סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 6:02 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 2:23 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לפחות בחוזה של מארי אפשר לסחור כחוזה נגמר, ולנסות עסקה סיבובית שתנחית תחליף ראוי.
אולי השיתוף עם יוקיץ' יוציא יותר משחקנים שעל פניו לא נראים כמו מספרי 2 אידיאליים.
לגבי פורטר ג'וניור,זה יותר מסובך, אבל אולי לצרף אותו לחוזה של מארי באותה עסקה עשוי להניב שחקן שהשילוב עם יוקיץ' יוציא ממנו יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 2:33 pm 
Sophomore

דוגמא שחשבתי עליה עכשיו מהשרוול, יכול להיות שיש יותר מוצלחות-

אנפרני סימונס תמורת מארי, נכון, לא מדובר בכוכב על פניו, אבל נראה לי ברור שבכושר הנוכחי של מארי הוא עולה עליו, ואולי השילוב עם יוקיץ' יוציא מסימונס יותר תפוקה התקפית.

התלבטתי אם להכניס גם את ג'רמי גרנט תמורת פורטר ג'וניור, אבל אני לא בטוח שזה יעשה איזשהו הבדל, שני שחקנים דומים על חוזים דומים ולפחות פורטר ג'וניור יותר צעיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 3:35 pm 
Hall of Famer

למה בעצם לא מביאים לצד יוקיץ' את אלכסה אברמוביץ'...
הוא לא יבוא בגרושים? (באם לא יקבל הצעה טובה יותר משמעותית מקבוצה אחרת) גם את הכסף הזה אין להם לתת? יש להם גארדים טובים יותר מהספסל?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 3:36 pm 
Sophomore

לדעתי יש כאן חתיכת אובר-ריאקשן לגבי מרי על בסיס משהו כמו 11 המשחקים האחרונים שלו, שלפחות בחלקם הוא שיחק לפי דיווחים פצוע.

ההופעה שלו בנבחרת קנדה הייתה זוועתית, אבל זו לא הפעם הראשונה ששחקן בכיר מגיע לכדורסל הנבחרות ולא נראה טוב (באולימפיאדות ואליפויות עולם קודמות שחקנים כמו דווין בוקר, ג'ייסון טייטום, יאניס, גובר ועוד). בנוסף, מדגם של 4 משחקים הוא סופר קטן ומרי גם ידוע כשחקן שלוקח לו זמן להיכנס לקצב וגם עם דנבר הוא מתחיל תמיד עונות לאט.

בפלייאוף למרי הייתה סדרה סבירה מול הלייקרס (24 נקודות ו-7 אסיסטים למשחק וגם שני סלי ניצחון למרות אחוזים לא משהו) וסדרה באמת חלשה מול מינסוטה (אבל גם 35 נקודות במשחק 7), עם שמועות על זה שהוא משחק עם פציעה. אז שוב, מדובר כאן על בערך 10 משחקים חלשים.

רק פלייאוף אחד לפני זה הוא היה מדהים כידוע (וגם בפלייאוף של הבועה). ובעונה הסדירה של 23-24 הוא אמנם לא נראה כמו בפלייאוף של האליפות, אבל עדיין זו הייתה עונת השיא שלו בקריירה מבחינת נקודות למשחק (21.2), אסיסטים למשחק (6.5), יחס אסיסטים-איבודים (יותר טוב מ-1:3), ריבאונדים למשחק (פר דקה), חסימות למשחק (0.7 אחרי שבכל הקריירה לא היו לו יותר מ-0.4), אחוזים משלוש (42.5% מצויינים) וטרו שוטינג (איזור ה-59%; מצויין לפוינט גארד).

הנטייה לפציעות היא אכן מדאיגה ויש הימור מסויים בלהחתים אותו על מקס, אבל זה לא שיש לנאגטס בשלוף איזה שחקן שיכול להיכנס לנעליים שלו. לא מתחבר בכלל לרעיון להחליף אותו באיזה סימונס (מגן נוראי, גרוע משמעותית ממרי בהגנה, שחקן שלא הראה שהוא יכול לשפר קבוצות וכמעט בלי ניסיון פלייאוף, וצעיר ממרי בפחות משלוש שנים). מי מחליף רכז שהביא אותך לאליפות (היה לא פחות טוב מיוקיץ' בריצת הפלייאוף לאליפות) רק לפני שנה ונתן עונה סדירה טובה רק בגלל שהוא נראה רע ב-10 משחקים, שבהם הוא היה כנראה פצוע (וארבעה מהם אפילו לא היו עם הקבוצה)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 3:37 pm 
Senior

shmueliki כתב:
למה בעצם לא מביאים לצד יוקיץ' את אלכסה אברמוביץ'...
הוא לא יבוא בגרושים? (באם לא יקבל הצעה טובה יותר משמעותית מקבוצה אחרת) גם את הכסף הזה אין להם לתת? יש להם גארדים טובים יותר מהספסל?

סתם שאלה תאורטית - האם היית מגדיר את קמפאצו כ'גארד טוב יותר מאברמוביץ׳'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 3:42 pm 
Hall of Famer

1. כן
2. אבל סביר שפחות מתאים לרמה גבוהה יותר (ואת זה היה ניתן גם לשער טרם הגעתו לשם) עקב הסייז והסגנון (צריך את הכדור ולהיות שחקן מרכזי בקבוצה וכו')

הצעתי את זה חצי בצחוק...
לא חושב שזה באמת באמת מה שיעשה את ההבדל מצד דנבר
אבל השאלה מה החיסרון
עוד חבר ליוקיץ' - יתרון יחסי קטן

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 3:55 pm 
Hall of Famer

לגבי מארי
היות שהוא "חשוד בירידה", ועם חוזה רק לשנה אחת (והקבוצה הקולטת מטבע הדברים תרצה להמשיך איתו יותר, אחרת למה לוותר על משהו משמעותי...) - אז עקרונית סביר שדנבר יכולה להמיר אותו רק בשחקנים פחות טובים/מוכחים (אין לה גם נכסים נוספים לצד לצידו הרי)
אלא אם מוצאים סיטואציה מאוד מיוחדת בעוד קבוצת צמרת קצת "תקועה" (אבל לא משהו כמו מינסוטה שאולי יש לה עודף גבוהים, כי צריך גארדים...)
קשה לי לחשוב על משהו

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך א' אוגוסט 18, 2024 4:27 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 3:57 pm 
Sophomore

יש לנאגטס זמן להחליט.
אבל נניח שהעונה מתחילה, ובחצי הראשון שלה מארי נראה כמו צל של עצמו, מה היית ממליץ להם לעשות סאבוניס, לקחת את ההימור שמארי יצא מזה או לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 3:59 pm 
Sophomore

בעיני שווה להם לבחון אותו בחצי עונה הזו, ואם זה לא זה, אז לכל הפחות לא לשלול לסחור בחוזה שלו כחוזה נגמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 4:17 pm 
Sophomore

מרי לא בן 31.5. הוא בן 27.5 (חתיכת הבדל). אלא אם יש כאן פציעה משמעותית (כאמור, לא היו סימנים בעונה הסדירה), שחקנים בגיל הזה בד"כ לא נמצאים בדעיכה אלא בשיא הקריירה שלהם.

הנאגטס יכולים כמובן לחכות ולא להחתים את מרי. אבל יש חתיכת סיכון בקודם להכעיס את הכוכב שלך ואז לתת לו להפוך לשחקן חפשי בקיץ. אם מרי באמת דועך משמעותית השנה או שנפצע, קבוצות לא יתנו עליו יותר מדי נכסים. לעומת זאת, אם הוא משחק כמו בשנה שעברה, יש מצב שמה שהנאגטס עושים זה לשחק באש. כוכבים ממורמרים כבר חתכו בעבר מקבוצות שלא נתנו בהם אמון והנאגטס יכולים גם לאבד את מרי בלי תמורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 4:26 pm 
Sophomore

ואגב, זה קרב (קטן וחסר משמעות) שכנראה כבר הפסדתי בו, אבל מרי (Murray) וקרי (Curry) הוגים בדיוק אותו דבר באנגלית. אז אם סטף הוא קרי ולא קארי (שבאמת לא קרוב להגייה באנגלית), גם ג'מאל הוא מרי ולא מארי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 4:26 pm 
Hall of Famer

אופס
מצטער על הטעות בגיל (בדקתי ממש, ולא יודע מה בלבל אותי...)
אערוך (כדי שהדיון לא יילך למקומות לא נכונים)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 4:29 pm 
מנהל פורום

אני מבקש לכפור בטענה שהחוזה של מפג הוא כזה גרוע
הוא 38 ו40 בשתי העונות הקרובות, שזה היה המקס בזמנו ועכשיו זה רחוק ממקס
הוא שחקן טוב, מתאים מאוד למה שבנו שם, כשלא הולך לו נותן עבודה בהגנה והפלייאוף האחרון שלו היה טוב יותר מהקודם שלו
ואם מחתימים אותו מחדש אפשר להציע לו פחות ממקס משהו שמתאים יותר לערך הריאלי שלו בליגה, הוא עדיין קלעי בגובה נדיר עם מהירות הוצאת כדור מטורפת ויכול לרוץ עם גורדון ויוקיץ עוד 4 שנים טובות ובהם אולי לגרד עוד אליפות
לא הייתי ממהר להפטר ממנו בהנחה שיסכים לחוזה הגיוני בהארכה הקרובה. 120 לארבע שנים נגיד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 4:57 pm 
Hall of Famer

יואי כתב:
דוגמא שחשבתי עליה עכשיו מהשרוול, יכול להיות שיש יותר מוצלחות-

אנפרני סימונס תמורת מארי, נכון, לא מדובר בכוכב על פניו, אבל נראה לי ברור שבכושר הנוכחי של מארי הוא עולה עליו, ואולי השילוב עם יוקיץ' יוציא מסימונס יותר תפוקה התקפית.

התלבטתי אם להכניס גם את ג'רמי גרנט תמורת פורטר ג'וניור, אבל אני לא בטוח שזה יעשה איזשהו הבדל, שני שחקנים דומים על חוזים דומים ולפחות פורטר ג'וניור יותר צעיר.

חושב שזו דוגמה מצוינת
שמראה למה לשלוח את מארי בטרייד זה סופר בעייתי
ומהלך שכנראה יוציא את דנבר מסיפור האליפות בשנים הקרובות (עד כמה שאפשר להוציא קבוצה שבה יש סופרסטאר כמו יוקיץ')

אין לנו מספיק מידע רפואי כדי להבין מה קורה איתו
ומה ההחלטה הנכונה מבחינת דנבר, אבל לשלוח אותו בטרייד ולהישאר קונטנדרית יהיה קשה מאוד מאוד.

בלי קשר, הסימנים הראשונים מה-FO שלהם לא מעודדים בכלל.
עברו עליהם שניים מהקייצים היותר חלשים של הנהלות בנ.ב.א.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך א' אוגוסט 18, 2024 5:09 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 5:03 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
הוא 38 ו40 בשתי העונות הקרובות, שזה היה המקס בזמנו ועכשיו זה רחוק ממקס
הוא שחקן טוב, מתאים מאוד למה שבנו שם, כשלא הולך לו נותן עבודה בהגנה והפלייאוף האחרון שלו היה טוב יותר מהקודם שלו
ואם מחתימים אותו מחדש אפשר להציע לו פחות ממקס משהו שמתאים יותר לערך הריאלי שלו בליגה, הוא עדיין קלעי בגובה נדיר עם מהירות הוצאת כדור מטורפת ויכול לרוץ עם גורדון ויוקיץ עוד 4 שנים טובות ובהם אולי לגרד עוד אליפות
לא הייתי ממהר להפטר ממנו בהנחה שיסכים לחוזה הגיוני בהארכה הקרובה. 120 לארבע שנים נגיד

אתה בעצמך כותב שהחוזה שלו גבוה ב-33% מחוזה "הגיוני"
כך שלא ברורה לי הטענה שלך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 5:09 pm 
Sophomore

האמת שאם מבחינת הגיל מרי באמת אמור להיות בגיל השיא, אז זה הימור הרבה יותר סביר מבחינתם לתת לו מקס, ואם יוכלו להגיע להסכמה על קצת מתחת למקס או לגדר את החוזה כמו שפילי עשו עם אמביד אז זה נשמע כמו עסקה ששווה להם לעשות.
איכשהו גם לי היה בראש שהוא כבר חצה אתה30

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 5:19 pm 
Sophomore

כן, אני יורע שזה לא מאוד דומה למה שהיה עם אמביד בזמנו,
אבל אני כן רואה סיבות מצד מרי להתגמש על קצת פחות ממקסימום-
1. אם תהיה לו עונה רעה, או לצורך העניין אפילו סיכון של פציעה רצינית, ודנבר יחליטו לא להחתים אותו על מקס השנה, שנה הבאה הוא לא יוכל להשיג מקס.
2. דנבר באו לקראתו בפעם הקודמת שהוא נפצע וחיכו לו.
3. גם הוא מבין שהנחה מסוימת מצידו יכולה לעשות את ההבדל בין קבוצה שחנוקה בחוזים לקבוצה שיש לה גמישות מסוימת להתחזק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 5:28 pm 
Senior

סאבוניס כתב:
ואגב, זה קרב (קטן וחסר משמעות) שכנראה כבר הפסדתי בו, אבל מרי (Murray) וקרי (Curry) הוגים בדיוק אותו דבר באנגלית. אז אם סטף הוא קרי ולא קארי (שבאמת לא קרוב להגייה באנגלית), גם ג'מאל הוא מרי ולא מארי.

המאכל Curry אכן נהגה כמו מארי, אבל משום מה גם אמריקאים נוהגים להגות השם של כמו את המאכל, אלא משהו דומה כמו לשם הפרטי Kerry, ולכן 'קרי' ו'מארי' הם תעתוקים קבילים בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 5:30 pm 
Senior

בעצם עכשיו חשבתי על זה עוד קצת ואולי אני טועה לגבי איך הוגים את השם משפחה של סטף והוא נהגה באמת די כמו המאכל. חוזר בי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 5:32 pm 
מנהל פורום

Att כתב:
uriel17 כתב:
הוא 38 ו40 בשתי העונות הקרובות, שזה היה המקס בזמנו ועכשיו זה פחות ממקס

הטענה היא שאפשר לספוג את בשלוש העונות הקרובות בשכר מופרז ובתנאי שיסכים לשכר מופחת בחוזה הבא
כי הוא סינרגטי במיוחד לקבוצה הזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 7:55 pm 
מנהל פורום

גרשון חוזר לNBA
לפילי, הספסל של פילי באמת מזעזע וגרשון הוא תוספת חיונית
הביי אאוט שלו הוא 2.5 מיליון
פילי לא יכולה לשלם יותר מ 0.75 מיליון
מאיפה יבואו שאר 1.75 מיליון? גרשון ישלם
מאיפה?
מהמשכורת שלו, 3 המיליונים הראשונים שיקבל בNBA (שם השכר הוא בברוטו) ילכו לריאל
בהתחשב בזה שהמשכורת שלו בNBA היא 2.1 מיליון דולר, הוא כנראה ישלם כסף כדי לשחק כדורסל בעונה הבאה
כסף קטן לעומת מה שחבר שלו קמפצו הפסיד בזמן ששיחק ב NBA
פריירים לא מתים
ריאל זו אותה קבוצה שעשתה קופה של 6 מיליון יורו על קמפצ'ו להזכירכם
ככה או ככה זו מכה לא פשוטה לריאל
מה לפילי?
על פניו נראה האדם הנכון במקום הנכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 8:10 pm 
Sophomore

תחשבו על זה רגע מנקודת המבט של מרי. רק בשנה שעברה הוא היה השחקן השני בטיבו בקבוצה אלופה ואח"כ נתן עונה סדירה מצויינת ופלייאוף פחות טוב, אבל עדיין עם שני סלי ניצחון על הלייקרס. ג'יילן בראון (בערך בגיל של מרי), השחקן השני בטיבו באלופה הנוכחית קיבל הרגע חוזה גדול משמעותית מזה שמרי יכול לקבל (בגלל שהוא אולסטאר). שחקן כמו מרקונן, שלא הוביל קבוצה אפילו לפלייאוף חתם הקיץ על חזה בסדר הגודל של מה שמרי יקבל (גם סיאקם) ואו ג'י אנונובי עם כל הפציעות שלו קיבל משהו לא רחוק מזה. אפילו פול ג'ורג' בן הכמעט 35 חתם הרגע על חוזה לארבע שנים (עם אופציית שחקן לשנה הרביעית) יותר גבוה ממה שמרי אמור לקבל. זה לא אומר שאין סיכוי שמרי יתגמש קצת, אבל אפשר להבין אם הוא לא במיוחד מרוצה ממה שנראה כמו הבעת חוסר אמון מצד הנאגטס בשחקן שרק לפני שנייה הוביל אותם לאליפות היסטורית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 8:48 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
Att כתב:
uriel17 כתב:
הוא 38 ו40 בשתי העונות הקרובות, שזה היה המקס בזמנו ועכשיו זה פחות ממקס

הטענה היא שאפשר לספוג את בשלוש העונות הקרובות בשכר מופרז ובתנאי שיסכים לשכר מופחת בחוזה הבא

לצערי, אני לא מוצא במה שכתבת שום היגיון.
זה כמו שתגיד שהחוזה של ביל הוא אחלה כי אח"כ הוא אולי יחתום על המינימום בפיניקס.

אין שום רלוונטיות לחוזה הבא של MPJ בהערכת החוזה הנוכחי שלו.

אבל גם אם נדמיין שיש רלוונטיות, אין לך מושג מה הוא יהיה.
והוא לא חייב לדנבר שום דבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 18, 2024 11:29 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
uriel17 כתב:

אוריאל אתה מודע לעובדה שהתנייה כזו בNBA היא לא חוקית בעליל ואם זה יוצא החוצה דנבר תאכל קנסות ובחירות דראפט שנעלמות. החוזה הבא הוא החוזה הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2024 12:55 pm 
Junior

uriel17 כתב:

קשה לי להאמין שפורטר יוכל לדרוש סכומים גבוהים ודומים בחוזה הבא שלו בכל מקרה...
אתה צודק שהוא מתאים מאוד לסינרגיה בדנבר, מצד שני, המשכורת הגבוהה שלו היא האמצעי הטוב ביותר להשגת 2-3 שחקנים בטרייד.
או לחלופין, שדרוג בעמדה שלו, כפי שדווח שדנבר ניסתה לעשות עם חבילת בחירות + פורטר תמורת פול ג'ורג'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 517 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: