סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 24, 2024 3:58 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 470 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2024
הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 11:37 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
כן, יש את באלמר והמשוגע החדש מפיניקס וקיובאן היה כזה לפחות איזו תקופה. אבל הם בבירור המיעוט.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 11:44 pm 
Hall of Famer

ואם כבר, ולא מדברים על זה מספיק, אז אספקט אחד שבו קבוצות כן יכולות וצריכות להשתפר, זה בלהבין מה יש להם בידיים.

דיוינצ׳זו למשל, היה בידיים של מילווקי (אבל מילא , הוא היה צעיר אז ) אבל בעיקר של הווריורס, ותראו מה הוא שווה היום בניקס.
אותו כנ״ל ברנסון בדאלאס.
שלא לדבר על מיאמי שבשנים האחרונות, אוספת את כל הבררה שאף אחד אחר לא רוצה או לא מבין, והופכת אותם ליהלומים אחד אחד .

בגלל זה אני גם חושב, שעם כל הכבוד לכל הג׳י.אמים של כל הקבוצות, מה שריילי ואליסבורג עושים במיאמי הוא מופת של ניהול נכון. הם לוקחים בדיוק את השחקנים הנכונים, כמעט כל פעם מחדש ועושים את זה תוך כיבוד של שיקולים תקציביים בדרך כלל (מקום 11 בליגה כרגע בקאפ ספייס השנה, מקום 18 בעונת הגמר שלהם אשתקד), למרות שהם לא בהכרח בנויים על הדראפט (או לפחות לא ה״דראפט הקלאסי״.) בעיניי, מיאמי שווה קייס סטאדי ארוך וטוב, אולי אפילו יותר מכל קבוצה אחרת בליגה - בעיקר, בגלל שהיא בניגוד לדנבר, גולדן סטייט ואחרים, ממש לא בנויה על מזל. (באם לבד זה לא ״מזל״) אלא ניהול מקצועי נכון, הן ברמת הדרג הכלכלי והן ברמת הדרג המקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 11:50 pm 
Hall of Famer

ועוד משהו, שבדיוק חשבתי עליו.
מאז שפול אלן מת, פורטלנד הפכה להיות ממש, אבל ממש משעממת. יש אפילו שיגידו שיש לה בעלים אפאתיים לחלוטין למה שקורה, כל עוד הם עושים את המינימום להעמיד קבוצה בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 12:01 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ואם כבר, ולא מדברים על זה מספיק, אז אספקט אחד שבו קבוצות כן יכולות וצריכות להשתפר, זה בלהבין מה יש להם בידיים.

דיוינצ׳זו למשל, היה בידיים של מילווקי (אבל מילא , הוא היה צעיר אז ) אבל בעיקר של הווריורס, ותראו מה הוא שווה היום בניקס.
אותו כנ״ל ברנסון בדאלאס.
שלא לדבר על מיאמי שבשנים האחרונות, אוספת את כל הבררה שאף אחד אחר לא רוצה או לא מבין, והופכת אותם ליהלומים אחד אחד .

בגלל זה אני גם חושב, שעם כל הכבוד לכל הג׳י.אמים של כל הקבוצות, מה שריילי ואליסבורג עושים במיאמי הוא מופת של ניהול נכון. הם לוקחים בדיוק את השחקנים הנכונים, כמעט כל פעם מחדש ועושים את זה תוך כיבוד של שיקולים תקציביים בדרך כלל (מקום 11 בליגה כרגע בקאפ ספייס השנה, מקום 18 בעונת הגמר שלהם אשתקד), למרות שהם לא בהכרח בנויים על הדראפט (או לפחות לא ה״דראפט הקלאסי״.) בעיניי, מיאמי שווה קייס סטאדי ארוך וטוב, אולי אפילו יותר מכל קבוצה אחרת בליגה - בעיקר, בגלל שהיא בניגוד לדנבר, גולדן סטייט ואחרים, ממש לא בנויה על מזל. (באם לבד זה לא ״מזל״) אלא ניהול מקצועי נכון, הן ברמת הדרג הכלכלי והן ברמת הדרג המקצועי.

גם ה"להבין מה יש לך בידיים" זה קצת פשטני. אני לא חושב שדאלאס לא הבינו שברנסון שחקן מצוין. במקרה שלו הניקס עשו עבודה מאד ספציפית כדי להביא אותו, כולל להחתים את אבא שלו כעוזר מאמן. מה שמחבר אותנו למקום של תחרות ועוד 29 מועדונים שגם הם רוצים להצליח. וגם האלטרנטיבה שהמאבס הביאו בסוף, קיירי, מתגלה בינתיים כגיבור שלהם בפלייאוף. בשורה התחתונה, לדאלאס עם קיירי יש סיכויי אליפות טובים יותר וכנראה לא במעט מהניקס עם ברנסון.

וגם בהקשר של דיויצ'נזו, לדעתי אתה שוב נותן לסגל הקצר של הניקס ולסגנון המאד ספציפי של ת'יבס לבלבל אותך. דיויצ'נזו זה שחקן שנולד להיות של ת'יבס. אבל בוא, עם כל הכבוד, אתה לוקח את אותו דיויצ'נזו לתפקיד מרכזי בדאלאס?

דברים הם תלויי הקשרים. זה מה שיפה בחיים ובניהול.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 12:05 am 
Hall of Famer

אגב נורטון, אני מסכים איתך לגבי מיאמי וזו גם הסיבה שספולסטרה מאמן שם כבר יותר מ15 שנה. ארגון מנוהל היטב.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 12:21 am 
Hall of Famer

אני חושב שאם דאלאס היו חושבים שברנסון יהיה שחקן של 28 נקודות למשחק, בקבוצת סיבוב שני בפלייאוף (או בטרמינולוגיה של אטט - שחקן טופ 10) אז יש מצב טוב שהם היו מנסים להשאיר אותו קצת יותר בכוח.
אבל אני מסכים שברנסון הוא דוגמה פחות טובה, כי הוא גם ככה היה שחקן טוב מאד. אלו השחקים הסבירים ומטה שפתאום מתגלים כאחלה ומעלה (דוגמת דיוינצנזו ) שהם תמיד סוג של פספוס. אני לא גאון כדורסל גדול, אבל כן מאד העדפתי שהווריורס יעשו מאמץ להשאיר אותו שנה שעברה... אז הם אמנם הביאו סוג של תואם (פודג׳מסקי) אבל זה לא זה. לכן גם דיברתי על מיאמי שהביאה בין השאר את מקס שטרוס (שהיה כלום בשיקגו), מרטין (שהיה קצת יותר מכלום אבל לא הרבה יותר) משארלוט, ואת דאנקן רובינסון שאמנם לא שיחק באף קבוצה קודם, אבל נדמה לי שהסתובב בכל מיני סאמר ליגים בלי שום ביקוש. האמת היא שאפילו זה שהם הביאו את באטלר היה שיחוק לא קטן, כי הוא לא רק שחקן מאד טוב, הוא גם שחקן מאד טוב שמביא אופי מאד מאד מסוים ומאד אובראצ׳יברי (למרות שאני לא בטוח לגמרי מה הביצה ומה התרנגולת כאן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 12:35 am 
Hall of Famer

שוב, לא רק שברנסון כבר היה שחקן טוב מאד (שעשה עם דאלאס ריצת פלייאוף חזקה מאד ובהחלט סומן כסוג של כוכב), זה שהניקס באמת עשו כל מאמץ כדי להביא אותו. וזה העניין בתחרות. אתה יכול להיות אחלה וסבבה, ועדיין מישהו ינצח אותך. והנה העניין בניהול ובמזל: שתמיד יש אלטרנטיבה, ואם הכוכבים מסתדרים אז בכלל נחמד. וככה דאלאס החליטה לנסות לנצח עכשיו עם קיירי, ואותו קיירי שכבר סומן כתמהוני שעבר זמנו והוא בדרך להפוך לנטל בכל מקום שיתפתה לקחת אותו, הפך להיות מי שמוביל את המאבס לסף גמר המערב.

ואני שוב אומר שהפרשנות לדיויצ'נזו היא לא ממש נכונה. עוד מתקופת המכללות ידוע שהג'ינג'י הוא חתיכת לוחם אנרגטי וקשוח, ושגם יש לו יד חביבה לשלוש לצד מגבלות טכניות ואתלטיות. לא מדובר בשחקן שלא קיבל צ'אנס. הבנאדם היה שחקן חמישייה במילווקי שלקחה אליפות ב21, כולל בשלושת משחקי הפלייאוף שהיה בהם כשיר. גם בגולדן הוא היה שחקן רוטציה משמעותי. הסיבה שהוא פורח בניקס זה לא כי הוא יהלום לא מלוטש שפתאום התגלה, אלא כי יש לו מאמן טקטי שתפור עליו שמשחק עם סגל קצר, וזה אידאלי עבורו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 12:58 am 
Hall of Famer

יכול להסכים לגבי ברנסון.
לא יכול להסכים לגבי דיוינצ׳נזו. כן, הוא שחקן שקיבל הזדמנויות ואתה יודע מה - היה אפילו לא רע בהזדמנויות שהוא קיבל, ובכל זאת הועבר כמו תפוח אדמה לוהט ממילווקי לפורטלנד ולווריורס, ואף אחת לא חשבה שהוא אולי שווה יותר מאשר התפקיד שהן נתנו לו.
הבחור השנה, מוכיח, שהוא יכול היה להיות הספלאש בראדר הבא. לא פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 2:44 am 
Junior

אני דווקא לא חושב שדאלאס ידעו מה יש להם בידיים. הם ידעו שהוא טוב, אבל לא עד כדי כך טוב, והם בטח לא התאבדו עליו.
ואגב, הדוגמה אולי הכי טובה אלה הקליפרס שויתרו על שיי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 7:38 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
יכול להסכים לגבי ברנסון.
לא יכול להסכים לגבי דיוינצ׳נזו. כן, הוא שחקן שקיבל הזדמנויות ואתה יודע מה - היה אפילו לא רע בהזדמנויות שהוא קיבל, ובכל זאת הועבר כמו תפוח אדמה לוהט ממילווקי לפורטלנד ולווריורס, ואף אחת לא חשבה שהוא אולי שווה יותר מאשר התפקיד שהן נתנו לו.
הבחור השנה, מוכיח, שהוא יכול היה להיות הספלאש בראדר הבא. לא פחות.

אה וואו, אתה מגזים באופן פראי לגבי דיויצ'זנזו. הוא רחוק מאד מהרמה של קליי תומפסון, אף פעם לא היה קרוב.

הוקיץ' כתב:
אני דווקא לא חושב שדאלאס ידעו מה יש להם בידיים. הם ידעו שהוא טוב, אבל לא עד כדי כך טוב, והם בטח לא התאבדו עליו.
ואגב, הדוגמה אולי הכי טובה אלה הקליפרס שויתרו על שיי.

שוב לגבי ברנסון, זה הכל ספיקלוצים, אף אחד לא באמת יודע "מה ידעו בדאלאס". אבל הם נתנו לו המון דקות וקרדיט, ראו אותו כמוביל הקבוצה לצד לוקה, ורצו שהוא ימשיך. הניקס רצתה לא פחות, ותשמעו יש דבר קטן שנקרא "רצון השחקן". הוא רצה לשחק בניקס, מה לעשות. ההטיה המחשבתית "אם הם רק היו רוצים באמת/מתאבדים עליו, אז הוא היה נשאר" היא לא יותר ממשעשעת.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 10:14 am 
Junior

לא יודע, זה מוזר לדבר על דיווינצ׳נזו כאילו הרמה שהוא מראה היום בניקס היא אותה רמה שהוא הציג במילווקי.
מספיק להסתכל על האחוזים שלו ל3 שם, בזריקות הרבה יותר פנויות משהוא זורק היום כדי להבין שהקליעה השתפרה מאוד מאוד.
השאר אולי אותו הדבר, אבל אם הוא קולע העונה ב35% לשלוש ולא 40-42% כמו שהוא קלע בפועל (עונה סדירה ופלייאוף), לא היינו מקיימים את השיחה הזאת.

מנגד, נדב, זה לא ממש ספוקולציות שבדאלאס לא ידעו שברנסון כזה טוב. מספיק להסתכל על החוזה שלו.
אם הם ידעו שזה השחקן, לא רק שהם היו נותנים לו את ההארכת חוזה המצחיקה שהוא רצה שנה קודם, הם היו נותנים לו חוזה מקסימום כדי למנוע עזיבה לניקס.
החוזה של קיירי היום, אחרי כל הבלאגנים שלו, הוא חוזה משמעותית יותר גבוה. למישהו יש ספק שברנסון היום שחקן טוב יותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 10:33 am 
Hall of Famer

בדיוק, דיוינצ׳נזו בסופו של דבר, דורג השנה רביעי בליגה במספר שלשות למשחק. (עם אותו מספר כמו קליי קשישא אגב) - זה בדיוק ההגדרה של ספלאש בראת׳ר. אולי לא בדיוק ברמה של קליי בשיאו (בטח בהגנה) אבל לא כזה רחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 10:55 am 
Hall of Famer

stavs כתב:
מנגד, נדב, זה לא ממש ספוקולציות שבדאלאס לא ידעו שברנסון כזה טוב. מספיק להסתכל על החוזה שלו.
אם הם ידעו שזה השחקן, לא רק שהם היו נותנים לו את ההארכת חוזה המצחיקה שהוא רצה שנה קודם, הם היו נותנים לו חוזה מקסימום כדי למנוע עזיבה לניקס.
החוזה של קיירי היום, אחרי כל הבלאגנים שלו, הוא חוזה משמעותית יותר גבוה. למישהו יש ספק שברנסון היום שחקן טוב יותר?

יאפ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 11:48 am 
Hall of Famer

כנראה עוד דוגמה טובה לשחקן שפוספס, ברמה כזו או אחרת, הוא לאורי מרקאנן
(שלגמרי עונה על ההגדרה של נורטון לשחקן שאפקטיבי מאוד אוף דה בול).

שיקאגו וקליבלנד לא לגמרי ידעו מה יש להן ביד ו-וויתרו עליו לתחושתי בקלות מדי.
בייחוד שיקאגו. קליבלנד קיבלה מהטרייד את מיטצ'ל כך שעוד אפשר להבין אותם.

אאל"ט שיקאגו ויתרה בתקופה הזאת גם על גאפורד תמורת חבילת בוטנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 4:08 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
לא יודע, זה מוזר לדבר על דיווינצ׳נזו כאילו הרמה שהוא מראה היום בניקס היא אותה רמה שהוא הציג במילווקי.
מספיק להסתכל על האחוזים שלו ל3 שם, בזריקות הרבה יותר פנויות משהוא זורק היום כדי להבין שהקליעה השתפרה מאוד מאוד.
השאר אולי אותו הדבר, אבל אם הוא קולע העונה ב35% לשלוש ולא 40-42% כמו שהוא קלע בפועל (עונה סדירה ופלייאוף), לא היינו מקיימים את השיחה הזאת.

אבל אני לא מדבר על דיויצ'נזו כאילו הרמה שלו היום בניקס היא הרמה שוהא הציג במילווקי. אני מייחס את הרמה שלו היום בניקס גם להתפתחות שהיא פחות או יותר תקרת הפוטנציאל שלו להערכתי (ואני רואה אותו עוד מהמכללות), וגם למאמן הספציפי שמאמן אותו לרבות השיטה ומבנה הסגל. אני מזכיר שהטיעון הוא "לא ידעו מה יש להם ביד". כל הקבוצות שדיויצ'נזו שיחק בהן עד היום נתנו לו קרדיט נרחב, אף אחד לא ייבש אותו. לא כל שחקן שנותן עונת שיא (שבואו נכניס לפרופורציה, עונה של 16 נקודות למשחק בערך בסדירה ובפלייאוף, כשבפלייאוף לצד יד טובה לשלוש הוא מציג אחוזים איומים לשתי נקודות, ולא בדיוק מהווה הכוכב שעוזר לברנסון להתגבר על החוסרים של הכוכבים האמיתיים בקבוצה) הוא שחקן שפוספס בכל המקומות הקודמים שלו. דיויצ'נזו בעיניי, בטח שלא.

Att כתב:
כנראה עוד דוגמה טובה לשחקן שפוספס, ברמה כזו או אחרת, הוא לאורי מרקאנן
(שלגמרי עונה על ההגדרה של נורטון לשחקן שאפקטיבי מאוד אוף דה בול).

שיקאגו וקליבלנד לא לגמרי ידעו מה יש להן ביד ו-וויתרו עליו לתחושתי בקלות מדי.
בייחוד שיקאגו. קליבלנד קיבלה מהטרייד את מיטצ'ל כך שעוד אפשר להבין אותם.

אאל"ט שיקאגו ויתרה בתקופה הזאת גם על גאפורד תמורת חבילת בוטנים.

שלום אטט, אני שמח שחזרת לשיחה בחוסר אלגנטיות אופייני(לכתוב "יאפ" להודעה בעלת תוכן של משתמש אחר שהגיב ליוזר אחר, אחרי ששוב ניגבו את הרצפה עם התוכן שלך). לאורי מרקאנן הוא כמובן לא דוגמה ל"שחקן שפוספס".

מרקאנן נבחר במקום השביעי בדראפט על ידי הבולס, ונכנס ישירות לחמישייה שלהם. מתוך 170 משחקים בשלושת העונות הראשונות שלו בבולס, הוא פתח בחמישייה ב169 מהם וקיבל בממוצע מעל 30 דקות למשחק. אחרי עונת רוקי טובה ועונת סופמור מבטיחה, קרו שני דברים: 1. הוא הלך אחורה מבחינה מקצועית 2. הוא התגלה כפציע מאד שמפספס עשרות משחקים בעונה. כשהוא הועבר לקליבלנד, מרקאנן נחשב לשחקן שהוא פחות או יותר מוצר מוגמר: קולע ביעילות מהשלוש, אבל חלש בהגנה, ריבאונדר מחפיר לגובהו וגם סקורר בינוני. הבולס, באופן שלא זכור לי שרבים הרימו עליו גבה בזמן אמת, החליטו שהוא לא השחקן לבנות עליו והעבירו אותו. בקליבלנד הוא הראה פחות או יותר את אותה הסחורה. ליוטה הוא הגיע אחרי 5 עונות בליגה, והשדרוג הגדול שקרה לו שם זה הפיכה לסקורר משמעותי. עדיין לא שחקן שמוביל קבוצה לפלייאוף. עדיין לא ריבאונדר טוב או שחקן הגנה משמעותי. לא אתלט. פשוט שחקן שקולע הרבה נקודות. יש כאלה שיכניסו אותו לקטגוריה הלא מאד מחמיאה "ווליום סקורר" או "ואקום סקורר". גם ביוטה הוא פציע, גם ביוטה הוא כבר חלש יותר בעונה השנייה לעומת הראשונה. הטרייד שהעביר אותו מהקאבס תמורת כוכב משמעותי כמו דונובן מיטצ'ל היה נו בריינר מבחינת הקאבס.

עכשיו, התפתחות והתאמות ושינויים ודברים שלא צפויים במאה אחוז, זה נתון בחיים ובטח בניהול קבוצת כדורסל. בגלל זה כולם לועגים לגישה האמורפית והמופרכת שלך על ניהול. כשהבולס שחררו את מרקאנן, לא היה אכפת להם שלאחר שנתיים הוא אולי יקלע 25 נקודות בעונה אחת חסרת חשיבות של יוטה, אלא שאצלם הוא מיצה את עצמו (אם הוא היה מראה יכולת קרובה שם למה שהוא מראה ביוטה, הם גם היו מקבלים תמורה גבוהה יותר. אבל הוא לא). כשהקאבס שחררו את מרקאנן, הם שמחו לקבל כוכב אמיתי שאפשר לבנות עליו בניסיון לבנות סביבו קונטנדרית, מה שמרקאנן במובהק לא. זה שמרקאנן קולע 24 נקודות למשחק בשתי עונות בקבוצה שלא מתמודדת על כלום, לא באמת מעניין מישהו. אז מצא את הסיטואציה המתאימה לו וקיבל MIP ובחירה לאולסטאר, יופי לו. אין שום מסקנה ניהולית ללמוד מזה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 4:24 pm 
Hall of Famer

אני לא באמת נכנס לדיון, אלא סתם טורח לציין נתון שקראתי ממש כעת על דיויצ'נזו (בטח בהקשר השוואתי כלשהו לקליי...):

DiVincenzo has made at least five 3-pointers in each of his last four games. He’s the fourth player in NBA postseason history to record at least four such games in a row, joining Klay Thompson (seven games), Stephen Curry (four distinct streaks, high of six games), and Donovan Mitchell (five games).

די מדהים כשחושבים על זה...
במשחק האחרון קלע 1/6 - כך שהרצף תם.

בהקשר דומה:
P.J. Washington is the first non-guard in NBA history to make at least five 3-pointers in three consecutive playoff games.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 6:22 pm 
Junior

Hacohen כתב:
stavs כתב:

אבל אני לא מדבר על דיויצ'נזו כאילו הרמה שלו היום בניקס היא הרמה שוהא הציג במילווקי. אני מייחס את הרמה שלו היום בניקס גם להתפתחות שהיא פחות או יותר תקרת הפוטנציאל שלו להערכתי (ואני רואה אותו עוד מהמכללות), וגם למאמן הספציפי שמאמן אותו לרבות השיטה ומבנה הסגל. אני מזכיר שהטיעון הוא "לא ידעו מה יש להם ביד". כל הקבוצות שדיויצ'נזו שיחק בהן עד היום נתנו לו קרדיט נרחב, אף אחד לא ייבש אותו. לא כל שחקן שנותן עונת שיא (שבואו נכניס לפרופורציה, עונה של 16 נקודות למשחק בערך בסדירה ובפלייאוף, כשבפלייאוף לצד יד טובה לשלוש הוא מציג אחוזים איומים לשתי נקודות, ולא בדיוק מהווה הכוכב שעוזר לברנסון להתגבר על החוסרים של הכוכבים האמיתיים בקבוצה) הוא שחקן שפוספס בכל המקומות הקודמים שלו. דיויצ'נזו בעיניי, בטח שלא.

אני די הסכמתי איתך בנוגע לדיווינצ׳נזו. הפסקה הראשונה שלי כוונה לדברים של נורטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 6:44 pm 
Freshman

רפרפתי על הדראפט נט,
רשמים:
1. ריזאשה הולך לאטלנטה וזה בעייתי משני טעמים:
ראשית, ראיתי אותו בקיץ בנבחרת והיה פרווה לגמרי, גם הסטטיסטיקות שלו השנה דעכו, בחירה ראשונה עגמומית.
שנית, אטלנטה מלאים בפורוורדים להתפקע, איזה הבדל כבר יעשה עוד פורווד שספק אם יתעלה על הקיימים
2. סאר לוושינגטון התאמה מעולה
3. קנאכט ליוסטון - הפתעה
4. סאן אנטוניו עם קודי ודילינגהם
5. דטוריט עם שפארד - עוד גארד לעמדה עמוסה, אבל נותן קליעה יציבה שכ״כ חסרה
6. טופיץ׳ נופל לבחירה 12 - אוקייסי, עוד ג׳וש גידי
7. הסנסציה הצרפתית, 2 הבחירות הראשונות וסך הכל 4 בסיבוב הראשון השנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 6:55 pm 
Freshman

8. רון הולנד שהגיע כשם החם מהתיכונים, ניגר השנה מהשלוש והתקרר, נלקח ע״י יוטה, אם ישתפר מהשלוש משמעותית אז הטאנקינג של איינג׳ יתברר כמוצלח מאוד.
9. זאק אידי מתדרדר ל-35 ונבחר ע״י סאן אנטוניו - קו קדמי של וומבי ואידי יכול להיות מפחיד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 8:25 pm 
Hall of Famer

טופיץ' בבחירה 12?!
לא נשמע לי סביר...

ומה הקשר בינו לבין גידי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 9:57 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
ואני שוב אומר שהפרשנות לדיויצ'נזו היא לא ממש נכונה. עוד מתקופת המכללות ידוע שהג'ינג'י הוא חתיכת לוחם אנרגטי וקשוח, ושגם יש לו יד חביבה לשלוש לצד מגבלות טכניות ואתלטיות. .

לדונטה דיויצ'נזו אין שום מגבלה אתלטית. הוא אתלט טוב עד טוב מאד. במבחני הדראפט לדוגמא הוא היה עם התוצאה הטובה ביותר גם בניתור מקס' וגם בניתור מעמידה. תוצאות טובות יותר למשל מזוכה תחרות ההטבעות דיאלו. גם במבחן זריזות הוא השיג תוצאה מעולה כשהוא היה השישי מבין כל הרוקיז (ברונסון היה רביעי).

המגבלות שלו הן יכולת יצירת מצבים לעצמו (אפשר לראות את זה מכמות זריקות העונשין המינימלית), קליעה לא מספיק יציבה וטובה (ההשוואה לספלאש בראת'ר הזויה בעיני) וכמובן הפציעות.
בעיני דיויצ'נזו דווקא לא מקרה של קבוצות לא ידעו מה שיש להן ביד, אלא שחקן שפשוט הגיע לסיטואציה המושלמת עבורו. דרך אגב, אם ברונסון היה נשאר בדאלאס, אין מצב שהיינו מגלים מיהו כל עוד הוא משחק לצד לוקה. ברונסון שחקן שמוציא מעצמו את המקס' כשהכדור אצלו ביד. הוא יכול להיות טוב גם אוף דה בול, אבל אז הוא לא ייתן את כל מה שהוא מסוגל לתת. בערך מה שראינו בדאלאס בעונה האחרונה שלו שם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 10:07 pm 
Sophomore

אני חושב שמניע משמעותי לחתימה של ברונסון עם הניקס היה הרצון שלו לצאת מצלו של לוקה ולהוביל קבוצה בעצמו.
מה שכן, דובר כאן כבר בעבר על הארכת החוזה שהוא והסוכן שלו לכאורה הסכימו לה, ושדאלאס לא רצתה לתת לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 10:12 pm 
Sophomore

Bluey כתב:
רפרפתי על הדראפט נט,
רשמים:
1. ריזאשה הולך לאטלנטה וזה בעייתי משני טעמים:
ראשית, ראיתי אותו בקיץ בנבחרת והיה פרווה לגמרי, גם הסטטיסטיקות שלו השנה דעכו, בחירה ראשונה עגמומית.
שנית, אטלנטה מלאים בפורוורדים להתפקע, איזה הבדל כבר יעשה עוד פורווד שספק אם יתעלה על הקיימים
2. סאר לוושינגטון התאמה מעולה
3. קנאכט ליוסטון - הפתעה
4. סאן אנטוניו עם קודי ודילינגהם
5. דטוריט עם שפארד - עוד גארד לעמדה עמוסה, אבל נותן קליעה יציבה שכ״כ חסרה
6. טופיץ׳ נופל לבחירה 12 - אוקייסי, עוד ג׳וש גידי
7. הסנסציה הצרפתית, 2 הבחירות הראשונות וסך הכל 4 בסיבוב הראשון השנה

דראפט נט לא אתר משהו, דובר על כך בעמודים הראשונים של הת'רד הזה.
מסכים לגבי ריזאשה, התקררתי לגביו ואני לא רואה בו בחירת טופ 2 אפילו בדראפט כזה. אולי לרוקטס הוא יכול להתאים משיקולים של התאמה לסגל הקיים.
לפי מה ששמעתי בשידורים וגם קראתי, Knecht מבוטא כמו connect ולא כמו כחכוך בגרון...שזה כמובן מושלם בשביל צלף-סקורר שכמוהו (:

טופיץ' ממש לא ג'וש גידי, ואני רואה אותו מחליק ככה רק אם יצוצו דאגות משמעותיות לגבי מצבו הבריאותי - בדיוק נפצע אתמול שוב באותה ברך פעם שנייה העונה, פציעה שמצד אחד גמרה לו את העונה ומצד שני לא אמורה למנוע ממנו להתאמן עבור קבוצות החל מיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 10:42 pm 
Sophomore

Bluey כתב:
8. רון הולנד שהגיע כשם החם מהתיכונים, ניגר השנה מהשלוש והתקרר, נלקח ע״י יוטה, אם ישתפר מהשלוש משמעותית אז הטאנקינג של איינג׳ יתברר כמוצלח מאוד.
9. זאק אידי מתדרדר ל-35 ונבחר ע״י סאן אנטוניו - קו קדמי של וומבי ואידי יכול להיות מפחיד

הולנד אחד הפרוספקטים שאני שוקל כבחירה ראשונה, ובדיוק ראיתי שג'ון הולינג'ר מיקם אותו שם במוק דראפט שפרסם, בעוד שסאר רק חמישי, שזה כבר גיוון מבורך יחסית לקונצנזוס שהולך ומתגבש סביב סאר כבחירה ראשונה (ואת ריזאשה הוא דוחק עד לבחירה 13).

אני פחות מודאג מהקליעה משלוש של הולנד ומהאיבודים שלו, הוא שיחק פאוור פורוורד בתיכונים כך שעברה עליו שנה בה גם נאלץ לעבור הסבה לשחקן כנף, גם לשחק בקבוצה הכי גרועה בג'י ליג שהביאה לסגירת פרויקט האיגנייט, וכל זה ללא פליימייקר ראוי לצדו. כל זה בגיל 18.

הוא זרק 3.1 שלשות למשחק, קלע אותן ב 24%, ומהעונשין 68.2%. לשם השוואה, ג'יילן בראון כפרשמן בן 19 זרק 3 שלשות למשחק (מזכיר שקשת השלוש בג'י ליג היא כמו ב NBA, בניגוד לזו של המכללות), 29.4%, עם 65.4% מהעונשין.
אם נישאר בהשוואה לבראון, שהוא הבסט קייס סנריו שלו (ובמחזור חלש כזה, "ג'יילן בראון הבא" לגמרי שווה בחירה ראשונה), אז השליטה שלו בכדור כבר נראית טוב יותר.

גם המדידות שלו בקומביין מאתמול כמעט זהות לאלו של בראון - אותו גודל כפות ידיים, גבוה יותר באינץ' ורבע, ווינגספאן קצר יותר באינץ'. אבל ההבדל המשמעותי הוא במשקל - 197 פאונד להולנד לעומת 223 פאונד לבראון, שבאופן מדהים זה עדיין המשקל הרשמי שלו O:
אז יכול להיות שפער הגילאים (שלושת רבעי שנה) משחק פה תפקיד מסוים, אבל נראה לי שזה גם הפריים, הכתפיים העגולות של הולנד מזכירות לי את אנדרו וויגינס שאכן נמדד לקראת הדראפט שלו במשקל זהה.

הולנד גם נראה פחות אקספלוסיבי מבראון ואני מעריך שזה החשש העיקרי לגביו, אם הוא יתקשה לסיים בצבע מול סנטרים מסיביים ואתלטיים בהרבה מאלו שמשחקים בג'י ליג, סביר להניח שהוא יהיה יותר אר ג'יי בארט מבראון, ואם גם הקליעה משלוש תהיה יותר כמו של הראשון מאשר האחרון, אנחנו כבר מדברים פה על פרוספקט ששווה בחירה באזור אמצע הלוטרי.

מה שכן, מבחינת מוטור, הגנה והיכולת להגן מול עמדות 1 עד 3 במינימום, הוא בהחלט קורץ לי יותר מפרוספקטים רבים אחרים במחזור הזה. חמישייה שתכלול אותו לצד דז'ונטה, ג'יילן ג'ונסון, אוקונגוו ואיזשהו שחקן כנף שיכול להפגיז משלוש (אולי קאם ג'ונסון כחלק מהחבילה שתגיע תמורת טריי?), תוכל ליצור כאבי ראש להרבה התקפות יריבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 10:57 pm 
Sophomore

זאק אידי, אגב, רשם מספרים נהדרים הן במדידות (חוץ מזה שהוא כמעט 300 פאונד, אולי קבוצות יעדיפו שירזה כמה שיותר בשביל לעמוד בקצב המהיר) וחשוב מכך, במבחני הזריזות שעל פניו אמורים להעיד על היכולת שלו להתנייד (ב drop coverage מן הסתם). הוא גם הראה יכולת סבירה לקלוע מהמיד ריינג' ומחוץ לקשת, אם כי בשחרור איטי למדי.

מי שהרשים עוד יותר בקליעות שלו משלוש הוא דונובן קלינגן, וכשמוסיפים לכך חוות דעת של סקאוט NBA שקראתי לאחרונה, לפיה הזריקות של קלינגן באימונים מצביעות על פוטנציאל אילגאוסקסי מסוים, גם הוא נראה כמו בחירה ראשונה פוטנציאלית. נמדד גבוה מגובר ב 1.25 אינץ', ווינגספאן קצר משלו ב 1.75 אינץ', סטנדינג ריץ' זהה איכשהו, ובמשקל 282 פאונד (גובר נמדד בזמנו, ממש לפני שחגג 21 בסמוך לערב הדראפט, במשקל 237 פאונד, כיום שוקל 258. קלינגן בן 20). תוהה גם לגביו אם לא עדיף שיוריד במשקל כדי לצמצם סיכון לפציעות, כבר סבל מאחת בתחילת העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 470 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: nba_fan, עודד ל ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: