סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 12:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 462 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 2:30 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
סרטון יפה על הספרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 2:49 pm 
Senior

עומרי1 כתב:
קוף ירוק, איפה אתה חי? הספרס קבוצה הרבה יותר טובה? תנצח את הסדרה בקלות? מאיפה הבאת את זה?

במציאות אני חי, במציאות :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 3:03 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
uriel17 כתב:
מה היה הסיפור של ריי ריי בבוסטון??

הודיעו לו שהוא עובר בטרייד ושילך לארוז.

עמוס, הכל טוב ויפה אבל יש גבול. אם זה היה ככה הספרס היו מנצחים בעשרים הפרש כל משחק בליגה. וגם אתה אמרת שוייד נראה זוועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 3:21 pm 
Hall of Famer

אגב, בשיטוטיי גיליתי את ההסבר הזה ל- עד כמה לאונרד הוא שחקן הגנה גדול

Leonard's defense on James in the series was key. James shot 57.6 percent against him, but he wasn't always able to get his shot off or even get the ball. - 19 percent of James' touches against Leonard in the Finals resulted in a James field goal attempt. Against all other defenders, that rate jumped to 33 percent. - James was held without a touch on 33 percent of the Heat's possessions when he was guarded by Leonard. Against all other defenders, he was held without a touch 23 percent of the time. - When Leonard did find himself on someone other than James, his defense was still strong. The rest of the Heat shot 27.8 percent (5-of-18) against Leonard in the Finals.

ואני אומר זאת שוב, גם אליך רן, אני באמת מאמין שכמעט ואין דבר שאנחנו רואים ואי אפשר להסביר סטטיסטית. אולי הסטטיסטיקה תהיה מורכבת, אבל היא תתקיים. קח למשל סטטיסטיקה אפשרית - מספר (או אחוז) החסימות ששחקן עושה לשחקן אחר שמסתיימות בסל. זה משהו שנמדד במספר, והנה מדדת את התרומה ההתקפית של טים דאנקן, אולי גדול החוסמים בשנים האחרונות, הרבה מעבר למספר הנקודות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 4:16 pm 
מנהל פורום

אז לאונרד
גרם ללברון לפחד לזרוק לסל
גרם ללברון לא לקבל את הכדור
הוא גם הוריד משמעותית את אחוז הקליעה של כל השחקנים שהם לא לברון ברגע ששמר עליהם
הוא הMVP של הפלייאוף ובדרך להיות אולסטאר
וטיקט שלו הוא הגנה
מתקשה להזכר בשחקן שעשה את הדרך שלו לצמרת במובהק דרך ההגנה
דוויט הווראד הכי קרוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 4:24 pm 
Hall of Famer

זה כי חלק גדול מדי משחקני ההגנה הגדולים באמת, הם שחקני התקפה בינוניים. דיקמבה מוטומבו, ברוס בוואן, שיין באטייה וכו' וכו'. כך שלהחזיק אותם בשביל הגנה, גם קצת מגביל את הרמה ההתקפית של הקבוצה. מה שמדהים אצל לאונרד, זה שלא רק שהוא אחד משחקני ההגנה הטובים שראיתי בעמדות שהן לא 4-5 אלא גם שהוא שחקן התקפה טוב מאד. לא מושלם, אבל בהחלט טוב מאד.
אם אגב, אני צריך לחשוב על מישהו דומה, אז מוקי בליילוק. בניגוד לפייטון, שהיה אף הוא שחקן הגנה גדול, אני מתקשה להאמין שמוקי היה מקבל הרבה מאד דקות לו הוא לא היה וואחד שומר. אממה - הוא קיבל דקות גם בגלל שהוא היה רחוק מלהיות ואקום בהתקפה. כלומר, הוא היה צריך את שני הפרמטרים בשביל להיות שחקן חמישייה לאורך שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 5:22 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
ראובן, נובמת. הספרס שיחקו את העונה הסדירה בהילוך סופר-נמוך. הרי כאן, קבל עם ופורום ירדו עליהם שהם לא מנצחים קונטדריות - וזה, מסתבר, כי משחקי ה"סטייטמנט" האלו בתחת שלהם ושמירת הכוחות היא חזות הכל. ובכל זאת - הם השיגו את המאזן הכי טוב בליגה.

וכן, וייד נראה זוועה. אבל גם בעונה שעברה הוא לא היה משהו בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 6:48 pm 
מנהל פורום

עמוס, אני לא מנסה חלילה לזלזל בספרס או להמעיט מגודל ההישג. מה שהם במחצית הראשונה של המשחק השלישי היה מדהים גם מול מ.כ. הביקעה.

ועדיין, לא הגיוני לי ששינוי כל כך קיצוני ויכולת כל כך חלשה של מיאמי הוא רק תוצאה של מציאת ההתאמה הנכונה ומשמעת אימון של הספרס. מה גם שהמחשבות שלי לא כאלה מופרכות (ולא נוגעות לזיווגים ביזאריים בין שחקנים ואמהות...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 7:03 pm 
Hall of Famer

אבל זאת נפילה פסיכולוגית. המשחק השני (הרביעי) היה פחות ברור לי, אבל אמרתי כבר לפני המשחק החמישי איפשהו כאן, שאני די בטוח שהספרס יביסו שוב, פשוט משום שההיט נראו חסרי חשק ואמונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 7:08 pm 
Senior

אני חושב שהיכולת של מיאמי היתה די קונסיסטינטית לאורך הסדרה, ס"א הרימה את שלה החל ממשחק 3. באופן כללי, מיאמי הגיעה לגמר יחסית עייפה. באופן פרדוקסלי היא קבוצה זקנה יותר מסן אנטוניו ועמוקה הרבה פחות. היא עדיין נלחמה עם כל מה שהיה לה. לא עזר, וחוץ מזה היה לה פחות מבשנה שעברה. ההגנה שלה בנוייה על גארדים וסווינגמנים אתלטיים שמתרוצצים בטירוף - וההזדקנות של הסגל מאד פגעה בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 8:03 pm 
Hall of Famer

זקנה יותר?? ווייד צעיר מדנקן ומאנו.
בוש בשיאו.
לברוןץ בשיאו.
מי מבוגר? האסלם?? בטייה? ריי אלן שעדיין צולף ורץ בחסימות??
דייי נו...העלמות טיפוסית של לברון. רבע ראשון אדיר וזהו. נתן לספינה שלו לקרוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 8:17 pm 
Senior

כן, זקנה יותר. מיאמי הקבוצה הכי זקנה בליגה. הגיל הממוצע שלה הוא 30.6. של ס"א הוא 28.9.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 8:58 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הקטע המדהים הוא שאף אחד כמעט לא זוכר שבאמצע העונה הספרס עמדו על מאזן נוראי מול שאר הקונטנדריות. אני אוכל את הכובע על כך שחשבתי שאין להם סיכוי לקחת תואר לאור המאזן הלא מחמיא ההוא אבל כנראה פופ הרדים בכוונה את שאר המתמודדות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 9:06 pm 
מנהל פורום

עמוס, אני מודה שראיתי מעט מאוד מהסידרה הזו אבל תוכל לפרט יותר בעניין ה"נלחמה עם כל מה שיש לה"? זה נשמע אפילו יותר תמוה מטענת ה"בוש היה מצוין" במשחק האפס נקודות ההוא בגמר של שנה שעברה. ממה שאני ראיתי היא לא נלחמה בכלל והיה לה הרבה מאוד עם מה. ומה הסיבה שהיא תגיע בעייפות יחסית לסידרה? סה"כ היה לה פלייאוף מצוין עד אז.

חוץ מזה, ניסיתי לחפש קצת חדשות שינבאו מה יהיה בעונה הבאה, ומצאתי מאמר במיאמי הראלד שהפלא ופלא לא מטיל את האשמה על זה שקלע 31 נקודות אלא רומז שהחברים שלו נעלמו מהבמה. ומה שיותר מצער, מתייחס לספולסטרה כמאמן המובן מאליו של הקבוצה גם בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 9:09 pm 
מנהל פורום

עכשיו כל אחד שימדדו לו כפות ידיים ממש גדולות יקפוץ אוט' 10 מקומות בדראפט, כי אולי יהיה הלאונרד הבא :lol:

אבל ברצינות, לא כל מי שיש לו מוטת ידיים וגודל כף יד (בשילוב עם יכולת אתלטית) יכול להיות שומר ברמה כזו, אבל מי שכן יש לו נתונים כאלה יכול ללמוד ולשפר דברים אחרים. מי שיש לו כבר את הכישרון ואת היכולות האחרות אבל הוא בעל נתונים ממוצעים אין לו שום סיכוי בעולם להגיע למצב שהוא יכול לעצור את לברון ככה.
אני אומר את זה כדי להסביר למה הרבה פעמים קבוצות לוקחות סיכונים ובוחרות שחקנים בדראפט ע"פ הפוטנציאל בפיזי והאתלטי בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 9:40 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

satriani כתב:
אייייי ריי אלן. למה קלעת את השלשה במשחק שש אשתקד??
היה יכול להיות אדיר עם לדנקן היה טבעת שישית הערב ,ולברון עם 1-5 בגמרים. יש כוכב כזה גדול עם אחוזי גמר כל כך גרועים בכל כך הרבה נסיונות (קרל מלון עם 0-3...כן אני יודע)

למה ריי? למה קלעת את השלשה ההיא????

רוב הסיכויים שלכל הכוכבים שהתמודדו עם בוסטון בשנות ה-60 יש מאזן גמרים לא מחמיא. שנייה...
.................................................................................................................................. אוקי חזרתי.
ג'רי ווסט עם 1/10 בסדרות גמר (6 הפסדים מול הסלטיקס, ניצחון ו-2 הפסדים מול הניקס והפסד אחד מול הבאקס),
ווילט עם 2/6 (בשלוש קבוצות שונות - ווריורס, 76רס ולייקרס)
וכמובן אלג'ין ביילור - עם מאזן 0/8 - שפרש בתחילת עונת ה-33 ניצחונות רצופים שהסתיימה באליפות של הלייקרס.

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ב' יוני 16, 2014 11:40 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 10:20 pm 
Senior

מי שבת'כלס אשם חוץ מספולסטרה בהפסד הזה זה ריילי. גם הקבוצות של ג'ורדן לא משכו יותר מ-3 שנים עם הרול פליירס. אף אחד מהרול פליירס חוץ מקצת לואיס לא פגע בגמר הזה. מיאמי הייתה צריכה לעשות שינויים בספסל אחרי העונה שעברה. אם לברון נשאר אני גם לא אתפלא אם ספולסטרה יאבד את הכיסא שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 10:39 pm 
Senior

אם כבר, צריך להצביע אל הבוס של ריילי - טד אריסון. מיאמי היתה די כבולה במהלכים שלה כי אריסון לא רצה לשלם את מס המותרות. וזה בסדר, אף אחד לא אומר שהוא צריך לשלם את זה. אבל שושלות זה עסק יקר.

וראובן, אם אתה לא ראית כמעט את כל הסדרה ואני כן ראיתי את כולה, אז מה לעשות, יש לי יתרון עליך כאן. למעט עניין קרמאפגייט, מיאמי לא באמת התקפלה בשום נקודה. אבל זה היה כמו לוחם MMA שמוטל לקרב מול מסור חשמלי. הספרס פשוט פתרו את ההגנה שלהם (שממילא לא היתה ברמה של שנה שעברה בגלל הבעיות ברוסטר) לחלוטין, ובלי ההגנה גם ההתקפה של מיאמי סובלת כי הטרנזישן זה הלחם שלה.

נערך לאחרונה על ידי Amos Gueta בתאריך ב' יוני 16, 2014 10:49 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 10:43 pm 
Senior

אתה מדבר על מייק מילר? לא נראה לי שהוא היה עושה את ההבדל. יכלו להוציא MLE על סנטר. להחליף את באטייה בפורוורד קצת יותר אתלטי. ות'כלס גם הסגל הנוכחי יכל לעבוד אם הקליפרס או אוקלהומה היו מגיעות לגמר. בכל אופן וויד נראה די גמור בגמר. כנראה שהפיספוס האמיתי זה הגמר מול דאלאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:29 pm 
Junior

אני מסכים. הפספוס האמיתי היה מול המאבס, כשג'יימס וגם וייד היו בשיאם ממש, זה הפסד לא הגיוני. לא הגיוני שלברון קלע שם פחות מבוש.

כאן, ראינו סן אנטוניו מכונה משומנת ודי מושלמת. זו פשוט הספרס החזקה ביותר אי פעם. לטעמי היא היתה מנצחת בקלות כל פיינליסטית מזרחית מאז הבולס. כן, כולל הסלטיקס 08 והפיסטונס 04. מול הלייקרס של ג'קסון אני לא יודע מה היה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:34 pm 
Senior

אני בכלל בכלל לא בטוח. המאצ' אפ שיחק הרבה לטובת הספרס. כמו שמישהו הזכיר פה ההגנה של מיאמי מבוססת על רוטציות מהירות ואתלטיות.ההזדקנות של וויד ובאטייה השפיעה בלי ספק לדעתי. מה היה קורה אם הם היו משחקים נגד בוסטון 2008? האם הפיק אנד רול שלהם היה יעיל כל כך מול ההגנה הקבוצתית המאוד מאוד יעילה של הקבוצה ההיא? האם אותם ספרס מנצחים את מיאמי של 2012, עם וויד בכושר ובאטייה שקולע? לא בטוח בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:49 pm 
Junior

אני חושב שכן, כי זו קבוצת ההתקפה הטובה ביותר שראיתי, פשוט ככה. יש גם חלק בכך להזדקנות של מיאמי, אבל 15-20 הפרש כל משחק זה מדהים! הם קילרים, חוזרים מהקבר, לא מאבדים יתרונות, לא מורידים רגל מהגז.
פלוס, הם העלו את רמת ההגנה שלהם כמעט לרמה שהיא היתה באמצע העשור הקודם.

יש מצב שזו הקבוצה הכי טובה מאז הבולס, אני לא חושב שאני מגזים. אם הם בריאים אני לא רואה סיבה שהם לא יקחו ריפיט, בטח אם קוואי ממשיך להתקדם. זו תהיה אחלה דרך לפרוש בשביל טימי ומאנו. לא מאמין שמיאמי יביאו את מלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:55 pm 
Junior

אבל אתה צודק במשהו לגבי ההגנה של מיאמי.

תמיד ההיט ידועים בלחץ הבלתי פוסק על הרכז, הרבה מעבר לקו ה3, יותר קרוב לאזור החצי.

אף אחד בליגה לא עשה כזה לחץ על הצרפתי בגלל המהירות שלו והעובדה שהוא לא קלעי 3, שמרו אותו מאחורי קו ה3 וזה אפשר לו להתחיל התקפות בפיק-רול בתוך קשת ה3 ולפתוח הגנות בקלות.

בפיינלס הקודם מיאמי עצרו אותו בדיוק כך: לחץ כבד על פארקר כבר 2 מטר מהקשת, ברבע האחרון לברון נדבק אליו, הפיק-רול התחיל רחוק וההתקפה נתקעה מוקדם. הם חסמו קווי מסירות וכו'. אומנם התנועה של הספרס בלי כדור לא היתה בלתי פוסקת ומושלמת כמו היום, ועדיין, לא ברור למה בפיינלס הנוכחי מיאמי חזרו לשמור את פארקר כמו כל קבוצה: בתוך קשת ה3. פארקר שבבירור פחות טוב השנה מעונה שעברה, נתן גמר טוב יותר בשתי רמות .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 11:59 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
מפה לשם, תהיתי לעצמי מה הביא קבוצה כמו סן אנטוניו לגמר פעמיים רצוף, אחרי 6 שנים רצופות שהם נכשלו במשימה הזאת, למרות שהטריו נשאר אותו הטריו, רק זקן יותר. המסקנה? קוואי לאונרד. הטריו יכל לנצח בליגה עוד 50 שנה כנראה, אבל בפלייאוף היה חסר להם משהו, ולאונרד בהחלט הוסיף להם הרבה, בעיקר שג'ינובילי הפך להיות לא יציב בשנים האחרונות.

שיאללה. חתיכת פגיעה בול במטרה, ותסלחו לי שזה פעם שנייה או שלישית שאני שם את הציטוט הזה. נהניתי מאוד לראות את לנארד בסדרה הזאת. ההגנה שלו על לברון הייתה פנומנאלית וגם ההתקפה והקליעה היו מעולים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 12:02 am 
Senior

כי שחקנים כמו וויד או באטייה איבדו צעד. כדי לעשות טראפים, אתה חייב שהשחקנים יהיו מסוגלים לעשות את ה-recovery אחר כך. וויד של לפני שלוש שנים אולי לא היה מסוגל לשמור על 4 עמדות כמו לברון בהגנה, אבל היה חוסם פסיכי יחסית לגארד של 1.93 מ' והיה מסוגל לעשות את הדברים האלה. אני זוכר אותו חוסם את צ'אנדלר בגמר ההוא ועף להתקפה בצד השני כדי לסיים עם ריבאונד התקפה.

וויד של 2014 הרבה פחות יכול לעשות את זה וגם להיות אפקטיבי בהתקפה. הוא איבד מהניתור שלו ומהיכולת להגיע עד הטבעת בקלות כמו שהוא עשה בעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 462 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: