סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' יוני 20, 2024 3:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 379 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 9:28 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
picknroll כתב:
בתכלס מי שיודע הכי טוב מה הרמה ומה האפסייד האמיתי של צ'אט זה פרסטי. הוא יכול לטעות, אבל אם הוא לא מעביר אותו בטרייד, זה כנראה סימן שהוא עוד נותן הזדמנות להתפתחות שלו.
ווקר קסלר כפרוטוטייפ גובר כמו שצ'ט הוא פרוטוטייפ קאט.
ההבדל הוא כמובן באיכות ובבשלות. ווקר כנראה לעולם לא יהיה טוב כמו גובר, וצ'אט יכול להיות טוב כמו קאט, אבל לא בטוח. בכל מקרה עבור שניהם זה ייקח לפחות עוד שנתיים שלוש בערך.

כלומר, גם אני לא חושב שצ'אט הוא חסין.

מה הקשר בין צ'אט לבין קא"ט?
איך הם אותו פרוטוטייפ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 9:29 pm 
Hall of Famer

אם נהיה מדויקים, גם פרסטי לא יודע מה האפסייד של צ'ט. הוא אולי יכול להעריך עם הכי הרבה פרמטרים והכי מקרוב, אבל "יודע" זו לא המילה. בהגדרה, כשאתה מדבר על אירוע עתידי שיכול להתפתח כמעט לכל כיוון, אין "יודע".

ואני לא חושב שפרסטי צריך לעשות מחר בבוקר טרייד על צ'ט, או לעשות עליו טרייד בכלל. אני חושב שאסטרטגית, המטרה של אוקלהומה היא להתמודד על אליפויות בשנותיו היפות של SGA, לא לפתח פרוספקטים. ולכן הפעולות הנגזרות שלה צריכות להיות בהתאם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 9:50 pm 
Freshman

צ׳אט נתן עונת רוקי פנומנלית ופלייאוף טוב עם סיומת שהשאירה קצת טעם רע.
סהכ היתרונות שהוא מביא לשולחן כבר עכשיו תורמים הרבה לקבוצה ולנצחונות.
לא מאמין שמישהו ירצה לשלם את המחיר המופקע שפרסטי יבקש עליו אם לא יקבל ניתוק.

הרעיון בקבוצה הוא לנצל יתרונות ולכסות על חסרונות.
כתבנו עוד לפני הפלייאוף שבהינתן חוסר הניסיון וחוסר המסה, קצת לא הוגן לשלוח את צ׳ט לבד עם 4 גמדים סביבו.
הצעתי שחקן כמו דריימונד גרין שישלים את הרוך המסוים של צ׳ט.
אולי במקום להביא לקבוצה עוד גארד צעיר או פורוורד גמור יתנו מענה לדבר הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 9:51 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
זו הסתכלות סופר צרה שמרמזת שלא ראית את הסדרה

לא טענתי שראיתי את הסדרה (להיפך, רשמתי איפשהו שכמעט ולא)
אבל אף אחד היום הרי לא יטען שדאלאס צריכה "כוכב שני", או "כוכב שלישי", נכון?
אז אני באמת מנסה להבין, איך אוקלהומה עם כוכב ראשון שהראה שמתעלה לרמת גבוהה מאוד במאני-טיים, כוכב שני שבפלייאוף ראשון שלו בסך הכל היה בסדר גמור (גם אם ירד קצת בנתונים לעומת העונה הסדירה - לגיטימי לגמרי, שלא לומר "צפוי"), וכנ"ל לגבי הכוכב השלישי - כאשר אצל שלושתם עדיין טיבעי מאוד לצפות לשיפור, הן אישי והן קבוצתי כ"טריו שירוץ שנים ביחד" - צריכה את הכוכב הנוסף, בעוד קבוצות אחרות (דאלאס כאמור, דנבר, מינסוטה, אפילו בוסטון במובן מסוים) מסתדרות מצוין בלי "כוכב שלישי"?
בניסוח אחר, למי מהקבוצות שציינתי יש שחקן ברמה של צ'ט (בתקווה ריאלית, אף טוב יותר עוד שנה-שנתיים) כ"כינור רביעי"?

מסכים לגמרי לגבי הרטנשטיין, שאוקלהומה יכולה לתת לו חוזה יפה לשנתיים (שיסתיים כאמור במקביל לקיץ בו הם צריכים להאריך חוזים), והוא עדיין לא עשה כסף באמת גדול בקריירה (23M בשש עונות) - אז בהחלט יכול להיות ש"יעבור בשביל הכסף".
הוא גם שחקן קלאסי שאתה יכול לתת לו רק 10 דקות במשחק כמחליף של צ'ט במשחקים מסוימים (והרבה יותר במשחקים אחרים, תלוי מצ'-אפ וכו') - ולא נראה ש"ישבור את חדר ההלבשה" כתוצאה מכך.

אוריאל, לגבי קיירי - אז היות שה"ביקורות" לגביו נאמרות כבר שנים (ועל גבי הפורום כאן, אני ממובילי הדעה כנגדו...). אז הצלחה/השתלבות בשנה בודדת לא מוכיחה שה"תזה שלנו" לא הייתה נכונה (כי צדקנו כמה וכמה פעמים בעבר), אלא שהפעם זה הצליח (הכל גם יחסי, עם ברונסון במקומו הם היו פחות טובים? עם ג'רו הולידיי? עם ד'זונטה מארי? מייק קונלי?). סתם זורק רנדומלית שמות של גארדים שהחליפו קבוצות (ומשתכרים משמעותית פחות מקיירי, אגב)...

נדב (ואחרים...), לגבי זה שצ'ט לא "אנטצ'אבל" בעיניך, אלא "סחיר".
מה בעצם המשמעות - האם תמליץ להם להעביר אותו (ביחד עם גידי ועוד מנפחי משכורות) תמורת איזה דוראנט/טאונס/מרקאנן (אילו עוד גבוהים מובילים "רלוונטים לטרייד" יש בליגה?)?
לטעמי זה יהיה צעד רע מאוד עבורם.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 10:01 pm 
Hall of Famer

תמורת טאונס, בלי שום ספק בכלל
לא השניים האחרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 10:08 pm 
Junior

Bluey כתב:
צ׳אט נתן עונת רוקי פנומנלית ופלייאוף טוב עם סיומת שהשאירה קצת טעם רע.
סהכ היתרונות שהוא מביא לשולחן כבר עכשיו תורמים הרבה לקבוצה ולנצחונות.
לא מאמין שמישהו ירצה לשלם את המחיר המופקע שפרסטי יבקש עליו אם לא יקבל ניתוק.

הרעיון בקבוצה הוא לנצל יתרונות ולכסות על חסרונות.
כתבנו עוד לפני הפלייאוף שבהינתן חוסר הניסיון וחוסר המסה, קצת לא הוגן לשלוח את צ׳ט לבד עם 4 גמדים סביבו.
הצעתי שחקן כמו דריימונד גרין שישלים את הרוך המסוים של צ׳ט.
אולי במקום להביא לקבוצה עוד גארד צעיר או פורוורד גמור יתנו מענה לדבר הזה.

אני מסכים מאוד עם ההודעה הזאת.
יש פה בעיני אובריאקשן מוגזם לגמרי לסדרה שבה הוא התקשה כצפוי מול מה שכולנו ידענו שהוא יתקשה, אבל זה אפילו רחוק מלהיות לגמרי אשמתו של צ׳ט - הוא די הופקר עם רביעיית גארדים סביבו רוב הזמן.

ולמרות הנחיתות הפיזית המסוימת - שאני משוכנע שתתמזער בעתיד, מה שהולמגרן הרבה העונה, רוב הגבוהים לא חולמים עליו אפילו.
יש כאן שחקן שכמעט בודאות יהיה אחד מ10 הגבוהים הטובים בליגה תוך כמה שנים, ושקל לשלב בכל התקפה בערך.
יש פה אתגר של איך לצוות לו שחקנים שיכפו על החיסרון שלו - והתאנדר כנראה יצטרכו להתבגר ולזנוח חלק מהחלומות של התקפת פייב אאוט לצד הפיזיות הזאת, אולי יצטרכו לוותר על כמה נכסים, אבל הם לגמרי מחזיקים בנכס בדמותו של צ׳ט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 10:16 pm 
Freshman

נורטון כתב:
לא השניים האחרים

טאונס רעיון מעניין, הייתי נשאר עם צאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 10:37 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
לא השניים האחרים

באמת לא מבין את זה
צ'ט על חוזה של 25M לשנתיים הבאות, מחובר טוב לקבוצה, וצפוי רק להשתפר.
טאונס 102M... (ועוד 118M בשתי העונות שאחריהן, שאין לדעת, אולי יהיה בהם כבר "נטל כלכלי")
איך אפשר להשוות

במחי טרייד כזה, כל הגמישות הכלכלית של אוקלהומה תלך לפח.
אגב, אם אחד החסרונות של צ'ט זה שהוא לא מצליח "להחזיק את הצבע לבד", האם לטאונס יש קבלות שהוא כן מצליח בכך בקבוצה משמעותית?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 10:46 pm 
Hall of Famer

אני לא רואה פה שום אובריאקשן, אלא ניתוח קר וריאליסטי של המציאות.

לא ראיתי שמישהו טוען שהולמגרן שחקן פח או שאין לו פוטנציאל או שאוקלהומה חייבת להעביר אותו כאן ועכשיו. השאלה היא שאלה של מיקוד והזדמנויות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 11:15 pm 
Hall of Famer

אה,ברור, אם לוקחים שכר בחשבון. אבל בעיניי טאונס כנראה שחקן טוב יותר משצ'ט אי פעם יהיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 11:41 pm 
Junior

בסבירות לא קטנה גם מרקאנן.

אם אני צריך להמר, פרסטי יעדיף להשאיר את צ'אט ולהביא גבוה ריבאונדר עם גוף. אולי אפילו על חשבון הורדת צאט לספסל במצאפים רלוונטיים עם זה יהיה מישהו טוב מספיק.
נגיד קליבלנד מחליטים שהם מוותרים על אחד משני הגבוהים שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 12:20 am 
Hall of Famer

אני באמת לא מבין פה את ההודעות.
הולמגרן בדיוק סיים עונת רוקי נהדרת שברוב העונות האחרות הייתה מזכה אותו בתואר רוקי השנה. אם נסתכל על 10 העונות לפני הנוכחית, הוא לא היה זוכה בודאות בעונה של דונצ'יץ', כנראה לא בעונה של מוראנט. לגבי העונות של באנקרו וקא"ט יש דיון. בשאר העונות הוא היה לוקח.
מעבר לכך, מדובר באמת בפוטנציאל מיוחד. 2.16 עם תנועתיות ושליטה בכדור כמו גארד וגם קליעה חלקה, גם אם עדיין אנחנו לא יודעים כמה היא טובה. הפוטנציאל באמת עצום. אין שום תסריט שבעולם שאוק.סיטי מוותרים עליו למעט טרייד של אולסטאר בשיא הקריירה שלו.
כרגע הבעיה הגדולה ביותר שלו היא הדקיקות וחוסר הפיזיות (אם שמים את פוטנציאל הפציעה בצד), אבל גם הבעיה הזאת יכולה להיפטר, לפחות באופן חלקי שלא יהפוך אותה לאקוטית. דבר ראשון התסריט הסביר הוא שהולמגרן יעלה מאסה ושרירים. הוא אף פעם לא יהיה דווייט הווארד נניח, אבל רוב הסיכויים שהוא גם יאבד את המבנה האיטרייתי ולא ניתן יהיה לדחוף אותו כאילו הוא לא קיים. ואז האתלטיות והטיימינג המצויין שלו לחסימות יהפכו אותו לשחקן הגנה טוב מאד. דבר שני, הת'אנדר חייבים, אבל חייבים לצוות לידו מישהו שיעזור. בין אם זה סנטר שיעביר אותו לעמדה מספר 4 (בעיני זה הדבר הכי טוב) או פאוור פורוורד פיזי מאד שיכול גם לשים גוף על הסנטרים שממול.

שג"א יהיה השחקן המרכזי של אוקיי.סי, אבל הולמגרן הראה שלצד כוכב 1a יש להם בידיים מישהו עם אופציה סבירה לחלוטין להפוך ל - 1b.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 12:23 am 
Hall of Famer

לא בדיוק, כח לצ'ט יש הנדל לא רע, אבל בסופו של דבר, הוא חודר גרוע לסל, בטח כשמשווים לקאט
הוא לא הראה בכלל לדעתי שהוא טוב כיוצר לעצמו והוא צריך שיזינו אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 12:27 am 
מנהל פורום

הסגן של שגא זה ג'יי דאב לא צ'ט
אבל כן, לצ'ט הייתה עונה אדירה
כמו שאתה רואה עמוס, הציבו כאן רף מאוד גבוה להחלפה עליו ולכן זה לא סותר את העונה המצוינת שלו
אף אחד כאן לא הציע לחפש עליו טרייד באופן אקטיבי
הדיון הוא יותר טאצ'אבל או לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 12:31 am 
Hall of Famer

מה זה טאצ'בל או לא. שג"א הוא אנטצ'בל, זה ברור, לא? ואם מחר פופוביץ' מתחרפן ומציע את וומבי, אז הוא אנטאצ'בל או טאצ'בל? ואם לא השחקן שיכול להיות הכי גדול בהיסטוריה בתחילת דרכו, אלא סתם דונצ'יץ' או יוקיץ', גם אז פרסטי אומר לא?
ברור שיש דילים שיעבירו את הולמגרן מהמערב התיכון, אבל הסיכוי להם הוא קלוש. צריך הרבה מאד בשביל להזיז את הולמגרן מאוקלהומה סיטי וזה לא יקרה בשנים הקרובות באחריות, אלא אם תסריט הפציעות או איזה מלטדאון נפשי יתרחשו.
כרגע הסגן של שג"א זה וויליאמס, אם בעונה הבאה ובטח בעוד 2 עונות זה יישאר כך, אז זה אומר שצ'ט פשוט לא התפתח/נפצע. הת'אנדר, אם הם שואפים לאליפות, חייבים לבנות את הקבוצה כשהולמגרן הוא הצלע השניה של שג"א.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 12:33 am 
מנהל פורום

היה כאן אחד שאמר אנטצ'אבל ואז עלו ספקולציות ריאליות יותר או פחות אבל לא מדע דימיוני כמו וומבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 12:47 am 
Hall of Famer

לא עלתה שום ספקולציה ריאלית. ההצעה שלך של לייבלי סטייל פלוס פי.ג'יי וושינגטון היא ברמת ההזיה, צר לי.
לגבי קא"ט, דוראנט, מרקאנן זה אולי לא הזיה, אבל אין שום סיכוי שבעולם שאני ואני מעריך שגם פרסטי יילך על טרייד שכזה.
קא"ט נשמע מעניין, אבל זה שחקן שהוכיח שני דברים בקריירה שלו - שהוא יודע להיפצע ושהאופי, או המחוייבות לניצחון שלו בעייתית. העונה זה מסתדר יותר מאשר בעבר, אבל הוא בהיררכיה די צלע שלישית (כלומר התקפית הוא אחרי אנט, אבל גובר משמעותי ממנו בסכימות של מינסוטה). לא הייתי שם את הביצים שלי בסל שלו כצלע שניה מובהקת ולא כשחקן שאמור להחזיק לי את הגנת הפנים.
בקיצר, בעיני הדרך היחידה להוציא בקיץ הנוכחי את הולמגרן מאוקלהומה היא הצעה הזויה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 7:22 am 
Junior

עכשיו אתה אומר את זה, אבל חכה שלוש עונות שבהן אוקייסי עפה בסיבוב ראשון ושני וכולם יתחילו לחפש רעיונות לאיך לפתור את הבעיה שלהם. אם זכרוני אינו בוגד בי, אז הבעלים של אוקייסי הם קמצנים בני קמצנים שלא יהיו מוכנים לשלם מס מותרות ואז תהיה עוד מכירה של נכסים ועוד שחקנים ממורמרים שלא מקבלים הארכות חוזה בשווי השוק שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 7:30 am 
Junior

שני שחקנים שיכולים לתפקד כארבע ואפשר אולי יהיה להשיג אותם במחיר הנכון: מרקאנן ואבדיה. במחירים שונים.
שניהם פלוס בהגנה ובהתקפה, יודעים לזרוק ולקלוע, ריבאונדרים סבירים לעמדה שלהם.
מבחינת גבוהים שאפשר יהיה להשיג במחיר הנכון: אחד מהסנטרים של קליבלנד אם היא תחליט לרוקן את הרוסטר אחרי שמיטצ'ל יעזוב.
אוקייסי יכולה גם לבחור בדראפט גבוה ולנסות לפתח אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 8:17 am 
מנהל פורום

עמוס לב כתב:
לא עלתה שום ספקולציה ריאלית. ההצעה שלך של לייבלי סטייל פלוס פי.ג'יי וושינגטון היא ברמת ההזיה, צר לי.
לגבי קא"ט, דוראנט, מרקאנן זה אולי לא הזיה, אבל אין שום סיכוי שבעולם שאני ואני מעריך שגם פרסטי יילך על טרייד שכזה.
קא"ט נשמע מעניין, אבל זה שחקן שהוכיח שני דברים בקריירה שלו - שהוא יודע להיפצע ושהאופי, או המחוייבות לניצחון שלו בעייתית. העונה זה מסתדר יותר מאשר בעבר, אבל הוא בהיררכיה די צלע שלישית (כלומר התקפית הוא אחרי אנט, אבל גובר משמעותי ממנו בסכימות של מינסוטה). לא הייתי שם את הביצים שלי בסל שלו כצלע שניה מובהקת ולא כשחקן שאמור להחזיק לי את הגנת הפנים.
בקיצר, בעיני הדרך היחידה להוציא בקיץ הנוכחי את הולמגרן מאוקלהומה היא הצעה הזויה.

לדעתך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 9:26 am 
Hall of Famer

picknroll כתב:
עכשיו אתה אומר את זה, אבל חכה שלוש עונות שבהן אוקייסי עפה בסיבוב ראשון ושני וכולם יתחילו לחפש רעיונות לאיך לפתור את הבעיה שלהם. אם זכרוני אינו בוגד בי, אז הבעלים של אוקייסי הם קמצנים בני קמצנים שלא יהיו מוכנים לשלם מס מותרות ואז תהיה עוד מכירה של נכסים ועוד שחקנים ממורמרים שלא מקבלים הארכות חוזה בשווי השוק שלהם

זה היה אלי? ברור שאני רושם את ההודעה עכשיו כשהולמגרן סיים עונת רוקי נהדרת והפוטנציאל להתפתחות משמעותית קיים מול העיניים שלנו. אם בעוד 3 שנים אוקייסי יעופו בסיבוב הראשון, אז ברור שצריך לעשות שינוי. אבל מה אתה בא להגיד? שהתסריט שלך זה כישלון?

אוריאל, ברור שההודעה שלי היא לדעתי. אבל הדבר היפה במציאות זה שאם נחיה גם נראה מה באמת יקרה ונקבל תשובה לפחות אם אני טועה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 9:38 am 
Hall of Famer

ברור שאם נחיה גם נראה, אבל צריך להבין את תחולת הדיון כי יש פה שימוש יתר ב"הזיה" על הטיותיה.

מאחר ששוב, אף אחד לא אמר "חובה על הת'אנדר להעביר את צ'ט", בסך הכל אין פה באמת ויכוח גדול מדי. יכול להיות ויכוח על תקרת הפוטנציאל שלו בעיני המתבונן (אני ממשיך לחשוב שהוא יהיה שחקן פחות משמעותי ממה שחושבים חובביו), אבל מהות העניין זה מה אוקייסי צריכים לעשות בהינתן שיש להם שחקן סף MVP בשל ונוכח לשנים הקרובות. ומזה, לדעתי, צריכות להיגזר כל ההחלטות שלהם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 10:11 am 
Hall of Famer

יש כל כך הרבה סוגיות מעניינות בנוגע לת'אנדר אבל אנחנו עוסקים בעתידו של צ'אט, בגלל שנדב לא מסוגל להגיד - לא לעצמו ובטח לא לנו - שהוא טעה.

יכול להיות שאף אחד לא יודע מה יעלה בעתידו ואיזה שחקן הוא יהיה אבל אם יש מישהו שבוודאות לא יודע זה נדב כי צ'אט כבר עכשיו הוא שחקן טוב יותר ממה שהוא חשב שהוא יהיה.

עלק לא מעורב רגשית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 10:16 am 
Hall of Famer

ואני מסכים עם עמוס - בתיאוריה, כל שחקן בליגה הוא טאצ'בל, בטח כשיש את וומבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 20, 2024 10:26 am 
Hall of Famer

Att כתב:
יש כל כך הרבה סוגיות מעניינות בנוגע לת'אנדר אבל אנחנו עוסקים בעתידו של צ'אט, בגלל שנדב לא מסוגל להגיד - לא לעצמו ובטח לא לנו - שהוא טעה.

יכול להיות שאף אחד לא יודע מה יעלה בעתידו ואיזה שחקן הוא יהיה אבל אם יש מישהו שבוודאות לא יודע זה נדב כי צ'אט כבר עכשיו הוא שחקן טוב יותר ממה שהוא חשב שהוא יהיה.

עלק לא מעורב רגשית.

שמע, אתה מביך בקטע אחר. ממש אבל. שים בצד את זה שאתה קורא למאמן של אולקהומה "מארק" ולהולמגרן "צ'אטוש". אתה פשוט לא מסוגל לנהל דיון ענייני על כלום. איך אמר פעם עורך דין טוב ממכריי? "ווליום חזק-טיעון חלש". זה המהות שלך. היחס מלל/ערך שלך הוא הכי נמוך בפער בפורום הזה.

אין לי שום בעיה להודות כשאני טועה. למשל, אצל לוקה טעיתי ביג טיים. חשבתי שהוא יהיה כשלון בליגה והוא כוכב-על. אני שמח שטעיתי. כי אני אוהב כדורסל, ואני אוהב שחקנים טובים שמשחקים טוב. ואני גם לא חי במרתף של ההורים שלי וחושב שאני מנהל-על, אז קל לי יותר לקחת את הטעויות שלי בקלות.

לענייננו, אני כותב עובדות בלבד. עונת הרוקי של צ'ט הפתיעה לטובה בסדירה, וגם כתבתי במהלכה שהוא מפתיע אותי לטובה. בפלייאוף הוא נחלש והחולשות שלו התחדדו. מכאן והלאה נכתבו הרבה דברים מהותיים. חלקם קשורים ישירות לניהול, מה שאתה תמיד טוען שמעניין אותך ומה שאתה תמיד מוכיח שאתה לא מבין בו כלום.

יש לך הזדמנות לכתוב לעניין, אבל אתה לא מסוגל לכתוב לעניין. פאתט.

אגב, היוזרים שהחליטו שהנושא "עתידו של צ'ט" מעניין אותם וכתבו דברים מהותיים בעניין, על אף חוסר ההסכמה (זה נקרא דיון מעניין) עשו זאת כי הנושא מעניין אותם, לא כי "נדב לא מסוגל להגיד שהוא טעה". רמת הבנת המציאות שלך היא של ילד.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 379 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, Google [Bot], ציפה דריפה אלמדלסי ו 40 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: