סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 9:50 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 1:11 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
קוף ירוק כתב:
לא רק שזאת ידיעה דיי הזויה על שחקן ששיחק בליגה שנייה בהונגריה רוב הקריירה, ההתייחסות לליגה השנייה צריכה להכנס לפרופורציה. בעקבות המשבר הכלכלי באיטליה שהוריד שם את התקציבים מאד הרמה בליגה השנייה באיטליה ירדה מאד. עדיין יש שם זרים חביבים מידי פעם אבל משם ועד מכבי הדרך רחוקה מאד.

בהונגריה הוא דוקא שיחק בליגה הראשונה וגם זכה בדאבל שם.
האמת שהיקמן גם שיחק בליגה השנייה באיטליה רק שבדרך למכבי הוא עבר גם בראשונה בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 1:13 am 
Hall of Famer

וואו. בהונגריה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 5:03 am 
Freshman

נורטון כתב:
לא הבנתי, המלפפון הצהוב הוא שחקן מהמקום הרביעי בליגה שניה במדינה שבה הליגה הראשונה לא טובה יותר מהליגה הישראלית? כמה הוא עולה? 20,000 דולר?
נשמע לי מופרך ומשעשע.

לא מעט שחקנים מוכרים צמחו מהליגה האיטלקית השנייה: לנגפורד, היקמן, מוס, דרו ניקולאס, רומיין סאטו, ג'יימס סינגלטון, דייויד הוקינס, דייויד לוגן ועוד.
גם כיום כשהליגה האיטלקית לא בשיאה, היא עדיין טובה ואטרקטיבית יותר מהישראלית. אחרת, זרים שמצטיינים בליגה שלנו לא היו בורחים לשם על מנת להפוך לרול פליירס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 6:22 am 
Junior

אבל עדיין רבאק, זה מה שיש לאלופת אירופה להביא?
כנראה שלדויד חשובה מאוד המשפחה כי לאכול כל כך הרבה חצץ זה בטח לא כיף. ומה אתה חושב שאם הדמיאן הזה יהיה נפילה לא תראה את שובבני רץ להתראיין תחת כל עץ רענן וגלגל את האשמה לפתחו של הצוות המקצועי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 10:28 am 
Sophomore

אם כבר ללכת על 4 מאיטליה.אז וויל תומאס אחרי אחלה עונה בליגה הראשונה במדי אוולינו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 10:56 am 
Hall of Famer

ואוו, וויל תומאס, ולחשוב שאני המלצתי למישהו שאני מכיר שהיה בזמנו בצוות של הוד השרון על הבחור, כשהוא יצא מהקולג'. כבר אז הוא היה גדול על הליגה הלאומית שלנו, כשחתם בקבוצה בליגה הבלגית, בסכומים של זר מוביל בליגת העל. יפה לגלות שהוא התקדם עד אזכור שמו לאלופת היורוליג.

למי שלא יודע, וויל תומאס היה חלק מהחמישיה של הסינדרלה האולטימטיבית, ג'ורג' מייסון, ב-2006. כל החמישיה הסתובבה באירופה. ג'איי לואיס אפילו עשה קריירה פה. פלוריאן קמפבל שיחק באיטליה, בגרמניה ונדמה לי גם ביוון. טוני סקין הסתובב באוסטריה, נדמה לי גם בהונגריה. וגם לאמר באטלר שיחק בליגות מהדרג המשני של אירופה, נדמה לי שהוא שיחק באחת העונות מול אחת הישראליות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 11:16 am 
Senior

ואני עדיין לא מבין למה דולמן צריך להיות לונג שוט ברמה התקציבית עבור מכבי. האיש לא שיחק ביורוליג והוא שחקן חופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 11:20 am 
Sophomore

הוא לא שחקן חופשי.יש לו חוזה לעוד עונה בוולנסיה שתשחק ביורוליג.ככה שכל קבוצה שתרצה אותו תצטרך לשלם+דולמן ירצה שכר גבוה וזאת הסיה שהוא לונג שוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 11:25 am 
Senior

לא נכון
http://www.sportando.com/en/cat/nba/929 ... llman.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 11:57 am 
Hall of Famer

אולי הוא האריך חוזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 11:59 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
ואוו, וויל תומאס, ולחשוב שאני המלצתי למישהו שאני מכיר שהיה בזמנו בצוות של הוד השרון על הבחור, כשהוא יצא מהקולג'. כבר אז הוא היה גדול על הליגה הלאומית שלנו, כשחתם בקבוצה בליגה הבלגית, בסכומים של זר מוביל בליגת העל. יפה לגלות שהוא התקדם עד אזכור שמו לאלופת היורוליג.

למי שלא יודע, וויל תומאס היה חלק מהחמישיה של הסינדרלה האולטימטיבית, ג'ורג' מייסון, ב-2006. כל החמישיה הסתובבה באירופה. ג'איי לואיס אפילו עשה קריירה פה. פלוריאן קמפבל שיחק באיטליה, בגרמניה ונדמה לי גם ביוון. טוני סקין הסתובב באוסטריה, נדמה לי גם בהונגריה. וגם לאמר באטלר שיחק בליגות מהדרג המשני של אירופה, נדמה לי שהוא שיחק באחת העונות מול אחת הישראליות.

חמישייה בהחלט זכורה לטובה.

טוני סקין שיחק פה בארץ, באשקלון, בעונת 11/12 והיה די משמעותי. בקיץ שאחרי זה הוא שיחק באולימפיאדה עם ניגריה, ואפילו זכה להקרע איתם נגד הדרים טים. למען הדיוק הוא אף פעם לא שיחק בהונגריה או באוסטריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 12:21 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
ואני עדיין לא מבין למה דולמן צריך להיות לונג שוט ברמה התקציבית עבור מכבי. האיש לא שיחק ביורוליג והוא שחקן חופשי.

הוא mvp של הליגה הספרדית ושל היורוקאפ וברצלונה מעוניינת בו. לא מספיק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 12:33 pm 
Hall of Famer

נדמה לי שגם הנדריקס היה לפני מכבי, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 12:37 pm 
Hall of Famer

הנדריקס היה הצעיר המצטיין של הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 12:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הנדריקס זכה בשחקן המפתיע או תגלית העונה או משהו כזה. הוא שיחק בקבוצה קטנה ולא הופיע במפעל אירופאי. אני גם לא חושב שקבוצה בסדר גודל של ברצלונה פזלה לכיוון שלו.
מדלי הוא ההשוואה היותר נכונה פה (הגיע לגמר היורוקאפ ואאל"ט היה בחמישיית העונה גם שם וגם בacb).
בכל מקרה אני די בטוח שדולמן, אם ברצלונה חפצה בשירותיו, הוא מחוץ לתחום, אבל עדיין חושב (ומקווה) שאפשר להביא מישהו קצת יותר מרשים מהמלפפון מהליגה השנייה באיטליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 12:49 pm 
Sophomore

מי מהזרים המצטיינים בליגה אתם מהמרים שיגיע למכבי?
קרלון בראון, דונטה סמית, האניקט, דאנקן?
לדעתי גם נייט מילר מנהריה עדיין שחקן של מכבי
מהישראלים אני רואה אולי רק את בן רייס או דאוסן מגיעים
אם טיוס ולנדסברג נשארים

נערך לאחרונה על ידי basketball_fan בתאריך ש' יוני 07, 2014 12:52 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 12:52 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יש סיכוי לבראון ודאנקן. סמית והאניקאט משחקים בתפקיד של דווין סמית וקשה לי לראות את מכבי מוותרת על שחקן בעמדה 4 במיוחד עם העזיבה המסתמנת של בלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 1:05 pm 
Senior

אני לא חושב שאחד משני הסמית'ים מתאים לשחק 2 ביורוליג לאורך זמן.
מדאנקן אני פשוט לא מתלהב. הוא אדיש נורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 1:09 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:

אם דונטה סמית' יגיע למכבי ודווין סמית' ישאר, אני בהחלט רואה את בלאט משחק עם שניהם יחד על המגרש בעמדות 3-4.

לגבי דאנקן-מסכים לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 1:43 pm 
Sophomore

rony כתב:
shachaf78 כתב:

אם דונטה סמית' יגיע למכבי ודווין סמית' ישאר, אני בהחלט רואה את בלאט משחק עם שניהם יחד על המגרש בעמדות 3-4.

לגבי דאנקן-מסכים לגמרי.

הבעיה היחידה שאני בהחלט רואה את בלאט לא מאמן במכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 3:19 pm 
Sophomore

דראגן בנדר סגר ל7 שנים
http://www.one.co.il/Article/234657.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 3:45 pm 
Senior

Euro_Basket כתב:
נורטון כתב:
לא הבנתי, המלפפון הצהוב הוא שחקן מהמקום הרביעי בליגה שניה במדינה שבה הליגה הראשונה לא טובה יותר מהליגה הישראלית? כמה הוא עולה? 20,000 דולר?
נשמע לי מופרך ומשעשע.

לא מעט שחקנים מוכרים צמחו מהליגה האיטלקית השנייה: לנגפורד, היקמן, מוס, דרו ניקולאס, רומיין סאטו, ג'יימס סינגלטון, דייויד הוקינס, דייויד לוגן ועוד.
גם כיום כשהליגה האיטלקית לא בשיאה, היא עדיין טובה ואטרקטיבית יותר מהישראלית. אחרת, זרים שמצטיינים בליגה שלנו לא היו בורחים לשם על מנת להפוך לרול פליירס.

רק חבל שמדובר בזמנים אחרים. זה לא אומר שפה ושם לא יהיו שם שחקנים טובים אבל אתה מדבר על זמנים אחרים, מצב כלכלי אחר, סכומים אחרים. בעבר רצו בליגה השנייה באיטליה סכומים שקבוצות פה בארץ מלבד מכבי לא היו יכולים לשלם בכלל, ולכן הפחות טובים ויקרים משם הגיעו לפה והטובים התקדמו. היום המצב באיטליה ברצפה וכל זר טוב מהליגה שלנו כבר מקבל חוזה טוב מאד בליגה הראשונה באיטליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 6:48 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:

תומאס שיחק גם עם ג'וש דאנקן ואדריאן בנקס בליאז' הבלגית בעונת 2009/10. שמתי לב שהרבה זרים טובים בליגה שלנו (פישר ופרקינס) ובכלל באירופה (הולדן ולוג'סקי) התחילו בליגה הבלגית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 8:42 pm 
מנהל פורום

קוף ירוק כתב:
Euro_Basket כתב:
נורטון כתב:
נשמע לי מופרך ומשעשע.

רק חבל שמדובר בזמנים אחרים. זה לא אומר שפה ושם לא יהיו שם שחקנים טובים אבל אתה מדבר על זמנים אחרים, מצב כלכלי אחר, סכומים אחרים. בעבר רצו בליגה השנייה באיטליה סכומים שקבוצות פה בארץ מלבד מכבי לא היו יכולים לשלם בכלל, ולכן הפחות טובים ויקרים משם הגיעו לפה והטובים התקדמו. היום המצב באיטליה ברצפה וכל זר טוב מהליגה שלנו כבר מקבל חוזה טוב מאד בליגה הראשונה באיטליה.

היקמן ולנגפורד זה לא זמנים אחרים, זה הרבה אחרי שקיעת הליגה האיטלקית, הסיבה היו, יש ויהיו מציאות גדולות בליגה הזאת, היא שהיא נותנת צ'אנס לבוגרים עם פוטנציאל שעברו מתחת לרדאר או שהם לא מספיק מוכחים בכסף טוב יחסית. ההפרש בין מרכז תחתית לגת העל באיטליה לליגה השניה קטן בהרבה מאשר אצלנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 07, 2014 8:47 pm 
Senior

אתה טועה. לא מדובר בשקיעת הליגה מקצועית אלא כלכלית. עד לפני שנתיים-שלוש בערך היו בליגה השנייה באיטליה סכומים מאד גבוהים של כסף. 200 אלף דולר לזרים שם בלי למצמץ בכלל. אחרי המשבר הכלכלי שנפל על אירופה הייתה שם ירידה חדה מאד ברמה של השכר ולכן גם ברמת השחקנים. פה ושם עוד יש שחקנים טובים שמקבלים שכר סביר שם אבל זה רחוק מאד ממה שהיה שם עד לפני מספר שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: