סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:39 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא

מי לוקח
מכבי ב-3 17%  17%  [ 8 ]
מכבי ב-4 27%  27%  [ 13 ]
מכבי ב-5 13%  13%  [ 6 ]
הרצליה ב-5 4%  4%  [ 2 ]
הרצליה ב-4 38%  38%  [ 18 ]
הרצליה ב-3 2%  2%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 48
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 11:17 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני גם כן חושב שקנאסביק ( לאורך כל העונה אגב ) קיבל יותר דקות ממה שהגיע לו .
לכל מאמן יש את ה"פטיש" שלו , ואם זה הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד על גורקה - אז הוא יקבל זאת כמחמאה ( האם תסכים איתי בכל זאת שהוא עשה עבודת אימון נהדרת השנה ? ) .

אני אגב לא מבין מדוע לא נוסה יותר הרכב נמוך ( עם טריש וגרין ביחד ) . לטענת גורקה בהרכב זה הולכים לאיבוד היתרונות מול מכבי , ואז אתה פשוט פחות טוב . יש בזה משהו ... אבל עדיין זה היה שווה ניסיון נרחב יותר לדעתי ( לא שזה היה הופך את הסידרה כמובן , אבל אולי יכל להתאים למשל מול הרכבים ספציפיים של מכבי וכו' ) .

בהינתן שמכבי בפורמה טובה ( אנו יודעים זאת אמנם רק עכשיו , ובהחלט ניתן לטעון שחלק מזה זה עקב רמת המתמודד ) מבחינת קליעה מבחוץ, אנרגיות, וכשירות ( נראה שגאודלוק , מילר וסמית לגמרי בקו הבריאות ) - כמה הפרש אתה חושב "משקף" הבדל הסגל שלהם אל מול הרצליה ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 12:17 am 
Junior

הוקיץ' כתב:
לא הבנתי איך שני הבלו-אאוטים האחרים משפרים את ההופעה של הרצליה.
ההופעה של הרצליה לא הייתה מבישה כי היא הפסידה או אפילו כי היא חטפה בראש, אלא בעיקר כי הם ויתרו בערך באמצע הרבע השני והיו רכים פי כמה ממכבי. בלי קשר, ההגנה שלהם הייתה מבולבלת ברמות של הפועל העונה.
ולגבי וויליאמס, אחרי הייבוש שלו בשני המשחקים האלה קצת מצחיק להגיד שהוא היה יותר חלש מקנאסביק. במשחק הקודם הוא היה בערך שהופיע ועדיין יובש בלי שום קשר למציאות. ככה או ככה, קנאסביק זה בערך השחקן האחרון שצריך להיות על המגרש.

אני מסכים שוויליאמס בכלליות צריך לקבל מראש יותר דקות מקנסביק במהלך העונה, אבל היום הוא היה גרוע יותר ממנו, אז דווקא המשחק הזה הוא לא דוגמא משהו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 1:01 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
יופי. שני משחקים ברצף, דבר נדיר העונה.
יכולים לחבר חמישה כאלה? נראה. היום וגם במשחק הקודם הקליעה נראתה טוב מאד, קשה לי להאמין שאפשר לחבר חמישה ימי קליעה כאלה, ולמכבי בטח בהיעדרו של אייברסון אין משחק פנים ב-כ-ל-ל. אפילו מול הגבוהים של הרצליה שהגיעו לסדרה הזו כמו בובות ספוג ממולאות. נראה אם אפשר גם לחבר עוד משחקים שבהם ההדקייסים בקבוצה הזו מבריגים את הראש נכון כשהם קמים בבוקר.
מקווה גם של ירדמו ויחזרו ליכולת הרגילה שלהם העונה... מספיק נכווייתי מהקבוצה הזו, ונכוויתי גם מהסדרה מול אילת לפני שנתיים שהתחילה די אותו דבר כמו זו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 1:13 am 
Hall of Famer

עוד שני דברים:
1. איך אוהדים הרצליינים, עם הכרוז הזה שלהם, מעזים לרדת על שי סידי?...
2. פיני גרשון, בפעם השנייה תוך זמן קצר, מראה כמה הוא לא מכיר את החוקה (בסל של ראד עם הבאזר במחצית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 2:10 am 
Hall of Famer

בתקציר של ערוץ הספורט ( שמורכב מן הסתם בחלקו הלא קטן משלשות של מכבי ) - אפשר לראות כמה דוגמאות לכושר הקליעה של מכבי , שבו כמה "שלשות מארבע" גם כן נכנסות .
אף פעם לא קל לשמור קבוצה שמשחקת עם 4-5 שחקנים עם הפנים לסל כשכולם מהווים איום מבחוץ , ובמקביל מורידים כדור לרצפה .
קל וחומר עם גרין ושארפ הדי צנומים , וכששלושת הישראלים גם לא ממהרים לבצע עבירות ( בצדק ) מסיבות ברורות .
לכן ההימורים ( אם אכן אלו היו ההוראות ) מהקליעות של ראד ( 33% עונתי בליגה ) ומילר ( 3/13 עונתי ) הם לא כאלו מופרכים . בפועל , כשהם קולעים 11/19 משלוש בשני המשחקים - אז זה נראה כמו שזה נראה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 7:41 am 
Junior

האחוזים של ראד משקרים. כשהוא פנוי וזה סט שוט הוא מחטיא לעיתים נדירות מאוד.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 8:08 am 
Hall of Famer

הגזמת רציני. כמעט כל הזריקות ל-3 שלו הן סט שוט פנויות, והאחוזים שלו בהחלט משקפים. הבעייה איתו היא שהוא לא לוקח שחקנים לסל למרות היתרון האתלטי שלו, גם בפוסט אפים על שחקנים נמוכים הוא מעדיף ג'אמפ בסיבוב על לקחת אותם לטבעת.

בנושא אחר - לפי one, למשעור אפשרות להשתחרר מהחוזה שלו תמורת 15000 דולר בלבד. הרצליה יכולה להשוות הצעות שיקבל, אבל כשמכבי או ירושלים יציעו - זה יהיה פורמלי בלבד. בקיצור תגידו שלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 8:31 am 
מנהל פורום

בעצם בגאצקיס יצר משבר מדומה כל העונה א-לה אובראדוביץ' כדי שהקבוצה תגיע לשיא שלה בזמן הנכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 9:31 am 
Sophomore

http://www.one.co.il/Article/16-17/2,62 ... tml?ref=hp

גאודלוק מבטיח אליפות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:27 am 
Hall of Famer

להבטיח אליפות, בטח בתנאי פיינל פור ובטח לנוכח היכולת שהקבוצה הראתה לאורך רוב משחקיה, אף פעם לא כדאי. אבל לפחות אפשר להיות מעודד מהמעורבות שלו, ובעיקר מזה שנראה שבכל זאת יש שחקנים במכבי שהתביישו ביכולת ובלעג שקיבלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:43 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
אני גם כן חושב שקנאסביק ( לאורך כל העונה אגב ) קיבל יותר דקות ממה שהגיע לו .
לכל מאמן יש את ה"פטיש" שלו , ואם זה הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד על גורקה - אז הוא יקבל זאת כמחמאה ( האם תסכים איתי בכל זאת שהוא עשה עבודת אימון נהדרת השנה ? ) .

אני אגב לא מבין מדוע לא נוסה יותר הרכב נמוך ( עם טריש וגרין ביחד ) . לטענת גורקה בהרכב זה הולכים לאיבוד היתרונות מול מכבי , ואז אתה פשוט פחות טוב . יש בזה משהו ... אבל עדיין זה היה שווה ניסיון נרחב יותר לדעתי ( לא שזה היה הופך את הסידרה כמובן , אבל אולי יכל להתאים למשל מול הרכבים ספציפיים של מכבי וכו' ) .

בהינתן שמכבי בפורמה טובה ( אנו יודעים זאת אמנם רק עכשיו , ובהחלט ניתן לטעון שחלק מזה זה עקב רמת המתמודד ) מבחינת קליעה מבחוץ, אנרגיות, וכשירות ( נראה שגאודלוק , מילר וסמית לגמרי בקו הבריאות ) - כמה הפרש אתה חושב "משקף" הבדל הסגל שלהם אל מול הרצליה ?

קנאסביק שחט את מכבי בצבע בליגה , עם משעור , בלי משעור , רק אומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:44 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
להבטיח אליפות, בטח בתנאי פיינל פור ובטח לנוכח היכולת שהקבוצה הראתה לאורך רוב משחקיה, אף פעם לא כדאי. אבל לפחות אפשר להיות מעודד מהמעורבות שלו, ובעיקר מזה שנראה שבכל זאת יש שחקנים במכבי שהתביישו ביכולת ובלעג שקיבלו.

לא הייתי מתרגש מזה , גם גאודלוק וגם מילר , דיברו לא מעט העונה , ב80% מהמקרים לא היה לזה כיסוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:46 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא ראיתי את המחצית השנייה אבל במחצית הראשונה כשהמשחק היה עדיין "חי" מילר היה ממש גרוע ואאל"ט הוא קלע את רוב הנקודות שלו במחצית השניה כשהמשחק היה גמור.
מה שבולט לעין זה שהוא פשוט שחקן חוץ לכל דבר, רק גבוה. אם הוא מקבל כדור בפנים הוא בד"כ יברח החוצה והוא לא מסוגל לדחוף החוצה שחקנים שחופרים עליו בפוסט. והוא גם ממשיך עם ההתנהגות הילדותית הקבועה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:48 am 
Hall of Famer

ראיתי את המשחק אתמול בלילה, מילר דווקא נכנס כמה פעמים פנימה. ובניגוד לראד למשל, הוא ידע לזהות מתי יש לו יתרון מאצ'אפ ועשה פוסט אפ על נמוכים ממנו.
נראה שהוא גם העלה טיפה מאסה מאז שחזר מהפציעה, למרות שהוא עדיין גבעול.
ובכלל, אני נפעם מזה שהוא עוד משחק ולא נפצע עוד פעם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:50 am 
Sophomore

sir charles כתב:
לא ראיתי את המחצית השנייה אבל במחצית הראשונה כשהמשחק היה עדיין "חי" מילר היה ממש גרוע ואאל"ט הוא קלע את רוב הנקודות שלו במחצית השניה כשהמשחק היה גמור.
מה שבולט לעין זה שהוא פשוט שחקן חוץ לכל דבר, רק גבוה. אם הוא מקבל כדור בפנים הוא בד"כ יברח החוצה והוא לא מסוגל לדחוף החוצה שחקנים שחופרים עליו בפוסט. והוא גם ממשיך עם ההתנהגות הילדותית הקבועה שלו.

הוא 3 גבוה , ללא מסת שריר , לא 4 ולא כינמת. לדעתי הוא איבד איזה 40% מהתלטיות שלו עד כה. כמעט ולא קופץ.
מאד מוכשר , מאד ילדותי , סכנת טכנית כמעט כל שנייה שלו על המגרש , פניני אמריקאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:58 am 
מנהל פורום

האליפות די סגורה
בטח בהתחשב ברקורד של שיבק
הוא אולי לא לקח את האליפויות שהתמודד עליהם אבל הוא הראה שהוא לא אנדראצ'יבר במעמדים האלה

ברכות על האליפות, מהמוזרות בתולדות המועדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:58 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Equilibrium כתב:
sir charles כתב:

הוא 3 גבוה , ללא מסת שריר , לא 4 ולא כינמת. לדעתי הוא איבד איזה 40% מהתלטיות שלו עד כה. כמעט ולא קופץ.

מסכים לגבי האתלטיות. בתקופתו בכוכב כשהיה מקבל כדור על הבייסליין זה היה נגמר בדאנק והיום הוא מטביע רק אם הוא חופשי לגמרי. אני גם לא זוכר שראיתי אותו חוסם. הוא גם לא סוגר לריבאונד כמעט אף פעם. היה איזה מהלך במחצית הראשונה ששגב השתלט על כדור חוזר בהגנה מול שלושה הרצליינים ואף אחד לא ניגש לקבל ממנו את הכדור כולל מילר שכבר רץ להתקפה ברגע שהכדור ניתז מהטבעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:05 am 
Sophomore

sir charles כתב:
Equilibrium כתב:
sir charles כתב:

מסכים לגבי האתלטיות. בתקופתו בכוכב כשהיה מקבל כדור על הבייסליין זה היה נגמר בדאנק והיום הוא מטביע רק אם הוא חופשי לגמרי. אני גם לא זוכר שראיתי אותו חוסם. הוא גם לא סוגר לריבאונד כמעט אף פעם. היה איזה מהלך במחצית הראשונה ששגב השתלט על כדור חוזר בהגנה מול שלושה הרצליינים ואף אחד לא ניגש לקבל ממנו את הכדור כולל מילר שכבר רץ להתקפה ברגע שהכדור ניתז מהטבעת.

בתכלס , למעט אתלטיות , מדובר בסוג זר שרואים כמוהו בליגה שלנו שנה אחרי שנה , בכל מני קבוצות.
אני מקווה עבורו שזה לא מציג את תקרת האתלטיות שלו , זה הטיקט הכי חזק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:08 am 
Sophomore

uriel17 כתב:
האליפות די סגורה
הוא אולי לא לקח את האליפויות שהתמודד עליהם אבל הוא הראה שהוא לא אנדראצ'יבר במעמדים האלה

ככה? אחרי 2 משחקים מול החבורה החבולה של גורקה , כבר הגעת למסקנות?
תזכורת , ככה בדיוק התנהלה הסדרה מול אילת לפני שנתיים , נצחון נחמד ביד אליהו , תבוסה מהדהדת באילת.
את ההמשך כולנו זוכרים.
מלבד זאת , מכבי לא תקלע ככה (בטח לא ראד ומילר) בכל משחק , בטח לא מבטים כל כך חופשיים.
ומקל יחזור מתי שהוא , ואיתו מחלות הכדררת של הקו האחורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:25 am 
Hall of Famer

על פי דובי פיק : "תום מעיין איבד תחושה ברגלו וגם במשחק הבא לא ישחק" .
מתחיל לחשוב על תכנים לתר'ד בני הרצליה בעונה הבאה ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:26 am 
Sophomore

תום מעיין הוא מעין רנדל , כזה , לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:28 am 
Sophomore

מי היה מאמין שהסוויפ היחיד בפלייאוף יהיה של מכבי ושירושלים תהיה בפיגור 1-0...מעניין איזה הפתעות עוד נראה בפלייאוף הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:34 am 
Freshman

אני לא חושב שנראה הפתעות רק בגלל העובדה שגם אם חיפה וראשון ינצחו, הפתעה זו לא תהיה.
ההפתעה היחידה יכולה לבוא מכיוון נהריה, וכאמור, לא חושב שתהיה פה הפתעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:40 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
הגזמת רציני. כמעט כל הזריקות ל-3 שלו הן סט שוט פנויות, והאחוזים שלו בהחלט משקפים. הבעייה איתו היא שהוא לא לוקח שחקנים לסל למרות היתרון האתלטי שלו, גם בפוסט אפים על שחקנים נמוכים הוא מעדיף ג'אמפ בסיבוב על לקחת אותם לטבעת.

בנושא אחר - לפי one, למשעור אפשרות להשתחרר מהחוזה שלו תמורת 15000 דולר בלבד. הרצליה יכולה להשוות הצעות שיקבל, אבל כשמכבי או ירושלים יציעו - זה יהיה פורמלי בלבד. בקיצור תגידו שלום.

לא נראה לי. אני חושב שהאחוזים שלו משלוש נפגעים משמעותית מהזריקות המיותרות שלו בהירובול כשההתקפה של מכבי תל אביב תקועה. יש זריקות מסוימות שהוא מקבל בחצי פינה שהן סל בטוח כשהוא פנוי.

אין ספק שלהרצליה לא תהיה אפשרות להשאיר את משעור בתנאי הקיימים.

לגבי מילר - הוא אולי לא בכושר אתלטי, אבל הוא פשוט יצור מוחלט מבחינת פיזית. יש לו מוטת ידיים פריקית לחלוטין, מה שמאפשר לו מבחינה הגנתית להגן טוב נגד חדירות של גארדים (עדיין לא מספיק נגד מתקיפים בפוסט אפ כי הוא עלה נידף). מאפשר לו גם לעלות לזריקה בדיוק מתי שבא לו בארץ, כי אי אף אחד פה לא יכול לחסום אותו בג'אמפ שוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:47 am 
Hall of Famer

Equilibrium כתב:
uriel17 כתב:
האליפות די סגורה

ככה? אחרי 2 משחקים מול החבורה החבולה של גורקה , כבר הגעת למסקנות?
תזכורת , ככה בדיוק התנהלה הסדרה מול אילת לפני שנתיים , נצחון נחמד ביד אליהו , תבוסה מהדהדת באילת.
את ההמשך כולנו זוכרים.
מלבד זאת , מכבי לא תקלע ככה (בטח לא ראד ומילר) בכל משחק , בטח לא מבטים כל כך חופשיים.
ומקל יחזור מתי שהוא , ואיתו מחלות הכדררת של הקו האחורי.

אני גם זוכר את לפני שנתיים ולא סומך על מכבי בשיט. אבל מצד שני צריך גם לזכור שמה שהיה לפני שנתיים היה נדיר, מאוד מאוד מאוד נדיר. זו הייתה אחת ההפתעות הגדולות בתולדות הספורט הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: