סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 11:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 05, 2016 9:11 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
נמתין לעונה הקרבה, והלוואי ואתבדה !!! וכל הצעירים , בכל הקבוצות , לא רק בהפועל תל אביב, הפועל ירושלים, מכבי תל אביב ועוד , יקבלו דקות.
חוששני שהתחזיות שאני צופה: יקרו. ימים יגידו. מזל שיש סטטיסטיקה, והכל זמין לנו און ליין. ממתין בקוצר רוח ידידי היקר.

מכאן נשלח צרור איחולים והצלחה לנבחרת העתודה שיוצאת לאליפות אירופה בקרוב מאוד, וניתן לאשכול המלפפונים להמשיך להתנהל כסדרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 12:49 am 
Hall of Famer

אני לא מבין את מהות הדיון על "ייבושים" . רפי מנקו כלל לא התייבש בשנה שעברה - 13 דק' למשחק זה מכובד מאוד .
האם יש קבוצות בליגה שבהן היה מקבל יותר דקות ? כן .
האם בכל קבוצה אחרת בליגה ( מכבי לא בדיון הזה כמובן ) היה מקבל יותר דקות ? בכלל לא בטוח .
סתם להשוואה , דני רובין שחקן יחסית "על טיקט" דומה למנקו קיבל 15.5 דקות למשחק ( ואם רוט היה תורם משהו , סביר אף שהיה מקבל הרבה פחות ) .

גם שחקנים כמו גוט וזלמנסון ( שאגב , אם היה כל כך רע להם - מדוע הם ממשיכים בראשון ?! ) קיבלו הזדמנויות פה ושם בליגה ובאירופה , וזה לא שבקבוצות ליגת על אחרות הם היו הופכים לשחקנים של 30 דקות ( ואני גם לא משוכנע שזה היה המצב בכל קבוצה בליגה הלאומית אפילו ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 1:00 am 
Sophomore

מכבי אשדוד במו'מ עם רוטברט שמעדיף כרגע לחכות לעוד הצעות , חולון תלך עליו לדעתי אחרי העזיבה של אייזיק
כדיר כנראה עובר לעיר היין
מורן רוט כנראה ישוחרר מבני הרצליה ויעבור לדרום(קרית גת) שגם ב''ש מביאה בו עניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 1:05 am 
Hall of Famer

חדשות טובות לגבי מורן רוט , חבל רק שיפתח זיו לא חיכה לשחרורו ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 6:19 am 
Sophomore

סתם שאלה
איזה שחקנים "מבוגרים" נפגעו לדעתכם בגלל חוק הצעירים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 10:51 am 
Junior

אם מביאים את נייפייר הפאזל כמעט מושלם.
צריך רק עוד שחקן פנים ברמה גבוהה שננסה להביא בטרייד ואז אנחנו מושלמים. דיים וסי.ג'יי עם נייפייר מהספסל ואולי ראס סמית' שאצלנו בליגת קיץ. טרנר, קראב, הארקלס ומונטרו בסמול פורוורד. פלאמלי, דייוויס, ליאונרד, אלכסנדר וונלה ואמינו כרוטציית גבוהים. אם לא נצליח לתת אחד או שניים מהם בשביל שחקן טוב יותר.
קבוצה לאליפות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 11:45 am 
Sophomore

יש כרגע 3 שחקני פנים ישראלים חופשיים
צוברוביץ
רותבארט
כהן
כדיר צריך להודיע לאילת עד ה13 לחודש אם הוא ממשיך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 11:47 am 
Sophomore

קיופיפלו כתב:
אם מביאים את נייפייר הפאזל כמעט מושלם.
צריך רק עוד שחקן פנים ברמה גבוהה שננסה להביא בטרייד ואז אנחנו מושלמים. דיים וסי.ג'יי עם נייפייר מהספסל ואולי ראס סמית' שאצלנו בליגת קיץ. טרנר, קראב, הארקלס ומונטרו בסמול פורוורד. פלאמלי, דייוויס, ליאונרד, אלכסנדר וונלה ואמינו כרוטציית גבוהים. אם לא נצליח לתת אחד או שניים מהם בשביל שחקן טוב יותר.
קבוצה לאליפות

סגל כזה? אליפות בהליכה (בכל זאת, ליגת העל בישראל).

לדעתי, הם גם לוקחים את היורוליג, אם היו מתמודדים.

או בקיצור, טעית בת'רד :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 12:50 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהפועל ירושלים יותר גרועים ממכבי בנוגע לייבוש צעירים. מה שנקרא התלמיד מתעלה על המורה.
אחרי כל השנים שהטיפו לנו על ההתנהלות של מכבי, ירושלים מתנהגת בדיוק אותו דבר.
גם צבועים וגם מייבשים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 12:52 pm 
Junior

תגחכו כל הדרך אל הבנק, אמרתי שאנחנו מגיעים חמישי במערב וכך היה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 12:57 pm 
Junior

אתם לא מבינים כמה ליאונרד טוב וכמה מונטרו טוב ואפילו לא מבינים כמה אוון טרנר טוב. פלאמלי ישתפר. יש לנו רוטציית גבוהים שכל שני שחקנים יכולים לשחק ביחד ויש לנו אפשרות לשחק סמול עם רק גבוה אחד. אם נייפייר מגיע אנחנו נהיה פחות גרועים בדקות שדמיאן או סי ג'יי על הספסל, הוא יכול לשחק עם כל אחד מהם ובסך הכל יכול להיות יותר טוב (כאמור, אולי עוד טרייד) אבל יש לנו קבוצה יותר טובה מלפני שנה ולפני שנה הגענו לסיבוב השני ואם תגידו שבגלל הפציעות של הקליפרס אז אני אגיד שגם נתנו לווריורס קצת לנצח, ושיחקנו בלי ליאונרד ומונטרו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 1:13 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
אני חושב שהפועל ירושלים יותר גרועים ממכבי בנוגע לייבוש צעירים. מה שנקרא התלמיד מתעלה על המורה.
גם צבועים וגם מייבשים.

אמירה חזקה. רוצה להסביר לנו על מה אתה מבסס את זה?
אני כן אתן כמה עובדות:
- לפני שנתיים שחררו את מנקו כדי שיצבור דק ולא יתייבש, שנה שעברה שחררו את אריאל מאותה הסיבה
- תום מעיין שוחרר מהקבוצה כשהחליטו שאין לו אופק, במקום להמשיך ולהחזיק אותו ליתרת החוזה
- אסתמך על דברי אחרים בתרד - מנקו, שחקן צעיר לכל הדעות, שיחק 13 דק למשחק. אין מה לבדוק את הנתונים של טימור, נכון?
- למרות שירושלים יכלו להביא עוד ישראלי בכיר (טימור היה מתחת ל-25), הם העדיפו לא להביא וכך יצא שגם טימור וגם מנקו מראש יועדו לקבל יותר דקות
- הנקודה לעיל התחדדה אחרי העזיבה של פישר וג׳נינג (בלי קשר לאם הייתה נכונה) - ירושלים בפועל לא הביאו לשניהם מחליפים אלא העדיפו לתת יותר דקות למנקו
- פרט לזר נוסף, לירושלים לא הייתה סיטואציה בה שחקנים לא שיחקו בגלל מגבלות סגל. להבדיל, מכבי בשנה שעברה (ונראה שגם השנה) בנתה סגל של 13 שחקנים כך שבהגדרה 3 שחקנים יושבים על אזרחי בכל משחק. יבזורי אמנם לא צעיר אבל יובש די הרבה השנה

נכון, אפשר לטעון שייבשו את מאיור ואני אישית די מסכים שפרנקו היה צריך להשתמש בו הרבה יותר. אבל מפה ועד לאמירה שלך יש מרחק גדול מאד.
אני לא מאמין שמכבי החתימה שחקנים רק כדי שלא יהיו אצל האחרות, אבל עובדתית הם שנים בונים סגלים רחבים מאד על חשבון מיעוט דקות לשחקנים ישראלים לא מעטים. ירושלים עדיין לא בנתה סגל רחב כזה אפילו פעם אחת (לדעתי החוסר בסגל עמוק הוא אחת הסיבות להפסד האליפות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 1:27 pm 
Hall of Famer

קיופיפלו , עוד לא שמת לב שהתבלבלת בת'רד ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:04 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
גם צבועים וגם מייבשים.

מכובדי וחבריי בפורום.
בעיקר אלה שנוהגים לבקר באופן נמרץ את תגובותיי.

אני חושב שזו דוגמה מצוינת למדוע לעיתים אין ברירה אלא לכתוב הודעות בנימה מעט תוקפנית, לא כי חלילה הבן אדם שמאחוריה אויב - בסופו של דבר כולנו אוהדי ספורט איכותי, אלא פשוט כי זה סוג של "עין תחת עין". מה שנקרא "הכל חוזר עלייך..." וההמשך ידוע.

מר לב, ככל הנראה לא קרא את כל העמוד הקודם, והחליט פשוט להכניס בצורה לכאורה "פיקחית" אך מהולה בשנאה תגובה על הנושא שדנו עליו רבות.
אם אני מזהה נכון הוא אוהד מכבי ת"א.

ואני שואל - האם זה לא מעצבן?

הרי לי לא הייתה שום בעיה לכתוב שאני סופר מחזיק מקואץ' טבק ואדון אברהמי על אופן שיתוף הצעירים בקבוצתיהם (שגב ובלאט בהתאמה). אני לא מבין למה אי אפשר לנהל דיון רציני. מדובר פה בנושא שיקר ללב כל אוהד כדורסל ממוצע - העתיד של נבחרת ישראל.

והתייחסות לציטוט:
לך 15 שנה אחורה, מראשית המיליניום הנוכחי, וספר לי ע"פ סדר כרונולוגי במרוצות השנים מה מכבי עשתה לקריירה של ישראלים רבים וטובים. אני מקווה שתצליח להכיל את הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:12 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

וואו אדום, תשתה כוס מים, מה שנקרא take it down a notch...
עמוס ממש לא אוהד מכבי ולא כולם שונאים את י-ם. אתה חדש פה אז כנראה פספסת כמה וכמה דיונים שקוטלים בהם קבוצות, בין אם אלו מכבי והפועל ת"א, חולון וגם י-ם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:23 pm 
Hall of Famer

אדום, תרשה לי להרים את הכפפה שזרקת לעמוס לב? צעירים ישראלים שהגיעו למכבי מאז תחילת המילניום:
טל בורשטיין.
יותם הלפרין.
עמרי כספי.
ליאור אליהו.
יוגב אוחיון.
גל מקל.
איתי שגב.

עכשיו ספר לי עוד על איך מכבי מביאה שחקנים צעירים כדי לייבש אותם על הספסל ואילו דברים נוראיים היא עוללה לקריירה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:25 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
עמוס לב כתב:
גם צבועים וגם מייבשים.

מכובדי וחבריי בפורום.
בעיקר אלה שנוהגים לבקר באופן נמרץ את תגובותיי.

אני חושב שזו דוגמה מצוינת למדוע לעיתים אין ברירה אלא לכתוב הודעות בנימה מעט תוקפנית, לא כי חלילה הבן אדם שמאחוריה אויב - בסופו של דבר כולנו אוהדי ספורט איכותי, אלא פשוט כי זה סוג של "עין תחת עין". מה שנקרא "הכל חוזר עלייך..." וההמשך ידוע.

מר לב, ככל הנראה לא קרא את כל העמוד הקודם, והחליט פשוט להכניס בצורה לכאורה "פיקחית" אך מהולה בשנאה תגובה על הנושא שדנו עליו רבות.
אם אני מזהה נכון הוא אוהד מכבי ת"א.

ואני שואל - האם זה לא מעצבן?

הרי לי לא הייתה שום בעיה לכתוב שאני סופר מחזיק מקואץ' טבק ואדון אברהמי על אופן שיתוף הצעירים בקבוצתיהם (שגב ובלאט בהתאמה). אני לא מבין למה אי אפשר לנהל דיון רציני. מדובר פה בנושא שיקר ללב כל אוהד כדורסל ממוצע - העתיד של נבחרת ישראל.

והתייחסות לציטוט:
לך 15 שנה אחורה, מראשית המיליניום הנוכחי, וספר לי ע"פ סדר כרונולוגי במרוצות השנים מה מכבי עשתה לקריירה של ישראלים רבים וטובים. אני מקווה שתצליח להכיל את הכל.

I rest my case
ואני מבין שזה מאד מעצבן. בדיוק כמו שיש פה עוד לא מעט הודעות אחרות (על ידי גולש ספציפי) שמעצבנות אותי. קצת פרספקטיבה להודעות של אותו גולש.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:34 pm 
Junior

rony כתב:
אדום, תרשה לי להרים את הכפפה שזרקת לעמוס לב? צעירים ישראלים שהגיעו למכבי מאז תחילת המילניום:
טל בורשטיין.
יותם הלפרין.
עמרי כספי.
ליאור אליהו.
יוגב אוחיון.
גל מקל.
איתי שגב.

עכשיו ספר לי עוד על איך מכבי מביאה שחקנים צעירים כדי לייבש אותם על הספסל ואילו דברים נוראיים היא עוללה לקריירה שלהם.
אני מכיר מעולה את הרשימה הזו, מבחינתי אתה יכול להוסיף גם את גור שלף, ובטוח יש עוד ששנינו השמטנו - אבל כל היופי הוא עכשיו להיות אמיץ מספיק לרשום גם את הרשימה הנגדית. על כל המיובשים. על אלה שמכבי החתימו כדי להושיב על הספסל ושלא ישחקו בקבוצות אחרות.

ואם אתה מראש עומד לתרץ, אז אל....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:35 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
rony כתב:
טל בורשטיין.
יותם הלפרין.
עמרי כספי.
ליאור אליהו.
יוגב אוחיון.
גל מקל.
איתי שגב.

אני מכיר מעולה את הרשימה הזו, מבחינתי אתה יכול להוסיף גם את גור שלף, ובטוח יש עוד ששנינו השמטנו - אבל כל היופי הוא עכשיו להיות אמיץ מספיק לרשום גם את הרשימה הנגדית. על כל המיובשים. על אלה שמכבי החתימו כדי להושיב על הספסל ושלא ישחקו בקבוצות אחרות.

ואם אתה מראש עומד לתרץ, אז אל....

בבקשה, תן את הרשימה הנגדית, בוא נשמע על כל הכשרונות הגדולים שהכדורסל הישראלי פיספס בגלל מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:52 pm 
Junior

אל תכניס לי מילים לפה ("מכבי תל אביב חירבה לשחקנים קריירה") ואל תתחסד .

לא צריך להיות 'שונא מכבי' כדי להבחין באסטרטגיה העתיקה של הצהובים בשיטת "החלש את יריב" או הפיכת זרים למתאזרחים. ואם אתה מתעקש להוכחות, אז אני מבטיח לפנות לעצמי יום שלם ולמנות את כולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 2:55 pm 
Hall of Famer

ודרך אגב, ההודעה שלי סתם הייתה מתגרה. רציתי לערוך ניסוי פבלוב. אין מה להגיד, הוא צדק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 3:01 pm 
Junior

אה, טעיתי בת'רד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 3:02 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
אל תכניס לי מילים לפה ("מכבי תל אביב חירבה לשחקנים קריירה") ואל תתחסד .

לא צריך להיות 'שונא מכבי' כדי להבחין באסטרטגיה העתיקה של הצהובים בשיטת "החלש את יריב" או הפיכת זרים למתאזרחים. ואם אתה מתעקש להוכחות, אז אני מבטיח לפנות לעצמי יום שלם ולמנות את כולם.

מה להפיכת זרים למתאזרחים (דבר שכל הליגה עושה בערך, רק שמכבי עושה טוב יותר מאחרים) ולעניינינו?

ושוב, אתה כתבת, ואני מצטט:

ציטוט:

אז ספר לי בבקשה, לא צריך באריכות אלא רק על קצה המזלג, על כל אותם דברים איומים ונוראיים שמכבי עשתה לשחקנים ישראלים מאז תחילת המילניום ועל השחקנים שהיא הביאה רק כדי להחליש את היריבות. מה שאני זוכר, ותקן אותי אם אני טועה, שכל שחקן שמכבי הביאה לקבוצה, בטח ובטח ב-15 שנים האחרונות, קיבל צ'אנסים מספיקים להצליח בה, חלקם הצליחו, חלקם לא, ומי שלא הצליח בדרך כלל שוחרר מהר מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 4:03 pm 
Freshman

דניאל כתב:
עמוס לב כתב:
גם צבועים וגם מייבשים.

אמירה חזקה. רוצה להסביר לנו על מה אתה מבסס את זה?
אני כן אתן כמה עובדות:
- לפני שנתיים שחררו את מנקו כדי שיצבור דק ולא יתייבש, שנה שעברה שחררו את אריאל מאותה הסיבה
- תום מעיין שוחרר מהקבוצה כשהחליטו שאין לו אופק, במקום להמשיך ולהחזיק אותו ליתרת החוזה
- אסתמך על דברי אחרים בתרד - מנקו, שחקן צעיר לכל הדעות, שיחק 13 דק למשחק. אין מה לבדוק את הנתונים של טימור, נכון?
- למרות שירושלים יכלו להביא עוד ישראלי בכיר (טימור היה מתחת ל-25), הם העדיפו לא להביא וכך יצא שגם טימור וגם מנקו מראש יועדו לקבל יותר דקות
- הנקודה לעיל התחדדה אחרי העזיבה של פישר וג׳נינג (בלי קשר לאם הייתה נכונה) - ירושלים בפועל לא הביאו לשניהם מחליפים אלא העדיפו לתת יותר דקות למנקו
- פרט לזר נוסף, לירושלים לא הייתה סיטואציה בה שחקנים לא שיחקו בגלל מגבלות סגל. להבדיל, מכבי בשנה שעברה (ונראה שגם השנה) בנתה סגל של 13 שחקנים כך שבהגדרה 3 שחקנים יושבים על אזרחי בכל משחק. יבזורי אמנם לא צעיר אבל יובש די הרבה השנה

נכון, אפשר לטעון שייבשו את מאיור ואני אישית די מסכים שפרנקו היה צריך להשתמש בו הרבה יותר. אבל מפה ועד לאמירה שלך יש מרחק גדול מאד.
אני לא מאמין שמכבי החתימה שחקנים רק כדי שלא יהיו אצל האחרות, אבל עובדתית הם שנים בונים סגלים רחבים מאד על חשבון מיעוט דקות לשחקנים ישראלים לא מעטים. ירושלים עדיין לא בנתה סגל רחב כזה אפילו פעם אחת (לדעתי החוסר בסגל עמוק הוא אחת הסיבות להפסד האליפות)

עם כמה שאני לא מסכים עם האמירה,לדעתי גם לך יש כמה אי דיוקים.
מנקו אכן שיחק 13 דקות בממוצע,אך בחצי העונה הראשונה הוא שיחק 90% מהזמן בגארבג' טיים,לדעתי זאת בעיקר אשמתו של פרנקו אבל בכל זאת.
הם יכלו להביא ישראלי נוסף,אבל הם לא הביאו כי טימור כבר ישראלי בכיר,אין יותר מדי ישראלים בשוק שטובים ממנו,ומנקו כפי שאמרתי בתחילת העונה שיחק אך ורק בגארבג-לא יועדו לא דקות.
אני ממש בספק שירושלים לא הביאה מחליפים כי היא העדיפה לתת דקות למנקו,חוץ מזה שהם כן הביאו את את סוסה כמחליף לגנינג.
אני כן מאמין שירושלים מועדון שרוצה לפתח צעיירם וזה במיוחד בא לידי ביטוי בעונה של גרינגרג עם הפריצה של מנקו ואריאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 06, 2016 4:33 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
ודרך אגב, ההודעה שלי סתם הייתה מתגרה. רציתי לערוך ניסוי פבלוב. אין מה להגיד, הוא צדק.

זה באמת היה נראה ככה וחבל שלא היה על זה ליין בויונר

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, Google [Bot], Lakic, stavs, סאבוניס, עופר האדום, רלפי ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: