סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 9:46 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 8:49 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
כבר דווח שהסיקסרס ינסו להעביר את ריד בשביל לפנות קאפ ספייס נוסף, כיילב קיבל בדיוק את המשכורת של ריד שתפסה את המקום מעל התקרה.
הופתעתי מכך שלא היה לו ביקוש, אבל צריך לקחת בחשבון שזה הצריך קבוצה עם קאפ ספייס, או עם חריגת טריידים גבוהה מספיק.
וכנראה שהסיקסרס לא התכוונו להתמהמה בזמן שכיילב על הכוונת שלהם.

מעניין לציין שלפני שנה בדיוק, הג'אז החתימו את ריד על טיוטת החוזה שלו, שהיו מי שראו בו "הטרלה" מצד איינג' כלפי הסיקסרס (סביר יותר להניח שעשה טובה לסוכן של ריד):

The first year of the contract is fully guaranteed, according to Wojnarowski, while the final two seasons (worth $15.7 million in total) would only become guaranteed if Reed's team advances to the conference semifinals this coming season.

בזכות הכישלון של הסיקסרס בפלייאוף האחרון, הסיקסרס יכלו לשחרר אותו ברגע שראו שאין לוקחות לחוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 9:59 pm 
Hall of Famer

מיילס ברידג'ס מקבל 75 מיליון ל-3 שנים ונשאר בשארלוט שהייתי מאוד אופטימי לגביה לפני תחלופת ההנהלה ועכשיו פחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 10:17 pm 
Hall of Famer

למה אתה פחות אופטימי? לפי מה שפורסם, ברידג'ס בן אדם נוראי, אבל שחקן מצויין. למה ההחתמה שלו מורידה לך משארלוט?
גראנט, הנה גם ווגנר קיבל 45 מיליון לעונה בחוזה חדש. מה דעתך על הגמישות הכלכלית של המג'יק? ההתנהלות שלהם בהחלט מזכירה לי את הקיץ של 2016.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 10:20 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
למה אתה פחות אופטימי? לפי מה שפורסם, ברידג'ס בן אדם נוראי, אבל שחקן מצויין. למה ההחתמה שלו מורידה לך משארלוט?

שארלוט בסוג-של-בנייה מחדש.
לא הייתי רוצה בני אדם נוראיים ליד מילר והרוקי שהרגע בחרתי.
+ לא אהבתי את בחירת הדראפט שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 11:12 pm 
Hall of Famer

אני אמנם לא פסיכולוג ספורט מצטיין כמו חלק מהיוזרים האחרים, אבל במונחי כדורסל מיילס ברידג'ס הוא שחקן מצוין, וחתם על חוזה מאד אטרקטיבי הן במחיר והן באורך לשחקן ברמה ובגיל שלו. ההורנטס מחזיקים שני צעירים מצוינים בדמותם של לאמלו ומילר, ובמזרח החלש זה כבר זמן לעשות פלייאוף ומטבע הדברים בשוק לא מאד אטרקטיבי כמו שארלוט שמעולם לא משך פרי אייג'נטס, החתמה מחדש של ברידג'ס על חוזה כזה היא הדבר הטבעי והנכון לעשות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 11:30 pm 
Hall of Famer

לאור הסרטונים שראינו של ברידג'ס, אתה מעריך שהוא אדם נעים הליכות עם מזג נוח, שמכבד את הבריות ואת האהובים עליו?
איך תגדיר אדם שמכה נשים?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 06, 2024 11:48 pm 
Hall of Famer

אה, אני לא מתווכח עם זה שאלימות נגד נשים זה דבר איום ונורא, והבנאדם נשפט ונענש וטוב שכך. אבל ההרחבה שנעשתה להשפעה על הצעירים בקבוצה...כרגיל, דמיונות שמחפים על חוסר ידע מוחלט. ברידג'ס משחק כדורסל כל החיים שלו, ידוע שמישהו העיד עליו פעם שהוא חבר מחורבן לקבוצה? שהוא אלים בדרך כלל? שהוא מתנהג כמו עבריין?

בהינתן מה שאנחנו כן יודעים, שהוא חוזר לשחק כדורסל ושהוא טוב בזה, שארלוט עשתה את הבחירה המקצועית ההגיונית.

אם הדיון הוא בפן המוסרי, גם על זה יש מה להגיד אבל לא נראה לי שזה שייך לניהול, או במקרה של אטט ל"ניהול".

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:04 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
ברידג'ס משחק כדורסל כל החיים שלו, ידוע שמישהו העיד עליו פעם שהוא חבר מחורבן לקבוצה? שהוא אלים בדרך כלל? שהוא מתנהג כמו עבריין?.

עד שברידג'ס נתפס מכה את אשתו, היה ידוע שמישהו העיד עליו פעם שהוא מכה נשים? אין לי מושג אם הוא חבר מחורבן לקבוצה או לא, כי לא תמיד הדברים הללו צפים. אבל אני מניח שאלימות כזאת כנגד בת הזוג שלו לא הייתה איזה אירוע בודד, שחרג לגמרי מדפוס ההתנהגות של ברידג'ס.
סתם שאלה, איך היה רון ארטסט בתור חבר לקבוצה בשיקגו?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:12 am 
Hall of Famer

אז אתה "מניח" מחוסר ידע מוחלט, כלומר מדמיונך הפרוע ללא כל ביסוס עובדתי, וכדי לשוות לעובדה שאתה פשוט מדבר על מה שאתה לא יודע איזשהו אלמנט של "ביסוס", אתה נותן לדוגמה את אחד השחקנים המופרעים בתולדות הליגה שהדיבור על ההתנהגות והבעיות המנטליות שלו ליוו את כל הקריירה שלו.

בשורה התחתונה, מדובר באירוע מלפני שנתיים, ברידג'ס ישב עונה שלמה בחוץ וחזר לתת את המספרים הטובים בקריירה שלו ללא כל דיווח על בעיות כלשהן.

ההורנטס, שמכירים את השחקן הכי מקרוב, החליטו שאין להם בעיה איתו. מי זה בדיוק עמוס לב או אטט, שיגידו ללא כל ביסוס שיש בעיה איתו? שוב, אלא אם החלטנו שמבחינה מוסרית מי שהורשע באלימות לא יכול לשחק בליגה.

אבל אם יכול, והוא אכן חבר טוב לקבוצה כי אם הוא לא היה כבר היינו שומעים או שההורנטס לא היו רוצים להמשיך איתו, אז מבחינת כדורסל ההחתמה הזו היא נו-בריינר. ברידג'ס שחקן מצוין שהסכים לחוזה אטרקטיבי מבחינת מועדון שלא מביא פרי אייג'נטס חזקים. זה הכדורסל והניהול המקצועני. שוב, אם מדברים כדורסל וניהול ולא מוסר, דמיונות ו"ניהול".

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:18 am 
Hall of Famer

אני לא מניח מחוסר ידע מוחלט, אני מניח שבן אדם שהתקיף בצורה כזאת ברוטלית את בת הזוג שלו, הוא בן אדם עם בעיות אלימות.
אני חושב שמי שמניח הנחות חסרות בסיס זה אתה, כי אתה לא שמעת שום דבר על כך שברידג'ס לא חבר טוב, אז אתה מניח שהוא חבר טוב לקבוצה. אולי הוא חבר נוראי לקבוצה וזה לא יוצא החוצה, כי הוא כל כך טוב בכדורסל? אני לא יודע. לא רשמתי לרגע שום הערכה על איזה חבר לקבוצה והאם הוא מזיק או לא למרקם החברתי ואיזה השפעה יש לו על שחקנים אחרים (ביניהם ברנדון מילר, שהביא אקדח ברכב שלו לבקשת החבר שלו, שאח"כ אותו חבר השתמש באקדח לרצח בנוכחות מילר). אני אפילו לא רשמתי שההורנסט לא היו צריכים להחתים אותו. הדבר היחיד שרשמתי הוא שהוא בן אדם נוראי, על סמך התקרית שבה הוא היכה את בת הזוג שלו.

דרך אגב, אתה יודע שרון ארטסט לא היה חבר טוב לקבוצה בקדנציה שלו בבולז?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:26 am 
Hall of Famer

אני לא ממש מבין מה אתה רוצה, ולא בטוח שאתה מבין.

זה דיון על בעיות האלימות של מיילס ברידג'ס? זה דיון אפיסטמולוגי? כי אם זה דיון כזה, אז אתה צריך ללמוד קצת מושגי בסיס שאין לך על מהי ידיעה.

בשורה התחתונה, אם אין לך שום הערכה על איזה חבר הוא לקבוצה ואם הוא מועיל או מזיק למרקם החברתי בהורנטס, אז אפשר לשחרר מויכוח הסרק המביך הזה. הדיון הזה לא קשור לכדורסל ולהחלטות ניהוליות, ובטח לא לעתיד ההורנטס.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:35 am 
Hall of Famer

הדיון הוא על ההנחה שלך שברידג'ס הוא לא בעייתי בחדר ההלבשה, כי לא שמעת שום דבר אחר. ומכאן אתה הולך לתחביב האהוב עליך בערך בפורום להיכנס ב - Att (לא ידיעה, אלא רק הנחה לאור כמות ההודעות המוקדשות לכך, מאד יכול להיות שכל הודעה משתלחת גורמת לך סבל עמוק, אבל אתה מונע מכוח אפל שלא מאפשר לך להתעלם מההודעות של Att).
וכמו שרשמתי, לי אין שמץ של מושג האם הוא חבר טוב, או רע לקבוצה, מועיל או מזיק למרקם החברתי. גם לך אין, לא חשוב בכמה ביטחון תכתוב שאם הוא היה כזה, אז ההורנטס לא היה מחתימים אותו. אם שחקן כדורסל מספיק טוב בלשים את הכדור בסל או למנוע מהיריב לעשות זאת, הרבה קבוצות נוטות להתעלם מדברים אחרים.

ופעם שלישית, האם אתה יודע איך היה רון ארטסט בתור חבר לקבוצה בבולז?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:44 am 
Hall of Famer

אמרתי שהדיון מביך, ולכן אסגור אותו מבחינתי בהודעה זו.

נכון, הנחתי שברידג'ס לא בעייתי בחדר ההלבשה, בגלל שמעולם לא היו עדויות על בעיות שלו בחדר ההלבשה-לא לפני התקרית ולא אחריה-ומכיוון שההורנטס האריכו לו את החוזה.

כמובן, ייתכן שההנחה שלי שגויה על אף הפרמטרים שציינתי, שבהחלט תומכים בתקפות ההנחה אך לא באופן מוחלט, כי אני לא מתיימר לדעת באופן מוחלט מה שאני לא יודע.

ההנחה שהוא לא בעייתי בחדר ההלבשה היא בעלת תוקף רב יותר מההנחה שהוא כן בעייתי (הנחה שאתה אפילו לא מניח, אלא נמנע מלהניח, ובכך רק הופך את הדיון הזה לקשקוש מביך), כי יש פרמטרים שתומכים בה ואין פרמטרים שתומכים בהנחה ההפוכה, אלא רק תקרית חד פעמית אחת (חמורה מאד, ללא ספק) מחוץ למסגרת הספורטיבית.

אני לא עונה לך בכוונה על השאלה לגבי ארטסט, כי מאד ברור לאן אתה מנסה לקחת את זה ואני לא רואה סיבה לתת לך איזשהו טריגר להמשיך דיון מביך.

להערכתי, אתה תטען את הטענה המביכה שמתבססת על האנלוגיה הלא נכונה שאתה רוצה לעשות על ארטסט, גם אם לא אענה.

מקווה שאני טועה בהערכה האחרונה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:53 am 
Hall of Famer

אז אני מניח שאתה לא באמת יודע איך רון ארטסט היה בתקופה של הבולז. אז רק לשם הרקורד, רון ארטסט היה חבר נוראי לקבוצה בבולז. היה לו הרגל להעיף כדורים בכוח מטורף על הקיר סנטימטרים מהראש של השחקנים בקבוצה שלו, כשאף אחד לא מעז לזוז בגלל שרון ארטסט משוגע. בתור רוקי הוא בילה המון זמן בחנות שהשכירה סרטי וידיאו אחרי האימונים. אז בגלל שהיה לא משעמם אחרי האימונים והוא בילה במילא בחנות הוא החליט לקחת עבודה שניה בתור עובד בחנות הזאת ולקבל את הנחות העובדים על הסרטים. ג'רי קראוס שמע על כך אחרי יום וחצי ופיטר את ארטסט מהמשרה השניה.
כל השגעת הזאת כמובן שלא הפריעה לפייסרס להעביר לשיקגו את ג'יילן רוז, כדי לקבל את ארטסט (וגם את בראד מילר). גם הקינגס היו מוכנים להיפרד מפג'ה בתמורה לרון ארטסט פוסט מליס אין דה פאלאס.

אנחנו לא באמת יודעים הרבה על מה קורה בין החדרים באן.בי.איי והנכונות של קבוצות אן.בי.איי לתת חוזה כזה או אחר, לאו דווקא מרמזת משהו על האישיות שלו או על איזה חבר לקבוצה הוא.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:59 am 
Hall of Famer

אז הנה עוד הנחה שגויה שלך ועוד נכונה שלי.

כמובן שלכל המלל שלך, שהיה ברור כשמש שתכתוב בכל מקרה, אין שום משמעות. כי אתה לא טוען שום טענה. אתה לא אומר שברידג'ס חבר טוב לקבוצה או לא. אתה חופר את הראס על מה שאתה לא יודע.

ואגב, לא שכל ילד ביסודי לא יוכל לזהות את זה, אין פה שום אנלוגיה תקפה ו/או בעלת משמעות. רון ארטסט היה ידוע היטב כהד קייס, אבל גם נתן תפוקות משמעותיות על המגרש ולכן הדיבור עליו תמיד היה כילד הרע שלוקחים כדי לתת הגנה מופלאה ותפוקות כדורסל לצד התנהגות ביזארית (דניס רודמן יכל להיות השוואה טובה יותר, למרות שלא היה אלים).

על מיילס ברידג'ס אין ולא היה מעולם דיבור כזה. לא שמועה, לא סיפור, לא אירוע. יש לו כתם אלים אחד חמור מחוץ למסגרת הספורטיבית.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 1:48 am 
Senior

דנבר מחתימים את דאריו שאריץ לספסל המאוד דליל שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 2:14 am 
Hall of Famer

ורק אוסיף לקלחת של ארטסט וברידג'ס את ג'ייסון קיד הצעיר, שבסוף יצא די בסדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 6:23 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ורק אוסיף לקלחת של ארטסט וברידג'ס את ג'ייסון קיד הצעיר, שבסוף יצא די בסדר

נכון. ג'יסון קיד זו דוגמה תקפה הרבה יותר מאשר ארטסט.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 7:52 am 
Senior

דרוזן בקינגס, האריסון בארנס בספרס, שיקאגו יוצאת מזה עם דוארטה ו2 בחירות סיבוב שני.

ובלי לשפוך יותר מדי שמן למדורה- דווקא כן היו שמועות על התנהלות רעה של ברידג׳ס, עוד לפני פרשת המכות, היה תיעוד שלו צורך איזה סם פיצוציות (לין לדעתי) ולמיטב זכרוני גם דיווחים שקבוצות טיפה נרתעות מזה כשהוא עומד להפוך לשחקן חופשי, לפני שהוא פוצץ את הבת זוג שלו במכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 8:05 am 
מנהל פורום

בעיניי, כמו שמכבדים את החוק בענישה, צריך לכבד אדם שריצה את העונש שלו ולתת לו הזדמנות, זהירה שמגינה על קורבנות פוטנציאליים, אבל לתת הזדמנות
העונש והריצוי שלו הוא חלק מכיבוד החוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 8:56 am 
Hall of Famer

stavs כתב:
דרוזן בקינגס, האריסון בארנס בספרס, שיקאגו יוצאת מזה עם דוארטה ו2 בחירות סיבוב שני.

ובלי לשפוך יותר מדי שמן למדורה- דווקא כן היו שמועות על התנהלות רעה של ברידג׳ס, עוד לפני פרשת המכות, היה תיעוד שלו צורך איזה סם פיצוציות (לין לדעתי) ולמיטב זכרוני גם דיווחים שקבוצות טיפה נרתעות מזה כשהוא עומד להפוך לשחקן חופשי, לפני שהוא פוצץ את הבת זוג שלו במכות.

שזה יכול לתמוך במחשבה שהוא היה אז במוד רע שלקח אותו עד לאלימות במשפחה, אבל הגיוני שהתאפס מאז. כאמור ישב שנה בחוץ וחזר לעונה טובה מאד מקצועית, כשלא נשמע שום דבר על בעיות איתו (ואפשר להניח שכששחקן חוזר משנה של השעיה על אלימות, העתונאים ינסו להריח דם), והקבוצה שלו מאריכה לו חוזה (עוד דבר ששונה מארטסט, שהועבר כל כמה שנים, וגם ב"דוגמה" של עמוס לב דובר על קבוצה שהימרה עליו בטרייד ולא על הארכת חוזה).

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 11:17 am 
Sophomore

Hacohen כתב:
stavs כתב:

שזה יכול לתמוך במחשבה שהוא היה אז במוד רע שלקח אותו עד לאלימות במשפחה, אבל הגיוני שהתאפס מאז. כאמור ישב שנה בחוץ וחזר לעונה טובה מאד מקצועית, כשלא נשמע שום דבר על בעיות איתו (ואפשר להניח שכששחקן חוזר משנה של השעיה על אלימות, העתונאים ינסו להריח דם), והקבוצה שלו מאריכה לו חוזה (עוד דבר ששונה מארטסט, שהועבר כל כמה שנים, וגם ב"דוגמה" של עמוס לב דובר על קבוצה שהימרה עליו בטרייד ולא על הארכת חוזה).

צריך לומר ביושר שה"מוד הרע" הזה נמשך הרבה זמן. המכות (אלו שעליהן הייתה תלונה; ממה שידוע על אלימות במשפחה, אלו בדרך כלל לא התרחשויות חד פעמיות) היו אי שם בתחילת 2022. ואלו היו חתיכת מכות, שכללו חניקה, זעזוע מוח ועצמות שבורות לאמא של שלושת הילדים שלו, מישל ג'ונסון, והכל לפני הילדים. אחריהן באה ההשעייה. ואז בסוף 2023, אחרי שכבר חזר לשארלוט, הוא הפר את תנאי המעצר שלו כשזרק כדורי ביליארד (!) על חלונות המכונית של ג'ונסון (ניפץ את השמשה הקדמית), שוב עם הילדים בפנים (!), וגם החברה הנוכחית שלו השתתפה בחגיגה... הוא גם איים עליה שאם היא קוראת למשטרה, הוא לא ישלם לה מזונות יותר. איכשהו זה הוחלק והוא שיחק את העונה עם שארלוט, אבל נראה ששיקול הדעת המפוקפק (אם רוצים להיות סלחנים) לא בדיוק התפוגג.

מבחינה מקצועית, ברידג'ס העמיד מספרים שנראים טוב (21, 7 ו-3). אבל הוא עשה את זה בואקום של קבוצה גרועה עם פציעות ולא בטוח שהייתי קורא לעונה שלו טובה מאוד. הוא לא היה יעיל (55.5% טרו שוטינג, מתחת לממוצע של הליגה), ההגנה שלו לא טובה בכלל למרות הנתונים הפיזיים (בעיקר חוסר עניין ממה שראיתי), והוא לא ממש שיפר את הקבוצה. גם לקלי אוברה היו 20 נקודות ו-5 ריבאונדים למשחק בשארלוט רק לפני שנה. והוא חתם אח"כ על חוזה מינימום והקיץ על חוזה עם פילי של 16 מיליון לשנתיים. וזה בלי מטען של אלימות קשה במשפחה (למען הסר ספק, ברידג'ס שחקן טוב ויציב יותר מאוברה, אני רק לא בטוח עד כמה ההפרש משמעותי אם היה משחק בקבוצה נורמאלית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 11:50 am 
Hall of Famer

ויש גם את התקרית האלימה החריגה הזאת
שעלתה לו בקנס של 50 אלף דולר:

NEW YORK — Charlotte Hornets forward Miles
Bridges has been fined $50,000 for throwing his mouthpiece into the spectator stands, which resulted in the mouthpiece striking a fan, it was announced today by Byron Spruell, President, League Operations.

The incident occurred after Bridges received two technical fouls and was ejected in Charlotte’s 132-103 loss to the Atlanta Hawks on April 13 at State Farm Arena.

מבחינת החוזה, 25 מיליון דולר לעונה זה חוזה גדול למדי לשחקן שמלבד עונה אחת, קולע רע לשלוש
והוא חלק מההגנה הרעועה של שארלוט.

הוא לא שחקן שהייתי רוצה כחלק מהמותג שלי וכמי שישפיע ויעצב את השחקנים הצעירים שאני בוחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:23 pm 
Senior

סאבוניס כתב:

מבחינה מקצועית, ברידג'ס העמיד מספרים שנראים טוב (21, 7 ו-3). אבל הוא עשה את זה בואקום של קבוצה גרועה עם פציעות ולא בטוח שהייתי קורא לעונה שלו טובה מאוד. הוא לא היה יעיל (55.5% טרו שוטינג, מתחת לממוצע של הליגה), ההגנה שלו לא טובה בכלל למרות הנתונים הפיזיים (בעיקר חוסר עניין ממה שראיתי), והוא לא ממש שיפר את הקבוצה. גם לקלי אוברה היו 20 נקודות ו-5 ריבאונדים למשחק בשארלוט רק לפני שנה. והוא חתם אח"כ על חוזה מינימום והקיץ על חוזה עם פילי של 16 מיליון לשנתיים. וזה בלי מטען של אלימות קשה במשפחה (למען הסר ספק, ברידג'ס שחקן טוב ויציב יותר מאוברה, אני רק לא בטוח עד כמה ההפרש משמעותי אם היה משחק בקבוצה נורמאלית).

אבל זה לא נכון להתייחס רק לעונה האחרונה של ברידג׳ס.
הוא גם היה מצוין והעמיד ממוצעים דומים בעונה שלפני ההרחקה שלו, בקבוצה שסיימה את העונה במאזן חיובי. הוא לא עשה את המספרים שלו רק בואקום של שארלוט, אלא הראה די מספיק סיבות להאמין שהמספרים האלו ׳אמיתיים׳.
מקצועית הוא די שווה את הכסף*, אלא שהוא בא עם כזה מטען מוסרי, שאולי אפילו יש לו השלכות פרקטיות, שאני הייתי קצת שונא את זה בתור אוהד שארלוט.

*הסיבה היחידה שאני חושב שהוא כן קצת אוברפייד, היא שעושה רושם שהקיץ הזה ובעיקר בשלב הזה של הקיץ, החוזים ששחקנים מקבלים הם שפויים למדי, אם היו שואלים אותי שלשום, לא הייתי מופתע לשמוע שהוא מקבל איזה 55 ל3 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 07, 2024 12:55 pm 
Junior

לדעתי החוזה של ברידג'ס בשארלוט רחוק מלהיות "נישואין מאושרים", אלא כזה שמשרת את האינטרסים של שני הצדדים.
קודם כל, בלי להיכנס לעומק הדיון על מה שברידג'ס המתועב עשה, והאם הוא בעייתי כחבר לקבוצה, כן דווח על עניין בו לקראת הטרייד דד ליין וגם בקיץ הזה. לפי ה RealGM FA Tracker, היה בו עניין מצד הנטס (כנראה לפני הפרידה מברידג'ס המוצלח יותר והיציאה לריבילד), הלייקרס, הסיקסרס (אולי כאופציה ב או ג אם ג'ורג' לא היו מחתימים את ג'ורג') והקינגס. לאחרונה גם דווח על עניין מצד הקליפרס והקאבס, עם ניסיונות להשיג אותו בעסקת סיין אנד טרייד.

אם נעקוב אחר הטיימליין של יחסי שני הצדדים לחוזה, נראה כי:

- בקיץ שעבר, ברידג'ס סיים עונה חמישית ואחרונה בחוזה הרוקי שלו (כי קיץ קודם לכן, כשהפרצה התפוצצה, ההורנטס עשו את הדבר החכם והגישו לו רק את ה Qualifying Offer), לא קיבל אף הצעה לחוזה ארוך טווח (לפחות לא כזו שסיפקה אותו), ולכן חתם לעונה אחת בשארלוט. צעד שמצדו אפשר לו להראות את יכולותיו אחרי שנה בחוץ, ותחת השפעות הפרשה והשלכותיה; ומצד ההורנטס, אפשר להם לבחון את היכולות הנ"ל, לצד תגובת האוהדים, קהל היריבות, המדיה וכן הלאה, לאי ניתוק הקשרים באופן מוחלט.

- השלכה משמעותית של החתימה לעונה אחת בלבד, היא שזכויות הבירד של ברידג'ס היו בלתי ניתנות להעברה, מה שהקנה לו זכות וטו על טריידים. הוא בחר לממש זכות זאת בסמוך לטרייד דד ליין, כנראה כשהחלו להתגבר השמועות עליו. כלומר, הוא כופף את ידם של ההורנטס וכמו-אמר: "אתם לא תחלבו נכסים תמורתי במהלך שיצמצם את יכולת ההשתכרות שלי בפרי אייג'נסי".

- בשבועות האחרונים צצו דיווחים סותרים, מצד אחד על כך שההורנטס פתוחים לעסקת סיין אנד טרייד על ברידג'ס, ומצד שני שהם הבהירו כי מעוניינים להשאיר אותו. פרשנות רש"י? הם לא התלהבו מהתמורה שהוצעה להם. התוצאה? כמו עם וושינגטון ופורטלנד לפני שנה עם קוזמה וגרנט, עסקת
sign and (further down along the road) trade. קבוצה שתבחר לצרף את ברידג'ס מתישהו בין אמצע דצמבר ל 7.2, תקבל שחקן שחתום לעוד שנתיים, עד גיל 29, כלומר שנות השיא שלו. בהתאם לכך, ולאור ההנחה שברידג'ס יהווה שדרוג משמעותי על פני השחקן שיישלח בתמורה (אולי גם לרבות החוזה של אותו שחקן), סביר להניח שההורנטס יצליחו להשיג את הנכסים שלא הוצעו להם עד כה.

- ברמה המקצועית, עד לאותו טרייד שיבוא או לא יבוא, ההורנטס יעמידו חמישייה של לאמלו-גרין-מילר-ברידג'ס-וויליאמס שיש בה הרבה סייז, כישרון ויכולת לרוץ במגרש הפתוח. גם הספסל נראה לא רע, עם מיצ'יץ' ורג'י ג'קסון בפוינט, טרה מאן כסקורר מיקרו-ווייב, הטריו קודי מרטין-גרנט וויליאמס-ניק ריצ'ארדס בקו הקדמי שהוא ממש אחלה יחסית למחליפים בקבוצה שנחשבת לחלשה. וכמובן קיי ג'יי סימפסון, ניק סמית וסאלון בעתודת הצעירים. למרות שהכיוון, לכאורה, הוא ללכת לטנקינג נוסף עבור היבול המשובח של דראפט 25, שווה לראות מה הסגל הזה מסוגל לעשות בחודשים הראשונים של העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: