני, בטח כשהיירסטון כבר רשום לליגה. שוב - לי אין ספק בכלל שמדובר בהחלטה של המאמן , למרות ה"מקורות" שלך.
מי סימונה מעדיף בעמדה 3? אין פה ויכוח וגם לא היה ויכוח, סימונה העדיף לקדם את היירסטון אותו הוא כבר מכיר. מי האחראי לשחרורו של דיז'ון? אותו אחד שהחליט שאין טעם להחזיק בשניהם וזה כמובן הראל שלא קרא את המפה בזמן ולא טרח להחתים את דיז'ון על חוזה לפחות עד תום העונה לפני שניז'ני נכנסו לתמונה. לא שסימונה חף מפשע כן? הבדיחה היא גם על חשבונו כמובן, הוא לוקה בהבנה של צורכי הקבוצה שלו והיה כמובן צריך להתעקש על דיז'ון אבל להפיל עליו את בלעדית את התיק זה חוסר הבנה של המצב. הראל מוכיח שבניית סגל היא דבר שגדול עליו גם בקיץ וגם תוך כדי תנועה.

עופר האדום כתב:
ועוד שאלת אגב - אם הראל כל כך קמצן ודואג רק להוציא כמה שפחות כסף, למה הוא הביא גם את היירסטון במקום להחתים את תומפסון ב"חינם" עד לסוף העונה כבר מזמן ?

מי שהביא את דיז'ון להפועל מלכתחילה זה הראל, דיז'ון הגיע על חוזה זמני שמתחדש בכל חודש, בחינם אין כסף. רק שבזמן שדיז'ון טרף את הקלפים וניפק הצגות הראל היה צריך להרים את הכפפה ולהציע חוזה בגרושים עד תום העונה הרבה לפני שניז'ני נכנסו לתמונה. אבל למה לשלם כסף על מה שאתה מקבל בחינם? מחשבה קלאסית של קמצן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 4:57 pm 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
Luiscola כתב:

כדי לשמור על מספרי 4 של היריבה את לא בהכרח צריך לשחק בעמדה "4", בטח שאתה משחק בהרכבים עם אליהו ופטרסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 5:06 pm 
Junior

Luiscola כתב:
הרסי הוקינס כתב:
Luiscola כתב:

כדי לשמור על מספרי 4 של היריבה את לא בהכרח צריך לשחק בעמדה "4", בטח שאתה משחק בהרכבים עם אליהו ופטרסון.

אני מסכים שזה רעיון טוב, אבל ממה שאני ראיתי (ויפתח תיקן אותי, אז תוציא את המשחק נגד ריטאס מהמשוואה) לא ממש ראיתי את זה קורה. זה גם תנאי לזה שאליהו/פטרסון ישמרו את ה 3 של היריבה ואת זה אני עוד פחות מאמין שראיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 5:51 pm 
Hall of Famer

לי נשמע קצת מוגזם שהיה כה מתבקש להחתים את דיז'ון גם לעונה הבאה ...
גם עמדה 2 של ירושלים היא לא ממש להיט , ולצורך זה היירסטון מתאים יותר מהחרדל.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 6:29 pm 
מנהל פורום

כשאני מחבר ביחד את רוב הפוסטים שאתה כותב על הפועל ירושלים, מתקבלת אצלי התחושה שאתה נותן לנו קצת יותר מידי כבוד
דייסון הוא ה2 שלנו ולא חושב שאנחנו מעל הרמה שלו.
אם אנחנו קבוצה ששואפת לשני גמרים בארץ וטופ ארבע ביורוקאפ אז דייסון זה בסדר גודל של השחקן שאנחנו צריכים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 6:45 pm 
Sophomore

ויותם הוא מחליף טוב ב 2 גם. כרגע 2 אולי העמדה היחידה שאין בה בעייה לדעתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 10:36 pm 
Hall of Famer

כוונתי הייתה מעט שונה ולא התנסחתי כראוי .
אפשר להסתכל על הסגל בצורה הבאה : יש בקבוצה 5 גבוהים המיועדים לעמדות 4-5 , ורק 4 גארדים לעמדות 1-2 .
לכן יש תמריץ מסוים לטובת שחקן שהוא 2-3 , ולא 3-4.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 11:27 pm 
Freshman

העניין הוא שקינזי הוא כבר כזה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2017 11:29 pm 
Sophomore

Luiscola כתב:
הרסי הוקינס כתב:
Luiscola כתב:

אני דווקא אטען שמי ששומר על מספרי 4 של היריבה היא בדיוק ההגדרה למי הוא ה4 אצלך (וכן יש פה מקרה רקורסיבי/ביצה ותרנגולת. אבל בתכל'ס בד"כ זה ברור). דווקא בהתקפה יש המון דרכים לתרום ואין שום חוק שאומר ש-4 צריך לעשות ככה או אחרת (וזה בלי להזכיר מספרי 4 שבכלל לא תורמים בהתקפה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 21, 2017 10:15 pm 
Freshman

כוננות סמיילי אצל הירושלמים.

הערכה שלי אומרת שזה קשור לניצחון או לחוזה חדש לברטי. לא חושב שזו החתמה.

נערך לאחרונה על ידי goldman בתאריך ש' ינואר 21, 2017 10:24 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 21, 2017 10:24 pm 
מנהל פורום

אם זה לא טיוס, אז אני אתאכזב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 21, 2017 10:47 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
על היירסטון היה סמיילי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 21, 2017 10:50 pm 
Sophomore

רנדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: