סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 8:38 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ערן כתב:
אבימאל כתב:
כמו שכתבתי אי שם למעלה,אובדן סיכוי ריאלי להגיע ליורוליג, עשוי לגרום לזעזוע בעמדת הבעלים.

למה? הבעלים לקח את הקבוצה כי הוא אוהד אותה מילדות, כך הוא טוען לפחות
תן לו להמשיך להיות הפרשן של הפורום. הרי רוב התחזיות/פרשנויות/נבואות שלו גם ככה לא מתממשות. זה קורה מידי שבוע, התרגלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:03 pm 
Hall of Famer

להביא את דני פרנקו בעונה הבאה זה פארודי ברמות של מכבי ת"א

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:10 pm 
מנהל פורום

זה נכון שאביאל קצת אפוקליפטי אבל יש משהו בטענה שהמוטיבציה של אורי אלון להמשיך ולהיות הבעלים מושפעת מהסיכוי להיות ביורוליג
לא פוסל את האפשרות שאם הסיכוי ייעלם לגמרי הוא יתארגן להעברת הקבוצה
הוא אוהב
ד שהביא כסף מהבית זה לא אומר שהוא חייב לעשות את זה לנצח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:23 pm 
Hall of Famer

תודה אוריאל. תמיד אהבתי אותך ,והיום קצת יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 12:09 am 
Junior

אבימאל כתב:
תודה אוריאל. תמיד אהבתי אותך ,והיום קצת יותר.

אבימאל רק תזכור שגוגל איז א ביץ׳.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 1:54 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אין מצב לדעתי שאורי אלון מתייאש והולך לפני התרחבות היורוליג. עם 16 קבוצות סיכוייו להיכנס אפסיים להערכתי, עם 20 קבוצות - אולי יותר טובים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 9:46 am 
Hall of Famer

דיברתי על אובדן סיכוי ריאלי להגיע ליורוליג, כל ההתרחבות לא מתממשת, גם אובדן הסיכוי עוד לא מתממש.
וגם לא דברתי על מתייאש והולך, אלא על הקטנת תמיכה הדרגתית, עד לקבוצת יורוקאפ בינונית מאוזנת עם "מענק איזון" של 1-2 מיליון דולר בשנה מהבעלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 10:57 am 
Sophomore

הפועל ירושליים תעשה בשכל אם תרד מהנושא של מאמן זר , למאמנים זרים קשה עד בלתי אפשרי פה , הרבה בגלל התקשורת שמפוצצת באינטרסנטים , ובנוסף לזה יש את החוקים המגוחכים בליגה שמאמנים ישראלים הרבה יותר מוכנים לזה מאשר זרים.
היא גם צריכה לדלל את הסגל , הסגל שלה מנופח מדי , בנוי לרוחב מדי , ובעיקר מלא באגו , אני בטוח שחדר ההלבשה לא מחובר.
זליקוביץ' כל כך חסר להרצליה , סתם מתייבש על הספסל של ירושליים , מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 11:04 am 
מנהל פורום

בגלל זה יש עונה שניה ושלישית עם המאמן הזר בשביל שהוא יפנים את הליגה המוזרה ויביא את הכודרסל שלו לליגה
לראשונה העונה אני מתחיל לפקפק ברעיון של סימונה לעוד שנה
התחלתי את העונה כמעריץ מושבע שלו, עכשיו אני עובד על התרת השבועה
אני חושב שהוא יעבור את אלפסי בסידרה ואולי ייתן פייט בגמר למכבי אבל אני בספק לגבי היכולת שלו ליצור קבוצה שמחה ומשוחררת שיודעת להיות מאדר פאקרס כשצריך
יש את המאמנים שמרביצים ומלטפים וממנו ראיתי בנתיים רק מכות
אם הולכים איתו עונה הבאה הוא חייב לבנות את הסגל לבד אחרי שראה את הישראלים הפוטנציאלים לאורך העונה (ג'ון די, משעור, דוסון, שמחון, מנקו וכו) ויחליט מי מתאים לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 12:49 pm 
Hall of Famer

שינסו לקבל אישור לעבור לאדריאטית משם יש להם סיכוי הרבה יותר גבוה להגיע ליורוליג'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 1:15 pm 
Junior

Equilibrium: הפתרון הוא להשאיר את סימונה אך להוסיף לו עוזר מאמן ישראלי רציני (במילים אחרות, את אחד המאמנים הבכירים שבכיף היו מאמנים ראשיים בשאר קבוצות הליגה).

אני חושב שכן יש מקום למאמן זר, בגלל אירופה, וסימונה הוכיח זאת. עובדה שמתפרסמות שמועות שקבוצות יורוליג מתעניינות בו לעונה הבאה, וגם כמו שאוריאל אמר, שנת הסתגלות... לפעמים ההמשכיות הרבה יותר חשובה. זה עדיף מלשנות כל רגע.

לגבי חדר ההלבשה - זו פרשנות שלך למרות שהשתמשת במילה "בטוח", אך אתה טועה. וכל יושבי הארנה בפורום כולל אני יוכלו לספר לך על הכימיה והדינימיקה המעולים שיש בין השחקנים.
איזה עדויות יש לך שחדר ההלבשה הוא מפוצץ באגו?

לגבי זליקוביץ - מסכים. כנ"ל רוזפלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 1:21 pm 
Freshman

אני לא יכול לספר לך על הדינמיקה המעולה שיש בין השחקנים. אתה לפעמים עיוור כלפי הקבוצה שלך.
קודם כל, יש מחנאות זרים--ישראלים (בראשם של ליאור ויותם שסובלים לשחק השנה בהפועל).
דבר שני, קינזי הוא סוליסט במבנה האישיות שלו, מין זאב בודד כזה. ג'רלס מרוכז רק בעצמו ודייסון נראה קצת אהבל.

היחידים שאני חושב שהם עם אנרגיות חיוביות על חדר הלבשה הם פיטרסון ובר טימור (מהשחקנים המובילים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 1:29 pm 
Hall of Famer

אם במקום דייסון היו מביאים רכז טבעי זר ברמה סבירה הקבוצה היתה משחקת הרבה יותר טוב.לקחו 2 ס.גארדים איכותיים וניסו בלי הפסקה להפוך אותם לרכזים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 1:53 pm 
מנהל פורום

יש שמץ בהערה של גולדמן
למזלנו גם "הלא מרוצים" הם שחקנים בוגרים ומודעים לצורך בחדר הלבשה מאוחד
ככה שגם הלא מרוצים הם לא סוני ווימס או ויקטור ראד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 2:03 pm 
Junior

אני לא עיוור ויודע שיש שחקנים שלא מרוצים בקבוצה. אני מניח שזה קיים בשאר קבוצות הליגה. אז מה? זה לא חייב להשליך על כל הדינמיקה אשר קיימת בקבוצה.

בקשר להערת זרים-ישראליים זה פשוט ב-ו-ל-ש-י-ט. אתה לא יודע עד כמה הם חברים טובים. אולי ליאור אליהו הוא אאוטסיידר וחבר רק של הלפרין, לא יודע, נראה לי שבאופן אישי הוא לא כזה בן אדם חברותי.

אבל מכאן ועד לקבוע שיש מחנות...זה פשוט בורות. כקונטרה לליאור אליהו אני אביא את בר טימור שלמרות פער הגילאים הוא חבר ממש, ממש טוב של מרבית הזרים. יותם על הכיפאק עם כולם ורואים את זה הן שהוא על הפרקט והן שהוא על הספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 2:41 pm 
Freshman

אנחנו לא מדברים על "לא מרוצים", אתה כתבת ואני מצטט "כל יושבי הארנה בפורום כולל אני יוכלו לספר לך על הכימיה והדינימיקה המעולים שיש בין השחקנים". עכשיו, כימיה ודינמיקה מעולה זה רחוק מאוד ממה שאני רואה בקבוצה הזו. אחד הדברים הכי בולטים בקבוצה ולדעתי בגלל זה בין היתר גם האנדאצ'יבריות זה חוסר הכימיה ודינמיקה חברתית בקבוצה.
הכוונה שלי לא הייתה מחנאות ברמת נמני-טל בנין של מכבי בזמנו. התכוונתי שיותם וליאור ויהי מה יעדיפו לבלות את זמנם בטיסות, מלונות, אחרי ולפני אימון האחד עם השני ולא עם הזרים.
הלפרין הוא בחור חביב וממלכתי כזה, ולא זכור לי מקרה בקריירה שלו שהוא עשה פרצופים של לא מרוצה.

ו, איזו קונטרה? אני ציינתי את בר כגוד וויבז בחדר ההלבשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 2:44 pm 
Freshman

זו קבוצה שבבסיסה היא נטולת כימייה. מי שבנה אותה צריך לעשות חשבון נפש עם עצמו איך הוא נתן שבאותה קבוצה ישחקו שחקנים סופר אנוכיים ואנטי קבוצתיים כמו ג'רלס דייסון וקינזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 2:56 pm 
Sophomore

אדום88 כתב:
Equilibrium: הפתרון הוא להשאיר את סימונה אך להוסיף לו עוזר מאמן ישראלי רציני (במילים אחרות, את אחד המאמנים הבכירים שבכיף היו מאמנים ראשיים בשאר קבוצות הליגה).

אני חושב שכן יש מקום למאמן זר, בגלל אירופה, וסימונה הוכיח זאת. עובדה שמתפרסמות שמועות שקבוצות יורוליג מתעניינות בו לעונה הבאה, וגם כמו שאוריאל אמר, שנת הסתגלות... לפעמים ההמשכיות הרבה יותר חשובה. זה עדיף מלשנות כל רגע.

לגבי חדר ההלבשה - זו פרשנות שלך למרות שהשתמשת במילה "בטוח", אך אתה טועה. וכל יושבי הארנה בפורום כולל אני יוכלו לספר לך על הכימיה והדינימיקה המעולים שיש בין השחקנים.
איזה עדויות יש לך שחדר ההלבשה הוא מפוצץ באגו?

לגבי זליקוביץ - מסכים. כנ"ל רוזפלט.

א. לא יודע איזה מאמן ישראלי רציני , יסכים להיות עוזר מאמן בירושליים תחת סימונה (זרוק שמות , לא נראה לי שיש יותר מדי אם בכלל) , מלבד זאת סימאונה בחר כבר את העוזר שלו , ואני בספק אם יסכים לעוזר מאמן ראשון שהוא גם להגדרתך "מאמן ישראלי רציני" , בעמדה הזאת הוא ירצה איש אמון שלו , סטייל מה שיש היום. ואם זה ככה , בוודאי שלא ניתן יהיה להחתים מאמן ישראלי להיות עוזר שני בירושליים , עם כל הכבוד.
ב. אדלשטיין הגיע לחצי גמר יורוקאפ , דרוקר לקח גביע , וכל זה בעונה בה היורוקאפ לא היה מפוצל כפי שהיה השנה , לכן אני לא מתחבר לטיעון של "מאמן זר לאירופה" , המשכיות זה דבר חשוב , אבל אתה בטוח שהמשכיות במקרה הספציפי של סימאונה נחוצה? אני לא חושב כך , למען האמת , אני חושב שהוא מנהל משחק בינוני , עם נטייה לקיפאון(משחק משספר 3 בחצי הגמר , גמר הגביע...)
ג. אני לא יושב בחדר ההלבשה של ירושליים , אבל כל העונה היו סיפורים שזלגו משם , דרך ליאור אליהו , אמארה ו"למה לא מוסרים לי" , הייבוש של מנקו שעלה לכם באיבוד שלו (לדעתי הטעות הכי גדולה של המועדון השנה) , לגבי אגו , נו באמת , אתה חושב שבקבוצה שיש בה את אמארה , ג'נטילה (הבאה מיותרת),ג'רלס,ליאור , אין אגו?? בוודאי שיש וגם רואים את זה במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 3:20 pm 
Sophomore

goldman כתב:
אני לא יכול לספר לך על הדינמיקה המעולה שיש בין השחקנים. אתה לפעמים עיוור כלפי הקבוצה שלך.
קודם כל, יש מחנאות זרים--ישראלים (בראשם של ליאור ויותם שסובלים לשחק השנה בהפועל).
דבר שני, קינזי הוא סוליסט במבנה האישיות שלו, מין זאב בודד כזה. ג'רלס מרוכז רק בעצמו ודייסון נראה קצת אהבל.

היחידים שאני חושב שהם עם אנרגיות חיוביות על חדר הלבשה הם פיטרסון ובר טימור (מהשחקנים המובילים).

מידיעה, מדובר בתיאוריה שמתרחשת לא מעט בקבוצות אירופאיות, בהפועל ירושלים של השנה דווקא אתה לא כל כך בכיוון. יש חיבור מאוד טוב, טימור חבר של כל הזרים וג'רלס שחקן מאוד אהוב וחברותי (משהו שליווה אותו גם בקבוצות קודמות).
מה שלא דופק בקבוצה זאת פשוט ההיררכיה הלא ברורה, הבחירה הלא נכונה של הישראלים וכו'. חברתיות היא לא מה שמסנדל את הקבוצה עם אחד מהסגלים הכי מרשימים שהיו פה בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 3:25 pm 
Sophomore

ועוד משהו: בתור אחד שאוהב אותו ועוקב אחריו שנים, אני לא חושב שהפריחה שלו באילת עדיין לא אומרת ש"אוי איך הפועל שחררו אותו". יש במנקו משהו מאוד מאוד חסר ביטחון בהתנהלות. טעויות שהוא עושה באילת גוררות (מצידו) הרבה פחות דרמה ותפיסת ראש מופגנת בייאוש ושפת גוף של "איזה דביל אני איך החטאתי את זה!". מתחיל להאמין שהוא פשוט לא בשל לרמות אירופאיות מבחינה מנטאלית וכבר לא כל כך בטוח שזה ישתנה. מבחינה פיזית יש לו את החבילה (הוא נורא נורא התבריין בקיץ שחלף וזה כשהוא שחקן מהיר גם ככה). בקופסה עדיין (אולי) לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 3:31 pm 
Sophomore

עידן שגיב כתב:
ועוד משהו: בתור אחד שאוהב אותו ועוקב אחריו שנים, אני לא חושב שהפריחה שלו באילת עדיין לא אומרת ש"אוי איך הפועל שחררו אותו". יש במנקו משהו מאוד מאוד חסר ביטחון בהתנהלות. טעויות שהוא עושה באילת גוררות (מצידו) הרבה פחות דרמה ותפיסת ראש מופגנת בייאוש ושפת גוף של "איזה דביל אני איך החטאתי את זה!". מתחיל להאמין שהוא פשוט לא בשל לרמות אירופאיות מבחינה מנטאלית וכבר לא כל כך בטוח שזה ישתנה. מבחינה פיזית יש לו את החבילה (הוא נורא נורא התבריין בקיץ שחלף וזה כשהוא שחקן מהיר גם ככה). בקופסה עדיין (אולי) לא.

פה בדיוק נכנס המועדון , היות ומנקו הוא שחקן בית אהוב , עם יכולות , תפקידו של המועדון לבוא למאמן בהנחייה ברורה לשתף אותו לפחות בליגה , בייחוד שהמנטרה השגורה היתה "קודם כל אירופה".
פיאנג'אני לא מאמין בו? זה מתפקידו של המועדון לבוא למאמן ולהגיד לו "גם אם הוא לא נותן לך עכשיו את מה שצריך , תן לו דקות בליגה , זה שחקן בית של המועדון" ,זה גם מתפקידו של המועדון להשקיע בשחקן מבחינה מנטלית , לא לבוא כמו איזה פילנטרופ ולתת אותו לאילת "כי אנחנו לא רוצים שתיפגע ההתקדמות שלו" , בטח במצבת הישראלים של ירושליים העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 3:35 pm 
Junior

אני לא רואה איך אפשר להביא מאמן ישראלי רציני לעמדת העוזר של פיאניג'יאני באופן שלא:
א. יגרום לאיטלקי להרגיש מאוים ולהרגיש שחותרים תחתיו
ב. יגרום לכל התקשורת להתייחס לזה כאילו מדובר במזימה להעיף את פיאניג'יאני והכנה של תכנית מגירה.
ג. יראה מספיק אטרקטיבי לאיזשהו מאמן שיהיה מוכן להגיע.

עידן שגיב כתב:
מבחינה פיזית יש לו את החבילה

You can say that again! :ni_zia:

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 3:37 pm 
Hall of Famer

Equilibrium כתב:
זה מתפקידו של המועדון לבוא למאמן ולהגיד לו "גם אם הוא לא נותן לך עכשיו את מה שצריך , תן לו דקות בליגה , זה שחקן בית של המועדון"

מועדון שאומר למאמן את מי לשתף. יש דרכים קלות יותר להתאבד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 3:44 pm 
Freshman

הקונוטציה שלך זה מכבי, אבל הבחור צודק.
תפקידו של GM זה להתוות דרך ואם יש שחקן שהמועדון רוצה לקדם, הGM יכול להגיד למאמן (לפני תחילת העונה) שצריך לקדם שחקן כזה או אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 3:46 pm 
Sophomore

אבימאל כתב:
Equilibrium כתב:
זה מתפקידו של המועדון לבוא למאמן ולהגיד לו "גם אם הוא לא נותן לך עכשיו את מה שצריך , תן לו דקות בליגה , זה שחקן בית של המועדון"

מועדון שאומר למאמן את מי לשתף. יש דרכים קלות יותר להתאבד?

לא מדובר על כל שחקן ושחקן , אבל בהחלט זאת יכולה להיות החלטה של מועדון , לקדם שחקן בית , בטח ובטח שכל הזרקור הוא על אירופה.
קוראים לזה אסטרטגיה של מועדון , סימאונה לא יהיה בהפועל ירושלים שנים על גבי שנים , צריך להיות ריאלים , אולי אפילו לא ימשיך שנה הבאה , לעומת זאת קידום של מנקו , יכול להועיל מאד למועדון בשנים הבאות.
ומה החלופה שבאה לידי ביטוי השנה בירושליים? שיחררו את מנקו ליריבה על התואר (נכון שאז היא לא היתה בצמרת) , נכנסו לבעייה עם סגל ישראלי קצר , עוד יותר לברוך שבר נפצע , הביאו באיחור את זליקוביץ' , עכשיו זליקוביץ' מיובש , בנוסף לרוזנפלט שגם הוא מיובש , יצאו קירחים מכאן ולכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: