סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 1:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יולי 02, 2014 1:18 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
קורובייב כתב:
יוסי22 כתב:
רייס עשה את הדבר הנכון , מכבי בוודאי עשו את הדבר הנכון כשלא התקרבו לסכומים הללו ורק חימקי יצאה המפגרת של השכונה .

2.5 מיליון דולר לרייס ... כמה מטומטם צריך להיות בשביל דבר כזה ? אפילו החוזה המופרך בזמנו של איידסון בברצלונה היה עסקת השנה על יד הדבר הזה .

אפילו אם הם החליטו שהוא הדבר הכי טוב שהם יכולים להשיג ויש להם כסף מיותר גם ב-2 מיליון הוא היה אצלם בלי שום תחרות , פשוט מועדון כושל שלא יגיע לכלום כי הוא מנוהל בצורה חובבנית בצורה בלתי נתפסת.

יהיה בזה משהו שמסמל את ההבדל בין מכבי לחימקי אם הם ישלמו 2.5 על רייס ומכבי תוציא מהכיס 650 אלף(מיליון בחוזה פחות הפיצוי לרייס) על פארגו .

אני חושב שכתבו איפו שהוא שקבוצות ברוסיה, אם הם מחליטות לחתוך אותך לא תראה מהם גרוש יותר ואין לך דרך לחייב אותם לשלם. ככה שיכול להיות שזה הימור בשביל רייס.

אני לא יודע מי כתב את זה אבל מי שכתב את זה אין לו מושג. זה היה נכון אולי ללפני כמה שנים אבל היום זה בלתי אפשרי. שחקן שלא מקבל שכרו בימיינו יכול להגיש תביעה לבית הדין של פיב"א בעניין, ינצח בוודאות (אלא אם יש סיבה מוצדקת לזה שחותכים אותו... אבל זה לא המקרה) ואז פיב"א תכפה על הקבוצה לשלם או שלא תוכל להחתים שחקנים חדשים. בקבוצות של הכסף הגדול אין מצב שתחתום ולא תקבל את הכסף שלך היום אלא אם הקבוצה תתפרק או משהו בסגנון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 6:59 am 
Junior

http://sports.walla.co.il/?w=/170/2760853
מכבי במלכודת דבש, מצד אחד חצי מליון ביד ולחסוך מליון דולר על המשכורת של טיוס, מצד שני בגלל החוק הרוסי בלי בלו וטיוס הם בנחיתות רצינית לעומת ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 9:04 am 
Sophomore

אם טיוס ילך, מכבי יכולה להחתים את כדיר :hi_hi_hi:

בד"כ זה בא בעסקת חבילה עם אליהו + עזיבה של כדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:04 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לטיוס אין סעיף יציאה, ואני גם לא רואה את מכבי משחררת אותו. אבל הפדרמנים... לך תדע. אולי דייויד יגיד שהוא מעדיף שאלטיט ישחק גם אם יפסידו 10 משחקי ליגה...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:11 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אני קורא לאוהדי מכבי תל אביב לא לקנות מנויים עד שיבטיחו להם קבוצה אטרקטיבית
ושיהיה ברור לפדרמנים -יש להתנות את רכישת המנוי בהחזר כספי אם הקבוצה לא תזכה לפחות ב-2 תארים
לקרוא את הטוקבקים בוואלה בכתבה על טיוס ולהיגעל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:14 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ברגגע שכתבת "לקרוא את הטוקבקים" אפשר היה לעצור... מי קורא טוקבקים, ומי קובע דעות לפיהם?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:32 am 
Hall of Famer

הכי כיף לקרוא טוקבקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:33 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
ברגגע שכתבת "לקרוא את הטוקבקים" אפשר היה לעצור... מי קורא טוקבקים, ומי קובע דעות לפיהם?

רק את המשעשעים...וגם פה היה מי שרשם ..אני שמח שלא חידשתי את המנוי....
יכול להגיד לך שלא משנה איזה דייסה ג'ף מבשל לנו, אני אהיה ביציע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:35 am 
Freshman

אם מכבי מאבדת השנה גם את טיוס וגם את בלו היא בבעיה רצינית מאוד בליגה
אין לה ישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:46 am 
Junior

עם אוחיון, לנסברג, פניני ופישר היא במצב מעולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:51 am 
Freshman

דניאל כתב:
עם אוחיון, לנסברג, פניני ופישר היא במצב מעולה

במצב מעולה להפסיד יותר משחקים ממה שהיא הפסידה העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 11:11 am 
Junior

יש הרבה סיבות להפסדים שלה השנה, ואל תשכח שבסוף היא לקחה טרבל. הסגל הישראלי שרשמתי, שסביר שיחוזק בישראלי נוסף, הוא די בבירור הכי טוב בליגה. בכל מקרה, מפה ועד להגיד שאין לה ישראלים המרחק עוד רחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 11:25 am 
Freshman

הסגל הישראלי שרשמת הרבה פחות טוב מזה שהיה לה העונה
הם לא יביאו מחליף ברמה של בלו ואפילו לא קרוב והם גם לא יביאו מחליף ברמה של טיוס. גם פישר לא באותה רמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 11:51 am 
Sophomore

ועדיין הם ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שיש לקבוצות אחרות להציע.
לירושלים הגדולה יש את הלפרין ואליהו ששניהם לא מספיק טובים למכבי, והכי טוב שהם יכולים להשיג בשוק הנוכחי זה רוט כזה, שגם הוא כמובן לא מספיק טוב למכבי. סגל ישראלי נחות בהרבה. על שאר הקבוצות אין מה לדבר בכלל. דווקא מבחינת הזרים, הקבוצות בליגה הראו יכולת להתמודד עם מכבי מבחינת התפוקה של הזרים. למשל בעונה שעברה שחקנים כמו קרלון בראון, דונטה סמית', האניקט, פאלמר, דיימון סימפסון, גם אם חלקם לא היו מצליחים להתמודד ביורוליג כמו הזרים של מכבי, בליגה הם נותנים תפוקה לא פחות גבוהה מהזרים של מכבי כולל מול מכבי עצמה.
הבעיה של מכבי עם הישראלים זה חוסר היכולת שלהם לתרום ביורוליג, בליגה הם ממש לא בעיה, להפך, בדרך כלל הישראלים של היריבה הם בעיה והזרים הם היחידים שמצליחים להתמודד עם מכבי. דוגמה קיצונית לכך הייתה הגמר האחרון.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 12:01 pm 
Freshman

הם עדין ברמה יותר גבוהה אבל הפערים הצטמצמו. אוחיון ופניני לדעתי הם לא שוברי שוויון ואפילו לא קרובים לזה
טיוס ובלו כן היו כאלו
אני מסכים לניתוח שלך לגבי הזרים ולכן הפער ברמת הישראלים מאוד חשוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:01 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
לטיוס אין סעיף יציאה, ואני גם לא רואה את מכבי משחררת אותו. אבל הפדרמנים... לך תדע. אולי דייויד יגיד שהוא מעדיף שאלטיט ישחק גם אם יפסידו 10 משחקי ליגה...

אני חושב שבמצב הנוכחי לשחרר את טיוס יהיה מהלך חכם של מכבי, לכן גם מן הסתם דווקא את זה הם לא יעשו.

הוא מסיים חוזה בסוף השנה ואין סיכוי שישאר כנראה. הוא שחקן טוב אבל לא "יתרון ברור" בליגה (למעשה אין אף ישראלי שהוא כזה היום למעט בלו שפרש) ולדעתי הוא נתן עונת אוברייטד קלאסית במכבי בשנה שעברה שהסיכוי שהוא יהיה באותה רמה יותר נמוך אחרי שכל הקו האחורי הלך, המאמן הלך וכו'.

פישר על פי ONE מקבל אזרחות (שזה ביזיון מכיוון אחר כבר אבל זה לא ממש משנה). אם אני מכבי אני מחתים את פישר ל3 שנים ב400 אלף דולר לעונה או משהו בכיוון. משחרר את טיוס ולוקח את החצי מיליון דולר והכסף שמתפנה מהשכר שלו ומשקיע בזרים יותר איכותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:11 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אני חושב שבמצב הנוכחי לשחרר את טיוס יהיה מהלך חכם של מכבי, לכן גם מן הסתם דווקא את זה הם לא יעשו.

הוא מסיים חוזה בסוף השנה ואין סיכוי שישאר כנראה. הוא שחקן טוב אבל לא "יתרון ברור" בליגה (למעשה אין אף ישראלי שהוא כזה היום למעט בלו שפרש) ולדעתי הוא נתן עונת אוברייטד קלאסית במכבי בשנה שעברה שהסיכוי שהוא יהיה באותה רמה יותר נמוך אחרי שכל הקו האחורי הלך, המאמן הלך וכו'.

פישר על פי ONE מקבל אזרחות (שזה ביזיון מכיוון אחר כבר אבל זה לא ממש משנה). אם אני מכבי אני מחתים את פישר ל3 שנים ב400 אלף דולר לעונה או משהו בכיוון. משחרר את טיוס ולוקח את החצי מיליון דולר והכסף שמתפנה מהשכר שלו ומשקיע בזרים יותר איכותיים.

טיוס ישראלי, צעיר יחסית לפישר,וזול יחסית לפישר

לצערי לא נראלי שיוותרו עליו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:17 pm 
Senior

מה זה משנה שטיוס צעיר אם הוא יעזוב בשנה הבאה? אין להם מה להרוויח מזה שהוא צעיר. זה שפישר "זקן" דווקא עוזר להם כי אותו הם יכולים להחתים ל3 שנים שבהם הוא עדיין יהיה יעיל מאד. בו נגיד שההבדלים בין פישר לטיוס לדעתי זה 20-40% לטובת טיוס ביכולת, הוא אתלטי יותר וריבאונדר טוב יותר, מצד שני לפישר קליעה הרבה יותר טובה מחצי מרחק. עדיין שווה למכבי לוותר על זה בשביל זרים יותר טובים, בינהם גם שחקן פנים. מאשר להתעקש על טיוס (ואז לבזבז עוד כסף על פישר כישראלי שלישי בשביל שלא ילך לירושלים) העונה ולהתפשר על זרים הרבה פחות טובים. מבחינה מקצועית המהלך הנכון זה לשחרר את טיוס ולהרוויח עליו כסף ולהשתמש בכסף לחיזוק הקבוצה. אני לא חושב שיש פה מישהו שבאמת מאמין שטיוס זה שחקן שיכול לסחוב את מכבי למשהו, הוא שחקן משלים קלאסי אבל אם לא יהיו מסביבו שחקנים מספיק טובים הוא לא יראה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:22 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
מה זה משנה שטיוס צעיר אם הוא יעזוב בשנה הבאה? אין להם מה להרוויח מזה שהוא צעיר. זה שפישר "זקן" דווקא עוזר להם כי אותו הם יכולים להחתים ל3 שנים שבהם הוא עדיין יהיה יעיל מאד. בו נגיד שההבדלים בין פישר לטיוס לדעתי זה 20-40% לטובת טיוס ביכולת, הוא אתלטי יותר וריבאונדר טוב יותר, מצד שני לפישר קליעה הרבה יותר טובה מחצי מרחק. עדיין שווה למכבי לוותר על זה בשביל זרים יותר טובים, בינהם גם שחקן פנים. מאשר להתעקש על טיוס (ואז לבזבז עוד כסף על פישר כישראלי שלישי בשביל שלא ילך לירושלים) העונה ולהתפשר על זרים הרבה פחות טובים. מבחינה מקצועית המהלך הנכון זה לשחרר את טיוס ולהרוויח עליו כסף ולהשתמש בכסף לחיזוק הקבוצה. אני לא חושב שיש פה מישהו שבאמת מאמין שטיוס זה שחקן שיכול לסחוב את מכבי למשהו, הוא שחקן משלים קלאסי אבל אם לא יהיו מסביבו שחקנים מספיק טובים הוא לא יראה טוב.

אבל פישר כבר בסוף הקריירה שלו אני חושב, לא ? אתה באמת חושב שהוא יהיה שווה משהו בעוד שנתיים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:28 pm 
Freshman

אכן בסיטוציה של מכבי מתוך שיקול קר נכון למכור את טיוס העונה ולא לאבד אותו בחינם בסוף העונה.
אבל בשביל זה מכבי צריכה חשיבה לטווח ארוך ואת זה אין שם
אין למכבי את היכולת להחליט שהעונה הבאה הם יהיו פחות טובים וייכנסו לתהליך ממנו הם יצאו טובים יותר בעוד שנתיים שלוש

נערך לאחרונה על ידי alma בתאריך ה' יולי 03, 2014 1:29 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:29 pm 
מנהל פורום

פישר משחק משחק שהגיל פחות קריטי, כלומר כמו שהוא משחק
רך, חצי מרחק, חסימות נקיות שבאות מתיזמון יותר מאשר מניתור הוא יכול להמשיך באותה תפוקה עוד שלוש שנים בכיף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:34 pm 
Senior

בן 33 עוד מעט, קלע בשנה שעברה 10 נק' ו 6 ריב' בקבוצת צמרת בגרמניה. אני מניח שבחוק הרוסי ובליגה שלנו יש לו עוד 3 שנים שבהם הוא יהיה טוב ויעיל לפחות. לא כוכב אבל אם טיוס נתן השנה בליגה 9 נק' ו 6 ריב' בממוצע אני מניח שפישר יתן פחות או יותר אותו הדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 1:36 pm 
Senior

alma כתב:
אכן בסיטוציה של מכבי מתוך שיקול קר נכון למכור את טיוס העונה ולא לאבד אותו בחינם בסוף העונה.
אבל בשביל זה מכבי צריכה חשיבה לטווח ארוך ואת זה אין שם
אין למכבי את היכולת להחליט שהעונה הבאה הם יהיו פחות טובים וייכנסו לתהליך ממנו הם יצאו טובים יותר בעוד שנתיים שלוש

בגלל זה אמרתי שהם לא יעשו את זה.

ואני ממש לא חושב שטיוס זה ההבדל בין להיות יותר טובים או פחות טובים. לדעתי זה חלק שולי ולא חשוב במערכת. הוא שחקן טוב אבל ההבדלים בינו לפישר לא יהיו כאלה גדולים. מה שכן יקבע את הרמה של מכבי השנה זה הזרים שיגיעו עכשיו אחרי שכל הכוכבים עזבו. ואם השחרור של טיוס יתן עוד 500-600 אלף דולר לחיזוק הזה אז הסיכויש הם יהיו גם יותר טובים השנה הוא יותר גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 4:14 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אי אפשר להתעלם מכך שלטיוס מניות רבות בהצלחה של מכבי העונה, אבל אם מכבי יכולה לקבל עליו חצי מיליון דמי שחרור אולי באמת עדיף לה להחתים את פישר ולהשקיע את הכסף שנחסך בזרים יותר מוצלחים. פישר ישלים את סופו ושניהם יוכלו לתת 40 דקות טובות יחד וחוץ מזה גם בגיל 35 לדעתי הוא יוכל לתת תפוקה דומה (כמתאזרח) למה שלבאן מרסר נתן בזמנו. הוא גבוה מטיוס, קולע טוב מחצי מרחק ומכיר את המערכת.
כמובן שזה אומר שמכבי תאבד ישראלי צעיר וחשוב בהיררכיה כשאין גבוהים ישראלים סבירים בשוק ובעיות נוספות יהיו בריבאונד כאשר פישר נחלש בתחום בשנים האחרונות וסופו אף פעם לא היה חזק, ובהגנה האישית כאשר שניהם לא משהו בכלל, אבל אם מביאים זר תותח בעמדה 4 ריבאונדר שגם נותן הגנה וכמחליף את ג'ק כהן שייתן קליעה מבחוץ אפשר להסתדר.

סגל אפשרי יכול להיות:
פארגו, אוחיון
קרלון בראון, לנדסברג
סמית', פניני
זר ריבאונדר ואתלט, כהן
סופו, פישר
ישראלי נוסף: ניצן חנוכי (אל תצחקו. הוא אמנם נגר התקפי אבל שחקן דבק, קבוצתי עם סייז מצוין והגנה ברמה גבוהה שתפצה על היעדר ההגנה של בראון ולנדסברג)
זהו סגל יותר זול מהשנה ואפשר יהיה להשקיע את הכסף שחוסכים על בראון, כהן ופישר (כמחליפים של היקמן, בלו וטיוס) בנוסף לכסף שנחסך בעמדת המאמן ומהפיצוי על רייס על פארגו ועל זר רציני לעמדה 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 4:21 pm 
מנהל פורום

מכבי רק בדרג השני להגרלת היורוליג. איך זה בדיוק קורה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: