סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 2:20 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 4:34 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מוסבר בתרד היורוקאפ/יורוליג.
אם לצורך העניין קובאן היתה לוקחת אליפות אירופה, היית מבין שהיא לא דרג ראשון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 4:50 pm 
Hall of Famer

בשביל שחנוכי יפצה על משהו הוא צריך לשחק, ואיכשהו קשה לי לראות אותו משחק דקות כלשהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 5:58 pm 
Sophomore

ורק אני חושב שמכבי צריכה לפתוח את החוזה של טיוס עם שדרוג רציני בשכר, נניח חוזה בסדר גודל של אליהו בזמנו?

צ'רלס, בסגל שלך אפשר בהחלט להשקיע בשחקן תותח בעמדה 4, וזאת בהנחה שפארגו בא במיליון דולר ופישר בא ב-400 אלף ולא 700 כפי שפורסם.
הבעייתיות תהיה בדקות שה-4 ינוח כי אז הפרוט יורכב מכהן וסופו/ פישר.

לא הבנתי מה קשור חנוכי לכל הסיפור? אם אתה רוצה לתת דקות גארבג' תביא מישהו צעיר עם פוטנציאל ותשפשף אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 6:28 pm 
Senior

מכבי לא תפתח את החוזה לגודל שטיוס ירצה (סביב המיליון דולר) ולכן הוא לא יסכים לזה. גם אם נניח לגודל החוזה של אליהו (סביב ה800 אלף דולר) זה מוגזם מאד. זה מעל 1.5 מיליון ברוטו לשחקן טוב אבל לא איזה כוכב ולא מישהו שאין ביטחון שזאת לא הסיטואציה שעשתה אותו כזה גדול. אם מכבי תמשיך ותראה שהוא טוב גם השנה אני מעריך שהיא תנסה לפתוח ואולי תציע חוזה של סביבות אליהו וכדומה אבל להציע את זה היום זה מהלך טיפשי כי המנייה שלו כרגע היא הכי גבוהה שאפשר (אחרי גביע אירופה). יש סיכוי גבוה (לא דווקא בגללו אלא גם בגלל סימני השאלה מה תהיה הרמה של מכבי בשנה הבאה) שהערך שלו ירד בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 6:32 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
למה שהערך שלו ירד? הבנאדם היה שחקן סופר תורם בקבוצה שלקחה יורוליג. אז בשנה הבאה הוא (נניח) יהיה פחות טוב, מישהו ייקח לו את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 7:17 pm 
Senior

הזכרון הוא קצר. זה לא רק אם הוא יהיה פחות טוב אלא אם הוא יהיה פחות טוב ומכבי תהיה פחות טובה אז גם ההתלהבות ממנו תרד מה לעשות. טיוס נתן כמה חודשים מאד טובים וזהו. הוא כבר היה ביורוליג שנה שעברה ולא היו קופצים בסכומים האלה. הוא גם היה בדרך החוצה ממכבי באמצע העונה כבר. זה לא אומר שטיוס בעונה לא טובה לא יוכל למצוא חוזה ב500-600 אבל עונה לא טובה בהחלט יכולה להוריד אותו ממיליון דולר לכיוון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 8:28 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קובי כתב:
ורק אני חושב שמכבי צריכה לפתוח את החוזה של טיוס עם שדרוג רציני בשכר, נניח חוזה בסדר גודל של אליהו בזמנו?

צ'רלס, בסגל שלך אפשר בהחלט להשקיע בשחקן תותח בעמדה 4, וזאת בהנחה שפארגו בא במיליון דולר ופישר בא ב-400 אלף ולא 700 כפי שפורסם.
הבעייתיות תהיה בדקות שה-4 ינוח כי אז הפרוט יורכב מכהן וסופו/ פישר.

לא הבנתי מה קשור חנוכי לכל הסיפור? אם אתה רוצה לתת דקות גארבג' תביא מישהו צעיר עם פוטנציאל ותשפשף אותו.

לכן כשאני מדבר על 4 מוביל אני מתכוון לשחקן שלם שיכול לשחק מעל 30 דקות למשחק ולהוביל. בעשר הדקות הנותרות אפשר להסתדר עם כהן וגם דקות סמול בול עם סמית/פניני.

לגבי חנוכי - הוא שחקן שיכול לתרום לדעתי בהגנה ובחיבור הקבוצתי ואני לא מוצא גארדים ישראלים אחרים מספיק מוכשרים מלבד דאוסן שנמצא תחת חוזה.

יכול להיות שהקוף צודק בקשר לטיוס אבל אני לא בטוח שהוא הצטיין השנה רק בגלל הסיטואציה. הוא שחקן שחי מאנרגיות ועם גארדים שיודעים למסור יותר טוב הוא אפילו עשוי להיראות יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 8:33 pm 
Sophomore

אני חושב שמכבי תעשה טעות קשה אם תשחרר אותו. נתן כמה חודשים טובים אבל בחודשים האלה אף קבוצה באירופה לא הצליחה להתמודד איתו. לדעתי הוא היה ה-שחקן של מכבי. הוא קלע באחוזים מופרכים מהשדה, קרוב ל-80%. היכולת שלו לסיים ליד הטבעת, לנקות את הלוח, האתלטיות שלו, ההגנה שלו, אני לא חושב שמכבי יכולה לוותר עליו.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 8:56 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
והיא גם מן הסתם לא תוותר עליו. מתי לאחרונה מכבי איפשרה לשחקן זר תחת חוזה (שהיא רצתה) לצאת ממנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 9:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
צריך גם לזכור שהחודשים הפחות טובים שלו היו בגלל ש, ובכן, לא ממש נתנו לו לשחק.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 9:28 pm 
Freshman

אין סיכוי שמכבי מוותרת על טיוס בטח ובטח לאחר שכבר איבדה ישראלי אחד(בלו). יש צורך בכל מקרה בישראלי נוסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 10:01 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
והיא גם מן הסתם לא תוותר עליו. מתי לאחרונה מכבי איפשרה לשחקן זר תחת חוזה (שהיא רצתה) לצאת ממנו?

נראה לי שאנתוני פארקר היה האחרון.

http://www.haaretz.co.il/sport/1.1119762

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 03, 2014 11:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני חושב שוויל ביינום בא עוד אחריו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 12:19 am 
Sophomore

לא בטוח שהוא לגמרי עומד בסוגריים של ראובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 5:24 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אני חושב שוויל ביינום בא עוד אחריו.

רגע, את ההערה על ביינום תעביר לדיון על הקו האחורי. את פרקר צריך לשים בשני הדיונים כי הוא סמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 7:55 am 
Sophomore

-adi- כתב:
ראובן כתב:

נראה לי שאנתוני פארקר היה האחרון.

http://www.haaretz.co.il/sport/1.1119762

מה שהכי מדהים פה הוא הנפילה של מכבי.מקבוצה שמוכנה לשלם מיליון וחצי דולר לאחת שמתקשה לגרד את זה. זה וכמובן הנפילה בקיצים, מקבוצה שרודפת אחרי הסחורה החמה בשוק (יסאייטיס) לקבוצה שלא מצליחה להחתים את השחקן המוביל בליגה.
יש את הקיץ הזה ביותר מביך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 12:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ביל סימונס כתב על מחלת העוד (disease of more) שפגעה בכל מיני קבוצות גדולות בNBA (פורטלנד שלאחר האליפות של 77 ויוסטון של תאומי המגדל הם הדוגמאות הכי טובות) כאשר שחקנים בקבוצה מצליחה רוצים לקבל עוד כדורים ועוד כסף ועוד תהילה עד שהקבוצה קורסת.
הקטע המדכא הוא שאתה רואה קבוצות כמו פנר/פילזן/ריאל/ברסה/צסקא משקיעות סכומים מטורפים כבר עכשיו בשביל להתחזק לאחר הכשלונות שלהם השנה ובגלל שמכבי זכו בגביע הם כאילו עשו את שלהם וממש לא מנסים לשחזר את ההצלחה. אלא אם תבוא פתאום החתמה של איזה שם מפתיע מהמנש אני צופה נפילה גדולה השנה. איזה שחקנים פנויים נשארו אחרי הפרנזי האחרון של ההחתמות?
גם רק היום קראתי שטיוס רצה שישדרגו לו לחוזה ל-3 שנים ב-700 לעונה ומכבי סירבו. הם מטומטמים לגמרי? חשבתי שהוא כבר דרש מיליון לעונה... שילמתם לליאור מרגריניהו בוכטות במשך שנים בלי שהוא הוביל אתכם לשום מקום ואתם מתקמצנים על השחקן שבו ידיו הציל אתכם באינספור משחקים השנה (כולל הגג שהביא את האליפות)?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 2:08 pm 
Sophomore

למה מה הוא כבר יודע לעשות חוץ מלחסום ולתת דאנקים שהוא שווה 700 אלף דולר? מה הוא כבר שווה בלי מאמן כמו דייויד בלאט שיודע להפיק משחקנים מסוגו את המיטב, בד"כ. לא שווה יותר מ-500 אלף לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 3:16 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פאפאלוקס כתב:
למה מה הוא כבר יודע לעשות חוץ מלחסום ולתת דאנקים שהוא שווה 700 אלף דולר? מה הוא כבר שווה בלי מאמן כמו דייויד בלאט שיודע להפיק משחקנים מסוגו את המיטב, בד"כ. לא שווה יותר מ-500 אלף לדעתי.

הוא גם ריבאונדר ברמה גבוהה. הוא לא פחות טוב מלאזמה לדעתי. ועם כל הכבוד לבלאט, טיוס נתן תוצרת גם בקאנטו ובאשדוד תחת מאמנים שונים כך שהטענה שלך שבלי דיוויד הוא לא שווה הרבה עוד טעונה הוכחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 5:02 pm 
Hall of Famer

באשדוד הוא היה זר נחמד מאד שעולה מהספסל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 5:50 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
פאפאלוקס כתב:

הוא גם ריבאונדר ברמה גבוהה. הוא לא פחות טוב מלאזמה לדעתי. ועם כל הכבוד לבלאט, טיוס נתן תוצרת גם בקאנטו ובאשדוד תחת מאמנים שונים כך שהטענה שלך שבלי דיוויד הוא לא שווה הרבה עוד טעונה הוכחה.

אני חושב שפשוט העונה היתה סיטואציה שבה הוא בלט בדיוק כמו ששחקנים אחרים מסוגו יכולים לבלוט. הוא לא היה עילוי, מוריס למשל, שיודע לעשות הרבה חוץ מלהטביע, לקחת ריבאונד ולחסום. אני כמובן לא מזלזל בזה, אבל לדעתי שחקנים כמו טיוס ניתן למצוא בכמויות. ברח לי השם של הקפיץ (עומד לי על קצה הלשון) שהיה במכבי לפני שנתיים והיה נפילה לא קטנה - גם הוא שחקן שלא נופל מטיוס לדעתי, הרי מי חשב שהאחרון יהיה בהצלחה כזאת גדולה לאחר השלב הראשון שהוא בקושי ראה דקה? טיוס הוא שחקן כמו מרקוס סלוטר מריאל. יכול להיות יעיל בריבאונד, מלהיב פה ושם אבל לא שווה 700 אלף דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 5:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ההבדל בין טיוס לבין אותו קפיץ (מלקולם תומאס שמו) הוא שטיוס לא עושה דברים שהוא לא יודע ואת מה שהוא כן יודע הוא עושה מצוין ולראיה האחוזים המדהימים שלו מהשדה. תומאס לעומתו התעקש לשחק עם הגב לסל, היה מבזבז שניות יקרות על כדרורים ואז מחטיא והיה בעל אינטלגנצית כדורסל מאוד נמוכה (קלע בפחות מ50% מהשדה למרות שרוב הסלים שלו הגיעו מהטבעות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 5:55 pm 
Hall of Famer

אבל הוא גם ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 6:18 pm 
Sophomore

ואם זה היה הפוך, והוא היה גרוע, הוא היה מצפה שיורידו לו את החוזה? הזכירו כאן את אליהו, אבל אולי זה טיעון כנגד שמראה שבמכבי אולי לומדים מטעויות.

לצד הדברים הטובים שהוא הביא, נזכיר גם שבמהלך העונה היתה לא מעט תרעומת על ההתנהלות והמחויבות שלו לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 04, 2014 6:24 pm 
Senior

אין הבדל מהותי בעיני בין ת'יוס לבין לאזמה, הנדריקס ואפילו שון ג'יימס בעונה שעברה. כולם גבוהים שבנויים על תנועה בלי כדור ואתלטיות. בעיני יש עוד לא מעט שחקנים כאלה בדי ליג וגם בליגות הפחות בכירות באירופה, העניין פה זה באמת הדרכון של ת'יוס שמשנה את התמונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: shmueliki ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: