סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יולי 03, 2024 3:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 29, 2017 6:56 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
זה חשוב לדגול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 29, 2017 6:59 pm 
Sophomore

סומו תגיד את האמת, נכון שהסלוגן הסודי של העמותה שלכם זה "having the cake and eat it too"

בחיי שהפרק של סאות' פארק על קאנטרי ורוק נ' רול נכתב עליכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 29, 2017 10:55 pm 
Junior

בתום מפגש חברי עמותת הפועל אוסישקין, החליטו כ-100 חברות וחברים שהגיעו לכפר הירוק לא להתנגד להצעת ההנהלה לרשום חמישה זרים למשחקי הקבוצה. החמישה יירשמו כבר במשחק החוץ בהרצליה.
יו"ר העמותה רמי כהן, הסביר כי לאחר בקשתו של המאמן רמי הדר, גויס מימון חיצוני שיכסה את עלות מענק המנהלת (250 אלף שקלים) שיועדו לעניין זה.
"נקלענו לסיטואציה לא נוחה בשל הפציעה של רביב והעיכוב בקבלת האזרחות של אדריאן וריצ'רד", אמר כהן, "עכשיו יש לנו שתי אופציות: או לרשום חמישה או לחתוך את אחד השחקנים, פעולה שאנחנו לא רוצים לבצע כי באמת כל החמישה הם זרים לגיטימיים לקבוצת צמרת בליגת העל ולרובם חוזה או אופציה גם לשנה נוספת במדי הקבוצה. בנוסף, יש לנו מחויבות מצפונית לשחקנים שנמצאים כאן ונותנים את הכל להצלחת הקבוצה. אנחנו לא רוצים לפגוע במרקם החברתי בקבוצה וזו אחת מהסיבות שהביאו אותנו ללכת למהלך".
בתגובה לשאלות שעלו לגבי איבוד צביון או זהות, הסביר היו"ר כי "אנחנו נמשיך לפעול להורדת מספר הזרים בכדורסל הישראלי במנהלת, ובמקביל להשקיע באקדמיית הכדורסל בכפר הירוק ובפיתוח צעירים במחלקת הנוער כמו שלא עושה אף קבוצה בכדורסל הישראלי". אין במהלך זה שום. נסיגה מהאמונות והדגשים שלנו, כל המטרה היא לפתור סיטואציה בעייתית (ובחלקה פרוצדורלית ושאינה תלויה בנו, לנקודת הזמן הזו בלבד״
גם מאמן הקבוצה רמי הדר הסביר במהלך האסיפה את היתרונות ברישום חמישה זרים. "השחקנים עובדים קשה מאוד במשך כל השבוע, וחוסר הוודאות לא תורם לאף אחד מהם. אנחנו רוצים להעלות את רמת האינטנסיביות במשחקים ורישום חמישה זרים יאפשר לנו לדרוש מהם יותר.
הדר סיכם את פגישתו הראשונה עם חברי העמותה: "אני עובד אצלכם, ומפגש כזה מרגש אותי ובדיוק לזה התכוונתי כשאמרתי שאני מרגיש בבית בהפועל. נוח לי כאן ועוד לפני ההחלטה אגיד לכם – אקבל כל מה שתגידו ואעשה את המקסימום עם הכלים שיש לי. זה הג'וב שלי".

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 29, 2017 11:03 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מצחיק.
מה שבמיוחד יפה פה זה שאתה לא מרגיש נלעג כשאתה כותב את הדברים, או אפילו אם אתה מצטט מישהו אחר. וזה רק מוכיח את הנקודה שכתבו פה, לא רק אני, לא מעט פעמים.

במיוחד אהבתי את הקטע של "ושאינה תלויה בנו"... אחת נאנסה להשתריין בוהו בוהו, השנייה נאנסה לרשום זר חמישי דמעות דמעות... ממש ליגה לגברים מוכים.
הייתה לכם בחירה, ובחרתם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 29, 2017 11:44 pm 
Junior

ושוב הדבר שמומחים במועדוני הפועל ת״א ״מימון חיצוני״

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 30, 2017 12:04 am 
Hall of Famer

במקרה הזה לפחות מדובר במימון חיצוני אמיתי... וגם ברור מי נתן אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 30, 2017 1:27 am 
Hall of Famer

לצערי הפועל ת"א בכדורסל גם כן מתחילה להתנהל בצורה תמוהה משהו .
החתמה של זרים שעומדים לקבל אזרחות ( לא רעיון רע לגופו , אבל קצת מסבך את המערכת ) , החתמת זר שמקורב מממן את שכרו מתוך אינטרס משפחתי , התחמת עודד ברנדווין לחודש - שיחרור שלו - החתמה נוספת לחודש , שיחרורו של דניאל איידן ולאחר מכן החתמת רם אליאספור על אותה המשבצת , החתמת זר שכלל לא שיחק .
כל זה רק מאורעות מהחודשים האחרונים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 30, 2017 9:26 am 
Hall of Famer

צריך להגיד להגנתם שבנקס והאוול הם זרי ליגת על לגיטימיים פלוס, בנקס אמנם לא מראה את זה אבל הוכיח את זה גם בקדנציה קודמת בארץ וגם אחרי שעזב בכמה עונות טובות. זה שהם על סף איזרוח וזה שבנקס משחק למעשה בחינם מבחינת מאזני הקבוצה, זה עוד בונוס. אני לא מכיר קבוצה בסדר גודל של הפועל, והאמת לא מכיר הרבה קבוצות גם בסדר גודל גדול יותר, שהיו מסרבות לזה (וזו שסירבה להאוול מן הסתם עשתה טעות גדולה).
אבל זה לא באמת הנושא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 30, 2017 1:48 pm 
Hall of Famer

אז שש קבוצות בליגה עם 5 זרים ומעלה
מבחינה מקצועית נטו זו החלטה טובה של תא לדעתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 30, 2017 3:22 pm 
Hall of Famer

ברור, זה נו-בריינר. הסגל הישראלי שלהם בלי לימונד (גם עם נאור) חלש, אחד החלשים בליגה אפילו. השיקול המקצועי פה גבר על הערכי, כי עם כל הכבוד לקידום של גינת וצוף בן משה הם לא היו מגיעים איתם רחוק, וגם הם הבינו את זה.
וזה גם מה שקורה בדרך כלל... בסופו של דבר זה ספורט מקצועני וצריך לנצח בו משחקים. מה שלא יפריע להם להמשיך להטיף לכולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 30, 2017 3:40 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
ברור, זה נו-בריינר. הסגל הישראלי שלהם בלי לימונד (גם עם נאור) חלש, אחד החלשים בליגה אפילו. השיקול המקצועי פה גבר על הערכי, כי עם כל הכבוד לקידום של גינת וצוף בן משה הם לא היו מגיעים איתם רחוק, וגם הם הבינו את זה.
וזה גם מה שקורה בדרך כלל... בסופו של דבר זה ספורט מקצועני וצריך לנצח בו משחקים. מה שלא יפריע להם להמשיך להטיף לכולם.

3 זרים מצויינים :טאקר וויליאמס ליונס, האוול גם סבבה ,בנקס קצת מזיק אבל עם זרים כאלה אפשר להגיע רחוק
הישראלים זו בעיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2017 2:37 pm 
Hall of Famer

גו אלכסנדר יעמוד לדין על המרפק לאריאל ביום חמישי
הערכות מדברות על הרחקה מ2 משחקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2017 2:45 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אולי עדיף עונש יצירתי של חובת מינימום 25 דקות למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2017 6:20 pm 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
גו אלכסנדר יעמוד לדין על המרפק לאריאל ביום חמישי
הערכות מדברות על הרחקה מ2 משחקים

מניסיון העבר, הדיון ידחה לשבוע הבא (אחרי המשחק עם ירושלים), ותהיה הרחקה ממשחק אחד (חצי גמר נגד אשדוד). יחזור במלוא המרץ לגמר. מישהו יסדר שזה בדיוק יהיה העונש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2017 6:29 pm 
Hall of Famer

בכדורגל כמדומני היו מקרים של הזזת משחקים בגביע הטוטו לשם ריצוי עונש הרחקה של שחקנים .
יש למכבי עוד לאן לשאוף ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2017 11:50 pm 
Hall of Famer

הופה !
אנג'איי חוזר להרצליה לאחר ששוחרר ממלאגה - http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 41&lang=he

טיימינג מצוין , אחרי ההדחה מאירופה ולאור פגרת הגביע יהיה בדיוק זמן לשלבו .
ג'קו בהחלט שחקן חביב , ולא הייתי פוסל להמשיך איתו כזר חמישי גם בעונות הבאות ( רק בן 22 , חתם לכמה עונות ויושאל בינתיים ) .
בעשרה משחקי יורוקאפ ( רמה וסגנון מעט קרובים יותר לליגה הישראלית מאשר הליגה הספרדית ... ) - אנג'איי בהחלט תרם יפה ב-13 הדקות שקיבל בממוצע : 4.6 נק' ( 73% לשתיים ) , 2.2 ר' , 1.2 חס' .
יהיה מעניין לראות אותו לצד אדריאן ומשעור .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 01, 2017 11:59 pm 
Hall of Famer

החתמה נפלאה שיכולה להביא את הרצליה להיות פייבוריטית ברורה לעלות לפיינל פור. שחקן שמזמן חשבתי שהפועל הייתה צריכה להביא השנה (ומסתבר שהיא הייתה יכולה אם רצתה, וחבל שלא).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 12:03 am 
Freshman

החתמה פשוט מעולה של הרצליה. אחרי שרובין יחזור הרצליה תוכל לשחק עם אדריאן ואנגיי ביחד וזה קו קדמי שלליגה שלנו הוא מפלצתי הגנתית והתקפית יחד עם משעור והם יעשו מתחת לסלים מה שהם קרוצים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 12:11 am 
Hall of Famer

כבר כעת אני לא רואה מדוע אי אפשר לצוות את שלישיית הגבוהים שציינת , לצד דניס/גרין ומעיין/זליקוביץ'/לאומי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 1:17 am 
Junior

מקבוצת הריבאונד הכי טובה אנחנו נהפוך לקבוצת הצבע הכי טובה. אדריאן אנג׳יי משעור זה קו אגרסיבי בטירוף בעיקר בריבאונד התקפה (דווקא מסייג לגבי ריב הגנה בגלל נטיית היתר של אנג׳יי לקפוץ לחסימות). גם מבחינת איום חסימה אנחנו הופכים למשהו דיי חלומי.

אני דווקא מסוקרן לראות אותו עם קאנסביק שהוא אחלה מוסר ויכול להתפתח משחק מעניין בין גבוהים ביניהם. מעניין אם ואת מי ישחררו. אני לא אוהב את הפורמט של שישה זרים.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 1:20 am 
Hall of Famer

רשום בכתבה לעיל שג'קו יושאל . כמובן שאין ממש טעם להחזיק את השניים הנ"ל יחדיו , וקנאסביץ' ( על אף היותו בינוני סך הכל ) לפחות מוסיף דברים אחרים לקבוצה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 2:11 pm 
Hall of Famer

הרצליה מבינים שעם חוסר היציבות של ירושלים ומכבי,תא והשיטה הקיימת הם יכולים ללכת עד הסוף

הדיון של אלכסנדר היום ב1630

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 2:48 pm 
Hall of Famer

אני ממש לא חושב שזה קשור .
מן הסתם כספית לא נראה שזו השקעה חריגה ( היות שזה השחקן היחיד שהצטרף השנה לקבוצה במהלך העונה ). נראה דווקא כמו מהלך שהיה מבוצע בכל מקרה ( גם אם נניח הקבוצה הייתה בתחתית ).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 6:10 pm 
מנהל פורום

RREEDDTT. כתב:
הדיון של אלכסנדר היום ב1630

יש עדכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2017 6:18 pm 
מנהל פורום

מאז שהרצליה התנתקה מהאיחוד, הרבה יותר קל לי לחבב אותם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], kakon3 ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: